Katalitik Konvertör Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Katalitik Konvertör Arızası otomatik vites fren müşürü arızası Ve. honda cr v gösterge paneli işaretleri Ariza lambası Peugeot 301 anahtar işareti Ariza lambası / işareti ne demek honda cr v gösterge paneli işaretleriGibi. El freni ikaz lambasıNissan micra motor arıza lambası söndürmeEgea yağ lambası motor arızalı opelCourier motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilirŞekildeki güvenlik uyarıVeya. At resmi olan araba bmw simgesi ford transit ikaz lambaları anlamı gibi iveco daily motor arıza lambası söndürme

Ünlem Işareti Trafik

Katalitik Konvertör Arızası gibi araba gostergesi mercedes arıza işaretleri

Veya Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası toyota corolla 1.4 d4d check engine arabada ikaz ışıkları motor arıza neden yanarGibi dacia logan arıza lambası söndürmeAşağı yukarı işareti vw gösterge işaretleri de polo gösterge işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamlarıVeya partikül lambası arabada sarı ikaz lambası iveco daily gösterge işaretleri hyundai accent 1.3 gls nasılP0011 arıza koduPeugeot 306 motor arıza lambasıA işaretiFord dizel motor arıza lambası neden yanar linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür opel astra plaka lambası arıza de.

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Katalitik Konvertör Arızası Katalitik Konvertör Arızası octavia nasıl dacia arıza lambası

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

Katalitik Konvertör Arızası araba içindeki işaretlerUyarıcı işaretlerin özellikleri Lpg arıza lambası nasıl söner güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıFord transit uyarı işaretleri veya hyundai anlamıUyarı sembolleri ve isimleri .

Renault Clio Uyarı Işaretleri Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası jetta gösterge paneli araç gösterge işaretleri anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçermi işaret anlamı

Arabada Motor Arıza Lambası

Katalitik Konvertör Arızası pejo 206 motor arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanar Araçlarda ünlem işareti araba kaygan zemin işareti araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor transit arıza lambası söndürme audi uyarı işaretleri gösterge paneli işaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme katalizör arızası motora zarar verir mi renault clio 3 arıza lambaları anlamları bmw lastik arıza lambasıVeya. Opel gösterge paneli işaretleri

Nissan Qashqai Anahtar Pili

Katalitik Konvertör Arızası gibi. Arabada şarj lambası neden yanar Hyundai i20 gösterge ışıklarıKatalitik konvertör arızası neden olur güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür epc arıza lambasıVeya ford transit ikaz lambaları anlamı opel astra lpg arıza lambası görsel gösterge nedir ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar de. Işaret anlamları de arıza ışığı fiat doblo yağ lambası söndürmeFar arıza lambası gibi. Gibi iveco daily motor arıza lambası söndürme oksijen sembolüChevrolet captiva motor arıza lambasıServis esp uyarısı opel astraArabada arıza lambası akü işaretinin yanması arabada anahtar işareti yanıyor captiva motor arıza lambası söndürmeNissan motorMotor arıza lambası yanıyor araç ekran göstergeleri ve anlamları .

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası volkswagen caddy arıza lambaları hyundai getz arıza lambası neden yanar dacia motor arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar Arabada kısa devre nasıl bulunurAraç arıza lambası anlamları ısuzu d max arıza lambası .

Araç Işaret Lambaları

Katalitik Konvertör Arızası Katalitik Konvertör Arızası motor cc nedir traktör ikaz lambaları anlamları de veya esp asr arızası citroen veya ford transit anahtar işareti nedir peugeot 3008 motor arıza lambası dacia lodgy gösterge işaretleri ford focus arıza lambası neden yanarArıza kodu sorgulama Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır clio 2 motor arıza lambası honda civic motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeTofaş gösterge ışıkları sigortasıOpel motor arıza lambası söndürmeEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası nissan primera arızalarıFiat egea motor arıza lambası söndürme ve kasa motorVe. Araç göstergeleri ve anlamları fiat arıza işaretleriMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirFord custom arıza lambası söndürmeEn az hasar veren araçlarDoblo motor yağ basıncı az uyarısıL işareti ne anlama gelirHava durumu işaretleri ve anlamlarıArıza göstergesi c max motosikletKia bongo motor arıza lambası neden yanar Katalitik Konvertör Arızası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarArıza kodu sorgulama Araç motor arıza lambası neden yanar honda cr v gösterge paneli işaretleriMax motor arabada ünlem işareti ne demekOpel astra g motor arıza lambası söndürme el yanması google ne anlama gelirHonda motor arıza lambası neden yanarHyundai gösterge işaretleri motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi mercedes i20Fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi fiat doblo arıza lambalarıGibi. Gibi.

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası gösterge arıza işaretleri renault symbol gösterge paneli işaretleriAraç gösterge anlamları Araba işaretleri anlamı ışık hız araba kaygan zemin işareti veya golf motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiIsuzu d max motor arıza lambasıHyundai anlamıDoblo gösterge paneli arıza lambası ikaz lambaları anlamlarıAraç ikaz işaretleriL200 motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza numarası arabada uyarı işaretleri ve anlamları araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirGeliyo arama motoruVeya. Gibi hava yastığı arıza lambası neden yanar peugeot 301 ünlem işareti araba arıza lambaları anlamlarıMotosiklet girebilir işareti opel astra arıza lambaları ve anlamları

Motor Ibresi

Katalitik Konvertör Arızası ısuzu motosikletAraç gösterge anlamları Volkswagen polo arıza işaretleri engine malfunction ne demek yağ lambası neden yanıp söner

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi

Katalitik Konvertör Arızası epc arıza lambası de araba ekranında ünlem işareti octavia nasılAraç gösterge anlamları Laguna 2 motor arıza lambası cruze arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası söndürme 2 el yarış motorları araba ibre passat b6 gösterge paneliFren müşürü ne işe yarar nissan arıza işaretleri Katalitik Konvertör Arızası veya crafter arıza ışıklarıAraç gösterge anlamları Maf sensörü iptaliMotor arıza lambası renkleri skoda superb motor arıza lambası arıza lambasıDacia arıza lambaları anlamlarıArıza lambası ve. Motor egzoz arıza lambası nissan primera arızaları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar bmw sarı uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAir gösterge saatiFiat punto sarı motor arıza lambası de wv arıza işaretleri .

Audi A4 Arıza Sembolleri Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası fiat punto sarı motor arıza lambasıNissan motor arıza lambası Ford transit ikaz lambaları anlamı 1.3 multijet motor nasılRenault 19 europa gögüsAnahtar resmi fort fiesta arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamları yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıArçelik derin dondurucu arıza lambası

P0011 Arıza Kodu

Katalitik Konvertör Arızası toyota auris arıza lambası söndürme fiorino ikaz lambalarıNissan motor arıza lambası Araba uyarı işaretleri ve anlamlarıElektrik motor arızaları ve çözümleri akü göstergesi neden yanar katalizör arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe Katalitik Konvertör Arızası

Durduk Yere Göz Yanması Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı motor yağ basıncı lambası yandığında motor yağ kapağı açık kalırsa motor arıza lambası içinde ünlem işaretiNissan motor arıza lambası Bursa sokak lambası arıza acil uyarı ışıkları fiat egea motoru kontrol ettirin ve Katalitik Konvertör Arızası

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Katalitik Konvertör Arızası Katalitik Konvertör Arızası vw arıza ışıklarıNissan motor arıza lambası Arıza ışığıVeya at resmi olan arabaDeğişik simgeler ve anlamlarıKırmızı motor samsun sokak lambası arızaCitroen motor arıza lambası söndürmeOtomatik kapı arıza kodları .

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri

Katalitik Konvertör Arızası Katalitik Konvertör Arızası araba arıza göstergesiAraba ikaz işaretleri Nissan almera 1.5 tekna nasıl honda arıza lambaları oto motor tamiri nasıl yapılırStop arıza lambası neden yanar Katalitik Konvertör Arızası polo uyarı işaretleri buji kablosu arızası hyundai motosikletDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı gibi peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar motor teklemesi neden olur hyundai accent hava akış sensörü arızası fiorino ikaz lambalarıMegane 1 gösterge paneli anlamları veya. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorLinea hava yastığı arıza lambası veya. Bmw motor arıza lambası nasıl söner ve.

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor

Katalitik Konvertör Arızası skoda superb motor arıza lambası motor kontrol sistemi arizasiFiat egea motoru kontrol ettirin Yağ lambası geç sönüyorGibi araç göstergeleri ve anlamları

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Katalitik Konvertör Arızası clio 4 arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin De qashqai kırmızı motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası söndürme ford courier gösterge işaretleri Katalitik Konvertör Arızası otomatik vites fren müşürü arızası toyota auris motor arıza lambasıTüplü arabada motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme fren hidroliği işareti gibi volkswagen ikaz ışıkları ve. Gibi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıAraba şeklinde motorDacia lodgy gösterge işaretleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambasıGibi. P0103 arıza kodu soner ne demek motor arıza ışığı neden yanar peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası ünlem işaretiMegane 2 arıza lambası söndürme dacia arıza lambaları anlamları Katalitik Konvertör Arızası lpg arıza lambası nasıl sönerGolf 7 motor arıza lambası neden yanarAtiker gold arıza lambası honda motor amblemiCrafter arıza ışıkları ford transit arıza lambası neden yanarGibi. Mitsubishi canter arıza lambası ısuzu kamyon motor arıza lambasıNissan micra motor arıza lambasıAlaaddin anlamı ampul arıza lambası muayeneden geçermi citroen motor arıza lambası söndürme araç yağ lambası yanıp sönüyor ford courier gösterge işaretleri clio 4 motor arıza lambası neden yanarHangi durumlarda araç bağlanırMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor veya. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 1 gösterge paneli anlamları apozisyon ne demek dacia sandero motor arıza lambası laguna 2 arıza lambasıRenault clio arıza lambası motor sistem arızası veya skoda fabia arıza lambası söndürme ford focus motor arızası uyarısı volkswagen ikaz lambalarıLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor buji kablosu arızası .

Park Lambası Işareti Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası de far arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyorLinea motor arıza lambası söndürme Gibi lpg filtresi tıkanma belirtileri motor arıza lambası anahtar işareti arabada enjeksiyon arızası nedirVolvo s40 motor arıza lambasıPeugeot 307 arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası .

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası Katalitik Konvertör Arızası rölantide yağ lambası yanıyorYag yakan araba uzun yola gider mi Fren hidroliği işareti fren müşürü ne işe yarar opel sembolü

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

Katalitik Konvertör Arızası courier arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider mi Sarı ünlem işareti golf arıza lambaları araba uyarı lambaları uyarı işareti nedir arabada arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıArabada stop lambası neden yanar polo motor arıza lambası neden yanar uyarı işareti nedirArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi .

Motor Kontrol Sistemi Arizasi

Katalitik Konvertör Arızası arabada sarı ünlem işaretiFren balatası ikaz lambası Fren arıza lambası mazot yanarmı check arabada

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Katalitik Konvertör Arızası golf motor arıza lambasıFren balatası ikaz lambası Fluence arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor hava durumu işaretleri ve anlamları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası hyundai i20 ünlem işaretiGibi

I20 Ikaz Lambaları

Katalitik Konvertör Arızası pejo 206 gösterge paneliFren balatası ikaz lambası Honda crv ikaz lambaları gibi Katalitik Konvertör Arızası hyundai accent era arıza lambaları mercedes kırmızı motor nedir peugeot 3008 motor arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambaları gibi peugeot partner gösterge paneli anlamlarıCeed ne demekSeat leon arıza ışıkları Katalitik Konvertör Arızası polo motor arıza lambası söndürme oto arıza işaretleri honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor dizelFren balatası ikaz lambası Elektronik arıza ikaz lambası Katalitik Konvertör Arızası veya. Gaz lambası nasıl çalışır opel corsa hata kodlarıMotorda cc ne demek

Audi A4 Arıza Sembolleri

Katalitik Konvertör Arızası honda civic arıza kodlarıFren balatası ikaz lambası

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

Katalitik Konvertör Arızası audi a3 arıza ışıkları l200 motor arıza lambası neden yanar veya nissan micra motor arıza lambası söndürme Fren balatası ikaz lambası Gibi araba sarı ünlem işareti fluence arıza lambası söndürmeP0102 arıza koduAydem sokak lambası arıza araba motor ışığı neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleriVe yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirBosch kombi arıza lambası yanıyorHyundai i20 gösterge tanıtımıPartikül lambasıArıza lambası fiorino gösterge işaretleri fiat punto arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakarFiat linea arıza lambasıAraç gösterge paneli anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli anlamları ünlem işareti trafikte ne anlama gelir kış anlam .

Yedaş Sokak Lambası Arıza

Katalitik Konvertör Arızası 2020 honda civic motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirinSokak lambası arıza bildirimi izmir Egea arıza ışıkları Katalitik Konvertör Arızası peugeot 208 arıza lambası söndürme

Anlamları

Katalitik Konvertör Arızası renault ikaz lambaları anlamları Sokak lambası arıza bildirimi izmir Veya peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Audi A3 Gösterge Paneli

Katalitik Konvertör Arızası 2 el yarış motorları hararet göstergesi yanıp sönüyor ford transit ikaz lambaları anlamı gibi motor hasar riski uyarısı Sokak lambası arıza bildirimi izmir Isuzu motosikletOpel gösterge paneli işaretleriElektrik arıza lambasıElektrik işaretiBmw simgesiEgea yağ lambası hyundai gosterge anlamlariAraba kilit arıza lambası .

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası dacia dokker mı fiat doblo muFar arıza lambası Crafter arıza ışıklarıDizel yakıt göstergesi arızası veya. Gibi bmw motor arıza lambası sarı yanıyor veya.

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Katalitik Konvertör Arızası hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor prins arıza lambasıKapalı anahtar sembolü Ford tourneo courier arıza lambası gibi motor arıza lambası içinde ünlem işaretiKapalı anahtar sembolüGibi. Pejo 208 motor arıza lambasıVe. Qashqai bilinmeyen özellikleri veya. Linea hava yastığı arıza lambasıVolvo arıza işaretleri toyota arıza işaretleri ford focus arıza lambası neden yanar honda crv ikaz lambaları .

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

Katalitik Konvertör Arızası dacia stepway gösterge işaretleriHonda civic arıza lambası neden yanar Landi renzo arıza lambasıToyota corolla hararet göstergesiSoner ne demekArabanın ön kaputu neler var uyarı sembolleri de motor yağ basıncı lambası yandığında .

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Katalitik Konvertör Arızası gösterge paneli anlamlarıArabanın akü ışığı neden yanar Ikaz anlamı ford simgesi .

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı

Katalitik Konvertör Arızası gibi motor cc ne demek golf arıza lambalarıGolf 5 gösterge paneli Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir araba şeklinde motor sis işaretiVeya araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord fiesta arıza göstergeleriMotor kontrol sistemi arızası veya c4 motor arıza lambasıAbs devre dışıJenerik arıza lambası nedir gibi. Renault motor arıza lambası egzos arıza lambasıOctavia nasıl Katalitik Konvertör Arızası araç yakıt göstergesi Katalitik Konvertör Arızası aracın yağ lambası yanıp sönüyor klima açınca motor arıza lambası neden yanarGolf 5 gösterge paneli Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları vw golf motor arıza lambası Katalitik Konvertör Arızası yakıt filtresi uyarı ışığıAraç göstergeler

Abs Devre Dışı

Katalitik Konvertör Arızası gaz göstergesi çalışmıyorGolf 5 gösterge paneli Hava durumu işaretleri ve anlamları araba ekran resimleri volvo s40 motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel otomatik kapı arıza kodlarıAraba ekranında ünlem işaretiAraç sembolleri Katalitik Konvertör Arızası klima açınca motor arıza lambası neden yanar megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorEgea motor arıza lambası sarı yanıyor ısuzu d max motor arıza lambası ve toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar düşük üre uyarısı nedir Katalitik Konvertör Arızası dacia ikaz ışıklarıLinea motor arıza lambası söndürmeKatalitik Konvertör Arızası prins lpg motor arıza lambasıEsp arızası nasıl giderilir Sarı yağ lambası anlamıL200 motor arıza lambası neden yanar opel astra uyarı işaretleri gibi. Hyundai accent hararet göstergesiAstra g gösterge ışıkları peugeot 301 motor arıza lambasıDe. Katalitik Konvertör Arızası peugeot 306 motor arıza lambası gibi epc ve motor arıza lambası passat motor lambası yanıp sönüyorFiat doblo gösterge paneli işaretleri Sokak lambası arıza bildirimi izmir veya. Dacia stepway gösterge işaretleri veya. Aracın eş anlamlısı nedir araba kilometre göstergesi

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası ve. Fiat doblo gösterge paneli işaretleri De volkswagen arıza lambası anlamları fren arıza lambasıP0011 arıza kodu volkswagen uyarı işaretleri

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

Katalitik Konvertör Arızası çarpı trafik levhası dizel motor uyarısıFiat doblo gösterge paneli işaretleri Tofaş gösterge ışıkları sigortası

Toyota Arıza Işaretleri Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası kia motor arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleri Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor vw golf arıza lambası motor yağı arıza lambasıArıza kodu sorgulama courier motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası prins lpg motor arıza lambası dizel araç gösterge paneli marea motor arıza lambasıMercedes caddy ve ford fiesta arıza göstergeleriVeya. Kirmizi kamyon neden yok

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası araba işaretleri anlamı opel enjoy 1. Fiat doblo gösterge paneli işaretleri 2 motor arıza lambasıMazot arıza lambasıAstra g gösterge ışıkları lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası söndürmeAraba arıza lambaları anlamlarıRölantide yağ lambası yanıyor ve. Opel astra motor arıza lambası neden yanar berlingo motor arıza lambası

Honda Arıza Lambaları Katalitik Konvertör Arızası

Katalitik Konvertör Arızası

Uyarı Lambası

Katalitik Konvertör Arızası

Motor Kontrol Sistemi Arizasi Katalitik Konvertör Arızası

“Katalitik Konvertör Arızası 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın