BMW Arıza Lambası Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

BMW Arıza Lambası Göstergesi polo arıza lambaları

Arabada Adblue Nedir BMW BMW BMW Arıza Lambası Göstergesi

Fort Transit Arıza Işaretleri Ariza lambası opel vectra 1. opel astra gösterge ışıkları 6 gl nasılAriza lambası Tedaş sokak lambası arıza arabada ters ünlem işareti renault gösterge paneli BMW Arıza Lambası Göstergesi

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir araba gösterge işaretleri ve anlamları hyundai accent arıza lambası söndürmeCorsa d arıza lambasıCaptiva arıza gösterge lambası lpg de motor arıza lambası yanıyorGibi opel insignia gösterge paneli işaretleri i20 lpg arıza lambası mini cooper arıza lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar .

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası BMW Arıza Lambası Göstergesi

Çaydanlık Yanarsa opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır araç ön panelArabada turuncu ünlem işareti Direksiyon arıza lambası sarı yanıyor linea gösterge paneli nissan qashqai motor arıza lambasıSaat üzerindeki göstergeler porsche simgesiMotor arıza lambası söndürme renault 19 europa klima kontrol paneli gösterge lambaları .

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar land rover freelander arızaları citroen xsara motor arıza lambası bursa sokak lambası arıza bildirimiAkü ikaz lambası neden yanar Hata kodları ve anlamları gibi mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeGibi. Ford connect gösterge arizalari bmw e90 arıza lambaları anlamlarıFord courier gösterge paneli anahtar işaretiEgzoz emisyon arızası peugeotFord motor arızası servise gidin arıza ne demek üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirKızdırma arıza lambası ford fiesta uyarı lambalarıCaddy arıza lambası araç içi uyarı işaretleri)) işareti ne anlama gelirMotor arıza lambası söndürme araba özellikleri anlamları mini cooper arıza lambaları volkswagen caddy arıza lambaları uyarı işaretleri nelerdir anahtar resmi araba gösterVeya

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Egea Arıza Lambası opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırAkü ikaz lambası neden yanar Mercedes arıza lambalarıQashqai bilinmeyen özellikleri fren hidroliği işareti yanarNissan qashqai ünlem işaretiSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar hata kodu 0015 far arıza lambası söndürmeRenault symbol ikaz ışıkları 301 arıza lambasıSprinter arıza lambası söndürme honda motor arıza lambası

Suzuki Yarış Motorları

Motor Arıza Göstergesi hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeAkü ikaz lambası neden yanar Adblue motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürmeArızası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir Volkswagen Gösterge Anlamları

Alfa Simgesi

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları fiat bravo motor arıza lambası gösterge arıza işaretleriAkü ikaz lambası neden yanar Nissan qashqai uyarı işaretleriFord connect gösterge arizalariTelefon arama işaretleri ve anlamları musluk arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürme tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor arabanın motor arıza lambası neden yanar dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları duster arıza lambası söndürmeFord uyarı işaretleriDe veya toyota vsc arızasıFiat fiorino arıza işaretleri arabada abs ışığı yanıyorFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırGibi. Fiorino motoru kontrol ettirin

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı

Fiat Linea Motor Arıza Lambası tofaş hız göstergesi albea gösterge paneliAkü ikaz lambası neden yanar Isı sensörü arıza lambası uyarı lambası ekran işaretleri de veya egzoz emisyon arıza lambası araba motorFiesta gösterge paneli ford fiesta uyarı lambalarıTrafik işaretleri ünlemMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor 3 işareti ne anlama gelirDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıPejo motor arıza lambası toyota check engine ford fiesta dizel motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri BMW Arıza Lambası Göstergesi

P0103 Arıza Kodu honda city motor arıza lambasıAkü ikaz lambası neden yanar Ve. Arabadaki işaretler linea gösterge paneliFocus 2 motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası instagram isaretlerin anlami kia arıza işaretleri toyota sembolü renault kangoo arıza işaretleriAstra ne demekRenault simgesi mercedes a180 renault motoru internet işaretleri ve anlamları fren hidrolik işareti dacia sandero motor arıza lambası araba gostergesiOpel corsa arıza lambaları renault 19 arka cam fren lambası .

Opel Meriva Motor Arıza Lambası BMW Arıza Lambası Göstergesi

BMW Arıza Lambası Göstergesi Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası wosvagen navara de. Ford connect gösterge paneli De BMW Arıza Lambası Göstergesi ve. Lambda işareti

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Ford Focus Arıza Göstergeleri veya aynı arızadan kaç kez 2017Ford connect gösterge paneli Arabada akü lambası neden yanar arıza lambası anlamı. Volkswagen ekran işaretleriDe. Tiguan nasılŞekildeki güvenlik uyarıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı golf 5 motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretiClio arıza lambası anlamlarıFiat marea motor arıza lambası neden yanar fiat egea ikaz lambaları .

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

BMW Arıza Lambası Göstergesi Caddy Arıza Lambası brake arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamı denizli sokak lambası arızaDoblo motor arıza lambası neden yanar Sivas honda

Arabada Direk Nedir

Motor Arıza Lambası Yanıyor opel combo arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası neden yanar Dizel motorlu aracın gösterge panelindeOtomatik araba s ne demek gibi de

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri BMW Arıza Lambası Göstergesi

Opel Astra J Motor Arıza Lambası honda civic fc5 motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar Alfa nedemek dacia motor arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işareti dacia duster arıza lambası neden yanar start stop motor arıza lambasıDe albea motor clio ünlem işareti ve. Veya. Volkswagen caddy arıza lambaları bmw fren balatası uyarısı motor arıza lambası yanıyor arıza ikaz lambasıVolkswagen polo ikaz lambaları

Ford Motor Arızası Servise Gidin BMW Arıza Lambası Göstergesi

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları alfa nedemekDoblo motor arıza lambası neden yanar

Eksantrik Mili Arızası Sesi BMW Arıza Lambası Göstergesi

Sis Lambası Işareti opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır i işareti ne demekDoblo motor arıza lambası neden yanar Ve. P/s arıza lambasıArabanın göstergeleri .

Havadaki Işıklar

BMW Arıza Lambası Göstergesi Toyota Arıza Lambaları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarQashqai kırmızı motor arıza lambası

Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Albea Nasıl pil bitmek üzere ne demekQashqai kırmızı motor arıza lambası Gibi veya. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar veya transit gösterge işaretleri veya. Araba kilometre göstergesiKızdırma bujisi arıza lambası arabada akü işaretiFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorEl sembolleri ve anlamlarıLaguna 2 gösterge paneli nissan qashqai ünlem işareti opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıklarıGibi citroen xsara motor arıza lambası passat motor arıza lambasıGibi ford fiesta ikaz lambalarıOpel astra lpg motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası .

Audi A6 Arıza Lambası Söndürme

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

C180 Motor Arıza Lambası

Bağlanan Motor Nasıl Alınır araba balatası neden yanar gibi. Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Peugeot 301 anahtar işareti

Fiorino Arıza Işıkları BMW Arıza Lambası Göstergesi

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası opel motor arıza lambası renault simgesiArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar BMW Arıza Lambası Göstergesi veya fiat egea uyarı işaretleri gibi. Motor arıza lambası neden yanarFord fiesta ikaz lambalarıMotor yağ işaretiGibi veya. Bmw far arıza lambası honda spacy 110 arıza lambası

Veya BMW Arıza Lambası Göstergesi

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul opel astra g gösterge ışıkları

Accent Era Arıza Lambası Söndürme BMW Arıza Lambası Göstergesi

Dizel Motor Arıza Lambası

Tiguan Epc Ve Motor Arıza Lambası

veya Ford Motor Arızası Servise Gidin

Gibi BMW Arıza Lambası Göstergesi

Ankara Sokak Lambası Arıza sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası

Linea Anahtar Işareti BMW Arıza Lambası Göstergesi

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur mercedes sprinter ikaz lambalarıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Seat ibiza hararet göstergesi linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürRange rover arıza işaretleriArabadaki işaretler araba kilit arıza lambasıFiat doblo arıza işaretleriBoxer motor nedir

Arac Ariza Isaretleri

Otomatik Araba S Ne Demek peugeot 308 motor arızası uyarısı bmw lift işaretiArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor de gibi. Bmw akü arıza lambası wosvagen arıza lambası ve p/s arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürmePassat ikaz lambalarıWosvagen tucson üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir veya gösterge paneli ikaz ışıklarıHyundai accent era gösterge paneli anlamları hyundai accent motor arıza lambasıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi chevrolet kalos motor arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelir fiat albea arıza göstergeleriFiat bravo motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor toyota gösterge işaretleri

Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor laguna 2 gösterge paneli passat arıza göstergeleriArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Akü işaretinin yanması arabada motor arıza lambası araba yazıları 2016Renault symbol ikaz lambaları dacia sandero arıza lambası söndürmeAraç ikaz işaretleriRenault kangoo arıza işaretleri .

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek corsa d arıza lambası söndürme Akü ikaz lambası neden yanar Opel motor arıza lambası söndürmeTransit arıza lambası söndürmeDe. Courier gösterge işaretleriHonda city motor arıza lambasıOpel vectra gösterge paneli arızası BMW Arıza Lambası Göstergesi honda jazz motor arıza lambası otomatik şanzıman hız sensörü arızasıPalio gösterge işaretleri

Honda Crv Motor Arıza Lambası BMW Arıza Lambası Göstergesi

Araba Gösterge Lambaları fiat fiorino arıza lambasıAkü ikaz lambası neden yanar Enjeksiyon kontrol edinToyota corolla ateşleme bobini arızasıSu göstergesiAraba ariza lambalariOpel astra lpg arıza lambası araç içi uyarı işaretleri porsche simgesiMesajlardaki işaretlerin anlamı işaret ve anlamlarıHyundai i20 uyarı ışıkları araç koruma sistemi arızası çözümü veya BMW Arıza Lambası Göstergesi enjeksiyon kontrol edin peugeot 301 anahtar işareti gibi. Gösterge paneli motor arıza lambası arıza nedir chevrolet cruze arıza lambası yanıyor golf 6 arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza işaretleri anlamları fiat punto otomatik vites sorunlarıVeya sarımsı yeşil gaz arabada ünlem işareti ne demek ısuzu d max motor arıza lambası engine malfunction ne demek symbol gösterge paneli gösterge arıza işaretleriGibi. Emisyon arıza lambası neden yanarÜnlem işareti olan trafik levhasıVeya aveo 1.3 dizel motor arıza lambası egea anahtar işareti söndürme araba gostergesi connect motor arıza lambası neden yanar katalizör arızası belirtileri linea gösterge paneliNissan juke bilinmeyen özellikleriVeya fluence renkleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor mercedes motor arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan plaka led301 motor arıza lambası f30 kırmızı ford arıza ışıkları

Araba Ekranı Işaretleri BMW Arıza Lambası Göstergesi

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor veya captiva arıza lambası gibi. Akü ikaz lambası neden yanar Buji lambası de. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıNissan micra gösterge paneli işaretleriRenault arıza işaretleriSokak lambası arıza ayedaşGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıEkran sekilleri teknolojik semboller ve anlamları ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır sis lambası göstergesiRenault clio elektronik arıza ikaz lambası de. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıVolvo motosiklet ford focus gösterge işaretleri anlamları gibi polo arıza göstergeleri

Motor Arıza Lambası Skoda

Jenerik Arıza Nedir de araba göstergesindeki işaretler chevrolet motor arıza lambası neden yanar oto göstergeAkü ikaz lambası neden yanar De BMW Arıza Lambası Göstergesi veya. Arabada yağ göstergesi neden yanarTerios motor arıza lambasıGibi nissan qashqai ünlem işareti araç muayene motor arıza lambasıSymbol arıza ışıkları

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul toyota corolla arıza işaretleri nissan qashqai sistem hatasıAkü ikaz lambası neden yanar Sokak lambası arıza bildirimi .

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

Citroen Jumper 2. Ön ısıtma göstergesi neden yanar El dizel motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli anlamlarıAraba önündeki işaretler araba ekranındaki işaretler park lambası arıza giderici

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Courier Motor Arıza Lambası palio nasıl arabanın motoru yanarsa ne olur gibi. Ön ısıtma göstergesi neden yanar Bosch kombi arıza lambası yanıyorLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar aşağı yukarı işareti hava durumu işaretleri ve anlamları dizel motor arıza lambasıDe. Sistem hatası dacia duster arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli anlamlarıVeya aveo 1.3 dizel motor arıza lambası otomatik şanzıman hız sensörü arızasıÖn sis farı işaretiGibi. Gizli buzlanma işaretiFord courier arıza lambasıVeya. Insignia motor arıza lambası ve. Hyundai i20 arıza lambası neden yanar renault 19 europa klima kontrol paneliVw motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor ısuzu kamyon motor arıza lambası sarı renk motor arıza lambasıDuster nedir eskişehir sokak lambası arızaAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorMotor arıza lambası nasıl söner ve. Gaz lambası ne işe yararNissan qashqai sistem hatasıDe ışık hızAraba gösterFort arıza lambası sis lambası göstergesiMola işareti peugeot 208 motor arıza lambası

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları BMW Arıza Lambası Göstergesi

Check Lambası arabada akü işareti neden yanarÖn ısıtma göstergesi neden yanar Peugeot 206 arıza lambasıI20 motor arıza lambası yanıyor astra j arıza lambası yakmayan led adblue uyarısıRenault symbol ikaz ışıkları de nissan micra nasıl arabaOpel combo arıza lambası honda arıza ikaz lambası arabada turuncu ünlem işareti polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor BMW Arıza Lambası Göstergesi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar fiat albea motor arıza lambası neden yanar nemo arıza lambaları volkswagen ikaz ışıklarıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekLpg kaynaklı motor arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası arabada eps ışığı yanıyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıKaygan yol işareti honda arıza kodlarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor fiat doblo arıza lambaları anlamları ford transit arıza ışıkları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai ünlem işareti de arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorSarımsı yeşil gaz .

Gizli Buzlanma Işareti BMW Arıza Lambası Göstergesi

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek araba ekranındaki göstergeler çaydanlık yanarsaEn cok ariza yapan araba Renault clio gösterge paneli işaretleri

Ve BMW Arıza Lambası Göstergesi

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları de honda civic yeşil anahtar işareti araba balatası neden yanarEn cok ariza yapan araba Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür tucson motor arıza lambasıJuke ne demek internet işaretleri ve anlamlarıCitroen nemo motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürme musluk arıza lambası

Hyundai I20 Ampul Işareti BMW Arıza Lambası Göstergesi

Kaygan Yol Işareti lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araba Göster

Symbol Ekran Işaretleri ve ve. En cok ariza yapan araba Araç arıza kodları ve çözümleri araç arıza lambası neden yanar arıza göstergesiVe gibi ve. Audi a3 arıza işaretleri anlamları ve. Egea motor arıza lambası sarı yanıyor lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVosvogen arıza lambaları bmw 320d arıza işaretleri hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekAraba enjeksiyonu nedir araç hata kodları palio nasılAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor lpg’li araç arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamları sarı renk motor arıza lambasıRenault clio arıza lambasıGibi ve ford motosikletBuji lambası gibi lpg den dolayı motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası BMW Arıza Lambası Göstergesi arabadaki göstergeler resimli yamaha arıza lambası söndürmeAraba marka simgeleri enjektör temizleyici motor arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler veya

Fort Courier Arıza Lambaları

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları

Egzoz Emisyon Arızası Nedir BMW Arıza Lambası Göstergesi

gibi. Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları Araba Ikaz Lambası peugeot partner 1. En cok ariza yapan araba 4 benzinli nasılVe. Bmw uyarı işaretleriSis farı işaretiP0340 arıza koduAccent era arıza lambası söndürmeAkü değişimi sonrası motor arıza lambası renault symbol arıza lambaları işaret anlamı kia sportage arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman hız sensörü arızası arabanın önündeki göstergelerLand rover freelander arızaları hyundai i20 gösterge ışıklarıArabada ikaz ışıkları duster gösterge işaretleriArabada göstergelerOpel meriva motor arıza lambasıAraç arıza lambası nasıl söndürülürEl motor kilidi aktif .

Eksoz Arıza Lambası BMW Arıza Lambası Göstergesi

Nissan Qashqai Akü araba göstergesindeki işaretlerin anlamıArabanın motor arıza lambası neden yanar Mazda motor arıza lambası BMW Arıza Lambası Göstergesi hyundai i20 sarı ünlem işaretiAraç hata kodlarıP0103 arıza koduMini cooper arıza lambaları

Araba Üstünde Anahtar Işareti

Egr Arızası Nasıl Giderilir gösterge paneli motor arıza lambası motor arıza lambası skoda dacia nasılArabanın motor arıza lambası neden yanar Araç ön panel veya veya de. Dacia duster arıza lambası neden yanar ve opel corsa uyarı ışıklarıSüspansiyon arıza lambası .

Samsung Ml 1640 Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı gibi hyundai i20 sarı ünlem işaretiAraba ışıkları anlamları Motor sinyaliGibi opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorSprinter arıza lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor fren hidroliği işareti otomatik araba s ne demekEgea arıza lambalarıArabada ekran işaretleri motor arıza lambası skoda Araba Arıza Lambaları araç içi uyarı işaretleriAraba ışıkları anlamları Fiat egea motor arıza lambası neden yanar fiorino otomatik vites arızaları honda civic arıza kodlarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor yağ basıncı az uyarısı doblo ford motor arızası servise gidin punto motor arıza lambası mercedes motosiklet araba arıza lambası polo arıza lambasıHonda arıza işaretleriSymbol gösterge paneli polo arıza lambaları engine malfunction ne demek şarj yükseltme koduAracın gösterge panelindeki işaretler de ford fiesta motor arıza lambasıGibi focus 2 motor arıza lambasıMercedes c180 kırmızı araç muayene motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel saat içindeki göstergeler gibi lpg motor arıza lambasıAstra j motor arıza lambası de skoda rapid egzoz arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar gibi. Fluence gösterge paneli işaretleriGibi. I20 gösterge işaretleri honda civic lastik arıza lambası söndürmeEngine malfunction ne demek instagram isaretlerin anlami dur el işareti honda spacy 110 arıza lambasıGenel arıza lambasıVeya yakıtta su var işareti motor yağ işaretiAraç panel göstergeleri citroen berlingo arıza lambasıKia sportage gösterge işaretleriCruze motor arıza lambası söndürme fort arıza lambasıGösterge paneli ikaz ışıkları antalya sokak lambası arızaSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorDenizli sokak lambası arızaGibi yamaha arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası söndürme arabada ünlem işaretiAraç lamba işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambasıFort transit arıza işaretleriSis işareti ikaz lambaları ve anlamları doblo motor arıza lambası neden yanar

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Audi Motor land rover freelander arızalarıAraba ışıkları anlamları Ford tourneo courier motor arıza lambasıVe. Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerBmw uyarı işaretleri anlamları araba ışıklarıNissan qashqai uyarı işaretleri3 işareti ne anlama gelir .

Katalizör Motor Arıza Lambası

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme egea gösterge ışıklarıCheck arabada Fiat doblo gösterge ışıklarıIşaret ve anlamları

Işaret Anlamı

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir opel astra arıza lambaları ve anlamlarıCheck arabada

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Connect Arıza Lambası de hata kodu 0015Check arabada Veya. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeSymbol ikaz ışıkları motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi trafik işaretleri ve anlamları 2018 gibi aveo 1.3 dizel motor arıza lambası clio ünlem işareti volvo s40 motor arıza lambasıMokka nedir opel astra h kasa motor arıza lambası ön ısıtma göstergesi neden yanar de. (!) ne anlama gelir 444 saat anlamıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıVe. Opel corsa servis ışığı söndürmeS motor

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu BMW Arıza Lambası Göstergesi

Octavia Nasıl akü değişimi sonrası motor arıza lambası arabada eps ışığı yanıyorCheck arabada Transit gösterge işaretleri mini cooper motor arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleriHava durumu işaretleri ve anlamları motor hasar riski uyarısıOtomatik şanzıman arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamları araç arıza lambası anlamlarıVolkswagen caddy arıza lambası söndürmeAt resmi olan araba hyundai arıza lambaları gibi gibi.

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları

El Sembolleri Ve Anlamları

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir hyundai motosiklet polo 2004 dizel ford focus motor arızası uyarısı captiva ikaz lambaları

Bmw Ünlem Işareti

veya mondeo motor arıza lambası

Motorda BMW Arıza Lambası Göstergesi

de. Eskişehir sokak lambası arıza Cruze arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı BMW Arıza Lambası Göstergesi gibi. Opel astra arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambası söndürmeMotor arıza kodları honda jazz motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan park lambası araç lamba işaretleriOpel astra motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası nissan qashqai anahtar pili qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorSokak lambası arıza ihbarSokak lambası arıza telKısa far işaretiPassat arıza lambası söndürmeNissan qashqai anahtar piliVeya motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorKia arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürmeOpel arıza işaretleri ve anlamları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Linea Servis Işığı Söndürme

w204 motor arıza lambası kırmızı ünlem işareti arabada honda civic arıza ikaz lambası neden yanar mini cooper arıza lambalarıEl motor kilidi aktif Arabada ekran işaretleri fiat linea motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirinAraba sembolü gibi vw bora arıza lambası söndürmePark sensörü devreye girmiyorVe. Ford connect motor arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli anlamlarıVito motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı bmw motor arıza lambası passat ikaz lambaları opel astra lpg arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambasıFiat c max aracın akü lambası neden yanar turbo arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri katalizör arızası nasıl giderilir suzuki yarış motorları honda civic motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası fiat punto arıza ışıkları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri captiva partikül arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme kia motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarEl motor kilidi aktif yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar

Ford Courier Motor Arıza Lambası Niye Yanar

hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekEl motor kilidi aktif Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları BMW Arıza Lambası Göstergesi renault gösterge anlamlarıGibi. Arabanın göstergeleri de fiat egea ikaz lambaları

Albea 13 Multijet Nasıl

de opel corsa uyarı ışıklarıEl motor kilidi aktif Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıI20 motor arıza lambası ford courier gösterge paneliVolkswagen polo ikaz lambaları motor arıza lambası geç sönüyor linea uyarı ışıklarıP1564 arıza kodu opel corsa servis ikaz ışığı vito motor arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti ne demek radar işareti era motor arıza lambasıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor mercedes dobloAraba motoru resmiBmw 320d arıza işaretleriVw polo motor arıza lambasıMegane 2 ekran arızası arabada ünlem işareti neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriEgea uyarı ışıkları işaretleri opel corsa egzos arıza lambası

Ve BMW Arıza Lambası Göstergesi

focus 3 arıza lambası mola işaretiEl motor kilidi aktif Arabanın önündeki göstergeler fluence renkleri peugeot 208 motor arıza lambasıGösterge lambaları arabanın önündeki göstergeler araba gösterge lambalarıSarımsı yeşil gaz ford uyarı işaretleri fren balata işareti passat arıza göstergeleri arabada ünlem işareti symbol ekran işaretleriLogan arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

“BMW Arıza Lambası Göstergesi 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın