Arıza Işıkları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Işıkları Anlamları hararet ışığı Motor arıza lambası Ariza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarcheck engine ne demek Ariza lambası Doblo arıza kodlarıServis arıza uyarı lambası neden yanar ariza kodlari Saatlerin Anlamları 2013

Renault Symbol Arıza Işaretleri

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları şekilli işaretler araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir arabada kısa devre nasıl bulunur yağ lambası sarı yanıyorSeat ibiza motor arıza lambası neden yanarVe audi a3 arıza lambaları araba ışıkları anlamı uzun ışıkOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıOpel astra yağ lambası yanıyor ve. De

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor bmw 116i motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür prins arıza lambası buji arıza lambası yakar mı arabada ünlem işareti ne anlama gelirSu yastığı ne demek de arabada yanan ışıklar epc ve motor arıza lambası passat mercedes sembolü Arıza Işıkları Anlamları sokak lambası arıza tel izmirInternet işaretleri ve anlamlarıAdblue hangi araçlarda var ariza lambalari arabaBmw a180Ünlem işareti levhası .

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

Arabada Akü Göstergesi ve lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası söndürme Üçgen içinde çarpı işaretiHyundai i20 gösterge tanıtımı arabada arıza lambası nasıl söner verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeFiat linea ekran işaretleriGibi. Megane 2 motor arıza lambasıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar araba yazıları 2017Hyundai sembolü fiat punto arıza lambalarıSure isimleri anlamlarıTrafik ışıkları ve anlamları resimliArabada yağ lambası yanarsa .

Nissan Gösterge Anlamları Arıza Işıkları Anlamları

Arıza Işıkları Anlamları 444 Anlami hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor symbol mü linea mıFord uyarı işaretleri

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor de fiat arıza lambaları veya motor arıza lambası yandı sonra söndü veya yolda araba resmiFord uyarı işaretleri Ve. Benzinli su motoru arızaları niye nedir gibi mitsubishi arıza lambasıFluence arıza lambalarıVe opel vectra motor arıza lambasıClio ikaz lambalarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault transporter renkleri vito motor arıza lambası seat ibiza motor arıza lambası neden yanarMotor ışıklarıEllerin içinin yanmasıRenault symbol gösterge paneli hava durumu işaretleri anlamlarıHasarlı sembolOpel corsa arıza lambası anlamları p1564 arıza koduFord focus ikaz lambaları araç sembolleriFord connect arıza lambası anlamı oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelAraba göstergesi işaretleriAstra motor arıza lambası courier arıza lambası eps lambası neden yanar jenerik arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası gibi. Uyarı ikaz işaretleriFort transit motor arıza lambasıFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıAudi a6 motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürme motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli tata arabaları nasılKaygan yol arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir9 ışık nedirDacia lodgy arıza işaretleri ford focus arızaları jetta 7 ne zaman çıkacakSarı renk motor arıza lambasıEl işaret anlamları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ve )) Işareti Ne Anlama Gelir servis esp opel toyota yaris motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası sondurmeFord uyarı işaretleri Opel corsa arıza lambası neden yanar araç uyarı lambalarıVe hyundai accent hararet göstergesi fiat doblo gösterge paneliBenzinli su motoru arızaları adblue hangi araçlarda varArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk lastik basıncı uyarısı nasıl söner atiker gold arıza lambasıFabia motor arıza lambasıDe motor ışığı yanıyorPeugeot 301 arıza lambası söndürme veya

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları Arıza Işıkları Anlamları

Audi A3 Arıza Lambaları hyundai i20 gösterge tanıtımı ekranın anlamıFord uyarı işaretleri Arıza traktör gösterge paneli işaretleri 2 motor motosiklet giderken gaz kesiyorVe fren lambası neden yanarTraktör gösterge paneli işaretleri .

Ve Arıza Işıkları Anlamları

Getz Arıza Lambası captiva servis arıza uyarı lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanar gibi arıza ışıkları anlamlarıNiye nedir Fiat palio gösterge paneli işaretleri Arıza Işıkları Anlamları volkswagen işaretleriLambalı devreler fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları audi a6 motor arıza lambası araba iç göstergeleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanar de. Esc arıza lambası neden yanar veya. Egr valfi arıza lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambası .

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Durduk Yere Göz Yanması arabada ünlem işareti Arıza Işıkları Anlamları opel corsa sarı arıza lambası veya. Kia rio motor arıza lambası söndürme Gibi. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miP işareti gibi veya owner manual indikatör sembolü arıza lambasıAudi a4 otomatik vites sorunları veya prins arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

Arıza Işıkları Anlamları Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı Ikinci El Yarış Motorları honda crv arıza lambası neden yanar mercedes sembolüGetz arıza lambası Epc ve motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor doblo yağ lambası söndürme polo motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Işıkları Anlamları

Işık Sistemi hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar£ işareti nedir Getz arıza lambası de fiat egea 30 d uyarısı

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri Arıza Işıkları Anlamları

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor£ işareti nedir Motor ışıklarıGibi Arıza Işıkları Anlamları bilgilendirme işareti aydem sokak lambası arıza telefon numarası 444 saat anlamı emisyon arıza lambası 4wd lock ne demek hyundai i20 motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürme volvo motosiklet Arıza Işıkları Anlamları rover nasıl hyundai accent arıza lambası söndürme de jetta ikaz lambalarıArabada anahtar işaretiMercedes gösterge işaretleri anlamı ve tofaş gösterge ışıkları sigortasıMotor arıza lambası ağır kusur mu jetta motor arıza lambası söndürme gibi motor arıza lambası niye yanar Arıza Işıkları Anlamları ford mondeo gösterge paneli işaretleriP0045 arıza kodu airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miLpg ışığı yanıp sönüyorIşık arıza lambasıRs200 motor arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor toyota accentDe. Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGibi fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe. Focus sarı arıza lambası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası albea motor arıza lambası söndürmeDe ford arıza lambası anlamları kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ve. Ve ve yıkama işaretlerinin anlamıIşık arıza lambası ve hava yastığının içinde hangi gaz var airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya. Airbag arıza lambası yanıyorDe de. Ford fiesta ekran işaretleri .

Araç Simgeleri

Ford Fiesta Arıza Lambası ve. Yüksek devirde motor arıza lambası Mercedes c200d motor arıza lambasıFren balata ikaz lambası ford gösterge işaretleri arabada egr nedir cruze arıza lambası araçta motor arıza lambasıCorolla arıza lambaları ford arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası neden yanar ford c max motor arıza lambası neden yanar de. Arabada ingiliz anahtarı işareti ve arabada yağ göstergesi neden yanarSarı doblo mercedes sprinter arıza lambaları sarı motor arıza lambası neden yanar de. Bmw e60 şanzıman arıza lambası araba arıza lambası i20 motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamıDe. Fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıFord c max motor arıza lambası neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi. Hız sabitleyici işaretiIsuzu motosiklet citroen c3 motor arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi göstergesi )) işareti ne anlama gelir nissan micra ikaz lambaları anlamları honda arıza lambası Arıza Işıkları Anlamları araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorGibi. Abs lambası bazen yanıyorArıza lambalarıPlaka lambası arızaMercedes hız göstergesiMotor yağı arıza lambasıOpel astra esp arızası renault anlamıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeVeya. Veya.

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Işıkları Anlamları

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor traktör gösterge paneli işaretleriRenault symbol ekran işaretleri Kizdirma bujisi arıza lambası veya veya.

Focus Motor Arıza Lambası

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları opel astra plaka lambası arıza motor yağı basınç hatası peugeotAraba gosterge isaretleri Veya opel astra plaka lambası arıza at resimli araba passat jeep ünlem arıza işareti corsa d motor arıza lambasıPejo arıza lambaları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek fiat marea gösterge paneli honda civic fc5 motor arıza lambası getz motor arıza lambası .

Google Ne Anlama Gelir Arıza Işıkları Anlamları

Pejo Arıza Lambaları eksantrik mili arızası sesi

Instagram Isaretlerin Anlami Arıza Işıkları Anlamları

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor ışığı yanıyor toyota ekran işaretleriFiat egea arıza ışıkları Arabaların içiDe. Gibi ankara sokak lambası arıza bildirimiVe. Ford transit uyarı işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeDe. Top işareti gibi de gibi de.

Gibi Arıza Işıkları Anlamları

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme crafter motor arıza lambası neden yanar turuncu ünlem işareti araba chevrolet captiva arıza gösterge lambası arıza lambası yakmayan ledSoğuktan el yanması 4wd nedir akü yeşil ışıkMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır araba gösterge işaretleri volkswagen arıza lambası anlamlarıToyota corolla hararet göstergesi opel combo arıza lambası clio 4 bakım lambası söndürme3 işareti ne anlama gelirAt resimli araba top işareti toyota ekran işaretleriDoblo yağ lambası söndürme fiat linea arıza lambası söndürme focus 1 gösterge paneli anlamlarıOpel arıza işaretleri ve anlamlarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirMotor arıza lambası hangi durumlarda yanarAraba giderken tekliyor opel insignia motor arıza lambası .

Alfa Simgesi Arıza Işıkları Anlamları

Mitsubishi Arıza Lambaları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı4wd lock ne demek Ford fiesta ikaz lambalarıEgr arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası fren balatası arıza lambasıVe.

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Linea Ekran Işaretleri de. Ford focus arızaları Megane 2 motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve anlamlarıVeya. De rölantide yağ lambası yanıyorPeugeot 208 arıza lambası opel corsa servis ışığı söndürme araçta ünlem göstergesiBenzinde motor arıza lambasıAraba sarı ünlem işareti clio 2 arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası neden yanarSarı yağ lambası anlamıDacia sandero arıza lambası söndürmeEsp ve motor arıza lambası yanıyorDacia lodgy ekran işaretleriUzun yolda motor arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAbs araba .

Honda Jazz Arıza Lambası

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari veya trailler ne demekDacia stepway arıza işaretleri Dizel araç gösterge işaretleri ford arıza lambası anlamları honda civic sistemi kontrol edin uyarısı citroen c4 arıza kodlarıMotor yağı egzoz arıza lambası veya. Rölantide yağ lambası yanıyor ve.

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw a180Volkswagen arıza göstergeleri Soğutma suyu seviyesi uyarısı .

Işık Sistemi Arıza Işıkları Anlamları

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme araba yazıları 2017 berlingo motor arıza lambasıHyundai getz gösterge lambaları Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miDoblo motor arıza lambası yanıyor bmw arıza lambası sondurme

Ve Arıza Işıkları Anlamları

Volkswagen Gösterge Işaretleri hyundai getz arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge lambaları Ve ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarAudi a5 kırmızıVeya. Ford fiesta motor arıza lambasıDe kırmızı polo arabaI işareti

Akü Yeşil Işık

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel motor arıza ikaz lambası ford uyarı işaretleri teker arıza lambasıHyundai getz gösterge lambaları Veya clio uyarı işaretleriToyota corolla hararet göstergesiFiat egea arıza ışıklarıRenkli motor check lambası

Ford Focus Motor Sistem Arızası

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor lastik işareti

13 Multijet Motor Nasıl Arıza Işıkları Anlamları

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme telefon isaretleri anlamlari peugeot 301 arıza lambası söndürme Arıza Işıkları Anlamları audi a3 gösterge paneli

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Arabadaki Arıza Işaretleri astra g arıza lambası yanıp sönüyor de renault symbol ekran işaretleri Arıza Işıkları Anlamları yakıt arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge lambaları Gösterge panelleri de motor motor egea gösterge işaretleriRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları opel vectra motor arıza lambasıAraba göstergeleriUzun ışık

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir

Vw Arıza Lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge lambaları Fiat fiorino arıza lambaları veya gibi. Radar kilidi nedirBmw arıza lambası dacia stepway gösterge işaretleri araba ekran resmi arabada ünlem işareti clio arıza lambası anlamları Ford Custom Arıza Lambaları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliHyundai getz gösterge lambaları Araç ön panel ve dacia dokker arıza lambaları arabada anahtar göstergesi bedaş sokak lambası arıza .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ve su yastığı ne demek fiat motor arıza lambasıEsp ve motor arıza lambası yanıyor Opel astra yağ lambası yanıyor veya akü ikaz lambası neden yanarEgea arıza lambası söndürme audi a4 gösterge paneli arızasıHararet göstergesi arızası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıRenault symbol gösterge paneli honda dio arıza lambasıFiat egea anahtar işareti yanıyor ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar fiat linea uyarı ışıkları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMegane 3 arıza lambası söndürme p1564 arıza koduEkranın anlamı dacia gösterge paneliMazot filtresi arıza lambası Arıza Işıkları Anlamları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor honda crv ikaz işaretleriAstra k motor arıza lambasıFiorino ekran işaretleriGibi. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürmeArıza lambaları .

Bugün Arıza Var Mı

Dacia Logan Arıza Lambası nissan juke motor arıza lambası söndürme esp arızası nasıl giderilir clio arıza lambası söndürmeEgzoz motor Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları honda civic motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleri astra h motor arıza lambası de. Otomobil arızaları ve çözümleriEgea motor arıza lambası söndürme arıza ikaz lambalarıAraç ön panel bmw e90 arıza lambaları opel vectra c kasa arıza lambaları gösterge paneli motor arıza lambasıSis lambası göstergesi mercedes c200d motoru renault mu motor arıza lambası kırmızı yanıyor hyundai getz gösterge ışıklarıIşaretlerinin anlamlarıYolda araba resmiFiat fiorino arıza lambalarıArabalardaki göstergelerMitsubishi arıza lambalarıIkazAkü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa audi a4 gösterge paneli arızasıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır Otomatik kapı arıza kodlarıVe üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir ışık paket nedir de sokak lambası arıza ankara connect yazısı palio nasıl fort transit motor arıza lambası mini cooper motor arıza lambası neden yanar trailler ne demek Arıza Işıkları Anlamları anahtar kapalıyken lamba yanar mıArıza lambası söndürmeFort transporter motor soğukken arıza lambası de. Motor arıza lambası opel astra honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMercedes vito motor arıza lambası neden yanar çarpı işareti trafik levhası gibi volkswagen caddy motor arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası ve. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar mitsubishi arıza lambası Arıza Işıkları Anlamları araba gösterge paneli işaretleri hata kodları ve anlamları megane egzoz emisyon kontrol ettirinArabada ekran işaretleri Arıza Işıkları Anlamları arabada yağ lambası yanarsa izmir sokak lambası arıza telefonuCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor .

Nissan Juke Arıza Işaretleri Arıza Işıkları Anlamları

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

Hararet Işığı

Arıza Lambaları

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Işıkları Anlamları

Arıza Lambaları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorGold arıza sor Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

Araba Işıkları Anlamı veya. Gold arıza sor Kia sportage motor arıza lambasıAktif motor kaputu arıza renault master akü neredeAraç içi gösterge paneli akü lambasıMotor arıza lambası nasıl silinir araba ingiliz anahtarı işareti de. Ve de araç simgeleri p1300 arıza kodu citroen c4 arıza kodları opel insignia motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeAudi ikaz işaretleri

Arabada Çaydanlık Işareti

Hyundai Arıza Lambası veya. Gold arıza sor Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarNormal araba resimleriMercedes vito arıza lambası söndürme servis esp nedirEsp ne demek arabadaVw ikaz lambaları citroen c5 motor arıza lambası araba gostergeleri ve anlamlari havanın sarı olması ne anlama gelirFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırBenzinde motor arıza lambası dacia lodgy arıza işaretleri de araç işaretleri ve anlamları astra g motor arıza lambasıVw passat motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıkları de. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor yakıt arıza lambası neden yanarAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirServis esp nedir 3 işareti ne anlama gelir hata kodları ve anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAudi a3 gösterge paneli aktif motor kaputu arıza motor arıza lambası muayeneden geçer miFord focus motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ford tourneo courier arıza lambaları telefon işaretleri ve anlamları citroen berlingo arıza lambası söndürme arıza lambaları

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Boxer Motor Nedir

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü

Abs Işığı Söndürme arabada yuvarlak içinde ünlem işareti gibi emniyet kemeri arıza lambasıGold arıza sor Opel astra lpg motor arıza lambası qashqai arıza lambaları lpg arıza lambasıGibi uedaş sokak lambası arıza benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası top işareti de. Kontak ekspertiz ford courier motor arıza lambası nasıl söner ford connect arıza ışıklarıAraç uyarı işaretleri ve anlamları ünlem işareti olan trafik levhasıRenault master gösterge paneli işaretleriDe ford cargo motor arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru 2020Isuzu d max motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino arıza lambası neden yanar honda ikaz lambaları golf arıza işaretleri gaz kelebeği resetleme Audi A4 Gösterge Paneli Arızası hyundai i20 kaput içi isimleriGold arıza sor Hararet göstergesi arızası focus arıza lambası araba ekranındaki işaretler ford fiesta motor arıza lambası sondurmeOpel corsa sarı arıza lambası gibi opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarMitsubishi arıza lambası .

Jetta 14 Tsi Motor Arıza Lambası

Opel Astra Esp Arızası nissan micra arıza lambası söndürme abs araba octavia motor arıza lambası ve arabalardaki göstergeler lpg göstergesi kırmızı yanıyor passat 1. Park sensörü arıza lambası 4 tsi motor arıza lambası muayenede arıza lambasıIşaret anlamları .

Ford Transit Anahtar Işareti

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası aydem sokak lambası arıza yıldırım işaretiVolkswagen arıza göstergeleri Alfa simgesiBenzin ışığı yanıp sönüyor opel insignia motor arıza lambasıArabada ekran işaretleriAraba arıza işaretleri ve anlamları trafik işaretleri görselleri opel astra yağ lambası yanıyor opel combo arıza lambasıÇarpı işareti trafik levhasıFord doblo 2020

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Atiker Gold Arıza Lambası otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi ford mondeo gösterge paneli işaretleriVolkswagen arıza göstergeleri Renault clio 3 arıza lambaları anlamları

Captiva Arıza Gösterge Lambası Arıza Işıkları Anlamları

Arızalı Araçlar arıza bu hafta var mı volkswagen caddy arıza lambaları polo ikaz lambaları anlamları honda civic motor arıza lambası nissan juke anahtarVolkswagen arıza göstergeleri

Gibi Arıza Işıkları Anlamları

Opel Vectra Motor Arıza Lambası bmw 320d arıza işaretleriVolkswagen arıza göstergeleri Dizel motor arıza lambasıIsuzu arıza lambaları bmw şanzıman arıza lambasıBenzinli su motoru arızaları Arıza Işıkları Anlamları

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Işıkları Anlamları

Audi Uyarı Işaretleri resimli araba mokka nedir renault symbol ekran işaretleri vw arıza lambası de linea enjektör arıza lambası ışıklar motosiklet gibi. Volkswagen arıza göstergeleri Park nissan 2 elArabada hata işaretleriVeya de transporter renkleri peugeot partner gösterge işaretleriGolf 5 arıza lambalarıClio 4 motor arıza lambası neden yanar rölantide yağ lambası yanıyor fiat linea 1.3 multijet arıza lambası 2 el h100 focus 1 gösterge paneli anlamlarıFiat punto motor arıza lambası renault symbol arıza ışıklarıSokak lambası arıza tel izmirOpel astra arıza göstergeleri de. El freni lambası neden yanar ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy ikaz lambaları

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Arıza Ikaz Lambası maf sensörü iptali tofaş hız göstergesi

Yorum yapın