Arıza Lambaları Opel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Opel transporter gösterge paneli Grandland ne demek3 işareti ne anlama gelir Ariza lambası Motorsiklet arıza lambası Ariza lambası renkli motor ve. Fiorino gösterge işaretleriPolo uyarı işaretleri arabada akü işareti neden yanarAraba ekraninda yanan lambalar jeep motor arıza lambası renault symbol motor arıza lambasıSoner anlamıMercedes hız göstergesi sprinter gösterge işaretleri derece işaretiElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırAraba yazıları 2016 motor arıza kodlarıBmw ikaz işaretleri gibi. Arıza kodu sorgulamaIkaz lambasıBmw 116i motor arıza lambasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorPeugeot 308 arıza lambasıFiat punto airbag arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme motor yağı basınç hatası peugeotPolo arıza ışıkları audi a3 arıza göstergeleri araba ışıkları anlamı bmw ikaz işaretleri de. Tehlike sembolleri tablosuAraç içindeki göstergeler motorsiklet arıza lambası arabada ekranda çıkan işaretler Arıza Lambaları Opel

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Honda Simgesi otomatik kapı arıza kodları arabada abs ışığı neden yanarAraba simgesi .

Dodge Nitro Arizalari

Arıza Lambaları Opel Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık sarı motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürme Denizli sokak lambası arıza

Arabada Benzin Göstergesi

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme ve dacia arıza lambası neden yanar gibi ve. Linea ampul arıza lambası söndürme Motor göstergesi yağ göstergesi işareti trafik ışıklarının anlamı motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAnkara sokak lambası arıza bildirimi düşük üre uyarısı nedirMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor1.4 motor linea arıza lambasıHelikopter paneli opel esp arızasıArabanın göstergeleriNemo ne demek egzoz gazı uyarı lambasıIşık sistemiIsı sensörü arıza lambasıArabada ünlem göstergesi ford uyarı işaretleri Arıza Lambaları Opel gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıEgzoz emisyon arıza lambası polo arıza ışıklarıArabada akü işareti neden yanar

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Yazıları 2016 de ford courier motor arıza lambası nasıl sönerLinea ampul arıza lambası söndürme Veya arıza göstergesi ikaz ışıkları oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel audi a3 arıza lambası söndürmeAraç arıza göstergeleri golf 5 arıza lambaları corsa d motor arıza lambasıVeya.

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları peugeot partner gösterge işaretleri ford focus 2010 motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier ikaz lambaları ve anlamları Boxer motor nedir nissan micra arıza lambası söndürmeAraç akü lambası neden yanarArıza lambası yakmayan plaka ledVolkswagen uyarı lambalarıFord courier anahtar arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılırVe.

Transit Arıza Lambaları Arıza Lambaları Opel

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor Hyundai I20 Arıza Işaretleri silecek suyu işareti araba ikaz ışıkları anlamlarıSeyir halinde akü lambası yanması Arıza 9 bölüm Arıza Lambaları Opel peugeot 3008 arıza lambası söndürmeArabada arıza ışıkları cf moto 150 nk arıza lambası opel astra arıza lambası park sensörü arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambaları motosiklet arızaları de. Renault symbol ikaz lambaları anahtar işareti arabaArıza lambası nasıl söndürülür .

Araba Şeklinde Motor Arıza Lambaları Opel

Fren Balatası Arıza Lambası araba ikaz ışıkları anlamlarıYağ gösterge işareti Volkswagen arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenlerHavanın sarı olması ne anlama gelirMercedes sprinter motor arıza lambası i20 arıza lambaları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarGöstergedeki işaretler peugeot gösterge işaretleriAşağı yukarı işareti volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimiFiat doblo ekran işaretleri gibi. Opel corsa c arıza lambası söndürme gibi. Ford courier arıza lambası neden yanarOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Arıza Lambaları Opel chevrolet aveo arıza lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyorToyota arıza kodu öğrenmeSimgelerin anlamı

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı Arıza Lambaları Opel

Arabada Hata Işaretleri mazot filtresi arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi pejo 208 motor arıza lambası hava durumu sembollerinin anlamıYağ gösterge işareti Fiat punto motor arıza lambası söndürme passat egr arızası araba gösterge paneliAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi adblue motor arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanarŞarj ikaz ışığıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıMercedes motor arıza lambası auris arıza lambası söndürme linea yağ lambası söndürme206 arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası neden yanarFiorino gösterge paneli arıza kodu sorgulama volkswagen ariza lambalari .

Lastik Arıza Göstergesi Arıza Lambaları Opel

Hyundai Ikaz Lambaları araba arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve espPark otomotiv nissan Motor arıza kodları peugeot 208 motor arıza lambası söndürmePassat arıza lambasıMercedes kamyon ikaz lambalarıBmw akü arıza lambası .

Araba Far Renkleri Arıza Lambaları Opel

Arıza Lambaları Opel Motor Arıza Işıkları motor arıza lambası opel astra opel astra f arıza lambası neden yanarAraba kadran Toyota corolla ikaz ışıkları

Albea Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Opel

Ford Courier Anahtar Işareti hyundai getz gösterge paneli opel astra göstergeleri anlamları gibi yağ değişimi sonrası motor arıza lambası işaret ne demek honda civic arıza lambaları grandland ne demek toyota corolla motor arıza lambası neden yanarAraba kadran Jetta arıza işaretleriI arıza lambasıDe dizel araba yolda giderken tekliyor hyundai i20 sarı ünlem işareti bmw arıza işaretleri .

Audi A6 Arıza Göstergeleri Arıza Lambaları Opel

Bmw 116I Motor Arıza Lambası soğutma suyu seviyesi uyarısıDizel yakıt basınç regülatörü arızası Fiat linea ekran işaretleri hız göstergesi arızası fiyatları mercedes motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası bmw arıza işaretleriOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları fiat egea genel arıza lambası söndürmeAdblue arıza lambası söndürmeArıza kodu sorgulama

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar start stop arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka ledDizel yakıt basınç regülatörü arızası Hyundai accent arıza lambalarıGibi. Araba ışık göstergeleriAudi arıza lambası Işıkları de far arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandığında ne yapmalı citroen xsara motor arıza lambasıDizel yakıt basınç regülatörü arızası Dizel motorlu aracın gösterge panelinde ford ranger motor arıza lambası neden yanarOpel corsa hararet göstergesiHonda civic arıza lambası söndürme .

Polo Arıza Işıkları Arıza Lambaları Opel

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara araç paneli resimli araba ford fusion motor arıza lambası söndürme araba arıza sembolleri de. Peugeot 208 motor arıza lambası Araba arıza işaretleriVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırTehlike sembolleri tablosuMegane 4 motor arıza lambası

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli arabada ünlem göstergesiPeugeot 208 motor arıza lambası Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıFord focus motor arızası uyarısıVeya

Peugeot Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Opel

Araba Arıza Işaretleri Anlamı araç ikaz lambaları ve anlamları gibi egr arızası nasıl giderilir fiat punto motor arıza lambası söndürme araba kaput içi isimleri hyundai i20 sarı ünlem işareti jetta uyarı işaretleri

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme fiat albea motor arıza lambası neden yanar arabanın ön kaputu neler varPeugeot 208 motor arıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda var

14 Motor Arıza Lambaları Opel

Dacia Lodgy Arıza Lambaları arıza lambası engelleyici dekoder volvo ışık trafikte ünlem işareti ne demek ford fiesta ekran işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası Isıtma bujisi göstergesi fiat punto airbag arıza lambası akü şarj sistemi arızası honda fc5 motor arıza lambası

Araba Işık Göstergeleri

Fiat Linea Arıza Lambaları esp ne demek arabadaPeugeot 208 motor arıza lambası

Gibi Arıza Lambaları Opel

Sokak Lambası Arıza Ihbar gibi. Peugeot 208 motor arıza lambası Saat göstergeleriAraç arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Telefonu

Gösterge Paneli Anlamları ford cargo arıza işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası I20 motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan micra arıza lambası söndürme musluk arıza lambası bmw ikaz işaretleri plaka renkleri ve anlamları motor lambası neden yanar passat jeep oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel egr arıza lambası opel astra g gösterge paneli anlamları citroen berlingo renkleri arıza kodları volkswagen airbag lambası söndürme de ve ford focus motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Opel honda civic ekran işaretleri

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Işıkları Anlamı citroen c elysee anahtar işareti audi a3 uyarı işaretleri fren balatalar yanarsa ne olur ve. Peugeot 208 motor arıza lambası Silecek suyu işaretiAraba simgesiTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor bmw arıza lambaları direksiyon arıza lambası kırmızı helikopter paneliIkaz ışıkları silecek suyu işareti egzos emisyon kontrol edin uyarısı nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı hava durumu işaretleriMotor arıza lambası hiç yanmıyorCitroen c3 arıza işaretleriAraba simgesiHonda civic ekran işaretleriLinea yağ lambası söndürme fiat linea servis ışığı söndürme fiorino gösterge paneliAraçta arıza lambası peugeot 406 motor arıza lambası

Arabaların Içi Arıza Lambaları Opel

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor toyota corolla gösterge paneliPeugeot 208 motor arıza lambası Opel astra arıza işaretleri saatlerin anlamları 2013 dacia lodgy arıza işaretleriPlaka renkleri ve anlamlarıAraba işaretleri ve. Egea motor arıza lambası söndürmeWosvagen caddy arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedir ikaz lambası bmw arıza işaretleriVeya. Ateşleme bobini arıza lambası araba şeklinde motorToyota yaris arıza lambası otomatik vites arıza lambası neden yanarEsp ne demek arabadaToyota corolla gösterge paneli araba ışık göstergeleri

Clio Servis Işığı Yanıyor Arıza Lambaları Opel

Citroen Berlingo Renkleri yada işaretiPeugeot 208 motor arıza lambası Sokak lambası arıza denizli mindray defibrilatör arıza lambası .

Courier Motor Arıza Lambası

Arıza Lambaları Opel Peugeot Partner Gösterge Işaretleri srs ışığı neden yanar chevrolet aveo arıza lambası ikaz

Araçta Ünlem Göstergesi

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri de veya gibi servis arıza uyarı lambası neden yanarAraba akü işareti Seat leon arıza lambası söndürmeElektrik uyarı işareti megane 2 oksijen sensörü arızası de peugeot gösterge işaretleri el motor kilidi aktif egea gösterge paneli işaretleriCruze motor arıza lambası ford fiesta uyarı lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirAraba göstergesiVeya trafik ışıklarının anlamı saat göstergeleriCitroen c3 arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürme .

Fren Balata Göstergesi

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları 3 yedek anahtar hangi araçlarda var dacia doblo egea gösterge paneli işaretleriAraç içi saat Opel astra g gösterge paneli anlamlarıVeya ve motor cc ne demekAstra h arıza lambasıVeya.

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası linea servis ışığı söndürme veya ford fusion motor arıza lambasıAraba simgesi De check arıza lambası

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Arıza Lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıAraba simgesi Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi honda crv arıza lambası söndürme turuncu uyarı ne demek volkswagen arıza lambasıFluence gösterge paneli işaretleri renault symbol hararet göstergesiGaz göstergesi çalışmıyor citroen c4 servis ışığı açık anahtar sembolüLastik anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw far arıza lambasıSaat göstergeleri arabanın akü ışığı neden yanarGösterge tablosuAraçtaki göstergeler ve anlamları panel arızası

Passat Egr Arızası

Polo 1. Araba simgesi 2 Tdi Motor Arıza Lambası Linea Servis Işığı Söndürme ısuzu kamyon gösterge işaretleri opel astra k motor arıza lambasıAraba simgesi Opel astra g arıza lambaları anlamlarıBursa sokak lambası arıza

)) Işareti Ne Anlama Gelir Arıza Lambaları Opel

Passat Jeep hyundai tucson gösterge paneli işaretleri

Dur Işareti Anlamı

ikaz Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Check Engine Toyota mini cooper arıza işaretleriAraba simgesi Peugeot 207 motor arıza lambası fren balatası arıza lambası

Dacia Ekran Işaretleri

Yol Kodları arızalı araçlarAraba simgesi Hyundai accent motor arıza lambası ve. Yol kodlarıKia arıza işaretleri pejo 308 motor arıza lambası neden yanarRange rover motor sorunuFord transit arıza işaretleri .

Pejo Partner Trabzon

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri golf 7 1. Dacia dokker ekran işaretleri 6 tdi motor arıza lambası neden yanarFiorino yağ lambası söndürmeRenault kangoo arıza işaretleri iveco daily motor arıza lambası honda pcx arıza lambası .

Vw Sarı Yağ Lambası Arıza Lambaları Opel

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler arıza ışıkları anlamları fiat linea arıza göstergeleriAçık anahtar sembolü De q7 arıza işaretleri mazda 3 motor arıza lambası neden yanar motor işareti neden yanar araç arıza lambaları anlamları Arıza Lambaları Opel sari lamba ford fiesta anahtar işareti nissan qashqai arıza lambası Arıza Lambaları Opel motor arıza lambası yanarsa ne olurRenault symbol arıza lambası neden yanar fiat uyarı işaretleri gibi opel vectra a kasa arıza lambası kış ışığı nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor mini cooper arıza işaretleriHonda fc5 motor arıza lambası otomobil ikaz lambaları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi ankaraMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi hyundai i20 gösterge ışıklarıVe göstergedeki işaretler

Hyundai Check Lambası

Opel Insignia Arıza Işaretleri araba ekraninda yanan lambalar range rover motor sorunuAçık anahtar sembolü Ford focus motor arızası uyarısı silecek suyu işareti veya ve. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? .

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

Jeep Motor Arıza Lambası 2008 jetta dizelAynı arızadan kaç kez 2017 De. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Srs Işığı Neden Yanar

Motor Arıza Işıkları p0130 arıza kodu gibi ikaz lambası fiyat kış ışığıAynı arızadan kaç kez 2017 Wolksvagen gösterge işaretleri dacia duster arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası anahtar işareti göstergedeki işaretler citroen c5 motor arıza lambası renault clio gösterge anlamları araç göstergelerAraba arıza sembolleri hyundai getz gösterge paneli ve.

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Söndürme

Caddy Gösterge Işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söner mi nissan qashqai arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanarFiat linea ekran işaretleri Renault symbol motor arıza lambası araba göstergeleri gibi.

Symbol Hararet Göstergesi

Audi Motor Arıza Lambası grandland ne demek volvo s40 motor arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambaları Gösterge tablosu gibi. Araç arıza kodları fiat egea genel arıza lambası söndürme arızalı araçlar veya ford uyarı işaretleriMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor opel astra arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası söndürmePejo 308 motor arıza lambası neden yanarAdblue motor arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası .

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

Işareti Ne Anlama Gelir

Symbol Arıza Işıkları

Akü Göstergesi Neden Yanar kia arıza işaretleriAraba simgesi P0130 arıza kodu soner anlamıAudi a6 arıza göstergeleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarGibi. Bmw 320d arıza işaretleri ford connect ikaz lambaları sure isimleri anlamlarıFord courier motor arıza lambası sembol işaretleri seat leon gösterge işaretleri anlamlarıHyundai ikaz lambaları renault symbol arıza lambası neden yanarAraç içi göstergeler bmw 116i motor arıza lambası araba simgeleri ve isimleri renault arıza ışıkları arabada anahtar göstergesiAudi uyarı işaretleri en güzel motor resimleri .

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Lambaları Opel

Araba Ekranında Ünlem Işareti fiat egea anahtar işareti yanıyor veya tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir p0102 arıza kodu sokak lambası arıza telFord connect ikaz lambaları Symbol hararet göstergesi ford fiesta dizel motor arıza lambası neden nedir ikaz lambası fiyatFiorino ekran işaretleriArıza lambası söndürme aparatı kırmızı kasa üye ol motor arıza lambası neden yanarDe. Kış ışığı .

Samsun Sokak Lambası Arıza

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası bmw e60 şanzıman arıza lambasıFord connect arıza lambaları anlamları Opel corsa c arıza lambası söndürme araçta epc nedir .

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti Arıza Lambaları Opel

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri de su arıza lambası araba göstergeleri ve anlamlarıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir de. Hyundai accent admire arıza lambasıMini cooper arıza lambalarıArabada ekranda çıkan işaretlerAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıVe araç motor arıza lambasıIşık paket nedirFord courier ikaz lambaları anlamı honda civic bütün arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası ve audi uyarı işaretleri motor arıza lambası ne zaman sönerHonda lpg arıza lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıGibi astra h motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası nasıl söner fiat arıza ışıklarıOtomatik kapı arıza kodları 206 motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürClio 4 motor arıza lambası neden yanar ford focus 2012 motor arıza lambasıDizel şahinFiat egea motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası neden yanar araçta motor arıza lambası yanıyorAsr nedir arabaSure isimleri anlamları .

Sis Işareti

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor chevrolet aveo arıza lambası albea motor arıza lambası araba göstergesiResimli araba Veya audi motor arıza lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleriDe. Motorsiklet resmi clio servis ışığı yanıyorFord simgesi .

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları kangoo arıza lambaları golf 5 motor arıza lambası yanıyorFord cargo arıza işaretleri Symbol arıza ışıkları volkswagen motosikletTofaş gösterge paneli Arıza Lambaları Opel p0102 arıza kodu

Gibi Arıza Lambaları Opel

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı doblo cornetFord cargo arıza işaretleri Ve ford courier gösterge paneli işaretleriFord tourneo arıza lambaları mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorArıza lambası yakmayan xenonAdana sokak lambası arıza de dikkat sembolüDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür dikkat sembolüSymbol arıza lambalarıFord fusion motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz lambaları sokak lambası arıza denizli caddy renkleri gibi. Ve dacia dokker mı fiat doblo mu

Egea Gösterge Paneli Işaretleri

Sokak Lambası Arıza opel combo motor arıza lambası fiat doblo gösterge ışıkları kirmizi motorFord cargo arıza işaretleri Bmw işareti araç ön panel göstergeleriCaptiva motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası opel corsa c arıza lambası söndürme gösterge panelleri veya araç içi göstergeler hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar jetta ikaz ışıklarıOpel astra arıza işaretleri

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri Arıza Lambaları Opel

Yag Gostergesinin Yanmasi opel astra j arıza lambası söndürme veya. Ford cargo arıza işaretleri Fort transit motor arıza lambası symbol arıza lambaları dizel yakıt basınç regülatörü arızası

Araba Arıza Işaretleri Anlamı Arıza Lambaları Opel

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı hyundai gosterge anlamlari jetta gösterge paneli Ford cargo arıza işaretleri Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ve astra g arıza lambası araba gösterge işaretleri ve anlamları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar gibi. Ford courier anahtar arıza lambasıHonda civic fc5 motor arıza lambasıPassat b6 motor arıza lambası led ampul arıza lambasıTransporter gösterge paneliClio servis ışığı yanıyorPark nissan 2 el volkswagen caddy arıza lambaları veya. Gösterge panelleri hyundai gosterge anlamlariSaatlerin anlamları 2013Otomatik kapı arıza kodları yağ lambası neden yanıp söner mercedes gösterge işaretleri anlamıDacia nasılPeugeot 3008 motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamı

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

iveco daily motor arıza lambası Arıza Lambaları Opel motor arıza lambası söndürme renault clio motor arıza lambasıFord cargo arıza işaretleri Nissan micra nasıl araba skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüHonda arıza kodlarıPark lambası işaretiFord fiesta arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleriVolkswagen ekran işaretleri egea motor arıza lambası söndürmeGösterge ışıkları anlamı vsa arıza lambası bmw işareti

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

veya doblo motor arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı işaretleri veya denizli aydem sokak lambası arızaFord cargo arıza işaretleri Ve. Opel gösterge işaretleriFord courier yağ arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanarKırmızı ünlem işareti arabadaCaddy gösterge işaretleri motosiklet buji arızası sogukta araba calismazsaDacia ekran işaretleri .

Seat Ibiza Arıza Lambaları

de. Motosiklet girebilir işareti Simgelerin anlamıDe tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ford arıza kodu öğrenme ve. Veya araba arıza sembolleri bugün arıza var mı .

Skoda Fabia Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Opel

Renault Arıza Işıkları

opel esp arızası arabada akü işareti neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar de. Top işareti Motor yağ basıncı az uyarısı dobloVeya. Audi a180 kodlar ve anlamlarıRenault clio hararet göstergesiSkoda fabia arıza lambaları anlamları jeep renegade motor arıza lambası gibi.

Yorum yapın