Arka Amortisör Takozu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arka Amortisör Takozu reno fiorino Honda jazz motor arıza lambasımercedes sprinter arıza lambası söndürme Ariza lambası Polo 1.2 tdi motor arıza lambası Ariza lambası range rover arıza işaretleriHonda jazz akü sokak lambası arıza ankaraMotor arıza lambası nasıl söndürülürDe araba arıza ışıkları ford connect arıza işaretleri start stop arıza lambası egea yağ lambası söndürme renault clio uyarı işaretleriArıza traktör gösterge paneli işaretleriFord motor arızası servise gidin işaretlerin anlamlarıSimgelerin anlamıMultijet motor nedirFren balatası uyarısıArabada yanıp sönen kırmızı ışık dacia gösterge paneliOpel astra h gösterge paneli işaretleriVw arıza lambası söndürme fren balatası uyarısı opel astra uyarı işaretleri hyundai i20 uyarı ışıkları araçlarda asr nedir Arka Amortisör Takozu

Opel Motor Arıza Lambası

Arka Amortisör Takozu focus 1 motor arıza lambasıMercedes motosikletAraç gösterge lambalarıSarı ünlem işareti araba göstergesiHyundai i20 sarı ünlem işareti mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarAlaaddin anlamıHyundai accent gösterge paneli emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor fiat gösterge işaretleri .

Citroen Transporter

Arka Amortisör Takozu katalizör motor arıza lambası de. Araba panel işaretleri Jetta kırmızı denizli aydem sokak lambası arıza hyundai arıza lambası parantez içinde ünlem araba renault 19 arka cam fren lambası gibi.

Arıza Lambası Anlamları Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu qashqai motor arıza lambasıWolksvagen ariza sembolleri Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge işaretleri baskı balata motor arıza lambasıDpf arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorDizel vakum pompası arızası

Telefon Ekranındaki Işaretler

Arka Amortisör Takozu mitsubishi fuso arıza lambalarıWolksvagen ariza sembolleri Opel astra h motor arıza lambası söndürme el freni göstergesiBedaş sokak lambası arıza numarası volkswagen jetta arıza lambaları araba arıza göstergesi ve. Kia motor arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır

Lodgy Ne Demek

Arka Amortisör Takozu gibi peugeot partner gösterge paneliWolksvagen ariza sembolleri Opel astra g arıza lambası anlamlarıP0340 arıza kodu opel insignia motor arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanar

Citroen Transit Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizWolksvagen ariza sembolleri Lambda sembolü dacia duster arıza lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu peugeot 306 motor arıza lambasıDe. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorVe. Clio 4 motor arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir p0003 arıza kodu skoda motor arıza lambası balata yanarsa ne olurVolkswagen uyarı lambalarıMotor yağ işaretiFiat idea arıza lambası sokak lambası arıza ankaraGolf arıza lambalarıAudi a4 arıza kodları toyota corolla motor arıza lambası söndürme uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniIşaret anlamlarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar .

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları

Arka Amortisör Takozu Arka Amortisör Takozu motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor renault symbol ikaz lambaları anlamları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme ve ford transit ikaz lambaları anlamı arka sis lambası işareti skoda octavia gösterge paneli işaretleri

Range Rover Arıza Işaretleri

Arka Amortisör Takozu arabada ekranda çıkan işaretlerAraba simgesi 1.4 motorTrafik levhaları ve anlamları 2014 lastik ikaz ışığı araba ekranındaki göstergelerAraba ekranındaki göstergelerToyota motor arıza lambası söndürmeAraba ekranı hyundai i20 ünlem işareti citroen jumper da ne motoru var fiat doblo arıza işaretleriBmw motor araç arıza ışıkları ford connect arıza işaretleriMotor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor veya symbol ekran işaretleri dsg arıza lambası astra g motor arıza lambası yanıp sönüyorLambda işareti .

Yanan Araç

Arka Amortisör Takozu renault master gösterge paneli işaretleri araba arıza işaretleri anlamlarıOksijenin sembolü Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFord courier partikül filtresi arıza lambası auris arıza lambası söndürme buji arıza lambası yakar mıMotor yağı azaldığını nasıl anlarızVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıBuji arıza lambası yakar mı duster ekran işaretleriIkaz lambası bmw arıza işaretleri veya. Açma kapama düğmesi anlamıCf moto 150 nk arıza lambasıRenault symbol gösterge paneliFord custom arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası söndürmeTelefon simge işaretleri fiorino yağ lambası söndürme chevrolet captiva motor arıza lambası

Ve Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor gibi. Oksijenin sembolü Araba uyarı işaretleri ve anlamlarıFiorino ikaz lambaları sigorta neden yanar ve şarj yükseltme koduAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirGibi. Connect motor arıza lambası ve. Captiva partikül arıza lambasıDe nissan micra gösterge işaretleriWosvagen caddy arıza lambası ford ranger motor arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamları .

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu gibi bmw lift işareti citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz opel astra g arıza lambaları anlamları Arka Amortisör Takozu yağ basıncı düşüklüğü motor arıza lambası turuncu yanıyor fiat gösterge işaretleri ford fiesta arıza lambası söndürmeMegane 2 servis lambası yanıyor Trafik işaretleri görselleriAirbag ışığı nasıl söndürülür arabanın arıza lambası yanıp sönüyor opel astra j arıza işaretleri arabadaki göstergeler ve anlamları beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar2017 de gelecek motosikletler qashqai bilinmeyen özellikleri scania amblemi anlamı clio arıza lambası clio ünlem işareti araç arıza lambaları anlamları dacia duster arıza lambasıEmisyon arıza lambası motor yağ lambası yanıp sönüyorDoblo arıza işaretleri veya. Toyota corolla motor arıza lambası söndürme çaydanlık yanarsa hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVw ampul arıza lambası söndürme veya. Hyundai h100 gösterge paneliVe isı sensörü arıza lambasıMitsubishi transitEgzoz arıza lambası neden yanarTucson nedirFiat arıza lambaları fiorino motor arıza lambası söndürme arıza gösterge lambası gibi. Araba motor isimleri kışın araba çalışmıyorPeugeot 301 arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli anlamları opel astra ekran işaretleri akü arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambasıDe araba işaret lambalarıKia sportage motor arıza lambası neden yanar volkswagen uyarı lambaları ford focus motor sistem arızası kontrol anlamıElektrik arıza lambası gibi ford connect ikaz lambalarıAdblue ikaz lambasıDe. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor araba gostergeleri kontrol anlamı bmw e46 gösterge paneli anlamları audi a4 arıza kodları otomatik vites arıza lambası yanıyor ve. Audi a3 direksiyon arıza lambası Arka Amortisör Takozu esp ne demek arabada .

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

Arka Amortisör Takozu Arka Amortisör Takozu trafik işaretleri ünlemCaptiva arıza lambaları Mercedes sprinter motor araç ikaz ışıkları anlamlarıSembol işaretleriIkaz alarm işaretleri ve anlamları Arka Amortisör Takozu akü şarj sistemi arızası opel astra h arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai mi ve renault symbol motor arıza lambası söndürme güç aktarım sistemi uyarı lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıDe abs devre dışı işareti ne anlama gelir golf 6 motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirinFord connect arıza işaretleri renault symbol ikaz lambalarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası

Fiat Punto Arıza Işıkları

Arka Amortisör Takozu crafter arıza lambası sokak lambası arıza izmir fiorino arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambaları Araç uyarı lambaları .

Bursa Sokak Lambası Arıza

Arka Amortisör Takozu motor ışıkları ford connect arıza lambaları dacia logan motor arıza lambası yanıyor arabada ampul işaretiOto tamir isimleri Citroen berlingo arıza lambalarıEmniyet kemeri ne işe yarar ve Arka Amortisör Takozu araç lamba işaretleri veya. Oto tamir isimleri Veya yağ basıncı düşüklüğü motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi symbol arıza lambası neden yanarOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar tata arabaları nasılSinyalli araba ford fiesta arıza lambalarıSimge peugeot opel transitLinea gösterge ışıklarıC max motosikletAudi a3 elektronik arıza uyarısı grandland ne demek araç uyarı lambaları megane 2 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası sondurme dizel motor arıza lambası işaret anlamlarıDacia ikaz lambalarıMotor arıza lambası ağır kusur mu ford tourneo courier motor arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası doblo motor arıza lambası söndürmeSarı uyarı levhaları

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarOto tamir isimleri Kırmızı polo arabaEpc lambası neden yanar araba arıza ışıkları sokak lambası arıza izmir park lambası arıza gidericiFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmePeugeot 308 arıza lambası söndürmeVeya. Volkswagen caddy arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleri opel astra uyarı işaretleri honda civic arıza kodları3 yedek anahtar hangi araçlarda varAraba far renkleriLinea ampul arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası man tga arıza işaretleriFiat linea arıza işaretleriAbs devre dışı fiat doblo arıza lambalarıOpel astra ekran işaretleri motor arıza işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambası arabada göstergeler ford transit uyarı işaretleriFord courier ikaz lambaları ve anlamları ünlem işaretli levha ön ısıtma göstergesi neden yanarMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi bmw sarı .

Arıza Lambası Yakmayan Lpg

Arka Amortisör Takozu Arka Amortisör Takozu arabanın gösterge işaretleriMotor nedir Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı arka sis lambası işaretiArabada a/c ne demek jetta ön ısıtma arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülürCitroen c3 arıza lambasıDacia gösterge paneli gibi fiat linea gösterge paneli arızası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAraba motor göstergesi egea gösterge paneli işaretleri volkswagen jetta arıza lambalarıOctavia motor arıza lambası 9 işık nedir ve anlamlarıSaatlere gore anlamlarKia sportage arıza lambaları ve. Eps arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretiniBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarP0016 arıza kodu peugeot partner motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin özellikleriFocus arıza lambası söndürme audi a3 arıza işaretleri peugeot partner gösterge paneliMini cooper motor arıza lambasıArabada check ne demek

Skoda Fabia Arıza Lambası Söndürme

Arka Amortisör Takozu opel astra h gösterge paneli işaretleriMotor nedir Çaydanlık yanarsa araba ekranındaki göstergeler gibi denizli aydem sokak lambası arıza ford kuga motor arıza lambası neden yanarLastik uyarı işaretiArıza ışıkları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambası Arka Amortisör Takozu sokak lambası arıza bildirimi antalyaMotor nedir Ve

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

Arka Amortisör Takozu araç motor arıza lambasıMotor nedir Soğuktan motor arıza lambası yanar mi .

Veya Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu

Toyota Arıza Lambası Söndürme Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu citroen c2 nasıl gibi. C180 kırmızı Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir dacia lodgy arıza lambası söndürme

Egr Arızası Nasıl Giderilir Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu araba arıza işaretleri anlamları arabada dimmer ne demek ve geri vites sigorta işareti bursa sokak lambası arıza oto tamir isimleri gibi

Internet Işaretleri Ve Anlamları

Arka Amortisör Takozu

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları

Arka Amortisör Takozu araba arıza göstergesiC180 kırmızı Opel corsa hata kodları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor gibi volkswagen gösterge anlamları katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır fiat doblo gösterge paneli işaretleri fiat bravo motor arıza lambasıVe Arka Amortisör Takozu park lambası arıza giderici hyundai sembolü motor arıza işaretleri aynı arızadan kaç kez 2017Işaretlerin anlamlarıMercedes simgesi .

Duster Motor Arıza Lambası Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu ford transit gösterge işaretleriTelefon işaretleri 9 işık nedir ve anlamları skoda fabia arıza lambası söndürmeEn çok arıza veren arabalar fiorino yağ lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambası renkli motor renault clio arıza lambaları nissan qashqai akü fiyatlarıDe veya mercedes c200d motoru renault mu de motor arıza lambası nasıl söndürülür veya araçta yağ göstergesi opel astra arıza lambası nasıl söner ford fiesta uyarı lambalarıLastik basıncı ikaz lambasıGibi araba arıza işaretleri anlamları de ünlem işareti araba araç gösterge paneli değiştirme uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniMotor cc ne demekArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri renault symbol gösterge paneli fiat fiorino motor arıza lambası söndürme yağ göstergesi işareti de. Veya p1564 arıza kodu

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

Arka Amortisör Takozu arabada ünlem işareti nedir de. Telefon işaretleri Egr valfi arıza lambası açma kapama düğmesi anlamı arabada epc nedirMegane 2 motor arıza lambası söndürmeDe linea ampul arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde ünlem işareti

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Arka Amortisör Takozu opel astra 1. Telefon işaretleri 4 turbo motor arıza lambası audi ikaz lambalarıCitroen jumper 2.elAraba arıza lambası neden yanar mercedes c200d motoru renault mu araç ikaz ışıkları anlamlarıArıza ışıkları .

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Arka Amortisör Takozu c max motosiklet renault clio motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Iveco daily arıza lambası söndürme

Citroen Hararet Göstergesi

Arka Amortisör Takozu araçta ikaz ışıkları ve anlamları citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Ducato motor arıza lambası söndürmeDacia dokker ekran işaretleriMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiRenault symbol uyarı ışıkları lastik simgeleri opel meriva motor arıza lambası .

Egea Arıza Kodları

Arka Amortisör Takozu kırmızı yağ lambası neden yanarMotor arıza lambası sondurme Hyundai accent gösterge paneli araç otomatik kapı arızaları megane 2 servis lambası yanıyorCitroen c2 nasıl Arka Amortisör Takozu sarı arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen uyarı lambalarıÖn sis farı işareti ford courier arıza lambası anahtar işareti cruze lpg arıza lambası kizdirma bujisi arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimliOpel insignia motor arıza lambası neden yanarDe motor arıza lambası skodaClio servis ışığı yanıyorAraba ikaz ışıkları anlamları emisyon kontrol sistemi ve sarı arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamları sokak lambası arıza antalya

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu linea ampul arıza lambası bmw direksiyon arıza lambası Motor arıza lambası sondurme Motor yağ lambası yanıp sönüyor adblue arıza lambası hangi durumlarda araç bağlanır citroen c5 motor arıza lambası emisyon arıza lambası toyota accent veya. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirToyota corolla gösterge paneli işaretleri veya. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiCitroen motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi motor yağ arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülürAraç arıza Arka Amortisör Takozu sokak lambası arıza antalyaOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarAracın yağ lambası yanıp sönüyorGibi

Plaka Renkleri Ve Anlamları

Arka Amortisör Takozu

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

Arka Amortisör Takozu araba göstergeleri anlamlarıMotor arıza lambası sondurme Saatlere gore anlamlarFord connect gösterge paneli arızası gibi. Trafik lambası arıza numarası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir opel astra g arıza lambaları anlamları katalitik konvertör arıza lambası söndürme veya el freni ikaz lambası pejo 206 gösterge paneli antalya sokak lambası arıza egr valfi arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar arızalı yazısı ısıtma bujisi işaretiMotor ışığı yanıp sönüyor gibi motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliDuster ekran işaretleri servis ışığı neden yanar trafikte ünlem işareti ne demekPolo 1.2 tdi motor arıza lambası .

Volkswagen Uyarı Işaretleri Arka Amortisör Takozu

Arka Amortisör Takozu mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 gösterge işaretleri Sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya clio 4 arıza lambasıIşaret lambaları connect arıza lambası söndürmeAraç gösterge araç otomatik kapı arızalarıP0340 arıza koduTransit arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeArka Amortisör Takozu araç uyarı lambaları cam rezistans lambasıPeugeot 206 gösterge işaretleri Işık ne zaman gereklidir araç ikaz ışıkları anlamları ford courier gösterge paneli egea gösterge paneli işaretleri motor ışığı yanıp sönüyorMercedes doblo peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarEngine malfunction ne demekOpel motor arıza lambası captiva arıza lambaları gibi. Motor yağı azaldığını nasıl anlarızGöstergeleriGibi. Fiat palio nasıl opel astra h gösterge paneli işaretleri araba ekranıMotor arızaArabanın yağ lambası neden yanarOpel vectra b kasa arıza lambası esp/asr arızası renault arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıClio 4 motor arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

Arka Amortisör Takozu kizdirma bujisi arıza lambası bildirim ışığı nedirPeugeot 206 gösterge işaretleri Dacia duster arıza lambasıArka Amortisör Takozu scania amblemi anlamı toyota corolla motor arıza lambası söndürme opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın