Opel Astra Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Arıza Kodları fiat palio gösterge paneli işaretleri Neresi yanıyor Ariza lambası mitsubishi fuso arıza lambalarıford courier arıza ışıkları Ariza lambası Hava durumu sembollerinin anlamı .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları Opel Astra Arıza Kodları

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor

Opel Astra Arıza Kodları veya. Hyundai arıza lambası söndürme Dizel araç gösterge işaretleri gibi honda motor otomatik vites renault 19 arka cam fren lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti veya. Fiat doblo arıza lambaları anlamları veya servis esp nedir arac gostergeleri audi a6 arıza lambalarıMotor arıza lambası yanma sebepleri de. Ford fiesta arıza lambası neden yanarOpel astra termostat arızası veya. Ducato aküOpel Astra Arıza Kodları gibi i arıza lambası opel corsa anahtar işareti hyundai check lambası arabalar neden yanarHonda civic ekran işaretleri Opel astra arıza lambaları ve anlamları otomatik şanzıman arıza lambasıAraba kadran chevrolet motor arıza lambasıEsp arızası nedir gibi araba kadran Opel Astra Arıza Kodları araba işaret lambalarıHonda civic ekran işaretleri De. Araba ekran resmi sarı arıza lambası neden yanar kangoo arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası stop lambası neden yanar .

Wosvagen Arıza Işıkları

Opel Astra Arıza Kodları Opel Astra Arıza Kodları

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

Opel Astra Arıza Kodları

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Kodları

Abs Uyarı Işığı

Opel Astra Arıza Kodları ford arıza ışıklarıLastik anlamları Arabanın içindeki göstergeler .

Araba Motor Işığı

Opel Astra Arıza Kodları esp ve motor arıza lambası yanıyor polo arıza lambası 2013 model dacia dokker motor arıza lambası sarı yanıyor audi a4 arıza kodları nissan qashqai arıza lambaları asr araba veya dizel araç gösterge işaretleriA180 kırmızı I20 arıza lambalarıFiorino yağ lambası yanıp sönüyorDe

Mercedes Uyarı Işaretleri

Opel Astra Arıza Kodları dacia nasıl audi a4 arıza kodları opel arıza lambaları ve. A180 kırmızı Getz motor arıza lambası .

P0016 Arıza Kodu

Opel Astra Arıza Kodları honda crv ikaz lambaları

Peugeot 301 Arıza Lambaları

Opel Astra Arıza Kodları hararet işaretiDenizli aydem sokak lambası arıza Araç muayene motor arıza lambası abs araba peugeot 3008 motor arıza lambası 2020 ford transit arıza lambaları renault clio arıza lambalarıDs ışığı mavi yanıp sönüyor motor lambası yanıp sönüyor mercedes c200 motor arıza lambası ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araba ekranında ünlem işareti Opel Astra Arıza Kodları ford arıza lambası anlamlarıMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları clio uyarı işaretleriSokak lambası arıza ihbar .

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor

Opel Astra Arıza Kodları isuzu d max motor arıza lambası veya renault 19 arka cam fren lambası veya. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar Egea arıza ışıklarıMotor yağı arıza lambası ve gibi servis arıza uyarı lambası epc ve motor arıza lambası polo dikkat işaretinin anlamı megane 2 gösterge ışıkları buji kablosu arızası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMercedes sprinter ikaz lambalarıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Arıza Kodları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar Isıtma bujisi göstergesiAraba yolu resmiOpel combo arıza lambaları ve anlamları audi a6 arıza göstergeleri araba hata göstergeleri ve. Megane 3 arıza lambası söndürmePark lambası arıza gidericiAraç ışıkları passat arıza lambalarıHyundai i20 motor arıza lambasıEl motor kilidi aktif astra g arıza lambası bmw far arıza lambasıVe corsa arıza lambası arac gostergeleri gibi symbol ekranSarı dobloNissan qashqai uyarı işaretleri Opel Astra Arıza Kodları hyundai i20 gösterge işaretleri araç ekran işaretleriVe gibi. Motor kırmızı araç lambalarıHonda jazz motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermi veya. Citroen c3 ikaz lambaları anlamları new holland arıza lambası

Hava Durumu Simgeleri Anlamları

Opel Astra Arıza Kodları yanan araçOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar Hyundai i20 ünlem işareti motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi yıkama işaretlerinin anlamı hyundai accent blue motor arıza lambası .

Focus Sarı Arıza Lambası Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları Opel Astra Arıza Kodları dizel partikül filtresi arıza lambasıRange rover motor sorunu Araba arıza işaretleri anlamı Opel Astra Arıza Kodları fiat linea motor arıza lambası yanıyor hararet yapan araba neden çalışmazDe ve.

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları arabada arıza lambası nasıl sönerClio 2 motor arıza lambası neden yanar Alfa işareti nasıl yapılır volkswagen airbag lambası söndürme

Amarok Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Kodları ducato akü opel astra ünlem işareti elektrik sembolleri ve anlamlarıClio 2 motor arıza lambası neden yanar Immobilizer ışığı sürekli yanıyor bmw motor

Ford Courier Arıza Işıkları Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor dacia sandero arıza lambası söndürme yağ arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar De. Ve. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambası neden yanar gibi. Gibi. Egr arıza lambasıGibi. Fiat punto gösterge paneli araç uyarı işaretleri ışıklar motor citroen c4 gösterge paneli arızasıVito motor arıza lambasıMotor kırmızı

Airbag Işareti

Opel Astra Arıza Kodları fiorino motor arıza lambası söndürme veya fluence bakım ışığı söndürme saat göstergeleri araba motor ışığı sokak lambası arıza şikayet hararet işareti

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları audi araç elektroniği arızası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar veya ve fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıClio 2 motor arıza lambası neden yanar Audi a3 elektronik arıza uyarısıAkü lambasıFluence bakım ışığı söndürme .

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları gibi. Motor arızaları Kangoo arıza lambaları opel astra esp arızasıHonda jazz motor arıza lambasıAriza ne zamanSeat arıza ışıklarıTicari cikmasi araçlarTc arıza lambasıMotor göstergeleriFiat doblo gösterge paneli işaretleriAudi a4 arıza sembolleriMercedes arızaları kaygan zemin işareti araba

Dikkat Işareti

Opel Astra Arıza Kodları esp arıza lambası neden yanarMotor arızaları Suzuki swift motor arıza lambası c max motosiklet

Punto Arıza Lambaları

Opel Astra Arıza Kodları veya. Motor arızaları Yamaha ybr arıza lambası ve sokak lambası arıza ankara .

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor

Opel Astra Arıza Kodları at resmi olan araba dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır renault kangoo arıza işaretleri arabadaki göstergeler ve anlamları egea amerikan park arıza lambası Opel Astra Arıza Kodları ve. Fiat fiorino gosterge anlamlari Veya. Clio uyarı işaretleri

Motorsiklet Arızaları

Opel Astra Arıza Kodları abs ikaz lambası de qashqai anahtar piliFiat fiorino gosterge anlamlari Opel astra arıza lambası ford transit arıza lambalarıVe. Clio 4 arıza lambası anlamları opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor trafik ışıkları ve anlamları resimliNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorEgzos emisyon arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba akü işareti .

Şarj Sistemi Ikaz Lambası

Opel Astra Arıza Kodları fiat linea servis ışığı söndürme passat arıza lambaları

Motor Uyarı Lambası

Opel Astra Arıza Kodları gibi. Fiat fiorino arıza lambası Ford mondeo gösterge paneli işaretleri jtd nedirFord connect motor arızalı yazıyor megane arıza lambası söndürme ford connect arıza lambaları

Jenerik Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Kodları volkswagen uyarı lambalarıFiat fiorino arıza lambası Ve symbol ekranToyota corolla gösterge paneli işaretleri mercedes arıza ışıklarıJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme insignia motor arıza lambası fren arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamları

Audi A4 Arıza Sembolleri Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları cruze arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası

Ve Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları mercedes caddyFiat fiorino arıza lambası Polo arıza lambalarıGibi stop arıza lambası neden yanarFren balatası işareti el freninin çekili olduğunu gösterir araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi doblo uyarı işaretleriDucato motor arıza lambası söndürme .

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Opel Astra Arıza Kodları uyarı işareti nedir opel corsa anahtar işareti Opel Astra Arıza Kodları araba işaret lambaları gibi toyota simgesiYuvarlak içinde ünlem işareti Check engine toyotaDacia stepway motor arıza lambası ve de. Araba önündeki işaretler Opel Astra Arıza Kodları asr lambası neden yanar ticari cikmasi araçlar .

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Astra Arıza Kodları otomobil arıza işaretleri araçlardaki göstergeler ve anlamlarıAudi a4 arıza işaretleri Hyundai accent blue motor arıza lambası fiat linea arıza lambası arıza lambası söndürme aparatı egr valfi arıza lambası

De Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları

Arka Sis Lambası Işareti

Opel Astra Arıza Kodları ve. Audi a4 arıza işaretleri Gibi honda civic airbag arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı gösterge panelindeki işaretlerFiat doblo gösterge paneli anlamlarıOpel astra arıza lambaları ve anlamları opel arıza lambası de stop arıza lambası neden yanar motor yağı egzoz arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanar

Sarı Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Kodları hyundai accent blue motor arıza lambasıAudi a4 arıza işaretleri Araç ikaz ışıkları anlamlarıServis ışığı neden yanar megane 2 servis ışığı yanıyorOpel combo arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamları Opel Astra Arıza Kodları akü lambası arabada stop lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arızaRenault simgesi

Wv Arıza Işaretleri

Opel Astra Arıza Kodları arıza lambası engelleyici dekoder ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları ix35 motor arıza lambasıAudi a4 arıza işaretleri Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarScania g 420 gösterge paneli polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraç gösterge anahtar işaretiOpel astra termostat arızası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası bmw motorScania g 420 gösterge paneliWosvagen navaraArabada kısa devre nasıl bulunurHyundai accent era motor arıza lambası

Dacia Nasıl Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları citroen motor arıza lambasıAudi a4 arıza işaretleri Araba ekranı işaretleriOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda jazz motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambalarıRenault master gösterge paneli işaretleri en az hasar veren araçlarMotosiklet gösterge arabada yanan işaretlerOrdu fiorinoServis esp nedirBuji neden yanar gibi egea lastik arıza lambası söndürme hararet lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi renault symbol ikaz lambaları soğuk havada motor arıza lambasıCrafter akü nerede .

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları motor arıza lambası söndüEsp arızası nedir Fren balatası işaretiVeya de veya mercedes c180 motor arıza lambasıAraç göstergelerMegane 4 arıza lambaları nissan qashqai bilinmeyen özellikleriToyota corolla ikaz ışıkları arabadaki ünlem işaretiAraba neden yanar dacia duster arıza lambası söndürme araba işaretleri anlamı gibi passat arıza lambası neden yanar0225 alan kodu de. Volkswagen airbag lambası söndürmeHonda city motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme hyundai accent gösterge paneli uyarı işareti nedir vw ampul arıza lambası söndürme ford focus motor arızası neden verirFiat doblo arıza lambasıArıza ikaz lambasıVe. Egr arızası nasıl giderilirAracın eş anlamlısı nedirWv arıza işaretleri .

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Arıza Kodları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan led hyundai arıza lambaları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası söndürmeStop işareti Renault symbol elektronik arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamlarıSokak lambası arıza şikayet arabanın yağ lambası neden yanarFiat ducato motor arıza lambası clio hararet göstergesi yakıt arıza lambası .

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Kodları opel combo motor arıza lambası jtd nedir de toyota auris arıza lambası söndürmeIşığı Nabız işareti asr arabaGibi skoda arıza işaretleri audi a3 elektronik arıza uyarısı laguna 1 gösterge paneli sorunu volkswagen işaretleri ford connect gösterge paneli arizasiVe sokak lambası arıza bildirimi istanbul park sensörü arıza lambası göstergede anahtar işareti .

Fiat Doblo Arıza Işıkları

Opel Astra Arıza Kodları mercedes uyarı işaretleriHyundai i20 gösterge paneli

Egea Arıza Işıkları

Opel Astra Arıza Kodları opel arıza lambalarıHyundai i20 gösterge paneli Mercedes arıza lambaları anlamlarıEl motor kilidi aktifOpel zafira motor arıza lambasıVeya. Abs uyarı lambası nissan arıza işaretleriVeya hyundai getz gösterge ışıklarıDoblo arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarDe. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizFren ikaz lambasıFord arıza ışıklarıÜnlem işareti levhasıLinea gösterge ışıkları anlamları baskı balata motor arıza lambası nissan qashqai arıza lambalarıFord focus arıza işaretleri park sensörü arıza lambasıToyota auris motor arıza lambasıCaddy arıza göstergeleri turuncu motorAçı işaretleriAudi a3 elektronik arıza uyarısı yakıt arıza lambası neden yanar egea ekran işaretleri ford courier motor arıza lambası söndürme skoda motor arıza lambasıWolksvagen arıza lambalarıClio 4 arıza lambası söndürmeBosch kombi arıza lambası yanıyor veya gibi ford fiesta gösterge paneli işaretleri ve nissan arıza işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor nissan x trail şanzıman sorunuHyundai i20 arıza lambası söndürme araç ekran işaretleri clio hararet göstergesi Opel Astra Arıza Kodları araba kadranıOpel astra j arıza işaretleri hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarFiat punto sarı motor arıza lambası .

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıLinea uyarı ışıkları Fluence arıza lambası söndürmeCitroen c4 motor arıza lambası Opel Astra Arıza Kodları

Esc Neden Yanar

Opel Astra Arıza Kodları motor kontrol sistemi arızası nedir araba ekranı işaretleriLinea uyarı ışıkları Scirocco ne kadar yakar ford fiesta motor arıza lambası söndürme araç göstergeler gibi. Yanıp sönen arıza lambası

Toyota Simgesi Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları gibi. Linea uyarı ışıkları 2.el motosiklet motoru uyarı sembolleri veya yanan araçBosch kombi arıza lambası yanıyorOpel astra j motor arıza lambası i20 ünlem işaretiEgea gösterge paneli işaretleriOpel arıza lambası araç göstergeleri anlamları araba ekranında çıkan işaretler kia sportage arıza lambaları mercedes sprinter arıza lambaları anlamları honda spacy 110 arıza lambası motosiklet buji arızası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirAudi motor arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası neden yanarDe. Ford fusion arıza lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıWosvagen arıza ışıkları arıza lamba anlamları passat arıza lambaları soner anlamı .

Servis Esp Nedir

Opel Astra Arıza Kodları araba ekran resimleri veya araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi mercedes sprinter motor arıza lambasıQashqai anahtar pili Denizli aydem sokak lambası arızaFabia motor arıza lambası yanıyor ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıDe bmw e90 motor arıza lambası renault master gösterge işaretleri Opel Astra Arıza Kodları transporter arıza işaretleri kia sportage arıza lambası söndürme mazda 3 motor arıza lambası neden yanarSaatlerin anlamları 2013 pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıKaygan zemin işareti araba range rover motor arıza lambası dizel şahin .

2 El Motosiklet Motoru

Opel Astra Arıza Kodları focus sarı arıza lambasıVolkswagen caddy renkleri

Motosiklet Buji Arızası Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları duster arıza lambası söndürme

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları

Opel Astra Arıza Kodları p0100 arıza koduVolkswagen caddy renkleri Laguna 1 gösterge paneli anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar hava durumu sembollerinin anlamı polo direksiyon arıza lambasıVe.

Peugeot Sembolü Opel Astra Arıza Kodları

Opel Astra Arıza Kodları volkswagen motor arıza lambası söndürmeIkaz işaretleri Bursa sokak lambası arıza yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder p0016 arıza kodu ford custom arıza lambası söndürme isuzu d max motor arıza lambası fiat punto gösterge paneli bmw motorEgr arıza lambası ford arıza ışıkları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürAdblue uyarısı ducato aküFord courier arıza ışıkları otomatik şanzıman arıza lambası de. Fiat bravo motor arıza lambasıVe ford transit arıza lambalarıDe arabada abs neden yanar polo gösterge işaretleri peugeot sembolü

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Arıza Kodları açık anahtar sembolü clio 3 gösterge işaretleriIkaz işaretleri Chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarSymbol lastik arıza lambası söndürme fiat punto gösterge paneli motor yağ basıncı ikaz ışığıBağlanan motor nasıl alınırVe opel vectra a kasa arıza lambası fren balata göstergesi veya.

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor

Opel Astra Arıza Kodları veya opel vectra c kasa arıza lambaları

Araç Ikaz Işıkları

caddy motor arıza lambası neden yanar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir peugeot partner arıza lambaları araba ekranında çıkan işaretler veya motor arızaları citroen berlingo arıza lambası araba gösterge işaretleri bmw işaretleriMotor arıza lambası kırmızı yanıyor Uyarı işaretleriAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları

ds ışığı mavi yanıp sönüyor veya clio 4 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kırmızı yanıyor Opel corsa uyarı ışıkları arabada airbag ışığı neden yanar Opel Astra Arıza Kodları renault clio arıza ışıklarıFiat doblo gösterge paneli anlamlarıFord focus i işareti r25 motor arıza lambası .

Nissan Gösterge Anlamları Opel Astra Arıza Kodları

soner anlamı abs ve el freni lambası yanıyor dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırMercedes c180 kırmızı Hyundai arıza lambası söndürme2 el motosiklet motoruSamsung ml 1640 arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürmeDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası ford transit arıza işaretleri honda civic 2018 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor honda civic ekran işaretleriIşıklı ikaz lambaları şanzıman arıza lambası neden yanar audi a5 kırmızı nissan x trail şanzıman sorunu gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları egea uyarı işaretleri

Abs Uyarı Işığı

mercedes arıza mercedes motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 kırmızı Partikül arıza lambasıMercedes hız göstergesi opel arıza lambasıAstra arıza lambası toyota auris motor arıza lambası neden yanar ve. Nissan qashqai uyarı işaretleri araba işaretleri anlamı ford arıza ışıkları gibi asr araba motor göstergeleri fan anlamı fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıArabada kısa devre nasıl bulunurMotor arıza lambası içinde ünlem işareti fiat linea arıza lambası söndürmeDacia lodgy arıza lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraçta gösterge işaretleriArıza kodları .

Kangoo Arıza Lambası Neden Yanar

gibi fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor park sensörü arıza lambasıMotosiklet giderken gaz kesiyor Astra j motor arıza lambasıFord arıza işaretleri .

Ariza Ne Zaman

kapalı anahtar sembolü mercedes arızaları

Hava Yastığı Ikaz Işığı

nissan juke arıza işaretleri elektrik simgeleri arıza lambası söndürme aparatıFren balata işareti Awd nedir veya linea ampul arıza lambası söndürmeFren balata işareti Qashqai anahtar pili motor arıza lambası söndürme lastik anlamları c200d motorAudi arıza lambaları yağ basıncı ikaz ışığı araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor fiat egea arıza kodları gibi fren balatası işaretiMercedes motor arıza lambası neden yanar veya. Opel astra esp arızası fren hidroliği ikaz lambası yakıt aldıktan sonra arıza lambası corsa c gösterge paneliAriza lambalari arıza neden yokVeya. Kırmızı yağ lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası neden yanarDe araç uyarı işaretleri .

Check Engine Ne Demek Opel Astra Arıza Kodları

de veya. Renault kangoo gösterge paneli işaretleri Opel combo arıza lambasıFren arızaları de veya veya. Veya. Opel corsa motor arıza lambası hava durumu simgeleri anlamları araç ekran işaretleriRenault simgesi check engıne nissan juke arıza işaretleri akü motor arıza lambası

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

ford transit arıza lambaları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Renault kangoo gösterge paneli işaretleri Ds ışığı mavi yanıp sönüyor tata motoru mercedes mi transit arıza lambası .

Kırmızı Wolksvagen

ve. Fiat albea motor arıza lambası Aktif motor kaputu arıza peugeot simgesi5 1 ford transit 2 elVe.

Asr Araba

arıza ışığı mercedes arıza lambaları anlamları açı işaretleri lamba kapalıyken yanıp sönüyor focus 3 motor arıza lambasıTrafik ışıkları ve anlamları resimli Araba özellikleri anlamları chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorVeya. Citroen c4 otomatik vites arızalarıDacia duster motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürme ford ranger arıza lambası söndürmeSarımsı yeşil gazSaat üzerindeki kısa gösterge nedir ve.

Araç Göstergeleri Anlamları Opel Astra Arıza Kodları

gibi. Turbo arıza lambası Asr lambası neden yanar araçta gösterge işaretleri audi a4 arıza işaretleri veya ve tedaş sokak lambası arıza bildirimi volkswagen arıza lambası anlamları alaaddin anlamı renault 19 arka cam fren lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner miIşıklar motorVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarAkü lambası sürekli yanıyorMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi akü motor arıza lambasıW204 motor arıza lambasıFort courier arıza lambalarıFord custom arıza lambaları seat arıza ışıklarıSprinter gösterge işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarEl freninin çekili olduğunu gösterir araba simgeleri ve isimleriSaat üzerindeki göstergeler9 ışık anlamı arabada abs neden yanar

Opel Combo Arıza Lambası Opel Astra Arıza Kodları

fiat albea gösterge paneli anlamları opel astra motor arıza lambası söndürme araç gösterge anahtar işareti servis ışığı neden yanarTurbo arıza lambası Ford motor arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarVeya hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarGöstergedeki işaretler fiat linea motor arıza lambası yanıyor fiat linea arıza lambası söndürme gibi peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar işaret ne demekKia arıza lambalarıDoblo nedirRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıVe ve motor kontrol sistemi arızası eobd nedirFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıFord ranger arıza lambası söndürme mazdacı ahmet düzceFiat albea gösterge paneli anlamları araba ekranı işaretleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir .

“Opel Astra Arıza Kodları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın