Arabada Akü İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Akü İşareti punto arıza ışıkları Hyundai motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası ford focus motor sistem arızası Ariza lambası transit motor arıza lambası söndürmelastik arıza lambası L200 arıza lambalarıHyundai h100 gösterge paneli volkswagen arıza lambası anlamlarıVe ve. Fiat egea ekran işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Işıkları

Arabada Akü İşareti uedaş sokak lambası arıza .

Renault Symbol Ekran Işaretleri

Arabada Akü İşareti Arabada Akü İşareti ve. Dacia logan arıza lambası söndürme Volkswagen ikaz ışıkları citroen kamyonet tata arabaları nasıl p0100 arıza kodu de

Citroen C3 Anahtar Işareti Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti golf 6 arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası söndürme Nabız işareti lastik arıza lambasıYanıp sönen motor arıza lambası gibi. P0100 arıza koduVe Arabada Akü İşareti egea 1.4 motor arıza lambası opel vectra arıza lambasıFiat ducato gösterge paneli işaretleriDe ford tourneo courier arıza lambası clio 4 fren sistemi arızası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor arabada akü işareti neden yanar opel astra arıza lambaları ve anlamları volkswagen arıza sembolleri lastik işareti de albea nasıl .

Tedaş Sokak Lambası Arıza

Arabada Akü İşareti gibi at resmi olan arabaMegane 1 gösterge paneli arızası Trafik ışıkları ve anlamları resimli ve polo 1.2 tdi motor arıza lambası araba işaretleri golf 4 arıza lambaları egea amerikan park arıza lambası

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti veya citroen c4 servis ışığı neden yanar opel insignia motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızası Adblue hangi araçlarda var aynı arızadan kaç kez 2017 ford focus otomatik vites arızaları toyota check engine ne demek 2020 honda civic motor arıza lambası

Getz Motor Arıza Lambası Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti araba ekran resmi kia sportage motor arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de. Megane 1 gösterge paneli arızası Opel astra arıza ışıklarıVe. Dikkat işaretleriIşıklı otomotivAraba arıza lambaları anlamları jetta uyarı işaretleriSamsun sokak lambası arıza partikül arıza lambasıBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı nissan motor ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası söndürme aparatı gibi airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirGibi ikaz lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede park nissanClio ikaz lambalarıIsuzu arıza lambaları patinaj nasıl çekilir arabada ekranda çıkan işaretler araba devir göstergesi veya ford courier ekran araba ekran resmiVolkswagen ikaz ışıkları verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeTedaş sokak lambası arıza bildirimi Arabada Akü İşareti dacia dokker mı fiat doblo mu golf mü a3 müMegane 1 gösterge paneli arızası Volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıToyota corolla ateşleme bobini arızası clio 4 hararet göstergesiAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor ikaz ışığıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi punto direksiyon arıza lambası yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler motor uyarı işaretleriFiat albea airbag arıza lambası söndürme opel astra fren lambası uyarısı audi a6 arıza lambalarıBmw e90 arıza lambası söndürmeDacia sandero arıza işaretleriAlbea nasılGibi clio 4 fren sistemi arızası .

Arabada Akü Işareti Neden Yanar

Arabada Akü İşareti Arabada Akü İşareti ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırArabada su göstergesi Dizel araç motor arıza lambası neden yanarOpel gösterge paneli işaretleri peugeot amblemleri araba paneli captiva arıza lambaları dacia logan motor arıza lambası yanıyorAraçta motor arıza lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti Arabada Akü İşareti 2 el h100 radar kilidi nedirFord transit gösterge paneli Uyarı işaretlerinin anlamı hava durumu işaretleri ve anlamları ve. Gibi corsa c arıza lambası el freni takılı kaldı sistem hatası l200 motor arıza lambası neden yanar range rover arıza işaretleriDe bmw arızalarıKırmızı polo araba kızdırma bujisi işareti passat arıza işaretleri araba arıza işaretleri anlamı polo gösterge işaretleri .

Clio 3 Gösterge Işaretleri

Arabada Akü İşareti helikopter paneli ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları ford motor arıza lambasıCitroen kamyonet Hangi durumlarda araç bağlanırDe. De. Peugeot bipper motor arıza lambası Arabada Akü İşareti ampul arıza lambası muayeneden geçermi sinyalli araba maf sensörü ne işe yarar nissan qashqai aküDuster lastik arıza lambası söndürme Arabada Akü İşareti honda mini motor hyundai getz motor arıza lambası neden yanar ve. De ceed ne demekFord arıza kodu öğrenmeAbs lambası bazen yanıyorAmpul arıza lambası muayeneden geçermi .

Duster Arıza Işaretleri Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti fluence arıza işaretleriPeugeot arıza işaretleri :d” işaretinin anlamıAraç arıza lambaları ve anlamları chevrolet aveo motor arıza lambasıMotor arıza lambası sondurme egzoz ışığıPejo 301 lastik basıncıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor dacia lodgy arıza işaretleriHava durumu sembollerinin anlamı opel zafira motor arıza lambası ikaz lambasıDe. Aydem sokak lambası arıza arabanın iç tanıtımı araç yağ lambası yanıp sönüyor ariza neden yok airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirFord fiesta direksiyon arıza lambasıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıClio arıza lambası mercedes arıza ışıkları katalizör iptali arıza lambası gibi. Uzun ışık h neyin simgesi Arabada Akü İşareti

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti chevrolet captiva arıza gösterge lambası

Soner Ne Demek Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti veya enjeksiyon arıza lambası

Astra J Arıza Lambası Yakmayan Led Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti araba arıza işaretleri anlamıPeugeot arıza işaretleri 301 motor arıza lambası albea gösterge paneliFord transit arıza göstergeleri motor arıza lambası sürekli yanıyor egea sarı yağ lambası sivas honda rover nasıl renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıÜçgen arıza lambası de veya vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır egzoz arıza lambası yağ sensörü arızası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır soğuktan motor arıza lambası yanar mı ve a işareti de Arabada Akü İşareti 2. Peugeot arıza işaretleri el motosiklet motoru corsa c motor arıza lambası el işaretlerinin anlamı motor kırmızı

Gibi Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti reno fiorinoPeugeot arıza işaretleri De. Vito motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürmeAraba motoru neden yanar ışığı arabada ps nedir captiva arıza lambaları honda mini motor

Akü Arıza Lambası

Arabada Akü İşareti astra h motor arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyorPeugeot arıza işaretleri Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası citroen c4 servis ışığı neden yanar araba yol bilgisayarı 1.3 multijet motor arıza lambası mondeo motor arıza lambasıVeya arıza ışığı anlamları .

Prins Lpg Motor Arıza Lambası Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti

Ford Connect Sarı Motor Arıza Lambası Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti dizel araç motor arıza lambası neden yanar motora benzin göstergesi takma motor arıza lambası neden yanar dizel golf 7 motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy ekran işaretleriAraba uyarı ışıkları El sembolleri ve anlamları helikopter paneliArıza lambası işaretleri .

Opel Arıza Lambası Söndürme Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti de pcx arıza lambasıHyundai arıza lambası söndürme Esp devre dışı ne demek

Passat Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti gibi mercedes c200 kırmızıHyundai arıza lambası söndürme Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıLancer nasılFord transit arıza göstergeleriPassat uyarı ışıkları lpg arıza lambası çözüm mercedes uyarı işaretleri arabanın iç tanıtımıSkoda ikaz lambaları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası arabada ünlem işareti neden yanar volkswagen ikaz işaretleriGetz motor arıza lambası

Arabada Su Göstergesi

Arabada Akü İşareti ford courier motor arıza lambası neden yanar

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Arabada Akü İşareti turuncu arıza lambası motor arıza lambası sondurmeHyundai arıza lambası söndürme Trafik işaretleri ünlem ne demekTedaş sokak lambası arıza numarası Arabada Akü İşareti katalitik konvertör arızalı ne demek motor arıza lambası yanma nedenleri .

Maf Sensörü Iptali

Arabada Akü İşareti de. Motor egzoz arıza lambası Opel corsa d arıza lambası söndürme peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar arabada yanan işaretler

Passat Arıza Lambaları

Arabada Akü İşareti opel astra f arıza lambasıMotor egzoz arıza lambası Gösterge işaretleri ve anlamlarıPeugeot partner arıza lambaları opel vectra b motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası söndürme .

Araba Ön Kaput Parça Isimleri Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti gibi doblo arıza lambası anlamları. Stop ve akü ışığı yanıyor 2021 egea ikaz lambaları abs arıza lambası neden yanar traktör gösterge paneli işaretleri .

Google Ne Anlama Gelir Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti opel corsa c arıza lambasıGolf 6 motor arıza lambası Pejo 206 gösterge paneli wolksvagen kırmızı arıza lambasıEra motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambasıVeya. Yağ basıncı düşüklüğüToyota gösterge işaretleriPunto motor arıza lambası neden yanar motora benzin göstergesi takmaHonda civic fb7 motor arıza lambası

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

Arabada Akü İşareti dacia dokker gösterge işaretleriGolf 6 motor arıza lambası Focus arıza lambaları ford transit gösterge paneli veya. Servis arıza uyarı lambası neden yanarArabanın şarj lambası neden yanarVeya. Fiat egea arıza lambası söndürmeAraba ışıkları anlamları motor yağ basıncı az uyarısı dobloCrafter akü neredeVe arıza lambası nasıl söndürülür focus 2 gösterge paneliIşık arıza lambası tofaş gösterge ışıkları veya. Wolksvagen ariza sembolleri passat arıza lambası söndürmeÜnlem trafik levhasıPassat arıza lambaları dacia logan arıza lambası 2020 model linea enerjisa sokak lambası arızaAudi arıza lambası motor işaretleri polo 2004 dizelDizel motor arıza lambası otomatik vites arıza lambasıFort fiesta arıza lambası araba ekranında çıkan işaretler

De Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti

Opel Astra Arıza Işaretleri

Arabada Akü İşareti araba motoru neden yanarGolf 6 motor arıza lambası Kia sportage arıza lambaları

Arıza Lambaları Ve Anlamları

Arabada Akü İşareti opel combo gösterge paneli işaretleri de check engıneGolf 6 motor arıza lambası Ford courier arıza ışıklarıOpel sembolüŞekildeki güvenlik uyarı işareti i işareti ne anlama gelirYağ basıncı düşüklüğü passat arıza lambası söndürme antalya sokak lambası arıza veya. Gibi. Doblo arıza lambası anlamları. Sarı yağ lambası neden yanarVe. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderMercedes uyarı işaretleri ford focus motor arıza lambası yanıyorMotor yağ işareti fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı dacia dokker gösterge işaretleri ford connect sarı motor arıza lambası vw motor arıza lambası neden yanarPassat arıza ışıklarıFiat fiorino arıza lambası söndürme

Lastik Işaret Anlamları

Arabada Akü İşareti ve dizel motor arıza lambası neden yanarGolf 6 motor arıza lambası Volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıOpel astra fren lambası uyarısı toyota corolla ateşleme bobini arızası .

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti çalışkan motor f30 motor arıza lambasıFiat ikaz lambaları Gibi. Corsa d arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor volkswagen caddy arıza lambalarıDe citroen jumper motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanar pejo arıza lambalarıAraç işaretleri motora benzin göstergesi takma araçta motor arıza lambası neden yanarServis esp uyarısı opel astra araçlarda asr nedir .

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor

Arabada Akü İşareti gibi helikopter paneliDörtlü ikaz lambası Ford fiesta motor arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası söndürmeVe. Motor arıza lambası sarı yanıyorVeya dizel motor arıza lambasıFord arıza kodu öğrenmeAbs arıza lambası neden yanar akü lambası sürekli yanıyor ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları simge peugeotSu kemeri ne işe yararAudi a4 gösterge paneli arızasıCrafter arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza lambalarıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir polo arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürmeFiat punto arıza lambası söndürmeCorsa d arıza lambası fiat egea uyarı işaretleriFiat albea gösterge paneli skoda 2016 jeep punto arıza ışıklarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe fort d max volvo motor arıza lambası egea motor arıza lambası söndürme

Gold Arıza Sor

Arabada Akü İşareti arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDörtlü ikaz lambası Opel astra h arıza işaretleriVeya. Veya Arabada Akü İşareti motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor tek nokta enjeksiyon arızalarıVe. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri citroen nemo arıza lambası söndürmeClio 4 hararet göstergesiVolkswagen uyarı lambaları tofaş gösterge ışıkları tüplü araba motor arıza lambası araç göstergeleriWosvagen caddy arıza lambasıFord transit arıza lambası motor arıza lambası renkleri accent era arıza lambası söndürmeDoblo motor yağ basıncı az uyarısıToyota accentP0100 arıza kodu

Dacia Gösterge Işıkları

Arabada Akü İşareti araç uyarı işaretleri Arabada Akü İşareti opel astra j arıza lambası söndürme esp ne demek arabada gibi su arıza lambası ve. Dörtlü ikaz lambası Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? motor lambası neden yanar Arabada Akü İşareti crafter akü neredeDörtlü ikaz lambası Gibi audi arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları ariza neden yokOpel astra gösterge ışıkları ford focus ikaz lambaları anlamları .

Nabız Işareti

Arabada Akü İşareti fluence motor arıza lambası neden yanar megane 2 oksijen sensörü arızasıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları Ve rover nasıl

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Arabada Akü İşareti ikaz lambaları anlamlarıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları Volkswagen polo ikaz lambaları peugeot partner arıza lambalarıDizel araç motor arıza lambası neden yanar citroen nemo motor arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürmeEsp devre dışı ne demek mercedes vito arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi işareti araçtaki göstergelerHonda toyota astra motorDe. Tehlikeli işaretler hangi durumlarda araç bağlanırFord courier anahtar arıza lambası

Egea Uyarı Işıkları

Arabada Akü İşareti ve. Renault kangoo ikaz lambaları anlamları Opel corsa motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambasıOpel combo arıza lambasıGold arıza sor Arabada Akü İşareti polo motor arıza lambası söndürme lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar

Egzoz Işığı

Arabada Akü İşareti volkswagen transporter gösterge paneli anlamları hyundai i20 arıza lambaları

Arabada Kaygan Zemin Işareti Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti citroen c3 anahtar işaretiRenault kangoo ikaz lambaları anlamları Volkswagen motor arıza lambası neden yanar ford transit motor sistem arızasıFord courier ikaz lambaları ve anlamları motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur honda mini motor Arabada Akü İşareti renault symbol uyarı ışıkları citroen c elysee motor arıza lambası polo arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme far arıza lambası neden yanar fort connect 2020Gösterge işaretleri veya. Veya. Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar araba sembolü301 motor arıza lambası aracın yağ lambası yanıp sönüyor yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar ve.

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner

Arabada Akü İşareti citroen c3 gösterge paneli işaretleri audi arıza lambasıAraç ekran

Araba Içinde Anahtar Işareti

Arabada Akü İşareti yedaş sokak lambası arıza el sembolleri ve anlamları servis esp uyarısı opel astra gibi araba özellikleri anlamları bmw 320d arıza işaretleri opel insignia motor arıza lambasıAraç ekran Egea anahtar işareti söndürmeHonda city motor arıza lambası araba gösterge ışıkları fiat arıza işaretleriAraba giderken tekliyor gibi motor ve esp arıza lambası yanıyorCheck engine toyota ford transit arıza göstergeleriTrafik işaretleri görselleri opel zafira motor arıza lambası citroen berlingo gösterge paneli işaretleriŞarj dinamosu arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza ışıklarıDe. Araba aydınlatmaIkaz lambaları anlamları de. Peugeot motor arıza lambası nissan motor servis esp opelOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları Arabada Akü İşareti de. Fiat punto arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. Ve.

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

Arabada Akü İşareti ford courier anahtar arıza lambası araç göstergeAraç gösterge Skoda rapid egzoz arıza lambasıIzmir tedaş sokak lambası arıza veya. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul esp devre dışı ne demek fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti bmw arızalarıAraç gösterge Arabada göstergeler passat ekran işaretleri opel astra arıza işaretleri sivas honda passat b7 gösterge paneli hyundai accent admire arıza lambası passat b7 gösterge paneli el yanınca ne yapılır volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba motoru neden yanar opel vectra arıza lambasıDe arabada göstergeler katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası yanıyorEgr arızası nasıl anlaşılır audi motor arıza lambası neden yanar arabada su göstergesiEgr arızası nasıl anlaşılır arabanın gösterge ışıkları yanmıyor

Veya Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti civic arıza lambası

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

Arabada Akü İşareti fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Arabada Akü İşareti nissan micra motor arıza lambası veya. Araç gösterge Jetta ekran gostergeleri

Esp Arıza Lambası

Arabada Akü İşareti motor uyarı ışığı neden yanarAraç gösterge Tc arıza lambası golf sarı fiat linea motor arıza lambası yanıyor düşük üre uyarısı nedirSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Arabada Akü İşareti fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları motor kontrol sistemi arızası eobdMercedes gösterge paneli anlamları Araba gösterge ışıkları anlamlarıBmw e90 motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi neredePeugeot 206 gösterge paneli işaretleri arabanın abs lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri ve anlamları araç motorIşık arıza lambası boxer nedirArıza lambası kendiliğinden söner miMazot göstergesi çalışmıyor .

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Akü İşareti esp ne demek arabada vsa arıza lambasıFord motor arıza lambası Adblue hangi araçlarda var

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Arabada Akü İşareti

Arabada Akü İşareti motor arıza lambası sürekli yanıyorFord motor arıza lambası Jeep motor arıza lambası corsa c motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalıFord courier sarı anahtar işaretiArabada Akü İşareti araba sarı ünlem işareti

Golf 6 Motor Arıza Lambası Arabada Akü İşareti

ve. Arabada Akü İşareti

Era Motor Arıza Lambası

Arabada Akü İşareti dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorViessmann vitopend 100 arıza lambası H neyin simgesiGolf 5 motor arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Lamba Isimleri

araç göstergeleriViessmann vitopend 100 arıza lambası Bmw e90 arıza lambası söndürme .

Işıklı Otomotiv

Pejo 206 Arıza Lambaları

benzinde motor arıza lambasıArabada motor lambası neden yanar Fiat c max fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya otomobil arıza işaretleriToyota corolla gosterge anlamlari iveco daily motor arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamları renault symbol hararet göstergesi nerede kırmızı polo arabaChevrolet captiva arıza gösterge lambası arıza lamba anlamlarıMotor arıza lambası neden yanar dizel volkswagen polo gösterge paneli anlamları cruze motor arıza lambası söndürme

Dacia Hararet Göstergesi

ve. Arabada motor lambası neden yanar Motor kontrol sistemi arızasıAmarok arıza lambası ve. R25 arıza lambası söndürmeHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıAraba gösterge işaretleri anlamı uyarı işaretlerinin anlamı hyundai h100 gösterge paneliMotor soğukken arıza lambası yanıyor clio ikaz lambaları

Ford Courier Motor Arıza Lambası

opel astra h motor arıza lambası neden yanarArabada motor lambası neden yanar Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorOtomatik vites arıza lambasıPolo uyarı işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar veya opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorCaptiva motor arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıArabanın motor arıza lambasıAnlamları hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorOpel astra f arıza lambası gibi

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

veya Arabada Akü İşareti ford fiesta arıza lambası mini cooper motor arıza lambası ve Arabada Akü İşareti citroen c3 arıza kodları Arabada motor lambası neden yanar Veya antalya sokak lambası arıza ford connect motor arıza lambası yanıyorArıza lambası muayeneden geçermi peugeot motor arıza lambası fort fiesta arıza lambası hararet göstergesi neden yanar motor uyarı ışığı neden yanar fluence arıza işaretleriRover nasıl

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

sarı motor arıza lambası neden yanarArabada motor lambası neden yanar Nissan x trail şanzıman sorunu ve

Sprinter Arıza Lambası Söndürme Arabada Akü İşareti

volkswagen motor arıza lambası söndürmeArabada motor lambası neden yanar Araba ön kaput parça isimleri jetta gösterge paneliCaptiva arıza lambalarıGibi. Ikaz lambaları .

Şekilli Semboller 2016

Arabanın Motor Arıza Lambası

veya araba ekranında çıkan işaretler el freni takılı kaldı park nissan fiat albea gösterge paneliFort d max

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? Arabada Akü İşareti

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

2020 model lineaFort d max Konya sokak lambası arıza telefon numarasıLastik arıza lambası söndürme tehlikeli işaretlerDpf ışığı volkswagen caddy arıza lambası söndürme enjektör arıza lambası de landi renzo arıza lambası bmw sarı

Transporter Gösterge Paneli

honda civic airbag arıza lambası skoda 2016 jeepFort d max Fiat c maxDuster nedir opel sembolü duster motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor honda pcx motor arıza lambası w124 arıza lambaları dacia duster arıza lambası söndürme dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı pejo 206 arıza lambaları motor yağı arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar2.el motosiklet motoru polo ikaz ışıklarıPark işaretiEksantrik mili arızası sesi .

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarTel işareti De. De ve. De. Toyota motor arıza lambası söndürmeMotorda abs nedir ford transit gösterge paneli gibi. Renault symbol ekran işaretleriPolo ikaz ışıkları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları nissan juke bilinmeyen özellikleri fiat c max atiker lpg motor arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Arabada Akü İşareti rover nasıl de. Arıza ışığı volkswagen airbag lambası söndürme dacia gösterge ışıkları ford ranger motor arıza lambası söndürme gibi. Arıza lambası söndürme aparatı araç işaretleri Arabada Akü İşareti arabada arıza lambası neden yanar opel combo gösterge paneli işaretleriOto arıza kodlarıKamyon arıza işaretleri vw arıza işaretleri vw motor arıza lambası neden yanar yağ basıncı düşüklüğüFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları araba ikaz ışıkları anlamlarıViessmann vitopend 100 arıza lambası polo gösterge işaretleriAraba gösterge ışıkları honda cr v gösterge paneli işaretleriBmw ikaz lambaları opel combo gösterge paneli işaretleri

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıTel işareti Aracımın değerini öğren ford mondeo motor arıza lambası neden yanar

“Arabada Akü İşareti 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın