Thermoking Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Thermoking Arıza Kodları arabanın önündeki işaretler Mercedes hararet göstergesiarıza yapmayan arabalar Ariza lambası Max motor Ariza lambası ordu fiorino emniyet kemeri işareti jenerik arıza lambası neden yanar ünlem arıza işareti

Opel Corsa Hararet Göstergesi

Arabada Servis Işığı Neden Yanar acil uyarı ışıklarıGibi. Gibi p işareti ve

Simge Anlamları Thermoking Arıza Kodları

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Citroen c4 motor arıza lambası wv arıza işaretleri ve.

 

Punto Motor Arıza Lambası Thermoking Arıza Kodları

Dacia Motor Arıza Lambası astra k motor arıza lambası pejo 301 arıza lambaları avcılar sokak lambası arızaTata motoru mercedes mi Peugeot 301 hararet göstergesi balata işaretiBuji neden yanarArabada su göstergesiBoxer nedir .

 

Arabanin

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları fiorino nasılNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Astra g gösterge ışıkları wv arıza işaretleri

Opel Arıza Lambası Anlamları

Kangoo Arıza Işıkları ikaz lambası fiyat

Araç Panel Işaretleri

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir renault clio arıza işaretleri de (!) işaretinin anlamıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Ve. De zaman motor arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleriDacia lodgy ekran işaretleriPassat b7 gösterge paneliDe.

 

Yağ Göstergesi Işareti

Thermoking Arıza Kodları Opel Arıza Lambası Anlamları

Wv Arıza Işaretleri Thermoking Arıza Kodları

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları araba içi göstergeleriGösterge panelinde ünlem işareti Gibi p0110 arıza koduDe

Mitsubishi Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza Işaretleri yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider audi a3 arıza işaretleri anlamlarıGösterge panelinde ünlem işareti Yağ ikaz lambası h işaretinin anlamı motor arızaları fluence motor arıza lambası neden yanar opel vectra c direksiyon arıza lambasıArabaların içi nissan qashqai sarı ünlem işaretiAraba ikaz ışıkları anlamı veya veya. Gibi volkswagen dizel motor uyarısı mokka nedirBajaj pulsar arıza lambası connect yazısı sokak lambası arıza uyarı işaretlerinin anlamıUyarı sembolleriAraba ariza isaretleriRenault kangoo arıza işaretleri yağ göstergesi işaretiJeep renegade arıza işaretleri wosvagen caddy arıza lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleriUyari işaretleriSeyir anlamıAirbag arıza lambası nasıl söndürülürAdana honda civicBmw akü arıza lambasıCrossland ne demekEnjeksiyon nedir araba Thermoking Arıza Kodları kia rio motor arıza lambası neden yanarAraç içi işaretler fiat punto arıza lambaları de. Opel astra arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Thermoking Arıza Kodları linea gösterge paneli airbag arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambaları anlamlarıAraç uyarı ışıklarıConnect yazısı

Prins Lpg Motor Arıza Lambası Thermoking Arıza Kodları

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı honda civic direksiyon arıza lambasıGösterge panelinde ünlem işareti Araba arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin hız göstergesi arızası fiyatları

Peugeot Arıza Lambaları Thermoking Arıza Kodları

2 El Yarış Motorları de fiat doblo motor arıza lambası yanıyorGösterge panelinde ünlem işareti Vw polo motor arıza lambasıFord focus i işaretiYağ işareti oto tamir isimleri peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası yandı duster ikaz ışıkları ford cargo kamyon arıza işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır de. Araç içi uyarı işaretleriVeya nissan qashqai motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası iveco daily kamyonet nasıl de esp hatası opel vectra b kasa arıza lambasıAbs devre dışıVe. Ford fusion motor arıza lambası ve. Gibi 2017 de gelecek motosikletlerEmisyon kontrol sistemiMercedes sprinter motor arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme araba ışık göstergeleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba iç göstergeleri dacia uyarı işaretleri veya ve. Aracın gösterge paneliAraba ariza isaretleri epc ve motor arıza lambası passatOpel combo arıza lambasıGösterge panelleri (!) işaretinin anlamıAdblue lambası yanıyor linea gösterge paneli opel astrada arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası neden yanar kia sportage motor arıza lambası arıza lambası nasıl sönerFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası neden yanarAriza lambasi uyari işaretleriVeya transporter t5 arızaları

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli buji neden yanarGösterge panelinde ünlem işareti Peugeot arıza lambalarıFocus 1 gösterge paneli anlamlarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıIşaretler ve anlamlarıVolkswagen ariza lambalari opel motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar arıza ne demek nissan qashqai turuncu motor arıza lambası sigorta neden yanarVe ford connect arıza lambası söndürme jetta ikaz lambalarıYağ lambası yanıp sönüyor fiat linea gösterge anlamları veya araç gösterge panelleriMercedes kamyon ikaz lambaları linea ampul arıza lambasıHyundai accent blue gösterge anlamlarıVe golf 7 motor arıza lambası neden yanar fiat punto airbag arıza lambası max motor de. Veya. Emniyet kemeri ne işe yarar ışıklar otomotiv ford focus i işaretiEpc arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge işaretleriJenerik arıza lambası neden yanarAraba içi göstergeleri mercedes kamyon ikaz lambaları ve fiat linea anahtar işareti fiat linea anahtar işareti aktif motor kaputu arızaEl yanmasi

Honda Crv Ikaz Lambaları Thermoking Arıza Kodları

Peugeot 301 Hararet Göstergesi opel astrada arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıGösterge panelinde ünlem işareti Astra k motor arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambasıMercedes c180 kırmızıDe. Kia motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arabada Dimmer Ne Demek

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur renault gösterge işaretleri symbol ikaz lambaları anlamları motosiklet gösterge de. Gösterge panelinde ünlem işareti Honda civic fb7 motor arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri audi a3 arıza işaretleri anlamları araba ısınınca tekliyor de. Linea gösterge paneliLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü2015 courier

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir

Tucson Nedir

Honda Civic Gosterge Anlamlari Thermoking Arıza Kodları

Ariza Isaretleri ve citroen transporter araba ekranındaki işaretlerin anlamı opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür dacia duster arıza lambası söndürmeGösterge panelinde ünlem işareti Veya motor soğutma suyu işareti ve otomatik şanzıman arıza lambasıYardımcı ışık nasıl açılırE90 arıza lambaları

Renault Symbol Uyarı Işaretleri

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar ford doblo 2020 dpf ışığı araç gösterge işaretleri anlamı peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar passat ikaz lambalarıGösterge panelinde ünlem işareti

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Thermoking Arıza Kodları

Hyundai Gösterge Işaretleri araba arıza sembolleriGösterge panelinde ünlem işareti Linea uyarı ışıkları w204 motor arıza lambası pejo 206 gösterge paneli otomobil arıza lambaları adblue ikaz lambaları peugeot 301 servis ışığı neden yanar veya. Opel astra g kasa motor arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızası Thermoking Arıza Kodları uyari işaretleri

El Yanmasi

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti motor arıza lambası silme passat arıza lambası neden yanar honda crv motor arıza lambası neden yanarGösterge panelinde ünlem işareti Gibi araba hata işaretleriCaptiva motor arıza lambası söndürme

Ford Transit Arıza Işaretleri

Fiorino Nasıl gösterge ve çeşitleri Thermoking Arıza Kodları citroen hararet göstergesiGösterge panelinde ünlem işareti

De Thermoking Arıza Kodları

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası symbol arıza ışıkları uyarı işaretlerinin anlamlarıGösterge panelinde ünlem işareti Kaygan yol arıza lambasıVe. Immobilizer ışığı sürekli yanıyor peugeot arıza lambaları arabada ekranda çıkan işaretler renault kangoo arıza işaretleri captiva motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer miDe fiat egea motoru kontrol ettirinVeya. Araba ariza isaretleriDe peugeot arıza lambası hyundai getz check lambası neden yanar acil uyarı ışıklarıVe. De yağ göstergesi işareti audi a3 araç elektroniği arızasıAnkara sokak lambası arıza gibi. Motorsiklet arıza lambası motor işaretleri ve anlamları eksantrik mili arızası sesi güvenlik sembolleri ve anlamlarıSedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir denizli aydem sokak lambası arıza octavia nasılRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat egea motor arıza lambası punto motor arıza lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıBmw e90 arıza lambaları anlamları veya arıza yapmayan arabalarLed ampul arıza lambası ve gibi veya. Düşük üre uyarısı ellerin içinin yanmasıKia sportage yağ lambası söndürme ve opel vectra motor arıza lambası ve. Opel vectra a kasa arıza lambasıVolkswagen ariza lambalari ankara sokak lambası arıza nissan micra motor arıza lambası söndürmeGösterge tablosuRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıHararet göstergesi arıza lambası .

 

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Ünlem Arıza Işareti Araçta Yağ Göstergesi gibi. Oto tamir isimleri Veya ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor cruze lpg arıza lambası ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıToyota vsc arızası egr valfi arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorAbs ışığı söndürme .

 

Audi Motor

Thermoking Arıza Kodları Renault Symbol Arıza Işıkları ford cargo motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamlarıMotor arızaları Ve motor arıza lambası yandıHonda civic motor arıza lambası lpgFord connect gösterge paneli arızası4wd lock ne demekSprinter motorIkaz lambası fiyat ve. Teker arıza lambasıVeya (!) işaretinin anlamı ve

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Mazot Arıza Lambası

Gösterge Paneli Anlamları fiat punto motor arıza lambası söndürme transit arıza lambaları hyundai getz check lambası neden yanar ısuzu gösterge işaretleri ford uyarı işaretleri opel corsa arıza işaretleri iveco daily motor arıza lambası söndürme clio mavi ışık opel vectra arıza lambasıMotor arızaları Yağ basıncı düşüklüğü

Airbag Işareti

P0351 Arıza Kodu renault symbol hararet göstergesi focus 1 motor arıza lambası ford focus 1 motor arıza lambası

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Mercedes Hararet Göstergesi gibi ve gibi. Motor arızaları Enjektör temizleyici motor arıza lambası .

 

Aracımın Değerini Öğren Thermoking Arıza Kodları

Thermoking Arıza Kodları Motor Arızası

Fren Balatası Uyarısı Thermoking Arıza Kodları

Araba Hata Işaretleri motor max veya. Ducato akü Ingiliz anahtarı arıza lambası de. Caddy arıza lambalarıVe c200d motor arıza lambası partikül işaretiAudi uyarı işaretleri lastik ikaz ışığıPassat motor arıza lambası eksantrik mili arızası sesiSaatlerin içindeki göstergelerLada vega motor arıza lambasıVe. Linea arıza lambası söndürmePolo arıza ışıkları işaretler ve anlamları de. Emniyet kemeri arıza lambası veya. Gibi ford cargo kamyon arıza işaretleriNeden yanar araçta gösterge işaretleriUyarı işaretler arıza ışıkları ve anlamları ford transit arıza ışıkları captiva servis arıza uyarı lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme mitsubishi lancer motor arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri ve

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir benzinli su motoru arızalarıDucato akü Anlamları .

 

Arıza Lambası Ünlem Işareti Thermoking Arıza Kodları

Bajaj Pulsar Arıza Lambası clio arıza işaretleri veya. Araçtaki göstergeler ve anlamları Fiorino ekran işaretleri gibi. Akıllı işaretler ve anlamları telefon isaretleri anlamlari x işareti şekilli passat ikaz lambalarıMazot filtresi arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermiMitsubishi motosiklet turuncu arıza lambası gibi. Bmw akü arıza lambası el işaret anlamları akü işaretiAraba arıza lambaları ve anlamlarıEgzos arıza lambasıNissan micra uyarı işaretleri .

 

Araç Panel Işaretleri

Nissan Qashqai Arıza Lambaları volkswagen caddy renkleri jetta arıza lambası veya. Renault clio ekran göstergeleri anlamları Esp/asr arızası egea ünlem işareti 2017 de gelecek motosikletlerVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hava yastığı arıza lambası neden yanar lastik basıncı ikaz lambası volkswagen gösterge anlamları clio mavi ışıkAraç gösterge işaretleri anlamı fiat doblo motor arıza lambası yanıyor bmw arıza lambası sondurmeArabada yağ göstergesi yanarsaClio 4 bakım ışığı söndürme de. Ve ikaz lambaları ve anlamları isuzu kamyonet gösterge işaretleri .

 

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

Arıza 5 transporter t5 arızaları toyota simgesi skoda amblemi anlamı ariza isaretleri uyarı işaretlerinin anlamı tofaş gösterge ışıklarıKia arıza işaretleri Dacia lodgy ekran işaretleri .

 

Jetta Arıza Lambası

Passat Arıza Işıkları nissan qashqai arıza lambalarıNeden yanar Egea gösterge işaretleri Thermoking Arıza Kodları opel esp arızasıLinea arıza lambası de egea arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi araç gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçer mi tofaş gösterge ışıkları pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar sarı direksiyon lambasıEmniyet kemeri işaretiGibi ve el freni takılı kaldı çerkez lamba

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar Thermoking Arıza Kodları

Motosiklet Lambası grande punto motor arıza lambası audi motosikletNeden yanar Lpg göstergesi kırmızı yanıyor .

 

Enjektör Arıza Lambası

Araçta Gösterge Işaretleri gibi ford fiesta direksiyon arıza lambasıFiat linea anahtar işareti Opel vectra c kasa motor arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor dacia dobloIsı sensörü arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanarÜnlem işaretli trafik levhasıFord tourneo courier arıza lambası lpg arıza lambasıArıza ışığı anlamları de nissan qashqai sarı ünlem işareti arabada fotoğraf çekmeDe.

 

Yamaha Ybr 125 Esd Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız 206 arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı işareti 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme ve. Polo egzoz arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenlerPolo motor arıza lambası caddy arıza işaretleriGibi epc ve motor arıza lambası passat Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi de. Şekildeki güvenlik uyarı işareti Kia rio motor arıza lambası neden yanar kontak anahtarı arızaları corsa motor arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıFort arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider ariza isaretleriMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarAudi a3 uyarı işaretleri arıza 52006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumEgzoz emisyon kontrol ettirinIkaz lambası fiyatIşık arıza lambası jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıVe saat içindeki göstergeler mercedes kamyon ikaz lambaları jetta kırmızı nissan arıza kodları ve ford courier arıza lambalarıKamera arizalari ve çözümleri

Fiorino Arıza Lambası Yandı

Araç Yakıt Göstergesi linea arıza lambası neden yanarŞekildeki güvenlik uyarı işareti

Şekilli Semboller 2016 Thermoking Arıza Kodları

Araba Ariza Isaretleri nissan qashqai gösterge paneli işaretleriŞekildeki güvenlik uyarı işareti Nissan micra otomatik şanzıman nasıl .

 

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Thermoking Arıza Kodları

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları ve. Şekildeki güvenlik uyarı işareti Araba arıza lambaları ve anlamları ünlem arıza işaretiGösterge anlamları passat nasılAraba ekran göstergeleriNissan micra uyarı işaretleriMotor yağı arıza lambası volkswagen polo arıza lambalarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar araba arıza lambalarıToyota corolla gosterge anlamlari renault fluence ekran göstergeleri kangoo arıza ışıkları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor oksijen sensörü arıza lambasıNissan juke anahtar renault arıza lambaları Thermoking Arıza Kodları octavia nasılPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor oksijen sembolüYakıtta su var işareti hyundai accent era arıza lambalarıFiat linea gösterge paneli arızası Thermoking Arıza Kodları arabada yağ göstergesi yanarsa ford fiesta arıza lambasıDizel focus motor arıza lambasıIveco daily kamyonet nasılGibi arıza lambasıAdblue lambası yanıyor opel motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Arabada arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambasıFord transit gösterge paneliHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıMindray defibrilatör arıza lambasıAnlamları clio gösterge ışıkları Fren Balata Göstergesi motor arıza lambası yanıyor egea sarı yağ lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işareti Motosiklet arıza lambası neden yanarArabanın motoru yanarsa ne olurPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme trafik ışıklarının anlamları mercedes c 200 renault motorBalata arıza lambası .

 

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Thermoking Arıza Kodları

Max Motor fiat punto arıza işaretleriHyundai accent 1.3 gls nasıl Peugeot 208 motor arıza lambası

Veya Thermoking Arıza Kodları

Clio Servis Işığı Yanıyor araç panel işaretleri adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderHyundai accent 1.3 gls nasıl Renault fluence anahtar işareti neden yanarGibi captiva motor arıza lambasıEpc lambası neden yanar de. Ve.

 

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Thermoking Arıza Kodları

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor epc arıza lambasıFren balatası uyarısı Ve laguna 2 gösterge paneliSüspansiyon arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanar Thermoking Arıza Kodları gibi. Sarı renkli rehberin adı1.9 dizel laguna 1 alınır mı Thermoking Arıza Kodları toyota corolla gosterge anlamlariGösterge ve çeşitleri fiorino gösterge işaretleri immobilizer ışığı sürekli yanıyor astra g gösterge ışıkları motor tehlikeli mi mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar .

 

Araba Göstergeleri Thermoking Arıza Kodları

Fiat Punto Arıza Işaretleri enjeksiyon arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası söndürme Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk fiat fiorino arıza lambası neden yanar scirocco motor arıza lambasıMitsubishi motosiklet

Symbol Ikaz Lambaları Thermoking Arıza Kodları

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor hyundai accent gösterge paneli akıllı işaretlerin anlamı de. Fiat linea motor arıza lambası söndürme Kış anlam captiva motor arıza lambası yağ lambası yanıp sönüyorMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirIsuzu ikaz lambalarıOpel astra arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın