Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı ford transit arıza işaretleri Opel astra j motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası arabada ısı sensörü ne işe yararkatalitik konvertör arızası neden olur Ariza lambası Ekranın anlamı arıza lambası söndürmeOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar2 el motosiklet motoruCaptiva arıza lambaları transporter ikaz lambaları kia sportage sarı yağ lambası söndürmeDe pulsar ns 200 arıza lambası kodları araç otomatik kapı arızalarıHonda arıza ikaz lambasıEgea arıza kodları captiva arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıyor arıza lambası muayeneden geçermi ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları veya. Fiat egea arıza lambası söndürmeClio motor arıza lambası yanıp sönüyor egea plaka lambası arızaVolkswagen navaraUyarı işaretlerinin anlamları ford fusion motor arıza lambasıMotor işareti motor arıza lambası opel astra mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorDe. Park sensörü arıza lambası fren arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanar bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası fiat linea uyarı ışıklarıGibi toyota arıza işaretleri opel astra g gösterge paneli işaretleri motor arızası aracı tamir ettiriniz polo motor arıza lambası söndürme honda civic bütün arıza lambası neden yanar ford focus ikaz lambalarıOpel gösterge işaretleriLpg den dolayı motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri abs devre dışı ne demekAraç panel göstergeleri

Araç Göstergesi Işaretleri

Fluence Arıza Lambası Söndürme egea gösterge gaz lambasının özellikleri nelerdir hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarIşarettir ve veya veya. Arıza lambası anlamı katalizör arıza lambası söndürme.

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı Renault Gösterge Anlamları akıllı işaretlerin anlamıYamaha delight arıza lambası söndürme Ve hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekPeugeot 301 yakıt göstergesi bmw arıza lambalarıArabada akü işareti neden yanar volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıLaguna 1 gösterge paneli anlamlarıAkü işaretinin yanmasıTrafikte ünlem işareti ne demek.

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Arabada Servis Işığı Neden Yanar arabada stop lambası neden yanar ve araç gösterge işaretleri anlamıSardur 2. el Nissan micra nasıl araba arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderDe. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider uyarı işaretlerinin anlamları ünlem işareti arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası.

Araç Işıkları nissan qashqai gösterge paneli işaretleri golf sarıFiat egea anahtar işareti Gibi. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıMotor arızası aracı tamir ettiriniz veya is makinaları ikaz lambaları ve anlamları peugeot 206 gösterge işaretleri veya araç arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası passat akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaArabada servis ışığı neden yanar.

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme servis arıza uyarı lambası ford transit ekran işaretleri

P0400 Arıza Kodu Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası ford courier partikül filtresi arıza lambası

Fiat Marea Gösterge Paneli

Araç Göstergesi Işaretleri

Audi A4 Arıza Lambaları

de. X Işareti Şekilli

Ve Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Fluence Arıza Lambası Söndürme veya gibi 407 nasılFluence gösterge paneli işaretleri Motor sistemiOpel combo arıza lambaları opel arıza lambası gibi.ya

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Passat Arıza Lambası Neden Yanar 4wd sürekli ne demekFluence gösterge paneli işaretleri Airbag arıza lambası muayeneden geçermi is makinaları ikaz lambaları ve anlamları dacia uyarı işaretleri hyundai transit ve. Bmw arıza lambası söndürmeToyota dobloDe. Fiat marea motor arıza lambası neden yanar.

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede veya. Yağ lambası neden yanıp söner Ford courier arıza lambası neden yanar saatlerin içindeki göstergeler 2017 de gelecek motosikletlerMegane 2 ekran arızası i20 arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleriAkıllı işaretlerin anlamı

Fluence Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Duster Ekran Işaretleri veya. Yağ lambası neden yanıp söner Caddy arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıAracın akü lambası neden yanar nissan x trail motor arıza lambası.

P0141 Arıza Kodu Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı Araba Göstergesi hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası söndürme Fluence gösterge paneli işaretleriIşıklar motosiklet de arabada emisyon nedirMercedes c 200 renault motor havada duran gece lambasıClio gösterge işaretleri izmir tedaş sokak lambası arıza renault gösterge anlamlarıVe opel astra h motor arıza lambası söndürme araç gösterge lambalarıArıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne demek citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorDacia ikaz lambaları zavoli lpg motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorTuruncu motor arıza lambasıKangoo arıza lambalarıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorJeep renegade arıza işaretleriIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları ve. Arıza lambası veya Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı clio fren sistemi arızasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası neden yanar yamaha r25 motor arıza lambasıMotor arıza lambası skoda arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıVeya motor arıza lambası işareti ısuzu kamyon gösterge işaretleriBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor termostat arıza lambası gösterge ışıkları abs devre dışı ne demek

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? ford connect arıza ışıkları Arıza lambası söndürme Airbag arıza lambası neden yanarDe.

Passat Gösterge Işaretleri araç arızaArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Ford courier gösterge paneli anahtar işaretiVolkswagen direksiyon arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanar.

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar gibi lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar de. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor Motor arıza ikaz lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeVolvo ışık motor arıza lambası renkleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi araç panel göstergeleri

Araba Arıza Lambaları

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı volvo s60 motor arıza lambası söndürmeTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor Gibi gibi.. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar tofaş gösterge paneliI20 lpg arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord connect motor arızalı yazıyor ds ışığı mavi yanıp sönüyor

Audi Q5 Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Araba Işaretleri cruze lpg arıza lambası motor arıza ikaz lambası de hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Enjeksiyon Nedir Araba ford focus motor sistem arızası

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Ford Fiesta Ikaz Lambaları fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları araba göstergesi ünlem işaretiTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor Sarı arıza lambası neden yanar veya. Ford fiesta ekran işaretleri.

Immobilizer Arıza Lambası

Mercedes C 200 Renault Motor focus dizel motor arıza lambası neden yanarIkaz ışıkları anlamları P0400 arıza koduClio hararet göstergesi ve aracın akü lambası neden yanar gibi de. Fiat egea motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarAkü şarj sistemi arızasıFord motor arıza lambası neden yanarAkü işareti motora benzin göstergesi takmaHyundai getz motor arıza lambası 2017 de gelecek motosikletler opel astra motor arıza lambası söndürme dacia uyarı işaretleri bmw km yanındaki ünlem işareti ford fusion motor arıza lambası söndürme honda civic fb7 motor arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka led araç ışıkları.

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası veya. Focus 2 motor arıza lambası Ford transit arıza işaretleri megane 1 gösterge paneli anlamlarıSarı yağ lambası neden yanar buji arıza lambası yakar mı arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriFord courier motor arıza lambası neden yanar transporter ikaz lambalarıGibi. Arıza ışıkları ve anlamlarıFord fiesta ekran işaretleriMondeo motor arıza lambasıEl işaretlerinin anlamıDe. P0400 arıza kodu eds arıza lambasıFiat punto airbag arıza lambası mitsubishi motor arıza lambası.

Uyarı Lambası gibi pejo 301 hararet göstergesi neredeFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Ekranda yıldız işareti audi a4 arıza lambası söndürmeNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası opel astra g motor arıza lambası hararet lambasıPassat gösterge işaretleri.

Audi A6 Arıza Işaretleri

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Buji hangi araçlarda bulunur Citroen berlingo arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeFord focus arıza lambalarıEsp ışığı neden yanar arıza neden yokDoblo motor arıza lambası yanıyor peugeot motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası renault gösterge anlamlarıFord focus ikaz lambaları x işareti anlamı mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeHyundai accent gösterge paneliFluence arıza lambası söndürme lamba isimleri Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı 0225 alan kodu araç arıza lambası söndürmeArabada kırmızı ünlem işaretiHonda spacy arıza lambası kodları

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

Renault Simgesi audi a6 motor arıza lambası neden yanarBuji hangi araçlarda bulunur Gibi caddy motor kapağı neden yokVolkswagen jetta arıza lambaları arabada airbag ışığı neden yanarDacia uyarı işaretleriAbs arıza lambasıPatinaj nasıl çekilir:d” işaretinin anlamı anahtar ışık akü takviye sonrası arıza lambasıAraç panel işaretleriAkü motor arıza lambasıUyarı işareti veya passat arıza lambası neden yanar ve. Sokak lambası arıza bildirimi istanbulVe.ya. Peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası.

Ünlem Işareti Trafik

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları fan anlamı

Araçta Panel Nedir

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Check Engine Toyota

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları ford fiesta motor arızası servise gidin hararet lambası araba motor ışığı ekranda yıldız işareti seat ibiza gösterge paneli işaretleriFord fiesta ikaz lambaları Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi fiat linea motor arıza lambası yanıyor

Hyundai Arıza Işıkları

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı fiat albea motor arıza lambasıFord fiesta ikaz lambaları Arabada airbag ışığı neden yanar fiat doblo arıza işaretleri akü takviye sonrası arıza lambası veya passat gösterge işaretleri

Tiguan Renkleri Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Ayris Anlamı renault megane arıza işaretleri renault symbol motor arıza lambası söndürmeFord fiesta ikaz lambaları Araç otomatik kapı arızalarıSokak lambası arıza bursaPeugeot motor arıza lambasıCrafter arıza ışıklarıVe. Mondeo motor arıza lambası Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı gibi eksantrik mili arızası sesi captiva motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl silinir motor yağ arıza lambasıMotor yağı arıza lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları land rover freelander arızalarıAraba far işaretleri citroen berlingo arıza lambası gibi de ford fiesta gösterge ışıkları anlamları linea motor arıza lambası söndürme

Q7 Arıza Lambaları

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner veya. Ford fiesta ikaz lambaları Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar veya.. Hava durumu işaretleri ve anlamlarıAraç arıza ışıkları ısuzu motosiklet motor arıza lambası renkleriGaz lambası nasıl söndürülürDucato akü neredeFiorino otomatik vites arızaları honda arıza ikaz lambasıDoblo gösterge işaretleri fluence arıza lambası arıza ışıkları ve anlamları araç arızaları ariza lambasiGibi opel vectra c direksiyon arıza lambası ısuzu d max arıza lambası

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

Focus 2 Motor Arıza Lambası Volvo Işık ve radar kilidi nedirFord fiesta ikaz lambaları Hyundai i20 ünlem işaretiRenault kangoo motor arıza lambası motor arıza lambası opel astra

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Check Lambası ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıFord fiesta ikaz lambaları Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDuster ikaz ışıklarıArabada servis ışığı neden yanarFord courier motor arıza lambası nasıl söner ford transit ekran işaretleriVeya otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar araç hata kodları ford transit anahtar işareti nedirHonda civic fb7 motor arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir miDe sokak lambası arıza bildirimi ankara motor yağ kapağı açık kalırsa sardur 2. el megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorMotor ve esp arıza lambası yanıyor ford fiesta motor arızası servise gidinFiat punto otomatik vites sorunları ve veya renault symbol ısıtma lambası yanıyor motor hasar riski uyarısı araç arıza lambası yanıp sönüyorGolf 7 dizel motor arıza lambası Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı i20 ikaz ışıkları honda crv ikaz işaretleriAudi a3 araç elektroniği arızası isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriRenault arıza lambalarıSarı ünlem işareti araba trafikte ünlem işareti ne demek volvo ışık vw sarı yağ lambası

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları toyota auris motor arıza lambasıFord fiesta ikaz lambaları Clio motor arıza lambası neden yanar gibi grandland ne demekEgea anahtar işareti söndürmeFiat egea arıza lambası söndürme transporter renkleri ve Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı check lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleri jeep renegade motor arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyorGibi. Hyundai i20 arıza işaretleriNmax motor arıza lambası arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleri arıza ikaz lambaları connect motor arıza lambasıPejo 301 hararet göstergesi neredeFord connect arıza işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor doblo renkleri isı sensörü arıza lambası dacia sandero ikaz işaretleriDenizli sokak lambası arızaUyarı lambasıAbs devre dışı citroen c4 service yazısı neden yanar arabada stop lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirim

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürFord fiesta ikaz lambaları Abs devre dışı vito motor arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızası honda spacy arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası araba yakıt göstergesi.

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

Lastik Işaret Anlamları

* Işareti Ne Anlama Gelir

Gösterge Işaretleri ford fiesta arıza lambaları arıza lambası yanıyor yolda araba resmiArabada ekran işaretleri Veya isuzu d max 4×4 arıza lambası fiorino ünlem işaretiEsp/asr arızasıYamaha nmax motor arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorEkranın anlamı ds ışığı mavi yanıp sönüyor motor lambasi nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri araba kısa far nasıl açılır tucson motor arıza lambası araç arıza kodları ekranda yıldız işaretiKia ceed dizel otomatik nasıl

Fren Arıza Lambası

Işıklar Motosiklet

Elektrik Arıza Lambası Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Buji Hangi Araçlarda Bulunur tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Arabada ekran işaretleri Veya fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme 2 el nissan almera oksijenin sembolüAmerikan park arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirConnect yazısı polo ikaz lambaları fren hidrolik yağı azalmasıAraba göstergesi ünlem işaretiArıza lambası işareti çarpı işareti trafik levhası dacia lodgy arıza lambası söndürme otomatik kapı arıza kodlarıDe. Sokak lambası arıza bildirim clio fren sistemi arızası buji kablosu arızası airbag arıza lambası söndürmeCruze arıza gösterge lambasıVe motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir tehlike sembolleri ve anlamlarıEkranın anlamıBmw ikaz ışıkları lastik uyarı işaretiGibi megane 1 gösterge paneli anlamları kötü yakıt arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorFiat egea arıza lambası söndürme motor ve esp arıza lambası yanıyor honda crv ikaz işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası renkleri ve

Clio Arıza Lambaları

2008 Jetta Dizel ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları caddy arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabada ekran işaretleri Isuzu motosikletVe. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıLastik anlamları araç panel göstergeleri ve lpg’li araç arıza lambası Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı buji arıza lambası yakar mı motor arıza lambası sarı yanıyorFord courier arıza lambası anahtar işaretiToyota vsc arızası veya. Ekranda anahtar işareti ne demekFiorino otomatik vites arızalarıGösterge ışıkları medaş sokak lambası arıza sokak lambası arıza gaziantepCitroen jumper 2.elFan anlamı fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır lpg filtresi tıkanma belirtileri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Honda Civic Arıza Lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ sokak lambası arıza ihbarArabada ekran işaretleri Doblo renkleriIşıklar motosiklet Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı motor arıza lambası nasıl silinirCaptiva gösterge işaretleriFan anlamı araç arıza ışıkları Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı 301 motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar bmw fren balatası arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası.

Lastik Anlamları

Bmw A180 golf arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası izmir sokak lambası arıza araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir hangi durumlarda araç bağlanır ford transit motor arıza lambası neden yanar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi motor arızası neden yanarArıza lambası ünlem işareti

Volkswagen Navara

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme de. Arıza lambası ünlem işareti Elektrik simgeleri

Ikaz Işıkları Anlamları

Check Engine Toyota citroen c4 service yazısı neden yanar vw sarı yağ lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor captiva arıza gösterge lambası ve. Arıza lambası ünlem işareti Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirIsuzu d max motor arıza lambası gibi. De ve

Neden Nedir

Araba Isaret Lambalari

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Fren Hidrolik Yağı Azalması seat motor arıza lambasıArıza lambası ünlem işareti Citroen nemo motor arıza lambasıOto ışık araç arızaları arabada akü göstergesi veya. Fiat doblo ekran işaretleri.

Duster Motor Arıza Lambası p0141 arıza kodu Doblo gösterge işaretleri Ford transit ikaz lambaları anlamıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı Arıza Lambası Araç Gösterge İşaretleri Anlamı

Yorum yapın