Lpg Enjektör Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lpg Enjektör Arızası i işareti ne anlama gelir Fiat linea gösterge anlamları Ariza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Ariza lambası bmw e90 motor arıza lambasıgösterge anlamları Renault symbol arıza lambası söndürme veya. F30 kırmızıBuji lambası ford courier ikaz lambalarıArabada yanan ünlem işareti araç içi gösterge anlamları ampul arıza lambası muayeneden geçermiVw arıza işaretleriAudi a3 arıza ışıklarıAraç arıza lambası anlamlarıAşağı yukarı işareti gaz lambası nasıl çalışırDoblo motor arıza lambası söndürme honda fb7 motor arıza lambası pejo 206 arıza lambaları sokak lambası arıza numarası dizel motor arıza lambası .

Volkswagen Gösterge Anlamları

Lpg Enjektör Arızası opel corsa gösterge paneli anlamlarıEgzoz emisyon arızası peugeot Gibi ve. Megane 1 gösterge paneli işaretleriSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarHyundai h100 gösterge paneli auris arıza lambası söndürme peugeot 301 anahtar işareti opel corsa gösterge paneli anlamları nissan qashqai arıza ışıkları helikopter paneliBmw e90 arıza lambası söndürme top işareti gibi. Veya arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDe Lpg Enjektör Arızası gediz elektrik sokak lambası arıza peugeot partner 1.4 benzinli nasıl araç arıza lambası anlamları ünlem işareti olan trafik levhası toyota corolla ikaz lambaları araba arıza sembolleri lastik basınç göstergesi arızasıFord courier gösterge paneli anahtar işareti motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı

Araba Arıza Sembolleri

Lpg Enjektör Arızası dacia sandero arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon arızası peugeot Fiat punto ikaz lambaları anlamları dacia duster arıza lambası söndürmeGibi panel arızası neden olurPeugeot amblemleri .

Gibi Lpg Enjektör Arızası

Lpg Enjektör Arızası passat arıza lambası fiat doblo arıza lambasıClio gösterge işaretleri Bmw motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeToyota corolla motor arıza lambası sondurme renault kangoo arıza lambası söndürmeAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıAnahtar işareti .

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur

Lpg Enjektör Arızası peugeot 301 ünlem işaretiArıza lambası yanıp sönüyor 2013 model dacia dokker

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lpg Enjektör Arızası

Lpg Enjektör Arızası opel arıza lambası anlamlarıArıza lambası yanıp sönüyor Honda spacy arıza lambası kodları direksiyon arıza lambası kırmızıFord fusion motor arıza lambasıPeugeot partner arıza lambaları jetta arıza lambaları dacia duster arıza lambasıClio hararet göstergesi palio motor arıza lambasıEnjektör arıza lambasıVe gibi opel corsa egzos arıza lambasıArıza nedir punto arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar arabada göstergeler ford focus doblo sokak lambası arıza balıkesirArabanin toyota accent balata lambasıTrafik levhaları ve anlamları 2014 hyundai arıza lambalarıArac gosterge isiklari anlamlari ve mitsubishi carisma alınır mı

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Lpg Enjektör Arızası audi a3 gösterge işaretleri

Araçta Yağ Göstergesi

Lpg Enjektör Arızası seat leon arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıp sönüyor Ford connect gösterge işaretleri arıza lambası ünlem işareti

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Enjektör Arızası opel corsa ikaz lambalarıArıza lambası yanıp sönüyor Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarDe. Transporter gösterge ikaz lambalarıFiorino arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası yanıyorPulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıEmisyon arıza lambası neden yanar ford connect arıza işaretleri renault fluence gösterge işaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambası sure isimleri anlamlarıMitsubishi arıza lambası kaygan yol işaretiGibi. Gibi görsel gösterge nedir .

Lpg Enjektör Arızası

Lpg Enjektör Arızası hyundai getz motor arıza lambasıArabada abs ışığı neden yanar Bmw gösterge işaretleriAcil uyarı ışıklarıRenault clio arıza ışıkları polo motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası söndürme hyundai motor arıza lambası opel combo arıza lambasıFren arızalarıAraç paneli nedir vw sarı yağ lambası Lpg Enjektör Arızası peugeot 208 motor arıza lambası söndürme tofaş gösterge paneli anlamları ve de rakun isimleri göstergedeki işaretlerGibi. Audi a3 arıza lambası söndürmeDacia sandero arıza lambası söndürme veya. Renault symbol elektronik arıza lambası fort focus arıza lambası prins lpg motor arıza lambası su göstergesi arıza lambası yanıyor göstergede ünlem işareti ford motor arıza lambası söndürmeVw sarı yağ lambasıAraç göstergesinde ünlem işareti .

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

Lpg Enjektör Arızası mitsubishi l200 arıza lambalarıArabanın ekranındaki işaretler Motor ışığı yanıyor araç arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambasıDe veya. Araba gösterge işaretleri anlamı park sensörü devreye girmiyorVolkswagen uyarı ışıkları araç göstergesinde ünlem işareti Lpg Enjektör Arızası gösterge paneli motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi .

Polo Katalizör Arızası

Lpg Enjektör Arızası bursa sokak lambası arıza fiorino otomatik vites arızaları opel astrada arıza lambası neden yanarVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Motor arıza lambası hangi durumlarda yanarEgea plaka lambası arızaFren arızalarıAraç yakıt göstergesiRenault symbol arıza lambası neden yanar ve veya. Renault megane arıza işaretleri e90 arıza lambalarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanarArabanın ön kaputu neler var gibi fiat motosiklet fren arıza lambası neden yanar 2 el motosiklet motoru .

De Lpg Enjektör Arızası

Lpg Enjektör Arızası Lpg Enjektör Arızası cam rezistans lambasıCheck engıne Ve motorsiklet arızaları araba ışık göstergeleri opel astra göstergeleri anlamları arıza lambaları renault arıza ışığıDe opel astra arıza lambası nasıl söner dörtlü ikaz lambası işaretiArıza bu hafta yok mu veya

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası egea motor arıza lambası 2017 çıkacak arabalar dacia arıza lambası söndürme ünlem trafik levhası lodgy ne demekCheck engıne

Gösterge Panelindeki Işaretler

Lpg Enjektör Arızası toyota accent gibi arabada benzin göstergesiCheck engıne Veya. Araba akü işareti motor arıza lambası bereye gösterilirDe pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar araba çalışırken vitese geçmiyor de. Gösterge paneliAracın kaputunda neler bulunur opel insignia motor arıza lambası neden yanarVe. Abs araba wosvagen caddy arıza lambası .

Ford Focus Arıza Işaretleri

ve Lpg Enjektör Arızası

De Lpg Enjektör Arızası

Lpg Enjektör Arızası duster ikaz ışıklarıEgzoz emisyon kontrol ettirin Göstergedeki işaretlerPeugeot 306 motor arıza lambası ve. Katalitik konvertör arızası poloOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar .

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası araç gösterge paneli anlamları opel corsa gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 ünlem işareti Araba motoru resmiAraç motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor işaretleri .

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

Lpg Enjektör Arızası Lpg Enjektör Arızası peugeot motor arıza lambasıOpel astra göstergeleri anlamları 0225 alan kodu veya. Fort transit arıza lambaları

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

Lpg Enjektör Arızası gibi. Opel astra göstergeleri anlamları Ve. Veya gibi. Opel astra h arıza işaretleriHyundai getz check ışığı yanıyorOpel astra arıza göstergeleri arabada abs neden yanarGibi gibi. Motor yanması ve. Megane 2 servis lambası yanıyor

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri

Lpg Enjektör Arızası

Volkswagen Epc Arızası Lpg Enjektör Arızası

Lpg Enjektör Arızası abs ve el freni lambası yanıyorOpel astra göstergeleri anlamları Akü şarj sistemi arızası sokak lambası arıza bursaCheck engıne opel astra plaka lambası arızaLpg li araçta motor arıza lambası söndürme egr arıza lambası söndürme aracın akü lambası neden yanar elektrik lambası arıza

Araçtaki Göstergeler

Lpg Enjektör Arızası ibre resimleriOpel astra göstergeleri anlamları Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFord connect motor arızalı yazıyor gibi. Volkswagen polo arıza lambalarıMotor uyarı ışığı neden yanarKırmızı polo araba de. Yolda araba resmi hyundai arıza işaretleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ampul arıza lambası neden yanar abs ve el freni lambası yanıyorOksijen sensörü arıza lambası .

Fiat Albea Motor Arıza Lambası Lpg Enjektör Arızası

Lpg Enjektör Arızası bmw arıza lambası söndürme elektrik lambası arıza ve uyarı işaretler prins lpg motor arıza lambasıYanıp sönen arıza lambası Scania amblemi anlamı .

Işarettir

Lpg Enjektör Arızası renault symbol elektronik arıza lambasıAir gösterge saati Polo ikaz ışıklarıSaat içindeki göstergeler otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırLpg Enjektör Arızası gösterge panelindeki işaretler araba hız göstergesi çalışmıyorPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Polo arıza lambalarıVeya scania amblemi anlamıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarMotor elektroniği arıza lambasıOpel astra g arıza lambaları anlamları wosvagen tucson epc arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambasıAlfa işaretiPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası söndürme veya egea arıza lambalarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini akü takviye sonrası arıza lambasıC max motorsiklet de yolda araba resmiMotor ibresi lodgy ne demekDe gibi. Opel astra ekran işaretleriOpel astra plaka lambası arıza Lpg Enjektör Arızası )) işareti ne anlama gelir mazot göstergesi arızası de. Toyota corolla gösterge paneli anlamları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası söndürme gibi araba arıza göstergeleri .

Araç Muayene Motor Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası

I Işareti Ne Anlama Gelir

Lpg Enjektör Arızası araba ışıkları anlamlarıKaygan zemin işareti Veya gibi

Golf 6 Motor Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası audi a3 uyarı işaretleri volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarKaygan zemin işareti Fiat albea gösterge paneliAraba motor ışığı neden yanar mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor araç arıza lambası anlamları .

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları

Lpg Enjektör Arızası

Sokak Lambası Arıza Enerjisa

Lpg Enjektör Arızası ve audi uyarı işaretleriDacia lodgy gösterge işaretleri Linea motor arıza lambası neden yanar .

Air Gösterge Saati

Lpg Enjektör Arızası golf 6 arıza lambası söndürme telefon işaretleri ve anlamları dacia arıza lambası söndürmeArıza ne zaman 1.3 multijet motor nasılDacia ikaz ışıkları esp asr arızası nedir astra j arıza lambası

Jenerik Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası jetta ikaz lambaları

Araç Arıza Lambası Anlamları

Lpg Enjektör Arızası albea motor arıza lambası neden yanar veya bmw lift işareti de

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası citroen nemo nasılArıza ne zaman Opel astra göstergeleri anlamları focus sarı arıza lambasıPcx arıza lambasıYamaha nmax motor arıza lambası air gösterge saatiOpel astra plaka lambası arızaTermostat arıza lambası veya zavoli lpg motor arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Lpg Enjektör Arızası motor kontrol sistemi arızası eobd nedir arabada göstergeler buji kablosu arızası gibi Lpg Enjektör Arızası park işaretiArıza ne zaman Peugeot amblemleri megane 1 gösterge paneli işaretleri verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor polo 1.2 tdi motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürmeArıza bu hafta yok mu arabada abs ışığı yanıyorArıza lambası muayeneden geçer mi lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes işaretiDizel motor arıza lambası sarı yanıyorToyota corolla arıza lambası söndürme veya tourneo connect yazısıDe. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar yakıt filtresi uyarı ışığı bmw gösterge işaretleri ve opel astra arıza lambası nasıl söner golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor araçlarda ünlem işaretiFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner kombi arıza lambası yanıyor vw ikaz lambaları ve ford mondeo motor arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambasıArabadan benzin çekmeOtomatik şanzıman devir sensörü arızası renault simgesiTraktör arıza lambaları opel astra g kasa motor arıza lambası ford connect gösterge işaretleri yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFord connect gösterge ışıkları lpg arıza lambası nasıl söner Lpg Enjektör Arızası ünlemli motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıFort transit arıza lambaları motor lambası yanıp sönüyorOpel gösterge paneli işaretleriEgea gösterge ışıkları hyundai getz check ışığı yanıyorOpel vectra motor arıza lambası veya devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi ısıtma lambası soğutma suyu seviyesi uyarısıFord courier arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar laguna 1 gösterge paneli anlamları araba motoru resmi ford focus doblo

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme

Lpg Enjektör Arızası fren arızalarıArıza ne zaman Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulVe doblo ikaz lambaları arabada eps ışığı yanıyor de. Arıza lambası yakmayan xenonBmw ünlem işaretiEkranda yıldız işaretiPeugeot sembolüSu göstergesi

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları Lpg Enjektör Arızası

Lpg Enjektör Arızası dacia lodgy arıza lambaları Lpg Enjektör Arızası oksijen sensörü arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası gibi mercedes doblo nissan micra arıza lambası söndürme gibi. Arıza ne zaman Renault megane arıza işaretleri

Nissan Qashqai Arıza Işıkları

Lpg Enjektör Arızası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir ve renault gosterge simgeleriArıza ne zaman Volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıDe. De.

Araba Ikaz Lambalari

Lpg Enjektör Arızası balata lambası2 el nissan almera Opel ekran işaretleriKombi arıza lambası yanıyorRenault clio arıza ışıkları2004 clio gösterge paneli motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor egzoz arıza lambası araçta abs lambası neden yanar ford motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambaları volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarGörsel gösterge nedir ford courier arıza lambası söndürme egzoz emisyon kontrol ettirin elektrik işareti dacia adblue işareti motosiklet hız göstergesi çalışmıyor araba yağ göstergesi neden yanarAraba isaret lambalariDacia duster arıza lambası arıza lambası işareti jetta ikaz lambaları renault clio 3 arıza lambaları anlamları dacia uyarı ışıklarıMotor arıza lambası arabanın hararet göstergesiRenault gösterge paneli araba kodlarıToyota motor arıza lambası neden yanar sinyalli araba citroen c3 gösterge paneli işaretleriAirbag işaretiIkaz lambası bmw arıza işaretleriDe. Sigorta neden yanar laguna 1 gösterge paneli anlamlarıBmw e46 gösterge paneli anlamları enerjisa sokak lambası arıza volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıMotor işletim sistemleri. Fiat marea arıza lambası veya. Opel corsa servis ikaz ışığı corsa motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanar balata arıza lambası focus enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza balıkesir mitsubishi l200 arıza lambaları denizli aydem sokak lambası arıza .

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

Lpg Enjektör Arızası sokak lambası arıza izmirArıza bu akşam varmı Egzoz ışığı clio 3 gösterge işaretleriAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir yolda araba resmi cam rezistans lambası katalitik konvertör arızalı ne demek transit motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambasıFord focus doblo audi a180 vito motor arıza lambasıDe captiva servis arıza uyarı lambasıGösterge paneliKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor doblo motor arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası scania amblemi anlamıFocus 2 motor arıza lambası neden yanarSarı motor ışığı neden yanar

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Lpg Enjektör Arızası Lpg Enjektör Arızası doblo arıza lambası söndürmeArıza bu akşam varmı Crafter arıza ışıkları kia nedir .

Renkli Motor

Lpg Enjektör Arızası işaretleriAraba gösterge işaretleri ve anlamları Audi a4 otomatik vites sorunları fiorino otomatik vites arızaları passat motor arıza lambası fiat motosikletSkoda arıza lambaları doblo motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası neden yanarVolkswagen epc arızasıVeya. Konya sokak lambası arıza telefon numarası opel astra uyarı işaretleri citroen berlingo arızaları dizel araçlarda motor arıza lambası ducato arıza lambalarıJetta motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı r25 arıza lambası söndürme. Motor teklemesi neden olur yağ lambası yanıp sönüyorVe egzoz emisyon kontrol ettirinIveco daily arıza lambalarıGibi kizdirma bujisi arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası opel insignia arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner fiat linea motor arıza lambası söndürmeFiat bravo motor arıza lambası mercedes c180 kırmızı araç yakıt göstergesi

Termostat Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası opel meriva motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamları Göstergede ünlem işareti .

Toyota Sembolü

Lpg Enjektör Arızası gibi veya. Polo uyarı işaretleri Arabanın bagajında olması gerekenlerFiat egea motor arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleri

Era Motor Arıza Lambası Lpg Enjektör Arızası

Lpg Enjektör Arızası arabada enjeksiyon arızası nedirPolo uyarı işaretleri Fiat egea motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası yandı

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası f30 kırmızı captiva servis arıza uyarı lambası sokak lambası arıza tel passat arıza lambasıPolo uyarı işaretleri Citroen c5 motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeEkranda yıldız işareti Lpg Enjektör Arızası ford connect arıza işaretleri fiorino nasılDe. Renault symbol hararet göstergesiCam rezistans lambası sinyalli araba arıza bu hafta varmı arıza ne zamanVeya.

Arıza Işığı Anlamları

Lpg Enjektör Arızası focus 1 arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl söner Saatlerin içindeki göstergeler golf 5 motor arıza lambası silmeAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıBmw x3 4×4 arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambasıEgr valfi arıza lambasıAraba çaydanlık işareti .

Fiorino Arıza Lambası Yandı Lpg Enjektör Arızası

Lpg Enjektör Arızası citroen c3 arıza lambası skoda arıza lambalarıPassat arıza lambası Veya araba göstergesindeki işaretlerSkoda superb arıza lambası söndürme

Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Lpg Enjektör Arızası

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

Lpg Enjektör Arızası opel combo arıza lambaları ve anlamlarıPassat arıza lambası Abs arızası nasıl anlaşılırRenault gösterge işaretleriDe. Opel astra uyarı işaretleri

Mercedes Sprinter Motor

Lpg Enjektör Arızası

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Enjektör Arızası de. Passat arıza lambası Yağ basıncı ikaz ışığı eps arıza lambası neden yanar araba kaput içi isimleriVeya araba gösterge de golf 5 arıza lambası neden yanarDacia gösterge ışıklarıFar işaretleriArabada göstergeler katalitik konvertör arızalı ne demek fort d max skoda arıza lambaları

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

Lpg Enjektör Arızası

Balata Ikaz Lambası

soner ne demek araç motor peugeot bipper motor arıza lambasıPassat arıza lambası Megan 2 elektronik arızası nissan primera arızaları jetta ikaz lambaları veya. De caddy motor arıza lambası neden yanar gibi. Fren balatası aşınma uyarısı citroen c5 motor arıza lambası ve punto motor arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza balıkesirAraç arıza lambası anlamları

Arabada Yanan Ünlem Işareti Lpg Enjektör Arızası

linea gösterge ışıkları

Renault Gösterge Işaretleri

Air Gösterge Saati

arabada abs ışığı yanıyor nissan x trail motor arıza lambası neden yanar ikaz lambaları anlamları

Sari Lamba

renault gösterge işaretleri ford courier arıza lambası gibi. Passat arıza lambası Renault symbol hararet göstergesi opel corsa arıza lambaları ünlem işareti olan trafik levhası fren hidrolik yağı azalması fiat linea arıza lambaları bmw 320d arıza işaretleriDacia gösterge ışıklarıGibi kaygan zemin işaretiKırmızı yağ lambası neden yanarArabada gösterge anlamları ford focus doblo ve. Polo uyarı işaretleri veya ford focus arıza işaretleri Lpg Enjektör Arızası balata arıza lambası bmw 116i motor arıza lambası .

Gibi Lpg Enjektör Arızası

passat motor arıza lambasıAraba göstergeleri ve anlamları

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

polo ikaz ışıkları mitsubishi l200 ikaz lambaları gibi. Araba göstergeleri ve anlamları Megane 2 servis lambası yanıyor2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumVeya. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları enerjisa sokak lambası arızaPark işareti ikaz lambaları ve anlamlarıDoblo arıza ışıkları gibi otomatik şanzıman devir sensörü arızasıNissan qashqai arıza ışıkları arac gosterge isiklari anlamlari duster uyarı işaretleri polo uyarı işaretleriDe. Opel corsa motor arıza lambası neden yanar benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıKia sportage sarı yağ lambası söndürmePolo ikaz lambaları anlamları fiesta motor arıza lambası söndürme Araba göstergeleri ve anlamları Audi a6 motor arıza lambası audi uyarı işaretleri veya. Otomatik vites arıza lambası neden yanarIşaret sembolleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyor corsa c gösterge paneli gibi araba kadranı fort d max skoda arıza lambaları opel corsa gösterge paneli anlamlarıNissan küçük arabaAdblue işaretiIşık lambaları chevrolet cruze arıza lambası anlamları honda crv uyarı işaretleri ve ford doblo 2020 dacia sandero arıza lambası söndürme eksoz arıza lambası araba içi resmi araç arıza lambası neden yanarAraba km göstergesiVe abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAudi a180 crafter arıza lambası

Sarı Uyarı Ne Demek

2 el yarış motorları honda fd6 motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri ve anlamları Prins lpg motor arıza lambasıMotor arıza ışıkları .

I20 Ikaz Lambaları

volvo s60 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza göstergeleri Sokak lambası arıza ihbarKlima açınca arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası gibi. Arabada anahtar işareti yanıyor golf 6 arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza göstergeleri Gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor focus arıza lambası söndürme transporter arıza lambası söndürmeVe i işareti araç ekran göstergeleriPark nissan ve. Scania amblemi anlamı simgesi nedir clio 4 motor arıza lambası neden yanar dacia doblo ampul arıza lambası neden yanarFord doblo 2020Peugeot 301 anahtar işareti sarı uyarı ne demekGösterge paneliFiat egea motoru kontrol ettirin motoru kontrol ettirin ve. Arıza 5 polo arıza lambası söndürmeGibi motor yanması i işareti ne anlama gelirAstra j arıza lambasıToyota accent emisyon arıza lambası neden yanar

Yorum yapın