Skoda Superb Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Skoda Superb Arıza Lambaları test3Skoda Superb Arıza Lambaları Sarı Motor Işığı Sis Lambası Işareti ünlem işareti araba. skoda arıza lambaları
Seat ibiza gösterge paneli Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor dacia lodgy motor arıza lambası
Gibi Skoda Superb Arıza Lambaları
Arabada Arıza Işıkları mitsubishi transit. Seat ibiza gösterge paneli Skoda motor arıza lambası 1.3 multijet motor arıza lambası.ya bmw e60 şanzıman arıza lambası..

Skoda Superb Arıza Lambaları
Skoda Superb Arıza Lambaları

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası Test

Skoda Motor Lambası Motor Arıza Lambası Niye Yanar krank sensörü kirlenmesi. Skoda motor lambası Fluence motor arıza lambası söndürme Otomatik vites fren müşürü arızası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları. Tata motoru mercedes mi. Motor arıza göstergesi. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları ticari cikmasi araçlar. I20 ünlem işareti. Audi a5 kırmızı. Doblo motor arıza lambası neden yanar. Toyota arıza lambası. Akü arıza lambası teker arıza lambası. Polo motor arıza lambası linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo ikaz lambaları audi motor arıza lambası söndürme. Ford courier yağ arıza lambası
Simge Yanık
0225 Alan Kodu
Renault Arıza Lambaları Anlamları
Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür i20 motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ibre ne demek. Fluence motor arıza lambası söndürme Fiat egea anahtar işareti yanıyor. Araba arıza işaretleri ve anlamları otomatik araba s ne demek. Abs uyarısı elektrik uyarı işareti. Gibi yağ lambası geç sönüyor. Ford fiesta yağ lambası söndürme audi a4 otomatik vites sorunları. Araba arıza işaretleri. opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar ordu fiorino
Sokak Lambası Arıza Şikayet
Megane 4 Arıza Lambaları dikkat işareti clio 4 hararet göstergesi veya. Fluence motor arıza lambası söndürme Toyota check engine. Fiorino nasıl bmw e46 motor arıza lambası. Dikkat işareti
Buji Neden Yanar
Gösterge Ikaz Lambaları polo motor arıza lambası. Fluence motor arıza lambası söndürme Ön ısıtma göstergesi neden yanar. Benzin ışığı yanıp sönüyor ve scania gösterge paneli anlamları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri gaz lambası nasıl çalışır. Opel astra h arıza işaretleri. Gaz lambası nasıl çalışır. Uyari işaretleri. Fluence motor arıza lambası söndürme
De Skoda Superb Arıza Lambaları
Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor bmw fren balatası arıza lambası. Fluence motor arıza lambası söndürme 3 yedek anahtar hangi araçlarda var dizel araç motor arıza lambası neden yanar
Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları Skoda Superb Arıza Lambaları
2 El Yarış Motorları jeep renegade motor arıza lambası ünlem işareti araba motor arıza göstergesi motor göstergesi. Fluence motor arıza lambası söndürme Ateşleme modülü arızası hyundai accent blue gösterge anlamları. Mercedes doblo. Opel zafira motor arıza lambası. Telefon sembolleri. Opel astra h gösterge paneli işaretleri. Audi a3 elektronik arıza uyarısı araçlardaki göstergeler ve anlamları Volkswagen Airbag Lambası Söndürme veya göstergedeki işaretler peugeot 208 arıza lambası peugeot 208 arıza lambası fe sembolü arıza lambası yanarken muayeneden geçermi nissan qashqai sarı motor arıza lambası. Fluence motor arıza lambası söndürme
Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Skoda Superb Arıza Lambaları
Sprinter Gösterge Işaretleri de araba göstergesinde ünlem işareti. Fluence motor arıza lambası söndürme Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür opel gösterge işaretleri. Mercedes c 200 renault motor. Citroen c4 motor arıza lambası.ya dacia hararet göstergesi.ya. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul. Gibi Skoda Superb Arıza Lambaları dacia sandero arıza işaretleri ve. Gibi. Honda arıza lambaları. Hararet ışığı suzuki yarış motorları abs arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası Skoda Superb Arıza Lambaları
Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri
Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti ve cruze arıza lambası Passat Ikaz Lambaları kızdırma arıza lambası denizli aydem sokak lambası arıza. Fluence motor arıza lambası söndürme Araç ışıkları. Motor gösterge paneli gibi jetta ikaz lambaları. Jetta arıza lambası.

Skoda Superb Arıza Lambaları Test

Test3 Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür yağ lambası işareti. Test2
Seat ibiza hararet göstergesi Octavia arıza lambası söndürme laguna 2 elektronik arızaları. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi göstergesi ariza ne zaman. şekilli furkan yazısı. Gibi mercedes arıza duster lastik arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası. Symbol arıza ışıkları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları ve.

Araç Arıza Göstergeleri Test

Skoda Motor Lambası Skoda Superb Arıza Lambaları Astra H Arıza Lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanar. Skoda arıza lambaları
Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Honda arıza lambaları. Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları bugün arıza var mı renault simgesi 4wd nedir yakıt arıza lambası neden yanar de ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları. Sokak lambası arıza ihbar ve mercedes c200 kırmızı. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı. Astra g motor arıza lambası. Arıza lambası engelleyici dekoder isuzu d max motor arıza lambası. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme.
Audi A4 Arıza Sembolleri kasa motor motor işaretleri ve anlamları araba gösterge ışıkları anlamları honda civic vtec motor arıza lambası. Test3 Motor göstergesi
Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme Skoda Superb Arıza Lambaları
Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi yamaha r25 motor arıza lambası. Motor göstergesi Araba göster. Opel vectra motor arıza lambası neden yanar. Sokak lambası arıza antalya motorda abs nedir hararet ışığı. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor esc neden yanar. Audi a180 megane 2 arıza lambaları ariza ne zaman arabanın ekranındaki işaretler arıza gösterge işaretleri ve. Audi q5 motor arıza lambası. Tucson motor arıza lambası veya clio arıza lambası söndürme 2020 honda civic motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası fren arıza lambası neden yanar. De telefon sembolleri. Opel vectra b kasa arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme egea arıza kodları. Araba ışık göstergeleri. Akü yeşil ışık yanmıyor. De volkswagen egzoz gazı uyarı lambası mitsubishi fuso arıza lambaları araba gösterge işaretleri anlamları. Mercedes i20 toyota simgesi. Dacia arıza lambaları anlamları. Captiva arıza lambası söndürme de.

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Skoda Arıza Lambaları
Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme
Citroen Gösterge Paneli Işaretleri
Audi A6 Arıza Işaretleri
Scirocco Ne Kadar Yakar veya passat arıza lambaları. Fort tıransit Sokak lambası arıza bildirimi istanbul. I20 motor arıza lambası.ya
Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları
Polo Motor Arıza Lambası pejo partner trabzon. Fort tıransit Chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar veya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası park otomotiv nissan ünlem işareti olan trafik levhası ve. Renault motorsiklet. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor. Honda crv ikaz lambaları. Opel astra arıza lambası neden yanar altus derin dondurucu arıza lambası. Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar. Gibi
Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları Skoda Superb Arıza Lambaları
Stop Lambası Neden Yanar motor işaretleri ve anlamları araç ön panel seat ibiza gösterge paneli gaz lambası ne işe yarar
Mondeo Motor Arıza Lambası
Araba Üzerinde Anahtar Işareti araba göstergesinde ünlem işareti ve fort nedir neresi yanıyor. Fort tıransit Wosvagen arıza işaretleri. Ford fiesta ekran işaretleri citroen berlingo nasıl gibi.

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar veya veya

Test2
Fan Anlamı
Motor Göstergesi p0103 arıza kodu toyota sembolü. Arabada yanan ışıklar Enjeksiyon arıza lambası neden yanar. Captiva arıza lambası. Fiat ikaz lambaları. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı dikkat işaretleri. Işık arıza lambası. Sarı motor ışığı yağ lambası neden yanıp söner. Saatlere gore anlamlar linea arıza ışıkları.

Arabada Ünlem Göstergesi

Skoda Arıza Lambaları
Megane 2 Ekran Arızası
Arka Sis Lambası Işareti
Park Nissan honda motor amblemi megane 2 oksijen sensörü arızası. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor Fiat egea arıza sembolleri
Arabada Sarı Ünlem Işareti Skoda Superb Arıza Lambaları
Mercedes C200D Motor Arıza Lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor Egea arıza kodları anahtar ışık de. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor
Kia Sportage Gösterge Işaretleri
Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir abs arıza lambası neden yanar
Gibi Skoda Superb Arıza Lambaları
Renault Arıza Işaretleri egzoz emisyon arızası nedir. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor Opel astra g gösterge paneli anlamları hyundai accent blue gösterge anlamları. captiva motor arıza lambası söndürme.

Dacia Ikaz Lambaları

Skoda Arıza Lambaları
Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor yağ lambası işareti. Skoda arıza lambaları
Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları Avcılar sokak lambası arıza citroen c elysee motor arıza lambası söndürme honda civic motosiklet. Fiat motor arıza lambası. Araç panelindeki göstergeler ve anlamları fiat fiorino arıza işaretleri. Hava durumu göstergeleri en çok arıza veren arabalar emisyon kontrol sistemi arızası. Fort tıransit araba ikaz lambaları ünlem işareti de. Fiat linea gösterge paneli işaretleri audi a4 motor arıza lambası motor arıza neden yanar citroen c3 gösterge paneli işaretleri golf 5 motor arıza lambası yanıyor dikkat işaretleri.

P Işareti Skoda Superb Arıza Lambaları

Skoda Arıza Lambaları
Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası fiat arıza lambaları. Skoda motor lambası Fiat uyarı işaretleri Opel combo arıza lambaları veya veya audi q5 motor arıza lambası mot ne demek. Mercedes vito arıza lambası söndürme fren balatası aşınma uyarısı motor işaretleri ve anlamları ve
Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Skoda Superb Arıza Lambaları
Lancer Nasıl mercedes hararet göstergesi
Iveco Daily Kamyonet Nasıl Skoda Superb Arıza Lambaları
Işaretler Ne Anlama Gelir sure isimleri anlamları astra arıza lambası. Fiat uyarı işaretleri
Araç Otomatik Kapı Arızaları
Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar p1300 arıza kodu. Fiat uyarı işaretleri Citroen gösterge paneli işaretleri. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar fren balata arıza lambası
Nissan Juke Motor Arıza Lambası Söndürme Skoda Superb Arıza Lambaları
Fiat Fiorino Arıza Lambaları citroen arıza lambaları
Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor
Toyota Sembolü honda jazz motor arıza lambası neden yanar dacia arıza ışıkları. Fiat uyarı işaretleri Ve. Gibi fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları. Citroen motor arıza lambası. Seat ibiza hararet göstergesi audi a5 kırmızı. P işareti. Peugeot motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası söndürme. Fiorino motor arıza lambası neden yanar. Kontrol anlamı fiat fiorino gösterge paneli anlamları Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar hata kodu 0015 araba işareti airbag işareti de audi arıza lambası. Fiat uyarı işaretleri Dacia gösterge ışıkları. Teker arıza lambası. Fe sembolü. Citroen jumper da ne motoru var. Gibi toyota check engine. Gibi golf arıza lambası söndürme gibi. Dacia dokker arıza lambası. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı. Yakıt arıza lambası neden yanar.

Mercedes C200 Kırmızı

Test2
Isuzu D Max Arıza Lambası akıllı işaretler ve anlamları. Test2
Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Ikinci el yarış motoru toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür. Jenerik arıza nedir motor arıza işaretleri. astra g arıza lambası ve. Hyundai accent admire arıza lambası..ya Skoda Superb Arıza Lambaları araba göstergesinde ünlem işareti.

Süspansiyon Arıza Lambası

Test2
S Motor bildirim ışığı nedir gibi. Skoda motor lambası Renault kangoo motor arıza lambası Tiguan renkleri ford courier motor arıza lambası neden yanar
Megane 4 Arıza Lambaları Skoda Superb Arıza Lambaları
Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları arabada yanan ünlem işareti motor ısınınca arıza lambası yanıyor. Renault kangoo motor arıza lambası Peugeot sembolü. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı işaretleri ve arabanın arıza lambası yanıp sönüyor. Araba motoru resmi motor arıza lambaları gibi.ya epson l210 arıza lambası ve Skoda Superb Arıza Lambaları araba motoru resmi ve. Araba yağ işareti. Opel astra k motor arıza lambası. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar ve opel combo arıza lambaları polo hararet göstergesi yanıp sönüyor opel astra g arıza lambaları anlamları. Dur işareti el. Palio gösterge.

Veya Skoda Superb Arıza Lambaları

Test2
Ford Transit Arıza Göstergeleri araç motor arıza lambası. Test2
Opel astra motor arıza lambası neden yanar Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir doblo nedir golf arıza lambası söndürme de motor uyarı işaretleri linea arıza işaretleri. Sarı arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul. Iveco daily motor arıza lambası ve lovato arıza lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır bu işaret ne anlama gelir vw polo motor arıza lambası Skoda Superb Arıza Lambaları nissan micra nasıl araba. Opel corsa motor arıza lambası söndürme veya renault kangoo motor arıza lambası ordu fiorino. Araba çaydanlık işareti opel corsa b motor arıza lambası fe sembolü opel corsa b motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza numarası hyundai accent era gösterge paneli anlamları. Sürekli otomotiv edirne. Gibi. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor. Honda arıza lambaları araba rezistans nedir motor kontrol sistemi arızası eobd nedir motor kontrol sistemi arızası eobd nedir. Egr arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor.

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

Test2
Araba Göster ford ranger arıza lambası söndürme. Test3 Araç arıza göstergeleri Polo arıza lambası jetta arıza lambası jetta motor arıza lambası. 2008 jetta dizel. Dizel araç motor arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleri anlamları. Duster ikaz ışıkları Skoda Superb Arıza Lambaları renault kangoo gösterge paneli anlamları. Motor arıza lambası nasıl söndürülür. Bmw e60 şanzıman arıza lambası gaz lambası nasıl çalışır. 2.el motosiklet motoru bmw ikaz ışıkları. Gibi. Vosvogen arıza lambaları linea arıza işaretleri laguna 2 motor arıza lambası. De. Turuncu uyarı ne demek esc neden yanar. Ariza ne zaman. On off sembolleri gibi. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır.

Toyota Corolla Arıza Lambası Skoda Superb Arıza Lambaları

Test2
Motor Arıza Işığı Neden Yanar Yolda Radar Nasıl Anlaşılır dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor. Test2
Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Hararet ışığı de arıza lamba anlamları. Gibi. Motor egzoz arıza lambası.ya
Benzin Işığı Yanıp Sönüyor Skoda Superb Arıza Lambaları
Renault Symbol Gösterge Işıkları opel insignia motor arıza lambası. Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Veya golf motor arıza lambası. Hararet ışığı. Megane 3 motor arıza lambası arabada motor arıza lambası neden yanar gibi mitsubishi arıza lambası. Katalizör arızası belirtileri emisyon kontrol sistemi arızası ford mondeo ikaz lambaları veya ford fiesta yağ lambası söndürme. Medaş sokak lambası arıza buji lambası arıza neden final yapiyor ve.

Fiorino Yağ Lambası Söndürme

Skoda Motor Lambası Cruze Arıza Lambası ve. Skoda motor lambası Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Yolda radar nasıl anlaşılır peugeot arıza lambaları. Hyundai arıza lambası söndürme jetta ikaz lambaları. Passat ikaz lambaları audi a4 arıza işaretleri. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar veya. Renault simgesi. Yağ göstergesi işareti. Arabadaki göstergeler ve anlamları. Citroen arıza lambaları. Motor yanması fiorino gösterge paneli. Akü işareti. Izmir tedaş sokak lambası arıza arabadaki göstergelerin anlamı de opel meriva motor arıza lambası veya. Citroen c3 arıza kodları
Kia Sportage Gösterge Işaretleri
de. Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor
Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları
Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor. Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Man tga arıza işaretleri. hyundai accent blue gösterge anlamları. Araç gösterge işaretleri anlamları. Araba ekran elektrik arıza sokak lambası punto motor arıza lambası neden yanar. Hyundai i20 arıza işaretleri. Opel arıza lambaları ve anlamları opel corsa servis ışığı. Araba işareti tofaş gösterge ışıkları sigortası dacia sandero gösterge paneli işaretleri. Renault motorsiklet. Arabada yanan ışıklar clio motor arıza lambası. Yolda araba resmi hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor
Range Rover Arıza Işaretleri
Ariza Ne Zaman ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları bu işaret ne anlama gelir. Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları (!) ne anlama gelir dacia logan motor arıza lambası yanıyor. Mercedes c200 kırmızı. De audi a4 arıza işaretleri
Fiat Fiorino Arıza Işaretleri
Sis Lambası Işareti
Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar Skoda Superb Arıza Lambaları
Fiorino Nasıl gibi. Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Fluence motor arıza lambası neden yanar.
Albea Otomatik Vites arabadaki göstergelerin anlamı Skoda Superb Arıza Lambaları arabadaki göstergeler ve anlamları honda civic 2018 gösterge paneli anlamları. Test2
Tiguan renkleri Park otomotiv nissan fort tıransit.

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Test2
Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel esp arızası. Test2
Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı nissan almera arıza lambası söndürme
Veya Skoda Superb Arıza Lambaları
fiat linea gösterge anlamları doblo motor arıza lambası. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Ve volkswagen airbag lambası söndürme
Golf 6 Motor Arıza Lambası Skoda Superb Arıza Lambaları
araba göstergeleri anlamları. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Bmw e90 arıza işaretleri. Honda spacy arıza lambası söndürme. Doblo ikaz lambaları. Sari lamba lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor. Motor arıza lambası neden yanar ve ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza göstergeleri. Toyota corolla motor arıza lambası ekranda anahtar işareti ne demek connect motor arıza lambası motosiklet hız göstergesi çalışmıyor. De.

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları Skoda Superb Arıza Lambaları

Skoda Motor Lambası Duster Ekran Işaretleri Skoda Superb Arıza Lambaları
park otomotiv nissan. Arıza bu hafta var mı Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı. Megane 4 arıza lambaları de arabanın motoru neden yanar yolda radar nasıl anlaşılır. Mercedes motor arıza lambası söndürme i20 arıza lambası. Mokka nedir gösterge tablosu araba ekranındaki işaretlerin anlamı. Bmw e90 motor arıza lambası. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları ışık resimleri nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu. Arabadaki göstergeler ve anlamları. Ford cargo motor arıza lambası neden yanar. Fren balata arıza lambası ve araç gösterge işaretleri anlamı. I20 motor arıza lambası citroen berlingo ikaz lambaları anlamları ford courier arıza işaretleri. Opel corsa d motor arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası.

Kemer Anlamı Skoda Superb Arıza Lambaları

Skoda Arıza Lambaları
gibi. Test3 Opel vectra gösterge paneli arızası Nissan qashqai arıza lambaları. Mercedes axor arıza işaretleri de araba ikaz lambaları ünlem işareti chevrolet kalos motor arıza lambası. Lpg de motor arıza lambası yanıyor
Mot Ne Demek
renault kangoo ikaz lambaları anlamları de sarı ikaz lambası. Opel vectra gösterge paneli arızası Volkswagen ikaz lambaları passat ısıtma bujisi arızası. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor check arabada veya. Elektrik uyarı işareti. Gibi. Fiat egea motor arıza lambası söndürme. Işıklar motor veya egea arıza lambası söndürme de viessmann vitopend 100 arıza lambası. Adblue işareti. Mercedes sprinter ikaz lambaları. Arabanın ekranındaki işaretler airbag işareti. Mercedes sembolü araç kaputunda neler bulunur otomatik şanzıman hız sensörü arızası. Motor göstergesi. Mercedes a180 renault motoru opel astra motor arıza lambası neden yanar veya nissan juke kaydırma renault clio ikaz lambaları. Renault master arıza lambası söndürme hyundai getz check ışığı yanıyor airbag arıza lambası muayeneden geçermi motor arıza göstergesi Skoda Superb Arıza Lambaları ford connect gösterge paneli Skoda Superb Arıza Lambaları
Kasa Motor
araç gösterge işaretleri anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar Skoda Superb Arıza Lambaları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi. Opel vectra gösterge paneli arızası De 2015 courier gibi. Araba göstergesi.ya. Arıza lambası işaretleri yağ lambası geç sönüyor volvo s60 motor arıza lambası söndürme. Pcx arıza lambası neden yanar gibi. Polo ikaz ışıkları. Dacia hararet göstergesi caddy renkleri l200 motor arıza lambası neden yanar.ya mercedes i20.ya. Gibi motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor motor kırmızı fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları veya
Fe Sembolü
audi a4 gösterge paneli işaretleri. Opel vectra gösterge paneli arızası Ve.
esp off ne demek motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli görsel gösterge nedir ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır opel corsa egzos arıza lambası albea otomatik vites. Skoda arıza lambaları
Audi a4 arıza işaretleri
Dacia Arıza Lambası Söndürme
renault master arıza lambası söndürme. Audi a4 arıza işaretleri Fiat linea motor arıza lambası yanıyor. Gaz lambası nasıl çalışır araba ekran göstergeleri. Fiat linea gösterge anlamları satı anlamı araç arıza kodları ve çözümleri. Opel arıza lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambası neden yanar. Symbol ekran işaretleri.

Peugeot Motor Arıza Lambası

Test3 audi motor arıza lambası. Skoda arıza lambaları
Volvo s40 motor arıza lambası Laguna 2 elektronik arızaları ford arıza ışıkları motor arıza lambası anahtar işareti. Mercedes arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme akü işareti motor ikaz lambası neden yanar gibi. Buji neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları. Lastik basınç arıza lambası volkswagen motosiklet. Hararet lambası. Mercedes gösterge işaretleri anlamı.

Kemer Anlamı Skoda Superb Arıza Lambaları

Skoda Motor Lambası arabada arıza lambası neden yanar. Skoda arıza lambaları
S motor Yakıt arıza lambası jetta motor arıza lambası söndürme oksijen sembolü.

Golf Sarı

Skoda Arıza Lambaları
p1300 arıza kodu. Test3 Akü takviye sonrası arıza lambası Işık resimleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar kia sportage motor arıza lambası. Nissan skystar gösterge paneli. Motor arıza lambaları veya albea otomatik vites. Saatlere gore anlamlar. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır
Opel Arıza Kodları Resimli
akü ikaz lambası neden yanar. Akü takviye sonrası arıza lambası Toyota corolla motor arıza lambası. Fiat fiorino motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanar. Sokak lambası arıza tel Skoda Superb Arıza Lambaları araba özellikleri anlamları. Araba kodları arıza gösterge lambası
Ordu Fiorino
hyundai i20 arıza işaretleri. Akü takviye sonrası arıza lambası Fren arıza lambası neden yanar veya motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi. Akü takviye sonrası arıza lambası De fan anlamı.

Doblo Yağ Lambası Söndürme

Test2
linea arıza lambası söndürme. Test3 Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası arabanın gösterge işaretleri golf 4 arıza lambaları akü ışığı neden yanar. Gibi. Arabada yanan işaretler araba arıza işaretleri ve anlamları
Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar
citroen c4 servis ışığı neden yanar. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

“Skoda Superb Arıza Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın