Yağ Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Göstergesi ford mondeo motor arıza lambası Dur işaretinin anlamı Ariza lambası arabadaki arıza işaretleri Ariza lambası fiat punto arıza lambalarıopel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor tehlikeli miAudi a6 arıza işaretleriVw arıza ışıklarıVeya bmw akü arıza lambasıFren balata ikaz lambası fort transit arıza işaretleri motor ve esp arıza lambası yanıyorAraba ışıklarının anlamı .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

Yağ Göstergesi Yağ Göstergesi uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar egea arıza lambası rks motor arıza lambasıPunto arıza lambaları Araba gösterVe

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

Yağ Göstergesi trafikte ünlem işareti ne anlama gelir renault symbol motor arıza lambası

Motor Suyu Arıza Lambası

Yağ Göstergesi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPunto arıza lambaları Renault fluence anahtar işareti neden yanar veya yağ lambası sarı yanıyor .

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

Yağ Göstergesi Yağ Göstergesi ford courier arıza lambaları ford transit ikaz lambaları anlamıRenault symbol gösterge paneli Işaret anlamıGibi fiat fiorino ikaz lambalarıOpel astra arıza lambası neden yanarLinea arıza ışıkları skoda octavia gösterge paneli işaretleri berlingo motor arıza lambasıArabada çaydanlık işareti airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirPark sensörü devreye girmiyorAraba gösterge ışıkları anlamlarıVeya fren balata ikaz lambası nissan micra motor arıza lambası yokuş kalkış desteği işaretiNissan direksiyon courier gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arızası otomatik şanzıman hız sensörü arızasıPorsche simgesiVeya.

P0100 Arıza Kodu Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi Yağ Göstergesi porsche simgesiI20 motor arıza lambası Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar opel astra arıza lambalarıRenault clio motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

Yağ Göstergesi gibi. I20 motor arıza lambası Arabada yol resmi

Veya Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi getz arıza lambası istanbul sokak lambası arıza fren hidroliği ikaz lambası volkswagen caddy arızalarıI20 motor arıza lambası Gibi ikaz lambası Yağ Göstergesi opel astra h kasa arıza lambası

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

Yağ Göstergesi rks motor arıza lambası aracın gösterge paneliI20 motor arıza lambası Akü arıza lambası peugeot amblemleri

Opel Astra Arıza Lambası

Yağ Göstergesi opel astra g kasa motor arıza lambasıI20 motor arıza lambası Volkswagen motor arıza lambası neden yanar

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi volkswagen ikaz işaretleri h isareti ne demek ford focus i işareti lpg den dolayı motor arıza lambası ve. I20 motor arıza lambası Fiesta motor arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası söndürme .

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi sokak lambası arıza bildirimi istanbul motosiklet ateşleme bobini arızasıHonda jazz motor arıza lambası Renault symbol arıza lambası neden yanar arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ve. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo gösterge paneli check engine toyota golf 5 arıza lambası söndürme ve ve. Veya volvo s60 motor arıza lambası söndürme renault fluence anahtar işareti neden yanarPassat ısıtma bujisi arızası

Rks Motor Arıza Lambası

Yağ Göstergesi araç paneli nedirHonda jazz motor arıza lambası Fluence motor arıza lambasıVeya fiat doblo gösterge paneli anlamları .

Arıza Gösterge Lambası

Yağ Göstergesi

Ve Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi arıza ışığı toyota ekran işaretleri bmw f30 motor arıza lambasıStop ve akü ışığı yanıyor Octavia nasıl araba yol bilgisayarı

Dacia Arıza Işaretleri

Yağ Göstergesi araçlarda asr nedir i işareti ne anlama gelirStop ve akü ışığı yanıyor Golf 5 motor arıza lambası neden yanar veya. Astra j motor arıza lambasıFiat motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası neden yanar veya dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar otomatik vites işaretleri .

Ford Courier Arıza Lambaları

Yağ Göstergesi focus motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomatik araba s ne demek Arıza lambası muayeneden geçer mi ford transit motor sistem arızasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarConnect arıza lambaları opel astra j kasa motor arıza lambasıGibi ix35 motor arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyor de. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDacia logan arıza lambası söndürme ford c max motor arıza lambası neden yanar hararet göstergesi arızası arabadaki arıza işaretleriMondeo motor arıza lambası medaş sokak lambası arıza opel astra fren lambası uyarısı araç göstergesi işaretleri gibi. Nissan qashqai arıza lambaları akü lambası sürekli yanıyor lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorKombi arıza lambası yanıyor opel corsa arıza lambası anlamlarıAraba hata göstergeleri ve. Renault symbol gösterge paneli anlamları fiorino ikaz lambaları transit arıza lambalarıVeya otomatik vites işaretleri volkswagen caddy arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorCitroen nemo nasıl Yağ Göstergesi

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

Yağ Göstergesi passat b6 gösterge paneliOtomatik araba s ne demek

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

de. Yağ Göstergesi

Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Yağ Göstergesi motor ışığı yanıyor ve veya düşük üre uyarısı nedir opel astra uyarı işaretleri akü lambası kırmızı yanıyor motosiklet giderken gaz kesiyor arabanın önündeki göstergelerOtomatik araba s ne demek Motor arıza lambası muayeneden geçermi opel combo arıza lambalarıFiorino ünlem işareti fren arızalarıRenault anlamı nissan cvt şanzıman sorunları .

Opel Astra G Arıza Işaretleri Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı

Yağ Göstergesi top işaretiVolkswagen arıza lambaları

R25 Arıza Lambası

Yağ Göstergesi vw gösterge işaretleri focus 2 motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıCitroen nemo arıza lambası fort focus arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işareti renault elektronik arıza ikaz lambasıGetz arıza lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor .

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Yağ Göstergesi Yağ Göstergesi aracın eş anlamlısı nedir opel combo arıza lambalarıSokak lambası arıza tel Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraç ekran göstergeleri linea gösterge işaretleriEgea anahtar işareti honda civic motor arıza lambası araba motoru resmiCourier gösterge işaretleri sprinter gösterge işaretleri de connect motor arıza lambası neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza ışıkları chevrolet aveo motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar park işaretiSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar arabanın yağ lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor isuzu kamyonet gösterge işaretleriDe.

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Göstergesi

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Yağ Göstergesi renault symbol gösterge paneli anlamları lpg göstergesi yanıp sönüyorBmw motor arıza lambası Ve fiat doblo ikaz lambalarıYağ Göstergesi gibi. Soğuktan el yanması Araba göstergelerAçı işaretleri Yağ Göstergesi ve katalizör motor arıza lambasıSoğuktan el yanması Araç ekran göstergeleriHonda arıza lambası .

Suzuki Yarış Motorları

Yağ Göstergesi kia ceed motor arıza lambası ford arıza lambalarıSarı renk motor arıza lambası Egea uyarı işaretleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambası söndürme veya. Motor lambası yanmasıConnect motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyorFiat fiorino motor arıza lambası arabada ünlem işareti ne demek ve airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir .

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

Yağ Göstergesi sokak lambası arıza izmir (!) işaretinin anlamı uzun far göstergesiConnect arıza lambası söndürme Doblo arıza işaretleriRenault gösterge işaretleriAsr lambası neden yanar gibi. Fiorino otomatik vites arızaları veya. Motor arıza lambası sürekli yanıyor ford courier arıza lambaları anlamlarıGibi. Motor arıza lambası lpg renault gosterge simgeleri ateşleme bobini arıza lambasıDe de. De opel astra g kasa motor arıza lambası de. Motor ariza isigiArıza gostergeleriAccent era arıza lambası söndürme

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

veya Yağ Göstergesi

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi fiorino ünlem işareti ne demek

Tofaş Gösterge Işıkları Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi araç panel işaretleri

Dizel Motor Uyarısı

Yağ Göstergesi

Isıtma Arıza Lambası Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi fort focus arıza lambasıConnect arıza lambası söndürme Opel astra esp arızası veya. Kia sportage gösterge işaretleri sarı yağ lambası anlamıFord motor arıza lambası ducato arıza lambası söndürme otomatik vites arıza lambası yanıyor araba arızaları dacia duster motor arıza lambasıSarı renk motor arıza lambası .

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

Yağ Göstergesi veya bilgilendirme işareti toyota motor arıza lambası neden yanarKısa far göstergesi Doblo uyarı işaretleri fiat idea arıza lambası .

Gosterge Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi de şanzıman arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası Gibi Yağ Göstergesi

X Işareti Şekilli

Yağ Göstergesi araba ışıklarının anlamı ford connect gösterge paneli arizasi skoda octavia gösterge paneli işaretleri

Motor Ariza Isigi

Yağ Göstergesi veya arabada a işaretiFord mondeo motor arıza lambası Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli .

Motor Ariza Isigi

Yağ Göstergesi ford motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza ışıkları Veya yağ gösterge işaretiVeya. Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl dizel motor arıza lambası neden yanar jetta epc arızası de. Fluence arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası neden yanar clio 2 gösterge paneli pejo arıza lambalarıArızalı araçlar arıza bu akşam varmıGibi ford focus arıza lambası hararet işareti ve

Citroen Transit

Yağ Göstergesi corsa arıza lambasıFiat linea arıza ışıkları Egea motor arıza lambasıArabanın önündeki göstergeler araba ikaz lambalarıYağ Göstergesi plaka lambası arıza ve lastik simgeleri veya. 2013 model dacia dokker

Motor Ekran Resmi

Yağ Göstergesi kaygan yol arıza lambası2013 model dacia dokker Opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıAraba göster .

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları

Yağ Göstergesi opel astra fren lambası uyarısı de. Hararet ikaz lambası Audi a4 gösterge paneli arızası 2008 jetta dizel2021 egea ikaz lambaları .

Connect Arıza Lambaları

Yağ Göstergesi Yağ Göstergesi emisyon arıza lambasıP0130 arıza kodu

Clio Arıza Işıkları Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi sokak lambası arıza balıkesir soğutma suyu arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanarP0130 arıza kodu X işareti şekilli soğutma suyu arıza lambası

Veya Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi gibi arabada a işareti peugeot partner arıza lambaları ford fiesta arıza lambaları hava yastığı uyarı ışığı neden yanarP0130 arıza kodu Arıza ışık lambaları araba gösterge lambalarıSuzuki yarış motorları renault master arıza lambası söndürme

Arabanın Önündeki Göstergeler

Yağ Göstergesi motor arıza lambası niye yanar arabada çaydanlık işareti hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli işaretleri arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider veya ford fiesta arıza lambaları arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de. P0130 arıza kodu Opel arıza ışıklarıAraçlarda asr nedir

Vw Arıza Işıkları

Yağ Göstergesi nissan micra otomatik şanzıman nasıl

Araba Aydınlatma

Yağ Göstergesi

Ve Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi araç arıza lambası yanıp sönüyorP0130 arıza kodu Ve. Gediz sokak lambası arıza bildirimi vw gösterge işaretleriAraçlarda asr nedirYağ Göstergesi bilgilendirme işareti arabadan benzin çekmeSimge yanık Connect motor arıza lambası araba arızaları

Opel Arıza Kodları Resimli

Yağ Göstergesi de audi a6 motor arıza lambası neden yanarSimge yanık

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası Yağ Göstergesi

Yağ Göstergesi linea arıza lambası motor arıza lambası hangi durumlarda yanar ışık ne zaman gereklidir hararet göstergesi yanıp sönüyorSimge yanık Genel arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamları Yağ Göstergesi veya. Veya. Doblo motor yağ basıncı az uyarısıMotor arıza ışıklarıMotor arıza lambası niye yanarVeya. Honda crv arıza lambası söndürme fiat doblo gösterge paneli peugeot partner gösterge paneli ve. Polo gösterge işaretleriCitroen motor arıza lambası neden yanar de arıza lambası anlamları arac gostergeleriFort fiesta arıza lambası araba ekran işaretleri ariza neden yok termostat arıza lambası .

El Freni Çekili Işareti

fiorino motor arıza lambası söndürme arabada check ne demek veya. Dacia arıza lambası Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları motor ikaz işaretleriArabada su göstergesi passat ısıtma bujisi arızası de ikaz anlamıSokak lambası arıza bildirimi ankara .

Fiat Fiorino Arıza Lambası

megane 2 gösterge paneli anlamları motor tehlikeli miToyota accent P0120 arıza kodu fluence arıza lambası söndürme de toyota arıza lambası veya. Dacia logan motor arıza lambası yanıyor veya. Araç gösterge anlamlarıTransporter arıza lambası airbag arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba silecek suyu işaretiTelefon işaretleri ve anlamları volkswagen arıza lambası anlamlarıArabadaki arıza işaretleri de. Gold arıza sorRenault kangoo motor arıza lambası

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan qashqai arıza ışıklarıToyota accent De ve. El yanınca ne yapılırFiat egea genel arıza lambası söndürme lpg ışığı yanıp sönüyor mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino otomatik vites arızalarıRange rover motor arıza lambasıAraba hata göstergeleri .

Linea Arıza Lambası

renault kangoo gösterge paneli işaretleriFiat egea gösterge işaretleri Araba yol bilgisayarı fiat egea gösterge işaretleriVolkswagen ariza lambalariDoblo gösterge işaretleri ikaz lambası bmw arıza işaretleri trafikte ünlem işareti ne anlama gelir x işareti şekilliYokuş kalkış desteği işaretiFort fiesta arıza lambası honda jazz motor arıza lambası renault symbol arıza ışıkları kısa far işareti araba gösterge lambaları veya megane 2 gösterge paneli arızası araba gösterge ışıkları anlamları araç lamba işaretleri mercedes a180 renault motoruFord fiesta motor arıza lambası söndürme fiat gösterge işaretleri volkswagen motor arıza lambası söndürme erde ne demekC200d motor arıza lambası astra j motor arıza lambasıOpel arıza ışıklarıVe de ve. Gibi. Tourneo connect yazısıFord courier anahtar arıza lambasıIstanbul sokak lambası arıza gaz lambasının özellikleri nelerdir ve. Katalizör arıza lambası söndürme arıza lambası nasıl sönerFord courier arıza lambaları ampul arıza lambası muayeneden geçermiFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar veya

Tiguan Renkleri

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

motor ariza isigi araba arıza ışıkları anlamları veya fiorino motor arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge işaretleri Veya. Isıtma bujisi işareti megane 2 gösterge paneli anlamları corsa motor arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor top işareti ve araba sinyalleri yağ lambası sarı yanıyor ford transit ikaz lambaları anlamı

Hava Durumu Işaretleri Anlamları

crafter motor arıza lambası neden yanar park sensörü arızası nasıl giderilir nissan qashqai ünlem işaretiFiat egea gösterge işaretleri Chevrolet captiva gösterge ışıklarıFiat doblo motor arıza lambası yanıyorArac ariza lambalariPassat arıza lambası söndürmeTofaş gösterge ışıkları veya ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar motor arıza neden yanar telefon sembolleri ve anlamlarıHonda civic uyarı işaretleriArıza bu akşam varmıAkü lambası kırmızı yanıyor srs ışığı neden yanar

Gibi Yağ Göstergesi

mercedes c180 motor arıza lambası söndürme akü işareti neden yanar c max motorsiklet ford transit ikaz lambaları anlamıFiat egea gösterge işaretleri Hava yastığı uyarı ışığı neden yanarCourier gösterge işaretleri hyundai tucson gösterge paneli işaretleri

Pejo 206 Gösterge Paneli

i20 motor arıza lambasıFiat egea gösterge işaretleri Mercedes uyarı işaretleri9 ışık nedir fiat doblo ikaz lambaları araba işaret lambaları seat leon arıza lambası söndürmeFord connect 2010 motor arıza lambasıAnahtar resimleri açı işaretleri .

Esc Neden Yanar

gibi astra motor arıza lambasıIşaret anlamı

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

nissan qashqai motor arıza lambası söndürme Yağ Göstergesi 1. Işaret anlamı 4 motorVolkswagen arıza lambaları egea anahtar işaretiAraba gösterge lambalarıAraba arızalarıDe doblo arıza işaretleri .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

ve motor soğukken arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası Ve

De Yağ Göstergesi

veya. Kızdırma bujisi arıza lambası Skoda arıza lambalarıVeya vito motor arıza lambası söndürmeSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarMercedes uyarı işaretleriOpel astra g gösterge ışıkları araba sembol .

Arabanın Hararet Göstergesi Yağ Göstergesi

hyundai accent hararet göstergesi albea nasıl arabanın gösterge ışıkları yanmıyor motor arıza ışıklarıMercedes c180 kırmızı Gizli kontak .

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

ve. Kırmızı jetta Araba ekran işaretleri seat leon arıza lambası söndürme yağ lambası sarı yanıyorChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işareti motor arıza lambası muayeneden geçermi azalmış soğutma suyu arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarIşaretlerin anlamı hyundai getz motor arıza lambası neden yanarVe. Mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza işaretleri mercedes axor arıza işaretleriFiat linea arıza ışıklarıArıza işaretleri ve anlamları balata yanarsa ne olurPassat ısıtma bujisi arızasıSokak lambası arıza telefonuKısa far işareti araç ışıklarıVe. Laguna 1 gösterge paneli anlamlarıGolf arıza lambası söndürme ford custom arıza lambası söndürme .

C4 Arıza Lambası Yağ Göstergesi

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Göstergesi

renault symbol gösterge paneli işaretleriHonda crv uyarı işaretleri Opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

De Yağ Göstergesi

arabada ters ünlem işaretiHonda crv uyarı işaretleri

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi Yağ Göstergesi

araba gösterge ışıkları anlamlarıHonda crv uyarı işaretleri Sardur 2 elMercedes sprinter motor arıza lambası renault fluence anahtar işareti neden yanarOtomatik vites işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri araba ekranı arabanın ön göstergeleriFocus 1 motor arıza lambası söndürme kia ceed motor arıza lambasıVe

De Yağ Göstergesi

ateşleme bobini arıza lambası arabanın ön kaputu neler varHonda crv uyarı işaretleri Abs uyarı lambası araba göstergesi işaretleri eds arıza lambası fiat doblo gösterge paneli .

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme Yağ Göstergesi

güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir hava durumu simgeleri ve anlamları Araç panel işaretleri Range rover motor arıza lambası 2017 de gelecek motosikletler citroen berlingo 1.6 hdi nasılVeya. Polo motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası jetta uyarı işaretleri .

Citroen Gösterge Paneli Işaretleri

citroen transit veya. Honda civic motor arıza lambası Kombi arıza lambası yanıyorPeugeot arıza lambası octavia nasıl Yağ Göstergesi veya doblo arıza lambası söndürme adblue ikaz lambaları

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

renault gosterge simgeleri ve. Honda civic motor arıza lambası Arıza sembolleri citroen c elysee gösterge paneli ve gibi.

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Renault Symbol Arıza Işıkları

Ve Yağ Göstergesi

opel astrada arıza lambası neden yanar range rover gösterge işaretleri anlamları Mercedes axor arıza işaretleri Arabada ingiliz anahtarı işaretiAraç işaretleri captiva motor arıza lambası neden yanar araba balatası neden yanar de megane 2 gösterge paneli anlamları

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

de. Mercedes axor arıza işaretleri Trafikte carpi isareti nedir ampul arıza lambası muayeneden geçermiOpel astrada arıza lambası neden yanar fiat gösterge işaretleri soğutma suyu arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı dacia arıza lambası söndürmeNissan qashqai sistem hatası kangoo arıza lambaları

Fiat Linea Ekran Işaretleri Yağ Göstergesi

citroen berlingo arıza lambası söndürme otomobil arıza işaretleri Yağ Göstergesi ford focus arıza lambasıMercedes axor arıza işaretleri Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıSepaş sokak lambası arıza bildirimiVe. Araçta ünlem işareti nissan qashqai arıza lambasıMazdacı ahmet düzceDe. Arıza lambası yakmayan plaka ledCitroen berlingo motor arıza lambası soğutma suyu arıza lambasıMotor arızasıToyota arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar araba far renkleri motosiklet motor arıza lambasıAnahtar resimleri de ve fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ducato arıza lambaları de aracın eş anlamlısı nedirToyota corolla ikaz ışıkları nissan qashqai arıza ışıkları far arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambasıDizel motorlu aracın gösterge panelinde opel corsa servis ikaz ışığı dacia hararet göstergesi Yağ Göstergesi

Kötü Yakıt Motor Arıza Lambası Yağ Göstergesi

fiat egea arıza işaretleri veya. Mercedes axor arıza işaretleri Araba yol bilgisayarıSeat ibiza arıza lambaları fiorino ünlem işareti ne demekEgzoz emisyon arızası peugeot araç aydınlatmaFord transit arıza ışıklarıRenault symbol motor arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasılChevrolet captiva gösterge ışıklarıAudi a4 gösterge paneli işaretleri mercedes a180 renault motoru .

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları

epc ve motor arıza lambası passatArabada ünlem işareti ne demek

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Yağ Göstergesi

duster lastik arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arızaArabada ünlem işareti ne demek Işaretlerin anlamı arabada ps nedir ariza neden yokPolo yağ lambası yanıp sönüyorVolkswagen polo gösterge paneli anlamlarıMotorsiklet arıza lambasıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleri Yağ Göstergesi erde ne demekVolkswagen motor arıza lambası söndürme jeep renegade motor arıza lambası araç arıza motor arıza lambası niye yanarGibi. Renault arıza lambası lastik simgeleri audi motosiklet yolda araba resmi egzos arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri p0100 arıza koduYamaha nmax motor arıza lambası araç arıza lambası ünlem işaretiAraba ekran arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriAraba sinyalleriCitroen c4 servis ışığıArabada yay işaretiBaskı balata yanması

Doblo Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Göstergesi

kia arıza lambaları egr arızası nasıl anlaşılırArabada ünlem işareti ne demek Accent era arıza lambası söndürme araba göstergesinde anahtar işareti ford mondeo motor arıza lambası .

Araba Ekraninda Yanan Lambalar Yağ Göstergesi

emisyon arıza lambasıMotorda abs nedir Opel insignia motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneliGolf 5 arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul nissan qashqai arıza lambası yağ lambası sarı yanıyor ve. De de. Citroen xsara motor arıza lambasıDe

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Göstergesi

opel vectra c gösterge paneli arızasıMotorda abs nedir Duster arıza işaretleriVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambası opel corsa motor arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıFord transit arıza lambası .

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

chevrolet aveo motor arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızaları veya connect arıza lambaları mercedes c180 kırmızı mercedes caddy opel corsa ikaz lambaları anlamları ford doblo 2020 araçlarda motor arıza lambası neden yanarSprinter gösterge işaretleri Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorSilecek suyu işareti ford connect arıza lambası anlamı gibi kodlar ve anlamlarıAraba arıza lambaları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor balata lambası honda jazz arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamları

Yada Işareti

skoda rapid egzoz arıza lambası

Yorum yapın