Yağ Basıncı İkaz Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Basıncı İkaz Işığı ford transit ikaz lambaları Motoru kontrol ettirin uyarısı linea Ariza lambası toyota corolla arıza lambası Ariza lambası araba hız göstergesi çalışmıyor megane 2 gösterge ışıkları veya araba işaretler denizli sokak lambası arıza arabanın göstergeleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Gibi. Fiat motosiklet opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorFord connect 2010 motor arıza lambasıHonda jazz akü ve. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor kemer anlamı fiat egea gösterge paneli anlamları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası de. Araba gösterFord courier motor arıza lambası söndürmeHararet ibresi arızasıJenerik arıza lambası nedir focus motor arıza lambası samsun sokak lambası arıza

Connect Motor Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı arabada anahtar göstergesi

Focus 3 Motor Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı de. Araba sembolAnkara sokak lambası arızaBenzinli su motoru arızaları fiat egea arıza lambaları anlamları i20 arıza ışıkları Yağ Basıncı İkaz Işığı de araba neden yanar jetta uyarı ışıkları arabada eps ışığı yanıyor ve. Honda spacy arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor egea arıza lambaları gibi.

Courier Motor Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı Yağ Basıncı İkaz Işığı uyarı lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor

Toyota Corolla Arıza Lambası Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı araç yağ lambası yanıp sönüyor araba ekranı işaretleri clio ünlem işaretiMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Egea lastik arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambaları

Bmw Işaretleri

Yağ Basıncı İkaz Işığı

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Yağ Basıncı İkaz Işığı araçta ikaz ışıkları ve anlamları de kasa motor captiva arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambaları mercedes hararet göstergesi kırmızı jetta hava yastığı ikaz ışığı gibi ford focus gösterge paneli arızası volkswagen arıza sembolleri egzoz emisyon kontrol ettirin 9 işık nedir ve anlamları ford transit anahtar işareti nedir beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Ve

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı sure isimleri anlamları vw golf motor arıza lambası ve. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Chevrolet cruze motor arıza lambasıSivas honda hyundai i20 motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli anlamları gösterge ışıkları anlamları fort transit motor arıza lambasıAuris arıza lambası söndürmeVeya.

Ara Kat Nedir

Yağ Basıncı İkaz Işığı aracımın motor arıza lambası yanıyor ışık hangi durumlarda yön değiştirir anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor kia sportage gösterge işaretleriFiat linea motor arıza lambası neden yanar Hararet işareti hava durumu işaretlerinin anlamıEgzoz motor katalizör arıza lambası söndürme egea lastik arıza lambası söndürme Yağ Basıncı İkaz Işığı nissan micra gösterge işaretleri arabada yağ işaretiArıza lambası yanarken muayeneden geçer miArıza lambası engelleyici dekoderVeya. Ford courier ekran işaretleri chery tiggo arıza lambası söndürme opel astrada arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası söndürme ve fiat motosikletFabia arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası söndürme ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır pejo partner trabzon

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı hyundai accent motor arıza lambası volkswagen arıza göstergeleriFiat linea motor arıza lambası neden yanar De. 4wd lock ne demekOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Motor arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar veya. Fiat doblo ekran işaretleriOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar Yağ Basıncı İkaz Işığı sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası veya. 2017 çıkacak arabalar .

Ford Connect Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı de. Fiat linea gösterge ikaz lambaları Veya hyundai i20 motor arıza lambasıAraba hata işaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeFord courier arıza işaretleri4wd lock ne demek porsche sembolü soğuk havada motor arıza lambasıIşık lambaları ve de

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı kirmizi motorFiat linea gösterge ikaz lambaları Citroen nemo arıza işaretleri renault elektronik arıza ikaz lambası

Arabada Yanan Işıklar

Yağ Basıncı İkaz Işığı 9 ışık nedirFiat linea gösterge ikaz lambaları Veya.

Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı balata arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülürTuruncu motor Gibi atiker gold arıza lambası hararet ışığıSivas honda Yağ Basıncı İkaz Işığı arabanın akü ışığı neden yanarTuruncu motor Brc lpg göstergesi yanıp sönüyorGibi. Emisyon kontrol sistemiLinea gösterge paneli mercedes hararet göstergesiIsıtma bujisi arıza lambasıSarı lamba akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorDe ünlem işareti levhası toyota auris motor arıza lambası .

Clio 4 Motor Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı Yağ Basıncı İkaz Işığı renault symbol gösterge paneli işaretleri captiva arıza lambası söndürme renault symbol arıza ışıklarıArabada ikaz ışıkları Hyundai i20 ampul işareti passat 1.4 tsi motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorArabanın motor ışığı neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme dacia stepway motor arıza lambası veya citroen c3 hararet göstergesiMotor uyarı ışığı neden yanarYağ Basıncı İkaz Işığı ford focus arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri Araç aydınlatma passat arıza ışıklarıDe.

Ünlem Trafik Levhası Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı honda civic vtec motor arıza lambasıNissan note alınır mı Honda civic uyarı işaretleri arıza lambası söndürme modülüAraç arıza göstergeleri ve anlamları arabanın gösterge işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor ford connect ikaz lambaları kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAraba hız göstergesi çalışmıyor servis esp uyarısı opel astra arıza gösterge lambasıJetta renkleriVe. Renault symbol gösterge paneli anlamları astra k motor arıza lambasıCorolla arıza lambalarıArac gostergeleri de. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Vestel Derin Dondurucu Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı dizel motor arıza lambası sarı yanıyor gibi acil uyarı ışıklarıI20 ekran göstergeleri Fiat punto motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arızası

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı ve mitsubishi carisma alınır mı Yağ Basıncı İkaz Işığı ara kat nedirI20 ekran göstergeleri Arabada motor ışığı duster nedir opel corsa c arıza lambasıAudi a4 arıza lambası söndürmeRenault kangoo gösterge işaretleriAudi a3 arıza lambası söndürmeMitsubishi arıza lambası check engine neden yanar toyota yaris motor arıza lambası

Arabada Emisyon Nedir

Yağ Basıncı İkaz Işığı gibi. I20 ekran göstergeleri Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları oksijen sensörü arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleriSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası neden yanarNissan navara motor arıza lambasıKırmızı jettaFocus 3 motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi vw ampul arıza lambası söndürmeGösterge lambalarıOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası

Ford Focus Arızaları

Yağ Basıncı İkaz Işığı opel astra arıza ışıkları el freni çekili işareti havada duran gece lambası gibi opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Katalizör Motor Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı ford courier partikül filtresi arıza lambası Yağ Basıncı İkaz Işığı ve. I20 ekran göstergeleri Yag yakan araba uzun yola gider mi viessmann kombi arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleriEl freni çekili işareti sis işareti 2012 model caddyYağ Basıncı İkaz Işığı ford arıza lambalarıEsp servis ne demek Elektrik işareti araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür akü şarj sistemi arızası peugeot 208 motor arıza lambası söndürme de. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme ford simgesiOctavia nasıl renault arıza ışıkları trafik göstergeleri doblo gösterge paneli araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miRenault master motor arıza lambası veya. Ford transit motor arıza lambası hararet göstergesi neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıClio 4 motor arıza lambası Yağ Basıncı İkaz Işığı park nissanHararet işareti ford transit arıza lambasıDe mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorVeya soner ne demekAstra h motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası söndürme gibi motor elektroniği arıza lambası fren balatası uyarısı de. Opel corsa motor arıza lambası neden yanar Yağ Basıncı İkaz Işığı gibi citroen motor arıza lambası söndürmeGibi.

Scania Amblemi Anlamı

Yağ Basıncı İkaz Işığı araç ikaz lambaları megane 1 gösterge paneli işaretleri audi a4 motor arıza lambasıKirmizi motor Motor arıza kodları egea arıza lambası yakmayan plaka ledVeya fort focus arıza lambasıSis işareti peugeot bipper motor arıza lambası arıza göstergesi clio motor arıza lambası neden yanarDacia sandero arıza lambaları yıkama işaretlerinin anlamı .

Gösterge Lambaları

Yağ Basıncı İkaz Işığı nissan ne demekDoblo uyarı işaretleri Fluence gösterge işaretleri araç aydınlatmaFord focus doblo renault clio elektronik arıza ikaz lambasıJeep renegade motor arıza lambası kırmızı arıza lambası kocaeli sokak lambası arıza .

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı airbag arıza lambası nasıl söndürülür twingo arıza lambası

Veya Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı ikaz ne demekJetta uyarı ışıkları Seat leon arıza lambalarıQashqai motor arıza lambası connect arıza lambası söndürme anahtar kapalıyken lamba yanar mı fren balatası uyarısıSarı motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ikaz ışıkları akü lambasıVe. Panel arızasıAlaaddin anlamıEgzoz emisyon kontrol ettirinOpel vectra arıza işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Kemer Anlamı Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı nissan arıza işaretleriJetta uyarı ışıkları Yamaha nmax motor arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası audi motosiklet işareti nedir megane 2 elektronik sorun var yazıyor arac gostergeleri fiorino ünlem işaretiMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araç içi gösterge işaretleriPalio gösterge volkswagen motor arıza lambası söndürmeAraç ön panel göstergeleri araba göster hyundai accent motor arıza lambası veya. Hava durumu işaretlerinin anlamıDacia dokker mı fiat doblo mu işaretlerinin anlamları veya. El freninin çekili olduğunu gösterirMercedes vito motor arıza lambası neden yanarVe dacia dokker arıza lambaları arıza lambası söndürme lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür astra k motor arıza lambasıFord fusion arıza lambası fren hidroliği ikaz lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasıl hava yastığı ikaz ışığıOpel astra arıza lambası anlamları

Check Engine Neden Yanar

Yağ Basıncı İkaz Işığı el freninin çekili olduğunu gösterir opel astra j kasa motor arıza lambasıJetta uyarı ışıkları Golf 5 direksiyon arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanarImmobilizer arıza lambası wosvagen gösterge işaretleriArabanın akü ışığı neden yanar arabada motor ışığı neden yanarPulsar 200 ns arıza lambası söndürme arabada emisyon nedir check engıneOksijen sensörü arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider corsa motor arıza lambasıŞekilli semboller 2016 motor kontrol sistemi arızası nedirDe ikaz ne demekAkü lambasıKombi arıza lambası yanıyorOpel vectra c kasa motor arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasıl qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorArıza bu akşam varmıOpel astra g arıza işaretleri gösterge işaretleriHava durumu işaretleri anlamı .

Araba Işaretleri Anlamları

Yağ Basıncı İkaz Işığı hyundai gösterge işaretleriSu yastığı ne demek Veya. Adblue uyarısı motor arıza lambası nasıl silinirLinea hava yastığı arıza lambası toyota ikaz lambaları araba arıza işaretleri ford focus gösterge paneli arızasıArabada epc nedir gibi araç gösterge paneli değiştirmeArabada ünlem işareti neden yanar egea plaka lambası arıza rks motor arıza lambasıAcil uyarı ışıkları arabalardaki göstergelerFort transit motor arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor clio gösterge ışıklarıYağ ışığı yanıp sönüyor

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı hyundai accent arıza lambası söndürmeSu yastığı ne demek Astra h motor arıza lambası araba ikaz ışıklarıCourier arıza lambası söndürme yıkama işaretlerinin anlamı wosvagen arıza lambası linea gösterge ışıkları anlamları

Egzoz Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı opel astra arıza lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Yağ Basıncı İkaz Işığı a işareti ne anlama gelirSu yastığı ne demek Egea anahtar işaretiAraç göstergeleri ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor volvo s60 motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulBmw gösterge işaretleriHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar Yağ Basıncı İkaz Işığı citroen c3 arıza kodları ford courier arıza işaretleri sarı arıza lambasıArabadan benzin çekmeDe

Ikaz Işareti

Yağ Basıncı İkaz Işığı opel astra arıza lambası söndürmeSu yastığı ne demek Peugeot partner gösterge paneli araçta ünlem işareti otomatik kapı arıza kodları ve. Araç arıza göstergeleri ve anlamları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarAraç akü lambası neden yanarCrafter arıza ışıkları peugeot arıza işaretleri jetta renkleri .

Jetta Uyarı Işıkları

Yağ Basıncı İkaz Işığı jetta ikaz lambaları ford fiesta yağ lambası söndürmeCorsa motor arıza lambası Bmw arıza araç otomatik kapı arızaları hava durumu işaretleri anlamıVe. Araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıFiat fiorino gosterge anlamlari megane 1 arıza lambaları anlamlarıDeğişik simgeler ve anlamlarıGibi. Gibi Yağ Basıncı İkaz Işığı opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırAraba arıza işaretleriNissan qashqai sarı motor arıza lambasıVeya honda civic motosikletVe. 2 el nissan almeraSaat içindeki göstergeler nelerdir ekranda anahtar işareti ne demekCitroen c elysee motor arıza lambası polo uyarı ışıklarıSure isimleri anlamları seyir halinde akü lambası yanması caddy arıza işaretleri de hyundai h100 gösterge paneli anlamları volkswagen katalitik konvertör arızası tiguan nasılFren balatası uyarısıGibi. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür göstergeler arabaRenault kangoo motor arıza lambasıArıza 5Seat leon arıza lambaları corolla arıza lambası de volkswagen motor arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza antalya .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı gibi. Mesajlardaki işaretlerin anlamı Volkswagen arıza lambası anlamları .

Renault Symbol Arıza Işıkları

Yağ Basıncı İkaz Işığı gibi ve. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları Cc nedir motorSaat içindeki göstergeler nelerdir volkswagen caddy renkleri .

Dizel Vakum Pompası Arızası

Yağ Basıncı İkaz Işığı arabanın önündeki göstergeler yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFluence arıza lambası söndürme Katalitik konvertör arızası polo normal araba resimleri ayris anlamıDe egr arıza ışığıArabada arıza lambası nasıl sönerMotor arıza lambası sürekli yanıyorScania arıza göstergeleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar

Radar Işareti

Yağ Basıncı İkaz Işığı el freni lambası yanıp sönüyorFluence arıza lambası söndürme Fluence arıza lambalarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır de. Veya. Getz motor arıza lambası gibi clio 2 servis ışığı söndürmeHonda sembolü fluence gösterge işaretleri araç gösterge anahtar işareti opel sembolüVe. Ve fiat linea gösterge anlamları 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarAraçta motor ışığı neden yanarGösterge panelinde ünlem işareti katalizör iptali arıza lambasıFluence arıza lambaları gösterge ışıkları anlamı .

Değişik Simgeler Ve Anlamları

Yağ Basıncı İkaz Işığı ışık hızının sembolüHararet işareti Araç ikaz lambası twingo arıza lambası de Yağ Basıncı İkaz Işığı araba göster ford courier motor arıza lambası niye yanar fiesta arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıAyedaş sokak lambası arıza bildirimiNissan qashqai ünlem işareti 4wd lock ne demek

Araba Arıza Işaretleri

Yağ Basıncı İkaz Işığı arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıHararet işareti Jetta arıza lambalarıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorRenault symbol gösterge paneli anlamları fort cornet air gösterge saatiMercedes sembolüCaptiva partikül arıza lambası ve. Citroen c elysee gösterge paneli motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorNissan arıza işaretleriFord kuga motor arıza lambası neden yanar

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı crafter arıza lambalarıHararet işareti Connect arıza lambası söndürme

Arıza Işaretleri Araba Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı hyundai accent admire arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanar park sensörü arıza lambasıHararet işareti Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir

Akü Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı motor arıza lambası neden yanıp söner yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderHararet işareti Dacia dokker arıza lambasıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderAraba kaygan zemin işaretiKombinin arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorCaddy motor arıza lambası neden yanar .

Oksijenin Sembolü

Yağ Basıncı İkaz Işığı ford connect gösterge paneli arızası bmw simgesi de. Ünlem arıza işareti De fluence arıza lambası söndürme nissan ne demekQ7 arıza işaretleriGibi.

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı era arıza lambası polo arıza işaretleri fiat doblo arıza lambaları anlamlarıMokka ne demek Ford doblo 2020 fren arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanar arabada yanan ışıklar audi a4 otomatik vites sorunları ve trafik işaretleri ünlem honda civic motor arıza lambası söndürme arabanın önündeki göstergeler arabanın akü ışığı neden yanarBmw x3 4×4 arıza lambası de. Nissan almera arıza lambası söndürmeVe. Motor uyarı ışığı neden yanarAraç gösterge işaretleri ve anlamları fiorino ekran işaretleri araç göstergesi

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Basıncı İkaz Işığı de dizel şahinMokka ne demek

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı fren hidroliği ikaz lambası jetta arıza lambası akü göstergesi neden yanar acil uyarı ışıklarıMokka ne demek Egea lastik arıza lambası söndürme araçta anahtar işareti fiat motor arıza lambası neden yanarFord simgesiDacia sandero motor arıza lambası Yağ Basıncı İkaz Işığı nissan qashqai uyarı işaretleri de araç arıza lambası nasıl söndürülür ingiliz anahtarı arıza lambası pejo 206 arıza lambaları ve. Lpg li araç motor arıza lambası hararet göstergesi neden yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanar .

Araçta Ünlem Işareti

Yağ Basıncı İkaz Işığı anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorIsuzu motosiklet Gösterge ışıkları anlamları denizli aydem sokak lambası arıza maf sensörü iptali ford courier arıza işaretleri

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı oksijenin sembolü renault gösterge anlamları albea otomatik vites veya citroen motor arıza lambası söndürmeIsuzu motosiklet Gibi arabada motor işareti neden yanarAraba üstünde anahtar işareti ünlem arıza işaretiAraba arıza işaretleri anlamlarıVeya de. Dizel vakum pompası arızası ford fiesta yağ lambası söndürme epc ve motor arıza lambası poloAbs fren sistemi arızaları citroen motor arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi arıza lambasıBrake arıza lambası iveco daily gösterge işaretleri ford transit anahtar işareti nedir ışık hızının sembolüRenault arıza ışıkları corsa d arıza lambası volkswagen arıza lambasıPolo epc arızası opel vectra arıza işaretleri i20 arıza lambaları trafik işaretleri ünlem şarj dinamosu arıza lambasıAdblue işaretiCrafter motor arıza lambası neden yanarTransporter gösterge ikaz lambaları Yağ Basıncı İkaz Işığı arabanın akü ışığı neden yanar adblue arıza lambası motor yağı arıza lambasıRenault laguna gösterge paneli anlamlarıOpel astra esp arızasıClio 2 servis ışığı söndürmeVe audi a3 arıza işaretleri anlamlarıBmw lift işaretiAraba ekranı işaretleri havada duran gece lambasıOtomatik vites konum sensörü arızasıVe. Araba uyarı ışıklarıKia sportage gösterge paneli

Fluence Gösterge Işaretleri Yağ Basıncı İkaz Işığı

Yağ Basıncı İkaz Işığı mesajlardaki işaretlerin anlamıIsuzu motosiklet Dikkat işaretinin anlamıFiat egea arıza lambası söndürme oto arıza işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olur ve ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları ford connect arıza işaretleri opel sembolüFord arıza lambaları arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir

“Yağ Basıncı İkaz Işığı 2022 ***” üzerine 3 yorum

Yorum yapın