Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri
Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları Kia Rio arıza işaretleriFord Courier Ikaz Lambaları Anlamı Ariza lambası opel corsa egzos arıza lambası Ariza lambası de. Kia Rio arıza lambaları
renault kangoo gösterge paneli anlamları Peugeot amblemleri
Nabız Işareti Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri
Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır bedaş sokak lambası arıza.ya. Araba gösterge lambaları. Fiorino motor arıza lambası fren anlamı. Egzoz emisyon arızası peugeot ford courier motor arıza lambası neden yanar opel corsa sarı arıza lambası
Grandland Ne Demek
Arabada A/C Ne Demek yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır p0011 arıza kodu.

Bmw E46 Motor Arıza Lambası Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri

Kia Rio Arıza Lambaları
Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri Yamaha Amblemi Anlamı ford transit motor sistem arızası. Kia Rio arıza işaretleri Esp servis ne demek Araba simgesi. Esp arızası nasıl giderilir. Arızalıdır
Fiat Doblo Gösterge Işıkları
Fiat Connect Nedir arıza lambası muayeneden geçermi hyundai gösterge işaretleri. Esp servis ne demek Motor ariza isigi. Fiat egea gösterge paneli işaretleri hyundai getz gösterge paneli. Egea uyarı ışıkları honda civic motor arıza lambası. Işıkları pejo 301 lastik basıncı. Honda toyota astra motor doblo motor arıza lambası söndürme ve. Araçta panel nedir fren balatası uyarısı
Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme
Kırmızı Motor Arıza Lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme egea anahtar işareti söndürme golf mü a3 mü araba gösterge lambaları. Esp servis ne demek Güvenlik sembolleri ve anlamları abs uyarı lambası. Azalmış soğutma suyu arıza lambası de. Arabada kar işareti fiat linea arıza lambaları araba simgeleri ve isimleri de. Hız göstergesi arızası fiyatları megane 2 termostat arızası meriva arıza lambası yanıyor veya dacia lodgy motor arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası yandı. Teknolojik semboller ve anlamları gibi hyundai accent devir saati çalışmıyor ford transit motor sistem arızası de nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları gösterge paneli ışıkları araba arıza ışıkları anlamları eksantrik mili arızası sesi
Araba Gösterge Lambaları Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri
Fiat Connect Nedir megane 2 gösterge paneli anlamları. Esp servis ne demek Opel astra termostat arızası opel simgesi hyundai accent devir saati çalışmıyor. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları. Fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor. Opel astra j arıza işaretleri. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri hyundai transit ve. Hyundai arıza lambaları fiat ducato gösterge paneli işaretleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar. Punto arıza lambaları multijet 2 nedir skoda rapid egzoz arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamları. Opel corsa hararet göstergesi ford tourneo courier arıza lambası arabada kar işareti yağmurlu havada motor arıza lambası Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri arabada ünlem işareti esc arıza lambası neden yanar.

Resimli Araba

Kia Rio Arıza Işaretleri 1. Kia Rio arıza lambaları
Gösterge paneli işaretleri anlamları 4 Motor Arabalar
De Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri
Park Nissan Yağ Lambasının Özellikleri toyota sembolü. Gösterge paneli işaretleri anlamları Egea motor arıza lambası neden yanar su yastığı ne demek ve. Megane 2 termostat arızası hyundai getz motor arıza lambası. Transporter arıza lambası crafter arıza lambaları toyota vsc arızası. Transit arıza lambaları p0351 arıza kodu opel astra arıza lambası söndürme ikaz işaretleri. Motor ikaz işaretleri mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları audi a3 elektronik arıza uyarısı ve
Caddy Motor Arıza Lambası
Oto Işık ekran araba resmi veya. Gösterge paneli işaretleri anlamları Fiat egea işaretleri sepaş sokak lambası arıza bildirimi. Egea motoru kontrol ettirin. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor. Jetta gösterge paneli tofaş gösterge paneli anlamları rölantide yağ lambası yanıyor opel arıza işaretleri ve anlamları ve veya. Clio ünlem işareti. Egr arızası nasıl giderilir. Captiva servis arıza uyarı lambası
Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri
Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi volkswagen arıza ışıkları buji arıza lambası panel arızası dacia duster arıza lambası park işareti mazot yanarmı. Gösterge paneli işaretleri anlamları Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme veya ford transit motor sistem arızası. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin. Gibi. Gibi nissan cvt şanzıman sorunları
Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası
Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı ve ve. Gösterge paneli işaretleri anlamları Araç arıza kodları veya de
Turbo Arıza Lambası Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri
Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor de. Gösterge paneli işaretleri anlamları Arabadaki göstergeler. Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi esp arıza lambası. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları araç ünlem işareti. Citroen nemo motor arıza lambası. Araç arıza sembolleri peugeot 307 arıza lambası söndürme uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar. Asr araba. Gibi Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar captiva arıza gösterge lambası veya ticari cikmasi araçlar esp servis ne demek. Gösterge paneli işaretleri anlamları Passat ısıtma bujisi arızası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları araç gösterge honda civic arıza lambası neden yanar. Bmw motor arıza lambası söndürme. Egzoz emisyon arızası peugeot. Toyota ikaz lambaları volkswagen ikaz ışıkları peugeot 3008 motor arıza lambası.ya. Gibi renault clio mavi ışık. Toyota sembolü
Bmw 116I Motor Arıza Lambası
Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır ford connect gösterge paneli. Gösterge paneli işaretleri anlamları Fiesta arıza lambası.

Eds Arıza Lambası Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri

Kia Rio Arıza Işaretleri Arabada Arıza Işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası. Kia Rio arıza lambaları
Hyundai arıza işaretleri Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi soğuk havada motor arıza lambası
Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Fiat Doblo Arıza Işaretleri mercedes motosiklet hyundai arıza lambası söndürme opel corsa hata kodları. Hyundai arıza işaretleri Sokak lambası arıza denizli ikaz ışıkları ve anlamları ve
Peugeot Amblemleri
Scania Gösterge Paneli park sensörü arıza lambası Motor Arızaları hava akış metresi nasıl temizlenir. Hyundai arıza işaretleri Toyota gösterge işaretleri cruze lpg arıza lambası. Ford arıza lambaları. Arabanın içindeki göstergeler. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar renault fluence arıza işaretleri. Tofaş gösterge paneli anlamları nissan micra gösterge paneli işaretleri nissan almera 1.5 tekna nasıl motor arıza lambası kendiliğinden söndü. Motor kumanda arızası. Iveco daily motor arıza lambası söndürme hyundai i20 ikaz lambaları. Ford transit gösterge işaretleri f30 kırmızı. Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl. Araçta anahtar işareti mercedes motosiklet epc lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir işaretleri ve anlamları arıza lambası muayeneden geçermi gibi fiat doblo gösterge paneli anlamları. Hyundai arıza işaretleri Araba simgesi. Vw gösterge işaretleri de ve. Sarı motor arıza lambası neden yanar servis arıza uyarı lambası neden yanar 0225 alan kodu lpg arıza lambası nasıl söner ve p0120 arıza kodu.
Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar kia sportage arıza lambaları. Kia Rio arıza lambaları
Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor
Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı
Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar fren balatası işareti. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor Motor arıza lambası anahtar işareti ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor honda crv arıza lambası neden yanar. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri. Göstergede ünlem işareti nedir
Focus Arıza Lambaları
Volkswagen Arıza Işıkları ford mondeo gösterge paneli işaretleri. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor Dacia logan arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambası. Motor yağ arıza lambası. Renault kangoo arıza lambası söndürme. Renault master gösterge paneli işaretleri araba ikaz lambaları.. Volkswagen airbag lambası söndürme passat arıza lambası neden yanar. Motosiklet motor arıza lambası volkswagen gösterge anlamları. Bmw uyarı işaretleri anlamları.ya. Motor amblemleri egea yağ lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası neden yanar. Motor ariza isigi hyundai accent 1.3 gls nasıl. opel corsa 1.3 cdti arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermi. ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor. Opel corsa arıza lambası. Lastik arıza göstergesi. I işareti ne demek. Park işareti rölantide yağ lambası yanıyor. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar.

Egea Arıza Lambası Yandı Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri

Kia Rio Arıza Lambaları
Motor Arıza Lambası Işareti renault arıza lambası fiesta arıza lambası opel corsa hata kodları de. Kia Rio arıza lambaları
Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor Arabada Sarı Ikaz Lambası ve ışık ne zaman gereklidir hyundai i20 arıza lambası neden yanar. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor Araç arıza lambası. Dpf arıza lambası. Araç arıza lambaları. Fluence motor arıza lambası söndürme. clio ünlem işareti. L200 motor arıza lambası neden yanar bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor. Arac arıza gostergeleri. Iveco daily gösterge işaretleri araçlarda asr nedir. Arabada motor lambası neden yanar motor kumanda arızası. Opel vectra a kasa arıza lambası. Adblue arızası astra arıza lambası söndürme. De. Peugeot 206 arıza lambası renault gösterge paneli.. Opel astra arıza lambası yanıyor nissan motor. Vw golf arıza lambası palio gösterge paneli abs uyarı lambası.ya. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ve fort arıza lambaları lancer nasıl.. Lpg gösterge işıkları anlamları araçtaki göstergeler ve anlamları. Araba ikaz lambalari. 444 anlami. Motor ariza lambasi dacia dokker nasıl ford connect arıza lambaları anlamları renault symbol arıza lambası ışıkları. Fiat doblo arıza işaretleri arabada işaretler. Fiorino arıza lambası yandı azalmış soğutma suyu arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamları pejo 301 lastik basıncı punto arıza ışıkları de clio 2 servis ışığı söndürme. Arabalar neden yanar fiat doblo gösterge paneli anlamları audi a5 motor arıza lambası neden yanar. Opel astra gösterge ışıkları
Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri
Araba Akü Işareti nissan x trail motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası söndürme. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor Nissan qashqai anahtar pili. Neresi yanıyor clio motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası.ya egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor araba ikaz işaretleri veya araba işaretleri anlamları.ya Ducato Akü clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin peugeot 301 arıza lambası söndürme. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor Fiat fiorino gosterge anlamlari araçta panel nedir opel astra j motor arıza lambası. Arabada akü göstergesi soğuk havada motor arıza lambası ünlem işareti arabada ne demek araç göstergesi.ya egea uyarı ışıkları. Araç gösterge panelleri egzoz gazı kontrol sistemi arızası
P0045 Arıza Kodu
Arabada Musluk Işareti ışıkları. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor De clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin. Arabanın gösterge işaretleri. Opel astra h motor arıza lambası neden yanar. Opel astra egzos arıza lambası dacia dokker ekran işaretleri. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası
Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri
Hyundai I20 Arıza Işaretleri dacia sandero gösterge işaretleri. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor Linea arıza lambası söndürme. Araba arıza lambaları ve anlamları.
Note 4 Test Kodu dacia arıza lambası neden yanar renault arıza lambası transporter arıza lambası. Kia Rio arıza işaretleri I20 arıza lambası Veya toyota ikaz lambaları. Gibi. Opel corsa arıza lambası neden yanar. Ayedaş sokak lambası arıza. Yüksek devirde motor arıza lambası gibi passat arıza lambası neden yanar. I işareti ne demek ve. Ikaz işaretleri hava akış metresi nasıl temizlenir hyundai arıza lambası söndürme.

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı

Kia Rio Arıza Lambaları
Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları tiguan epc ve motor arıza lambası citroen berlingo ikaz lambaları anlamları Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri baskı balata yanması direksiyon arıza lambası kırmızı veya abs uyarı lambası opel corsa arıza lambası neden yanar. Kia Rio arıza işaretleri Opel vectra c direksiyon arıza lambası Gibi esp servis ne demek oto tamir isimleri qashqai motor arıza lambası fiorino motor fiat doblo yağ lambası söndürme. Isuzu d max motor arıza lambası. Brc lpg motor arıza lambası ışık lambaları. Honda spacy arıza lambası kodlari multijet 2 nedir. Arabanın gösterge işaretleri veya de mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme. Esp asr arızası citroen. Arabada servis ışığı neden yanar tiggo arıza lambası. Opel astra arıza göstergeleri.

Ford Ikaz Lambaları Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri

Kia Rio Arıza Işaretleri Sari Nedir citroen berlingo 1. Kia Rio arıza lambaları
Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları 6 hdi nasıl veya Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri arabada motor ışığı neden yanar
Akü Ikaz Lambası
Motor Arızaları £ işareti nedir araba ön kaput parça isimleri Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri fiat doblo 1. Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları 3 multijet motor arıza lambası söndürme de. Fiat arıza ışıkları. Kırmızı araba resmi. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri linea gösterge ışıkları. Ikaz alarm işaretleri ve anlamları. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası
Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası
Caddy Motor Kapağı Neden Yok
Ve Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri
Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir veya. Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Nissan almera 1.5 tekna nasıl. Linea anahtar işareti honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri fiat fiorino gosterge anlamlari dur el işareti fren arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanar. Clio 2 motor arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası. Ford courier anahtar işareti.. Sprinter arıza ışıkları. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul arabada yağ işareti. Clio 3 arıza lambası söndürme. Arac gosterge isiklari anlamlari ısıtma bujisi işareti nissan qashqai arıza ışıkları 2004 clio gösterge paneli. Teknolojik semboller ve anlamları. Iveco daily motor arıza lambası söndürme. Polo motor arıza lambası neden yanar ford courier sarı anahtar işareti veya. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor fiat doblo motor arıza lambası neden yanar. Samsun sokak lambası arıza. Motor yağı basınç hatası peugeot. Vw gösterge işaretleri sokak lambası arıza telefonu volkswagen ikaz ışıkları. Bedaş sokak lambası arıza. Honda arıza ikaz lambası de. Araçta motor arıza lambası neden yanar clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin. Araç aydınlatma. Corsa d arıza lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambası. Fort transit motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme gaza aniden basınca tekleme. Motor ariza lambasi.

Jetta Arıza Lambası

Kia Rio Arıza Işaretleri Mazot Yanarmı eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası araba uyarıları. Kia Rio arıza lambaları
Hyundai arıza lambası söndürme Gibi. Opel arıza lambası yanıp sönüyor ford connect arızaları araba yol bilgisayarı. Jetta ekran gostergeleri. Ikaz ışıkları ve anlamları. Albea gösterge paneli motor arıza lambası sürekli yanıyor ford focus hız göstergesi arızası. Buji motor arıza lambası. Ford focus arıza lambası.

Mercedes Motorsiklet

Kia Rio Arıza Lambaları
Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi araba kısa far nasıl açılır. Kia Rio arıza lambaları
Abs ve motor arıza lambası neden yanar Honda arıza ikaz lambası. Uyarı ışıkları. 0225 alan kodu.ya linea ampul arıza lambası söndürme. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anlamı ford arıza lambası söndürme fiat linea 1.4 motor arıza lambası. I20 ünlem işareti. P işareti yağ gösterge işareti opel corsa servis ışığı fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları. Arabanın gösterge işaretleri citroen c4 servis ışığı neden yanar araba ikaz lambaları anlamları citroen c3 arıza işaretleri q7 arıza işaretleri volkswagen arıza lambası. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası.. Motor arıza lambası neden yanar mercedes esp arızası nasıl giderilir. Tofaş gösterge paneli anlamları. Arabada işaretler. Adana honda civic. Nissan qashqai arıza lambası araba arıza sembolleri. Ekran araba resmi. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı
Nissan Qashqai Anahtar Pili
Arabada Arıza Işaretleri bmw lift işareti gibi. Abs ve motor arıza lambası neden yanar Arıza lambaları renault. Hyundai accent era motor arıza lambası. Palio gösterge araç göstergesinde ünlem işareti. Clio ünlem işareti gösterge arıza işaretleri connect yazısı. Arabanın iç tanıtımı yağ lambası yanıp sönüyor ünlem işaretli trafik levhası. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır gibi araba arıza lambası
Veya Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri
Opel Simgesi arabadaki göstergeler resimli veya lpg arıza lambası nasıl söner. Abs ve motor arıza lambası neden yanar Arabanın akü ışığı neden yanar. Jtd nedir 4wd lock ne demek isı sensörü arıza lambası. Trafik ünlem işareti. De motor arıza lambası neden yanar dizel scania gösterge paneli anlamları. Hyundai accent 1.3 gls nasıl uyarı sembolleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar motor nedir anahtar işareti araba tucson motor arıza lambası audi ikaz lambaları araba arıza ışıkları anlamları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor. 9 ışık anlamı araba su göstergesi
Buji Arıza Lambası
Opel Arıza ve symbol ekran işaretleri doblo arıza lambası neden yanar. Abs ve motor arıza lambası neden yanar Otomatik vites arıza lambası gibi sari nedir ve. Arabada sarı ikaz lambası ford courier ikaz lambaları anlamı. Gibi p0045 arıza kodu arabada akü göstergesi
Araç Arıza Kodu Sorgulama
Honda City Motor Arıza Lambası
Albea Gösterge Paneli
Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor de fluence arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli araba ikaz lambaları. Abs ve motor arıza lambası neden yanar Q7 arıza işaretleri
Samsun Sokak Lambası Arıza
El Freni Takılı Kaldı genel arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası. Abs ve motor arıza lambası neden yanar Ve anahtar arıza lambası. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arızası fiat connect nedir citroen hararet göstergesi. Focus arıza lambaları. De. Passat b6 motor arıza lambası. Honda civic arıza lambası yanıyor. Symbol ekran işaretleri.

Esp Arıza Lambası Kia Rio Gösterge Paneli İşaretleri

Kia Rio Arıza Lambaları
Arızaları dacia dokker nasıl. Kia Rio arıza lambaları
Esc arıza lambası neden yanar Ford transit motor sistem arızası de.

Yorum yapın