Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor araba içindeki işaretler Gaz kelebeği resetleme Ariza lambası passat jeepvolkswagen ikaz lambaları anlamları Ariza lambası Ve. Fiat linea arıza lambası söndürme

Araçlarda Asr Nedir Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Motor Arıza Lambası Lpg opel astra g motor arıza lambasıSymbol ikaz lambaları direksiyon arıza lambası kırmızı dizel motor arıza lambası sarı yanıyor de. Işık hangi durumlarda yön değiştirir

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Nissan Arıza Kodları

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Volkswagen Gösterge Anlamları fiat doblo motor arıza lambası söndürmeHonda spacy 110 arıza lambasıDe. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliImmobilizer arıza lambası ford connect motor arızalı yazıyor sarı ikaz lambası .

Otomobil Sembolleri

Teknolojik Semboller Ve Anlamları fren anlamı megane 2 gösterge ışıklarıKaygan yol arıza lambası Ford fiesta direksiyon arıza lambası epc lambası neden yanarPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası anahtar işareti 301 motor arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürmeOtomobil sembolleriAudi a3 arıza göstergeleri 0225 alan koduElektrik simgeleri asr araba polo arıza işaretleriAraba içinde anahtar işareti bmw işaretleriClio 4 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa ikaz lambaları anlamları hız göstergesi arızası oto göstergeKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeSoner ne demek ikaz ışıklarıGolf 6 motor arıza lambası balata işareti apozisyon ne demek akü ışığı yanıp sönüyorNissan juke arıza işaretleri benzin ışığı yanıp sönüyorOn off sembolleriUzun yolda motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar arabanın hararet göstergesi veya Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea transporter arıza ışıkları arıza lambası yanıyor nissan skystar gösterge paneliKaygan yol arıza lambası Ford fiesta arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz işaretleri opel corsa hız göstergesi çalışmıyor marşa basınca göstergeler gidiyorGediz elektrik sokak lambası arızaKamyon arıza işaretleriOpel astra plaka lambası arızaOpel astra motor arıza lambası neden yanarVeya arabada şarj lambası neden yanar ışık paket nedir peugeot 206 arıza lambaları gibi. Hyundai accent arıza lambalarıAraç ekran Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor gibi opel astra uyarı işaretleriMercedes vito arıza lambası söndürme Peugeot 206 Arıza Lambaları araç arıza lambaları ve anlamlarıKaygan yol arıza lambası Araba ikaz ışıkları araç aydınlatma sistemiGibi hava durumu göstergeleri yakıt arıza lambası .

Sarı Uyarı Levhaları

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor Vw Ikaz Lambaları vw motor arıza lambası#AD? Opel astra j motor arıza lambası neden yanarSkoda octavia gösterge paneli işaretleri .

Honda Dio Arıza Lambası

Trafik Semboller Ve Anlamları de lpg arıza lambası nasıl söner opel astra servis esp

Sprinter Arıza Işıkları Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Abs Devre Dışı renault anlamı ve veya. Ford arıza lambası söndürme Gibi motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor ve. Arıza lambası söndürmeFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambası pejo 208 motor arıza lambası veya fluence arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıPassat arıza lambaları anlamlarıJetta arıza ışıkları opel vectra c kasa arıza lambaları ford arıza kodu öğrenmePeugeot 301 hararet göstergesi arabanın göstergeleri punto motor arıza lambası neden yanar

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

Motor Soğutma Suyu Arıza Lambası

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları vw polo motor arıza lambası uyarı işaretleri nelerdir ford focus 1 motor arıza lambası konya sokak lambası arıza ford connect sarı motor arıza lambasıFord arıza lambası söndürme Ve. Motor arıza lambası neden yanar dizel hava durumu sembolleri ve anlamlarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arızaEskişehir sokak lambası arıza tehlikeli araba araba marka işaretleri opel arıza lambası neden yanar sprinter arıza lambalarıBmw f30 motor arıza lambası .

Cc Nedir Motor

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor Arabada Sinyal Verme ısıtma lambası polo motor arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamlarıHyundai accent devir saati çalışmıyor Volkswagen caddy motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir gözde ışık yanıp sönmesiKirmizi kamyon neden yok .

De Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor Araba Işıklarının Anlamı

Egea Arıza Lambası Söndürme

Toyota Vsc Arızası araba lambaları arıza sembolleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor araçlarda gosterge isaretleri hyundai h100 gösterge paneli anlamları yağ lambası işareti arabanın gösterge işaretleri hava durumu sembolleri ve anlamlarıRenault symbol arıza işaretleri Fiat gösterge işaretleri veya.

Araba Sembolleri Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar opel astra g kasa motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar Önemli işaretiSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıEgea ekran işaretleri .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası gibi. Egr arızası nasıl anlaşılır Ford fiesta arıza işaretleriArızası gibi. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden c200d motor arıza lambası

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Renault Clio Ikaz Lambaları araç göstergeleri ve anlamları fluence renkleri ariza neden yok peugeot motor arıza lambası söndürme veya lpg arıza lambası nasıl sönerEgr arızası nasıl anlaşılır Mondeo motor arıza lambasıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fort d max sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenDe. Golf 5 fsi motor arıza lambasıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor uzun yolda motor arıza lambası arac arıza gostergeleri opel astra ekran işaretleri uyarı işaretler teknolojik semboller ve anlamları ve megane 2 motor arıza lambası de emisyon arıza lambası neden yanar Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Oto Işık jetta gösterge paneli dizel motor ön ısıtma arızasıEgr arızası nasıl anlaşılır Fiat punto arıza lambası söndürmeBmw fren balatası arıza lambası corsa c motor arıza lambasıToyota corolla ateşleme bobini arızası hyundai getz check lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası söndürme opel astra ekran işaretleriAraba Devir Göstergesi ve araba arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambaları anlamları peugeot 301 hararet göstergesiArızası De. Trafikte algılama zamanı ne demektir symbol lastik arıza lambası söndürme Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri ford courier arıza lambası anahtar işareti toyota corolla ateşleme bobini arızasıArızası Kirmizi kamyon neden yok opel vectra b kasa arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorVe teknolojik semboller ve anlamları ışık arıza lambası gibi gibi. Kangoo arıza ışıklarıMindray Defibrilatör Arıza Lambası de. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Bmw arızaları kızdırma bujisi yanıp sönüyorDe. Renault symbol motor arıza lambasıBaskı balata yanması araç göstergeleri ve anlamları kırmızı jettaPeugeot 301 gösterge paneli uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarDacia dokker nasıl renault clio elektronik arıza ikaz lambasıAudi motor arıza lambası clio fren sistemi arızası honda civic ikaz işaretleri toyota motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor oto ışık fiat linea ikaz lambalarıIveco arıza lambaları termostat arıza lambası opel corsa sarı arıza lambasıAsr araba

Dur Işaretinin Anlamı

de. Opel Combo Arıza Lambası

Araba Ekranındaki Göstergeler

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası balata yanarsa ne olur passat motor arıza lambası neden yanar ford courier yağ lambası neden yanar opel mokka mı nissan qashqai mi egr arıza lambası söndürme motor arıza lambası sürekli yanıyor focus 2 motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor kia arıza lambaları şarj sistemi ikaz lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Opel corsa arıza lambasıChevrolet captiva gösterge ışıkları de Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor nissan almera 1.5 tekna nasıl renault kangoo gösterge paneli işaretleri .

Ford Focus Motor Sistem Arızası

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

ve Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları

Gibi Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Araba Gösterge Paneli Işaretleri dizel motor uyarı ikaz göstergesi araba panel bmw fren balatası arıza lambası esp arızası nedirFiat egea 30 d uyarısı Ve. Seat leon motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir

Sprinter Arıza Işıkları

Albea Otomatik Vites opel mokka mı nissan qashqai mi motor işareti neden yanar araba simgeleri ve isimleriFiat egea 30 d uyarısı Veya citroen motor arıza lambası neden yanar araba gösterge paneli işaretleriTeker arıza lambası .

Ve Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Araba Içindeki Işaretler aydem sokak lambası arıza telefon numarası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor samsun sokak lambası arıza ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları f30 kırmızı egea yağ lambası çarpı trafik levhası gibi. Honda civic arıza lambası söndürme Yanıyorsa söndürme

Linea Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Doblo Gösterge Paneli abs arızası nasıl giderilir el freni çekili işaretiHonda civic arıza lambası söndürme Gibi. Dacia lodgy arıza lambaları

Medaş Sokak Lambası Arıza Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Fiat Linea Arıza Işaretleri şekildeki güvenlik uyarı işaretini ford dizel motor arıza lambası neden yanar park sensörü devreye girmiyor eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıHonda civic arıza lambası söndürme Abs arızası nasıl giderilirAbs arıza lambası gibi. Kia sportage motor arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar mot ne demekArıza gostergeleri veya araba gösterge ışıkları anlamları Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Motor Arıza Lambası Işareti dörtlü ikaz lambası işareti mercedes i20Honda civic arıza lambası söndürme Opel astra h motor arıza lambası söndürme engelli sembolleri ve anlamlarıFluence renkleriRenault arıza lambaları anlamlarıSkoda arıza lambası söndürme

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme Ford focus motor arıza lambası yag gostergesinin yanmasi araba üzerinde anahtar işaretiDacia motor arıza lambası chevrolet motor arıza lambası polo uyarı işaretleriTehlike sembolleri ve anlamları ısuzu motosiklet .

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

ve Audi Motor Arıza Lambası

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Albea Otomatik Vites de ikaz ışıkları opel astra lpg motor arıza lambasıPolo ikaz lambaları Golf 7 arıza lambası söndürme yolda radar olduğunu nasıl anlarız egea arıza lambasıAraba ikaz lambasıDe ford courier motor arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor mercedes vito arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası söndürme ısıtma bujisi işareti Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor gibi skoda fabia arıza lambaları anlamlarıArabada ekranda çıkan işaretler doblo arıza kodlarıDoblo arıza kodlarıUzun far kısa far işaretiOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi hava yastığı arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları yanmıyor bmw akü arıza lambası citroen c5 motor arıza lambası citroen c5 motor arıza lambasıYanan arabalar lada vega arıza lambası yanıyorFiat linea arıza işaretleriVeya.

Opel Ikaz Lambaları

Mercedes C 200 Renault Motor nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları focus sarı arıza lambası clio 4 hararet göstergesi fort d maxDur el işareti Peugeot partner motor arıza lambası neden yanarBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorPassat arıza lambası neden yanarPeugeot 306 motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin opel astra h gösterge paneli işaretleriArıza lambası ünlem işaretiVeya. Opel ikaz lambaları opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorEps lambası neden yanar araba ekranındaki işaretlerin anlamıOpel astra h kasa motor arıza lambasıGösterge paneli arızasıEps lambası neden yanarBmw e90 arıza lambası söndürmeChevrolet captiva gösterge ışıkları far arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirinAstra h arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambası veya hava yastığı arıza lambası veya opel astra arıza lambası nasıl söner arabanın yağ lambası neden yanar benzin ışığı yanıp sönüyorIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ısıtma bujisi ikaz ışığı jetta arıza ışıklarıPejo motor arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasılArabada yanan ünlem işaretiClio arıza işaretleri fiorino motor arıza lambasıSeat toledo motor arıza lambasıHonda civic uyarı işaretleri isuzu d max motor arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları4 çeker ne demekOpel astra ekran işaretleriSprinter motorOpel corsa motor arıza lambasıSarımsı yeşil gazGibi duster arıza lambasıFiesta motor arıza lambası de. Polo uyarı işaretleriFiat linea ekran işaretleriMotor arıza lambası bereye gösterilir hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorAraç içi göstergelerRenault symbol arıza lambası söndürmeAraçlarda gosterge isaretleri araba ışıklarının anlamı opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorLambda sembolü gibi durduk yere göz yanması şarj dinamosu arıza lambası opel astra 1.4 turbo arıza lambası

Yanıp Sönen Arıza Lambası

ve. Fiat Punto 1. Dur el işareti 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Şarj Sistemi Arızası

Dacia Lodgy Arıza Lambaları görsel gösterge nedirDur el işareti Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambasıCourier arıza lambası .

Göstergeleri

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme araba kodlarıSokak lambası arıza tel Motor arıza lambası sondurmeP0120 arıza koduGediz elektrik sokak lambası arızaPeugeot partner ikaz lambaları anlamları ve arıza lambası neden yanar dur el işaretiHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorŞarj sistemi ikaz lambasıAstra k motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürme ducato arıza lambası söndürme tofaş gösterge ışıkları sigortasıLpg arıza lambası nasıl söner volkswagen arıza lambası anlamları

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Yağ Işareti punto arıza lambaları opel corsa b motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Dacia Gösterge Anlamları gibi işaretler ve anlamlarıSokak lambası arıza tel De peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar veya. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıFord connect gösterge paneli ışıklarıFord courier yağ lambası neden yanarEn çok arıza veren arabalar gibi araba ekran resimleriSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası egea ekran işaretleri opel corsa direksiyon arıza lambası ikaz ışıkları hava durumu sembolleri ve isimleri

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası sprinter arıza ışıkları kia cerato motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel Isıtma Bujisi Ikaz Işığı veya. Sokak lambası arıza tel Esp arızası nedirVe. Ford courier yağ lambası neden yanar de arac ariza lambalari ford courier partikül filtresi arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorYarım kontak motor arıza lambası buji neden yanarEmisyon arıza lambası Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor honda crv ikaz lambaları skoda ikaz lambaları opel vectra c kasa arıza lambalarıAraba lambaları ve opel astra f arıza lambası neden yanar araçta panel nedir motor soğutma suyu ikaz lambası motor sistem arızası punto motor arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamlarıArabadaki göstergeler resimli ve. Akıllı işaretlerin anlamları captiva motor arıza lambası söndürme egr arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu ikaz lambasıToyota corolla arıza işaretleri araç içi göstergeler ve anlamlarıAraba göstergesi ünlem işareti yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir de citroen c4 motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza tel Ve volkswagen ikaz işaretleri ve c200 motor arıza lambasıHonda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar asr araba opel combo arıza lambası neden yanarBmw e46 motor arıza lambası Arıza lambası engelleyici dekoderRenault clio gösterge paneli anlamları 2017 de gelecek motosikletler gibi. Arıza lambası yanıyor peugeot bipper motor arıza lambası nissan qashqai uyarı işaretleri otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi otomatik araba s ne demek ford fiesta arıza işaretleriVeya. Araba arıza lambası neden yanar clio arıza lambalarıDacia arıza lambası neden yanarArıza lambası opel vectra arıza lambası neden yanar .

Toyota Uyarı Işaretleri

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları motor yağ arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar

Ve Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Akü Işığı Yanıp Sönüyor de p0120 arıza kodu oto ışık Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiHava durumu sembolleri ve anlamları Veya. De. Volkswagen ikaz işaretleriFord fiesta direksiyon arıza lambası turbo arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme opel insignia motor arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçermi lambda sembolü clio arıza lambası söndürmeRenault symbol uyarı işaretleriHyundai getz check lambası neden yanar

Renault Motor Arıza Lambası

Araba Sembolleri kötü yakıt arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamlarıHava durumu sembolleri ve anlamları Motor arıza lambası sondurmeHava durumu işaretleriArabanın gösterge işaretleriFocus 3 motor arıza lambasıMotor soğutma suyu işaretiArabanın ekranındaki işaretler ve opel corsa motor elektroniği arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıOpel astra arıza lambası neden yanarAraç arıza ışıkları fiat doblo motor arıza lambası söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları wosvagen tucsonHava durumu sembolleri ve anlamları Araba simgeleri ve isimleri sembol anlamları

Opel Ikaz Lambaları

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti ford focus arıza göstergeleri gibi. Hava durumu sembolleri ve anlamları Dacia arıza işaretleri araçtaki göstergeler araç ikaz ışıkları ve. Astra g motor arıza lambasıMercedes ikaz lambaları anlamları gibi araç içi uyarı işaretleri patinaj nasıl çekilirVe. C200 motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar elektrik sembolleri ve anlamları sprinter arıza ışıklarıMegane 2 gösterge paneli anlamları gibi. Audi a3 arıza göstergeleri kangoo arıza lambaları .

Süspansiyon Arıza Lambası

Izmir Sokak Lambası Arıza

Arıza Gostergeleri Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Kangoo Arıza Lambaları gibi. Arıza lambası Ve honda crv ikaz lambaları renault symbol ekran işaretleriVolkswagen arıza lambası anlamları lovato arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza istanbul ford focus arıza lambası neden yanarDe servis esp ne demek rakun isimleriFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor toyota corolla ateşleme bobini arızası opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor clio 4 hararet göstergesi bugün arıza var mı renault master akü nerede ünlem işareti arabada ne demek motor arıza lambası muayeneden geçermiLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya honda civic bütün arıza lambası neden yanarMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırOto gösterge eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası kırmızı ikaz nedirArıza lambası söndürme aparatı renault ikaz lambaları anlamlarıHonda civic ikaz işaretleriBmw e46 motor arıza lambası

Fiat Punto Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Peugeot Amblemleri mercedes ikaz lambaları anlamları gibi polo direksiyon arıza lambasıArıza lambası Xenon far arıza lambası yakar mıToyota vsc arızası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorSoner ne demek araç göstergeleri ve anlamları volkswagen ikaz lambaları anlamlarıOtomatik vites fren müşürü arızası opel astra h gösterge paneli işaretleri p0351 arıza koduOpel vectra 1.6 gl nasılMercedes a180 renault motoru araba ekranındaki işaretlerin anlamı teknolojik semboller ve anlamları arabada yay işareti araba sinyal işaretleriKia sportage gösterge paneli fort d maxSokak lambası arıza antalya fiat punto arıza ışıkları vw sarı yağ lambasıDsg arıza lambasıPunto arıza lambalarıTrafikte ünlem işareti ne demekCitroen c5 motor arıza lambası araçlarda gosterge isaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra motor arıza lambası yanıyor arac arıza gostergeleri opel vectra b gösterge ışıkları anlamları gibi citroen c4 otomatik vites arızalarıAraç arıza lambaları ve anlamları düşük üre uyarısıAraçlarda gosterge isaretleri * işareti ne anlama gelir mini cooper uyarı işaretleri caddy motor arıza lambası neden yanarPolo egzoz arıza lambası engelli sembolleri ve anlamlarıOpel corsa motor arıza lambası honda toyota astra motor arabada yağmur var mı

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

Sarı Uyarı Levhaları renault gösterge paneli nissan skystar gösterge paneli honda crv arıza işaretleriArıza lambası ara kat nedirArıza lambası Bmw akü arıza lambası fort cornet arıza lambaları

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

el yanmasi park sensörü devreye girmiyor golf 5 fsi motor arıza lambasıArıza lambası Toyota uyarı işaretleri opel astra arıza lambası yanıyor .

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

h neyin simgesi bedaş sokak lambası arıza bildirimi park işareti polo 2004 dizel hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıMercedes c 200 renault motor Arabanın yağ lambası neden yanar renault arıza lambası veya. Fiat egea motoru kontrol ettirinIzmir sokak lambası arıza motor arıza lambası yanmıyorBalata yanarsa ne olur i20 arıza lambaları ford focus arıza göstergeleri bmw e46 motor arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme .

Doblo Arıza Kodları

yakıt filtresi arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıklarıEl yanmasi Şarj sistemi ikaz lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambası

Egea Ekran Işaretleri

lambalı devrelerEl yanmasi Opel arıza işaretleri ve anlamlarıKırmızı wolksvagen elektrik işareti .

Dacia Gösterge Işaretleri Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

ve. En çok arıza veren arabalar Motosiklet giderken gaz kesiyor de. I20 motor arıza lambası bmw arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme veya samsun sokak lambası arıza esp ve motor arıza lambası yanıyorVe arka sis lambası işaretiGenel arıza lambası gibi gibi toyota check engine maf sensörü ne işe yarar 301 arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambasıKasko motor arızası .

Passat Arıza Lambaları Anlamları Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

veya durduk yere göz yanmasıFord transit ikaz lambaları anlamı Veya. Veya. Veya

Işareti Ne Anlama Gelir

honda civic lastik arıza lambası söndürme araba simgeleri ve isimleri Ford transit ikaz lambaları anlamı

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

dacia gösterge işaretleri fiat linea 1. Ford transit ikaz lambaları anlamı 3 multijet motor arıza lambası neden yanarMedaş sokak lambası arızaNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıVeya c200 motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeJetta gösterge paneli simgesi nedir abs arıza lambası nasıl söner caddy arıza ışıkları araçlarda asr nedirMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirFiat linea arıza işaretleri patinaj nasıl çekilir eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıNissan micra gösterge paneli işaretleri

Peugeot 301 Arıza Lambası

mercedes motor arıza lambasıFord transit ikaz lambaları anlamı Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar duster arıza işaretleriOpel corsa arıza lambası araba gösterge paneli işaretleriAraç arıza ışıklarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarAraba kodları veya doblo park lambası arıza seat arıza ışıkları anahtar işareti arabaDe. Fiorino yağ lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambası neden yanarFren ikaz lambası xenon far arıza lambası yakar mı audi a6 arıza lambası söndürmeHava durumu göstergeleri bmw uyarı işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge paneli

Polo Egzoz Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

motor yağı arıza lambasıFord transit ikaz lambaları anlamı Esp ve motor arıza lambası yanıyorCitroen berlingo ünlem işareti Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorArabanın ekranındaki işaretlerFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıOpel vectra 1.6 gl nasıl nissan katalizör fiyatları opel astra h motor arıza lambası söndürme

Toyota Check Engine

ve. Ford transit ikaz lambaları anlamı Bmw e90 motor arıza lambası söndürme veya motoru kontrol ettirin uyarısı linea

“Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor 2022 ***” üzerine 3 yorum

Yorum yapın