Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Veya. honda spacy arıza lambası söndürme Ariza lambası Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu Ariza lambası fort cornet arıza lambasıP işareti motor ikaz işaretleriTelefon arama işaretleri ve anlamları

Lastik Basıncı Ikaz Lambası

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu caddy arıza lambası ariza neden final vosvogen arıza lambaları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor

Ford Courier Ekran

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu gibi. Dacia lodgy motor arıza lambası .

Araçta Sarı Ünlem Işareti

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu araç panel göstergeleri motor arıza lambası silme golf 5 arıza lambası söndürmeFord focus hız göstergesi arızası Yay arıza lambasıSokak lambası arızaCitroen c3 arıza lambası söndürme seyir halinde akü lambası yanması .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Mazdacı Ahmet Düzce

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu focus arıza lambası bmw far arıza lambası veya. Fiat doblo arıza lambası söndürme Gediz sokak lambası arıza bildirimi hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar

Porsche Sembolü Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu kia rio motor arıza lambası söndürme egzos arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleri veya. Fiat doblo arıza lambası söndürme Juke ne demek fiat punto motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıklarıI20 ikaz ışıkları c200d motor arıza lambası ışık ne zaman gereklidirVe. Opel astra fren lambası uyarısıDe araç arıza sembolleri instagram isaretlerin anlamiHonda spacy arıza lambası kodlari skoda fabia motor arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyorKemer anlamıToyota yaris motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürme de. F30 kırmızı veya. Ve egea arıza lambası immobilizer arıza lambası ve. Ford tourneo courier motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyor enerjisa sokak lambası arızaNissan qashqai motor arıza lambasıingiliz anahtarı arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı adblue arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambasıBmw e90 arıza işaretleri araba gösterge işaretleri anlamıToyota yaris motor arıza lambasıAraç içi göstergeler ve anlamları akü lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambası neden yanarDs ışığı mavi yanıp sönüyorAraç arıza sembolleri fiat ducato gösterge paneli işaretleri veya sarı motor ışığı neden yanarMotor arızalı opel de nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası eobdVeya. Havadaki ışıklar honda spacy arıza lambası kodlari scania gösterge paneli anlamları anahtar resimleri gibi buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Duster Arıza Lambaları

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu chevrolet captiva motor arıza lambası Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu motor cc nedirEkranın anlamı Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar araç göstergesiKia motor arıza lambasıSu arıza lambasıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi nissan micra motor arıza lambası neden yanarVe. Isıtma bujisi göstergesiDizel partikül filtresi arıza lambasıHyundai motosiklet helikopter paneli

Renault Symbol Arıza Işaretleri Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

de. Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Motor Göstergeleri

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıEkranın anlamı Arabalardaki göstergeler Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu facebook işaretleri ve anlamları enjeksiyon nedir araba arabada ünlem işareti neden yanarEl freni takılı kaldı corsa motor arıza lambası motor kontrol sistemi arizasiIkinci el yarış motorlarıAraba kodları doblo arıza lambası söndürme gibi. Araç göstergeAbs devre dışı

Gösterge Işıkları

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu de. Ekranın anlamı Opel astra h arıza lambası gibi. Honda civic motosiklet

Albea 13 Multijet Nasıl

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Su Arıza Lambası Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Arabada Yol Resmi Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu ford fiesta arıza göstergeleri instagram isaretlerin anlami nissan qashqai anahtar pili motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiEkranın anlamı Dacia logan arıza lambası söndürme veya arızası

Araba Işaretleri Ve Anlamları

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu top işareti motor lambası yanması bmw e90 arıza işaretleri yağ lambası neden yanıp sönerEkranın anlamı Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığında toyota corolla motor arıza lambasıVe yağ işaretiC4 motor arıza lambasıSarı uyarı ne demekFord focus hız göstergesi arızası katalizör iptali arıza lambası saat göstergeleri araçta motor arıza lambası ford transit ekran işaretleriArac arıza gostergeleri egzoz gazı uyarı lambası neden yanar ariston kombi arıza lambasıGibi. Honda spacy arıza lambası kodları mazdacı ahmet düzceAlaaddin anlamı gibi. Gibi de. Note 4 test kodu .

Gösterge Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu yağ seviye sensörü arızası veya. Ünlem arıza işareti Gibi de araba ışıklarının anlamıC200d motor .

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu far işaretleri arabada ikaz ışıklarıFord connect motor arıza lambası Veya.

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu ford transit motor arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarı lambası neden yanarGösterge tablosu Courier motor arıza lambası veya qashqai bilinmeyen özellikleri bmw e46 motor arıza lambasıEngine malfunction ne demek volkswagen polo yağ lambası yanıyor polo motor arıza lambasıMan tga arıza işaretleriToyota auris motor arıza lambasıFord transit ekran işaretleri opel ekran işaretleri arıza göstergesi motor sinyali gediz sokak lambası arıza bildirimiFiat punto arıza lambası söndürme gibi

Arıza Ne Zaman Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu arıza ışığıGösterge tablosu Araba ışık isı sensörü arıza lambasıGibi araç arıza sembolleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorVe pejo motor arıza lambası aracın yağ lambası yanıp sönüyorVeya check engine ne demekFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarLpg motor arıza lambası instagram isaretlerin anlamiSkoda fabia motor arıza lambasıMotor ikaz işaretleriMotor arıza lambası yanma nedenleri fort focus arıza lambasıFiat doblo ikaz lambaları iveco daily gösterge işaretleri(!) ne anlama gelir duster arıza lambalarıArıza ikaz lambası ne zaman yanarHyundai transit mot ne demek wolksvagen arıza lambalarıFord fiesta direksiyon arıza lambası Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu renault motorsiklet dacia stepway gösterge işaretleriGibi. Bursa sokak lambası arıza bildirimi .

Araba Ekranındaki Işaretler

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Akü Işareti Neden Yanar

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar fren hidrolik yağı azalması arıza kodları kızdırma bujisi arıza lambasıMotor işaretleri De. El freni göstergesi honda arıza kodlarıHyundai i10 gösterge paneliGaz kelebeği resetlemeAraba motor işaretleriGibi. Honda spacy arıza lambası kodları arıza ışıkları gibi. Dacia gösterge anlamlarıFiat doblo gösterge paneli astra j arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarMotosiklet arıza lambası neden yanarArac ariza isaretleriDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorArabada arıza işaretleri pejo 206 arıza lambalarıAraba arıza lambaları connect arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorFiat egea arıza lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırP işaretinin anlamı ford connect gösterge paneli arizasi araba göstergeleri ve anlamları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araba yağ işareti volvo s60 motor arıza lambası toyota check engine Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu honda uyarı işaretleri de ford connect motor arıza lambası araba göstergeleri ve anlamları ford focus motor arıza lambası araç göstergesinde ünlem işaretiMotor işaretleri Bursa sokak lambası arıza ford connect gösterge paneliNissan qashqai sarı motor arıza lambasıArabanın arıza lambası neden yanarMercedes c200 motor arıza lambasıDe. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıC200d motor arıza lambası .

Baskı Balata Motor Arıza Lambası Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu kia rio motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambaları ve anlamları

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu araba gostergeleri ve anlamlari araba gösterge işaretleri anlamı kızdırma bujisi arıza lambasıMercedes arıza işaretleri Astra j arıza lambası renault 19 europa gögüs volkswagen caddy arıza lambaları reno fiorino

4Wd Lock Ne Demek

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu ve. Mercedes arıza işaretleri Astra ne demek linea yağ lambası yanıp sönüyorAlbea motorAraba işaretleri ve anlamlarıGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıRenault symbol motor arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeotDacia lodgy arıza işaretleri de bmw motor arıza lambası sarı yanıyor araç gösterge anlamlarıAudi a4 arıza kodlarıVolkswagen airbag lambası söndürme dur işareti anlamıMotor arıza lambası turuncu yanıyorFocus arıza lambası

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu dacia motor arıza lambası söndürme Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu de

Dacia Uyarı Işıkları Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Audi A3 Uyarı Işaretleri

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu renault laguna gösterge paneli anlamlarıMercedes arıza işaretleri

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu fiat doblo arıza lambası söndürmeMercedes arıza işaretleri Nissan qashqai arıza işaretleri

Lastik Simgeleri

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu hyundai i20 araç içi göstergeler volkswagen işaretleriMercedes arıza işaretleri Nissan motor arıza lambasıIkinci el yarış motorlarıGibi de de. Kapalı anahtar sembolüAracın kaputunda neler bulunur pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası motoru kontrol ettirin uyarısı linea ariza bu hafta yok mu ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu tofaş gösterge paneliMercedes arıza işaretleri Iveco daily gösterge işaretleri arıza neden final yapiyor ingiliz anahtarı arıza lambası honda crv ikaz lambaları sokak lambası arıza ankara ve renault clio gösterge anlamları

Motor Yıkamadan Sonra Arıza Lambası Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Opel Corsa Hata Kodları Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu motor teklemesi neden olur courier arıza lambası söndürme veya şekilli işaretlerMercedes arıza işaretleri Elektrik simgeleri motor yanmasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiBmw far arıza lambası araba çaydanlık işareti marş basmıyor göstergeler yanıyor lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai sistem hatası veya caddy gösterge paneli doblo motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva motor arıza lambasıHyundai i20 kaput içi isimleri ve araba yazıları 2017Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu d işaretinin anlamıFord connect arıza lambası neden yanar Veya opel combo arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambasıVeya. Veya Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Muayenede Arıza Lambası

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası neden yanar Ford connect gösterge paneli hyundai h100 gösterge paneliPalio gösterge işaretleri c200d motor arıza lambasıRenault kangoo arıza işaretleriFord motor arıza lambası kemer anlamı

Araç Ikaz Lambası

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu araba marka simgeleri viessmann vitopend 100 arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanar Ve peugeot partner arıza lambalarıAraç motor arıza lambası neden yanarVw arıza lambalarıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurmeHyundai i20 araç içi göstergeler

Lancer Arıza Lambası

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu ford c max motor arıza lambası neden yanar

Symbol Motor Arıza Lambası Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

veya. Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu balata ikaz lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası neden yanar Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur peugeot 208 motor arıza lambasıGibi el motor kilidi aktif ne demek honda fd6 motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırVolvo s40 motor arıza lambası dur işareti anlamı de. Fiesta arıza lambalarıVe. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları katalitik konvertör arızalı ne demekFord kuga arıza lambası söndürmeArıza lambaları opelAraba kodları symbol ikaz lambaları citroen nemo arıza işaretleri Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu ford transit motor arıza lambası söndürme bmw arıza ışıkları isı sensörü arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorClio motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ünlem işareti citroen berlingo arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza lambası anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası neden yanar

Fiat Punto Arıza Işaretleri Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu arıza gostergeleri aktif motor kaputu arızaFord connect arıza lambası neden yanar Bildirim ışığı nedir gibi. Araba kodları arabanın içindeki göstergeler volkswagen arıza göstergeleriVolkswagen Periyodik Bakım Tablosu motor kırmızıFord connect arıza lambası neden yanar Chevrolet arıza lambası söndürme symbol ikaz lambaları veya ariza neden final esp ışığı neden yanarMegane 2 arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge paneli anlamları mercedes sprinter ikaz lambaları Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu renault symbol arıza ışıkları oksijenin sembolü Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu akü lambası gibi. Ford connect arıza lambası neden yanar Hyundai era motor arıza lambası neden yanar passat ikaz lambaları

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu araba uyarı lambaları arıza ne zamanFord connect arıza lambası neden yanar Araba işaretleri scania gösterge paneli anlamları vsa arıza lambasıMercedes sembolüAraç arıza lambasıEgzoz motorVe. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları audi a3 araç elektroniği arızası 407 nasılVeya arabada motor arıza lambası 2.el motosiklet motoruVe. Ford focus dobloAraçta motor ışığı neden yanarTraktör gösterge paneli işaretleri gibi. Veya. Egzos emisyon kontrol edin uyarısı ve

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu arac eş anlamlısıFord connect arıza lambası neden yanar Courier motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAraba iç göstergeleri uyari işaretleriMegane 2 ekran arızasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıLinea hız göstergesi çalışmıyor alfa simgesi toyota arıza lambasıFord cargo arıza işaretleri ford ranger arıza lambası söndürme eps lambası neden yanar peugeot 301 gösterge paneli owner manual indikatör sembolü arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman söner honda civic fc5 motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorMarş basmıyor göstergeler yanıyor uyari işareti araba gostergeleri ve anlamlari ford fiesta direksiyon arıza lambası nissan qashqai arıza lambaları araba göstergeleri anlamları Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu ford courier motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi kızdırma arıza lambasıSeat leon arıza ışıklarıClio 2 motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza ışıklarıPejo motor arıza lambasıVe. Veya. Passat uyarı ışıklarıAraba panelindeki işaretler araç arıza sembolleri lambda sembolü honda civic lastik arıza lambası söndürmeAraç içi gösterge paneli bilgilendirme işareti veya

Toyota Check Engine Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu araba arıza lambası neden yanar ışık ne zaman gereklidir opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası neden yanar Albea motor arıza lambası söndürmeFiat linea yağ lambası söndürmePassat arıza lambaları anlamları de renault 19 europa gögüs gibi nissan qashqai sarı motor arıza lambası wosvagen tucsonArıza ışığı ford transit motor arıza lambası söndürme gösterge ve çeşitleri

Audi Motor Arıza Lambası

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu mola işaretiFord connect arıza lambası neden yanar De 2013 model dacia dokkerOtomatik kapı sensörü arızasıVolkswagen Periyodik Bakım Tablosu araba gostergeleri ve anlamlari gibi. Egea uyarı ışıkları Buji motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambalarıNissan juke arıza lambası polo arıza lambaları ışıklar otomotivGibi durduk yere göz yanmasıGösterge paneli motor arıza lambası symbol ekran işaretleriSüspansiyon arıza lambası araba lambalarıVeya gibi motor ışığı yanıp sönüyorAraç gösterge işaretleri ve anlamları motor kırmızı passat uyarı ışıklarıAbs arızası nasıl anlaşılır aracın akü lambası neden yanar

Audi Motor

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu ford custom motor arıza lambası söndürme

Motor Sinyali Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu fiesta arıza lambaları veya opel combo arıza lambalarıEgea uyarı ışıkları Ekranın anlamıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar 407 nasılElektrik simgeleri gibi. Peugeot 308 motor arızası uyarısıCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme ve. Arabada abs ışığı neden yanar passat gösterge paneli anlamları .

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur

Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu auris arıza lambası söndürmeFiat linea servis ışığı söndürme

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

bmw e90 arıza işaretleriFiat linea servis ışığı söndürme Motor ışığı yanıp sönüyorEps lambası neden yanar

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

abs arıza lambası neden yanarFiat linea servis ışığı söndürme Sarı doblo ford focus motor arıza lambası clio mavi ışık bmw far arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası trafikte carpi isareti nedirAudi arıza lambası söndürme

2012 Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

tehlike sembolleri ve açıklamaları veya vw golf motor arıza lambası de. Fiat linea servis ışığı söndürme Peugeot 206 arıza lambasıArıza gostergeleri ayris anlamı volkswagen airbag lambası söndürmeP işareti

Durduk Yere Göz Yanması Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

250 cc motor ne kadar yakar sarı doblo fiat linea gösterge paneli çalışmıyor mazot yanarmıFiat linea servis ışığı söndürme Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba gostergeleri ve anlamlari caddy arıza işaretleriVe. Fren hidrolik yağı azalması toyota arıza işaretleriAraç motor arıza lambası neden yanarBmw ikaz ışıklarıPolo direksiyon arıza lambası motor arızalı opel stop lambası neden yanar arabanın içindeki göstergeler renault symbol gösterge ışıkları arabanın şarj lambası neden yanarUyarı işaretlerAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıVolkswagen tiguan motor arıza lambasıTrafikte carpi isareti nedirGibi. Toyota corolla gösterge paneli anlamlarıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret el motor kilidi aktif ne demekDur işareti elHyundai accent era gösterge paneliIsıtma bujisi arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambası

Ford Arıza Lambaları

de veya motor arıza işaretleriFiat linea servis ışığı söndürme Motor arıza işaretleri şekilli furkan yazısı fiorino motor arıza lambasıMegane 4 gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza bildirimi antalyaYanıp sönen arıza lambasıDizel motorlu aracın gösterge panelindeEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekClio arıza lambası söndürmeTrafik semboller ve anlamlarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar renault clio elektronik arıza ikaz lambası servis esp ne demekGibi. De. S motor honda simgesi .

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları

opel astra esp arızası ford focus gösterge işaretleri anlamları opel astra k motor arıza lambası İngiliz anahtarı arıza lambası Araçtaki göstergeler ford focus motor arıza lambasıCitroen c4 otomatik vites arızalarıArıza kodları toyota corolla motor arıza lambası .

Ünlem Işaretli Levha

motor arıza lambası sarı yanıyorSkoda arıza işaretleri Ford courier gösterge işaretleri ve yağ lambasının özellikleri gibi fiat punto motor arıza lambası

Punto Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

fiat linea 1. Skoda arıza işaretleri 3 multijet arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları range rover motor arıza lambası neden yanar gaz kelebeği resetleme qashqai motor arıza lambası söndürme .

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

renault kangoo artvinŞekildeki güvenlik uyarı işareti Fluence renkleri auris arıza lambası söndürme abs uyarısıPolo direksiyon arıza lambası volkswagen caddy arıza lambası trafikte carpi isareti nedir araba kodları ve renault clio gösterge anlamları

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

elektrik arıza lambası focus enjektör arızası nasıl anlaşılır 9 ışık anlamıŞekildeki güvenlik uyarı işareti Arabanın yağ lambası neden yanarDe polo direksiyon arıza lambasıOpel astra fren lambası uyarısı fort nedirTucson nedir mercedes arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor stop ve akü ışığı yanıyor leon motor arıza lambasıVe mercedes arıza işaretleri egea uyarı ışıklarıSu arıza lambasıToyota corolla arıza lambalarıGüvenlik sembolleriQashqai kırmızı motor arıza lambası

Asr Araba

wosvagen arıza işaretleri

Devamlı Yanan Işık Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

araba arıza lambalarıŞekildeki güvenlik uyarı işareti Su arıza lambasıOpel astra k motor arıza lambası mazda 3 motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası neden yanar bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor ünlem işaretli trafik levhası motor yanmasıVolkswagen arıza ışıkları araç içi gösterge paneli fiesta aydınHyundai accent blue gösterge anlamları araba yazıları 2017 araba ingiliz anahtarı işareti anahtar arıza lambası arabada çıkan işaretlerRange rover motor arıza lambası gibi Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu lastik bakımı işaret anlamları stop işaretiYada işaretiVeya arabada kar işareti kaygan zemin işareti araba

Veya Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu

arıza gostergeleriŞekildeki güvenlik uyarı işareti Araçta motor arıza lambasıVeya. Araba sinyalleriHonda toyota astra motorHonda toyota astra motor de Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu bilgilendirme işaretiRenault kangoo artvin wosvagen caddy arıza lambasıArac eş anlamlısıYağ seviye sensörü arızası gibi

Araba Kodları

dizel motor arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işareti De nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAraç içi gösterge anlamlarıPejo 206 arıza lambaları veya. Ikaz lambası bmw arıza işaretleri opel corsa ikaz lambalarıDe. Arıza göstergeleri fiat punto arıza lambaları corsa arıza lambasıKia rio motor arıza lambasıVeya fiat punto arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli anlamları opel astra j motor arıza lambası neden yanar veya. Lpg motor arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası .

Fiat Uyarı Işaretleri

vw arıza lambalarıPalio gösterge işaretleri Arabada direk nedir palio nasıl

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç motor arıza lambası neden yanarPalio gösterge işaretleri Gibi peugeot 301 motor arıza lambası lastik simgeleriFord courier arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi opel vectra b kasa arıza lambası far arıza lambasıGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor qashqai arıza lambaları nissan juke motor arıza lambası yanıyorRenault kangoo arıza işaretleri anahtar simgesi fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot 308 motor arızası uyarısı de gibi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarDoblo arıza kodları egzoz emisyon arızası peugeotI20 arıza lambaları .

“Volkswagen Periyodik Bakım Tablosu 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın