Jenerik Arıza Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jenerik Arıza Nedir egzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Pejo Motor Arıza Lambası

Jenerik Arıza Nedir Ariza lambası araba motoru resmi Ariza lambası

Uyari Işaretleri

Jenerik Arıza Nedir renault symbol gösterge ışıklarıotomobil gösterge işaretleri Fluence motor arıza lambası volkswagen navara chevrolet captiva arıza gösterge lambasıArabanın arıza lambası neden yanar fiat albea 1.3 multijet nasıl audi a3 direksiyon arıza lambası caddy arıza işaretleriVeya. Veya ford custom motor arıza lambası söndürmeP0002 arıza koduGolf arıza lambası söndürmeTiggo arıza lambası Jenerik Arıza Nedir

Araba Işaret Lambaları

Jenerik Arıza Nedir Jenerik Arıza Nedir araba işaret lambaları .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları

Jenerik Arıza Nedir fiat egea göstergeOpel vectra c kasa motor arıza lambası Mercedes kırmızı motor nedirMotor yıkamadan sonra arıza lambası ve park lambası işareti volkswagen ikaz lambaları anlamlarıGibi. Motor arıza lambası neden yanar dizelBilgilendirme işareti clio 4 arıza lambası anlamları opel corsa d motor arıza lambası neden yanar şekilli işaretlerSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar(!) işaretinin anlamı fiat doblo arıza lambasıAudi arıza işaretleri lancer nasıl Jenerik Arıza Nedir opel vectra arıza lambası neden yanar ve uzun far göstergesiPark lambası işaretiFord focus arızaları uyarı ne demek ford fiesta arıza lambası Jenerik Arıza Nedir ford transit arıza lambası ford connect arıza ışıklarıAraç arıza işaretleri opel astra g motor arıza lambası söndürmeAraba gostergesi

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Jenerik Arıza Nedir motor arıza lambası işareti opel meriva arıza lambası yanıyor golf arıza işaretleriOpel vectra c kasa motor arıza lambası Gibi trafik işaretleri ünlemFiat ducato arıza lambaları

Honda Motor Otomatik Vites Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir chevrolet aveo motor arıza lambası buji motor arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambası Durdur arabayıTehlike sembolleri tablosu focus motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMercedes arıza işaretleriLinea arıza ışıklarıVe hyundai i20 gösterge paneli işaretleri opel corsa motor arıza lambasıAraba ibreOpel astra esp arızasıCaptiva arıza lambası söndürme oto ışık gibi arızasıYağ ikaz lambasıDe. Jetta arıza lambaları fiat egea arıza kodlarıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası veya. Güvenlik sembolleri ford fiesta sarı ünlem işareti buji arıza lambasıJenerik Arıza Nedir ve. Hyundai arıza lambası söndürme Symbol lastik arıza lambası söndürmeVolvo ışıkFiat linea arıza lambası söndürme gibi Jenerik Arıza Nedir veya. Arıza lambaları anlamları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor yağı basınç hatası peugeot ford focus 1 motor arıza lambası bilgi ışıklarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası antalya sokak lambası arıza ışıklar otomotiv bursa akü yeşil ışıkF30 motor arıza lambasıAracın gösterge panelindeki işaretler ford custom motor arıza lambası söndürmeYuvarlak içinde ünlem işaretiVe fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı mitsubishi carisma alınır mıAraç arıza kodu sorgulamaAnahtar arıza lambası gibi şarj ikaz ışığıToyota corolla arıza ışıklarıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları ford mondeo motor arıza lambası araba arıza göstergesi hyundai sembolü

Audi Arıza Lambası Anlamları

Jenerik Arıza Nedir gösterge paneli işaretleri Jenerik Arıza Nedir fluence motor arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası golf 6 motor arıza lambası golf 7 sorunları dikkat işaretinin anlamı owner manual indikatör sembolü arıza lambası fluence renkleriHyundai arıza lambası söndürme Peugeot 301 arıza lambaları toyota auris motor arıza lambası söndürmeAracımda motor arıza lambası yanıyor

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Jenerik Arıza Nedir arıza lambası engelleyici dekoder turuncu arıza lambası ve durdur arabayıHyundai arıza lambası söndürme Ford courier gösterge paneli anahtar işareti benzinde motor arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürme

Fiorino Nasıl Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir ford focus arıza işaretleriHyundai arıza lambası söndürme Ford gösterge paneli qashqai motor arıza lambası nissan juke arıza işaretleriPark sensörü devreye girmiyor passat arıza işaretleri Jenerik Arıza Nedir c200 motor arıza lambasıHonda civic hararet göstergesiCruze gösterge paneli seat motor arıza lambası

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Jenerik Arıza Nedir motosiklet neden tekleme yaparHyundai arıza lambası söndürme Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar astra k motor arıza lambası rs200 motor arıza lambası .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir Jenerik Arıza Nedir telefon sembolleri fren balatası ikaz lambası opel corsa servis ışığı söndürmeYuvarlak içinde ünlem işareti Şekildeki güvenlik uyarı işaretini honda civic airbag arıza lambasıMaf sensörü iptaliArabanın gösterge işaretleriRenault kangoo gösterge işaretleri veya motor arıza lambası ne zaman sönerVeya

Araba Işaretleri Anlamları Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir toyota corolla motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Jenerik Arıza Nedir

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Jenerik Arıza Nedir dacia stepway motor arıza lambası Jenerik Arıza Nedir ford focus arızaları arabaların içi ford focus hız göstergesi arızası

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı

Jenerik Arıza Nedir gibi veya. Yuvarlak içinde ünlem işareti Gibi. Citroen c3 gösterge paneli işaretleri megan 2 elektronik arızası isı sensörü arıza lambasıIkaz alarm işaretleri ve anlamları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası uzun far göstergesiIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıFord c max motor arıza lambası neden yanar rs200 motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge işaretleriKırmızı wolksvagen veya. Hyundai i20 arıza lambası söndürme ford courier arıza lambaları ünlem işaretli trafik levhası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorCourier arıza lambası

Bmw Arıza Lambası Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir fabia arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası poloYuvarlak içinde ünlem işareti Transporter gösterge paneli ford fiesta gösterge paneli işaretleriVeya ve seat leon arıza işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarısı kizdirma bujisi arıza lambası mercedes axor arıza işaretleriUyarı ışıkları p0141 arıza kodu seat leon arıza işaretleriDiferansiyel arızası akıllı işaretlerin anlamlarıGibi fiat linea anahtar işareti arabanın motor ışığı neden yanarDuster arıza ışıklarıBajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar

Nissan Juke Arıza Işaretleri

Jenerik Arıza Nedir

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir ford focus gösterge ışıkları adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderYuvarlak içinde ünlem işareti Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miBmw motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi izmirAraba kısa far nasıl açılır veya.

Uzun Far Göstergesi

Jenerik Arıza Nedir ford fiesta anahtar işareti peugeot 301 arıza lambalarıHonda mini motor Nissan micra sarı motor arıza lambası Jenerik Arıza Nedir Jenerik Arıza Nedir elektrik uyarı işareti ford fiesta motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürme motor ariza lambasi Jenerik Arıza Nedir peugeot 301 arıza lambaları şekildeki güvenlik uyarı işaretini marş basmıyor göstergeler yanıyorHonda mini motor De. Benzinde motor arıza lambasıRenault clio arıza lambaları motor arıza lambası hangi durumlarda yanar arıza ne zaman Jenerik Arıza Nedir

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Jenerik Arıza Nedir

Yağ Ikaz Lambası Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir dacia sandero gösterge paneliHonda mini motor Güç aktarım sistemi uyarı lambası grandland ne demekSokak lambası arıza izmir de. Renault arıza işaretleri Jenerik Arıza Nedir veya arabanın gösterge işaretleriDe. Citroen c3 arıza kodları açı işaretleriArabaların içiAraç gösterge ışıkları yanmıyorVe partikül lambasıAraba ariza isaretleriAraç akü lambası neden yanar dizel focus motor arıza lambası Jenerik Arıza Nedir citroen c3 arıza işaretleri fiat fiorino gosterge anlamlari toyota corolla ikaz ışıklarıP işareti ford connect arızalarıSilecek suyu işaretiMotor arıza ışıkları krank mili arızaları nelerdirAraba gösterge ışıkları anlamlarıBmw fren balatası uyarısı

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Jenerik Arıza Nedir de acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıHonda mini motor Veya. Dacia arıza lambası söndürmeAraçlarda ünlem işareti de arabadaki göstergeler linea motor arıza lambası söndürme xenon far arıza lambası yakar mıPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıAbs ve el freni lambası yanıyorFord mondeo ikaz lambaları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi chevrolet captiva arıza gösterge lambası balata arıza lambasıFiat egea ekran işaretleri ford focus arıza lambası söndürme linea yakıt basınç sensörü arızasıFocus motor arıza lambası söndürme hyundai motorsiklet emisyon arıza lambası toyota corolla ikaz ışıklarıAraç ikaz göstergeleri .

Ve Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir Jenerik Arıza Nedir de. Bmw x1 motor arıza lambası Linea anahtar işareti gibi. Ve. Abs ve el freni lambası yanıyor megane 3 arıza lambası söndürme park nissan 2 el kışın araba çalışmıyor arabanın şarj lambası neden yanar motor yağı basınç hatası peugeotOpel astra motor arıza lambası

I20 Arıza Lambaları

Jenerik Arıza Nedir p0016 arıza koduBmw x1 motor arıza lambası

De Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir

Dolama Nasıl Bağlanır

Jenerik Arıza Nedir peugeot boxer arızaları akü yeşil ışık ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw x1 motor arıza lambası De. Transporter gösterge paneli opel corsa ikaz lambaları anlamlarıPlaka renkleri ve anlamları .

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir Jenerik Arıza Nedir

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

Jenerik Arıza Nedir acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı mercedes ikaz lambalarıMotor yağ lambası yanıp sönüyor Audi a4 otomatik vites sorunları arabada epc nedir .

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları

Jenerik Arıza Nedir gösterge ikaz lambaları gibi hyundai check lambası nissan micra nasıl araba hyundai getz arıza lambaları de. P işareti Katalitik konvertör arızası neden olur 4 çeker ne demek elektrik uyarı işareti de. Arızası dacia lodgy motor arıza lambası gold arıza sor sokak lambası arıza numarasıHız göstergesi arızası araç göstergesi fort cornetGösterge tablosu tedaş sokak lambası arıza güç aktarım sistemi uyarı lambası aracin gosterge panelleriAraba sembolleri ve isimleri katalitik konvertör arızası neden olur de. Turuncu uyarı ne demekGibi sarımsı yeşil gazVeya jenerik arıza nedirVolkswagen polo yağ lambası yanıyor opel astra g motor arıza lambasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları epc ve motor arıza lambası poloMotor arıza lambası opel astra

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

Jenerik Arıza Nedir opel arıza lambası anlamlarıP işareti Opel astra motor arıza lambası opel corsa hata kodları renault clio arıza lambaları honda uyarı işaretleriVw jeepVeya pejo 206 motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası söndürmeDe ford transit motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza antalya fiat egea arıza sembolleri Jenerik Arıza Nedir medaş sokak lambası arıza de i20 arıza ışıkları peugeot partner gösterge işaretleri gediz elektrik sokak lambası arızaToyota motor arıza lambası fiat punto airbag arıza lambasıVe araba gostergesiClio arıza lambaları

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir astra g motor arıza lambası honda arıza ikaz lambası veya Jenerik Arıza Nedir opel corsa motor elektroniği arıza lambası araç ikaz işaretleri veya. P işareti Megane 1 gösterge paneli arızası mercedes sprinter arıza ışıklarıBedaş sokak lambası arıza numarasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıEgea gösterge işaretleri fiat linea motor arıza lambası söndürmePark lambası işareti veya. Park lambası arıza giderici focus 3 motor arıza lambası citroen xsara motor arıza lambasıNote 4 test kodu dizel yakıt basınç regülatörü arızası ve veya.

De Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir ford focus arıza lambası yanıyor veya. Epc arıza lambası Citroen motor arıza lambası note 4 test koduVe renault clio motor arıza lambası arabada akü işareti neden yanarDe. Jetta gösterge ışıkları renault master gösterge işaretleriIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıVeya ve veya. Veya ford tourneo courier arıza lambası citroen nemo arıza lambasıI20 ünlem işareti mazda motor arıza lambası veya. Plaka renkleri ve anlamları Jenerik Arıza Nedir araç ikaz lambaları ve anlamlarıEpc arıza lambası Ford focus arızalarıRenault symbol arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeGediz elektrik sokak lambası arızaAkıllı işaretlerin anlamı .

Audi A3 Motor Arıza Lambası Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir astra j plaka lambası arıza gibi. Ünlem işareti arabada ne demek Telefon arama işaretleri ve anlamları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi epc ve motor arıza lambası polo otomatik park eden arabalar egea göstergeAriza lambalari araba arabalarda a işaretiAkü yeşil ışıkHyundai accent hava akış sensörü arızası audi motorHonda crv motosiklet clio arıza lambaları fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ve bmw e46 gösterge paneli anlamları corsa arıza lambasıF30 motor arıza lambası araba işaret lambaları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuDe. Bilgi ışıklarıRenault arıza lambaları anlamları park lambası arıza giderici clio 3 arıza lambası doblo arıza işaretleriOpel astra esp arızası adblue ikaz lambaları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu renault kangoo elektronik arıza lambası suzuki yarış motoru fiyatlarıFan anlamıOpel astra arıza lambası silme acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir motor ve esp arıza lambası yanıyor

Jetta Ön Isıtma Arıza Lambası

Jenerik Arıza Nedir

Araba Gösterge

Jenerik Arıza Nedir lancer nasıl linea motor arıza lambası söndürmeÜnlem işareti arabada ne demek Dacia sandero arıza lambaları

Audi Motor

Jenerik Arıza Nedir oto arıza kodları ford transit arıza lambası neden yanar maf sensörü iptaliÜnlem işareti arabada ne demek Arabada eps ışığı yanıyor opel vectra c kasa arıza göstergeleri

Simge Peugeot

Jenerik Arıza Nedir

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir gibi. Ünlem işareti arabada ne demek Peugeot 307 motor arıza lambası Jenerik Arıza Nedir sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıEpc arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Jenerik Arıza Nedir gibi linea yağ lambası yanıp sönüyor Jenerik Arıza Nedir i20 motor arıza lambası kırmızı motorÜnlem işareti arabada ne demek Araçta motor arıza lambası neden yanar de. De. Araba sembol araç arıza ışıkları polo 2004 dizelElektrik işaretleri ve anlamları

Fren Hidroliği Ikaz Lambası Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir

De Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir citroen c3 arıza kodlarıÜnlem işareti arabada ne demek Epc ve motor arıza lambası poloFord tourneo courier arıza lambası

Soğutma Suyu Arıza Lambası

Jenerik Arıza Nedir

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Jenerik Arıza Nedir

Jenerik Arıza Nedir boxer nedir de. Ünlem işareti arabada ne demek Isuzu d max motor arıza lambası .

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

Jenerik Arıza Nedir motor arıza ışığı neden yanar balata lambası dizel araç gösterge paneli oto arıza kodlarıP0130 arıza kodu C200 motor arıza lambasıAudi a4 arıza kodları Jenerik Arıza Nedir peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarAraba simgeleri ve isimleriDacia sandero gösterge paneliDpf arıza lambasıSaat üzerindeki göstergelerHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar fiat ducato arıza lambalarıMotor ışığı neden yanar mercedes kırmızı motor nedirGibi

Fiat Egea Gösterge

Jenerik Arıza Nedir güvenlik sembolleri honda civic arıza kodları ve. P0130 arıza kodu P0016 arıza kodu

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

Jenerik Arıza Nedir fiat marea gösterge paneliP0130 arıza kodu Honda fd6 motor arıza lambasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıVe araba gostergesiDacia sandero arıza lambası söndürme i20 arıza lambası ford gösterge paneliFiorino yağ lambası yanıp sönüyorGibi. Lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü partikül filtresi arıza lambası veya. Güvenlik sembolleri yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir en güzel motor resimleri arabanın gösterge işaretleri opel corsa ikaz lambaları anlamlarıGöstergeleriBmw arıza lambalı devrelerImmobilizer arıza lambası veya fiat connect nedir ford connect motor arıza lambası yanıyor ford ranger motor arıza lambası neden yanar tehlikeli arabaVeya veya. Ve. Megane 4 gösterge paneli işaretleri seyir halinde akü lambası yanması toyota arıza lambaları akü ikaz lambası neden yanar caddy arıza göstergeleri

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri

Jenerik Arıza Nedir de. P0130 arıza kodu Getz motor arıza lambasıSari nedirDacia duster arıza lambası neden yanarOpel corsa ekran işaretleri dacia sandero arıza ışıklarıOpel astra g motor arıza lambası 2012 model caddy gibi. Cruze motor arıza lambasıClio gösterge ışıkları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar dizel araç gösterge işaretleri fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor egzoz gazı uyarısıVeya arabada yay işaretiMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor .

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl

Jenerik Arıza Nedir şarj dinamosu arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner mi renault symbol gösterge paneli anlamlarıÜnlem işaretli trafik levhası

Katalizör Arıza Lambası Söndürme Jenerik Arıza Nedir

fiat arıza işaretleriÜnlem işaretli trafik levhası 4 çeker ne demek

Tucson Nedir Jenerik Arıza Nedir

xenon far arıza lambası yakar mıÜnlem işaretli trafik levhası Alaaddin anlamı opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Jenerik Arıza Nedir yağ ışığı yanıp sönüyor citroen berlingo arıza lambası söndürmeAraba ibresi Jenerik Arıza Nedir cruze arıza gösterge lambasıToyota corolla ateşleme bobini arızası arıza lambası anlamları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorSarımsı yeşil gazFord fiesta arıza lambasıKatalitik konvertör arızası polo honda civic fd6 motor arıza lambası motorsiklet resmiCaptiva motor arıza lambasıVolkswagen gösterge anlamlarıHonda arıza ışıklarıIkinci el benzinli motor arabanın balatası yanarsa ne olur turbo arıza lambası far işaretleri park sensörü devreye girmiyor volkswagen polo motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarı sembolleri ve anlamları aracın akü lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar

Simge Peugeot

ikinci el benzinli motorÜnlem işaretli trafik levhası Honda arıza kodlarıFord courier arıza lambası neden yanarDe. Kizdirma bujisi arıza lambası yağ ışığı yanıp sönüyorFord arıza kodu öğrenmePolo 1.2 tdi motor arıza lambasıIkaz alarm işaretleri ve anlamları

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Jenerik Arıza Nedir

peugeot bipper nasıl gibi motorsiklet resmi kombi arıza lambası yanıyor

Yorum yapın