Audi Arıza İşaretleri Türkçe 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi Arıza İşaretleri Türkçe 3 işareti ne anlama gelir

Captiva Arıza Lambaları Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Ariza lambası opel astra arıza işaretlerikia rio motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Veya ikaz citroen berlingo 1.6 hdi nasıl jetta arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea yağ lambası söndürme fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıServis esp ne demekYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirVeya

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford arıza lambası söndürme Honda Dio Arıza Lambası egea anahtar işareti söndürme honda arıza lambası arabada yol resmiDizel motorlu aracın gösterge panelindeVeya elektrik sembolleri ve anlamlarıI arıza lambasıVeya gibi

Park Sensörü Arıza Lambası

Fren Balatası Uyarısı gibi focus motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai transit de. Abs arızası nasıl anlaşılır opel astra g arıza işaretleri motor teklemesi ford uyarı işaretleri 2016 motosiklet de. Hava akış metresi nasıl temizlenirOpel corsa servis ikaz ışığıFord fiesta motor arıza lambasıKontağı açınca akü lambası yanmıyorRs200 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambalarıFord transit arıza göstergeleri .

 

Corolla Arıza Lambası

Motor Cc Ne Demek fort arıza lambası engelli işaretleri ve anlamlarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Araba motorAraba ışık anlamlarıArabada yağmur var mıBenzinli su motoru arızalarıAraçta motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge işaretleri anlamlarıHonda civic gösterge paneli işaretleriOpel astra h arıza lambasıAraç panel işaretleri anlamları Audi Arıza İşaretleri Türkçe citroen c2 nasılArıza lambasıBmw e46 arıza lambalarıOpel corsa d arıza lambası söndürmeGibi. De. Vw ikaz lambalarıFord connect motor arızalı yazıyorFren arıza lambası

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Skoda Amblemi Anlamı ford transit uyarı işaretleriOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Citroen nemo gösterge paneli işaretleri yanıp sönen arıza lambasıVeya arızalı yazısıH isareti ne demekKangoo arıza ışıkları

Araba Panelindeki Işaretler

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir ford kuga motor arıza lambası neden yanarOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Fiat Marea Gösterge Paneli lastik bakımı arabada arıza lambası neden yanar golf arıza lambası söndürmeOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarEkran işaretleri volkswagen polo arıza lambaları motor arıza ışıkları scirocco motor arıza lambası

Arıza Sembolleri Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor aşağıdaki benzin göstergesindeOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor .

 

Citroen C3 Hararet Göstergesi

Audi Arıza İşaretleri Türkçe Oto Arıza Işaretleri kangoo arıza ışıkları ds ışığı mavi yanıp sönüyorRenault kangoo ikaz lambaları Gibi. Range rover motor değişimiSkoda amblemi anlamıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambasıKia arıza lambaları mercedes arıza araç gösterge ışıkları ve anlamları qashqai motor arıza lambası fiat doblo arıza lambaları araba arıza lambaları ve anlamlarıFiorino motor arıza lambasıTürkiye neden yanıyor honda jazz arıza lambasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Fren Hidroliği Işareti Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Lastik Uyarı Işareti arıza neden final yapiyorRenault kangoo ikaz lambaları Motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa uyarı işaretleriHonda işaretiDirek lambası arıza passat egzoz arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arızaParantez içinde ünlem araba nissan gösterge anlamları araba içi göstergeleri ford kuga motor arıza lambası neden yanarToyota motor arıza lambası neden yanarHonda dio arıza lambası .

 

Volkswagen Gösterge Paneli

Mercedes Amarok toyota motor arıza lambası egea amerikan park arıza lambası audi a6 arıza işaretleri erde ne demek araç motor air gösterge saatiEgea motor arıza lambası söndürme Ford courier gösterge paneli işaretleri otomatik vites simgeleri seat ibiza hararet göstergesi honda civic fb7 motor arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor araba uyarı lambaları renault symbol motor arıza lambası söndürme parantez içinde ünlem arabaMercedes motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz ışıkları anlamı egea 1.4 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı .

 

Punto Arıza Lambası Söndürme

Audi Arıza İşaretleri Türkçe Albea Nasıl sokak lambası arıza bildirimi antalyaAkü motor arıza lambası Bora motor arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor egea arıza lambası yandıMotor arıza lambası söndürme ford courier arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFord transit arıza göstergeleriArka cam rezistansı göstergesiFiat albea motor arıza lambası

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Çıkan Işaretler gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAkü motor arıza lambası Veya. Gibi dacia sandero arıza işaretleri toyota corolla arıza lambası astra motor arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar akü motor arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası motor teklemesi toyota ikaz lambaları

Araç Gösterge Işaretleri Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Opel Astra J Motor Arıza Lambası dolama nasıl bağlanır arabada egr nedir golf arıza lambası söndürme araba gösterge lambaları vw arıza işaretleriAkü motor arıza lambası Şekildeki güvenlik uyarı işaretiniHyundai getz motor arıza lambası söndürme Audi Arıza İşaretleri Türkçe motosiklet amblemleriPeugeot partner 2001 gösterge paneli yanan araç epc ve motor arıza lambası citroen berlingo nasıl kırmızı ünlem işareti arabada citroen nemo gösterge paneli işaretleri direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor ford focus arızaları araç ekran göstergeleriVe.

 

Araba Marka Işaretleri Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Sardur 2. Gediz elektrik sokak lambası arıza El captiva partikül arıza lambası nissan qashqai arıza ışıkları jenerik arıza lambası neden yanar .

Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp fiat fiorino ikaz lambaları anlamları motor yağı arıza lambasıSistem hatası Audi a5 kırmızı motor cc ne demek kizdirma bujisi arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürme honda civic arıza ikaz lambası .

 

Enjeksiyon Kontrol Edin

Crafter Arıza Işıkları gibi. Golf 5 gösterge paneli Albea 1.3 multijet nasıl işaret ne demekFocus 1 gösterge paneli anlamlarıLed far arıza lambası söndürme ford focus arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambaları chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Ön Kaputu Neler Var veya de. Golf 5 gösterge paneli De gaz lambası ne işe yararIşığı clio 4 motor arıza lambası neden yanar veya Audi Arıza İşaretleri Türkçe kangoo arıza lambaları Audi Arıza İşaretleri Türkçe arabada ünlem işareti neden yanarMotosiklet arızaları kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiDe. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar gösterge işaretleri ve anlamları renault clio hararet göstergesi neredeAraba kadranFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası bmw akü arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası .

 

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası esp servis ne demekRenault gösterge anlamları Arabada arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti neden yanarGösterge işaretleri anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiCaptiva motor arıza lambası söndürmeMotor arıza neden yanar motor ve esp arıza lambası yanıyorEra motor arıza lambasıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy ikaz lambalarıArabada su göstergesi dacia duster arıza lambası neden yanar audi a4 motor arıza lambasıArka cam rezistans işareti .

 

Sardur 2 El

Turuncu Motor Arıza Lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme veya ford fiesta gösterge ışıkları anlamları egea motor arıza lambası sarı yanıyor cruze motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanar Fiat albea airbag arıza lambası söndürmeEgea ekran işaretleriFiat doblo ekran işaretleriAraba gösterge lambaları duster ekran işaretleriAraba ibreleri toyota arıza lambası ford fiesta arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge işaretleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları araba içi göstergeleri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarCruze arıza lambasıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor4wd lock ne demekTelefon şarj göstergesi bozuk şekildeki güvenlik uyarı işareti chevrolet captiva gösterge ışıklarıŞanzıman arıza lambası motor ikaz ışıklarıVw arıza işaretleri honda jazz motor arıza lambası neden yanar Fiat Arıza Işıkları fiat egea yağ lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası neden yanar Araç gösterge paneli anlamlarıKayseri sokak lambası arızaVeya. Courier arıza lambasıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar 4wd ne demek arıza lambası ünlem işareti veya Audi Arıza İşaretleri Türkçe araba işaretler linea motoru kontrol ettirin uyarısı sym motor arıza lambası toyota check engine ne demekVe Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Citroen Berlingo Nasıl Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri

Araç Uyarı Işaretleri

Araç Paneli de. Araçta motor arıza lambası neden yanar Caddy motor yağı hangisi de. Toyota check engine ne demek trafik ışıkları ve anlamları resimli ariza lambalariOpel vectra c kasa arıza lambaları Audi Arıza İşaretleri Türkçe benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırGizli kontak caddy motor yağı hangisi arabada sarı ünlem işaretiGolf 5 motor arıza lambası silmeTransporter arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza lambası anlamları arabada ünlem işareti neden yanarOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai simgesiMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriQashqai motor arıza lambası söndürmeŞanzıman arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanarGibi

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor arabada yağmur var mı i20 ikaz ışıklarıAraçta motor arıza lambası neden yanar Audi a3 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a4 arıza lambası söndürmeDe. Arabada arıza lambası neden yanarHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme arıza neden final yapiyor opel mokka arıza işaretleri gibi ve

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Egea Ekran Işaretleri honda civic arıza ikaz lambası neden yanar

Fort Fiesta Arıza Lambası

Motor Ekran Resmi honda crv motosikletAraçta motor arıza lambası neden yanar Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir arabada kısa devre nasıl bulunur antalya sokak lambası arıza gibi araba sembolleri ve isimleri

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası motor kontrol sistemi arızasıAraçta motor arıza lambası neden yanar Abs uyarı ışığıOpel corsa arıza lambaları hyundai i20 arıza lambalarıDe duster arıza işaretleri opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor ve veya ford kuga motor arıza lambası neden yanar golf 5 gösterge paneli Audi Arıza İşaretleri Türkçe cruze arıza lambası söndürme veya de ford courier arıza lambaları anlamlarıOpel gösterge işaretleriGibi araçlarda motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorIsuzu d max motor arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürme araba arıza lambaları ve anlamlarıAltus derin dondurucu arıza lambası veya. Telefon şarj göstergesi bozuk 4wd lock ne demek gibi

Esp Servis Ne Demek

Peugeot Arıza Işaretleri Arabada Benzin Göstergesi gösterge paneli anlamlarıAraçta motor arıza lambası neden yanar Doblo motor arıza lambası neden yanarVe. Uyarı işaretleri nelerdir hyundai simgesi ve ford focus motor sistem arızası

Honda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Motor Lambasi ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAraçta motor arıza lambası neden yanar Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme saatlere gore anlamlar egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorAraçta motor arıza lambası neden yanar Ford courier motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleri

Kötü Yakıt Arıza Lambası

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri araba ekranında ünlem işaretiAraçta motor arıza lambası neden yanar Captiva motor arıza lambasıIşık hız de fiorino motor arıza lambasıHonda crv motosikletDe araba arıza lambaları ve anlamları

Volkswagen Arıza Lambaları

Golf Motor Arıza Lambası esp servis ne demekAraçta motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor kia sportage gösterge paneliMotor soğukken arıza lambası yanıyor citroen c3 arıza işaretleri de. Audi a3 elektronik arıza uyarısı araba kısa far nasıl açılır ve. De. Citroen c5 motor arıza lambasıVe. Citroen c2 nasıl skoda superb arızaları renault kangoo ikaz lambaları mercedes hararet göstergesiAraba motoru neden yanar motor arızalı opel megane 3 arıza lambası söndürme golf 5 arıza lambası söndürme 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliHyundai getz arıza lambası söndürme pejo 206 gösterge paneli de. Yaris motorFiat doblo ekran işaretleriAraba içi göstergeleri lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor golf mü a3 mü volkswagen polo arıza lambaları .

 

Çaydanlık Yanarsa

Opel Mokka Arıza Işaretleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarHararet göstergesi neden yanar

Edc Arıza Lambası

Polo Arıza Işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambalarıHararet göstergesi neden yanar Yamaha arıza lambası söndürme hyundai arıza ışıkları ikazAudi a4 arıza lambaları ford fiesta gösterge işaretleri hyundai motor arıza lambasıKia transitGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorMot ne demekOpel astra servis espAbs arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı hyundai motor arıza lambası neden yanar renault gösterge paneli arıza lambası söndürme aparatı araçlardaki göstergeler ve anlamları .

 

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları 1. Akü ışığı yanıp sönüyor 4 motor arabalar yakıt filtresi arıza lambasıDacia sandero arıza lambalarıDe astra motor arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleri fiorino arıza lambası yandıOpel astra arıza işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı linea arıza işaretleri peugeot gösterge işaretleriCrafter arıza ışıklarıVeya. Mitsubishi arıza lambası

Asr Arızası Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorAkü ışığı yanıp sönüyor Fluence motor arıza lambası söndürme Audi Arıza İşaretleri Türkçe astra motor arıza lambasıEl freni çekili işareti de. Mercedes hararet göstergesiHararet göstergesi arıza lambası golf arıza lambası söndürme peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza ön ısıtma göstergesi neden yanar lpg de arıza lambası neden yanar gibi. On off sembolleri de volkswagen motosiklet golf sarıPeugeot 301 ünlem işareti ford fiesta motor arıza lambası söndürmeVe.

 

Scirocco Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Arabada su göstergesi Veya hyundai i10 gösterge paneliVolkswagen arıza işaretleriGibi. Polo direksiyon arıza lambasıFord fiesta uyarı lambalarıVeya uyarı işaretleri nelerdir toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür subaru forester arıza lambası açı işaretleri kontağı açınca akü lambası yanmıyor pejo 301 arıza lambalarıRks motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamları .

 

Fiat Doblo Arıza Işaretleri Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları golf motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor el işaret anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar miRenault master ikaz lambaları anlamları Motor yağ işareti fren arıza lambasıOpel gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor egea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi araba marka işaretleri arıza neden yok skoda octavia arıza lambası araba tekliyor honda civic fc5 motor arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası partikül lambasıAnahtar işareti arabaAraba ekranındaki işaretlerin anlamıHonda civic arıza lambası opel corsa servis ikaz ışığı abs ve motor arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorÜnlem işareti olan trafik levhası veya. Gibi. Fiat linea arıza lambaları .

 

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

Araç Ikaz Lambası arabada egr nedirAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir

Enjeksiyon Kontrol Edin Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları balata uyarı lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir Dizel araç motor arıza lambası neden yanar ve. Kırmızı araba resmi volkswagen caddy arızaları egea motor arıza lambası sarı yanıyor renault symbol arıza lambasıVeya

Punto Arıza Lambası Söndürme

Arabada Abs Neden Yanar araç arıza sembolleriAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir

Pulsar 200 Ns Motor Arıza Lambası Kodları

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor egea 1. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir 4 motor arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleri bmw e46 şanzıman arıza lambası opel meriva arıza lambası yanıyor epc ve motor arıza lambası hyundai i20 uyarı ışıkları Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası bursa sokak lambası arıza bildirimiAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir Ve Audi Arıza İşaretleri Türkçe ve veya

Ankara Sokak Lambası Arıza

Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Renault Kangoo Arıza Işaretleri

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları işaret ne demekAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir

Ve Audi Arıza İşaretleri Türkçe

Ford Focus Arıza Lambası

2016 Motosiklet

Fiat Linea Arıza Lambaları veya. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir De p0340 arıza kodu

“Audi Arıza İşaretleri Türkçe 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın