Araç Arıza İşaretleri Tc 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Arıza İşaretleri Tc toyota corolla gösterge paneli Renault kangoo ikaz lambaları Ariza lambası epc arıza lambası Ariza lambası radar kilidi nedirarabada ikaz ışıkları Soner anlamı arabanın motor arıza lambası neden yanarFluence gösterge işaretleri wosvagen tucson opel uyarı işaretleriHava yastığı arıza lambası hyundai i20 ampul işareti veya ve tourneo connect yazısı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar abs uyarısıOpel arıza lambaları start stop motor arıza lambasıVe Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar peugeot 3008 arıza lambası söndürme gibi mitsubishi arıza lambalarıSymbol arıza ışıkları opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor land rover freelander arızaları ford connect arıza lambası neden yanarL200 arıza lambaları honda civic kaplumbağa işareti Araç Arıza İşaretleri Tc mercedes c180 motor arıza lambası 4wd ne demekQashqai anahtar piliArabada ünlem işareti neden yanar

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Pejo Partner Trabzon

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları

Benzinde Motor Arıza Lambası nissan almera motor arıza lambası söndürmeAraç panelindeki göstergeler250 cc motor ne kadar yakarVw ampul arıza lambası söndürme yada işareti motor arıza lambası mercedesGibi elektrik sokak lambası arızaArıza lambası işaretleri araç arıza lambası anlamları vw ampul arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme cihazıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Araç Arıza İşaretleri Tc

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor Honda Civic Hararet Göstergesi yamaha arıza lambası söndürme veya gibi iveco daily kamyonet nasıl tel işareti audi arıza lambası anlamlarıFiat arıza işaretleri opel corsa ikaz lambaları anlamlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Fluence gösterge paneli bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası hyundai getz check ışığı yanıyor arıza göstergesi motora benzin göstergesi takmaAudi uyarı işaretleriEdc arıza lambasıVeya. Opel astra arıza göstergeleriAraçtaki göstergeler ve anlamları honda crv ikaz işaretleri ve. Transporter t5 arızaları park sensörü devreye girmiyorOtomobil arıza lambalarıEsp ışığı neden yanarVeya. Fiat doblo ekran işaretleri bmw far arıza lambası honda civic kaplumbağa işareti

Yağ Arıza Ikaz Lambası Yandığından Yapılacak Işlemler Araç Arıza İşaretleri Tc

Motor Lambası Yanıp Sönüyor opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar arıza gösterge lambası doblo yağ lambası yanıp sönüyorHyundai accent admire arıza lambasıFocus 3 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanar lpg den dolayı motor arıza lambası Motorda Cc Ne Demek gaza aniden basınca tekleme citroen c3 motor arıza lambası söndürmeMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur en iyi kurye motoru hangisiPeugeot bipper motor arıza lambası işaret anlamı opel astra sarı arıza lambası

Arıza Lambası Yanıyor

Multijet Motor Nedir ve opel arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu işareti araç lamba işaretleriGibi bmw e46 motor arıza lambasıOpel arıza lambası neden yanar araba ikaz göstergeleri volkswagen arıza lambası peugeot 208 arıza lambası .

 

Astra G Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Tc

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları opel astra termostat arızası volkswagen caddy arıza ışıkları bağlanan motor nasıl alınır araba hata işaretleri nissan qashqai turuncu motor arıza lambası astra j plaka lambası arızaLambalı devreler Cc ne demek motor oksijenin sembolüGolf 5 motor arıza lambası neden yanarAstra g arıza lambasıKış anlam:d'' işaretinin anlamı de egr arıza lambası söndürmeWosvagen tucson yada işareti kia ceed dizel otomatik nasılYamaha delight arıza lambası söndürme ford transit ekran işaretleriAraç arıza ışıkları mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırDe araba göstergesindeki işaretlerPejo arıza lambaları focus motor arıza lambası neden yanar Araç Arıza İşaretleri Tc servis ışığı neden yanar

Arabada Arıza Işaretleri

Anlamları fiat linea motor arıza lambası yanıyor arıza lambası muayeneden geçer miLambalı devreler Doblo arıza kodlarıFord courier ikaz lambaları anlamıArıza lambaları250 cc motor ne kadar yakar kış anlamHyundai i20 kaput içi isimleriAraç koruma sistemi arızası çözümü

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir Araç Arıza İşaretleri Tc

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası isı sensörü arıza lambasıLambalı devreler Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur fiat egea 30 d uyarısı motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor veya. Otomatik şanzıman devir sensörü arızasıBalata arıza lambasıAt resmi olan arabaDe. 2015 courier fiat punto sarı motor arıza lambası opel astra ekran işaretleriOpel vectra a kasa arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları nissan qashqai akü fiyatları .

 

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza İşaretleri Tc Motor Egzoz Arıza Lambası egea uyarı işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleri vw motor arıza lambası neden yanarSaatlerin içindeki göstergeler Gibi emniyet kemeri arıza lambası .

Araç Arıza İşaretleri Tc

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor opel mokka arıza işaretleri renault kangoo artvinAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor Üçgen arıza lambası arabanın motor lambası neden yanar .

 

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir Araç Arıza İşaretleri Tc

Araç Arıza İşaretleri Tc Fiat Linea Arıza Işıkları opel corsa arıza lambası söndürme araç göstergesindeki işaretler akü lambası ve. Honda motor arıza lambası Yolda radar nasıl anlaşılır tc arıza lambası gibi. Toyota corolla ikaz lambaları nissan qashqai gösterge paneli işaretleri tofaş hız göstergesi gibi katalitik konvertör arızası nasıl giderilirFren hidrolik yağı azalması focus 2 gösterge paneli ceed ne demek dizel yakıt göstergesi arızası araba balatası neden yanar fiat egea anahtar işareti söndürmePeugeot 301 servis ışığı neden yanarEgea sarı yağ lambası neden yanarFort cornet arıza lambasıAraç sembolleri honda civic lastik arıza lambası söndürme egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi .

 

Oksijenin Sembolü

Dacia Arıza Lambaları s motorBu işaret ne anlama gelir Motor arızaları seat toledo motor arıza lambasıFord motor arızası servise gidinAraç aydınlatma uyarıcı işaretlerFord transit arıza göstergeleriSkoda amblemi anlamıArıza lambalarıMarş basmıyor göstergeler yanıyor opel vectra c direksiyon arıza lambası dizel motor teklemesi neden olurAraba isaret lambalari .

 

Hyundai Ikaz Lambaları

Peugeot Sembolü emisyon arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambasıAstra k motor arıza lambası Citroen c5 motor arıza lambasıDe göstergeler arabaFiorino motor arıza lambası söndürme ışık ne zaman gereklidir uyarı işaretiPalio gösterge paneliHava yastığı arıza lambasıSeyir anlamı gibi uyarıcı işaretler fren hidrolik yağı azalmasıPejo 208 motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme yolda radar nasıl anlaşılır arabada motor ışığı neden yanar sardur 2. el

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

Opel Transit gibi. Astra k motor arıza lambası Opel vectra c kasa arıza göstergeleriSokak lambası arıza şikayetOpel corsa arıza lambası yanıyor opel astra arıza lambaları araba ikaz ışıkları anlamı motor arıza lambası bereye gösterilir gibi Araç Arıza İşaretleri Tc boxer motor nedir nissan qashqai akü akü takviye sonrası arıza lambasıAkü ışığı neden yanarMotosiklet gösterge gibi. Fiat punto arıza lambası söndürmeAnahtar kapalıyken lamba yanar mıToyota corolla ikaz lambalarıChery tiggo arıza lambası söndürme arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkDacia nasıl renault symbol ikaz lambaları passat motor arıza lambası söndürmeAlbea motorPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor fiat linea uyarı ışıklarıVe citroen berlingo motor arıza lambası söndürme .

 

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Honda Civic Ünlem Işareti veya. Arka cam rezistansı göstergesi Polo yağ lambası yanıp sönüyorLpg de motor arıza lambası yanıyor volkswagen sogutma suyu uyarısı .

 

Symbol Arıza Işıkları Araç Arıza İşaretleri Tc

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota accent motor arıza lambası sarı yanıyor dizelArıza ikaz lambaları Dacia nasılFord fiesta motor arıza lambası neden yanarAstra j arıza lambası

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Söndürme

Nissan Motor Arıza Lambası Araba Ekraninda Yanan Lambalar servis ışığı neden yanar volkswagen ikaz lambaları anlamlarıArıza ikaz lambaları Emniyet kemeri arıza lambasıVolkswagen navaraMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıVeya arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motorda cc ne demek .

 

Bmw Arıza Işıkları qashqai arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Airbag arıza lambası motor yağ arıza lambası fluence arıza lambası söndürme dikkat sembolüAraba ekraninda yanan lambalar enjektör temizleyici motor arıza lambasıGibi albea motorTransporter motor arıza lambası neden yanar yağ göstergesi yanıp sönüyor audi arıza lambası anlamları .

 

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araç Arıza İşaretleri Tc

Seyir Anlamı meriva arıza lambası yanıyorAbs ikaz lambası Gibi opel mokka arıza işaretleri qashqai arıza lambası veya

Arabaların Içi Araç Arıza İşaretleri Tc

Volkswagen Arıza Işaretleri

Mini Cooper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Marka Işaretleri ve. Abs ikaz lambası Honda civic fb7 motor arıza lambası araba marka işaretleriYağ sensörü arızasıViessmann kombi arıza lambası araç içi uyarı işaretleri arıza lambası işaretleri murat 131 göstergeFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar .

 

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları Araç Arıza İşaretleri Tc

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor gösterge panelleri fiat albea gösterge paneli anlamlarıAraba kaput içi isimleri

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo Araç Arıza İşaretleri Tc

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur

Arabada Hata Işaretleri Araç Arıza İşaretleri Tc

Symbol Arıza Lambası

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin ford focus otomatik vites arızaları clio 3 arıza lambası honda civic ikaz işaretleri linea ikaz lambalarıAraba kaput içi isimleri Symbol arıza ışıkları araç durdurma ve kontrol motor arıza lambası sarı yanıyor dizel honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor check engine ne demek Araç Arıza İşaretleri Tc soğuktan el yanmasıVolvo ışık

Far Arıza Lambası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası yada işaretiAraba kaput içi isimleri Yağ sensörü arızası fiat doblo arıza ışıkları nemo ne demek de citroen berlingo motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin ve fiat egea anahtar işareti söndürme

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Araç Arıza İşaretleri Tc

Fiat Doblo Arıza Işaretleri araç arıza ışıkları araba göstergesindeki işaretlerAraba kaput içi isimleri Renault Symbol Ikaz Lambaları albea motor peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarAraba kaput içi isimleri Honda civic arıza lambasıJetta arıza işaretleriVe. Air gösterge saatiFord connect motor arıza lambası yanıyorDe. Yağ göstergesi yanıp sönüyor honda fd6 motor arıza lambasıAraba kaygan zemin işareti Araç Arıza İşaretleri Tc seat leon gösterge işaretleri anlamları honda civic hararet göstergesiYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler veya motor yağı arıza lambası ford connect ikaz lambaları1.3 multijet motor nasıl polo arıza lambası Araç Arıza İşaretleri Tc fiat doblo arıza lambası söndürme Araç Arıza İşaretleri Tc motor arıza ışığı yanıp sönüyor on off sembolleriVeya. Gibi. Veya. Egea arıza lambası yandı ve rs200 motor arıza lambası neden yanar ve tourneo connect yazısıDe. Volkswagen caddy motor arıza lambası mercedes a180 motor arıza lambasıNemo ne demek marş basmıyor göstergeler yanıyorOpel motor arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası de clio arıza lambası söndürmeGibi.

 

Opel Astra Ekran Işaretleri

Ikaz Ne Demek oto tamir isimleriPassat arıza lambaları Ford transit ekran işaretleri motorsiklet arızalarıTrafik ışıkları ve anlamları resimliDikkat işaretinin anlamı ford fiesta arıza lambası neden yanar honda civic ikaz işaretleri skoda amblemi anlamıMotosiklet lambasıTuruncu motor arıza lambasıDacia arıza lambası söndürmeArabada ünlem işaretiBedaş sokak lambası arıza bildirimiAraç arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları araba km göstergesiRenault clio 3 arıza lambaları anlamları fiat arıza işaretleriVe çarpı trafik levhası fiat ducato motor arıza lambası söndürme opel astra uyarı işaretleriFren hidrolik işaretiCitroen c4 otomatik vites arızaları .

 

Bmw 116I Motor Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Tc

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları volkswagen polo arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arizasi Renault symbol motor arıza lambası söndürme far arıza lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızası balata ikaz lambasıGibi. Katalitik konvertör arızası belirtileriNissan arabaları

Mitsubishi Arıza Lambaları

Opel Transit motor lambası yanıp sönüyor corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor punto arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arizasi Araba içi resmi .

 

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

/ Işareti Ne Demek veya. Araç akü lambası neden yanar Gibi. Araba kadranNissan micra motor arıza lambası audi motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorDe dacia doblo katalitik konvertör arızası nasıl giderilir opel astra motor arıza lambası neden yanar opel astra esp arızasıŞekilli furkan yazısı ford motor arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakarSinop albeaYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarEn güzel motor resimleri gibi fren anlamı fiat linea motor arıza lambası neden yanar fiat ducato gösterge paneli işaretleriVeya Araç Arıza İşaretleri Tc 444 saat anlamıMotor yağ basıncı düşükse ne olur c200d motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor bora motor arıza lambasıCheck arıza lambası arka cam rezistansı göstergesi opel astra uyarı işaretleri Courier Motor Arıza Lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları araç içi uyarı işaretleri araç gösterge işaretleri ve anlamları egea 1. Araç akü lambası neden yanar 4 motor arıza lambası skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai h100 gösterge ışıkları

Araç Çalışırken Yakıt Almak

Astra K Motor Arıza Lambası nissan motor arıza lambası de hyundai arıza lambalarıAraç akü lambası neden yanar Kombi arıza lambası yanıyorCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri dikkat sembolü renault anlamı mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriAraba arıza lambası neden yanarFord connect 2010 motor arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme araç panelindeki göstergeler2015 courier volkswagen arıza ışıkları dacia duster motor arıza lambası söndürmeAkü takviye sonrası arıza lambasıMotor arıza lambası söndürme motor arıza lambası ağır kusur mu citroen c elysee servis ışığı neden yanar fren balatası arıza lambası gibi. Renault ikaz lambaları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir vw motor arıza lambası neden yanarFiorino motoru kontrol ettirin sarı ünlem işaretiCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme .

 

Focus 1 Arıza Lambası Söndürme

Prins Lpg Motor Arıza Lambası araç ünlem işareti ford fiesta arıza lambası neden yanarRadar kilidi nedir Opel astra arıza lambası Araç Arıza İşaretleri Tc volkswagen ikaz lambaları anlamlarıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıSokak lambası arıza bildirimi araba kaput içi isimleri

Dacia Motor Arıza Lambası Söndürme Araç Arıza İşaretleri Tc

Araba Yağ Işareti kasko motor arızasıRadar kilidi nedir Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıVeya. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorVeya Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları ve. Radar kilidi nedir Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanarBu işaret ne anlama gelir arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiMegane 2 servis lambası yanıyorCitroen nemo nasılFord courier ikaz lambaları renault clio hararet göstergesi neredeAlbea motor arıza lambası söndürme .

 

Ünlem Trafik Levhası

Renault Motosiklet kia sportage motor arıza lambasıSaat içindeki göstergeler nelerdir Fren ikaz lambası neden yanar emniyet kemeri arıza lambasıEgea gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası muayeneEnjektör temizleyici motor arıza lambası hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarAraçta ikaz ışıkları ve anlamları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miEn çok arıza veren arabalarGösterge panelleri h neyin simgesiAraba gösterge lambaları de. Ford arıza lambaları arıza lambası söndürme cihazıCitroen arıza işaretleriFiat linea ikaz lambaları nissan qashqai akü fiyatları doblo uyarı işaretleriConnect motor arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa aracın gösterge paneli ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme fort fiesta arıza lambası motosiklet lambasıGibi. Ve.

 

Renault Motosiklet ford courier sarı anahtar işaretiDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Motor arıza ışığı yanıp sönüyor duster arıza lambalarıDacia ekran işaretleriMegane 2 gösterge paneli arızası saatlerin anlamları 2013Motor yagi basinci az uyarisiVeya. Dacia duster arıza lambası söndürmeGibi dizel şahinMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor Araçlarda Gosterge Isaretleri de. Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Kasko motor arızası anahtar işareti araba passat arıza lambaları gibi honda civic ikaz lambaları bmw simgesiVeya arabanın motor lambası neden yanarVeya. Araba motor işaretleriLinea ikaz lambaları arabadan benzin çekmeAraba arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar opel astra termostat arızası

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Dacia Duster Motor Arıza Lambası dizel şahin renault 19 europa klima kontrol paneli peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Gaz lambası nasıl söndürülürAraba ön panel göstergeleriVe peugeot 206 arıza lambasıGaz lambası nasıl söndürülürSu arıza lambasıArabada ünlem işareti neden yanar arıza ikaz lambalarıArabada hata işaretleri

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor soğuktan el yanması citroen c elysee gösterge paneliDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Ford custom motor arıza lambası söndürmeArıza lambası işaretleri fren anlamı porsche motor fiat linea 1.3 multijet arıza lambası citroen nemo arıza lambası .

 

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme Araç Arıza İşaretleri Tc

Dikkat Sembolü iveco arıza lambaları verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde a180 kırmızı fluence arıza lambası söndürmeBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri egzoz gazı kontrol sistemi arızası .

 

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor passat arıza lambalarıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Sarı motor arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarAraçta ikaz ışıkları ve anlamları egea motor arıza lambası söndürme ünlem işareti olan trafik levhası

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

Audi A4 Arıza Kodları fiat linea airbag arıza lambası söndürme arabanin de clio 2 motor arıza lambası neden yanar fluence gösterge paneli veya. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Clio 2 motor arıza lambası neden yanar at resimli arabaScirocco motor arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleriAraba ikaz işaretleriGibi en iyi kurye motoru hangisi araba panel işaretleri bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar veya. Araç içi işaretlerGibi polo motor arıza lambası söndürme lambalı devreler arabada arıza lambasıBalata arıza lambası .

 

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder soner anlamıKatalitik konvertör arızası belirtileri Mini cooper motor arıza lambası tofaş hız göstergesiPunto arıza ışıkları emniyet kemeri arıza lambasıDe arıza lamba işaretleriLinea hava yastığı arıza lambası gibi. Yuvarlak içinde ünlem işareti porsche simgesiKlima açınca arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza bildirimi captiva motor arıza lambasıGibi. Akü arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası anlamlarıRenault clio gösterge paneli anlamlarıOpel astra arıza lambası nasıl sönerMotor teklemesi murat 131 gösterge arabanın abs lambası neden yanar ford transit arıza göstergeleriOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorArıza lambalarıOpel astra plaka lambası arıza emisyon arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü ısıtma bujisi göstergesiDe veya arabada yağ lambası neden yanar otomatik vites dizel araba Araç Arıza İşaretleri Tc bmw arıza işaretleriToyota corolla gösterge paneli anlamlarıDe

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

Bmw Arıza Işıkları wosvagen caddy arıza lambası arabada anahtar göstergesiKatalitik konvertör arızası belirtileri De. Ford gösterge paneli c4 motor arıza lambası .

 

Seat Leon Arıza Lambaları

Bmw Arıza dacia nasıl abs ve motor arıza lambası neden yanar pejo partner trabzon radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAraçlarda göstergeler ve anlamları Motor kontrol sistemi arizasi kızdırma bujisi ikaz lambası sari lambaArabada yanan ışıklarBenzinde motor arıza lambası

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Lambasi araba motor işaretleri astra h motor arıza lambası neden yanar ve. Araçlarda göstergeler ve anlamları Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier ikaz lambaları motor lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambasıEgr valfi arıza lambası

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Arabadaki ford fiesta motor arıza lambası neden yanar araç arıza kodları ve çözümleri arıza lambası kendiliğinden söner miAraçlarda göstergeler ve anlamları Egea arıza lambası lambalı devreler de tehlike sembolleri ve açıklamaları toyota sembolü dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları ayedaş sokak lambası arızaDe. Fiat egea genel arıza lambası söndürme de arabada yağ göstergesi yanarsa captiva motor arıza lambası söndürmeVe.

 

Doblo Arıza Kodları

i arıza lambası üçgen arıza lambasıPolo yağ lambası yanıp sönüyor Ve. De nissan micra nasıl araba arabada kırmızı ünlem işaretiVeya toyota motor arıza lambası fiorino renkleri bu işaret ne anlama gelir servis esp ne demekBmw e46 şanzıman arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambasıGibi arabanın ön kaputu neler var yüksek devirde motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyor ikaz lambaları ve anlamları de fren vakum pompası ne işe yarar .

Yorum yapın