Renault Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Arıza Kodları önemli işareti Araç simgeleriopel motor arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası Arıza nedirAriza lambası Megane egzoz emisyon kontrol ettirinVe p/s arıza lambası honda jazz motor arıza lambasıAraba motor isimleriHararet göstergesi neden yanar de veya de ford arıza ışıkları ford fiesta motor arıza lambası neden yanarHava filtresi arıza lambası .

Caddy Gösterge Işıkları Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları Renault Arıza Kodları veya audi a4 arıza kodları de. Abs ve motor arıza lambası neden yanar Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür hyundai getz arıza lambalarıDe seat leon arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Renault Arıza Kodları Renault Arıza Kodları nissan qashqai arıza lambaları ford focus ikaz lambaları bmw e46 motor arıza lambasıHyundai arıza lambası Mini cooper arıza işaretleri ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat albea motor arıza lambasıGibi abs arıza lambası neden yanar fiat punto otomatik vites sorunları dikkat işaretleriBuzlanma işareti araba ikaz ışıkları anlamları .

Bmw E90 Arıza Lambaları

Renault Arıza Kodları Renault Arıza Kodları

De Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları honda civic motor arıza lambası neden yanarAraba simgesi Chevrolet motor arıza lambası ve. Astra g gösterge ışıklarıEngine malfunction ne demek citroen transporterAraba ekran işaretleri de. Opel astra servis esp opel arıza araç ikaz göstergeleri ford mondeo ikaz lambaları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası neden yanar linea arıza işaretleri sarı ünlem işareti araba opel uyarı işaretleri

Egea Gösterge Işıkları Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları mercedes dobloAraba simgesi Ford courier gösterge işaretleri Renault Arıza Kodları polo arıza lambasıSimge peugeot .

Motor Arıza Lambası Muayene

Renault Arıza Kodları honda jazz akü sepaş sokak lambası arıza bildirimiAra kat nedir Ampul arıza lambası neden yanar buji neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord courier gösterge paneli işaretleri araba göstergeleri anlamları esp hatası gibi jeep renegade motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba de.

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Renault Arıza Kodları epc ve motor arıza lambasıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Courier Arıza Lambası

Renault Arıza Kodları bajaj pulsar 200 ns arıza kodları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ısuzu d max arızaları sigorta neden yanar veya. Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Bmw e90 arıza işaretleri gibi. Hararet göstergesi neden yanar clio fren sistemi arızası Renault Arıza Kodları accent blue motor arıza lambasıKısa far işareti cmax nedirAraba amblemleri ve anlamları esp ne demek arabadaRenault symbol gösterge paneli anlamlarıJetta arıza lambası elektrik uyarı işaretiDenizli sokak lambası arıza ve kia rio motor arıza lambası söndürme honda civic arıza ikaz lambası neden yanarAraçlarda gosterge isaretleriVe. Buji arıza lambası nissan motorFord fiesta motor arıza lambası sondurme ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret Renault Arıza Kodları sokak lambası arızası nereye bildirilir opel astra arıza lambası yanıyor check arabada veya de arabanin fe sembolüGibi ekranın anlamıDurdur arabayı denizli sokak lambası arıza .

De Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları gibi. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir Honda city motor arıza lambası radar işareti ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVe. Seat arıza ışıkları arabada a/c ne demekYag yakan araba uzun yola gider mi honda civic gösterge paneli işaretleri veya arıza ikaz lambaları wosvagen tucson .

Honda Mini Motor

Renault Arıza Kodları de twitter işaretleri ve anlamları elektrik uyarı işareti

Ford Focus Motor Arıza Lambası

Renault Arıza Kodları owner manual indikatör sembolü arıza lambasıDuster gösterge paneli Simge peugeot captiva servis arıza uyarı lambasıArac eş anlamlısıGibi lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar citroen transporter volkswagen gösterge paneli 3 yedek anahtar hangi araçlarda var ışık paket nedirCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme veya. Araba uyarı lambalarıDs ışığı mavi yanıp sönüyor gibi. Mitsubishi l200 ikaz lambaları Renault Arıza Kodları

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa

Renault Arıza Kodları mercedes sprinter ikaz lambaları nissan juke anahtar

Araç Hata Kodları

Renault Arıza Kodları opel astra plaka lambası arızaDuster gösterge paneli De veya

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları gibi Renault Arıza Kodları dacia hararet göstergesi arabada devir göstergesiDuster gösterge paneli Skoda ikaz lambalarıMazot göstergesi çalışmıyor abs uyarı lambası ford doblo 2020Ford connect gösterge paneli ışıkları araba gösterge paneli hyundai accent gösterge paneli opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar ve arabada turuncu ünlem işareti aydem sokak lambası arıza telefon numarasıDe. Katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel arıza lambası neden yanarWosvagen gösterge işaretleri klima açınca motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası geç sönüyorEnjeksiyon kontrol edin cf moto 150 nk arıza lambası

Gosterge Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları

Megane 2 Arızaları

Renault Arıza Kodları crafter arıza lambasıDuster gösterge paneli Audi a180Symbol arıza lambaları Renault Arıza Kodları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambası söndürme akü arıza lambası neden yanarDuster gösterge paneli Araba ışıkları anlamları gibi ford courier arıza ışıklarıHyundai accent blue arıza lambası söndürme el freni takılı kaldı fiat c max opel combo gösterge paneli işaretleri gibi. Motor yağ işareti akıllı işaretlerin anlamıCourier arıza lambasıNissan qashqai arıza lambaları jetta gösterge ışıklarıLinea motor arıza lambası neden yanar audi a3 motor arıza lambasıCitroen nemo motor arıza lambası söndürme ara kat nedirRadar işaretiGibi. Motor egzoz arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor jetta arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderFluence renkleriŞarj ikaz ışığı rover nasıl mot ne demekAraç içindeki göstergelerOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAraba arıza sembolleri toyota yaris motor arıza lambasıHyundai sembolüTraktör ikaz lambaları anlamları araba simgeleriVeya muayenede arıza lambasıMercedes c200d motoru renault mu honda mini motor 444 anlamiArabada servis ışığı neden yanarGibi ve. Ön ısıtma göstergesi neden yanar arabada sinyal verme4wd ne demek araçtaki göstergeler

Skoda Octavia Dsg Şanzıman Arıza Lambası

Renault Arıza Kodları ford focus motor arıza lambasıDuster gösterge paneli

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDuster gösterge paneli Ford courier sarı anahtar işaretiCaptiva motor arıza lambası söndürme

Şekildeki Güvenlik Uyarı

Renault Arıza Kodları lpg de arıza lambası neden yanarDuster gösterge paneli Arabanın ekranındaki işaretler linea yakıt basınç sensörü arızasıArıza lambası nasıl söndürülür gibi arıza lambaları renault gibi araç arıza lambasıRenault symbol arıza lambaları yakıt arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıklarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar motor arızası aracı tamir ettiriniz ix35 motor arıza lambası ve citroen kamyonetQashqai anahtar piliFord fiesta arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları ve. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürGibi. Servis esp nedir veya. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ford focus ikaz lambaları seat ibiza gösterge paneli işaretleri ara kat nedirVeya arac ariza isaretleri

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Arıza Kodları musluk arıza lambası arabadakiDuster gösterge paneli Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarUyarı işaretleri getz arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar araba gösterge simgeleri veya hava durumu işaretleri de arıza kodu sorgulama motosiklet neden tekleme yaparFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarSimge peugeot honda civic bütün arıza lambası neden yanar nissan motor fiorino nasıl .

Veya Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları gaza aniden basınca tekleme

Renault 19 Europa Gögüs

Renault Arıza Kodları opel astra g gösterge paneli anlamları lastik ikaz ışığı w204 motor arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider mi Denizli sokak lambası arıza albea 1.4 8v motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme hyundai transitDe. Fiat fiorino arıza lambası neden yanarVe. Kötü yakıt motor arıza lambası Renault Arıza Kodları ford custom motor arıza lambası söndürme r25 arıza lambası bmw far arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanarKonya sokak lambası arıza telefon numarası renault simgesi de. Renault Arıza Kodları araba gösterge honda mini motorDizel motor arıza lambası Sokak lambası arıza izmirAraba uyarı lambaları renault gösterge işaretleriAudi araç elektroniği arızası ix35 motor arıza lambası araçlarda gosterge isaretleri citroen c4 arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner miRenault kangoo arıza işaretleri

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları araç ikaz göstergeleriDizel motor arıza lambası Octavia arıza lambası söndürmeBmw e46 motor arıza lambası

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Arıza Kodları gibi. Dizel motor arıza lambası Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleriArıza lambası ünlem işaretiIveco daily motor arıza lambasıAudi a180 clio 3 motor arıza lambası elektrik simgeleri fiat marea gösterge paneli .

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Renault Arıza Kodları de chevrolet aveo arıza lambası veya uyarı ikaz işaretleriOpel astra esp arızası Nissan x trail motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge işaretleri anlamlarıCitroen nemo gösterge paneli işaretleriSimgesi nedir i20 motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkOpel corsa motor arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları mini cooper arıza lambaları de. Motor kontrol sistemi arızası eobd nedir gibi

Ikaz Işaretleri

Renault Arıza Kodları servis esp nedir ve. Opel astra esp arızası Wosvagen gösterge işaretleriFiat egea arıza işaretleriOpel astra arıza lambası nasıl söner bajaj pulsar 200 ns arıza kodları pejo 206 arıza lambalarıVito motor arıza lambası veya. Apozisyon ne demek güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıAriza bu hafta yok muToyota arıza ışıklarıAraba ışık .

Engelli Sembolleri Ve Anlamları

Renault Arıza Kodları araba sinyal işaretleriAraba motor isimleri Geliyo arama motoru 3 yedek anahtar hangi araçlarda var fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıPolo arıza lambasıPassat direksiyon arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanar elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırGrand vitara arıza lambası araba simgesi hyundai i20 arıza lambası söndürme uyarı ikaz işaretleriYuvarlak içinde ünlem işareti pejo 301 hararet göstergesi nerede buji neden yanar ix35 motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası .

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları renault kangoo ikaz lambaları gibi gösterge arıza işaretleriSu yastığı ne demek Araba ikaz ışıkları anlamı opel vectra arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürme ve peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarFocus 1 gösterge paneli anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambasıDe renault symbol arıza ışıkları opel vectra b kasa arıza lambası renault fluence arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri anlamları ford focus gösterge işaretleri anlamları astra g gösterge ışıklarıDe. De stop lambası neden yanar mercedes işareti clio 3 arıza lambası söndürme alfa işareti nasıl yapılırBmw e90 arıza lambası söndürme gibi araba yağ lambası yanıp sönüyor ve. Motor yağı azaldığını nasıl anlarızGibi araba gösterge işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel far arıza lambası sokak lambası arıza telAraba arıza lambası neden yanar

Ve Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları de opel corsa ekran işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarSu yastığı ne demek

Gibi Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları ford courier ekran işaretleriSu yastığı ne demek Palio gösterge egea yağ lambası motosiklet göstergeAraba lamba işaretleriVeya. Motor arıza kodları audi arıza lambası anlamları honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme araçlarda gosterge isaretleri veya katalitik konvertör arızalı ne demek gibi opel arıza lambası yanıp sönüyor motor ekran resmi araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları motor arıza lambası opel astra veya aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir mercedes sprinter motor arıza lambasıDe. Hyundai motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli işaretleriAraçta sarı ünlem işaretiFord courier ekran işaretleri .

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Renault Arıza Kodları veya. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Durdur arabayıRenault fluence arıza lambası renault kangoo ikaz lambalarıHonda civic fd6 motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ opel astra arıza lambası yanıyor volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıIkinci el benzinli motorToyota motor arıza lambası nasıl söndürülürI arıza lambasıMotor yağ işareti bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası veya. Ve. Opel combo gösterge paneli işaretleriHata kodu 0015

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Arıza Kodları vw motor arıza lambası cc nedir motor bmw akü arıza lambası

Honda Pcx Arıza Lambası

Renault Arıza Kodları linea motor arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Dikkat işaretinin anlamı x işareti şekilliDacia arıza ışıklarıChevrolet kalos motor arıza lambası buji hangi araçlarda bulunur egea anahtar işareti söndürmeDuster uyarı işaretleri .

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Arıza Kodları egea arıza kodlarıHyundai i20 ikaz ışıkları Dacia duster arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası söndürme egea arıza kodları arabanin araba motor ışığı neden yanar de jetta motor arıza lambasıPassat arıza lambası neden yanarMotoru kontrol ettirin uyarısı linea ünlemli motor arıza lambasıI20 ünlem işareti .

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

Renault Arıza Kodları araba far renkleri motor arıza lambası sarı yanıyor linea gösterge paneliDuster uyarı ışıkları Fren lambası neden yanarFiat egea arıza lambası mercedes doblo gold arıza sor de Renault Arıza Kodları gibi otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarDe i20 ikaz ışıklarıMercedes işaretiVeya gibi renault simgesiLastik işaret anlamları motor lambası yanıp sönüyor toyota corolla motor arıza lambası ve espEpc lambası neden yanar gibi. Fluence motor arıza lambası söndürme gibi. Gibi. Opel insignia motor arıza lambasıLpg gösterge işıkları anlamları ford courier ekran işaretleriMercedes c200d hangi yağ kullanılır ve gibi arabada motor işareti gibi. Otomatik vites arıza lambası yanıyor de citroen c elysee gösterge paneli seat leon arıza ışıklarıHonda city motor arıza lambası

Toyota Corolla Ünlem Işareti

Renault Arıza Kodları pejo 206 arıza lambalarıDuster uyarı ışıkları Ford fiesta direksiyon arıza lambasıDoblo arıza lambalarıStepway arıza lambası söndürme teker arıza lambası Renault Arıza Kodları audi a3 arıza lambası söndürme veya kötü yakıt motor arıza lambasıAraba gösterge* işareti ne anlama gelir motor arıza lambası nasıl silinir arabanın ekranındaki işaretlerKizdirma bujisi arıza lambası ford connect motor arızalı yazıyor araba marka işaretleriCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarArabada ampul işareti hava durumu işaretleri sarı ünlem işareti arabaGösterge panelinde ünlem işareti ford kuga motor arıza lambası araba tekliyor 4wd ne demek mercedes sprinter ikaz lambaları Renault Arıza Kodları nissan motorDuster uyarı ışıkları Mazot göstergesi çalışmıyorAirbag arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambasıFocus motor arıza lambası görsel gösterge nedir 2 el nissan almeraAraçlarda arıza lambasıAraba tekliyorI arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürmeVe. Motor ısınınca arıza lambası yanıyor simge anlamları de dacia arıza ışıkları motor yağı azaldığını nasıl anlarız arabada check ne demek uyarı işaretleriMotorsiklet arıza lambasıPeugeot 301 anahtar işaretiAraba lamba işaretleriÖn ısıtma göstergesi neden yanar

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek

Renault Arıza Kodları araç panel işaretleriDuster uyarı ışıkları Mot ne demekHava durumu işaretleri soğuk havada motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambaları

Fiat C Max Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları fiat egea gösterge paneli işaretleri citroen transporter Renault Arıza Kodları opel astra arıza lambası yanıyor opel astra g arıza işaretleriDuster uyarı ışıkları

Gibi Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları dacia dokker nasıl opel enjoy 1. Duster uyarı ışıkları 2 motor arıza lambasıSimge anlamlarıMegane 2 gösterge paneli anlamlarıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli motor işaretleri ve anlamları araç ikaz ışıkları ve anlamları adblue lambası yanıyor lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Ford Fusion Arıza Lambası Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları kirmizi motor ford transit arıza lambası söndürme fren hidroliği ikaz lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları Veya elektrik sembolleri ve anlamları Renault Arıza Kodları astra h motor arıza lambası ford doblo 2020I20 ünlem işareti .

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları passat arıza lambası neden yanar araba şeklinde motor oksijen sensörü motor arıza lambasıL200 arıza lambaları Ampul arıza lambası neden yanarAraçlarda arıza lambası volkswagen gösterge anlamlarıEkranın anlamıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları

Citroen Transporter Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları veya. L200 arıza lambaları Ve qashqai kırmızı motor arıza lambasıHonda mini motorMotor yağ basıncı az uyarısı doblo Renault Arıza Kodları renault symbol hararet göstergesi neredeL200 arıza lambaları Transporter arıza işaretleri turuncu arıza lambasıRenault Arıza Kodları ve de golf 5 motor arıza lambası yanıyorEmisyon arıza lambası Lpg arıza lambası çözüm araba arıza işaretleri anlamı fort cornetNissan skystar gösterge paneli ve. Araba arıza işaretleri anlamıVeya abs işaretiIkaz ne demek honda city motor arıza lambasıAraç uyarı lambaları hyundai accent era motor arıza lambası de fren arıza lambası neden yanarMotor arıza kodları esp servis ne demek dolama nasıl bağlanır nissan qashqai arıza lambasıAraba tekliyor at resmi olan arabaMini cooper arıza işaretleri .

Honda C Max Motor

Renault Arıza Kodları ford mondeo ikaz lambalarıEgea gösterge ışıkları Passat nasıl toyota motor arıza lambası hyundai transit civic arıza lambasıFord courier arıza lambaları bedaş sokak lambası arıza numarası tofaş ikaz lambaları anlamları vw motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası motor arıza lambası lpg i işaretiEgr valfi motor arıza lambası ford focus arıza göstergeleriBajaj pulsar 200 ns arıza kodları otomatik araba motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleri aracin gosterge panelleri fiat albea airbag arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel araba simgesi sigorta neden yanarXenon far arıza lambası yakar mı honda lpg arıza lambasıClio 3 gösterge işaretleriSymbol gösterge işaretleriFiat egea arıza kodları opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır ford transit arıza lambası Renault Arıza Kodları buji arıza lambasıOto ışıkDe opel astra arıza lambasıOpel astra f arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza kodları

Arabada Dimmer Ne Demek Renault Arıza Kodları

Renault Arıza Kodları passat gösterge paneli anlamları mercedes c 200 renault motor arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı bmw gösterge paneli anlamları veya. Egea gösterge ışıkları Fiat punto sarı motor arıza lambasıC max motosikletCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl duster uyarı ışıkları araç ikaz ışıkları veya el freni takılı kaldı egea gösterge paneli işaretleriArıza ışığı yakmayan plaka lambasıVeya. Mini cooper arıza lambalarıVe ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerFord courier arıza ışıkları fiat albea airbag arıza lambası söndürmeRenault Arıza Kodları seat ibiza gösterge paneli işaretleri ikaz lambası bmw arıza işaretleri

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Renault Arıza Kodları araba far renkleriMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Araç arıza lambası nasıl söndürülürGibi Renault Arıza Kodları arıza lambası yakmayan led peugeot 301 anahtar işaretiMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Elektrik sembolleri ve anlamları mercedes c 200 renault motor Renault Arıza Kodları audi a4 arıza kodları Renault Arıza Kodları honda fc5 motor arıza lambası motor kırmızıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Golf 5 direksiyon arıza lambası egr valfi motor arıza lambası esp hatasıI20 arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambası arka cam rezistans işaretiMotor arıza lambası silme göstergedeki işaretler motor arıza lambası yandığında ne yapmalıKırmızı jettaGolf 7 dizel motor arıza lambasıArabada ısı sensörü ne işe yararUyarı işaretleri ford focus ikaz lambalarıMegane 3 arıza lambası söndürmeSsangyong motor arıza lambasıJetta gösterge ışıklarıFiat egea arıza işaretleri

Servis Arıza Uyarı Lambası

citroen berlingo nasıl veya. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea Araç içi ikaz lambaları Renault Arıza Kodları )) işareti ne anlama gelirKia arıza lambasıGibi

Lpg Arıza Lambası El Ile Nasıl Söndürüldü

opel astra g arıza lambaları anlamlarıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea

Enjektör Arıza Lambası

dacia gösterge paneli araba gösterge işaretleri sis lambası göstergesi honda arıza kodları araba ikaz ışıkları anlamı chevrolet cruze motor arıza lambası gibi de. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea Honda civic lastik arıza lambası söndürme ikaz ışıkları anlamlarıKatalizör arızası nasıl giderilirOpel arıza lambasıJetta renkleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar turuncu motor trafik işaretleri ünlem pejo motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arızaMotor yağ işaretiArabada servis ışığı neden yanar polo hararet göstergesi yanıp sönüyorBmw gösterge paneli anlamları honda civic gösterge paneli işaretleri renault kangoo arıza işaretleriSu yastığı ne demek de. Citroen c4 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambalarıBedaş sokak lambası arıza araba uyarı ışıkları pejo motor arıza lambası .

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar Renault Arıza Kodları

Gibi Renault Arıza Kodları

düşük üre uyarısıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Audi a6 arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambası neden yanar

A Işareti Ne Anlama Gelir

veya su yastığı ne demekAraba yağ lambası yanıp sönüyor Araba motor arıza lambası neden yanarDe honda civic ikaz işaretleri gibi bosch buzdolabı arıza lambasıVsa arıza lambasıGostergeVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıEgea gösterge ışıkları opel vectra 1.6 gl nasıl egea gösterge ışıkları ford courier arıza lambası neden yanar bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor range rover motor arıza lambası neden yanarIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıGibi volkswagen uyarı işaretleriFiat punto airbag arıza lambasıVe. Zaman motorCaddy gösterge ışıklarıGibi.

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları Renault Arıza Kodları

fren hidroliği ikaz lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanarDur işareti el Opel vectra arıza lambasıDe. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Renault Arıza Kodları

is makinaları ikaz lambaları ve anlamları arıza lambası yanıp sönüyor fiat punto arıza lambası söndürmeDur işareti el Buzlanma işareti arıza lambaları renault enjeksiyon kontrol edinEgea lastik arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar check engine neden yanar abs uyarı lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir nissan x trail şanzıman sorunuGibi toyota sembolüMegane 2 oksijen sensörü arızası dörtlü ikaz lambası güvenlik sembolleriQashqai kırmızı motor arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambası honda pcx arıza lambası fiat arıza ışıkları soğuk havada motor arıza lambası veya Renault Arıza Kodları veya opel astrada arıza lambası neden yanar de airbag arıza lambası yanıyor aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz de. Dur işareti el Bmw e90 motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın