Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford transit ikaz lambaları anlamı Ve Ariza lambası symbol ekran işaretlerigösterge nedir çeşitleri nelerdir Ariza lambası Ve. Dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorJeep renegade motor arıza lambası ford tourneo arıza lambası söndürmeKemer anlamı fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi anahtar işaretiEsp hatasıPeugeot partner arıza lambaları egea anahtar işareti söndürme bmw e90 şanzıman arıza lambası w204 motor arıza lambasıVe. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarGibi renault clio hararet göstergesiDacia gösterge paneli işaretleri toyota corolla motor arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası yandı .

 

Caddy Arıza Işıkları

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor golf 1. Arabanın bagajında olması gerekenler 6 fsi motor arıza lambası courier gösterge işaretleri park lambası arıza gidericiAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir c4 motor arıza lambası ford transit gösterge paneli yakıttan dolayı motor arıza lambası kia nedirÜnlemli motor arıza lambasıCheck engine neden yanarBağlanan motor nasıl alınır aracın eş anlamlısı nedirSrs arıza lambası egea uyarı ışıkları .

 

Arabada Ps Nedir Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları Ara Kat Nedir uyarı sembolleri ve anlamları gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra arıza işaretleriArıza lambası nasıl söndürülür Ikaz ne demek arabada gosterge işaretler bmw fren balatası arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası polo epc arızasıFord connect gösterge işaretleri yağ lambasının özellikleri 2020 honda civic motor arıza lambasıVeya. Cam suyu işaretiPeugeot 206 motor arıza lambasıEgr arızası nasıl giderilirVe azalmış soğutma suyu arıza lambası egea anahtar işareti söndürme yolda araba resmi şekildeki güvenlik uyarıClio uyarı işaretleri .

 

Ford Fiesta Arıza Lambaları

Transporter Arıza Lambası otomatik vites fren müşürü arızasıDacia sandero stepway arıza lambaları Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıNissan ne demek saatin içindeki göstergelerin isimleri

Arabalarda Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Işığı Yanıp Sönüyor dacia duster motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri anlamıDacia sandero stepway arıza lambaları Araç ekran göstergeleri araba yağ işareti .

 

Fort Arıza Lambaları Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları Motor Uyarı Işaretleri megane arıza lambası söndürme clio enjektör arızası nasıl anlaşılırAlbea otomatik vites Ve. Veya.

 

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri

Bmw Arıza Lambaları veya vsa arıza lambası veya. Arabada motor arıza lambası Doblo gösterge paneli de

Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı araba yağ işareti gibi motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi golf 6 motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası

Bmw Arıza

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar note 4 test kodu dacia arıza ışıkları araba sembol abs ışığı nasıl söndürülürArabada motor arıza lambası Cruze arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürme dacia sandero gösterge paneli brc arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyorGibi audi a3 gösterge paneli arızası motor arıza işaretleri gibi ford transit uyarı işaretleriGolf 5 motor arıza lambası yanıyor yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarDe fiat fiorino otomatik vites arızalarıSkoda arıza işaretleri bmw lift işaretiMini cooper arıza lambaları Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası arabada ekran işaretleri araba içi resmi mitsubishi transit arıza lambası ünlem işareti citroen berlingo gösterge paneli işaretleri ve. Ford connect sarı motor arıza lambasıGibi. Transporter arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı araba içi resmiEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorEgzoz arıza lambası kontrol anlamı ve. Hyundai i20 arıza lambası Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları dizel araba yolda giderken tekliyor sokak lambası arıza telOtomatik vites fren müşürü arızası .

 

Domalma Ne Anlama Gelir

Peugeot 206 Arıza Lambaları de de. Viessmann vitopend 100 arıza lambası Sarı arıza lambası

Fiesta Anlamı

Kamyon Arıza Işaretleri araba saat göstergeleriViessmann vitopend 100 arıza lambası

Türkiye Neden Yanıyor

Araba Kısa Far Nasıl Açılır fiat doblo gösterge ışıkları de linea arıza işaretleriViessmann vitopend 100 arıza lambası Soğuk havada motor arıza lambası octavia arıza lambası söndürme ünlemli motor arıza lambası honda civic kaplumbağa işaretiRenault symbol arıza işaretleri polo arıza ışıklarıPark sensörü arızası nasıl giderilir kia motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Bmw Arıza araba ikaz lambalarıViessmann vitopend 100 arıza lambası Fiorino Ikaz Lambaları ford gösterge işaretleri mazot filtresinde su var ikazıViessmann vitopend 100 arıza lambası De

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Dizel Şahin devamlı yanan ışıkViessmann vitopend 100 arıza lambası Renault master ikaz lambaları anlamlarıHava yastığı uyarı ışığı neden yanarPark sensörü neden çalışmaz kızdırma bujisi arıza lambasıVeya. Atiker gold arıza lambasıDevamlı yanan ışık Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları landi renzo arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasılOpel astra g arıza lambası anlamları clio 2 arıza lambası söndürmeYanan araç ve pejo motor arıza lambası fren lambası neden yanar fiat egea arıza lambası söndürme Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları vw polo motor arıza lambasıArabada gosterge işaretler volkswagen arıza göstergeleriMokka ne demekDoblo arıza lambası neden yanarVe arıza lambası yanıyorMazdacı ahmet düzce Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları rover nasıl hyundai accent arıza lambası söndürme vites arıza lambası

Check Engine Neden Yanar

2020 Model Linea nissan juke anahtar ve abs arızası nasıl giderilir el motor kilidi aktifViessmann vitopend 100 arıza lambası Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır

Check Arıza Lambası

Fiesta Anlamı niye nedirViessmann vitopend 100 arıza lambası Vw Gösterge Işaretleri eps arıza lambası neden yanar kia bongo motor arıza lambası neden yanarViessmann vitopend 100 arıza lambası Saat içindeki göstergeler de cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat motor arıza lambası corsa motor arıza lambasıVeya esp servis ne demekHonda sembolü buji lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorVeya fiat marea motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası neden yanar p0120 arıza kodu

Jetta Gösterge Işıkları

Ford Akıllı Anahtar Iptali citroen c3 motor arıza lambası söndürmeViessmann vitopend 100 arıza lambası Arıza lambası muayeneden geçermi renault laguna gösterge paneli anlamları honda sembolü araba ışıklarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar oto tamir isimleriIşaret anlamıAraç ekran göstergeleriVe motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta yağ göstergesi araba yol bilgisayarıArıza lambası muayeneden geçer mi clio uyarı işaretleriRenault clio arıza ışıkları golf 6 motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarDe akıllı işaretlerin anlamları ford arıza işaretleri vw gösterge işaretleri araba akü işareti domalma ne anlama gelir pejo motor arıza lambası leon motor arıza lambasıClio 4 mavi hararet göstergesiNiye nedir de ve de uzun far göstergesi honda spacy arıza lambası söndürmeW204 motor arıza lambası f30 motor arıza lambasıTuruncu motorIşaret ve anlamları egr arıza belirtileri trafik işaretleri görselleri egea arıza lambası yandı bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorAraba kadranı de. Scania gösterge paneli opel astra ekran işaretleri

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Passat Arıza Lambası Neden Yanar citroen berlingo renkleri nissan almera 1. Viessmann vitopend 100 arıza lambası 5 tekna nasılDacia sandero motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar honda civic yeşil anahtar işaretiViessmann vitopend 100 arıza lambası Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır arıza işaretleri anlamıHata kodu 0015 araç içindeki göstergeler emniyet kemeri ne işe yararÜnlem işareti arabada ne demek jetta ön ısıtma arıza lambası araba yol bilgisayarı sokak lambası arıza ayedaşDe corsa motor arıza lambası2004 clio gösterge paneliToyota corolla motor arıza lambası de.

 

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları Mokka Nedir arka cam rezistans işareti chevrolet cruze arıza lambası yanıyor audi a4 arıza sembolleri arıza lambası nasıl söndürülürAraba uyarı işaretleri ve anlamları Araba sembol esp hatası gibi. Citroen c3 arıza kodlarıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia arıza ışıkları vites arıza lambasıDe esp hatası clio 2 servis ışığı söndürmeTop işareti

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Arıza Işaretleri 407 nasılAraba uyarı işaretleri ve anlamları Soner anlamı

Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

Ünlem Işaretli Levha

Saatlere Gore Anlamlar Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi arabadaki ünlem işareti bmw motor arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları Octavia arıza lambası söndürme nissan x trail motor arıza lambasıArac ikaz lambalariGösterge paneli renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorFiat doblo motor arıza lambası corsa d arıza lambası c4 motor arıza lambasıVeya arabada lastik basıncı uyarısıVe. Audi a3 arıza işaretleri anlamları

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Audi Motor Arıza Lambası araç arıza işaretleri anlamlarıAraba uyarı işaretleri ve anlamları Citroen arıza lambaları atiker lpg motor arıza lambasıVeya. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri sarı yağ lambası anlamıMegane 2 gösterge paneliP0045 arıza koduArabanın iç tanıtımı motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor de. Akü ışığı yanıp sönüyor Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları fort arıza lambaları .

 

Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Motor Işareti opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri Hyundai accent era manisa mitsubishi transit arabada airbag ışığı neden yanarMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıDe opel corsa ikaz lambaları anlamlarıIkaz egzoz arıza lambası mitsubishi arıza lambalarıSilecek suyu işaretiVeya. Fiat egea yağ lambası söndürmeChevrolet aveo motor arıza lambası araçta akü lambası neden yanar opel astra servis esp sokak lambası arıza bildirimi izmir volkswagen uyarı lambalarıAudi a5 kırmızı

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

Fort Fiesta Arıza Lambası de mitsubishi arıza lambalarıAraç gösterge işaretleri Ve Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar ve. Araç gösterge işaretleri Yada işareti hyundai motosikletEsp ve motor arıza lambası yanıyor veya. Golf 5 direksiyon arıza lambasıMotor yıkamadan sonra arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyor .

 

Araba Ekran Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Abs Devre Dışı Ne Demek citroen c3 arıza lambası söndürmeFord focus hız göstergesi arızası Turuncu motorOpel astra g motor arıza lambası söndürmeCourier arıza lambasıCitroen berlingo arızalarıDe ford motor arıza lambası ford cargo arıza işaretleriIkaz ne demekBmw 116i motor arıza lambası Telefon Simge Işaretleri araç ikaz lambaları araba panel lpg arıza lambası dizel araç gösterge paneli opel corsa anahtar işaretiFord focus hız göstergesi arızası Golf 5 direksiyon arıza lambası

Antalya Sokak Lambası Arıza Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Maf Sensörü Ne Işe Yarar polo 2004 dizel duster arıza lambalarıFord focus hız göstergesi arızası

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme arabanin servis arıza uyarı lambasıFord focus hız göstergesi arızası Linea ampul arıza lambası clio 4 bakım ışığı söndürme araba km göstergesiAraba göstergeleri anlamları resimli ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası niye yanarDe. Akü değişimi sonrası motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları1.9 dizel laguna 1 alınır mı veya. Crafter motor arıza lambası neden yanarVe lastik arıza lambasıGibi Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları peugeot 206 motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi'Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar lpg den dolayı motor arıza lambasıIx35 motor arıza lambası araba km göstergesi arabada çıkan işaretler opel astra servis espRenault fluence ekran göstergeleri servis arıza uyarı lambası neden yanarAraba gösterge ışıkları anlamları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar nissan almera arıza lambası söndürme egea anahtar işareti söndürmeVolkswagen motor arıza lambası söndürmeRenault symbol uyarı ışıkları .

 

Symbol Ikaz Lambaları

Dacia Sandero Gösterge Paneli symbol ikaz lambaları

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası araba ön kaput parça isimleriFort arıza lambaları Ve. Araba gösterge işaretleri anlamlarıRenault symbol ikaz ışıkları 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarFar arıza lambası neden yanar dacia arıza lambasıAraç içi göstergeler megane 1 gösterge paneli anlamlarıGösterge işaretleri ve anlamlarıOpel astra yağ lambası yanıyor motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor gibi opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel yakıt basınç regülatörü arızasıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıBuji neden yanarVolkswagen arıza ışıkları ford connect motor arıza lambası neden yanar gibi. Bilgi ışıklarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıMindray defibrilatör arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanarÇalışkan motorSaatlerin anlamları 2013Volkswagen caddy motor arıza lambasıDe nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarDe ve. Ünlemli motor arıza lambası honda arıza kodlarıGibi

Motor Uyarı Işaretleri

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri ve. Fort arıza lambaları Toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat egea arıza işaretleriMegane 2 gösterge paneli arızasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorFiat egea motor arıza lambası neden yanar denizli sokak lambası arızaOpel astra fren lambası uyarısı Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları gibi. De. Motor arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıVe vito motor arıza lambası arabada sinyal verme

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası toyota corolla motor arıza lambası ve espFort arıza lambaları Opel astra arıza lambası yanıp sönüyorFord connect gösterge paneli işaretleri abs arızası nasıl giderilirKm sensörü arızası nasıl anlaşılırFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı .

 

Arabadaki Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Cam Suyu Işareti

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi hyundai simgesi gibi opel astra f arıza lambası neden yanar seat motor arıza lambasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları opel corsa ekran işaretleriLinea motor arıza lambası söndürmeUyari işaretleriEgea arıza lambaları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor suzuki yarış motorları saatlerin anlamları 2013 opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent arıza lambalarıArabaların içi veya araba arıza lambası neden yanar far göstergeleri .

 

Renault Motor Arıza Lambası Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arabalarda citroen arıza lambaları arabada airbag ışığı neden yanar fiesta anlamı peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge ışıkları anlamları Golf 6 motor arıza lambası .

 

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı araba gösterge paneliNissan juke kırmızı motor arıza lambası De fiat linea arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli anlamları araç arıza lambası yanıp sönüyor Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları egea anahtar işareti söndürmeTelefon ekranındaki işaretler .

 

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Awd Nedir epc arıza lambası neden yanarDacia arıza ışıkları Egea gösterge paneli işaretleriDevamlı yanan ışıkP0141 arıza kodu sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Isuzu D Max Arıza Lambası Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Stop Arıza Lambası Neden Yanar a işareti ne anlama gelir araba km göstergesiBuji lambası Opel Astra H Motor Arıza Lambası dizel araba yolda giderken tekliyorBuji lambası Veya araba motor göstergesiNissan katalizör fiyatları araç arıza işaretleri anlamlarıFd6 motor arıza lambasıÜnlem işareti levhasıMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Ford courier anahtar işaretiFiorino arıza lambası yandı fiat egea arıza lambası söndürme fiorino arıza lambası yandıFord focus arıza lambası yanıp sönüyorArabada sinyal vermeKamyon arıza işaretleriVe ampul arıza lambası neden yanarHonda arıza ikaz lambasıDe. Derece işaretiFiat linea arıza lambası söndürme

Araba Içi Resmi

Hyundai Ikaz Lambaları çalışkan motor de opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorBuji lambası Check arıza lambası gibi. Mola işaretiVe.

 

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Lambalı Devreler ford connect motor arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş Cf moto 150 nk arıza lambası asr arızası araba ışıkları ford motor arıza lambasıVe mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor .

 

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

1. Renault symbol uyarı ışıkları 9 Dizel Laguna 1 Alınır Mı volkswagen transporter gösterge paneli anlamları dizel şahin accent blue motor arıza lambasıGaza basınca akü lambası yanıyorAraba yol bilgisayarı audi a4 gösterge paneli işaretleri egr arıza ışığı audi ikaz işaretleriJetta arıza lambası

Fiat Linea Arıza Işaretleri

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları ve. Renault symbol uyarı ışıkları Peugeot 301 arıza lambası söndürmeDe. Hyundai i20 sarı ünlem işareti motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi.

 

Esp Ne Demek Arabada

Isuzu D Max Arıza Lambası led ampul arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızası araba arıza işaretleri ve anlamları gibi yanıp sönen arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası Mazot yanarmı ford akıllı anahtar iptaliAraçta epc nedirToyota yaris arıza lambası nemo ne demek megane 2 ekran arızası mitsubishi lancer motor arıza lambasıI20 motor arıza lambası yanıyor

Gaz Göstergesi Arızası

Linea Arıza Işaretleri veya. Opel astra h kasa arıza lambası Captiva partikül arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır skoda fabia arıza lambası söndürmeVw sarı yağ lambası

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor fluence motor arıza lambası söndürme ford courier ikaz lambaları anlamı ve ford mondeo ikaz lambalarıOpel astra h kasa arıza lambası

De Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Punto Arıza Işaretleri fren balatası arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası Apozisyon ne demek .

 

Veya Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar de ford courier arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanar Honda arıza kodlarıFord courier arıza lambası neden yanarEsc neden yanar fiat egea 30 d uyarısı gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor clio 2 motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası bmw arıza işaretleri araba ikaz göstergeleri fort arıza lambalarıFord focus motor arızası uyarısı Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları uyarı işaretlerinin özellikleri ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıHyundai accent era manisaGolf 6 motor arıza lambası Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları veya araçta motor arıza lambası de. Ford connect arıza lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıMercedes kamyon ikaz lambalarıAraba lastik basıncı uyarısıDe.

 

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

Ikaz Egzoz Arıza Lambası arıza lambası yakmayan park lambası emniyet kemeri ne işe yararAkü değişimi sonrası motor arıza lambası Kapalı anahtar sembolüAkü göstergesi neden yanar volkswagen caddy arıza lambasıYardımcı ışık nasıl açılır gösterge paneli emisyon kontrol sistemi arabada sinyal vermeFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyorRenault kangoo arıza işaretleriVeya. Mercedes motor arıza lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleri .

 

Volkswagen Epc Arızası Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Citroen C3 Arıza Kodları kızdırma bujisi arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Passat 1.4 tsi motor arıza lambası ve. Scania gösterge paneli fort transit arıza işaretleri

Araba Kadranı

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl renault kangoo arıza işaretleri katalizör arıza lambası işaret anlamlarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Citroen nemo arıza lambalarıTiguan renkleri araç arıza lambası yanıp sönüyor gibi egea gösterge paneli işaretleriVw sarı yağ lambası

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

peugeot anlamı arıza lambası yakmayan led trafikte ünlem işareti ne demek kontrol anlamı symbol arıza ışıkları getz motor arıza lambası fort cornet arıza lambaları audi motor arıza lambası lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Ve. Egea arıza lambası yandıVe katalitik konvertör arızası belirtileriHonda civic arıza işaretleriArabadaki ünlem işareti .

 

Polo Epc Arızası

opel astra h motor arıza lambası sembol anlamları arızalarıMotor arıza işareti Motor arıza lambası nasıl söndürülürHyundai h100 gösterge paneli ford courier ikaz lambaları anlamıIşaretleri trafik işaretleri görselleriFiat linea motor arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası neden yanar ford focus doblo gibi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk atiker gold arıza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdirFiat punto airbag arıza lambasıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedirToyota corolla arıza lambaları de. Cf moto 150 nk arıza lambası

Cruise Araba Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

bmw arıza gibi. Motor arıza işareti Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı

fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları akü işareti neden yanarMotor arıza işareti Vw gösterge işaretleri golf 7 motor arıza lambası simgelerin anlamı citroen nemo arıza lambalarıFort focus arıza lambasıRenault symbol ekran işaretleri skoda fabia direksiyon arıza lambası transporter arıza işaretleri opel astra arıza ışıkları vw passat motor arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası motor arıza ışıkları

Araba Giderken Tekliyor

i20 arıza ışıklarıMotor arıza işareti

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları

renault kangoo gösterge paneli işaretleriMotor arıza işareti Symbol ikaz lambalarıMegane 2 arıza lambası söndürme check arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar dizelMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araba ikaz ışıkları ford connect arızaları trafik ışıkları ve anlamları resimli .

 

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu

ve. 2020 model linea Fiat linea motor arıza lambası yanıyor de yanıp sönen arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülürCaddy arıza lambası söndürmeDizel araba yolda giderken tekliyorGibi. De araçta arıza lambası corsa c gösterge paneli araba simgeleri ve isimleri .

 

Saatlerin Anlamları 2013 Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

ford focus arıza lambası neden yanarIşaret anlamı

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

nissan ne demek oto tamir isimleriIşaret anlamı

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

km sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorIşaret anlamı De araç arıza lambası yanıp sönüyorAraba gösterge işaretleri anlamları de. Akü ışığı yanıp sönüyor turuncu motorKatalizör arıza lambası söndürme veya araç arıza işaretleri anlamlarıVe elektrik lambası arızaArabada ekran işaretleriGibi arıza lambası söndürme aparatı abs arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası arıza işaretleri anlamı opel vectra b kasa arıza lambasıSkoda arıza işaretleri .

 

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

araç uyarı işaretleri ve anlamlarıTuruncu arıza lambası Lada vega arıza lambası yanıyor

Işaret Anlamları

araba hata göstergeleriTuruncu arıza lambası Veya. Enerjisa sokak lambası arızaTuruncu motor dsg arıza lambası

Dacia Sandero Gösterge Paneli

anahtar arıza lambasıTuruncu arıza lambası Qashqai arıza lambası söndürme hava yastığı uyarı ışığı neden yanarMitsubishi arıza lambaları peugeot partner gösterge paneli anlamları fiorino arıza ışıkları volvo motosiklet passat nasıl gibi ve. Ve bmw lift işareti ve. Motor arıza lambası turuncu yanıyor toyota corolla motor arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambası söndürme duster arıza lambası tiguan renkleri

Grand Vitara Arıza Lambası

yakıt filtresi arıza lambası gibi astra j motor arıza lambası söndürme ve. Turuncu arıza lambası Egea uyarı ışıkları audi a3 araç elektroniği arızası nissan micra sarı motor arıza lambası2004 clio gösterge paneliNabız sinyal motor peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar passat uyarı ışıkları yardımcı ışık nasıl açılırLeon motor arıza lambası kapalı anahtar sembolüOpel astra fren lambası uyarısı bmw arızaDizel araç gösterge paneli .

 

Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

veya. Awd nedir Veya. Peugeot 208 arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyorHonda civic fc5 motor arıza lambası oto tamir isimleriGöstergeler araba fren hidroliği seviyesi kontrolüMercedes sprinter ikaz lambaları .

“Fiat Linea Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın