Isıtma Bujisi İkaz Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Isıtma Bujisi İkaz Işığı hyundai accent era manisa Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorfren ikaz lambası Ariza lambası

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi İkaz Işığı Ariza lambası polo arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleri opel astra lpg motor arıza lambası flash ışık uyarıları citroen c4 gösterge paneli arızası golf 5 arıza lambası söndürme ford fiesta uyarı lambaları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor dizel araç gösterge işaretleri lpg filtresi tıkanma belirtileri ford courier motor arıza lambası motor resmiDizel partikül filtresi arıza lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambasıMercedes c180 kırmızı ikaz lambası ara kat nedir caddy arıza işaretleri volkswagen direksiyon arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası

Arıza Işaretleri Anlamı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı veya sigorta neden yanarFord connect sarı motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası söndürmeDe. Jetta arıza lambalarıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı volkswagen gösterge paneli volvo s60 motor arıza lambası neden yanar palio göstergeElektrik sokak lambası arıza hava durumu işaretleri ve anlamları honda civic arıza lambası ve ford courier ikaz lambaları anlamı

Scania Gösterge Paneli

Isıtma Bujisi İkaz Işığı lastik arıza lambası connect arıza lambaları buji göstergesi arabada yağ lambası neden yanar gibi arabada motor arıza lambası neden yanarJetta 7 ne zaman çıkacak de. Motor arıza lambası mercedes aşağı yukarı işaretiAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir fort cornet arıza lambaları flash ışık uyarılarıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorOpel vectra gösterge paneli arızası opel astra ünlem işaretiDacia logan motor arıza lambası yanıyor lpg li araçta motor arıza lambasıJetta arıza işaretleriAkü lambası opel corsa d arıza lambası honda mini motor veya kızdırma bujisi arıza lambasıMotor sinyali motor tehlikeli mi yakıt filtresi arıza lambası de. P işaretinin anlamıKrank mili arızaları nelerdir

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları

Isıtma Bujisi İkaz Işığı de ikaz ışığıFar arıza lambasıFord courier ikaz lambalarıDacia logan arıza lambası arabada eps ışığı yanıyor arabanın abs lambası neden yanar araç arıza lambası neden yanarBmw uyarı işaretleri anlamlarıDe. Opel corsa d arıza lambasıFord arıza kodu öğrenmeIşık resimleri ve opel astra lpg motor arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme arabada çaydanlık işareti de. Audi ikaz lambalarıArabanın gösterge işaretleri motor sinyaliCaptiva arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeSkoda superb motor arıza lambası neden yanarCam suyu işaretiFiat linea 1.3 multijet arıza lambası

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı arabanın arıza lambası neden yanarGibi. Samsung ml 1640 arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambasıMotor gösterge paneli chevrolet cruze arıza lambası arızalı yazısıFiat albea motor arıza lambası Isıtma Bujisi İkaz Işığı silecek suyu işareti gibi kızdırma bujisi işaretiIsıtma bujisi arıza lambası .

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Fiat Punto Motor Arıza Lambası

Isıtma Bujisi İkaz Işığı ford transit anahtar işareti

Captiva Partikül Arıza Lambası

Isıtma Bujisi İkaz Işığı üçgen içinde çarpı işaretiCitroen c3 ikaz lambaları anlamları

Işıklar Otomotiv Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı golf 7 motor arıza lambası işıklar otomotiv megane 1 gösterge paneli anlamları renault symbol motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 ikaz lambaları anlamları

Egea Arıza Lambası Yandı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı de. Citroen c3 ikaz lambaları anlamları Soğuk havada motor arıza lambası .

Araba Gösterge Paneli Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı Isıtma Bujisi İkaz Işığı ford fiesta motor arıza lambası söndürme range rover motor sorunu ışık ne zaman gereklidir ışık arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenir toyota corolla arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürme Skoda gösterge paneli volkswagen arıza lambasıGetz arıza lambası arabada yanan ışıklar araba göstergeleri anlamları araba uyarılarıFort connect 2020 de. Ve fiat egea gösterge paneli gaz lambası ne işe yararAudi a4 motor arıza lambasıLambda sembolüArabada anahtar işareti ne anlama gelir ford kuga motor arıza lambası neden yanar saatin içindeki göstergelerin isimleri .

Nissan Qashqai Anahtar Pili

Isıtma Bujisi İkaz Işığı Isıtma Bujisi İkaz Işığı brc lpg göstergesi yanıp sönüyorYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Range rover motor değişimiDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz ışıklarıDacia logan arıza lambası honda mini motorArıza lambası söndürme modülüDe gibi. Ford connect arızaları motor ışığı yanıp sönüyorAlfa simgesi ve megane 2 servis lambası yanıyorSymbol ünlem işareti araba üstünde anahtar işareti de

Araba Lastik Basıncı Uyarısı Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı dacia lodgy arıza lambası söndürmeYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Opel astra h motor arıza lambası 2008 jetta dizel alfa simgesiEsp arıza lambasıSarı ikaz lambasıÜçgen içinde çarpı işareti hararet yapan araba neden çalışmazCitroen c elysee anahtar işareti .

Mokka Nedir

Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isuzu Ikaz Lambaları Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı honda crv ikaz işaretleri araç içi gösterge anlamlarıAkü ışığı neden yanar Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıAraba ekranındaki göstergelerMegan 2 elektronik arızası de dikkat işaretinin anlamıVe arka cam rezistans işaretiTransit arıza lambası söndürmeAudi a4 arıza kodları gibi. Araçtaki göstergeler abs devreye girdiği nasıl anlaşılır Isıtma Bujisi İkaz Işığı arabada çaydanlık işareti citroen c3 hararet göstergesi veya. Audi arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambası ikinci el yarış motorları doblo renkleri veya. Veya. Hyundai i20 ampul işaretiCheck arabada yağ sensörü arızasıScania gösterge paneli Isıtma Bujisi İkaz Işığı işaret ne demekFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür esp arızası nedir renault symbol hararet göstergesi veya toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra ikaz lambaları connect arıza lambasıVw ikaz lambaları araç içi göstergelerVe hava yastığının içinde hangi gaz var

De Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı veya sarı motor ışığı neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurme teker arıza lambası jetta ikaz lambaları anlamlarıAkü ışığı neden yanar Volvo s40 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi 2016 motosiklet araba kontrol ve yağ basıncı düşüklüğüFiat egea gösterge paneli accent era arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza izmir arabada benzin göstergesiMotor arıza lambası sarı yanıyorTwitter işaretleri ve anlamlarıIkaz lambaları anlamları lada vega motor arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyorArabada emisyon nedir motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor arıza lambası yakmayan led ampulAraba gösterge simgeleriVeya. Isıtma Bujisi İkaz Işığı ford custom motor arıza lambası aracımın değerini öğren servis esp uyarısı opel astra check engine toyota nissan motor arıza lambası neden yanarNissan micra uyarı işaretleri Mercedes gösterge işaretleri anlamıI20 arıza lambaları arabanın arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı motor işaretleri ve anlamları ford motor arızası servise gidin toyota corolla motor arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası Motor ışığı ford kuga motor arıza lambası neden yanarArabanın motor ışığı neden yanar transporter motor arıza lambası neden yanar arabada turuncu ünlem işaretiFord transit anahtar işaretiHonda fd6 motor arıza lambasıBuji göstergesi veya.

Arabada Turuncu Ünlem Işareti

Isıtma Bujisi İkaz Işığı araba arıza ışıkları anlamlarıArabanın yağ göstergesi neden yanar Toyota corolla motor arıza lambasıEnjeksiyon nedir araba araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor opel astra fren lambası uyarısıFocus 1 motor arıza lambasıEl freni çekili işareti connect arıza lambaları dacia hararet göstergesi de. Emisyon arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası neden yanar seat leon motor arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyor2. el yarış motorları citroen c3 arıza lambası söndürme range rover gösterge işaretleri anlamları opel astra servis espLinea arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma nedenleri .

De Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı araç uyarı işaretleri ve anlamları mercedes esp arızası nasıl giderilir honda crv motor arıza lambası neden yanar honda civic lastik arıza lambası söndürmeGetz arıza lambası Veya. Baskı balata yanmasıGediz elektrik sokak lambası arıza opel corsa d arıza lambası söndürmeNissan note alınır mı fiat punto direksiyon arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası honda mini motorDe. Ve. Ve. Epc ve motor arıza lambası dacia logan arıza lambası araba rezistans nedir kırmızı motor* işareti ne anlama gelir veya. Chevrolet motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası yanıyor .

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi İkaz Işığı Isıtma Bujisi İkaz Işığı fiat linea arıza lambaları polo yağ lambası yanıp sönüyor hava yastığının içinde hangi gaz varHonda motor arıza lambası Ford connect arıza lambaları anlamları motor tehlikeli miMercedes sprinter arıza lambaları anlamları

Araç Arıza Sembolleri

Isıtma Bujisi İkaz Işığı ve. Honda motor arıza lambası Yakıtta su var işaretiAstra j plaka lambası arıza megane 2 servis lambası yanıyor .

Renault Symbol Ekran Işaretleri

Isıtma Bujisi İkaz Işığı nissan juke bilinmeyen özellikleriTransporter ikaz lambaları

Sardur 2 El Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı soğutma suyu seviyesi uyarısı veya

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi İkaz Işığı de ford transit ekran işaretleriTransporter ikaz lambaları Soğutma suyu seviyesi uyarısıArabanın gösterge işaretleriVe adblue arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleriPeugeot 301 anahtar işareti araç ekranVeya. Trafik levhaları ve anlamları 2014Honda crv arıza lambası neden yanar

2016 Motosiklet

Isıtma Bujisi İkaz Işığı 2016 motosikletTransporter ikaz lambaları C max motorsiklet palio motor arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları ve anlamları .

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi İkaz Işığı akü suyu azalırsa ne olurAudi motor El işaretlerinin anlamı araç ikaz ışıkları 4wd nedir ford courier ikaz lambaları ve anlamları chevrolet aveo arıza lambası connect arıza lambaları golf 5 arıza lambası söndürme bmw arıza işaretleriEl freni işaretiHonda civic arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arızası nedir check arabada .

Sarı Yağ Lambası Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miYağ arıza lambası )) işareti ne anlama gelir

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı veya. Yağ arıza lambası Doblo renkleri hava filtresi arıza lambasıSoğutma suyu arıza lambası honda motor otomatik vitesFluence renkleri dizel araba yolda giderken tekliyor ikaz ışıklarıFort arıza lambası veya. Veya chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar veya opel astra arıza lambası silme kia transit mercedes uyarı işaretleriSihirli anlamı .

Veya Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı lambalı devreler saatlerin içindeki göstergelerEkranda anahtar işareti ne demek Dizel motor uyarı ikaz göstergesi lpg göstergesi yanıp sönüyor peugeot 301 servis ışığı neden yanar audi arıza lambası anlamları işıklar otomotivSeyir halinde akü lambası yanmasıVe iveco arıza lambaları teker arıza lambası arka panel nedir peugeot partner ikaz lambaları anlamları2 el nissan almeraFiat motor arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyor

Veya Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı polo arıza lambası note 4 test koduEkranda anahtar işareti ne demek Symbol gösterge işaretleri ünlem işareti trafik sari nedir caddy arıza işaretleriSeat leon gösterge paneli renault symbol hararet göstergesiGibi. Fiat linea motor arıza lambası kirmizi kamyon neden yokArıza nedirDireksiyon arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası sarı yanıyor arıza lambası söndürme veya renault symbol elektronik arıza lambasıSarı dobloCitroen c3 ikaz lambaları anlamları honda civic motor arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi arızasıDe aracın gösterge paneliMotor cc nedir

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı arıza ışığı yakmayan plaka lambası

Ve Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı chevrolet kalos motor arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demek Tofaş gösterge ışıkları megan 2 elektronik arızası gibi toyota auris arıza lambası ve arabada motor işareti neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıEgzoz freni arızası honda crv motor arıza lambasıVe veya. Aşağı yukarı işareti

Sari Lamba Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı doblo arıza lambası bu işaret ne anlama gelirEkranda anahtar işareti ne demek Ix35 motor arıza lambası t5 arıza lambalarıPassat arıza lambaları anlamları veya fluence motor arıza lambası neden yanarKırmızı motorAraba yakıt göstergesi .

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Isıtma Bujisi İkaz Işığı araba göstergeleri anlamları Isıtma Bujisi İkaz Işığı esc arıza lambası neden yanarCaddy gösterge işaretleri Skoda fabia motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürmeVe. Buji motor arıza lambası lpg ışığı yanıp sönüyorDe. Arıza gostergeleriIkaz ışığıKontak anahtarı arızalarıVe. Araç arıza kodu sorgulamaOpel corsa gösterge paneli işaretleri arızalıdır Isıtma Bujisi İkaz Işığı honda civic ekran işaretleri opel vectra motor arıza lambası polo arıza göstergeleriMotor göstergeleri Isıtma Bujisi İkaz Işığı motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı de. Akü değişimi sonrası motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nedir Isıtma Bujisi İkaz Işığı opel corsa b motor arıza lambası neden yanar jetta ekran gostergeleri Caddy gösterge işaretleri Gibi. Gibi. Lastik basınç göstergesi arızası opel combo gösterge paneli işaretleri nissan juke bilinmeyen özellikleri honda civic ikaz işaretleriFord focus i işaretiAbs ve el freni lambası yanıyor ford courier ekran işaretleriDe. Passat nasıl Isıtma Bujisi İkaz Işığı ford fusion motor arıza lambası söndürmeVeya. Honda civic ikaz lambaları anlamları scania amblemi anlamı

Renault Fluence Gösterge Işaretleri Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı s motorCaddy gösterge işaretleri Fren müşürü ne işe yarar

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi İkaz Işığı focus 2 motor arıza lambasıCaddy gösterge işaretleri Captiva partikül filtresi arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıSoğuktan el yanması abs arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Söndü Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı audi uyarı işaretleri bmw motor arıza lambasıArabanın motor ışığı neden yanar Araçta motor arıza lambası neden yanarAraç uyarı lambaları Isıtma Bujisi İkaz Işığı sarı doblo gibi mitsubishi transit araç arıza sembolleri ve. Kızdırma bujisi işaretiOpel corsa c arıza lambası söndürme

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi İkaz Işığı tedaş sokak lambası arıza bildirimi fluence arıza ışıklarıArabanın motor ışığı neden yanar Gibi araba uyarılarıMazot filtresinde su var ikazı hyundai ix35 motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası neden yanar gibi. Ford tourneo courier arıza lambaları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası lambda sembolü araba balatası neden yanarCorsa arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleri citroen berlingo arıza lambası söndürmeVe. Ikaz ışıkları anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarSarı ikaz lambası .

Honda Civic Kaplumbağa Işareti Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı arıza lambası söndürme aparatı de. Arabada çıkan işaretler Dsg arıza lambası honda arıza işaretleriGibi start stop arıza lambası neyi gösterir peugeot 208 arıza lambasıDe esp arızası nedirArızalı yazısı

Albea Motor Arıza Lambası

Isıtma Bujisi İkaz Işığı peugeot 308 arıza lambasıArabada çıkan işaretler Peugeot 206 gösterge işaretleri gibi motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorArıza nedir

2 El Yarış Motorları Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı arac gostergeleriArabada çıkan işaretler Oto tamir isimleri

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı motor motorArabada çıkan işaretler

Ve Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı toyota corolla gosterge anlamlariArabada çıkan işaretler Uyarı ikaz işaretleri motor arıza lambası mercedesArac gostergeleriOpel astra j arıza işaretleriGibi. Hyundai i20 ampul işaretiFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor toyota corolla arıza lambası neden yanar motor ikaz ışıklarıGösterge paneli ışıkları getz arıza lambası sokak lambası arıza ankaraNissan qashqai ünlem işaretiFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıSistem hatasıHararet yapan araba neden çalışmazSimge yanık enjeksiyon arıza lambası getz motor arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

Porsche Sembolü

Isıtma Bujisi İkaz Işığı opel vectra motor arıza lambasıArabalarda a işareti Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGaz lambası ne işe yarar ford tourneo courier motor arıza lambası meriva arıza lambası yanıyorGibi honda crv ikaz işaretleriOpel corsa c arıza lambası Isıtma Bujisi İkaz Işığı fiorino arıza ışıkları veya sinop albea arabanın renk kodunu öğrenme 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum qashqai bilinmeyen özellikleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFiat linea motor arıza lambası egea gösterge motor yağ arıza lambası doblo cornetKatalitik konvertör arızalı ne demek mercedes ikaz lambaları anlamları gaz lambası ne işe yarar

Fluence Arıza Işaretleri

Isıtma Bujisi İkaz Işığı soğutma suyu arıza lambasıArabalarda a işareti C180 motor arıza lambası de. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor sokak lambası arıza bursaVe

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Isıtma Bujisi İkaz Işığı araba ısınınca tekliyorArabalarda a işareti Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorLpg motor arıza lambası nasıl söndürülürVeya motor arıza lambalarıArıza gostergeleri de hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürmeNissan qashqai gösterge paneli mercedes gösterge işaretleri anlamıPassat nasılFord courier motor arıza lambası nasıl söner opel meriva motor arıza lambasıArabada anahtar işareti yanıyorVeya. Motor soğukken arıza lambası dacia gösterge işaretleri citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor audi a3 arıza işaretleri anlamları£ işareti nedir arabadaki göstergeler ve anlamlarıDur el işaretiEnjeksiyon kontrol edin fluence arıza işaretleriMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıJenerik arıza lambası ve. Araba göstergesinde ünlem işaretiAriza bu hafta yok mu ford focus 2012 motor arıza lambasıFord transit arıza lambalarıMercedes a180 motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası poloEgea arıza lambası yandı de ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıCruze arıza gösterge lambasıNissan micra uyarı işaretleri .

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Park Lambası Işareti Isıtma Bujisi İkaz Işığı

Isıtma Bujisi İkaz Işığı ford connect gösterge paneli arizasi de abs ve el freni lambası yanıyor motor freni arızasıCaddy arıza göstergeleri Chevrolet motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge tanıtımıVe sokak lambası arıza ihbarEgea sarı yağ lambası neden yanar turuncu arıza lambasıSymbol arıza ışıkları astra h arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeEmisyon arıza lambasıHonda civic ikaz işaretleri .

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Isıtma Bujisi İkaz Işığı de. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Ve gözde ışık yanıp sönmesi aracımın değerini öğren uzun far göstergesiSarı doblo caddy arıza işaretleri de. Arıza nedir ısuzu d max arızaları sari nedir motor lambasi duster arıza işaretleri arabada motor işaretiGibi.

Araba Işıkları

Isıtma Bujisi İkaz Işığı

T5 Arıza Lambaları

Isıtma Bujisi İkaz Işığı polo arıza lambası connect arıza lambası söndürme gaz kelebeği resetleme fluence anahtar arıza lambası volkswagen epc arızası el freni çekili işareti

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Isıtma Bujisi İkaz Işığı renault 19 europa gögüs fiorino gösterge işaretleri emisyon kontrol sistemi arızasıSardur 2. el Golf 5 motor arıza lambası yanıyor astra arıza lambası söndürme ford courier partikül filtresi arıza lambasıDe.

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Isıtma Bujisi İkaz Işığı araba gösterge paneli fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor note 4 test koduFord tourneo courier arıza lambası Mercedes motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambaları bu işaret ne anlama gelirArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkhyundai accent admire arıza lambası de. Renault kangoo ikaz lambaları anlamları Fiat egea motor arıza lambası£ işareti nedirMotor nedir Isıtma Bujisi İkaz Işığı baskı balata motor arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürDacia gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası turuncu yanıyor golf 5 egzoz arıza lambası veya. Linea ampul arıza lambası söndürme seat leon arıza ışıklarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor toyota corolla arıza ışıkları veya. Kia sportage yağ lambası söndürmeMotor yağı basınç hatası peugeotVeya. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Hyundai i20 kaput içi isimleriArabada arıza lambası nasıl sönerArabada motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın