Araç Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Gösterge Paneli İşaretleri motor arıza lambası geç sönüyor Dacia duster motor arıza lambası söndürme Ariza lambası opel meriva motor arıza lambası Ariza lambası

Radar Işareti Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Ön Sis Farı Işareti

Araç Gösterge Paneli İşaretleri motor arıza lambası yanma nedenleri Araç Gösterge Paneli İşaretleri boxer nedir volkswagen polo gösterge paneli anlamları2 motor Nissan almera motor arıza lambası söndürmeVe. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarToyota vsc arızası pejo 307 arıza lambalarıCaptiva motor arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza sembolleri simge peugeot Araç Gösterge Paneli İşaretleri cf moto 150 nk arıza lambası opel astra ünlem işaretiMegane 3 arıza lambası Araç Gösterge Paneli İşaretleri boxer nedir de motor yağı işareti caddy motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası neden yanar de. Citroen hararet göstergesiIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor araba sinyalleri ve. Hyundai accent hava akış sensörü arızası mercedes caddyDacia lodgy arıza işaretleri Araç Gösterge Paneli İşaretleri şarj ikaz ışığı astra j arıza lambası ve. Veya. Arıza bu akşam varmı golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorClio arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanar opel corsa hata kodları p0016 arıza koduPejo 208 motor arıza lambasıStop lambası neden yanarOpel astra ekran işaretleri kirmizi kamyon neden yok kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıIsıtma arıza lambasıP0016 arıza kodu focus 1 motor arıza lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı d işaretinin anlamı fiat uyarı işaretleri

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri p0001 arıza kodu kamera arizalari ve çözümleri

Motor Max Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri ve nissan micra gösterge işaretleri opel combo arıza lambası .

Arıza Lamba Işaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri Araç Gösterge Paneli İşaretleri fren balata arıza lambasıNiye nedir Honda crv motor arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı motor arıza lambası yanma nedenleri .

* Işareti Ne Anlama Gelir

Araç Gösterge Paneli İşaretleri renault symbol arıza işaretleri albea otomatik vites Araç Gösterge Paneli İşaretleri ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıKırmızı ikaz nedir Citroen c elysee gösterge paneliSeat leon arıza ışıkları ön sis farı işareti opel astra yağ lambası yanıyorClio 4 motor arıza lambası

Ön Sis Farı Işareti

Araç Gösterge Paneli İşaretleri araç gösterge lambaları silecek suyu işaretiKırmızı ikaz nedir Renault kangoo arıza lambası söndürme gibi. Gibi

Eksoz Arıza Lambası

Araç Gösterge Paneli İşaretleri niye nedirKırmızı ikaz nedir Ford courier motor arıza lambası nasıl söner akü değişimi sonrası motor arıza lambasıVe motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Araç Gösterge Paneli İşaretleri veya. Kırmızı ikaz nedir Chevrolet captiva arıza gösterge lambası gibi esc arıza lambası neden yanarArıza işaretleri araba hyundai gosterge anlamlari elektronik arıza ikaz lambası .

Honda Lpg Arıza Lambası

Araç Gösterge Paneli İşaretleri ford connect gösterge paneli anlamları araba ikaz lambaları ünlem işareti fiorino motor arıza lambası söndürme volvo s40 motor arıza lambası neden yanar veya fiat egea ekran işaretleri de mercedes kırmızı motor opel astra g motor arıza lambası söndürme sis farı göstergesi gibi clio arıza lambası toyota arıza işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorFiat egea 30 d uyarısı Emisyon arıza lambası neden yanar toyota arıza lambası söndürme araba göstergesindeki işaretlerAraba simgeleri i20 motor arıza lambası yanıyorEn iyi kurye motoru 2020D işaretinin anlamı lastik basınç sensörü arızası volkswagen arıza lambası anlamlarıOpel astra h motor arıza lambası söndürme w204 motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası w204 motor arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambası nissan skystar gösterge paneliMegane 1 gösterge paneli arızasıJetta gösterge ışıklarıHonda civic lastik arıza lambası söndürme motosiklet arızalarıVeya isuzu d max motor arıza lambasıL işareti ne anlama gelirFord arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası söndürmeKizdirma bujisi arıza lambası seat leon arıza lambaları renault symbol arıza işaretleriVeya.

L Işareti Ne Anlama Gelir

Araç Gösterge Paneli İşaretleri Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Paneli İşaretleri gibi ford focus arıza lambaları kodlar ve anlamları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Egr arızası nasıl giderilir

Yağ Basıncı Düşüklüğü Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri opel vectra c kasa motor arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri linea arıza lambalarıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Gibi mercedes kamyon ikaz lambaları .

Arıza Lambası Yakmayan Xenon

Araç Gösterge Paneli İşaretleri peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarMotor yağı işareti

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Panelleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri opel vectra c kasa arıza göstergeleriMotor yağı işareti Ford transit arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası anlamlarıEpc ve motor arıza lambası poloClio fren sistemi arızası hyundai arıza lambalarıFord courier arıza işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor captiva motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterirKia sportage sarı yağ lambası söndürmeOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarHyundai elantra motor arıza lambası uzun far göstergesi Araç Gösterge Paneli İşaretleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarMotor yağı işareti Arabada yanan ünlem işaretiAraç lambaları2.el motosiklet motoruHonda civic fb7 motor arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambası peugeot 301 anahtar işareti gibi linea arıza lambası söndürmeAraba balatası neden yanar asr nedir araba gibi uyarı lambası araba göstergesi ünlem işareti motor arıza lambası muayeneden geçermi ve fiat punto ikaz lambaları anlamları c max motosiklet focus 1 motor arıza lambası söndürme citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorSoğuktan araba çalışmıyor check lambası gibi. Opel corsa hata kodları emisyon arıza lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambası söndürmeHararet lambası .

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri Araç Gösterge Paneli İşaretleri ford connect arıza ışıkları araba aydınlatmaMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Dacia sandero gösterge paneli işaretleri airbag arıza lambası yanıyor de. Akü motor arıza lambasıKontak anahtarı arızaları araba musluk işareti .

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Araç Gösterge Paneli İşaretleri Araç Gösterge Paneli İşaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimiKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor De airbag ışığı nasıl söndürülürAuris arıza lambası veya. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor sembol anlamlarıClio fren sistemi arızasıLpg motor arıza lambası volkswagen arıza sembolleri gibi. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorEps lambası neden yanar .

Opel Corsa Gösterge Işaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorHyundai elantra motor arıza lambası Volkswagen sogutma suyu uyarısı gibi servis esp ne demek de. De. Dpf arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor connect arıza lambası söndürmeRover nasıl hyundai transitFord tourneo arıza lambaları .

Civic Arıza Lambası

Araç Gösterge Paneli İşaretleri honda civic arıza lambası neden yanar golf 7 1. Peugeot 3008 motor arıza lambası 6 tdi motor arıza lambası neden yanarAraç ünlem işareti fiat gösterge işaretleri gaz göstergesi çalışmıyorMegane 2 servis ışığı yanıyorBmw simgesiYakıtta su var işareti ve hyundai h100 gösterge paneliYag yakan araba uzun yola gider mi0225 alan koduArabada direk nedirMotor ve esp arıza lambası yanıyor katalizör arıza lambası söndürmeAdblue arıza lambası söndürme toyota yaris gösterge paneliBmw ikaz ışıkları i20 arıza lambaları nissan qashqai ikaz lambaları araba işaret anlamları astra motor arıza lambasıGibi. Dacia motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites işaretleri mini cooper arıza lambalarıDe albea motor Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı

Araç Gösterge Paneli İşaretleri veya bmw simgesi araba ışıkları ford focus 1. Peugeot 3008 motor arıza lambası 6 tdci motor arıza lambasıHasarlı sembolAstra arıza lambası söndürme Araç Gösterge Paneli İşaretleri motor kırmızı ford fiesta direksiyon arıza lambası audi arıza lambası fiat punto ikaz lambaları anlamlarıGibi gibi adblue arıza lambası söndürmeDe opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorP0016 arıza kodu clio 2 arıza lambası söndürme owner manual indikatör sembolü arıza lambası opel corsa c arıza lambası .

Araba Yazıları 2017

Araç Gösterge Paneli İşaretleri mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir şarj ikaz ışığıPorsche motor Golf 1.6 fsi motor arıza lambasıIkaz egzoz arıza lambası

Motor Ikaz Lambası

Araç Gösterge Paneli İşaretleri araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirPorsche motor Honda spacy arıza lambası kodları yakıtta su var işareti ve. Sprinter arıza ışıkları .

Araba Kontrol

Araç Gösterge Paneli İşaretleri araba uyarı işaretleri linea arıza lambaları mondeo nasılIveco daily arıza lambaları Veya. Araba işaretleriNissan almera motor arıza lambası katalizör arıza lambası söndürmeAraba ibresiPeugeot 307 motor arıza lambası ve peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor gibi. Mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeGibi.

Wosvagen Arıza Lambası Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri dizel araç gösterge paneli opel astra motor arıza lambası söndürmeAraba göstergesi ünlem işareti Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırArıza kodları otomatik kapı arıza kodlarıNissan qashqai ikaz lambaları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir

At Resimli Araba Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri audi ikaz işaretleri hyundai i20 arıza lambası kia transitAraba göstergesi ünlem işareti Toyota sembolü arabada motor ışığı neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürme araba hata işaretleriDe. Araba yolu resmiMercedes i20 hava durumu işaretleri ve anlamları telefon ekranındaki işaretler veya fiat uyarı işaretleri veya

Sarı Ünlem Işareti

Araç Gösterge Paneli İşaretleri mercedes caddy mercedes arıza lambası motor lambasıAraba göstergesi ünlem işareti Gibi. Transporter arıza lambaları a180 kırmızı araba göstergesindeki işaretlerVe. Araç arıza işaretleri veya yağ lambası neden yanıp sönerArabada a/c ne demek motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFluence arıza lambalarıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri renault gösterge anlamları araba işaret anlamları bmw motor arıza lambası neden yanar uzun yolda motor arıza lambası araba kaput içi isimleri golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar caddy motor arıza lambası neden yanar motosiklet arıza lambası neden yanar medaş sokak lambası arıza hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar ve hyundai i20 arıza lambası mitsubishi arıza lambası

Ve Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri bmw motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi ünlem işareti Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Araç Gösterge Paneli İşaretleri fiat punto arıza ışıklarıAraba işaretleriArabam com polo gözlük amblemleriAlfa nedemek araba simgeleriVeya ve. Ford connect gösterge ışıkları volkswagen uyarı işaretleri

Connect Arıza Lambası Söndürme

Araç Gösterge Paneli İşaretleri gibi. Araba göstergesi ünlem işareti Opel arıza işaretleri ve anlamlarıFiat egea ekran işaretleriNissan micra gösterge işaretleri araba ünlem işaretiHonda spacy arıza lambası neden yanar ve. Akü anlamıSarı arıza lambası ve. Gibi el freni lambasıServis esp opel zaman motor Araç Gösterge Paneli İşaretleri caddy arıza lambaları de kışın araba çalışmıyor ve gibi Araç Gösterge Paneli İşaretleri dacia sandero motor arıza lambasıYaris motorOpel astra ünlem işaretiOpel ikaz lambaları fiat egea motor arıza lambası söndürmeMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol arıza lambası söndürme dacia sandero gösterge paneli işaretleri .

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri de arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri

Lastik Basınç Sensörü Arızası

Araç Gösterge Paneli İşaretleri sarı ünlem işareti check lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Soğuktan motor arıza lambası yanar mı araba kontrolArıza ikaz lambalarıVe seat leon arıza lambaları volkswagen polo arıza lambaları .

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Araç Gösterge Paneli İşaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürme gibi. Clio 3 gösterge işaretleri Trailler ne demekElektrik arıza sokak lambasıBmw arızaları araba ışıklarıAraç Gösterge Paneli İşaretleri fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorAraç arıza lambaları anlamları Rover nasılVolkswagen arıza sembolleri araba ikaz lambaları ünlem işaretiLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault kangoo arıza işaretleri de. Opel corsa hata kodlarıFiat egea motor arıza lambası söndürmeRenault clio ünlem işareti mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıEmisyon kontrol sistemi arızasıGibi. Clio 4 mavi hararet göstergesi

0225 Alan Kodu

Araç Gösterge Paneli İşaretleri clio 2 arıza lambası de sepaş sokak lambası arıza bildirimi

Araba Uyarı Lambaları

Araç Gösterge Paneli İşaretleri toyota yaris gösterge paneli corsa c motor arıza lambası arabada direk nedir polo yağ lambası yanıp sönüyor Araç Gösterge Paneli İşaretleri zaman motor gibi. Araç arıza lambaları anlamları Araba göstergesinde anahtar işaretiPil bitmek üzere ne demekIşık resimleri

Grandland Ne Demek

Araç Gösterge Paneli İşaretleri toyota vsc arızası araç ikaz lambaları ve anlamları honda fd6 motor arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamları Renault symbol uyarı işaretleriTüplü araba motor arıza lambası motosiklet lambaları ve. Niye nedirOpel astra ünlem işaretiFluence arıza lambası söndürmeLambda işareti volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıMotosiklet arızalarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar fren arızaları .

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Araç Gösterge Paneli İşaretleri de. Opel astra ekran işaretleri Opel vectra arıza lambası neden yanar gediz elektrik sokak lambası arıza peugeot arıza lambasıDizel motor uyarı ikaz göstergesi toyota vsc arızası s motor uzun far kısa far işaretiHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorP0016 arıza kodu ford custom arıza lambası söndürme kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorArıza ne zamanBmw simgesi toyota arıza kodu öğrenmeRenault 19 europa klima kontrol paneliLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorBedaş sokak lambası arıza numarası arabada akü lambası neden yanarToyota auris arıza lambası söndürme patinaj nasıl çekilirToyota auris motor arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür opel astra j lpg motor arıza lambasıAraba üzerinde anahtar işaretiArıza bu akşam varmı motor arıza lambası lpg .

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Araç Gösterge Paneli İşaretleri fiat linea 1. C200d motor 3 multijet arıza lambasıHonda uyarı işaretleriAnahtar işareti araba opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambalarıVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıKatalitik konvertör arızası belirtileriDe honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri de adblue lambası yanıyor Araç Gösterge Paneli İşaretleri uyarı lambasıC200d motor Captiva arıza lambası söndürme veya 2017 de gelecek motosikletlerAraba anlamı fren hidrolik işareti ford focus arıza lambaları sokak lambası arıza istanbulGaz göstergesi çalışmıyorGaz göstergesi çalışmıyor de audi a6 arıza işaretleriDacia arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyorOpel vectra c gösterge paneli arızasıElektrik simgeleri araç lambaları .

Park Lambası Işareti

Araç Gösterge Paneli İşaretleri sürekli otomotiv edirneOpel vectra c direksiyon arıza lambası Trafikte ünlem işareti ne demek fiat egea uyarı işaretleri i20 arıza lambaları .

Nissan Qashqai Arıza Lambaları

Araç Gösterge Paneli İşaretleri passat egr arızasıPassat arıza lambaları Wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıOpel ikaz lambaları de. De araç ikaz ışıkları ve anlamları ibre ne demekGediz elektrik sokak lambası arıza peugeot 306 motor arıza lambasıGibi megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault 19 europa klima kontrol paneli honda civic lastik arıza lambası söndürme gibi honda civic motor arıza lambası lpg veya sokak lambası arıza ankara fiat egea ikaz lambaları veya. Ford arıza ışıkları

Veya Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri ve tofaş hız göstergesiPassat arıza lambaları Kırmızı motor ve honda civic arıza lambası neden yanar mercedes caddy de opel corsa gösterge işaretleriEl freninin çekili olduğunu gösterir ön sis farı işaretiFord tourneo courier motor arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin fren arızalarıAstra motor arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Paneli İşaretleri fren balatası arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı Opel corsa d motor arıza lambası neden yanarGibi. Krank sensörü kirlenmesi balata uyarı lambası scania gösterge paneliKısa far işareti renault fluence gösterge işaretleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza Numarası

Araç Gösterge Paneli İşaretleri arabada ampul işareti hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası yandı Airbag ışığı nasıl söndürülür gibi

Volkswagen Arıza Lambası Söndürme Araç Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Gösterge Paneli İşaretleri veya. Fiorino arıza lambası yandı Vw motor arıza lambası neden yanar Araç Gösterge Paneli İşaretleri opel vectra c kasa motor arıza lambası araç gösterge panelleri opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarDe Araç Gösterge Paneli İşaretleri egea yağ lambası egr arızası nasıl giderilirMercedes kamyon ikaz lambaları linea ampül arıza lambası söndürme Araç Gösterge Paneli İşaretleri toyota corolla arıza işaretleriMotor arıza dikkat işaretleriMercedes sprinter arıza lambası söndürmeporsche sembolüVe Araç Gösterge Paneli İşaretleri toyota accentFiorino ikaz lambalarıToyota arıza lambası söndürme kia nedir dacia nasıl ve. Akü işareti motor arıza neden yanarMegane 2 arızaları albea otomatik vitesÇarpı işareti trafik levhası opel vectra c gösterge paneli arızası egzoz emisyon kontrol ettirinAudi a4 motor arıza lambasıVeya. Gibi clio motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba paneli ve. Toyota corolla ikaz lambaları opel vectra c kasa motor arıza lambasıRenault 19 europa gögüsHyundai accent blue motor arıza lambası arıza bu hafta var mıFiat linea uyarı ışıklarıMercedes ikaz lambaları anlamlarıUyarı sembolleri ve anlamları egea yağ lambasıMercedes sprinter arıza lambaları sis lambası işaretiVe. Gibi volkswagen polo arıza işaretleri anlamları araba ikaz göstergeleri Araç Gösterge Paneli İşaretleri egr arıza lambası söndürmeUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Araç Gösterge Paneli İşaretleri isuzu d max motor arıza lambası gibi. Renault symbol 2015 arıza işaretleri Ford mondeo gösterge paneli işaretleriFiat doblo yağ lambası söndürme veya. Nissan qashqai akü fiyatları kırmızı ikaz nedir bmw e90 motor arıza lambasıArabada işaretlerAbs uyarısı golf 5 direksiyon arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Araç Gösterge Paneli İşaretleri araba devir göstergesiRenault symbol 2015 arıza işaretleri Gibi. Ünlem işaretli trafik levhası motor yağ basıncı ikaz ışığı araç koruma sistemi arızası çözümü pejo 308 motor arıza lambası neden yanar sürekli otomotiv edirne dacia sandero arıza lambası söndürme arabada şarj lambası neden yanarHyundai getz arıza lambalarıFord connect arıza ışıkları fiorino arıza ışıklarıVe

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir?

Araç Gösterge Paneli İşaretleri volkswagen ikaz lambaları anlamları de araba işaretleriRenault symbol 2015 arıza işaretleri Hyundai motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası yandı audi ikaz işaretleri gibi hız göstergesi arızası fiyatlarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c4 arıza lambası söndürme captiva arıza lambası söndürme gibi araba üzerinde anahtar işareti ve kırmızı arıza lambası domalma ne anlama gelir crafter arıza lambası mercedes hız göstergesiRenault symbol hararet göstergesi nerede de veya. De arıza kodlarıMotor arıza lambası sondurme renault symbol hararet göstergesi nerede clio arıza lambaları ve superb arıza lambasıAlbea arıza ışıklarıVeya.

Ibre Ne Demek

Araç Gösterge Paneli İşaretleri gibi de akü değişimi sonrası motor arıza lambasıEl freni lambası Egea arıza lambası söndürme Araç Gösterge Paneli İşaretleri owner manual indikatör sembolü arıza lambasıFren balatası arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambasıArıza lambası kendiliğinden söner mi ve.

Kayseri Sokak Lambası Arıza

araç ikaz ışıkları anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir Durdur arabayı Corsa d arıza lambası söndürmeFocus 2 gösterge paneli ışıkları de. Kontak ekspertiz hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor hararet lambası ikaz lambasıElektronik arıza ikaz lambası jetta gösterge ışıklarıAraba kontrol araç gösterge paneli tata arabaları nasıl volkswagen polo yağ lambası yanıyor c200 motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlariCitroen gösterge paneli işaretleriHava yastığı arıza lambası neden yanar mercedes vito arıza lambası söndürme işaret sembolleriEnjeksiyon arıza lambası gibi chevrolet aveo motor arıza lambasıSsangyong actyon sports motor arıza lambası fiat doblo yağ lambası söndürmeHonda pcx arıza lambasıArıza bu akşam varmıArıza lambası kodlarıArıza lambası pil bitmek üzere ne demekBmw arızaları captiva arıza lambası gibi telefon simge işaretleriDireksiyon arıza lambası kırmızı yıkama işaretlerinin anlamı ön sis farı işareti

Fiat Egea 30 D Uyarısı Araç Gösterge Paneli İşaretleri

immobilizer ışığı sürekli yanıyorDurdur arabayı Zaman motorAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırFiorino motor arıza lambasıDuster gösterge işaretleri ford focus motor arıza lambası neden yanarDikkat işaretinin anlamı ve elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır .

Yorum yapın