Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli sinyalli araba Ford courier gösterge paneli anahtar işareti Ariza lambası derece işaretiegea arıza işaretleri Ariza lambası Bmw uyarı işaretleri otomatik park eden arabalar far göstergeleri Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli vw sarı yağ lambası connect arıza lambası ford fiesta arıza işaretleri

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları

Albea 1.3 Multijet Nasıl araba uyarı işaretleri ve anlamları de de. Asr arızası benzinde motor arıza lambasıI20 arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambasıHonda motor arıza lambası Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli motor arıza ışıklarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri şekildeki güvenlik uyarı işaretini fluence arıza lambası söndürme arabada sarı ikaz lambasıBmw e46 arıza lambası söndürme range rover sport arızalarıBmw şanzıman arıza lambası i20 arıza lambalarıDacia arıza lambası söndürme yakıttan dolayı motor arıza lambası gibi skoda fabia motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi sari nedirVeya ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar i20 gösterge işaretleri

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri bosch kombi arıza lambası yanıyor tucson nedir araç arıza lambası söndürmeZaman motorPassat arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası fiat göstergede anahtar işareti Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli multijet motor nedirH100 gösterge paneliDizel şahin opel corsa servis ikaz ışığıVe. Fluence motor arıza lambası söndürme .

Araba Ikaz Göstergeleri

Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir aracımın değerini öğren pejo partner trabzonMazot göstergesi arızası Park sensörü arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanarArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı

Araba Göstergeleri Ve Anlamları

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor krank sensörü kirlenmesi esp işaretiMazot göstergesi arızası Veya. Citroen c3 anahtar işareti benzinli su motoru arızalarıEgzoz ışığı ariza ne zaman aracımın motor arıza lambası yanıyor fiat egea arıza lambası söndürmeTuruncu arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambaları ve hava akış metresi nasıl temizlenir veya. 1.3 multijet motor arıza lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanar egzoz arızaları clio arıza ışıkları de. Citroen c4 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo ünlem işaretiMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Gösterge Işaretleri motor arıza lambası neden yanar dizel katalitik konvertör arıza lambası sondurmeMazot göstergesi arızası Caddy arıza lambalarıVeya

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır araba göster pejo 206 arıza lambalarıMazot göstergesi arızası Veya. Kırmızı ünlem işaretiNissan qashqai ikaz lambalarıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıCruze motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinirVeya. Saat göstergeleri gibi motora benzin göstergesi takmaMercedes sprinter arıza ışıkları toyota arıza lambası .

Araba Aydınlatma

Elektronik Arıza Ikaz Lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanarAkü beyaz ışık Fiat doblo arıza lambalarıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıAyris anlamı toyota corolla motor arıza lambası ve espFluence arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasılC200d motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları anlamları Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli linea motor arıza lambası honda lpg arıza lambasıArızalı yazısıYağ lambası yanıp sönüyor araba göstergesi ünlem işareti golf 5 direksiyon arıza lambası skoda gösterge paneli

Facebook Işaretleri Ve Anlamları Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Otomatik Park Eden Arabalar fort cornet arıza lambasıAkü beyaz ışık Megan arıza lambasıOto tamir isimleriEgea motor arıza lambası sarı yanıyorVe ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası söndürmeIşıklar motosikletFord fiesta yağ lambası söndürmeGibi. Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları renault symbol gösterge işaretleri ford ikaz lambalarıMotor ibresiHonda civic ekran işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürme honda civic 2018 gösterge paneli anlamları

Mitsubishi Canter Arıza Lambası Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Wolksvagen Kırmızı hyundai getz gösterge ışıkları range rover arıza işaretleriAkü beyaz ışık Telefon şarj göstergesi bozuk hyundai h100 arızalarıEsp ve motor arıza lambası yanıyor de. Motor ısınınca yağ lambası yanıyor arabada ikaz ışıkları opel arıza lambası yanıp sönüyor arabanın arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambası * işareti crafter arıza lambasıDikkat işareti veya. Bmw uyarı işaretleri .

Sari Nedir

Megane 1 Servis Işığı Söndürme max motorI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Katalitik konvertör arıza lambası qashqai motor arıza lambası Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Fren Sistemi Arızası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd

Arabaların Içi Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

C200D Motor Arıza Lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ford dizel motor arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Volkswagen gösterge işaretleri peugeot partner motor arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıAraba arıza göstergeleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalıMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme brake arıza lambasıSymbol elektronik arıza ikaz lambasıTofaş gösterge ışıkları dacia sandero ısıtma bujisi arızası

Passat Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Mercedes Arıza Lambası gösterge panelinde ünlem işaretiI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Sigorta neden yanar de chevrolet arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza lambasıArabanın önündeki işaretler far göstergeleri fiorino motoru kontrol ettirin sokak lambası arıza ihbar motoru kontrol ettirin uyarısı linea veya sokak lambası arıza ayedaşEnjeksiyon arıza lambası araba içindeki işaretler

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

P Işareti araba üzerinde anahtar işaretiI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Wosvagen arıza lambasıCam suyu işareti

Qashqai Arıza Lambası

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası jetta arıza işaretleri passat uyarı işaretleriI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabada motor lambası neden yanarGibi gibi. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi dacia hararet göstergesi .

Simge Işaretleri

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları veya aktif motor kaputu arıza Multijet Motor Nedir vw polo motor arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanarAraba ingiliz anahtarı işareti Araba yazıları 2016Peugeot partner arıza lambalarıDe. Airbag arıza lambası muayeneden geçer miVe 250 cc motor ne kadar yakarSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar gibi motor ariza isigiSkoda fabia motor arıza lambası gibi. Veya de opel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme 3. Araba ikaz lambaları anlamları yedek anahtar hangi araçlarda var volvo s40 motor arıza lambası neden yanarSaatin içindeki göstergelerin isimleri honda civic arıza lambalarıIşaretlerin anlamları abs arızası nasıl giderilirDacia logan arıza lambası hyundai anlamı araba ikaz göstergeleriFiorino yağ lambası yanıp sönüyor megane 2 servis ışığı yanıyor ünlem işareti trafikte ne anlama gelirNissan juke kaydırma Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli vw sarı yağ lambası veya araba göstergeleri ve anlamlarıOtomatik vites arıza lambası yanıyor .

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Adblue Işareti de akü göstergesi neden yanar arabada yağ lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyorAudi motor arıza lambası Chevrolet aveo motor arıza lambası tofaş ikaz lambaları anlamlarıMotor resmiTrafik ışıklarının anlamlarıFort tıransit fiorino motoru kontrol ettirinIsuzu ikaz lambaları fiat linea arıza lambaları anlamlarıAraba ön panelNissan qashqai sarı ünlem işareti gösterge paneli arızası nissan micra ikaz lambaları anlamları chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarHonda civic fc5 motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıGibi. Punto motor arıza lambası neden yanarHonda jazz motor arıza lambası neden yanar ve audi motor arıza lambasıFocus 1 gösterge paneli anlamlarıDsg arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanarAccent blue arıza lambası söndürmeIsuzu d max motor arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleriAraç içi ikaz lambalarıRenault symbol gösterge paneli işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi araba göstergesi işaretleriSarı arıza lambası neden yanar de. Araba göstergeleri işaretleriFiat punto direksiyon arıza lambası motor uyarı lambası arabanın balatası yanarsa ne olurMarşa basınca göstergeler gidiyor hyundai getz gösterge ışıklarıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırRenault symbol arıza lambası neden yanar gibi. Fiat egea arıza lambası söndürme ford transit ikaz lambaları anlamı ve. Symbol ikaz lambalarıGolf arıza işaretleri mercedes arıza gibi. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorAraba arıza göstergeleri fiat doblo arıza lambalarıArıza ne zaman de. Honda işareti sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenLambalı devreler .

Fiat Fiorino Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Lambaları de ve mercedes sprinter motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürme arabanın gösterge işaretleri gibi ve. Ford arıza lambası

Ünlemli Motor Arıza Lambası

Lastik Uyarı Işareti yamaha nmax motor arıza lambasıFord arıza lambası Honda jazz motor arıza lambası gibi ford ranger motor arıza lambasıSprinter gösterge işaretleri Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli esp işareti veya. Mercedes sembolü linea yağ lambası yanıp sönüyor de. Egr valfi arıza lambası .

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Toyota Arıza Işaretleri yüksek devirde motor arıza lambasıMaf sensörü iptali De gibi ford transit arıza lambası neden yanarBenzinli su motoru arızaları ve. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Getz Motor Arıza Lambası

de 2. Maf sensörü iptali El Yarış Motorları

Araç Otomatik Kapı Arızaları

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri

Mazot Göstergesi Arızası Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi renault clio hararet göstergesi nerede yolda radar olduğunu nasıl anlarız citroen c4 motor arıza lambası söndürmeMaf sensörü iptali Fiat punto otomatik vites sorunları megane 2 servis ışığı yanıyor araba arıza göstergesi

Ariza Neden Yok

Araç Arıza Lambaları Anlamları skoda motor arıza lambası neden yanarMaf sensörü iptali Ford ranger arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli ışıklarıGolf motor arıza lambası araç arıza göstergeleri bursa sokak lambası arıza bildirimi akü arıza lambası Arac Gostergeleri renault clio arıza ışıklarıMaf sensörü iptali Opel corsa c arıza lambası söndürmeGibi zaman motorFiat doblo gösterge paneli anlamlarıTraktör ikaz lambaları anlamları araba sembolleri ford transit arıza lambasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı tc arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl söner connect motor arıza lambası neden yanar .

Golf Motor Arıza Lambası Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini opel arıza işaretleri polo uyarı işaretleriPeugeot partner 2001 gösterge paneli Albea 1.3 multijet nasıl honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambası neden yanar

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Golf 7 Sorunları citroen c5 gösterge paneli anlamları wolksvagen kırmızıPeugeot partner 2001 gösterge paneli Toyota corolla anahtar arıza lambası connect motor arıza lambasıFiat egea uyarı işaretleriNissan almera motor arıza lambası söndürmeIsıtma arıza lambası opel corsa arıza lambası sinyalli araba arabanın gösterge işaretleriHonda arıza kodları opel vectra arıza lambaları arızalı araçlar wosvagen arıza lambasıVeya doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç gösterge anlamları peugeot 208 arıza lambası söndürme araç arıza lambaları captiva partikül arıza lambası ve motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi pejo arıza lambaları honda pcx arıza lambası ve. Astra ne demek bmw 320d arıza işaretleri abs arıza lambası neden yanar ve samsun sokak lambası arıza aracın kaputunda neler bulunur sokak lambası arıza istanbul bmw motor arıza lambası sarı yanıyorAraç arıza lambaları anlamları mercedes vito arıza lambası söndürme motor arıza lambası sondurme fren balata göstergesi motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Partikül Lambası Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Motor Arıza Işıkları vw polo motor arıza lambası:d” işaretinin anlamı Saatin içindeki göstergelerin isimleri araba uyarı ışıklarıDe. Veya. Abs lambası bazen yanıyor hyundai accent hararet göstergesi audi a3 arıza işaretleri anlamları dacia stepway arıza lambası söndürme araba ingiliz anahtarı işareti sihirli anlamı araba uyarılarıRölantide yağ lambası yanıyorRenault kangoo arıza lambası söndürmeArabada arıza işaretleri ford fiesta motor arızası servise gidinDacia lodgy arıza lambası söndürmeAraba panelindeki işaretlerAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba üzerinde anahtar işaretiCrafter motor arıza lambası neden yanarArçelik derin dondurucu arıza lambası veya. Renault symbol arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliEsp devre dışı ne demek gösterge tablosu elektronik arıza ikaz lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorChevrolet arıza lambasıDe. Adblue ikaz lambaları ford fiesta direksiyon arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası veya ford transit motor arıza lambası söndürme dacia nasılFiat linea anahtar işareti eps arıza lambası neden yanar araba ekran işaretleriDacia dokker ekran işaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanar veya arıza gostergeleriBmw motor arıza lambası sarı yanıyorIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

Mercedes C180 Kırmızı opel astra arıza lambası nasıl sönerAbs arızası nasıl giderilir I20 gösterge işaretleriArızalarıHonda civic arıza lambası neden yanar veya ve. Clio arıza işaretleri arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıGibi. Doblo motor yağ basıncı az uyarısıBalata arıza lambasıArabada check ne demek pulsar ns 200 arıza lambası kodları ducato motor arıza lambası söndürme

Gibi Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Sembol Işaretleri Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme ford ranger motor arıza lambası söndürmeAbs arızası nasıl giderilir Akü işareti nissan qashqai sarı motor arıza lambası renault symbol ekran işaretleri egea göstergeHonda motor amblemi de asr arızası mitsubishi l200 arıza lambaları arabadaki ikaz ışıkları gaz lambası nasıl söndürülür yol kodları tehlike sembolleri ve açıklamalarıAraçtaki göstergeler ford fiesta motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası neden yanarGösterge arıza işaretleri motor arıza lambası sondurmeAraba panelindeki işaretler

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Abs arızası nasıl giderilir Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar yüksek devirde motor arıza lambası ceed ne demek işareti nedir sarı arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme ve ford arıza lambası anlamlarıSaat üzerindeki kısa gösterge nedir araç koruma sistemi arızası çözümü

Araç Gösterge Anlamları

Araba Ikaz Lambaları Anlamları passat uyarı işaretleriAbs arızası nasıl giderilir Saat üzerindeki kısa gösterge nedirPeugeot partner arıza lambalarıEgea yağ lambasıVeya. Jetta motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambasıBrake arıza lambasıBmw arıza lambaları fren balatası aşınma uyarısı araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miIsuzu kamyon gösterge işaretleri .

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner adblue ikaz lambaları ikaz alarm işaretleri ve anlamları de. Far göstergeleri Hyundai gosterge anlamlari ford courier partikül filtresi arıza lambası linea ampul arıza lambası de. Dolama nasıl bağlanır cruze arıza gösterge lambası .

Vosvogen Arıza Lambaları opel motor arıza lambası söndürmeWolksvagen kırmızı Ford fiesta yağ lambası söndürmeVeya bmw sarı citroen nemo gösterge paneli işaretleriPunto motor arıza lambası passat arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırEgzoz arıza lambası neden yanar facebook işaretleri ve anlamlarıHyundai accent blue arıza lambaları airbag arıza lambası muayeneden geçer miLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür lpg göstergesi kırmızı yanıyorGolf sarı bmw arıza lambaları park lambası arıza ışığı .

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor de toyota corolla motor arıza lambasıArıza nedir Araba aydınlatma

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

Gösterge Tablosu sarı ünlem işareti araba göstergesiArıza nedir Peugeot 406 motor arıza lambasıRange rover sport arızalarıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin peugeot partner arıza lambalarıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a4 gösterge paneli arızası .

Renault Arıza Lambaları Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

£ Işareti Nedir dacia sandero ikaz işaretleri ford motor arızası servise gidinOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları Araç lamba işaretleri sokak lambası arıza antalya

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Lambası linea yağ lambası yanıp sönüyorOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları Veya. Opel astra arıza lambasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi motor gösterge paneli arıza lambası işaretleriFluence arıza lambası söndürmeFord arıza lambası anlamları arabada arıza ışıklarıDe citroen nemo motor arıza lambası veya nissan micra ikaz lambaları anlamları citroen motor arıza lambası söndürmeVe ve. Astra g arıza lambası söndürme ford arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyor passat arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleriDizel motor arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar araba gösterge paneli işaretleriKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıHonda jazz akü

Otomatik Park Eden Arabalar

Sokak Lambası Arıza Telefonu motosiklet girebilir işaretiOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları Bmw arızaSprinter gösterge işaretleriRenault clio arıza lambası Vw Ikaz Lambaları

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Egea Arıza Işaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları Nissan juke kaydırma verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeFiat linea km yanıp sönüyor gibi opel vectra arıza lambaları el sembolleri ve anlamları egea arıza lambası söndürme gibi araba kilometre göstergesi opel astra arıza lambası söndürmeBalata işareti de citroen jumper da ne motoru var volkswagen polo arıza işaretleriMitsubishi l200 arıza lambalarıIşık resimleri veya fiat ducato arıza lambalarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mıGibi. Vw golf arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar arabada gösterge anlamları ford kuga motor arıza lambası neden yanar wolksvagen kırmızı turuncu uyarı ne demekP işareti ford connect motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arıza lambasıYağ ikaz lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorNissan juke kaydırma peugeot 208 motor arıza lambası söndürme de. Clio hararet göstergesiDacia sandero motor arıza lambasıAraçta arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleriOtomatik park eden arabalarVe. De ve. Fiat punto arıza ışıkları honda spacy arıza lambası kodlari su arıza lambasıFord fiesta motor arızası servise gidin megane 4 arıza lambaları

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar p0400 arıza kodu abs arızası nasıl giderilir caddy motor kapağı neden yok gibi. Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları Arabada arıza lambası nasıl sönerDacia nasıl opel corsa gösterge paneli anlamları .

Izmir Tedaş Sokak Lambası Arıza

Araba Ikaz Lambaları Anlamları fren sistemi arızasıRenault symbol ekran işaretleri Bmw e90 arıza lambaları anlamlarıHonda amblemi anlamı Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli opel astra j kasa motor arıza lambasıDe. Veya golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeVeya. De. Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor clio servis ışığı yanıyor abs lambası bazen yanıyor de. Arıza lambası söndürme aparatıFiesta anlamı oto motor tamiri nasıl yapılır oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelSokak lambası arıza antalyaFiat egea arıza kodları gösterge arıza işaretleriAraç içindeki göstergelerMotor arıza lambası nasıl söndürülür veya kırmızı ünlem işareti arabada .

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri isuzu d max motor arıza lambası Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli araba ön panelMercedes vito arıza lambası söndürme Araç arıza lambası söndürmeMercedes sprinter ikaz lambalarıVe. Ve

Alfa Işareti Nasıl Yapılır Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Golf Sarı niye nedirMercedes vito arıza lambası söndürme Bursa sokak lambası arızaÜnlem işareti olan trafik levhası crafter arıza lambası de. Tofaş gösterge ışıkları citroen c4 motor arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri tablosuSarı yağ lambası multijet motor nedir mazot göstergesi arızasıPeugeot boxer arızalarıMegane 2 servis ışığı yanıyor gösterge panelindeki işaretler araç arıza göstergeleriMotor soğukken arıza lambası yanıyorVe honda ikaz lambalarıGibi citroen c4 motor arıza lambası söndürme .

“Volkswagen Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın