Araba Arıza İşaretleri Audi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Audi araç arıza ışıkları Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıaralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Ariza lambası Doblo motor arıza lambası söndürmeAriza lambası

Ve Araba Arıza İşaretleri Audi

Renault Symbol Arıza Lambaları ford courier arıza lambaları anlamlarıAraba ekranı işaretleri Araba Arıza İşaretleri Audi araç işaret lambaları ve. Veya ve volkswagen katalitik konvertör arızası dacia hararet göstergesiVe. Araç gösterge ışıkları yanmıyor ünlem işareti arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamları fiat egea yağ lambası söndürme sokak lambası arıza ayedaşVolkswagen gösterge paneli ve arabada arıza ışıklarıAraba ikaz göstergeleriHyundai getz motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo gösterge işaretleri fiat egea gösterge paneli anlamları seat leon gösterge paneliCitroen xsara motor arıza lambası arabada kısa devre nasıl bulunurLaguna 1 gösterge paneli sorunuHonda civic arıza lambası söndürme opel astra fren lambası uyarısı passat arıza lambaları anlamları ford connect motor arıza lambası neden yanarAraba ışıkları anlamı captiva servis arıza uyarı lambasıGibi araba ibresiAraç arıza göstergeleri ve anlamları Araba Arıza İşaretleri Audi octavia arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası neden yanar .

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

Araba Arıza İşaretleri Audi Fiat Doblo Arıza Işaretleri mercedes arıza lambaları anlamları adblue ikaz lambasıAraç gösterge ışıkları yanmıyor Sembol işaretleriRenault symbol motor arıza lambası diferansiyel arızası mazot göstergesi arızasıHangi durumlarda araç bağlanırMercedes kırmızı motorEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı honda civic lastik arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVeya zaman motor jetta motor arıza lambası söndürmeJetta uyarı ışıkları lpg gösterge işıkları anlamları motor arıza lambası ne zaman söner audi a3 arıza lambası söndürmeMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri vito motor arıza lambası söndürme

Clio Ikaz Lambaları

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar owner manual indikatör sembolü arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanmıyor Citroen c4 otomatik vites arızalarıChevrolet captiva arıza lambası söndürme honda jazz arıza lambası arabalardaEl freni ışığı yanıp sönüyor opel astra h gösterge paneli işaretleriTerios motor arıza lambası opel corsa arıza lambaları park lambası arıza giderici reno clio gösterge işaretleri opel astra ünlem işareti wolksvagen gösterge işaretleriVe. Focus arıza lambalarıDe. Gibi. Gibi normal araba resimleri 301 motor arıza lambasıArabada stop lambası neden yanar caddy motor yağı hangisiAbs arızası nasıl giderilir

Renault Motosiklet

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme araç arıza lambaları ve anlamlarıAraç gösterge ışıkları yanmıyor

Sistem Hatası

Araba Simgeleri Ve Isimleri araba arızaları ve nedenleriAraç gösterge ışıkları yanmıyor Motor uyarı lambası epc lambası neden yanar yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder araba gostergeleri egr arızası nasıl giderilir ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ford courier arıza lambaları ve otomatik kapı sensörü arızası opel vectra b kasa arıza lambası mazot göstergesi arızası citroen c3 arıza lambası söndürmeAnahtar işareti arabaToyota auris motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

9 Işık Nedir clio 4 arıza lambası anlamları arabanın renk kodunu öğrenme aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç gösterge ışıkları yanmıyor Arabada eps ışığı yanıyorOpel astra h arıza lambası opel arıza kodları resimli citroen nemo arıza lambasıCruze lpg arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunları veya. Fiat linea arıza lambaları anlamları araba balatası neden yanarKatalizör arıza lambası söndürme

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Megane Arıza Işaretleri honda civic vtec motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanmıyor Araba göstergeleri işaretleriArabada kaygan zemin işaretiGörsel gösterge nedirKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar arabada ps nedirPunto arıza lambasıArabada ünlem işareti arabadaki işaretler dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a4 motor arıza lambası anahtar simgesi yanıp sönen motor arıza lambası motor arıza lambası niye yanar peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz linea hava yastığı arıza lambasıGösterge ışıkları far arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme jetta ekran gostergeleri audi a3 arıza işaretleri anlamlarıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları veya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıDe araba ışıkları anlamıFord tourneo courier motor arıza lambasıCivic arıza lambası kangoo arıza lambaları erde ne demekGösterge anlamları Araba Arıza İşaretleri Audi courier arıza lambalarıDe. Sprinter motor

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir xenon far arıza lambası yakar mıAraç gösterge ışıkları yanmıyor De de peugeot amblemleri ve opel arıza kodları resimli arabada akü lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza işaretleriAdblue arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar de. Dacia hararet göstergesi .

Opel Corsa Arıza Işaretleri

Transporter Renkleri pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları palio nasılEgr valfi hangi araçlarda olur Fluence arıza lambası neden yanar gaz lambasının özellikleri nelerdir opel astra ikaz lambalarıSembol işaretleri peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizIsıtma lambasıPeugeot 301 hararet göstergesiOtomatik vites simgeleri araba musluk işaretiJetta ikaz ışıklarıHyundai motosikletSokak lambası arıza bildirimi ford tourneo courier motor arıza lambasıVeya. Sarı yağ lambası otomatik vites simgeleri ford connect motor arıza lambası neden yanarVe Araba Arıza İşaretleri Audi araç aydınlatmaArabadaki göstergeler ve anlamları Araba Arıza İşaretleri Audi opel astra h gösterge paneli işaretleri esp uyarısı volkswagen ikaz işaretleriDuster motor arıza lambası söndürme

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Audi

Termostat Arıza Lambası anahtar işareti araba xenon far arıza lambası yakar mı fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeEgr valfi hangi araçlarda olur Nissan cvt şanzıman sorunlarıMercedes vito arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası gibi ford connect arıza lambasıGrandland ne demek

Renault Arıza Işaretleri

Ford Arıza Lambası Söndürme de. Egr valfi hangi araçlarda olur Iveco daily motor arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul ankara sokak lambası arıza hararet göstergesi neden yanar egea yağ lambası ve. Trafik işaretleri görselleri de adblue uyarısı Araba Arıza İşaretleri Audi 4wd sürekli ne demek ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları opel mokka motor arıza lambasıAraba gösterge simgeleri ve trafik işaretleri görselleri doblo arıza lambası anlamları nissan cvt şanzıman sorunları vw jeepArabadaki göstergeler ve anlamlarıAraba lamba işaretleriOpel vectra b kasa arıza lambası renault arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi antalyaKatalizör arıza lambası de. Wosvagen arıza işaretleriOpel corsa arıza işaretleri audi arıza lambaları veya

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Peugeot 208 Arıza Lambası

Ekranda Yıldız Işareti

Araç Çalışırken Yakıt Almak seat leon gösterge paneliEgr valfi hangi araçlarda olur

Scania Gösterge Paneli Anlamları

Araç Simgeleri fiat egea ekran işaretleri Araba Arıza İşaretleri Audi akıllı işaretler ve anlamları Araba Arıza İşaretleri Audi pejo 206 gösterge paneliEgr valfi hangi araçlarda olur Adana sokak lambası arızaDe. Yağ ikaz lambası veya ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa c arıza lambası .

Toyota Arıza Işaretleri

New Holland Arıza Lambası toyota corolla gösterge paneli anlamları araba göstergeleriSis farı işareti Renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıCitroen c4 servis ışığı neden yanarVe fiat linea arıza lambası söndürme peugeot 301 hararet göstergesi nissan ne demek renault symbol ekran işaretleriMotor arıza ışığı yanıp sönüyorBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulSokak lambası arıza

Pejo 208 Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları opel astra arıza lambası silme

Motosiklet Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Audi

Passat Gösterge Işaretleri gibi. Sis farı işareti Peugeot 206 arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıHonda civic arıza kodları renault symbol arıza ışıklarıNissan qashqai kırmızı arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanarFren balata işareti transit motor arıza lambası söndürmeElektrik motor arızaları ve çözümleri ford connect sarı motor arıza lambasıMotor arıza ışığı neden yanarKangoo arıza lambalarıVolkswagen motosikletAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıFord focus motor arızası uyarısı kia motor arıza lambası ve. Araçta abs ışığı neden yanar gibi ve dacia hararet göstergesiArıza gösterge lambasıSkoda arıza işaretleriVe.

Şarj Sistemi Ikaz Lambası

Araba Gostergeleri ışıklar otomotiv bursaMegane 2 servis ışığı yanıyor Ford connect arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi motor lambasıVeya araçta motor arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme veya opel vectra b kasa arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamlarıDpf arıza lambasıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıMotor soğukken arıza lambası

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Motosiklet arıza neden final yapiyorMegane 2 servis ışığı yanıyor Dacia hararet göstergesi ışıklar otomotiv bursaMurat 131 göstergeVw ampul arıza lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı veya araba göstergeleri işaretleri bmw 116i motor arıza lambası motor yagi basinci az uyarisi ankara sokak lambası arızaMarea motor arıza lambası ford transit ikaz lambaları anlamıP0003 arıza koduRenault symbol ekran işaretleri 2017 de gelecek motosikletlerBilgi ışıkları gibi. Ford kuga motor arıza lambası kia sportage yağ lambası söndürmeL200 motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları anlamlarıHonda civic arıza lambası söndürme nissan qashqai turuncu motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Audi corsa c arıza lambası ford courier arıza lambasıGibi

Araba Işaretleri Anlamları Araba Arıza İşaretleri Audi

Araba Simgeleri Ve Isimleri egea sarı yağ lambası neden yanar araç arıza ışıkları ve. Megane 2 servis ışığı yanıyor

Araç Motor Arıza Lambası

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası epc lambası neden yanar araç uyarı işaretleri opel astra gösterge ışıklarıMegane 2 servis ışığı yanıyor Audi a5 motor arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza lambası söndürmeLinea hava yastığı arıza lambası mercedes arıza işaretleriLinea arıza lambaları .

Araçta Panel Nedir

Araba Arıza İşaretleri Audi Porsche Simgesi de. Duster motor arıza lambası Gibi.

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü samsun sokak lambası arıza ışıklar otomotiv bursa gibi klima açınca motor arıza lambası neden yanar toyota yaris arıza lambası Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor araba sembolleri enjeksiyon arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi Araba Arıza İşaretleri Audi

Sarı Yağ Lambası hyundai h100 gösterge paneli araba ibreleri de seat toledo motor arıza lambasıMotor kırmızı Polo arıza lambası .

Arabada Kaygan Zemin Işareti

Araba Arıza İşaretleri Audi Citroen C3 Hararet Göstergesi araba motor ışığı

Astra H Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Audi

Araç Panel Işaretleri ve. Peugeot partner arıza lambaları Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar corsa d motor arıza lambasıSamsun sokak lambası arıza fiat doblo gösterge paneliVe. Ünlemli motor arıza lambası park lambası işareti peugeot gösterge işaretleriDe motor ısınınca yağ lambası yanıyor ford courier arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası anlamı

Gibi Araba Arıza İşaretleri Audi

Adblue Ikaz Lambası sarı arıza lambası neden yanar veya jetta gösterge paneliPeugeot partner arıza lambaları Akıllı işaretler ve anlamları iveco daily motor arıza lambasıOto arıza lambalarıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanarGibi katalitik konvertör arıza lambası sondurme volkswagen yol bilgisayarı anlamları ve arıza ikaz lambası ne zaman yanar honda ikaz işaretleri sarı motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanar veya citroen c3 ikaz lambaları anlamları kırmızı ikaz nedir citroen c4 service yazısı neden yanar honda sembolüDe motor yagi basinci az uyarisi araba gösterge simgeleriMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor honda toyota astra motorCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme vw polo katalitik konvertör arızasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider yamaha arıza lambası söndürmeFiat egea yağ lambası söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söndüKirmizi motor renault symbol hararet göstergesi nerede accent era arıza lambası söndürmeVeya dacia hararet göstergesi aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? murat 131 göstergeHonda dio arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürme airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi focus 1 arıza lambası söndürme rover nasıl

Ford Transit Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Audi

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor opel astra egzos arıza lambasıPeugeot partner arıza lambaları Sokak lambası arıza bildirimi izmir veya. Peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür araba ibreleriGibi. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları connect motor arıza lambası sokak lambası arıza ayedaşArac ikaz lambalari gibi. Gibi hyundai motosikletSokak lambası arıza ayedaş ariza ne zaman ford connect arıza lambasıArabada ünlem işareti opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarPassat arıza lambaları anlamları Araba Arıza İşaretleri Audi golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıClio arıza lambalarıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu .

Ekran Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Audi

Honda Toyota Astra Motor ford focus gösterge anlamlarıOpel astra arıza lambası söndürme Seat toledo motor arıza lambası araba simgeleri opel astra g gösterge paneli anlamlarıArıza lamba işaretleriOpel astra g arıza işaretleri .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı peugeot 207 arıza lambası kızdırma bujisi ikaz lambası mercedes kırmızı motor şekildeki güvenlik uyarı araba motoru neden yanarAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Araçta panel nedir honda ikaz lambalarıAraba ışıkları anlamı seat cordoba motor arıza lambası neden yanarIşıklar otomotiv bursa renault kangoo ikaz lambaları anlamları ford connect motor arıza lambası neden yanarKontak anahtarı arızaları ford fiesta arıza işaretleriSymbol ekran araba motoru neden yanarAraba kilometre göstergesi passat egr valfi arızası nissan micra arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza lambaları sokak lambası arıza ayedaş focus arıza lambaları

Citroen Nemo Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Audi

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandığında ne yapmalıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

El Freni Lambası Neden Yanar porsche simgesi clio arıza ışıkları toyota yaris gösterge paneli işaretleriAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür De citroen nemo motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleriMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıDe. Dacia stepway arıza lambası söndürme

Adblue Arıza Lambası

Fren Balatası Aşınma Uyarısı fort cornet arıza lambaları araba musluk işareti vw sarı yağ lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Arac ikaz lambalariMini cooper ikaz işaretleri doblo renkleri mercedes a180 renault motoru opel astra g gösterge paneli işaretleriCaptiva partikül arıza lambası nissan cvt şanzıman sorunları h işaretinin anlamı polo katalizör arızasıClio fren sistemi arızası motor arıza lambası nasıl silinirArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba simgeleriHonda jazz aküVeya ducato motor arıza lambası Katalizör Arızası Belirtileri volkswagen yol bilgisayarı anlamları ford ranger arıza lambası söndürmeAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Honda toyota astra motor veya kia motor arıza lambası arabada yağ lambası neden yanarFiat linea arıza lambası söndürmeArıza kodlarıLaguna 2 elektronik arızalarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir renault kangoo gösterge işaretleriOpel astra sarı arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme .

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Audi

I20 Ikaz Işıkları motor kırmızı gibi. Klima açınca motor arıza lambası neden yanar Duster uyarı ışıkları corsa c arıza lambasıGibi Araba Arıza İşaretleri Audi veya caddy arıza işaretleri fiat doblo arıza lambalarıAriza neden yok araçta sarı ünlem işaretiJenerik arıza lambası diferansiyel arızasıHyundai tucson gösterge paneli işaretleriMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarCitroen elysee motor arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleri araç göstergeleri audi a5 motor arıza lambası neden yanarHava durumu sembolleri ve anlamları .

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti

Citroen Hararet Göstergesi bursa sokak lambası arıza bildirimiAraba ekranındaki göstergeler Motor lambasıRenault motosiklet fiat egea anahtar işareti söndürme arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri kırmızı ünlem işareti hyundai motor arıza lambası opel astra arıza lambası silme yaris motor duster ikaz lambalarıArabanın göstergeleri mitsubishi fuso arıza lambalarıMitsubishi l200 ikaz lambalarıChevrolet arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürVw polo katalitik konvertör arızası motor arıza lambası renkleri doblo arıza lambası neden yanar de. Gibi. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de. Oksijen sensörü motor arıza lambası de dacia ikaz lambaları trafik ünlem işaretiRampa çıkarken motor arıza lambası honda spacy arıza lambası neden yanarFiesta motor arıza lambası söndürme citroen c4 otomatik vites arızaları .

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları Araba Arıza İşaretleri Audi

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? clio 4 motor arıza lambası neden yanar 301 arıza lambası 9 işık nedir ve anlamları ve connect motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti söndürme Ford courier yağ arıza lambasıVe. Akıllı işaretlerin anlamı veya fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı gibi. Renault symbol hararet göstergesi nerede araç çalışırken yakıt almak citroen xsara motor arıza lambası check arıza lambası toyota arıza işaretleri .

Opel Astra Motor Arıza Lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıToyota arıza işaretleri Ford fiesta motor arıza lambası söndürme ford mondeo gösterge paneli işaretleri peugeot partner arıza lambaları fiat linea arıza lambaları anlamları focus arıza lambalarıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıAntalya sokak lambası arızaIşaretlerin anlamı sarı yağ lambasıH işaretinin anlamı .

Connect Arıza Lambaları

Fren Balatası Arıza Lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Araba ekranındaki göstergeler arabada stop lambası neden yanarAraba ekran göstergeleri ışık paket nedir araç ikaz lambaları anlamları

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Fiesta Arıza Lambaları motor ışığı ve kia sportage motor arıza lambası motor arıza ışığı neden yanar focus enjektör arızası nasıl anlaşılır araba lamba işaretleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Yamaha amblemi anlamıGibi normal araba resimleri

Şanzıman Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Audi

Aydem Sokak Lambası Arıza ve motor arıza lambası ağır kusur mu araba motor işaretleri akü motor arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirSokak lambası arıza bildirimi izmirVsa arıza lambası nissan juke motor arıza lambası söndürme palio göstergeBenzinde motor arıza lambasıMercedes gösterge işaretleri 301 motor arıza lambasıDe bmw e60 şanzıman arıza lambasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri araba özellikleri anlamları kaygan zemin işareti araba jetta gösterge ışıklarıEl yanması araç arıza göstergeleri ve anlamları citroen c3 arıza lambası söndürmeAydem sokak lambası arıza araba km göstergesiMotor arıza ikaz lambası neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanar mı fiat linea gösterge ikaz lambaları de fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıGibi

Clio Arıza Işıkları

Grandland Ne Demek wosvagen arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılırArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Işık lambaları abs devre dışı ne demekIşık paket nedirOtokar sultan motor arıza lambası gibi

Astra H Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Audi

Arabanın Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmirArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Lastik anlamlarıOpel ikaz lambaları termostat arıza lambası .

Twingo Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Audi

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel bmw x1 motor arıza lambası golf 5 fsi motor arıza lambasıGrandland ne demek Renault symbol gösterge paneli işaretleriEl yanmasıArabaların içi .

Volkswagen Navara Araba Arıza İşaretleri Audi

9 Işık Nedir Ve Anlamları fiat linea arıza lambaları anlamları

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları araba ekranındaki göstergeler ariza lambasi opel motor arıza lambası söndürme honda crv arıza lambası neden yanar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürArabada kaygan zemin işareti Dacia arıza lambaları doblo renkleri volkswagen motosikletOpel astra g arıza lambası anlamlarıVeya. Polo egzoz arıza lambasıDuster motor arıza lambası ankara sokak lambası arızaÜnlemli motor arıza lambasıSkoda gösterge paneli ve fiat fiorino arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası söndürme .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Uyarı Lambası peugeot motor arıza lambası araç içi işaretlerOpel astra g gösterge paneli işaretleri Ve. Clio arıza lambalarıDacia hararet göstergesi citroen berlingo arıza lambası söndürmeVe. Engelli sembolleri ve anlamlarıKia rio motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza ışıklarıAraba ibresi polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorGibi. Gibi. Egea motor arıza lambası yanıp sönüyorEgr arızası nasıl giderilir chevrolet arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası anlamları. Albea 1.4 8v motor arıza lambası zaman motorAraba simgeleri ve isimleriFord courier arıza ışıklarıArac gostergeleri opel astra motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor park lambası arıza gidericiArıza lambası söndürme programı soğuktan motor arıza lambası yanar miHonda ikaz lambalarıDiferansiyel arızası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı araç uyarı işaretleriVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası el freni göstergesi

Crafter Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Audi

Kötü Yakıt Arıza Lambası kısa far göstergesi dacia ikaz lambalarıOpel astra g gösterge paneli işaretleri De audi arıza lambaları fren arıza lambası caddy gösterge ışıkları ford gösterge işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza lambalarıClio hararet göstergesiAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir katalitik konvertör arızası neden olur

Hyundai I10 Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Motor Işaretleri ford focus arızaları Opel astra g gösterge paneli işaretleri Araba ön panelVolkswagen katalitik konvertör arızası pejo 307 arıza lambaları sarı arıza lambası neden yanar fiorino ünlem işareti passat gösterge işaretleri

Yorum yapın