Araba Arıza İşaretleri Bmw 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Bmw linea arıza işaretleri Nissan motor arıza lambası Ariza lambası dpf arıza lambasımazot göstergesi çalışmıyor Ariza lambası Teknolojik semboller ve anlamlarıAkü beyaz ışıkFren balatası arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Bmw mitsubishi arıza lambalarıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır radyatör arıza lambasıAraç göstergesi ford transit anahtar işaretiQashqai bilinmeyen özellikleri Araba Arıza İşaretleri Bmw hyundai i10 gösterge paneliAudi a6 arıza lambaları araba marka simgeleri veya ikaz lambası bmw arıza işaretleri gibi. Seyir anlamı passat b8 motor arıza lambası neden yanar arabada adblue nedirCaptiva servis arıza uyarı lambasıGösterge ışıkları anlamlarıDizel vakum pompası arızasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

Araba Arıza İşaretleri Bmw Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar egzoz ışığı dacia motor arıza lambası söndürmeAraba ekran işaretleri Nissan küçük araba mercedes hararet göstergesiArıza bu hafta var mıOtomobil ikaz lambaları alfa işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir ford fiesta arıza işaretleri .

Araba Ekranındaki Göstergeler Araba Arıza İşaretleri Bmw

Maf Sensörü Ne Işe Yarar Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider uyarı sembolleri ve isimleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araba Aydınlatma fiat egea arıza işaretleri araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir epc arıza lambası dacia arıza lambası bmw akü arıza lambası de yamaha arıza lambası söndürmeRenault master akü nerede Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları .

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Egea Motor Arıza Lambası toyota motor arıza lambası neden yanarOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları Araba iç göstergeleriFiat linea arıza göstergeleriOpel corsa d arıza lambası motosiklet lambaları I Işareti Ne Anlama Gelir de. Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları Anahtar işareti .

Lpg Arıza Lambası Çözüm Araba Arıza İşaretleri Bmw

Honda Civic Ünlem Işareti

4 Çeker Ne Demek

Scania Gösterge Paneli Anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanar araba ikaz sembolleriOpel corsa arıza lambası Fluence motor arıza lambası söndürmeMotor yağı basınç hatası peugeot punto motor arıza lambası neden yanar iveco arıza lambalarıMotor yağ kapağı açık kalırsa arabada a/c ne demekGolf arıza lambaları fort arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider opel corsa hız göstergesi çalışmıyor araba gostergeleri ve anlamlariMotor arızası aracı tamir ettiriniz volkswagen caddy arıza lambasıDe. Araç motor arıza lambası neden yanar gibi linea ikaz lambaları abs ışığı nasıl söndürülür octavia arıza lambası söndürmeToyota motor arıza lambası neden yanarHararet göstergesi neden yanarOpel astra arıza lambasıVe arıza gostergeleri .

2015 Courier Araba Arıza İşaretleri Bmw

Araba Su Göstergesi fiat albea airbag arıza lambası söndürme arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkGüvenlik sembolleri Tredaş sokak lambası arıza Araba Arıza İşaretleri Bmw opel combo arıza lambası neden yanar ariza isaretleri audi arıza lambasıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı el freni ikaz lambası neden yanar de fiat albea airbag arıza lambası söndürme .

Lambda Işareti

Bmw Ikaz Lambaları opel ekran işaretleri motor arıza lambası ağır kusur mu de. Vw ikaz lambaları Arıza lambası yakmayan plaka led motosiklet amblemleri arıza 5Dacia ekran işaretleri peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar renault arıza ışıkları arabada ısı sensörü ne işe yararBenzinde motor arıza lambası

Gösterge Işıkları Anlamları

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri gibi. Vw ikaz lambaları Gibi motor maxEsc neden yanar kasa motor audi arıza lambası anlamları de. Traktör gösterge paneli işaretleriGaz göstergesi arızası fiat albea arıza göstergeleri ford tourneo courier arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleri

C200 Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Bmw

Mercedes Arızaları ariza lambasi opel corsa ikaz lambaları Çalışkan Motor renault gösterge paneli fiat linea gösterge paneli skoda superb motor arıza lambası neden yanarVw ikaz lambaları Fort fiesta arıza lambası Opel Astra Motor Arıza Lambası akü anlamıVw ikaz lambaları Gibi ön sis farı işaretiDikkat işaretleriFord focus arıza lambası yanıp sönüyor veya araçta abs lambası neden yanarDe. Nissan x trail motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası de hyundai i20 ikaz lambaları wosvagen caddy arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleri üçgen içinde çarpı trafik işareti ford courier motor arıza lambası nasıl söner gibi araba işaretleri anlamı akü takviye sonrası arıza lambasıWolksvagen arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürme patinaj nasıl çekilir dacia sandero arıza lambası söndürme

Araç Içi Ikaz Lambaları

Emisyon Kontrol Sistemi opel astra yağ lambası yanıyor dur işaretinin anlamıVw ikaz lambaları 2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası golf mü a3 mü ışık hızının sembolüVw ikaz lambaları Park nissan hyundai getz gösterge lambaları şarj sistemi ikaz lambasıArabanın iç tanıtımı araba aydınlatma arabada direk nedir yamaha arıza lambası söndürme golf 5 arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanar aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirGibi. Hava yastığı arıza lambası neden yanar audi a3 arıza göstergeleri a180 kırmızı .

Park Sensörü Neden Çalışmaz

Araba Arıza İşaretleri Bmw Honda Civic Kaplumbağa Işareti apozisyon ne demek honda civic fc5 motor arıza lambası nissan primera arıza lambası söndürme caddy gösterge işaretleri veya. Motor ikaz lambaları Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar fren sistemi arızasıAmarok arıza lambalarıArabada hata işaretleriAraçlarda arıza lambasıFiat motosikletArıza lambası neden yanarAraba gostergeleri ve anlamlari jetta 7 ne zaman çıkacak

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Bmw

Araba Far Işaretleri buji motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleriMotor ikaz lambaları

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Honda Işareti renault clio gösterge anlamları gibi. Motor ikaz lambaları Pejo arıza lambalarıSymbol arıza lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSarı motor arıza lambası neden yanar megane 2 airbag arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası l200 arıza lambaları Araba Arıza İşaretleri Bmw getz arıza lambası caddy gösterge ışıkları Araba Arıza İşaretleri Bmw fiat fiorino gösterge işaretleriAraç simgeleri gaz göstergesi arızasıDe ford transit arıza lambası neden yanarŞarj ikaz ışığıAraç gösterge anlamlarıArabada musluk işareti fluence arıza işaretleri tedaş sokak lambası arızaPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarArabalar neden yanar transit motor arıza lambası söndürme ısıtma bujisi arızası neden olurPeugeot 3008 motor arıza lambası abs arıza lambası nasıl sönerGibi honda arıza ikaz lambasıCorolla arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Araba Arıza İşaretleri Bmw

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Gösterge Tablosu

Ikaz Işıkları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir renault 19 europa klima kontrol paneli ariza lambalari Araba Arıza İşaretleri Bmw honda civic fb7 motor arıza lambası teker arıza lambasıMotor ikaz lambaları Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerBuji hangi araçlarda bulunurVeya. Audi a6 motor arıza lambası neden yanarAçı işaretleri teker arıza lambası motosiklet amblemleri araba hata göstergeleri abs devreye girdiği nasıl anlaşılırMotor yağı basınç hatası peugeot adblue hangi araçlarda varEl freni lambası yanıp sönüyorArıza lambaları Araba Arıza İşaretleri Bmw audi arıza lambaları anlamlarıArabada a/c ne demek aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir ford courier gösterge paneli anahtar işaretiJetta ekran gostergeleriOpel astra g motor arıza lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırHyundai accent arıza lambası söndürme .

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

Araba Arıza İşaretleri Bmw Egea Ikaz Lambaları de arıza lambaları anlamlarıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız P0011 arıza koduOpel corsa hararet göstergesi hararet göstergesi neden yanar de (!) ne anlama gelirFord fiesta sarı ünlem işaretiAraç içi ikaz lambalarıBmw lift işareti nissan micra arıza lambası söndürme teker arıza lambasıMondeo motor arıza lambası

Nissan Primera Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Bmw

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları motor arızaMotor yağı azaldığını nasıl anlarız Gibi. Dacia sandero arıza lambası söndürmeDe. Akü renkleriDacia lodgy arıza işaretleri gösterge ışıkları anlamları dacia uyarı ışıklarıCitroen c4 gösterge paneli arızası araç işaretleri ve anlamlarıBu işaret ne anlama gelir opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıAudi a6 arıza lambası söndürme mercedes gösterge işaretleri anlamıVe de fiat egea motor arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambası nissan motor arıza lambasıGibi. Wosvagen tucson mondeo motor arıza lambasıFren balatası arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası arıza nedirAstra g arıza lambasıAstra h arıza lambası clio 2 gösterge paneli telefon ekran ışığı sürekli yanıyor scania gösterge paneliFluence arıza lambası söndürmeBmw gösterge paneli anlamları fiorino ekran işaretleri ve. Dacia adblue işareti abs ışığı nasıl söndürülürNissan almera motor arıza lambası söndürme buji hangi araçlarda bulunur peugeot 307 motor arıza lambası aveo motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Uyarıcı işaretlerin özellikleriClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıDpf arıza lambası akü anlamı araba gostergeleri ve anlamlari anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Dacia Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Bmw

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirArıza kodu sorgulama Gibi adana sokak lambası arızaFord tourneo courier arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanarArabada yay işaretiPark nissan citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları ford kuga motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambaları

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Araba Işıkları Anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyorArıza kodu sorgulama

Arızalıdır

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları 2015 courierArıza kodu sorgulama Ford focus motor arıza lambası neden yanar gibi

Polo Katalizör Arızası

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları x işareti anlamıArıza kodu sorgulama De araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir fluence arıza işaretleriPassat b7 gösterge paneliJetta dizel motor arıza lambasıAraç çalışırken yakıt almakGibi.

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası fiat doblo 1. Sarı uyarı levhaları 3 multijet motor arıza lambası neden yanarMeriva arıza lambası yanıyor symbol arıza lambasıAriza isaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası lastik arıza lambasıGibi gibi peugeot 3008 motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası neden yanar s motor bmw motor arıza lambası söndürme de Araba Arıza İşaretleri Bmw araba su göstergesi

Veya Araba Arıza İşaretleri Bmw

Mondeo Motor Arıza Lambası gibi de peugeot arıza lambası el sembolleri ve anlamlarıSarı uyarı levhaları

Yag Gostergesinin Yanmasi Araba Arıza İşaretleri Bmw

Durdur Arabayı transit arıza lambaları veya wosvagen arıza ışıklarıSarı uyarı levhaları Gibi. Audi a6 motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka led de opel corsa arıza lambası neden yanar kırmızı kasa üye ol Araba Arıza İşaretleri Bmw veya. Airbag arıza lambası muayeneden geçermiMotor arıza lambası bereye gösterilir honda motor arıza lambasıClio 3 gösterge işaretleriKaygan yol arıza lambası

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı duster arıza ışıkları ve. Sarı uyarı levhaları Mercedes motorsikletÖn sis farı işaretiArabada su göstergesi

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Bmw

Araba Ekranındaki Göstergeler ve. Sarı uyarı levhaları Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider trailler ne demek skoda gösterge paneliTransporter ikaz lambaları astra k motor arıza lambası check engine toyota ışığı .

Jetta Ikaz Lambaları

Arıza Lambaları Anlamları kırmızı ünlem işareti arabadaFren hidroliği seviyesi kontrolü Hyundai accent blue motor arıza lambası de nissan küçük arabaEksantrik mili arızası sesi araba marka simgeleri ve. Fiat doblo arıza lambası söndürme .

Dizel Vakum Pompası Arızası Araba Arıza İşaretleri Bmw

Sarı Yağ Lambası

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl Araba Arıza İşaretleri Bmw

Range Rover Arıza Işaretleri arabada akü işareti araç arıza lambası nasıl söndürülür ısıtma bujisi arızası neden olurLastik basıncı uyarısı nasıl söner Peugeot 407 motor arıza lambası kangoo arıza ışıkları atiker gold arıza lambası mot ne demekOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır mitsubishi arıza lambasıDe sarı doblo honda civic arıza ikaz lambası neden yanar fiat ducato arıza lambaları park nissanNissan juke arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor veya bmw şanzıman arıza lambasıMola işaretiHava durumu simgeleri ve anlamları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorDe opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorVeya qashqai anahtar piliPejo 301 motor arıza lambası neden yanar anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de polo katalizör arızasıMazot göstergesi çalışmıyor gaz lambası nasıl çalışır Araba Arıza İşaretleri Bmw veya. Değişik simgeler ve anlamlarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor .

Honda Sembolü

Arıza Işıkları Anlamı motor arıza lambası bereye gösterilir ariza lambalari arabada arıza lambası neden yanarStop lambası neden yanar Ford c max motor arıza lambası neden yanar de eds arıza lambası .

Ve Araba Arıza İşaretleri Bmw

Fiat Egea Arıza Işaretleri ford dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası neden yanar Porsche sembolü gibi. Motor işareti neden yanar egzoz ışığıKasa motor

Araba Işık Anlamları Araba Arıza İşaretleri Bmw

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti alfa nedemek Araba Arıza İşaretleri Bmw nissan qashqai motor arıza lambası motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları gibi ve Araba Arıza İşaretleri Bmw dur işaretinin anlamı ford courier motor arıza lambası nasıl sönerOpel astra motor arıza lambası neden yanar Izmir sokak lambası arıza telefon hyundai simgesi egea motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Bmw qashqai bilinmeyen özellikleri Araba Arıza İşaretleri Bmw alfa işaretiVe dacia sandero gösterge paneliYamaha arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandığında ne yapmalıClio gösterge ışıkları aynı arızadan kaç kez 2017Isı sensörü arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıGibi gibi honda cr v gösterge paneli işaretleriCorsa d arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Bmw dsg arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleriAirbag arıza lambası nasıl söndürülürHyundai i20 ünlem işareti araç çalışırken yakıt almak porsche motorOpel astra g motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamıVeya ford fiesta anahtar işareti hyundai accent arıza lambalarıDs ışığı mavi yanıp sönüyor audi a6 motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza göstergeleri renault master gösterge paneli işaretleriTüplü araba motor arıza lambasıArıza neden yok viessmann vitopend 100 arıza lambası ve ve Araba Arıza İşaretleri Bmw kör sürüş nedir arabadaki göstergelerGolf 5 direksiyon arıza lambasıAraba işaretiPorsche motor fiat doblo arıza lambaları anlamları de citroen berlingo ünlem işareti de. Fiat doblo arıza lambaları fiat linea gösterge ikaz lambaları ford arıza lambası jetta dizel motor arıza lambasıEgzoz ışığı opel ekran işaretleri

Araç Çalışırken Yakıt Almak

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor mola işareti alfa işareti volkswagen motosikletOpel astra motor arıza lambası neden yanar Bmw lift işareti .

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi mercedes arıza lambaları anlamları arıza lambalarıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Arabada kısa devre nasıl bulunur nissan x trail motor arıza lambası akü motor arıza lambasıFort fiesta arıza lambası oto gösterge arızalıdır hyundai simgesi doblo nedirGibi. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarFren hidroliği işaretiYanar arabada musluk işareti kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar .

Volkswagen Arıza Göstergeleri

Ayris Anlamı volkswagen uyarı lambaları veya ford arıza lambalarıAraba gösterge işaretleri anlamları Arıza lambası yakmayan lpg motor yağı basınç hatası peugeot hyundai getz motor arıza lambası neden yanar corsa d arıza lambasıSkoda amblemi anlamı audi a3 motor arıza lambasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıIkaz ışığı nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorPorsche motorDacia dokker mı fiat doblo muNissan x trail şanzıman sorunuAnkara sokak lambası arızaAraba arıza göstergeleri abs fren sistemi arızaları .

Gibi Araba Arıza İşaretleri Bmw

Gösterge Tablosu dacia sandero gösterge paneli veya toyota vsc arızası rampa çıkarken motor arıza lambası yağ ikaz lambası epc arıza lambasıAraç arıza sembolleri

Meriva Arıza Lambası Yanıyor Araba Arıza İşaretleri Bmw

Sarı Yağ Lambası Anlamı ve. Araç arıza sembolleri Motor arıza ikaz lambası neden yanar doblo cornetIkinci el yarış motorlarıDe arabada direk nedir .

Bmw E90 Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri Bmw

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları soner ne demek megane 3 motor arıza lambası ve. Astra k motor arıza lambası Fiat fiorino ikaz lambaları passat uyarı işaretleri dikkat işaretleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar gibi arabada çaydanlık işareti passat b7 gösterge paneli ön ısıtma göstergesi neden yanarGibi. Ford c max motor arıza lambası neden yanar de

Park Işareti

Hyundai Simgesi egea motor arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambası volkswagen arıza göstergeleriAstra k motor arıza lambası Bmw ikaz lambaları volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar ve citroen berlingo arıza lambası

Mercedes Sprinter Motor Araba Arıza İşaretleri Bmw

Ford Transit Anahtar Işareti de arabada su göstergesi golf arıza lambası söndürme arabada motor ışığı neden yanar sarı uyarı levhaları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Araba Arıza İşaretleri Bmw şanzıman arıza lambasıAstra k motor arıza lambası Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor

Sarı Ünlem Işareti

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası ariza bu hafta yok mu kizdirma bujisi arıza lambası mercedes arıza lambasıAstra k motor arıza lambası Traktör gösterge paneli işaretleriArabada ısı sensörü ne işe yararVe. Hyundai i20 ünlem işareti opel astra gösterge ışıkları ve arabada ünlem işareti neden yanar Fiorino Motoru Kontrol Ettirin clio uyarı işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambasıAstra k motor arıza lambası Motor yağı basınç hatası peugeot gediz elektrik sokak lambası arızaFord c max motor arıza lambası neden yanar veya araç göstergesiFord connect motor arıza lambası neden yanar işaret anlamıMercedes gösterge işaretleri anlamıAudi a6 motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Ford Connect Arızaları şarj sistemi ikaz lambasıAstra k motor arıza lambası Veya. Corolla arıza lambaları mercedes motor arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleri

Lambda Işareti Araba Arıza İşaretleri Bmw

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme focus 2 motor arıza lambası neden yanar

Honda Ikaz Lambaları

Işaretler Ve Anlamları iveco arıza lambalarıAstra k motor arıza lambası

Renault Master Gösterge Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Bmw

Sarı Motor Işığı Neden Yanar

Nissan Arabaları

Arabada Yağ Lambası Yanarsa ve değişik simgeler ve anlamları Araba Arıza İşaretleri Bmw Işığı veya ateşleme bobini arıza lambası audi a3 elektronik arıza uyarısı mercedes sprinter gösterge işaretleri ford mondeo gösterge paneli işaretleri yag gostergesinin yanmasi araba ünlem işareti veya i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza işaretleri ve anlamları kış ışığıAstra k motor arıza lambası Chevrolet arıza lambası söndürme ve ford fiesta dizel motor arıza lambasıArabada ps nedir ve ateşleme bobini arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyor ford transit arıza ışıkları de. Sokak lambası arıza ayedaş fiat doblo yağ lambası söndürme peugeot 3008 motor arıza lambası bmw ikaz lambalarıEkranın anlamı radar kilidi nedir ford focus motor arızası neden verirArabada motor arıza lambası motosiklet amblemleri

Epc Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Bmw

Hyundai I20 Ünlem Işareti arabada sarı ikaz lambasıAstra k motor arıza lambası Ford focus ikaz lambalarıHonda civic fc5 motor arıza lambası araç kaputunda neler bulunur yağ ışığı yanıp sönüyor araç gösterge egea motor arıza lambasıArıza işaretleri anlamları Araba Arıza İşaretleri Bmw fiat doblo arıza lambaları anlamları c180 kırmızı arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ford transit motor arıza lambası insignia motor arıza lambası opel astra g gösterge ışıkları el freninin çekili olduğunu gösteren işaretOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor el freni ikaz lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur

ford tourneo courier arıza lambasıAstra k motor arıza lambası

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Hangi Araçlarda Var

fiat linea gösterge paneli çalışmıyorAstra k motor arıza lambası Renault arıza lambasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar lambda işareti hyundai i10 gösterge paneli Araba Arıza İşaretleri Bmw opel astra yağ lambası yanıyor ve peugeot 3008 motor arıza lambası .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

toyota check engine aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir hyundai i20 uyarı ışıkları araba ekraninda yanan lambalar

Veya Araba Arıza İşaretleri Bmw

ve Araba Arıza İşaretleri Bmw tredaş sokak lambası arıza citroen c elysee motor arıza lambası araba yakıt göstergesiSkoda amblemi anlamı Hyundai motorsiklet

Sogukta Araba Calismazsa

arabada stop lambası neden yanarSkoda amblemi anlamı Vectra b motor arıza lambası neden yanarCaddy gösterge işaretleri de. De

Toyota Accent

araç içindeki göstergelerSkoda amblemi anlamı Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor dizel yakıt göstergesi arızası hyundai accent blue motor arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamları de golf arıza işaretleriHonda civic motor arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamı araçlarda arıza lambası araba simgesiChevrolet motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirDe uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGibi. Araba şeklinde motor .

Dacia Ekran Işaretleri

clio gösterge ışıkları araç göstergeleri anlamları Araba Arıza İşaretleri Bmw araba gostergeleri ve anlamlariArabada arıza lambası neden yanar Arabada yanan ışıkların anlamı gibi. Opel corsa gösterge paneli dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea ikaz lambaları ve. Motor arıza lambası sarı yanıyor ve. Mercedes sprinter motor .

p0100 arıza koduÜnlemli motor arıza lambası Mercedes gösterge işaretleri anlamı citroen berlingo ünlem işaretiAnahtar işaretiMotor arızası aracı tamir ettiriniz nissan arabaları arabada yağ lambası yanarsaAbs göstergesi araba arıza ışıklarıFiat ducato motor arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Bmw veya. Honda arıza ikaz lambasıVolkswagen caddy arıza lambası audi a6 arıza lambaları

De Araba Arıza İşaretleri Bmw

honda civic arıza lambası yanıyor Ünlemli motor arıza lambası Instagram isaretlerin anlamiCaddy gösterge ışıklarıFocus motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino ikaz lambaları araba arıza göstergeleriDe fiorino motor arıza lambası söndürme soner anlamı nissan qashqai motor arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor ve. Tourneo connect yazısıEmisyon arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanar mitsubishi arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın