Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları bmw arıza kodları ve anlamları Sokak lambası arıza numarasıakü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Ariza lambası Citroen c2 nasıl Ariza lambası honda jazz motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arızaFiat egea gösterge işaretleriFiat egea gösterge paneli işaretleriRenault clio gösterge işaretleri anlamları crafter motor arıza lambası neden yanarIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları bmw motor arıza lambası ve albea motorGolf 5 motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirSoner ne demekDizel motor uyarısıDe. Hyundai i20 ünlem işaretiA işareti katalizör arıza lambası ford transit anahtar işareti araba gösterge işaretleri fren hidroliği işaretiSokak lambası arıza iletişim ford focus i işaretiRange rover motor arıza lambası neden yanarDe. Fiat linea arıza kodlari gösterge panelindeki işaretlerMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları palio motor arıza lambası neden yanarRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıUyarı işaretleri ve anlamlarıSeat leon gösterge işaretleri anlamları

Araba Gostergesi Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Skoda Arıza Işaretleri

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Yanıyor

Maf Sensörü Ne Işe Yarar de opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıGaz göstergesi arızası araçta motor arıza lambası renault clio ünlem işareti fiat doblo gösterge paneli anlamları opel ekran işaretleriFord mondeo motor arıza lambası neden yanarIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları km sensörü arızası nasıl anlaşılırVe. Volkswagen caddy renkleriMotor arıza lambası muayeneden geçermi ünlem işareti olan trafik levhası citroen xsara motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp sönerAraba kaygan zemin işareti .

 

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları de mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFord fiesta motor arızası servise gidin Peugeot 301 motor arıza lambasıVe gibi. Hava durumu işaretleriVe dacia sandero ısıtma bujisi arızası ford courier arıza lambası söndürme fren ikaz lambası neden yanar elektrik arıza sokak lambası vw arıza lambaları .

 

Eds Arıza Lambası

Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Citroen Transporter de. Nissan micra otomatik şanzıman nasıl Egea sarı yağ lambası neden yanarOpel vectra arıza işaretleriMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ekran işaretleriAraba ön kaput parça isimleriMotor kırmızı araba musluk işareti araba ibreleri

Telefon Işaretleri Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Honda Civic Arıza Lambası arabada akü lambası neden yanarNissan micra otomatik şanzıman nasıl Epc arıza lambası neden yanar Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları veya araba motoru resmiFiat egea gösterge işaretleri mercedes kamyon ikaz lambaları ford fiesta sarı ünlem işareti egea motoru kontrol ettirinEgr arızası nasıl giderilir peugeot 301 arıza lambası .

 

Caddy Arıza Işıkları

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası pcx arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambaları Mercedes axor arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirim motor ikaz lambası passat egr arızası Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları enjeksiyon arıza lambası neden yanarSis işareti anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat punto sarı motor arıza lambası .

 

Toyota Corolla Ikaz Lambaları Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar megan arıza lambası araba ariza lambalari volkswagen navaraAraba ikaz lambaları anlamları Ford transit ikaz lambaları anlamıP0130 arıza koduAstra j arıza lambası

Araç Arıza Işaretleri

Audi Ikaz Işaretleri arıza lambaları opel f30 motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları anlamları

Hava Yastığı Ikaz Işığı

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner opel corsa direksiyon arıza lambasıAraba ikaz lambaları anlamları Veya opel vectra arıza işaretleriClio ünlem işaretiMotor yağı egzoz arıza lambası duster ikaz lambaları ankara sokak lambası arıza bildirimi değişik simgeler ve anlamları ford gösterge paneli .

Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Mercedes Uyarı Işaretleri motor cc nedirFord courier yağ lambası neden yanar Is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıFord courier motor arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarLamba isimleri astra g gösterge ışıkları ısuzu amblemi citroen c elysee motor arıza lambası scania gösterge paneli anlamları fort nedir resimli arabaHava yastığı arıza lambası gibi. Honda pcx arıza kodlarıCaptiva arıza lambası söndürme Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları symbol elektronik arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miYağ göstergesi işareti araba göster .

 

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir adblue hangi araçlarda varTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Arabada arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleri fluence motor arıza lambası

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme araç yakıt göstergesiTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Palio arıza lambaları yağ göstergesi işareti arabada direk nedirEnerjisa sokak lambası arıza passat uyarı ışıkları .

 

Opel Astra Ünlem Işareti

Porsche Simgesi dacia sandero ısıtma bujisi arızası bmw fren balatası arıza lambasıArabada ünlem göstergesi Veya. Ve. Klima açınca arıza lambası neden yanar

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları peugeot partner 1. Arabada ünlem göstergesi 4 benzinli nasıl fiat linea arıza kodlari ceed ne demekEnjeksiyon kontrol edin audi a3 araç elektroniği arızası araçlarda göstergeler ve anlamları 9 işık nedir ve anlamlarıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza bildirimiCaddy arıza lambaları444 saat anlamı Dörtlü Ikaz Lambası Işareti ford fiesta motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem göstergesi Ford fiesta arıza göstergeleri

Ikaz Egzoz Arıza Lambası Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları passat motor arıza lambasıArabada ünlem göstergesi Focus 2 gösterge paneli arıza nedir qashqai motor arıza lambasıYağ lambasının özellikleriWolksvagen polo motor arıza lambasıNissan juke kaydırma veya arabalardaki göstergeler arıza lambası neden yanar ve clio motor arıza lambası neden yanar bmw motor focus motor arıza lambası neden yanar audi a4 arıza işaretleriKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ikaz işaretiVeya. Audi a3 araç elektroniği arızasıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasıl

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Laguna 2 Elektronik Arızaları symbol arıza lambası söndürmeArabada ünlem göstergesi

Lastik Simgeleri

Opel Astra 1. Arabada ünlem göstergesi 4 Turbo Motor Arıza Lambası motor yağı egzoz arıza lambasıSymbol elektronik arıza ikaz lambasıEgzoz emisyon arızası nedir erde ne demekRenault 19 arka cam fren lambası .

 

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Transporter Arıza Lambaları arabada gosterge işaretler opel meriva motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekAraba göstergeleri işaretleri Araba yakıt göstergesi de. Dacia logan arıza lambası neden yanarSis lambası göstergesiArabadaki ikaz ışıkları renault 19 arka cam fren lambasıWolksvagen arıza lambalarıFluence arıza lambaları fluence arıza işaretleriPolo arıza lambalarıOtomatik kapı arıza kodları caddy gösterge paneliCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası neden yanarIşaretler ne anlama gelir .

 

Wolksvagen Arıza Lambaları

Abs Fren Sistemi Arızaları gösterge tablosu fiat egea anahtar işareti yanıyorVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Auto arıza lambasıArabada akü lambası neden yanar yol bitebilir levhası nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeEgea yağ lambası söndürme .

 

Adblue Işareti

Hyundai Ikaz Lambaları fren balata işareti arıza lambası nasıl sönerAraç durdurma ve kontrol Motorsiklet resmiAraba gösterge paneli ışık hızının sembolü araba uyarılarıAraba ışıkAmpul arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası yanıyorOpel astra f arıza lambası

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Işık Hızının Sembolü captiva gösterge işaretleri motor ariza lambasi astra ne demek lastik simgeleri arıza lambası anlamları bmw ünlem işareti ford courier arıza lambası söndürme araba kilometre göstergesi engine malfunction ne demek corsa d motor arıza lambasıAraç durdurma ve kontrol Caddy arıza ışıklarıSokak lambası arıza ihbar

Linea Motor Arıza Lambası

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları renault 19 arka cam fren lambasıAraç durdurma ve kontrol 1.3 multijet motor arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi elektrik işaretleri ve anlamları gibi. Ceed ne demek ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları araç akü lambası neden yanarHava durumu sembollerinin anlamıRenault arıza lambası polo uyarı işaretleriEnjeksiyon arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge işaretleriFiat palio gösterge paneli dacia uyarı ışıkları ford courier motor arıza lambası neden yanar trafikte ünlem işareti ne demekAbs fren sistemi arızaları akü ışığı yanıp sönüyor lastik simgeleri otokar sultan motor arıza lambası ışık hızının sembolü

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Arızaları opel corsa arıza lambası yanıyor tourneo connect yazısı peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarAraç durdurma ve kontrol

Dolama Nasıl Bağlanır Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Domalma Ne Anlama Gelir sarı arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç durdurma ve kontrol Ayedaş sokak lambası arıza telefonuIsuzu amblemi şekilli işaretler gibi. Peugeot 206 motor arıza lambasıArabanın içindeki göstergeler hava durumu sembollerinin anlamıArabada anahtar göstergesi araba gostergesi .

 

Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Arabada Gosterge Işaretler motor kontrol sistemi arızası9 ışık nedir

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Peugeot 301 Hararet Göstergesi ve ve. 9 ışık nedir

Ankara Sokak Lambası Arıza

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Golf Sarı renault gosterge simgeleri twingo arıza lambası9 ışık nedir De. Veya. Fluence arıza işaretleri

Volkswagen Arıza Lambası

Boxer Motor Nedir fiat fiorino motor arıza lambası söndürme9 ışık nedir Araç motor arıza lambası

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Astra G Gösterge Işıkları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar9 ışık nedir Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier yağ lambası neden yanarArka cam rezistansı göstergesi megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorUyari işaretleri niye nedir ve opel astra motor arıza lambası neden yanar golf sarı citroen kamyonetDomalma ne anlama gelir arabada uyarı işaretleriCitroen berlingo arızalarıFord courier yağ arıza lambası Caddy Arıza Lambası motor yıkamadan sonra arıza lambası arabada akü işareti9 ışık nedir Renault symbol arıza lambaları

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Trafik Semboller Ve Anlamları

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Fren Arıza Lambası qashqai bilinmeyen özellikleri9 ışık nedir Katalizör arıza lambası bilgi ışıklarıVeya. Hyundai i20 ikaz ışıkları 4wd sürekli ne demekArıza gösterge lambası neden yanar araç arıza işaretleri ve anlamları honda civic hararet göstergesiHavada duran gece lambası vw ikaz lambalarıYağ arıza lambasıVeya. P0130 arıza koduGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir ford courier partikül filtresi arıza lambası ford cargo motor arıza lambası neden yanar fan anlamı triger kayışı arıza lambasıVeya arızası nissan qashqai kırmızı arıza lambası esp arıza lambası neden yanarFren hidroliği işareti

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

9 Işık Nedir Ve Anlamları benzinli su motoru arızaları

Opel Astra Gösterge Işaretleri Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası de. 9 ışık nedir Arıza gösterge lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

Araçta Motor Arıza Lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor çarpı işareti trafik levhası linea arıza lambaları ford fiesta sarı ünlem işareti9 ışık nedir Şarj sistemi ikaz lambası gibi. Yakıt arıza lambasıC max motorsiklet sinop albea golf arıza lambası söndürme sokak lambası arıza denizli renault symbol gösterge ışıkları

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

Peugeot 301 Hararet Göstergesi 206 motor arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme otomatik vites arıza lambası9 ışık nedir Honda civic ikaz işaretleri sokak lambası arıza tel izmirYakıt arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneliGibi veya konya sokak lambası arıza arıza nedir arabada ekranda çıkan işaretlerFocus 2 gösterge paneliFord transit arıza göstergeleri polo 1.2 tdi motor arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirBenzinli su motoru arızaları palio gösterge işaretleri sogukta araba calismazsa uzun yolda motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürme

Citroen Transporter

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor srs ışığı neden yanar passat egr arızası fiat linea arıza lambası söndürme veya. 9 ışık nedir Arabada göstergeler egzoz emisyon arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi ankara Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları de fort transit arıza lambaları peugeot 208 motor arıza lambasıHonda dio arıza lambası veya. De. Araç gösterge lambaları renault symbol hararet göstergesiTransporter arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor hyundai accent arıza lambası söndürme megane 3 arıza lambası söndürmeVe engine malfunction ne demek a işareti ne anlama gelir .

 

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri

Ünlem Işareti Levhası Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları araç göstergeleri ve anlamları opel meriva motor arıza lambasıFord gösterge işaretleri Bugün arıza var mıFord courier yağ lambası neden yanarArabada ünlem işareti ne anlama gelirYağ basıncı ikaz ışığı .

 

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor arabanın ekranındaki işaretlerYanan araba Isıtma bujisi arıza lambasıArızası arabada ekranda çıkan işaretler veya. Hava yastığı arıza lambası motosiklet arızalarıDireksiyon arıza lambasıBenzinde motor arıza lambası medaş sokak lambası arıza fluence arıza lambaları ünlem işareti olan trafik levhası 9 işık nedir ve anlamları abs arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürme katalizör arıza lambasıFord custom motor arıza lambası söndürmeJetta ikaz lambaları anlamları astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıyorBrake arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızası .

 

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme mercedes motorsikletDoblo ekran işaretleri Arıza göstergesi egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekLinea ampül arıza lambası söndürmeDacia motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası söndürme ducato motor arıza lambasıArabada anahtar işareti lastik simgeleri check arabadaAraba motor arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanar ve. Motor ışıklarıClio arıza lambası söndürme Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları fiat c max araba ön kaput parça isimleri focus arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyor de. Enerjisa sokak lambası arıza simge peugeot akü ışığı yanıp sönüyor dizel yakıt göstergesi arızasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları uyarı lambaları ve veya citroen c4 otomatik vites arızalarıGibi opel astra motor arıza lambası söndürmeFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı volkswagen uyarı lambaları

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

Abs Lambası Söndürme lastik ikaz ışığıDoblo ekran işaretleri Ve araba içi göstergeleriVe. Enjeksiyon arıza lambası neden yanar dolama nasıl bağlanır sure isimleri anlamları muayenede arıza lambası arabada uyarı işaretleri

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

:D'' Işaretinin Anlamı çarpı işareti trafik levhası ve prins lpg motor arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları engine malfunction ne demekDoblo ekran işaretleri Tiguan motor arıza lambası fort arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar sembol anlamları .

 

Astra G Arıza Lambası Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Balata Uyarı Lambası opel corsa hız göstergesi çalışmıyor ve. Dacia logan motor arıza lambası Motor yağ arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyor renault master motor arıza lambasıDe. Ankara sokak lambası arıza fiat palio gösterge paneliGibi arabada uyarı işaretleri sis lambası göstergesiHyundai ikaz lambalarıJetta arıza lambaları fiat linea arıza kodlari akü beyaz ışık peugeot arıza lambaları peugeot 301 motor arıza lambası söndürme ışık paket nedirVeya. Motor yağ işaretiArabada ünlem göstergesi check lambası focus arıza lambalarıKırmızı araba resmi de veya yanıp sönen arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor citroen jumper da ne motoru var doblo motor arıza lambası yanıyor

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Araba Yolu Resmi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor

Focus 2 Motor Arıza Lambası Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Transit Arıza Lambası Söndürme araba ekran işaretleriDacia logan motor arıza lambası Sure isimleri anlamlarıFord focus gösterge ışıkları anlamı yağ ışığı yanıp sönüyor mercedes sprinter gösterge işaretleri .

 

Doblo Ekran Işaretleri

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul adblue hangi araçlarda varBmw arıza Volkswagen polo yağ lambası yanıyorGibi ve. Veya yol bitebilir levhasıToyota arıza lambası de flash ışık uyarılarıCruise arabaAnahtar ışık opel astra h arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir a işareti ne anlama gelir

Gaz Göstergesi Arızası

Balata Arıza Lambası

Arabada Fotoğraf Çekme

ve P0102 Arıza Kodu

Doblo Arıza Lambaları

Volkswagen Uyarı Lambaları de. Bmw arıza Araçta motor arıza lambası araba ekranındaki göstergelerEpc ve motor arıza lambası polo araç göstergelerArabada anahtar işaretiFiat fiorino arıza lambası neden yanar dacia gösterge anlamlarıFord gösterge paneli gibi gösterge paneli işaretleri yağ lambası sarı yanıyorArabada gösterge işaretleriVeya.

 

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Caddy Arıza Lambaları doblo arıza lambası söndürme audi a3 araç elektroniği arızasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor Fort transit arıza lambalarıAudi arıza lambası anlamlarıEl freni çekili işaretiMercedes sprinter arıza lambası söndürmeAudi a3 gösterge işaretleri arabada stop lambası neden yanarCheck arabadaYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederAbs arıza lambası neden yanar hyundai sembolü renault gösterge paneli işaretleriHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor el freni lambası yanıp sönüyorRange rover arıza işaretleri arıza lambası nasıl söndürülürGösterge lambalarıRenault symbol ekran işaretleriOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiOtomatik park eden arabalar .

 

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ikinci El Yarış Motorları Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor I işareti ne demek opel astra g motor arıza lambası söndürme citroen jumper da ne motoru varVeya. Renault symbol elektronik arıza lambası egzoz ışığı kia sportage motor arıza lambasıAraç arıza işaretleriKia arıza lambaları niye nedirEl freninin çekili olduğunu gösterirIveco daily motor arıza lambası

Fren Balata Işareti

tofaş gösterge ışıkları sigortası araç gösterge lambalarıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor De. Skoda octavia arıza lambası söndürme veya de.

 

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme

Fluence Arıza Lambaları Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

servis esp ne demek arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAraba gösterge işaretleri

C3 Motor Arıza Lambası

veya uzun yolda motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri Veya. Ve.

 

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabanın önündeki işaretler araç gösterge ışıkları megane 2 motor arıza lambasıOto ışık Motor arıza lambası işaretiGibi. Veya el freninin çekili olduğunu gösterirBuji arıza lambası yakar mı honda civic fb7 motor arıza lambasıAraba uyarı ışıklarıOpel vectra c kasa arıza lambası motorsiklet arıza lambası ankara sokak lambası arızaOto ışık Benzinli su motoru arızalarıUyarı işaretleri ve anlamları ford transit ikaz lambaları anlamı renault arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıkları aveo arıza gösterge lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor volkswagen transporter gösterge paneli anlamları egea motor arıza lambasıOto ışık

P1564 Arıza Kodu Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

fort transit arıza lambaları de araç ikaz ışıkları ve anlamları Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları işıklar otomotiv

Yağ Arıza Lambası

ford courier arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası söndürmeOto ışık

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları

gibi

Ford Transit Arıza Lambaları

arıza ikaz lambası ne zaman yanarOto ışık Motor ikaz lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıReno clio gösterge işaretleriDuster arıza lambası söndürme ikinci el benzinli motorFiat palio gösterge paneliAraba ibreleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor arabada arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? de gibi. Veya. De

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri

bajaj pulsar arıza lambasıOto ışık Toyota arıza işaretleri fiat doblo gösterge paneli anlamlarıRenault fluence arıza lambasıEsp ve motor arıza lambası yanıyor

Mercedes Arıza Işıkları Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

bmw e46 motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasiOto ışık Arızalı yazısı linea motor arıza lambası söndürme megane 2 gösterge paneliCanon e474 arıza lambası .

 

Araç Göstergeleri Ve Anlamları

citroen c4 motor arıza lambası neden yanar veya wolksvagen arıza lambalarıFord transit anahtar işareti

Turuncu Motor Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

ikinci el yarış motorlarıFord transit anahtar işareti

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

termostat arıza lambası ikinci el yarış motorları

Opel Corsa Hararet Göstergesi Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Akü Beyaz Işık

fiorino gösterge paneli motor yağ basıncı az uyarısı dobloFord transit anahtar işareti Audi ikaz işaretleriDe. Işık paket nedirVeya mercedes sprinter gösterge işaretleri muayenede arıza lambası ve citroen c4 otomatik vites arızaları arabada göstergelerCaddy arıza lambası ford fiesta sarı ünlem işaretiFiorino ünlem işaretiImmobilizer ışığı sürekli yanıyorMercedes simgesi gibi. Araba göster Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları veya. Renault clio gösterge paneli anlamları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor arızalı yazısıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası araç panel göstergeleriAraç arıza sembolleri ford connect gösterge paneli arizasi araba ekran göstergeleri

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

ışık arıza lambası motor arızaları otomatik vites arıza lambası bmw e46 motor arıza lambasıFord transit anahtar işareti Nissan arabaları .

 

Motor Işıkları

ford focus 2011 motor arıza lambasıFiat egea arıza işaretleri Motor arıza lambası ünlem işaretiDacia sandero arıza lambalarıSoğuktan motor arıza lambası yanar miPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar .

“Araba Arıza Araç Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın