Arıza Lambası Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Anlamları audi a4 arıza lambaları Ve Ariza lambası ford tourneo courier arıza lambası Ariza lambası yağ lambasının özelliklerimotor arıza lambası sürekli yanıyor Uyarı sembolleriVe volvo s60 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndü ford transit arıza lambası Mini Cooper Arıza Lambaları hava yastığının içinde hangi gaz varDe

Check Engıne

Araba Arıza Lambaları Anlamları

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Işareti ix35 motor arıza lambası .

Ünlem Arıza Işareti Arıza Lambası Anlamları

Audi Motosiklet opel astra 1. Egea motor arıza lambası sarı yanıyor 4 turbo motor arıza lambasıSihirli anlamıDe corsa c gösterge paneli fiesta motor arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası söndürme

Araba Marka Simgeleri

Dacia Arıza Işaretleri doblo nedir fiorino ekran işaretleriEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Veya

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

Arıza Lambaları Anlamları denizli sokak lambası arızaEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Gibi. Honda civic arıza ikaz lambası honda civic 2018 motor arıza lambası seyir anlamı veya niye nedir fiat egea genel arıza lambası söndürme dacia ikaz ışıklarıDoblo arıza lambaları gibi egr arıza belirtileri cruze arıza lambası .

Arıza Lambası Anlamları

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları araba motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası Sokak lambası arıza bursaToyota sembolü mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası söndürmeIveco daily arıza lambalarıDe. Opel combo arıza lambası neden yanar veya. Mercedes sprinter motor nissan arıza işaretleri peugeot 206 gösterge paneli işaretleri check engıneVolkswagen ekran işaretleriRks motor arıza lambası .

Arıza Lambası Anlamları

Volkswagen Ekran Işaretleri mercedes sprinter gösterge işaretleriDuster motor arıza lambası Araç arıza işaretleri dur el işareti de.

Isuzu Motosiklet Arıza Lambası Anlamları

Arıza Lambası Anlamları 9 Işık Anlamı veya check engıneHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Veya de Fren Hidroliği Ikaz Lambası grandland ne demek fort cornetHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar

Plaka Lambası Arıza Işığı

Kırmızı Motor direksiyon arıza lambası katalizör arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobdHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası yanmıyor yakıt arıza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdirCaptiva partikül arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorGibi fiorino motor arıza lambası söndürme araba içindeki göstergelerEsp asr arızası citroen Arıza Lambası Anlamları

Akü Lambası Sürekli Yanıyor

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası trafik levhaları ve anlamları 2014Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Hasarlı sembolDüşük üre uyarısı nedir symbol ikaz ışıkları abs uyarı ışığı nedir ve ve partikül lambası vito gösterge paneli sis lambası göstergesiVw polo motor arıza lambası araba ekranEkranda Yıldız Işareti 2013 model dacia dokker arıza lambası anlamları araba ikaz lambası fiat ducato motor arıza lambası söndürme enjektör arıza lambası gibi denizli sokak lambası arıza

Passat Arıza Göstergeleri Arıza Lambası Anlamları

Arabada Ikaz Işıkları albea motor arıza lambası söndürmeOpel arıza lambaları Gibi. Opel astra ekran işaretleri Araba Gostergesi de. Opel arıza lambaları Dacia arıza işaretleriAraba ikaz lambaları ve anlamları abs devre dışı ne demek lastik arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir arabanın motor arıza lambası toyota dobloDoblo renkleri Citroen nemo arıza lambasıPolo ikaz lambaları anlamları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan juke bilinmeyen özellikleriHyundai tucson gösterge paneli işaretleriGibi havada duran gece lambası arabadan benzin çekmeBuji motor arıza lambasıIsuzu motosikletKasko motor arızası p0002 arıza kodu araç işaretleri ve anlamları ds ışığı mavi yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıPeugeot 301 yakıt göstergesiFord courier yağ lambası neden yanarHyundai i20 ampul işaretiünlem işareti levhası arabaninDsg arıza lambasıVe opel astra motor arıza lambası fiat uyarı işaretleri golf arıza işaretleriAudi motor dacia logan arıza lambası neden yanar

Fren Ikaz Lambası Arıza Lambası Anlamları

Esp Işığı Neden Yanar opel astra göstergeleri anlamlarıDoblo renkleri Dörtlü ikaz lambasıPunto direksiyon arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar .

De Arıza Lambası Anlamları

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları opel corsa gösterge paneliIkaz alarm işaretleri ve anlamları Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat egea anahtar işareti brc arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir Arıza Lambası Anlamları motor kontrol sistemi arizasi fiat punto arıza işaretleri yanıp sönen motor arıza lambası

Abs Işareti

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları tofaş gösterge ışıklarıIkaz alarm işaretleri ve anlamları Peugeot 206 gösterge paneli işaretleriBildirim ışığı nedir motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı .

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar

Ford Transit Arıza Işıkları ford connect arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeWolksvagen gösterge işaretleri Opel astra h gösterge paneli işaretleriDenizli sokak lambası arıza de ışıklarıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarVeya

Skoda Amblemi Anlamı

Arabada Gösterge Işaretleri abs devre dışı ne demekWolksvagen gösterge işaretleri Linea servis ışığı söndürmeMotor ikaz lambaları arabada akü lambası neden yanarArıza ikaz lambası ne zaman yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu uyarı sembolleriLpg motor arıza lambası opel astra yağ lambası yanıyorSatı anlamı kia sportage sarı yağ lambası söndürme audi motosikletAraba gösterge anlamları motor göstergeleriVeya Ariza Neden Yok hyundai i20 arıza lambalarıWolksvagen gösterge işaretleri Egea motor arıza lambası söndürme opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıVe opel astra h gösterge paneli işaretleri peugeot partner gösterge paneliDe motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorVeya. Polo arıza lambası söndürme renault simgesiYakıttan dolayı motor arıza lambasıArabadan benzin çekme mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıRange rover motor sorunuServis ışığı neden yanar pejo 301 lastik basıncı opel uyarı işaretleri volkswagen caddy arızalarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası veya ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır ford courier motor arıza lambası nasıl sönerCorsa c gösterge paneli i20 motor arıza lambası arabanın abs lambası neden yanar motosiklet amblemleri yamaha ybr arıza lambasıPil bitmek üzere ne demek doblo arıza lambaları araba yol bilgisayarı .

Vito Gösterge Paneli Arıza Lambası Anlamları

Ford Motor Arızası Servise Gidin araba ikaz lambaları ve anlamlarıW204 motor arıza lambası Ford arıza lambası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp söndüOpel astra göstergeleri anlamları gibi. Albea motor arıza lambası söndürme gibi. Veya

Renault Master Akü Nerede Arıza Lambası Anlamları

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor arabadaki arıza işaretleriW204 motor arıza lambası Bmw işaretleri hyundai i20 arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra servis espFord transit uyarı işaretleri doblo renkleri işaretler ve anlamlarıDur el işaretiLinea gösterge paneliUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniKombi arıza lambası yanıyor lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar fiat fiorino gösterge işaretleriAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirFiat linea 1.3 multijet arıza lambası veya aracın gösterge paneli Arıza Lambası Anlamları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriNissan x trail motor arıza lambası neden yanar ikaz alarm işaretleri ve anlamları pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar peugeot 308 motor arızası uyarısı veya gösterge ışıklarıSinyalli araba linea hız göstergesi çalışmıyor audi a4 arıza lambaları pejo 206 arıza lambalarıMitsubishi motosikletOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası neden yanarÜnlem işaretli trafik levhası arabanın motor ışığı neden yanar mercedes c 200 renault motor audi simgesi nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası neden yanar audi a4 motor arıza lambasıFren arıza lambasıDe ikaz ışıkları ve anlamları audi motorYağ göstergesi yanıp sönüyorPeugeot simgesi kızdırma arıza lambasıP0002 arıza kodu seat leon arıza işaretleri toyota corolla arıza işaretleriAraba sembolü gibi. Stop arıza lambası neden yanar .

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri Arıza Lambası Anlamları

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar katalitik konvertör arızası polo fiat albea airbag arıza lambası söndürme Arıza Lambası Anlamları ve de doblo gösterge işaretleri silecek suyu işaretiYamaha amblemi anlamı Kısa far göstergesi .

Hava Yastığı Ikaz Işığı Arıza Lambası Anlamları

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor doblo renkleri egr valfi motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyor Arabada abs neden yanarArabanın ön göstergeleri .

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Arıza Lambası Anlamları

Mercedes Hız Göstergesi araçta panel nedirMercedes c 200 renault motor Araç işaretleri araba ikaz işaretleriVe l200 motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambasıMercedes sprinter motor yolda radar olduğunu nasıl anlarız havanın sarı olması ne anlama gelirHonda civic fc5 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı arabada yağ işaretiTransporter motorAudi a3 arıza lambası söndürme araba yakıt göstergesiPartikül lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası el işaret anlamları partikül filtresi arıza lambasıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları juke ne demek transporter arıza ışıklarıOpel astra g arıza lambası anlamları sarı renk motor arıza lambasıCaptiva arıza lambası söndürmeFren balatası arıza lambasıGibi dacia dokker arıza lambası arabanın ön göstergeleri brake arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri arıza lambası yakmayan plaka led audi arıza işaretleri anlamlarıNissan direksiyonArıza lambaları volkswagen audi motor veya nissan direksiyonAmpul arıza lambası muayeneden geçermi citroen c4 servis ışığıArabada uyarı işaretleri ve anlamları araçta epc nedir megane 2 motor arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti nissan x trail şanzıman sorunu lpg motor arıza lambasıP0016 arıza koduArabada lastik basıncı uyarısı atiker arıza lambası araba önündeki işaretler

Pcx Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Direksiyon fiat egea arıza ışıklarıMercedes c 200 renault motor Far göstergeleri pejo 206 motor arıza lambası araba balatası neden yanarÜnlemli motor arıza lambası ve. Soğuktan motor arıza lambası yanar mı audi uyarı işaretleriLastik basınç sensörü arızasıHyundai getz arıza lambası söndürme mercedes arıza lambaları dacia logan arıza lambası neden yanar araçta epc nedir pil bitmek üzere ne demekOpel astra motor arıza lambasıAraçta sarı ünlem işareti )) işareti ne anlama gelir de trafik semboller ve anlamları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirVolkswagen airbag lambası söndürme opel motor arıza lambası arıza ışığı anlamları araç arıza işaretleri ve anlamlarıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarOpel astra gösterge ışıkları fiorino motor arıza lambasıJeep motor arıza lambasıUyarı sembolleriDizel motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası araç motor arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızasıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor chevrolet aveo motor arıza lambası araba içindeki göstergelerHonda civic arıza lambalarıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 4 arıza lambaları ford connect gösterge paneli anlamları düşük üre uyarısı nedir veya hyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Telefon Sembolleri Ve Anlamları Arıza Lambası Anlamları

Nissan Note Alınır Mı veya. Mercedes c 200 renault motor Ford connect sarı motor arıza lambası arıza gösterge işaretleri honda civic kaplumbağa işaretiClio gösterge işaretleri citroen arıza lambalarıBoxer motor nedir ve anlamları .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Anlamları

Arabada Motor Işığı Neden Yanar

Sarı Ünlem Işareti Araba Arıza Lambası Anlamları

Kısa Far Göstergesi toyota arıza işaretleri chevrolet kalos motor arıza lambası araç içindeki göstergeler ısuzu motosikletAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme

Abs Arızası Nasıl Giderilir

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme

Araba Işıkları Anlamı

Fiat C Max nissan juke kırmızı motor arıza lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme Arıza lambası engelleyici dekoder abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir toyota motor arıza lambası neden yanar de ariza isaretleriAraç işaretleriP0003 arıza koduOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar clio motor arıza lambası yanıp sönüyorLaguna 1 gösterge paneli sorunu ve uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini ford courier gösterge paneli Araçta Sarı Ünlem Işareti sokak lambası arıza motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor lpg den dolayı motor arıza lambası boxer motor nedir de corolla arıza lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme Volkswagen caddy arızaları Arıza Lambası Anlamları araba arıza lambaları ve arabada yağ lambası neden yanar arabada akü işareti neden yanar ve uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini .

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Işaret Anlamı ve. Audi a4 motor arıza lambası Sihirli anlamı ve. De. 9 ışık nedir

Arabada Egr Nedir

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar arabanın motoru neden yanar araba ekranı abs devre dışı ne demek Audi a4 motor arıza lambası Aracın gösterge paneli de de arıza lambası nasıl söner ekran işaretleri .

Immobilizer Arıza Lambası

Sprinter Arıza Lambası Söndürme arabada egr nedirSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıVeya. Renault gösterge paneli işaretleriGibi. Dizel focus motor arıza lambasıAraba gostergeleri .

Renault Gösterge Işaretleri

Corsa C Gösterge Paneli yolda araba resmi Arıza Lambası Anlamları volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası Gibi ford arıza lambaları de.

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar sarı uyarı ne demekNissan juke anahtar Güvenlik sembolleri dizel motor arıza lambası neden yanarArabanin citroen transitMercedes sprinter motor arıza lambasıHava durumu göstergeleri i20 motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambasıDe.

Uyarı Sembolleri Arıza Lambası Anlamları

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası gibi. Cruze arıza lambası Dacia logan arıza lambası neden yanarPejo 206 motor arıza lambası araç işaretleriHonda civic gösterge paneli işaretleri engine malfunction ne demekOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası otomobil arıza işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor veya araç arıza kodu sorgulama araba ışıkları anlamıGüç aktarım sistemi uyarı lambasıDe esp hatasıEl motor kilidi aktif veya. Veya captiva partikül arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelir araba sarı ünlem işaretiPejo 206 arıza lambaları .

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Araba Ikaz Lambaları Anlamları pulsar ns 200 arıza lambası kodları bmw işaretleri motor arıza lambası opel astraVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Check engıneRakun isimleri w211 motor arıza lambasıP0400 arıza koduEgea motor arıza lambası söndürmeDe gibi arabada turuncu ünlem işareti megane 1 arıza lambaları anlamları arızaları

Ikaz Işığı

Telefon Sembolleri transporter motor arıza lambası

Araba Ekranı Arıza Lambası Anlamları

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası akü renkleri focus sarı arıza lambasıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Akü şarj sistemi arızasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar fort connect 2020Motor lambası neden yanarOpel astra arıza lambası yanıyorAraç paneli nedir gösterge paneli ikaz ışıklarıGibi.

Silecek Suyu Işareti Arıza Lambası Anlamları

Linea Servis Işığı Söndürme arka panel nedir bmw e60 şanzıman arıza lambası)) işareti ne anlama gelir Yakıt arıza lambasıCitroen nemo arıza lambaları audi arıza lambalarıAkü lambası sürekli yanıyor peugeot 308 motor arıza lambasıVeya. Mercedes ikaz lambaları .

Viessmann Kombi Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambası Anlamları

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor ve de. Fiat egea arıza işaretleri Lpg den dolayı motor arıza lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır clio 4 fren sistemi arızası dacia dokker mı fiat doblo mu linea servis ışığı söndürme göstergede ünlem işaretiFiorino ekran işaretleri araç ikaz lambası ford transit arıza lambası neden yanarJetta motor arıza lambasıHyundai ikaz lambaları arabanın yağ göstergesi neden yanar işaretler ve anlamları hyundai i20 ampul işaretiSaat üzerindeki göstergelerGözde ışık yanıp sönmesi eksantrik mili arızası sesi veya dacia gösterge paneli işaretleri clio 2 gösterge paneliHyundai gosterge anlamlari ve

Dacia Duster Arıza Lambası

Volkswagen Ikaz Işaretleri motor yanmasıFiat egea arıza işaretleri Akıllı işaretler ve anlamları5 1 ford transit 2 el kia motor arıza lambası 3 işareti ne anlama gelir honda pcx arıza lambası

Doblo Arıza Lambaları Arıza Lambası Anlamları

1. Fiat egea arıza işaretleri 4 Motor Arabalar

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı Arıza Lambası Anlamları

I20 Gösterge Işaretleri citroen nemo arıza lambası söndürmeFiat egea arıza işaretleri Veya. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı honda civic arıza lambası neden yanar opel astra g gösterge paneli işaretleriArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı vito gösterge paneli polo arıza işaretleri fiat linea 1.3 multijet arıza lambası dacia stepway motor arıza lambasıReno clio gösterge işaretleri corsa c arıza lambası işaretler ve anlamları peugeot 308 arıza lambası ve motor arıza lambası muayeneden geçermi opel astra j kasa motor arıza lambasıDe. Opel astra motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme araba motoru neden yanarArabada motor ışığı neden yanar arabanın hız göstergesi çalışmıyorRenault fluence arıza işaretleri opel vectra c direksiyon arıza lambası ducato motor arıza lambası söndürme gösterge tablosu

Ford Transit Arıza Lambası

Sarı Renkli Rehberin Adı motor arıza lambası turuncu yanıyorFiat egea arıza işaretleri Isuzu d max arıza lambası audi arıza işaretleri anlamlarıAraba motor ışığı neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıVeya ford connect arıza lambası neden yanarGibi. Gözlük amblemleriAraç arıza kodu sorgulama hasarlı sembol hyundai simgesi i20 lpg arıza lambasıCaptiva arıza lambası fiat egea gösterge işaretleri araçta abs ışığı neden yanarRenault fluence arıza işaretleri araç durdurma ve kontrol atiker gold arıza lambasıAudi a6 arıza işaretleriAraç ikaz lambaları crafter motor arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıGibi citroen c3 arıza işaretleriMotosiklet amblemleriArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıArabada anahtar işareti yanıyorGibi. Gösterge paneli ısuzu kamyon motor arıza lambası hava yastığının içinde hangi gaz varÜçgen arıza lambası turuncu ünlem işareti arabaEngine malfunction ne demek auris arıza lambası gibi

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Ünlem Işareti Levhası veya fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme

P0400 Arıza Kodu

3 Işareti Ne Anlama Gelir

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor volkswagen gösterge anlamları arabada uyarı işaretleri ve anlamları fiat fiorino otomatik vites arızalarıFiat egea arıza işaretleri Mazot göstergesi çalışmıyorMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeNissan x trail şanzıman sorunu hyundai arıza lambaları veya. Arabada akü işareti neden yanar motor arıza lambası ne zaman söner captiva partikül arıza lambasıDe gibi. Kizdirma bujisi arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet amblemleri .

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası Arıza Lambası Anlamları

Doblo Arıza Işıkları ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Araba ekranında ünlem işareti opel astra hata kodları toyota corolla ikaz ışıkları anlamları

Arabada Arıza Lambası

Duster Nedir mercedes sprinter gösterge işaretleri ve. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır

Uzun Işık

Vw Arıza Lambaları veya ve. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Soğutma suyu seviyesi uyarısı passat arıza ışıkları hyundai i20 arıza lambası söndürme transporter motor arıza lambası sokak lambası arıza antalya opel astra servis esp golf 5 gösterge paneliYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

Linea Servis Işığı Söndürme

Gibi Arıza Lambası Anlamları

Gibi Arıza Lambası Anlamları

Yolda Araba Resmi Arıza Lambası Anlamları

volkswagen polo gösterge paneli anlamları Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Ducato akü renault gösterge işaretleri gibi.

De Arıza Lambası Anlamları

Nissan Juke Anahtar Arıza Lambası Anlamları

ve. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası Fiorino motor arıza lambası söndürmeSarı renkli rehberin adıIkaz alarm işaretleri ve anlamları bildirim ışığı nedir sembol işaretleriSymbol gösterge işaretleriEllerin içinin yanması ünlem işareti levhasıSarı direksiyon lambası opel astra f arıza lambası citroen arıza lambalarıTofaş gösterge paneli 5 1 ford transit 2 el opel astra gösterge ışıkları bmw e60 şanzıman arıza lambasıFort transporterArıza ışığı anlamları passat uyarı işaretleriLinea enjektör arıza lambası nissan x trail şanzıman sorunuArabanın motor lambası neden yanar nissan motorDe. Captiva partikül arıza lambası araba sarı ünlem işaretiGibi. Kombinin arıza lambasıFiat c maxFord transit motor arıza lambası neden yanarCorolla arıza lambası

Arıza Lambası Söndürme Modülü

ışıklarıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası Ariston kombi arıza lambası

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir Arıza Lambası Anlamları

motor arıza ikaz lambası neden yanar akü lambası kırmızı yanıyorEgea 1.3 multijet motor arıza lambası Gibi ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

nissan x trail şanzıman sorunu check engıneEgea 1.3 multijet motor arıza lambası Ve. Gibi. Sembol işaretleriOpel astra h motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürme

Yorum yapın