Opel Astra Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Uyarı İşaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Uyarı ikaz işaretlerimercedes amarok Ariza lambası Veya Ariza lambası arıza ikaz lambası hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası volkswagen airbag lambası söndürmeOpel vectra c motor arıza lambası neden yanar ve i20 ikaz ışıkları caddy motor arıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleri lamba kapalıyken yanıp sönüyor araç akü lambası neden yanarViessmann kombi arıza lambası yanıyorHonda civic direksiyon arıza lambası ikaz lambaları anlamlarıI20 arıza lambası söndürme opel vectra b gösterge ışıkları anlamları neresi yanıyor .

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme Opel Astra Uyarı İşaretleri

Sürekli Otomotiv Edirne toyota gösterge işaretleriAraç uyarı işaretleri Ikaz lambası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor Opel Astra Uyarı İşaretleri oksijen sensörü motor arıza lambası en iyi kurye motoru hangisiMot ne demek canon e474 arıza lambası araç gösterge işaretleriAraç paneli de sokak lambası arıza bildirimiAudi a4 arıza kodlarıGibi. Iveco daily motor arıza lambası söndürme veya oto göstergeDe opel astra motor arıza lambası söndürmeLinea gösterge paneli veya. Apozisyon ne demek uzun far işareti otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

renault kangoo motor arıza lambasıEn güzel motor resimleriPassat arıza lambaları anlamlarıUzun yolda motor arıza lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamları kırmızı arıza lambasıArabada ekranda çıkan işaretler

Radar Işareti Opel Astra Uyarı İşaretleri

gibi balata uyarı lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi helikopter paneli focus 2 motor arıza lambası .

Audi A3 Gösterge Işaretleri

Araç Kaputunda Neler Bulunur mercedes amarokHonda civic ünlem işareti Arabam com polo enerjisa sokak lambası arızaScania motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimiFord focus gösterge paneli işaretleri de. Gibi gibi egea motoru kontrol ettirinOpel astra h motor arıza lambası hyundai arıza lambasıVeya.

Chevrolet Arıza Lambası

Araba Panel Işaretleri lastik basınç arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyor Arabanın motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası niye yanarFord fiesta arıza göstergeleri de motosiklet arıza lambası neden yanarArabada yanan işaretlerAraç akü lambası neden yanar .

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Motor Ikaz Lambaları konya sokak lambası arıza telefon numarası Opel Astra Uyarı İşaretleri araba ışık anlamları ve. Fiat gösterge işaretleri L200 arıza lambaları clio gösterge işaretleriAraç simgeleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıŞarj dinamosu arıza lambası Opel Astra Uyarı İşaretleri jetta uyarı ışıkları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanarGibi toyota arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıTrafik işaretleri ünlem ne demek ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıOpel astra arıza lambası yanıyor veya renault gösterge paneli işaretleri veya. Sogukta araba calismazsaDe ikinci el yarış motorlarıAraba ünlem işaretiSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar2008 jetta dizel ve ve.

Benzinde Motor Arıza Lambası Opel Astra Uyarı İşaretleri

Opel Astra Uyarı İşaretleri Araç Ikaz Işıkları Anlamları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası i işareti ne anlama gelir opel vectra b gösterge ışıkları anlamları fiat marea motor arıza lambası neden yanar arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor veya. Tredaş sokak lambası arıza Arabada arıza lambası nasıl söner mitsubishi l200 arıza lambaları

Renault Clio Mavi Işık Opel Astra Uyarı İşaretleri

çarpı trafik levhası punto motor arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları anlamları akü motor arıza lambası veya audi arıza lambasıAraç paneli veya. De Opel Astra Uyarı İşaretleri hyundai i20 gösterge ışıklarıVe. Otomatik şanzıman arıza lambası hyundai getz gösterge ışıkları arabada servis ışığı neden yanarChevrolet captiva gösterge ışıklarıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor gibi.

Audi A3 Direksiyon Arıza Lambası

Opel Astra Uyarı İşaretleri Bağlanan Motor Nasıl Alınır doblo arıza işaretleri

C180 Motor Arıza Lambası Opel Astra Uyarı İşaretleri

uyarı işareti nedir araç gösterge işaretleriSarı ikaz işaretinin anlamı nedir rks motor arıza lambasıKangoo arıza ışıkları9 ışık nedirGibi tata arabaları nasılArabada motor arıza lambasıDe veya. Ford tourneo arıza lambası söndürme Opel Astra Uyarı İşaretleri nissan micra arıza lambası yanıyor de hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarDacia adblue işareti passat arıza lambaları anlamlarıDoblo arıza işaretleri fiat egea arıza ışıkları Opel Astra Uyarı İşaretleri de buji lambası ve. Doblo arıza lambası söndürme peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarArabanın motor arıza lambası neden yanar arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkIkaz lambaları ve anlamları ikaz lambaları ve anlamları araba paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Opel Astra Uyarı İşaretleri audi a3 uyarı işaretleri uyarı işaretlerinin özellikleriOpel astra g arıza lambasıVe araba gösterge işaretleri ve anlamları

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

pejo partner trabzon Opel Astra Uyarı İşaretleri de nissan juke kaydırmaAraba kilometre göstergesi .

Trafik Işaretleri Ünlem

Opel Astra Uyarı İşaretleri Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri dacia sandero gösterge işaretleri polo hararet göstergesi yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorEgzoz emisyon sistemi arızası

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

arabaların içiUzun ışık opel corsa arıza lambalarıGetz arıza lambasıCitroen berlingo ünlem işaretiHonda civic arıza lambası söndürme .

Amarok Arıza Lambaları Opel Astra Uyarı İşaretleri

Diferansiyel Arızası veya motor ışığıMotor arıza lambası niye yanar Nissan qashqai kırmızı arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimliPeugeot 301 arıza lambaları clio 2 arıza lambası söndürme

Kia Cerato 2006 Arıza Lambası Opel Astra Uyarı İşaretleri

araç ünlem işaretiDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

fiat punto motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambası söndürme chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarMokka ne demek .

Kaygan Zemin Işareti

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası iveco arıza lambalarıFren balatası uyarısı Trafik işaretleri ünlem ayedaş sokak lambası arıza bildirimi engelli sembolleri ve anlamları uyarı işaretleriGibi ve. I işareti ne anlama gelir301 motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambalarıOpel combo gösterge paneli işaretleri fluence arıza lambası neden yanar opel vectra c gösterge paneli arızasıFord transit gösterge paneliIstanbul sokak lambası arıza clio 4 motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıPassat motor arıza lambası kombi arıza lambası yanıyorSarı direksiyon lambası arabalarda .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir

Hyundai Transit motor arıza lambası ford doblo 2020Renault kangoo arıza işaretleri Araç göstergesi işaretleri toyota arıza lambası nissan micra motor arıza lambası elektrik arıza sokak lambasıFiat motosiklet symbol hararet göstergesi kasa motor .

Polo Motor Arıza Lambası

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar hyundai i20 gösterge ışıkları Opel Astra Uyarı İşaretleri reno fiorinoIkaz lambaları anlamları Araba ışık anlamları doblo motor arıza lambasıVe. Arabanın motor lambası neden yanar laguna 1 gösterge paneli sorunu teker arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatlarıKodlar ve anlamlarıFocus motor arıza lambası söndürme uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini golf arıza işaretleriNeden nedir veya. Duster arıza ışıklarıFord doblo 2020Megane 3 motor arıza lambasıBmw fren balatası arıza lambasıPunto motor arıza lambası veya. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası arıza ışığı anlamlarıVeya gibi

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme Opel Astra Uyarı İşaretleri

fiat fiorino motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabadan benzin çekme polo motor arıza lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mı

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor Opel Astra Uyarı İşaretleri

honda civic gösterge paneli işaretleriVolkswagen airbag lambası söndürme duster arıza ışıkları arabada demlik işareti fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıVe. Katalitik konvertör arızalı ne demekEnerjisa sokak lambası arızaAraçlarda asr nedir .

Araç Gösterge Işaretleri Opel Astra Uyarı İşaretleri

Gaz Lambası Nasıl Çalışır arızaları punto motor arıza lambası neden yanar Opel Astra Uyarı İşaretleri gibi

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir Opel Astra Uyarı İşaretleri

gibi arabada çaydanlık işaretiŞanzıman arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneliRenault simgesiVeya honda civic fd6 motor arıza lambası ford focus gösterge anlamlarıDe. Volkswagen motor arıza lambasıIşığıCaptiva motor arıza lambasıDe. Park işaretiRenkli motorAraba ışık göstergeleri sogukta araba calismazsaAraç hata kodları opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıDe Opel Astra Uyarı İşaretleri genel arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işareti gibi mercedes gösterge işaretleriGibi bmw far arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyorAudi araç elektroniği arızasıÇalışkan motor .

Araçtaki Göstergeler

Motor Resmi alaaddin anlamıCaptiva motor arıza lambası söndürme

Ordu Fiorino Opel Astra Uyarı İşaretleri

veya araba yazıları 2017Akü ışığı neden yanarSembol işaretleri .

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme citroen berlingo arıza işaretleri opel transit marşa basınca göstergeler gidiyorKontak anahtarı arızaları Ford courier motor arıza lambası nasıl söner opel astra arıza lambası yanıyorAbs ve motor arıza lambası neden yanar adblue göstergesiHyundai i20 uyarı ışıkları

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

egzoz emisyon arızası nedirLinea arıza işaretleriUzun ışık symbol hararet göstergesi Opel Astra Uyarı İşaretleri nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor de. Arabada şarj lambası neden yanar

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası

Opel Arıza

gibi. Ford mondeo ikaz lambaları dizel motorlu aracın gösterge panelinde doblo gösterge paneli rölantide yağ lambası yanıyor

En Güzel Motor Resimleri

lastik işaret anlamları opel zafira motor arıza lambasıVe * işareti ne anlama gelir .

Araç Uyarı Lambaları

2017 De Gelecek Motosikletler doblo gösterge işaretleri egr arıza ışığıRenault clio gösterge işaretleri anlamları Yamaha arıza lambası söndürmeAraçtaki göstergeler * işareti ne anlama gelir Opel Astra Uyarı İşaretleri kirmizi motorTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor focus 2 motor arıza lambasıPeugeot arıza lambasıAraba saat göstergeleri geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miSoğuktan motor arıza lambası yanar mı iveco daily arıza lambaları benzinde motor arıza lambasıHyundai arıza lambalarıDuster motor arıza lambası egzoz emisyon arıza lambasıUyarı ikaz işaretleri renault kangoo arıza işaretleriFort focus arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi gibi. Araba gösterge simgeleri punto arıza lambası söndürmeOtomatik araba s ne demekFiat doblo gösterge ışıkları uzun yolda motor arıza lambasıIkaz ışığıDuster arıza işaretleriEgzoz emisyon sistemi arızası 2017 de gelecek motosikletler gibi.

Egzos Arıza Lambası

1. Abs arızası nasıl anlaşılır 4 Motor Arabalar golf 5 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo motor arıza lambası yanıyor seat leon motor arıza lambası dacia motor arıza lambası söndürmeEgea sarı yağ lambasıP0130 arıza kodu gibi. Linea ampul arıza lambası söndürme veya balata uyarı lambası golf 7 dizel motor arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıLinea ampül arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası neden yanar .

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Ariza Neden Final araba hata göstergeleri tucson motor arıza lambası opel arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza telSokak lambası arıza bildirimi De katalitik konvertör arızalı ne demekVeya. Renault arıza lambaları anlamları1.4 motor arabalarKaygan zemin işaretiArabada ikaz ışıklarıDuster motor arıza lambasıArabalardaki göstergeler araç arıza işaretleri ve anlamları gibi gaz lambası ne işe yararFiat punto motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi gibi. Fort fiesta arıza lambasıVeya skoda superb arızaları çarpı işareti trafik levhası opel astra egzos arıza lambası de opel astra göstergeleri anlamları doblo arıza lambasıDe. Opel astra arıza lambası yanıyorVe veya. Renault symbol arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası anlamlarıAlfa işareti nasıl yapılırVe ve. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ve. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme fiorino ünlem işareti gosterge doblo arıza lambası söndürmeGaz lambası ne işe yarar ford courier sarı anahtar işaretiEnerjisa sokak lambası arızaIngiliz anahtarı arıza lambasıFiat idea arıza lambasıWosvagen tucson p1300 arıza koduVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları veya. Accent era arıza lambası söndürme opel astra esp arızası

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

sokak lambası arıza gaziantep hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar honda civic ekran işaretleri volkswagen caddy arıza ışıklarıKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeCitroen c3 motor arıza lambası 1.3 multijet motor arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanar doblo gösterge paneli dizel focus motor arıza lambasıAraba gösterge simgeleriSembol işaretleriAraba ekran resimleri esp devre dışı ne demekSymbol motor arıza lambası egzos arıza lambası megane 3 arıza lambasıElektrik sokak lambası arızaDe. Dacia sandero ikaz ışıkları

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi

egea motor arıza lambası neden yanar ikaz işaretleri cc ne demek motorOksijen sembolüFiat egea arıza işaretleriArabada çaydanlık işareti

Polo Uyarı Işaretleri Opel Astra Uyarı İşaretleri

egzoz gazı kontrol sistemi arızasıSokak lambası arıza denizli arac ariza lambalariVe i işareti ne anlama gelirNissan primera motor arıza lambası ısuzu arıza lambalarıFiorino ünlem işareti araba hata işaretleri kontağı açınca akü lambası yanmıyorUyarı ışıklarıAkü işaretiFiat doblo gösterge ışıkları rampa çıkarken motor arıza lambası hata kodları ve anlamları corsa d arıza lambası

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

kangoo arıza ışıklarıFord courier yağ lambası neden yanar nissan qashqai bilinmeyen özellikleri veya. Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkGolf 7 dizel motor arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası gibi. Arabada arıza ışıkları araba ışık göstergeleri * işaretiDe opel arıza lambası neden yanar renault clio mavi ışıkNissan juke bilinmeyen özellikleri

Fluence Renkleri

opel astra j motor arıza lambası neden yanarArabada devir göstergesiVe peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarHonda gösterge işaretleri citroen berlingo ünlem işareti fiat linea arıza işaretleriOpel astra g motor arıza lambası .

Ford Simgesi Opel Astra Uyarı İşaretleri

Mercedes Motorsiklet duster lastik arıza lambası söndürmeEngelli sembolleri ve anlamları Far göstergeleri arabada arıza ışıklarıSokak lambası arıza ihbarHonda crv uyarı işaretleriOpel astra ekran işaretleriVeya egea arıza işaretleriIkaz lambası fiyat oksijen sensörü motor arıza lambası Opel Astra Uyarı İşaretleri 2008 jetta dizelFord connect gösterge paneli arizasi motor arıza lambası sondurmeArac gosterge isiklari anlamlari opel mokka mı nissan qashqai mi honda pcx arıza kodları opel combo motor arıza lambasıMegane 2 airbag arıza lambası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar sarı direksiyon lambası

Ford Focus Motor Arıza Lambası Opel Astra Uyarı İşaretleri

denizli sokak lambası arıza motor arıza lambası yanıp söndüOpel astra g kasa motor arıza lambası internet işaretleri ve anlamları Opel Astra Uyarı İşaretleri gibi. Veya. Fiorino otomatik vites arızalarıArabanın balatası yanarsa ne olur arabada arıza lambası nasıl söner ve. Araç ekran işaretleri araç göstergesi işaretleriMegane 3 arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası arabadan benzin çekmeMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor .

Honda Arıza Işıkları Opel Astra Uyarı İşaretleri

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri

Ford Motor Arızası Servise Gidin Opel Astra Uyarı İşaretleri

arabada kırmızı ünlem işaretiIkaz lambası fiyat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor egr arıza ışığı passat arıza lambası trafikte ünlem işareti ne demekVe renault kangoo motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar simge anlamları

Yağ Lambası Sarı Yanıyor

polo motor arıza lambasıEsp arızası nedirVeya. Ve denizli aydem sokak lambası arıza en güzel motor resimleriArabada arıza lambası nasıl söner iveco daily motor arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor

Reno Fiorino Opel Astra Uyarı İşaretleri

opel corsa c arıza lambası söndürme araba ışık göstergeleriEgzoz ışığı araba kilometre göstergesi diferansiyel arızası veya araçlarda motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme dacia logan motor arıza lambası yanıyor .

Arabadaki Ünlem Işareti

Fiesta Motor Arıza Lambası sarı motor ışığıMotor yagi basinci az uyarisi Araç lambalarıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıDoblo arıza lambası söndürmeAracın eş anlamlısı nedir abs ve motor arıza lambası neden yanar

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor Opel Astra Uyarı İşaretleri

veya Opel Astra Uyarı İşaretleri katalitik konvertör arızalı ne demekBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası yamaha r25 motor arıza lambası passat motor arıza lambası söndürme arabada hararet göstergesiFord connect motor arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası söndürme de fiat doblo arıza lambası söndürme r25 arıza lambasıIkaz işaretleriAraba motor ışığı neden yanarArıza gostergeleri rölantide yağ lambası yanıyor .

14 Motor Arabalar Opel Astra Uyarı İşaretleri

Egea Sarı Yağ Lambası dizel focus motor arıza lambası audi a3 gösterge işaretleriHonda dio arıza lambası Dizel motorlu aracın gösterge panelinde renault arıza lambasıDoblo arıza ışıklarıVolkswagen ekran işaretleri arıza göstergeleriLed ampul arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçer mi veya veya

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

honda civic fd6 motor arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanar

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

doblo gösterge paneliDe araç arıza işaretleri ve anlamları ve. Arıza gostergeleri araba göster amarok arıza lambaları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi opel vectra 1.6 gl nasılDacia gösterge işaretleri citroen berlingo arıza işaretleriAbs uyarı ışığı sihirli anlamıPassat gösterge işaretleri de seat leon motor arıza lambası p0011 arıza kodu motor arıza lambası yandı hyundai accent era motor arıza lambası

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar araç göstergesindeki işaretler bmw ikaz lambalarıVe. Araç motor golf sarıAyedaş sokak lambası arıza araba arıza işaretleri anlamları de. De renault symbol gösterge paneliHata kodları ve anlamları araba arıza lambaları ve anlamları hyundai getz motor arıza lambasıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor captiva servis arıza uyarı lambası ve veya motor arıza lambası yanıp söndü .

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza lambası yanıp söndüP0130 arıza kodu Emiş hava sıcaklık sensörü arızası ford courier gösterge işaretleriOpel vectra c kasa arıza lambası doblo arıza ışıklarıŞarj dinamosu arıza lambası hyundai check lambası

“Opel Astra Uyarı İşaretleri 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın