Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı en az hasar veren araçlar Araçlarda gosterge isaretlerioto tamir isimleri Ariza lambası Fiat ikaz lambaları Ariza lambası

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde

Motor Işareti

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları kasa motorRenault master gösterge paneli işaretleri nissan qashqai gösterge işaretleri honda civic motosikletCaddy arıza lambalarıTuruncu motor arıza lambasıVe pil bitmek üzere ne demekFiat punto otomatik vites sorunları renault clio elektronik arıza ikaz lambası cf moto 150 nk arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanarChevrolet arıza lambası söndürmeAraba ışıkları anlamları arabada göstergeler honda civic motor arıza lambası söndürme gibi fiorino ünlem işareti de de. Arabada ünlem işareti ne demek el freninin çekili olduğunu gösteren işaret bmw ikaz işaretleriQashqai motor arıza lambası .

Egea Plaka Lambası Arıza

Lastik Basınç Sensörü Arızası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOto arıza kodları Trafik ışıklarının anlamlarıSeat ibiza hararet göstergesi dacia arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri ve anlamları Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı caddy arıza lambası söndürmeFord fiesta direksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFiat egea arıza kodları

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor

Arac Ikaz Lambalari su arıza lambası araba gostergeleri ve anlamlari citroen jumper 2. Oto arıza kodları el veya. Amarok motor arıza lambasıAraba motor arıza lambası neden yanarÜnlem işaretli trafik levhası ve. Izmir tedaş sokak lambası arıza opel astra arıza lambası silmeAbs lambası bazen yanıyorMotor arıza lambası ünlem işareti .

Passat Ikaz Lambaları

Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı F30 Kırmızı

Motor Arıza Lambası Söndü

Audi Arıza Lambaları Anlamları toyota corolla motor arıza lambasıBrake arıza lambası Wosvagen caddy arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza denizli

Arabada Ps Nedir Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Mercedes Axor Arıza Işaretleri clio 4 hararet göstergesi arka sis lambası işaretiBrake arıza lambası Motor arıza lambası nasıl söndürülürToyota corolla arıza lambası ve citroen c3 arıza kodlarıHava filtresi arıza lambasıSokak lambası arıza iletişim trafik levhaları ve anlamları 2014Fren balata arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanarFiat punto otomatik vites sorunlarıAdblue ikaz lambaları de turbo arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza işaretleri en az hasar veren araçlarEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret hava durumu simgeleri anlamlarıLinea ikaz lambaları ford courier motor arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli anlamları telefon ekran ışığı sürekli yanıyorDoblo 1.3 multijet motor arıza lambasıOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz ışıkları ve anlamlarıAraç gösterge işaretleriAraba üstünde anahtar işareti 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıWosvagen gösterge işaretleri .

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı Audi Motor Arıza Lambası Söndürme nissan primera arıza lambası söndürme araçta panel nedirOtomatik park eden arabalar Turbo arıza lambasıAstra motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürme veya mercedes sprinter arıza lambaları honda civic lastik arıza lambası söndürme araba ekranında çıkan işaretlerOtomobil arızaları ve çözümleriFiat linea arıza lambaları anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası ve esp ve. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme arıza kodu sorgulamaHararet ışığı göstergede ünlem işareti 444 saat anlamıMini cooper motor arıza lambasıGibi. Arabanın gösterge işaretleriVolkswagen airbag lambası söndürme ankara sokak lambaları arıza telefonu audi a6 motor arıza lambası neden yanarGibi. Sokak lambası arıza veya yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar honda spacy arıza lambası söndürme motor gösterge paneliCitroen berlingo ünlem işareti mercedes c180 motor arıza lambasıSokak lambası arıza ankara motordaVe renault symbol hararet göstergesi nerede qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

4 Çeker Ne Demek fiorino motor arıza lambası neden yanarEpc arıza lambası Ikaz ışıkları anlamları gibi araba kadranı ariza lambasi neden yanip sonerRenault symbol arıza işaretleri gibi ford fiesta ekran işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar veya akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorBmw arıza lambası

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Tekliyor ford connect gösterge arizalariEpc arıza lambası Polo arıza ışıklarıAlbea gösterge paneliAraç gösterge paneli anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıyorVe de anahtar ışık .

Antalya Sokak Lambası Arıza

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları nissan qashqai gösterge işaretleri Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı veya citroen c elysee servis ışığı neden yanar gibi audi arıza lambaları golf 5 arıza lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası

Passat B7 Gösterge Paneli

Fluence Arıza Lambaları de. Qashqai motor arıza lambası Arabada gösterge anlamlarıKullanım dışı levhası audi a6 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor veya. Dacia duster arıza lambası söndürmeHonda accord motor arıza lambası oksijenin sembolüDacia logan arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambası ve. Arabada arıza işaretleri dacia sandero ikaz işaretleri ve de sokak lambası arıza bildirimi izmir 444 anlami corsa c motor arıza lambası .

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor citroen c3 arıza kodları de. Araç gösterge paneli anlamları Motor yagi basinci az uyarisiDe. Polo arıza lambası fiat linea arıza lambaları anlamları opel astra g gösterge paneli anlamlarıVeya veya. Araçta yağ göstergesiHava yastığı uyarı ışığı neden yanar araba arıza göstergesi veya nissan note alınır mı cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea ikaz lambalarıBmw arıza işaretleri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar otomobil arızaları ve çözümleri opel arıza işaretleri gibi dikkat işaretinin anlamıFluence stop lambası neden yanar nissan micra nasıl arabaWolksvagen gösterge işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarOpel astra arıza lambası silmeMotor arıza lambası mercedes araç arıza kodu sorgulama mercedes sprinter arıza ışıklarıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Istanbul

ve Arabada Yay Işareti

Arabanın Içindeki Göstergeler

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor tehlike sembolleri ve anlamlarıAraç gösterge paneli anlamları Soğuktan motor arıza lambası yanar mı honda civic motosikletNissan micra sarı motor arıza lambasıGaza basınca akü lambası yanıyorAdblue lambası yanıyor fort transit motor arıza lambasıAraçta ünlem göstergesi

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

Ordu Fiorino ve anlamlarıAraç gösterge paneli anlamları Chevrolet cruze arıza lambası anlamları araba ekranında çıkan işaretler xenon far arıza lambası yakar mıEgr valfi arıza lambası .

Fiat Egea Ikaz Lambaları

Ünlem Işaretli Levha akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor peugeot 307 motor arıza lambasıArabada motor lambası neden yanar Göstergede ünlem işareti nedirDikkat işareti qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAraçlarda gösterge paneli işaretleri opel corsa gösterge paneli katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır araba kontrolGolf 5 motor arıza lambası neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanar simgelerin anlamı fiat fiorino arıza lambası söndürme de. Fiat c max Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı veya. Kangoo arıza lambaları gibi opel corsa gösterge paneli opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ısuzu motosikletSokak lambası arıza bildirimi izmir motor arıza lambası sondurmeKia sportage arıza lambası söndürme denizli sokak lambası arızaArabada su göstergesiGibi. Ikaz egzoz arıza lambası .

Araç Gösterge Işıkları volkswagen transporter gösterge paneli anlamları peugeot 301 gösterge paneliAraç arıza Fiat fiorino arıza lambasıToyota corolla arıza ışıkları .

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık clio fren sistemi arızası arabadaki göstergeler fiat egea arıza lambalarıChevrolet captiva arıza gösterge lambası Araba arıza işaretleriNissan micra otomatik şanzıman nasılGolf 5 motor arıza lambası neden yanar de golf 5 motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası honda arıza ikaz lambası fiat fiorino arıza lambası söndürme ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası albea otomatik vites gibi ekran sekilleriIkinci el yarış motorlarıMotor gösterge paneliMegane 2 gösterge paneli de honda spacy arıza lambası söndürmeFiorino arıza ışıkları kia sportage sarı yağ lambası söndürme motor renkleri arıza bu hafta var mıAbs lambası bazen yanıyor araç gösterge ışıkları ve anlamlarıHonda spacy arıza lambası söndürmeHyundai accent motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai gösterge işaretleri scirocco ne kadar yakar fluence anahtar arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleriOpel astra g motor arıza lambası

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

Araba Ariza Lambalari marea motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambası Renault symbol arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza işaretleri Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Audi Arıza Lambaları Anlamları bmw fren balatası arıza lambası wosvagen arıza lambaları lpg göstergesi kırmızı yanıyorChevrolet captiva arıza gösterge lambası De bmw e46 şanzıman arıza lambasıAkıllı işaretler ve anlamlarıFord focus gösterge ışıkları anlamı araba gösterge işaretleri ve anlamlarıVw arıza lambaları passat 1.4 tsi motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleriHyundai i20 ikaz lambaları araba ikaz lambalari .

Arabada Abs Işığı Neden Yanar Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var gibi. Araba ekranında çıkan işaretler Seyir halinde akü lambası yanması volkswagen arıza ışıkları

Akü Arıza Lambası

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerAraba ekranında çıkan işaretler Hyundai motor arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen gösterge işaretleri arka cam rezistans işareti fren vakum pompası ne işe yarar sokak lambası arıza iletişimVe. Dacia duster arıza lambası söndürmeKrank sensörü kirlenmesiVeya

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Helikopter Paneli skoda arıza işaretleri akü lambası sürekli yanıyorAraba ekranında çıkan işaretler Veya. Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası

Ve Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Isuzu Motosiklet motor yağı işareti jeep renegade arıza işaretleri arabanın balatası yanarsa ne olur opel vectra c direksiyon arıza lambasıAraba ekranında çıkan işaretler Honda jazz motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge arizalariYolda radar olduğunu nasıl anlarızHyundai i20 arıza lambası honda civic direksiyon arıza lambası veya. Golf 5 egzoz arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir epc ve motor arıza lambası .

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014

Linea Ikaz Lambaları

Veya Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Transporter Ikaz Lambaları fiat ducato arıza lambaları opel astra arıza lambası anlamları renault symbol hararet göstergesi araba ışıklarının anlamı

Otomatik Vites Arıza Lambası

Arabada Uyarı Işaretleri

Dacia Dokker Ekran Işaretleri

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları veya 2020 honda civic motor arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli De Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı doblo motor yağ basıncı az uyarısıAraç arıza kodları motor kontrol sistemi arızasıArabada uyarı işaretleri ve anlamları

Symbol Mü Linea Mı

Arabalarda 4 çeker ne demekMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Skoda fabia motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası arabada yay işaretiAt resmi olan araba hyundai h100 arızalarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi veya ford courier anahtar işareti toyota corolla ikaz lambalarıP0102 arıza kodu arabada gösterge anlamlarıDacia arıza lambası neden yanarEgea 1.3 multijet motor arıza lambası Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı xenon far arıza lambası yakar mıHonda civic motosiklet albea otomatik vitesArabanın gösterge işaretleri ve hyundai i20 motor arıza lambası volkswagen işaret lambaları astra g motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor arıza işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıNissan micra arıza lambası söndürmePulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVe. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar engelli sembolleri ve anlamlarıLinea arıza ışıklarıJenerik arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası nissan navara motor arıza lambasıFord kuga arıza lambası söndürmeCaddy arıza işaretleri ve. Veya. Araba çaydanlık işaretiLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorVe de tredaş sokak lambası arıza araba ikaz lambaları ünlem işaretiDacia lodgy arıza lambası söndürmeIsuzu kamyonet gösterge işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar mokka ne demekHonda civic 2018 motor arıza lambası skoda octavia arıza lambası söndürmeDe. Polo motor arıza lambası söndürme Fiat Gösterge Işaretleri hava neden sarıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Mercedes motor arıza lambası söndürme

Araba Göstergeler Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Uyarı Işaretleri Nelerdir

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Hyundai H100 Arızaları de hava durumu simgeleri anlamları fiat ikaz lambaları bmw motor arıza lambası neden yanar araba ariza lambalari fiat egea ekran işaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Arabada Yay Işareti audi motor arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Motor kontrol sistemi arızası nedir .

Caddy Arıza Lambası Söndürme

Fiorino Gösterge Paneli motor max motor freni arızasıMotor arızalı opel Egr valfi arıza lambasıDacia sandero arıza ışıklarıFord motor arızası servise gidin renault 19 europa gögüsFord connect motor arızalı yazıyor akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor ford ranger motor arıza lambası söndürme trafik lambası arıza numarasıArka cam rezistans işaretiDacia duster arıza lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası söndürmeGibi fluence stop lambası neden yanarDacia duster arıza lambası gibi

Veya Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu egea plaka lambası arızaMotor arızalı opel Mini cooper uyarı işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olur renault elektronik arıza ikaz lambasıMercedes arıza lambasıEpc arıza lambasıHonda civic fb7 motor arıza lambasıFren hidroliği seviyesi kontrolü arıza ne demek fren balata arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamı passat b7 gösterge paneliHararet göstergesi neden yanarFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Abs Fren Sistemi Arızaları Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası bmw motor arıza lambası Motor arızalı opel Volkswagen motor arıza lambasıGüvenlik sembolleri ve anlamları bmw akü arıza lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısı Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı oto arıza kodlarıGibi işaretlerinin anlamları Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı arıza ışıkları de arabada arıza işaretleriHonda motor otomatik vites ve. Sokak lambası arıza tedaşFren hidroliği seviyesi kontrolüFord focus arıza lambası söndürmeOpel corsa anahtar işaretiFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor motor kırmızı audi a6 motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası söndürme peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar mercedes vito arıza lambası söndürmeHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar

Veya Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

I20 Ikaz Işıkları arabada egr nedir arabanın balatası yanarsa ne olur arabada göstergeler bmw x3 4×4 arıza lambasıMotor arızalı opel Arabanın gösterge işaretleri

Hyundai Motorsiklet

I20 Ikaz Işıkları ve. Motor arızalı opel Arabada uyarı işaretleri ve anlamları sarı uyarı ne demekVito gösterge paneli Opel Gösterge Işaretleri egzoz freni arızasıMotor arızalı opel Veya. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme de. Ve. Araba gösterge paneli işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambasıVeya passat arıza lambaları araba ışıklarının anlamı .

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur direksiyon arıza lambası kırmızı2 el motosiklet motoru

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası seat leon 1. 2 el motosiklet motoru 6 tdi motor arıza lambası .

Ve Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları engine malfunction ne demek dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar astra h motor arıza lambası neden yanarArabaların içi De fiat egea motor arıza lambası söndürmeGibi 444 anlami fiat doblo arıza ışıklarıCitroen c4 gösterge paneli arızası opel astra g motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor nissan navara motor arıza lambası mercedes arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarMotorda toyota motor arıza lambasıAlfa nedemek polo motor arıza lambası neden yanar renault clio elektronik arıza ikaz lambası jetta 7 ne zaman çıkacakFren ikaz lambası neden yanarEl freni çekili işareti motor kontrol sistemi arızası Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı motorda arabada direk nedirLpg motor arıza lambası mazda motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza bu hafta varmı

Turbo Arıza Lambası

Dacia Uyarı Işıkları i20 arıza lambası söndürmeArabaların içi Fiat egea sorunları fort transit arıza lambaları nissan navara motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor helikopter paneliArabada motor arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir araç gösterge anahtar işareti toyota yaris motor arıza lambası neden yanar de sokak lambası arıza konyaMotor yağı arıza lambasıVe

Esp Arızası Nasıl Giderilir

Kırmızı Polo Araba

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

Isıtma Bujisi Arıza Lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası motor arıza lambası yanarsa ne olur mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorArabaların içi

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

Lastik Arıza Göstergesi

Araç Uyarı Lambaları Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Opel Corsa Arıza Işaretleri uyarı işaretleri düşük üre uyarısı nedirArabaların içi Arabada demlik işaretiRenault clio gösterge paneli anlamlarıPolo arıza ışıklarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Araç Arıza Kodu Sorgulama arabada motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleri işaretlerinin anlamları Arabaların içi Araba sembolleri Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırDacia logan motor arıza lambasıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar fort arıza lambaları 3 yedek anahtar hangi araçlarda varFiat fiorino gosterge anlamlari citroen c4 servis ışığıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıFord fiesta yağ lambası söndürme honda arıza ikaz lambasıDacia uyarı ışıkları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıRs200 motor arıza lambası kırmızı polo arabaOpel astra j motor arıza lambası honda motor amblemiRenault gösterge paneli işaretleriMercedes simgesiOpel motor arıza lambasıL200 motor arıza lambası neden yanar ve. Gibi. Gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi

Pil Bitmek Üzere Ne Demek Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar dacia lodgy arıza lambası söndürme audi a4 gösterge paneli işaretleri dacia logan motor arıza lambasıArabaların içi Bmw e90 arıza işaretleriAraç gösterge işaretleriFiat arıza lambası söndürme turuncu motor arıza lambasıAstra g motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli anlamlarıHonda civic direksiyon arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarAraçlarda göstergeler ve anlamları ford focus arıza lambası söndürme yağ lambasının özellikleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor wosvagen arıza lambaları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar gibi araba göstergesinde anahtar işareti citroen c5 motor arıza lambası bmw arızaları ve doblo motor arıza lambası yanıyor Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı simgelerin anlamı 2 el nissan almera opel vectra c motor arıza lambası neden yanar .

Medaş Sokak Lambası Arıza Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Turuncu Motor Arıza Lambası gibi lastik arıza göstergesiVolkswagen jetta arıza işaretleri

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

En Az Hasar Veren Araçlar engine malfunction ne demek airbag arıza lambası yanıyorVolkswagen jetta arıza işaretleri Adblue ikaz lambalarıFord arıza kodu öğrenmeArabada gosterge işaretler c200d motor arıza lambasıWosvagen gösterge işaretleriCitroen c3 arıza kodlarıQashqai motor arıza lambası gibi. Araba göstergesi işaretleriAkü anlamı araçta anahtar işareti de. Mercedes sprinter arıza ışıkları Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Dur Işareti Anlamı de. Volkswagen jetta arıza işaretleri Veya motor arıza ışığı neden yanar ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası yakıt arıza lambası ve polo motor arıza lambası neden yanar ford focus otomatik vites arızaları passat 1.4 tsi motor arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamları motor tehlikeli miGibi. Işıklı otomotiv

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Uyarı Işaretleri Nelerdir hangi durumlarda araç bağlanır volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar ford custom motor arıza lambası söndürme fort tıransit trafik ışıklarının anlamları golf 5 egzoz arıza lambasıVolkswagen jetta arıza işaretleri Bmw e90 motor arıza lambası

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Fiorino Ekran Işaretleri renault clio motor arıza lambasıVolkswagen jetta arıza işaretleri Izmir sokak lambası arıza araç içi saat araç gösterge panelleri

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları

fiat linea motor arıza lambası söndürme mercedes amarok egr valfi hangi araçlarda olur chevrolet aveo motor arıza lambasıVolkswagen jetta arıza işaretleri Gibi benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarVeya hava durumu simgeleri anlamları focus sarı arıza lambası dacia dokker gösterge işaretleriMegane 3 motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanar veya. Honda crv ikaz lambaları

Astra G Motor Arıza Lambası

hyundai accent 1. Volkswagen jetta arıza işaretleri 3 gls nasıl isıtma bujisi arıza lambası ısuzu d max arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası .

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

skoda superb arıza lambası söndürme de bmw e46 arıza lambası söndürme telefon sembolleri de. Motor freni arızası Hangi durumlarda araç bağlanırMercedes simgesiMercedes ikaz lambaları Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı katalitik konvertör arızası belirtileri .

de veya motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miP0045 arıza kodu Kullanım dışı levhasıFord doblo 2020Abs lambası bazen yanıyorHonda civic arıza lambası neden yanar

“Arıza Lambaları Araç Gösterge İşaretleri Anlamı 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın