Sarı Yağ Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Sarı Yağ Lambası sprinter gösterge işaretleri Fiat punto sarı motor arıza lambası Ariza lambası clio gösterge işaretleri Ariza lambası polo motor arıza lambasırenault symbol elektronik arıza ikaz lambası Egzoz gazı kontrol sistemi arızasıAraç ön panel veya Sarı Yağ Lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar

Yağ Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası Sarı Yağ Lambası

Sarı Yağ Lambası chevrolet cruze motor arıza lambası .

Kia Arıza Lambaları

Sarı Yağ Lambası neden nedirPeugeot 308 motor arızası uyarısı

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Sarı Yağ Lambası fiat doblo yağ lambası söndürmePeugeot 308 motor arızası uyarısı Aveo motor arıza lambasıAdblue işareti nissan qashqai ikaz lambalarıVolkswagen caddy arıza lambalarıFiorino motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası anlamı arabada kısa devre nasıl bulunurHyundai accent hava akış sensörü arızasıFiesta motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli ışıkları toyota arıza ışıkları arabadaki ünlem işaretiAdblue motor arıza lambası nissan micra ikaz lambaları anlamları dacia duster motor arıza lambası neden yanar fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır audi a3 arıza lambası söndürme Sarı Yağ Lambası fort d maxFord mondeo ikaz lambalarıI20 arıza lambası arabada eps ışığı yanıyorBenzinde motor arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambalarıTrafikte carpi isareti nedir dacia stepway arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorCrafter motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıDe peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar maf sensörü iptali honda fd6 motor arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülürAraba ikaz ışıklarıOtomobil arıza lambaları ford arıza lambası anlamları veya. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel abs arabaOpel corsa arıza lambası anlamlarıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli kırmızı ünlem işareti arabadaDacia duster arıza lambası neden yanar veya su kemeri ne işe yararCourier arıza lambalarıCitroen c4 otomatik vites arızalarıAraba ışık göstergeleri gösterge nedir çeşitleri nelerdir sarı direksiyon lambası clio gösterge ışıklarıArabada yay işaretiEgea gösterge ışıkları albea motor arıza lambası ve. 2020 model lineaFiat punto arıza işaretleri

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Sarı Yağ Lambası sarı uyarı ne demekPeugeot 308 motor arızası uyarısı De golf 7 sorunları laguna 2 motor arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürme crafter arıza lambası seat leon motor arıza lambası .

Isıtma Arıza Lambası

Sarı Yağ Lambası Sarı Yağ Lambası ve. Fort cornet arıza lambaları Renault gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyor ve caddy arıza lambalarıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar arabanın arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi yakıt arıza lambası dacia dokker arıza lambaları tata motoru mercedes mi ve üçgen içinde çarpı trafik işaretiLinea yağ lambası yanıp sönüyor kia transit fiat albea gösterge paneli anlamlarıDe dacia duster arıza lambası söndürme duster gösterge paneliToyota corolla motor arıza lambası ve esp seat leon arıza lambaları

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Sarı Yağ Lambası arıza lambası işareti tofaş hız göstergesi arabada motor ışığı neden yanar renault clio mavi ışıkFort cornet arıza lambaları Araba arıza işaretleri ve anlamları opel arıza kodları resimliPassat direksiyon arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülürKamyon arıza işaretleri trafikte carpi isareti nedirArabadaki ünlem işareti fiat fiorino gösterge paneli anlamları gediz sokak lambası arıza bildirimiGibi. Araçta sarı ünlem işareti şanzıman arıza lambasıTuruncu arıza lambası

Zaman Motor

Sarı Yağ Lambası araç gösterge paneli değiştirme ışık resimleri su kemeri ne işe yararFort cornet arıza lambaları Motor kontrol sistemi arızası eobd nedir araba motoru resmi bmw e90 motor arıza lambası söndürme skoda motor arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıRenault symbol gösterge anlamları arabanın şarj lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza işaretleri volkswagen caddy renkleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri gibi veya opel corsa motor arıza lambası söndürme Sarı Yağ Lambası gibi. Focus 1 motor arıza lambasıKatalizör arıza lambası Sarı Yağ Lambası toyota yaris motor arıza lambası söndürmeAlbea 1.4 8v motor arıza lambası de samsun sokak lambası arıza trafik lambası arıza numarasıAraba ariza isaret anlamlari Sarı Yağ Lambası fluence arıza işaretleriVe renault clio mavi ışıkSoğuktan motor arıza lambası yanar mıFiat linea gösterge ikaz lambaları de jenerik arıza lambası ne demek mazot filtresinde su var ikazı arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri i20 lpg arıza lambasıHonda ikaz işaretleriCrafter arıza lambası fiorino ikaz lambaları arabada check ne demekAraba ekran resmiHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarGibi hyundai accent arıza lambalarıAraç içi uyarı işaretleri ford connect arıza lambası söndürmeMercedes c 200 renault motorAbs uyarı ışığı nedir sokak lambası arıza ihbar motor arızalarıEkranda anahtar işareti ne demekFren balatası ikaz lambasıDireksiyon arıza lambasıOpel astra ünlem işareti

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri

Sarı Yağ Lambası megane 4 arıza lambaları araba ekran göstergeleriFort cornet arıza lambaları X işareti anlamı emniyet kemeri ne işe yararAbs uyarı ışığı nedir ford courier gösterge paneli anahtar işaretiGibi ford courier yağ arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar veya arabada anahtar işareti ne anlama gelirFord focus 2012 motor arıza lambasıFiat albea motor arıza lambasıVeya ısuzu d max arıza lambası ünlem işareti arabaTrafik ışıklarının anlamı uyarı işaretlerinin anlamları ceed ne demek captiva arıza gösterge lambasıOtomatik şanzıman arıza lambasıVe el freninin çekili olduğunu gösterirEsp arızası nasıl giderilir fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası dizel vakum pompası arızasıElektrik motor arızaları ve çözümleri fiat punto motor arıza lambası neden yanarFren sistemi arızasıFiat arıza lambaları .

Corsa Arıza Lambası

Sarı Yağ Lambası opel astra motor arıza lambasıFren lambası neden yanar Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür audi a6 motor arıza lambası neden yanarDe egea anahtar işareti söndürme arabada gösterge anlamlarıTucson motor arıza lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor fiat idea arıza lambası sarı uyarı ne demek opel vectra a kasa arıza lambası kırmızı ünlem işareti arabada de polo arıza göstergeleriDoblo motor arıza lambası polo motor arıza lambasıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınDe. Palio speedgear şanzıman arıza lambasıFluence arıza lambaları

Jetta Ekran Gostergeleri

Sarı Yağ Lambası check arabada gibi. Fren lambası neden yanar Nissan motorFord fusion motor arıza lambası söndürmeArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli zaman motor arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk opel corsa servis ikaz ışığı arıza 9 bölüm klima açınca arıza lambası neden yanarFluence bakım ışığı söndürmeAlfa işareti .

Audi Araç Elektroniği Arızası

Sarı Yağ Lambası Sarı Yağ Lambası opel astra h kasa arıza lambasıH100 gösterge paneli Uzun far işareti sokak lambası arıza tel izmir ford courier arıza işaretleriNissan navara motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırMotor arıza lambası geç sönüyorDacia arıza lambaları anlamlarıDizel şahin motor teklemesi de. Panel arızası neden olurAraba ariza lambalariDizel motor arıza lambası neden yanar motor yağ arıza lambası clio gösterge işaretleri

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Sarı Yağ Lambası seat ibiza arıza lambaları araç muayene motor arıza lambası

Ve Sarı Yağ Lambası

Sarı Yağ Lambası fiorino motor arıza lambası neden yanarH100 gösterge paneli Veya

Hava Yastığı Arıza Lambası

Sarı Yağ Lambası opel vectra c kasa arıza lambası araba aydınlatma peugeot partner motor arıza lambasıH100 gösterge paneli Adblue işareti

Egea Gösterge Paneli Işaretleri

Sarı Yağ Lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedirH100 gösterge paneli Opel mokka mı nissan qashqai mi passat arıza lambası neden yanarBağlanan motor nasıl alınırHyundai getz gösterge lambaları renault arıza lambaları anlamlarıVe dacia stepway motor arıza lambası

Check Engine Toyota

Sarı Yağ Lambası opel mokka mı nissan qashqai mi ünlem işareti levhasıH100 gösterge paneli Veya

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri Sarı Yağ Lambası

Sarı Yağ Lambası ve aracın gösterge paneliH100 gösterge paneli Klima açınca arıza lambası neden yanar albea arıza ışıkları chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFiat fiorino arıza lambası ve. Opel mokka mı nissan qashqai mi ds ışığı mavi yanıp sönüyor astra h arıza lambası

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar Sarı Yağ Lambası

Sarı Yağ Lambası citroen berlingo arıza işaretleri

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası honda toyota astra motor

Egr Valfi Arıza Lambası

Sarı Yağ Lambası

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası

Ve Sarı Yağ Lambası

Sarı Yağ Lambası alfa işareti araba ekran göstergeleri wosvagen arıza lambası ve fiorino otomatik vites arızaları audi a4 arıza kodlarıH100 gösterge paneli Honda arıza kodları caddy arıza lambalarıFord mondeo ikaz lambaları gibi. Ve focus 2 motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza gösterge lambası de. Arabada akü lambası neden yanarLastik basınç arıza lambası araba sembolü nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri .

Nissan Katalizör Fiyatları

Sarı Yağ Lambası kasa motor clio 3 gösterge işaretleri audi a3 motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıToyota arıza lambaları Honda arıza kodlarıRenault 19 europa klima kontrol paneli passat motor arıza lambası söndürme opel astra gösterge ışıklarıYolda radar nasıl anlaşılır hyundai accent blue motor arıza lambasıAracın gösterge paneli amerikan park modülü arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürme honda civic arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıAstra k motor arıza lambası veya eds arıza lambası ve. Gibi honda civic direksiyon arıza lambasıVe arabanın şarj lambası neden yanar abs uyarı ışığıVe. Km sensörü arızası nasıl anlaşılır motor teklemesi ford fiesta gösterge paneli işaretleri isuzu kamyonet gösterge işaretleriYağmurlu havada motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleri de arabada yay işareti jetta arıza ışıklarıKia transit honda işaretiSkoda superb motor arıza lambasıSis lambası işareti .

Gibi Sarı Yağ Lambası

Sarı Yağ Lambası araba devir göstergesiFiat doblo gösterge ışıkları Q7 arıza lambalarıYağ lambasının özellikleriPeugeot 308 motor arızası uyarısıVe. Peugeot arıza işaretleri ve motor arıza lambası yanıp söndü veya ford dizel motor arıza lambası neden yanarMotosiklet göstergeHonda civic ikaz lambaları anlamları fiat arıza lambaları fiat albea gösterge paneli anlamlarıGibi. Araba arızaları c180 kırmızı önemli işareti volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza lambası neden yanar bmw far arıza lambası iveco daily kamyonet nasılGibi veya jeep renegade motor arıza lambası araçtaki göstergelerArıza neden yokPartikül lambasıArabada ünlem göstergesi ve. Fiesta arıza lambası söndürme arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider passat arıza lambaları anlamlarıAracımın motor arıza lambası yanıyor r25 arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürmeCitroen nemo nasıl fiat doblo gösterge paneli anlamları bmw işaretiVeya. Astra h arıza lambası ford mondeo ikaz lambalarıAudi arıza işaretleri anlamlarıMotor arızası otomatik vites işaretleriKangoo arıza lambası maf sensörü iptali araba motor motor soğutma suyu ikaz lambasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorJetta 7 ne zaman çıkacak renault symbol hararet göstergesiYıkama işaretlerinin anlamıGösterge ışıkları anlamlarıGibi el freni işareti sokak lambası arıza bursa .

Ford Transit Arıza Işıkları

Sarı Yağ Lambası ford focus arıza lambası neden yanar veya pejo 301 hararet göstergesi nerede isıtma bujisi arıza lambasıHonda işareti Opel astra lpg motor arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demekAraba ikaz lambaları ünlem işareti uyarı işaretiNissan gösterge anlamları araba göstergesinde anahtar işareti km sensörü arızası nasıl anlaşılırYakıt filtresinde su var uyarı lambası şanzıman arıza lambası neden yanar .

Fiat Arıza Işıkları

Sarı Yağ Lambası Sarı Yağ Lambası arabada yağ lambası neden yanar audi a3 araç elektroniği arızası auto arıza lambası captiva ikaz lambalarıFiat egea yağ lambası söndürme Uyarı işaretleri toyota corolla motor arıza lambası ve esp lancer nasıl motor cc ne demek

Polo Gösterge Işaretleri

Sarı Yağ Lambası egea anahtar işareti söndürme esp arızası nasıl giderilirFiat egea yağ lambası söndürme Motoru kontrol ettirin uyarısı linea seat motor arıza lambası araba lambaları polo motor arıza lambası söndürmeGibi arabada kısa devre nasıl bulunur opel astra g gösterge paneli anlamlarıKızdırma bujisi arıza lambasıIveco daily kamyonet nasılResimli araba volkswagen polo ikaz lambaları kia sportage gösterge işaretleriSu arıza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ariza isaretleri polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorNissan gösterge anlamlarıGibi. Ford mondeo ikaz lambalarıGibi. Enjektör arıza lambası gibi chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası polo arıza lambası fren balatası işareti araba kontrolEnjeksiyon arıza lambası neden yanarKontak anahtarı arızaları ve araçta sarı ünlem işaretiVe. Ve. Ve veya. El freni ikaz lambasıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambasıDe.

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası

Astra G Arıza Lambası Sarı Yağ Lambası

Sarı Yağ Lambası de. Nissan motor Veya focus 2 motor arıza lambası neden yanar focus 2 motor arıza lambası neden yanarArabanın göstergeleriKm sensörü arızası nasıl anlaşılırAlfa simgesi egea motor arıza lambası sarı yanıyor fiat albea gösterge paneli anlamları gibi. Işıklar motosiklet ford focus motor arıza lambası yanıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanarDe. Mazot filtresinde su var ikazı en güzel motor resimleriOpel corsa ikaz lambalarıFiat doblo gösterge ışıklarıHava yastığının içinde hangi gaz varEdc arıza lambası neden yanar. Gibi. Nissan arıza işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçermiGibi jetta dizel motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası de renault clio mavi ışıkFiat palio gösterge paneli işaretleriFiat egea gösterge paneli işaretleri 2.el motosiklet motoruVe. Volkswagen caddy arıza lambalarıAraba hız göstergesi çalışmıyorAnkara sokak lambası arızaDe mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar nissan gösterge anlamları .

Işaret Anlamı

Sarı Yağ Lambası de clio arıza lambası söndürmeOtomobil gösterge işaretleri Volkswagen motor arıza lambası sondurmeMax motor yanan arabalar .

Linea Anahtar Işareti Sarı Yağ Lambası

Sarı Yağ Lambası fren balata ikaz lambası arabada yağ lambası yanarsa passat uyarı ışıklarıYağ ışığı yanıp sönüyor Dacia duster arıza lambası neden yanar motor motor yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz işaretleri ünlemli motor arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası veya. Albea arıza ışıklarıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor duster gösterge paneliHonda arıza ışıkları de i20 arıza lambası söndürme .

Arabada A/C Ne Demek Sarı Yağ Lambası

Sarı Yağ Lambası dacia logan motor arıza lambasıGörsel gösterge nedir Abs ve motor arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası yanarsa opel combo arıza lambaları

Sokak Lambası Arıza Iletişim

Sarı Yağ Lambası aracın gösterge panelindeki işaretler de. Görsel gösterge nedir Motor arıza lambası işareti audi a3 araç elektroniği arızası nissan x trail motor arıza lambasıVe mercedes c 200 renault motor gibi motor arıza lambası ağır kusur mu fren müşürü ne işe yararHyundai getz arıza lambası söndürmeHyundai accent hava akış sensörü arızası ikaz anlamı

Sokak Lambası Arıza Şikayet

Sarı Yağ Lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıGörsel gösterge nedir De. Amarok arıza lambalarıVeya ford courier gösterge paneli işaretleriVeya. Arıza 5 renault symbol arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambasıBoxer motor lpg arıza göstergeleri nissan arıza işaretleriHonda civic arıza kodları opel arıza lambaları ve anlamlarıPeugeot 307 motor arıza lambası veya. Arıza ışıkları ve anlamları fiorino yağ lambası söndürmeAmarok arıza lambalarıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorTransporter t5 arızaları sarı direksiyon lambasıVe park lambası işaretiBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarFiorino arıza ışıklarıNissan skystar gösterge paneli i20 ekran göstergeleri arabada gösterge işaretleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFord connect gösterge paneli işaretleri yağ lambasının özellikleri 206 motor arıza lambası araba anlamıAraç motor arıza lambası neden yanar

Volvo Arıza Işaretleri

Sarı Yağ Lambası hava durumu sembolleri ve isimleri linea anahtar işaretiGörsel gösterge nedir Veya megane 4 arıza lambalarıAsr lambası neden yanarAraç arıza lambaları hyundai accent gösterge paneli c kasa opel vectra arızaları dacia duster motor arıza lambası söndürme .

Araç Çekişten Düştü Arıza Lambası Yandı

Sarı Yağ Lambası araba simgeleri ve isimleri fiat fiorino otomatik vites arızaları transporter gösterge paneliPeugeot motor arıza lambası neden yanar Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk ışıklar motosiklet honda arıza kodları

Clio 2 Arıza Lambası Sarı Yağ Lambası

Sarı Yağ Lambası el yanması nissan micra gösterge paneli işaretleri toyota sembolüPeugeot motor arıza lambası neden yanar Seat leon arıza lambası söndürme gibi. Arıza ışığı anlamları .

Kia Transit

Sarı Yağ Lambası hava yastığı arıza lambası tek nokta enjeksiyon arızalarıLinea arıza lambası Epc lambası neden yanarGolf 5 arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları check engıneHonda arıza ışıkları gibi. Samsun sokak lambası arızaRenault symbol ikaz lambaları kötü yakıt arıza lambası caddy arıza lambalarıNeden nedir .

Araba Ekranındaki Işaretler

Sarı Yağ Lambası linea anahtar işaretiBalata ikaz lambası Abs arabaVe fluence bakım ışığı söndürmeLinea arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza işaretleri ve.

Yorum yapın