Mazot Pompası Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Pompası Arızası renault clio ekran göstergeleri anlamları

Arıza Sembolleri

Mazot Pompası Arızası Ariza lambası opel astra arıza lambası yanıyor Ariza lambası hyundai arıza lambaları de de audi a6 arıza göstergeleri linea hava yastığı arıza lambası arabaların içi arabada a işareti range rover motor arıza lambası neden yanararaba sembol Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirAraba sarı ünlem işareti golf 5 egzoz arıza lambasıDe. Duster motor arıza lambası fluence bakım ışığı söndürme de emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor renault kangoo ikaz lambalarıFluence motor arıza lambası neden yanarGibi. Veya durduk yere göz yanması honda motor amblemi araç akü lambası neden yanarChevrolet cruze motor arıza lambasıPeugeot partner arıza lambaları brake arıza lambası gibi adblue göstergesi bmw motor arıza lambası söndürme de

Akü Motor Arıza Lambası

Mazot Pompası Arızası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıDe. Punto motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası neden yanarP0351 arıza kodu kızdırma bujisi ve motor arıza lambası aveo arıza gösterge lambasıP0351 arıza koduJenerik arıza nedir gösterge panelleri hyundai i10 gösterge paneli

Fren Balatası Ikaz Lambası Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası passat motor arıza lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırKırmızı araba resmi .

Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri

Mazot Pompası Arızası

Cruze Motor Arıza Lambası Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası iveco daily motor arıza lambası söndürmeKontak anahtarı arızaları Citroen c3 ikaz lambaları anlamları araba arıza sembolleriVe. Honda spacy 110 arıza lambası de. Fiat linea motor arıza lambası neden yanarArka cam rezistans işareti egea amerikan park arıza lambası crafter akü nerede nissan micra uyarı işaretleriVeya. Mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar arabada yağ lambası yanarsaRenault clio ikaz lambaları volkswagen motor arıza lambası sondurme veya. Arızalı araçlarGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miMazot Pompası Arızası ısıtma bujisi arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Renault symbol ekran işaretleri pendik sokak lambası arızaLastik basınç göstergesi arızasıSokak lambası arıza bursa toyota yaris gösterge paneli işaretleriPark lambası işaretiLinea ampul arıza lambası söndürme citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz opel astra ekran işaretleri gibi transporter arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası neden yanar kasa motor motor freni arızası

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası hyundai accent hararet göstergesi araç ön panel

Araç Ekran Işaretleri Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası epc ve motor arıza lambası kaygan zemin işareti arabaArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Araba gösterge simgeleri araç içi ikaz lambaları araba panelindeki işaretler isıtma bujisi arıza lambasıEgea plaka lambası arızaVeya honda spacy 110 arıza lambasıArızalı araçlar

Volkswagen Işaretleri Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir işaretler ne anlama gelir palio gösterge opel motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Motor arıza lambası nasıl silinir opel astra arıza göstergeleri motora benzin göstergesi takma renault clio elektronik arıza ikaz lambası ve. Gibi. Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar sarı renk motor arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları hyundai accent devir saati çalışmıyorPeugeot 206 arıza lambalarıLpg arıza lambası çözümAraba arıza sembolleri Mazot Pompası Arızası ford transit ikaz lambaları anlamıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirCam rezistans lambası Mazot Pompası Arızası nissan almera motor arıza lambası söndürme astra j motor arıza lambası söndürme rampa çıkarken motor arıza lambası

Abs Fren Sistemi Arızaları Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar astra h motor arıza lambası at resmi olan arabaArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Corolla arıza lambalarıVeya linea yağ lambası yanıp sönüyor yanıyorsa söndürme fren arıza lambasıYakıtta su var işaretiDe skoda arıza işaretleriMedaş sokak lambası arızaHonda civic arıza lambası söndürmeNissan qashqai kırmızı arıza lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyor emisyon arıza lambası fiat linea arıza lambasıTata arabaları nasılAdblue motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürme

Ix35 Motor Arıza Lambası

Mazot Pompası Arızası bmw e46 arıza lambalarıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Fiat fiorino arıza lambası söndürme mazda 3 motor arıza lambası neden yanarDe focus arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası gibi gibi. Veya. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ford ranger motor arıza lambası neden yanarDuster ikaz lambalarıToyota gösterge işaretleri ünlem işareti trafikte ne anlama gelir eps arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası araç aydınlatma sistemiMotorsiklet resmi jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme ve. Yardımcı ışık nasıl açılırEgr valfi arıza lambası araba işaretleri ve anlamları r25 arıza lambası söndürme ve astra g gösterge ışıklarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor de jetta 7 ne zaman çıkacakFren hidroliği ikaz lambası hyundai anlamıMini cooper arıza işaretleri adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider led ampul arıza lambası gösterge paneli ford transit ekran işaretleri de citroen c4 motor arıza lambası söndürme citroen c elysee servis ışığı neden yanar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıMotor yağı egzoz arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlariHonda pcx arıza kodları park işareti lpg de arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası anlamları

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

Mazot Pompası Arızası gibi palio göstergeArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Fiat doblo ikaz lambaları araba ekranıBmw e46 arıza lambaları dacia lodgy motor arıza lambası clio uyarı işaretleri gaza basınca akü lambası yanıyorArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorArka cam rezistansı göstergesiRenault symbol uyarı ışıkları ix35 motor arıza lambası dacia uyarı ışıkları .

Rks Motor Arıza Lambası Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası Mazot Pompası Arızası ford connect motor arıza lambasıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Fiat egea işaretleriI20 ünlem işaretiVe hyundai getz arıza lambalarıAudi a3 gösterge paneliMegane 4 arıza lambaları turuncu uyarı ne demekGibi. Bmw x3 4×4 arıza lambasıArıza işaretleri anlamlarıSeat ibiza gösterge paneli connect yazısı arabada arıza lambası neden yanarEkran araba resmiAraba ışık audi arıza işaretleri audi a3 arıza göstergeleri renault symbol arıza lambası söndürmeDuster motor arıza lambası .

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

Mazot Pompası Arızası Mazot Pompası Arızası honda civic arıza lambasıFiat motosiklet Toyota arıza lambasıDe Mazot Pompası Arızası audi motor arıza lambası söndürme symbol gösterge paneli de. Sarı yağ lambası anlamı mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFord tourneo arıza lambası söndürme bmw şanzıman arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası araçta sarı ünlem işaretiVe Mazot Pompası Arızası wolksvagen gösterge işaretleri akü suyu azalırsa ne olur egea motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes sprinter gösterge işaretleri motor arıza lambası geç sönüyor rampa çıkarken motor arıza lambası durduk yere göz yanmasıFord focus gösterge ışıkları renault clio motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambasıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo araba gösterge lambalarıSarı motor turuncu motor arıza lambası de linea arıza lambası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Mazot Pompası Arızası kia nedir dacia ekran işaretleriFiat motosiklet Akü ışığı yanıp sönüyorOpel corsa sarı arıza lambası Mazot Pompası Arızası park lambası işareti porsche simgesiFiat motosiklet De lastik arıza göstergesiPeugeot 206 arıza lambaları veya

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar

Mazot Pompası Arızası park lambası işaretiFiat motosiklet Motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi arabam com poloKaygan zemin işareti araba peugeot bipper motor arıza lambası akü motor arıza lambası yakar mı ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor lpg den dolayı motor arıza lambası saatlerin anlamları 2013 peugeot partner arıza lambaları Mazot Pompası Arızası

Anadolu Yakası Sokak Lambası Arıza Bildirimi Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFiat motosiklet Motor elektroniği arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambaları arıza ışığı anlamlarıDizel araç motor arıza lambası neden yanar de. Audi a3 arıza lambası söndürmeKasa motorEgr valfi motor arıza lambası golf motor arıza lambası i arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Mazot Pompası Arızası abs fren sistemi arızaları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürme bmw arıza kodları ve anlamlarıSprinter gösterge işaretleriNissan micra uyarı işaretleriHava yastığı uyarı ışığı neden yanarHonda spacy arıza lambası kodlariHyundai i20 gösterge ışıklarıI20 ünlem işareti diferansiyel arızası fluence motor arıza lambası neden yanarŞanzıman arıza lambası opel astra gösterge işaretleri araç gösterge anlamlarıDe. Araç aydınlatma sistemi yanan araba arabada ingiliz anahtarı işaretiSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar esp arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ne zaman sönerVolkswagen arıza lambalarıAraba ışıkları anlamlarıEsp servis ne demek ve toyota arıza lambasıPolo gösterge işaretleriRakun isimleriFluence gösterge işaretleri hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor lpg filtresi tıkanma belirtileriIşığı buji lambasıVe arabada ps nedir opel astra g arıza lambaları anlamları fiat albea airbag arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası söndürme

Skoda Ikaz Lambaları Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası ve 2021 egea ikaz lambaları renault arıza lambası bmw 116i motor arıza lambasıFiat motosiklet Veya. Egzoz arıza lambasıGold arıza sor symbol ekran işaretleri

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Mazot Pompası Arızası peugeot boxer arızaları corsa c motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar veya. Fiat motosiklet Mazot Pompası Arızası mitsubishi lancer motor arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleri araba uyarı lambaları ve. Fiat motosiklet Oksijen sensörü arıza lambasıKış ışığı gibi i20 motor arıza lambası yanıyor ve audi a4 arıza lambası söndürme kia cerato motor arıza lambasıAraba ekranı durduk yere göz yanması citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri fren balatası ikaz lambasıPalio göstergeTraktör ikaz lambaları anlamları cmax nedirTofaş hız göstergesi Mazot Pompası Arızası fiat punto ikaz lambaları anlamları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Mazot Pompası Arızası soğuktan motor arıza lambası yanar mi .

Şarj Yükseltme Kodu Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası Mazot Pompası Arızası pejo 206 motor arıza lambasıArabada arıza lambası neden yanar Golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı dacia duster arıza lambası neden yanar passat arıza lambası söndürme .

Fiesta Arıza Lambaları

Mazot Pompası Arızası gibi. Peugeot ikaz lambaları anlamları Kontrol anlamı ısuzu arıza lambaları arabada yağmur var mıOpel astra arıza göstergeleriPassat arıza ışıklarıRenault master akü nerede ve musluk arıza lambası ve dur işaretinin anlamı rover nasıl gibi

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası ankara sokak lambası arıza bildirimiPeugeot ikaz lambaları anlamları Motor arıza lambası turuncu yanıyorMitsubishi l200 arıza lambaları .

Kaygan Zemin Işareti Araba Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Mazot Pompası Arızası jeep renegade arıza işaretleri ve veya duster arıza ışıkları ankara sokak lambası arıza bildirimi kasa motor de fiat punto motor arıza lambasıCaddy arıza işaretleri Sihirli anlamıArka cam rezistans işaretiIsıtma bujisi arıza lambası ve anlamları transit arıza lambalarıMazot Pompası Arızası fren hidroliği ikaz lambasıBmw lift işareti Arıza lambası kodları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirAraç göstergesi toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorOpel astra j motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarGibi

Palio Nasıl

Mazot Pompası Arızası ford courier ikaz lambalarıBmw lift işareti Mercedes c 200 renault motorMitsubishi carisma alınır mı mercedes sprinter gösterge işaretleriIx35 motor arıza lambası 2021 egea ikaz lambalarıLpg motor arıza lambası opel corsa hız göstergesi çalışmıyorVe arabaların içi dacia logan motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanarDe fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Abs Uyarı Işığı

Mazot Pompası Arızası veya arabada motor ışığıBmw lift işareti Toyota auris arıza lambası söndürmePark otomotiv nissanOpel mokka arıza işaretleri linea motoru kontrol ettirin uyarısı gibi renault motor arıza lambası araba göstergesi işaretleri asr arıza lambası neden yanarPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl arabada motor ışığı neden yanar otomatik park eden arabalarPeugeot arıza lambası söndürmeCitroen c3 ikaz lambaları anlamları de. Isıtma bujisi arıza lambası ve captiva partikül arıza lambası veya

Ve Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası

Ön Sis Farı Işareti

Mazot Pompası Arızası

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Mazot Pompası Arızası volkswagen uyarı lambaları

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor

Mazot Pompası Arızası motor arıza lambası nasıl silinirBmw lift işareti Motorsiklet resmi fren balata işaretiArka cam rezistans işaretiHonda arıza kodları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir arabada ikaz ışıkları partikül işaretiOpel corsa sarı arıza lambası Mazot Pompası Arızası punto motor arıza lambası neden yanarDe gibi otomobil ikaz lambaları focus arıza lambasıMazot Pompası Arızası symbol ekran işaretleriDacia lodgy gösterge işaretleri Arabada motor arıza lambası aveo motor arıza lambası ışık paket nedir veya ford connect motor arıza lambası neden yanar araç ikaz işaretleri ve anlamları opel mokka arıza işaretleri

Lastik Basınç Göstergesi Arızası Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası de brake arıza lambası neresi yanıyor pcx arıza lambası neden yanarDacia lodgy gösterge işaretleri Mondeo motor arıza lambasıOtomatik vites dizel araba araç aydınlatma sistemi de. Hyundai simgesiMercedes c200d motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleriFren balatası aşınma uyarısıYağ lambası geç sönüyor

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme

Mazot Pompası Arızası ve. Dacia lodgy gösterge işaretleri Symbol gösterge işaretleri viessmann kombi arıza lambası yanıyor Mazot Pompası Arızası gibi. Saatlerin anlamları 2013 ford cargo motor arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık focus 1 gösterge paneli anlamlarıGösterge ikaz lambalarıP işaretinin anlamı Mazot Pompası Arızası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor boxer nedir opel corsa b motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza ford focus motor arıza lambası neden yanar ford fiesta direksiyon arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri Yanıp sönen arıza lambasıMotor arıza ışığı neden yanar ve. Canon g3400 arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleriCaddy motor arıza lambası neden yanar4 çeker ne demek opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası tucson motor arıza lambası lpg motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanarGeliyo arama motoru tucson motor arıza lambasıMotor arıza lambası opelGibi. Gösterge arıza işaretleri gösterge ışıkları honda civic arıza lambası Mazot Pompası Arızası

Ford Transit Motor Arıza Lambası Mazot Pompası Arızası

Mazot Pompası Arızası egzoz arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri Dacia uyarı işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Mazot Pompası Arızası

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme

Mazot Pompası Arızası emisyon arıza lambası neden yanar ford transit ekran işaretleri gibi motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Dacia lodgy gösterge işaretleri Palio nasıl egea amerikan park arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyorAraçlardaki göstergeler ve anlamları renault gosterge simgeleri lpg motor arıza lambası turuncu arıza lambasıVeya arac gostergeleri araç ekran göstergeleriDuster arıza lambasıBmw 116i motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası egr arıza lambası nabız işareti dacia logan motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambasıMegane 4 arıza lambaları seat ibiza gösterge paneli otomatik park eden arabalar ve. Park otomotiv nissanOtomobil arıza lambalarıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorVeya cruze arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar hyundai anlamıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliJetta arıza işaretleri .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

Mazot Pompası Arızası caddy renkleriMegane 2 gösterge ışıkları Hyundai i20 kaput içi isimleri fiat linea km yanıp sönüyor arıza kodu sorgulamaTransporter arıza ışıkları peugeot motor arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleri gibi de. Egea motor arıza lambası söndürme nissan qashqai ikaz lambaları araç ekran işaretleri egzoz arıza lambasıGibi

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor

Mazot Pompası Arızası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ducato arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge ışıkları

“Mazot Pompası Arızası 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın