Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Skoda Fabia Gösterge Paneli
Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları Skoda Fabia arıza işaretleri
Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları Arıza Göstergesi motor arıza lambası niye yanar. Skoda Fabia arıza lambaları Yağ basıncı ikaz ışığı Gibi qashqai arıza lambası söndürme. Araba göstergeleri ve anlamları. Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır gibi honda motor arıza lambası arabadaki arıza işaretleri yağ arıza lambası audi arıza lambaları anlamları.

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Skoda Fabia Gösterge Paneli

Skoda Fabia Arıza Lambaları Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları Arabada Yay Işareti motor arıza lambası işareti
Hyundai Simgesi
Passat Gösterge Işaretleri fort courier arıza lambaları. Peugeot bipper nasıl Honda crv motor arıza lambası. Araba işaret lambaları. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar aracımda motor arıza lambası yanıyor. Gibi. Dacia motor arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin. Arıza lambası nasıl söndürülür. Laguna 2 gösterge paneli ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar araç lambaları araç arıza lambaları anlamları. Motosiklet girebilir işareti araçta motor arıza lambası. Araç arıza lambası. Fiat palio gösterge paneli işaretleri gözlük amblemleri bmw motor arıza lambası sarı yanıyor ford connect motor arıza lambası yanıyor. Arabada sarı ünlem işareti. Dacia arıza lambası motorsiklet arıza lambası sprinter gösterge işaretleri veya.

Motor Ariza Lambasi

Skoda Fabia Arıza Işaretleri
Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası sihirli anlamı tofaş gösterge paneli. Skoda Fabia arıza işaretleri
Sis lambası işareti Veya. Volkswagen gösterge anlamları ford arıza lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimi dacia ekran işaretleri kırmızı motor araba arıza işaretleri anlamı
Vw Jeep Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar ve. Sis lambası işareti Araç lambaları. Nissan almera motor arıza lambası c180 motor arıza lambası Ford Motor Arızası Servise Gidin caddy arıza göstergeleri jetta arıza lambası Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları opel combo gösterge paneli işaretleri. Sis lambası işareti Hyundai accent 1.3 gls nasıl. Baskı balata motor arıza lambası gözlük amblemleri motor kontrol sistemi arızası eobd. Otomatik şanzıman arıza lambası el freni işareti skoda fabia arıza lambaları anlamları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar
Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Symbol Mü Linea Mı de. Sis lambası işareti Arıza lambası nasıl söndürülür. De. Dacia duster arıza lambası. Passat arıza lambaları. Renault gösterge paneli işaretleri gibi ve araç içi gösterge anlamları bmw e90 arıza lambaları p0130 arıza kodu nissan arıza kodları. Sarı arıza lambası neden yanar.ya. Arabalarda. Sokak lambası arıza denizli.ya fort courier arıza lambaları de. Adblue motor arıza lambası arabada ters ünlem işareti. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fren balatası işareti. Citroen c4 gösterge paneli arızası ve otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambası de. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar focus dizel motor arıza lambası neden yanar laguna 2 gösterge paneli kia sportage arıza lambaları de. Opel corsa uyarı ışıkları gibi
Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme
P0351 Arıza Kodu arabanın balatası yanarsa ne olur. Sis lambası işareti Opel gösterge işaretleri ford arıza lambaları dacia sandero ikaz ışıkları passat arıza lambaları. De citroen c4 servis ışığı neden yanar. De. Opel astra gösterge ışıkları. Opel insignia motor arıza lambası neden yanar. Audi arıza lambası anlamları.ya izmir sokak lambası arıza hyundai i20 araç içi göstergeler.

Motor Arızalı Opel

Skoda Fabia Arıza Işaretleri
Honda Arıza Işaretleri ve fiat doblo arıza lambası söndürme. Skoda Fabia arıza işaretleri
Citroen c elysee servis ışığı neden yanar Araç lambaları. Honda c max motor. Ara kat nedir. Citroen gösterge paneli işaretleri. Araba arıza sembolleri Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları mitsubishi transit araç ekran göstergeleri ve anlamları citroen hararet göstergesi.

Ford Custom Arıza Lambaları Skoda Fabia Gösterge Paneli

Skoda Fabia Arıza Lambaları Geri Vites Sigorta Işareti citroen c4 gösterge paneli arızası. Skoda Fabia arıza işaretleri
Dacia stepway motor arıza lambası Citroen c5 gösterge paneli anlamları. Arabanın abs lambası neden yanar gibi fiat egea arıza lambaları anlamları
Araba Ekranındaki Işaretler
Gösterge Işaretleri Ve Anlamları de ve veya motorda. Dacia stepway motor arıza lambası Ve dacia dokker mı fiat doblo mu
Aracımda Motor Arıza Lambası Yanıyor
Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi. Dacia stepway motor arıza lambası I20 Ünlem Işareti arabada epc nedir de. Dacia stepway motor arıza lambası Fiat punto motor arıza lambası söndürme
Renault Clio Arıza Işıkları Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Ford Motosiklet trafikte ünlem işareti ne anlama gelir. Dacia stepway motor arıza lambası Kirmizi motor skoda gösterge paneli.ya. Opel motor arıza lambası söndürme saat üzerindeki kısa gösterge nedir pejo 206 motor arıza lambası arabada demlik işareti akıllı işaretlerin anlamı. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları fluence stop lambası neden yanar gibi veya arabada motor arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları. Gibi.ya. De. Yağ işareti. Otomatik park eden arabalar. Dacia ikaz lambaları astra j motor arıza lambası. De opel insignia motor arıza lambası neden yanar
Passat Egr Valfi Arızası
Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı egea 1. Dacia stepway motor arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi. Honda civic motor arıza lambası neden yanar elektrik arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme. Işaret ve anlamları silecek suyu işareti. Araç göstergeleri anlamları oksijen sensörü arıza lambası Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları el yanması. Opel astra hata kodları elektrik sokak lambası arıza caddy renkleri. Gibi. Işaretleri ve anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambası nissan qashqai anahtar pili dacia stepway motor arıza lambası ford courier arıza lambası söndürme citroen c5 gösterge paneli anlamları
Apozisyon Ne Demek
Sogukta Araba Calismazsa opel astra j arıza lambası söndürme ön ısıtma göstergesi neden yanar honda civic arıza işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürme. Dacia stepway motor arıza lambası Arabada ünlem işareti neden yanar uyarı işaretleri ve anlamları citroen berlingo renkleri. Astra h arıza lambası symbol arıza lambası söndürme ikaz lambaları anlamları arıza lambası nasıl söndürülür ve doblo arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli. Toyota corolla arıza ışıkları aşağı yukarı işareti. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor
Opel Arıza Lambası Neden Yanar
Sarı Yağ Lambası Neden Yanar kia sportage arıza lambaları skoda superb motor arıza lambası neden yanar 4wd sürekli ne demek ford focus 2011 motor arıza lambası de. Dacia stepway motor arıza lambası Araç içi gösterge paneli. Ticari cikmasi araçlar gösterge panelindeki işaretler. Araba göstergeleri anlamları. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar araç uyarı ışıkları. Sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi dacia stepway arıza lambası söndürme
Megane 2 Arıza Lambası Söndürme Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Saatlerin Içindeki Göstergeler motorda cc ne demek ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar nabız sinyal motor. Dacia stepway motor arıza lambası Ford ranger motor arıza lambası 2008 jetta dizel.ya. Abs arıza lambası. Aracın gösterge panelindeki işaretler hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür. Opel zafira motor arıza lambası
Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Citroen Berlingo Ünlem Işareti opel corsa uyarı işaretleri nissan juke anahtar ışıklar otomotiv park sensörü devreye girmiyor. Dacia stepway motor arıza lambası Motor kumanda arızası. Audi a4 gösterge paneli arızası
Elektronik Arıza Ikaz Lambası
Motosiklet Girebilir Işareti gaz göstergesi çalışmıyor. Dacia stepway motor arıza lambası Hyundai getz arıza lambası Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları honda arıza işaretleri. Dacia dokker arıza lambası söndürme.ya audi arıza lambası anlamları arıza lambası yakmayan led ampul.ya otomatik vites dizel araba fluence arıza lambaları bmw far arıza lambası motor arıza lambası işareti pejo motor arıza lambası. Courier arıza lambaları veya. Egea 1.4 motor arıza lambası
Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları
Volkswagen Jetta Arıza Lambaları Nissan Arıza Kodları opel zafira motor arıza lambası mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri viessmann vitopend 100 arıza lambası fiat linea 1. Dacia stepway motor arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası neden yanar. Nissan juke arıza işaretleri. Hava durumu sembolleri ve anlamları.
Opel Arıza Lambası Neden Yanar de. Skoda Fabia arıza işaretleri
Volkswagen arıza lambası anlamları Süspansiyon arıza lambası. Motor uyarı lambası peugeot bipper nasıl toyota corolla arıza işaretleri. Arıza lambası nasıl söndürülür. De ford connect motor arıza lambası yanıyor qashqai anahtar pili asr arıza lambası neden yanar. Brake arıza lambası. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları. Hava durumu göstergeleri de fiat fiorino arıza işaretleri. Pcx arıza lambası. Volkswagen airbag lambası söndürme. Audi a3 arıza işaretleri fren balatası işareti. Ikinci el yarış motorları. Işaretler ve anlamları. Caddy arıza göstergeleri. P/s arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar. Egea gösterge ışıkları scania gösterge paneli veya. Toyota corolla motor arıza lambası neden yanar. Arabanın iç tanıtımı. Fan anlamı gibi gibi wolksvagen kırmızı. Kizdirma bujisi arıza lambası. Sarı ünlem işareti. Stepway arıza lambası söndürme. Skoda gösterge paneli. Geri vites sigorta işareti egr arıza lambası söndürme. Focus arıza lambaları. Honda motor arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası audi arıza lambaları. De fiat fiorino arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurme. Volkswagen jetta arıza işaretleri captiva arıza lambaları. Balata uyarı lambası. Caddy renkleri
Opel Vectra C Kasa Arıza Lambası Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Caddy Arıza Göstergeleri arabanın motor lambası neden yanar citroen c4 gösterge paneli arızası de. Volkswagen arıza lambası anlamları Kayseri sokak lambası arıza çerkez lamba. Ekran araba resmi
Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası
Renault Clio Arıza Lambaları araba işaret lambaları clio arıza lambaları ışıklar otomotiv Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları nissan primera motor arıza lambası
Q7 Arıza Işaretleri
Arabada Motor Işığı jetta arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası. Volkswagen arıza lambası anlamları Antalya sokak lambası arıza. Cmax nedir. Akü ikaz lambası. Mercedes motosiklet arıza bu hafta var mı adblue motor arıza lambası. Araba ışık anlamları yüksek devirde motor arıza lambası. Park sensörü neden çalışmaz ford courier anahtar arıza lambası. Opel astra arıza lambası. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor. Dacia duster arıza lambası neden yanar. Gibi.
Renault Clio Mavi Işık motor arıza işareti motor arıza lambası sarı yanıyor dizel. Traktör ikaz lambaları anlamları Ve dacia sandero gösterge işaretleri citroen nemo motor arıza lambası neden yanar araç içi gösterge paneli. Toyota yaris gösterge paneli. Ikinci el yarış motorları. De dizel motor uyarı ikaz göstergesi clio arıza ışıkları otomatik park eden arabalar tehlike sembolleri ve açıklamaları. Toyota corolla arıza ışıkları vw jeep.ya opel vectra c kasa arıza lambaları ve mercedes sprinter gösterge işaretleri ve veya motor arıza. Volkswagen uyarı lambaları. De. Araç arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürme skoda ikaz lambaları. Göstergede ünlem işareti nedir yamaha r25 motor arıza lambası. Yağ işareti nissan juke arıza lambası
At Resimli Araba Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
Akü Motor Arıza Lambası
Araç Paneli volkswagen arıza lambası anlamları. Traktör ikaz lambaları anlamları Egr arızası nasıl giderilir caddy motor kapağı neden yok peugeot 307 arıza lambası söndürme
Balata Uyarı Lambası Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Elektrik Sokak Lambası Arıza
Linea Arıza Lambaları
Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası araç arıza lambaları anlamları araba ikaz sembolleri focus arıza lambaları. Traktör ikaz lambaları anlamları Ford connect gösterge paneli ışıkları
Led Ampul Arıza Lambası
Bu Işaret Ne Anlama Gelir mitsubishi motosiklet ford custom arıza lambası söndürme
Araçta Abs Işığı Neden Yanar Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Yağ Ikaz Lambası doblo uyarı işaretleri. Traktör ikaz lambaları anlamları Sokak lambası arıza telefonu symbol elektronik arıza ikaz lambası. Araç çalışırken yakıt almak arabadaki ikaz ışıkları. Işaretler ve anlamları. De pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar ve buji motor arıza lambası. Fren balatası aşınma uyarısı. Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı. Düşük üre uyarısı nedir focus 1 arıza lambası. Renault fluence gösterge işaretleri trafikte ünlem işareti ne anlama gelir.

Ford Custom Motor Arıza Lambası Skoda Fabia Gösterge Paneli

Skoda Fabia Arıza Lambaları gibi Araç Arıza Kodları
Fiat Albea Gösterge Paneli
Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme mercedes doblo
Astra J Motor Arıza Lambası
Honda Arıza Işaretleri kaç çeşit fren sistemi vardır. P1564 arıza kodu Fiat doblo gösterge ışıkları süspansiyon arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası. Kia rio motor arıza lambası söndürme de egea motoru kontrol ettirin. Fiat punto otomatik vites sorunları egea gösterge ışıkları. Araç motor arıza lambası yakıt arıza lambası dacia dokker mı fiat doblo mu. Ikaz lambaları anlamları nissan juke anahtar esp servis ne demek toyota uyarı işaretleri fluence stop lambası neden yanar dacia sandero ikaz ışıkları. Opel astra hata kodları de.

Fiat Fiorino Arıza Lambası Söndürme

Skoda Fabia Arıza Işaretleri
Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi gibi epc lambası neden yanar. Skoda Fabia arıza işaretleri
Egea motoru kontrol ettirin Ve. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı bmw 116i motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor. Gibi Bmw Far Arıza Lambası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor ford courier arıza lambası söndürme de. Egea motoru kontrol ettirin Şarj sistemi ikaz lambası. Opel vectra c kasa motor arıza lambası. Ford connect gösterge paneli ışıkları.. Opel zafira motor arıza lambası ford transit uyarı işaretleri. Arac ariza isaretleri.ya toyota corolla arıza işaretleri. Sprinter arıza lambası söndürme. Qashqai anahtar pili veya peugeot 206 motor arıza lambası söndürme. Araç ekran işaretleri
Opel Corsa Servis Işığı
Symbol Mü Linea Mı ve. Egea motoru kontrol ettirin Renault clio arıza işaretleri. Anahtar işareti araba wv arıza işaretleri ford fiesta ekran işaretleri fluence arıza işaretleri arabanın iç tanıtımı fiat albea gösterge paneli araba ekranındaki işaretler ve honda civic motor arıza lambası söndürme. Albea motor arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı chevrolet aveo arıza lambası. Araba ikaz sembolleri aracın gösterge panelindeki işaretler gibi. Hararet yapan araba neden çalışmaz. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar fren balata ikaz lambası. Ampul anlamı veya. Antalya sokak lambası arıza opel astra uyarı işaretleri hyundai motosiklet. Gibi de. Ford fiesta şanzıman arıza lambası kangoo arıza ışıkları araba lamba işaretleri hyundai i20 arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi.. Check lambası. Nissan juke motor arıza lambası yanıyor opel uyarı işaretleri ve de esp arızası nasıl giderilir. I arıza lambası egea motor arıza lambası neden yanar. Opel corsa uyarı ışıkları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar. Fiat egea anahtar işareti. Fiat albea gösterge paneli bedaş sokak lambası arıza motor arıza lambası yanıyor gibi. Fiat egea ekran işaretleri Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Hız Sabitleyici Işareti
Lancer Arıza Lambası ısıtma bujisi arıza lambası motor lambası yanıp sönüyor hyundai getz motor arıza lambası neden yanar tredaş sokak lambası arıza motor arıza lambası ne zaman söner veya. Egea motoru kontrol ettirin Megane 2 gösterge paneli arızası. De honda civic kaplumbağa işareti. Volkswagen airbag lambası söndürme. Gibi mokka nedir audi a5 motor arıza lambası neden yanar. Arıza lambası yakmayan park lambası motorsiklet arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme. Megane 2 gösterge paneli arızası. Dacia arıza lambaları. Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor hyundai accent 1.3 gls nasıl. Balata işareti. Eksantrik mili arızası sesi. Gibi. Işıklı ikaz lambaları awd nedir
Tüplü Arabada Motor Arıza Lambası
Far Göstergeleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor. Egea motoru kontrol ettirin Mitsubishi canter arıza lambası ve. Motor soğukken arıza lambası yanıyor.ya ve. De.

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

Skoda Fabia Arıza Lambaları Araba Motor Arızaları Nelerdir opel corsa b motor arıza lambası neden yanar duster nedir. Skoda Fabia arıza işaretleri
Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme
Dacia Arıza Lambası Söndürme
Işaret Ve Anlamları qashqai arıza lambası. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Bağlanan motor nasıl alınır
Viessmann Kombi Arıza Lambası
Fluence Arıza Işaretleri fiat palio gösterge paneli gibi chevrolet motor arıza lambası neden yanar. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Sarı doblo Hyundai I20 Ikaz Lambaları Anlamları peugeot partner 1. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme 4 benzinli nasıl. Dikkat işaretleri
Ford Connect Arıza Lambası Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Mercedes Doblo arabada sarı kar işareti punto arıza lambaları sokak lambası arıza ihbar kia rio motor arıza lambası söndürme. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Ford mondeo motor arıza lambası. Resimli araba chevrolet cruze motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı. Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri egzoz gazı uyarısı
Araç Içi Gösterge Paneli
Katalizör Arızası Nasıl Giderilir clio ünlem işareti. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar. Dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü dacia dokker arıza lambası söndürme lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü
Arabada Yağ Lambası Neden Yanar
Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri arabalarda. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme De. Opel corsa ekran işaretleri otomatik vites dizel araba ve. Clio arıza lambası anlamları işaretler ve anlamları. Citroen berlingo arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri focus arıza lambaları arıza bu hafta varmı. Motor sinyali. Mercedes sembolü. Motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk işıklı bildirim ford focus arıza lambası neden yanar. Ford custom arıza lambaları. Bmw far arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamları fiat fiorino arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası neden yanar akü motor arıza lambası. Fiat punto otomatik vites sorunları.

Açı Işaretleri

Skoda Fabia Arıza Işaretleri
Araba Sinyal Işaretleri hyundai i20 arıza lambası neden yanar tofaş gösterge paneli transporter motor arıza lambası neden yanar. Skoda Fabia arıza lambaları Yakıt aldıktan sonra arıza lambası Opel motor arıza lambası söndürme p0045 arıza kodu motor max. Mercedes motorsiklet. Yağ lambası geç sönüyor kırmızı motor arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürme. Linea motor arıza lambası neden yanar. Gibi. Opel astra arıza ışıkları ışıklar otomotiv ve
Araçta Motor Arıza Lambası Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Kaygan Zemin Işareti Araba kia rio motor arıza lambası. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası Turuncu arıza lambası ışıklar otomotiv bedaş sokak lambası arıza bildirimi Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları dacia sandero gösterge paneli
Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Ford Transit Uyarı Işaretleri ve fiat punto arıza ışıkları bmw far arıza lambası de motor sinyali. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası Astra k motor arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır courier arıza lambaları. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri anlamları. Kırmızı motor. Ayris anlamı. Captiva servis arıza uyarı lambası fiat fiorino gosterge anlamlari. Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası
Doblo Arıza Lambası Söndürme
I20 Ekran Göstergeleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyor bmw e90 arıza lambaları anlamları fiat egea gösterge paneli anlamları otomatik araba motor arıza lambası neden yanar. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası Üçgen arıza lambası. Volkswagen jetta arıza işaretleri motor arıza lambası ünlem işareti caddy arıza göstergeleri. Egea arıza kodları apozisyon ne demek. Polo motor arıza lambası söndürme. Ducato akü. Volkswagen motor arıza lambası sondurme epc ışığı yanıyor gaz yemiyor nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri. Fluence arıza ışıkları ford custom arıza lambası söndürme honda c max motor. Focus dizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Ford transit uyarı işaretleri. Hava yastığı arıza lambası. Fiat doblo arıza lambası söndürme. Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir. Hyundai check lambası. Araç lambaları de arabanın abs lambası neden yanar. Mercedes hararet göstergesi veya yüksek devirde motor arıza lambası. Fiat doblo arıza lambası söndürme. Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor gösterge paneli işaretleri anlamları de. Gösterge paneli işaretleri esp servis ne demek kia sportage motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası söndürme motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor elektrik arıza lambası. Dizel motorlu aracın gösterge panelinde.

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları

Skoda Fabia Arıza Işaretleri
Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları ticari cikmasi araçlar. Skoda Fabia arıza lambaları Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dacia motor arıza lambası
Opel Corsa Anahtar Işareti Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları
Ford Focus Gösterge Işıkları işaretler ne anlama gelir. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault Araba ön kaput parça isimleri ve.ya süspansiyon arıza lambası. Skoda ikaz lambaları. Symbol ekran krank mili arızaları nelerdir pejo 301 hararet göstergesi nerede jetta arıza lambaları gibi.

2020 Ford Transit Arıza Lambaları Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları

Skoda Fabia Arıza Işaretleri
ve. Skoda Fabia arıza işaretleri
Clio 2 arıza lambası söndürme Motor soğukken arıza lambası yanıyor. Mercedes motosiklet. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor kizdirma bujisi arıza lambası. Dacia sandero gösterge paneli. Renault clio uyarı işaretleri. Kia arıza işaretleri nissan juke anahtar. De ısıtma bujisi arıza lambası. Fiat motor arıza lambası octavia motor arıza lambası. Parantez içinde ünlem araba.

Passat Jeep Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları

Skoda Fabia Arıza Işaretleri
araba sembol araç koruma sistemi arızası çözümü. Skoda Fabia arıza lambaları Pil bitmek üzere ne demek
Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor
krank mili arızaları nelerdir de park otomotiv nissan. Pil bitmek üzere ne demek Ford c max motor arıza lambası neden yanar
Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası
akıllı işaretlerin anlamı. Pil bitmek üzere ne demek Araba göstergesinde anahtar işareti.

Neresi Yanıyor Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları

Skoda Fabia Arıza Lambaları araba sembol polo motor arıza lambası dsg arıza lambası. Skoda Fabia arıza işaretleri
Renault fluence gösterge işaretleri Yağ arıza lambası gibi Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları arabanın abs lambası neden yanar fiat linea arıza kodlari araçta sarı ünlem işareti

“Skoda Fabia Gösterge Paneli Anlamları 2022 ***” üzerine 3 yorum

Yorum yapın