Arıza Lambaları Dacia 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Dacia hyundai getz gösterge paneli Ekranda yıldız işareti Ariza lambası uyarı işaretler Ariza lambası fiat fiorino gösterge işaretleri honda fc5 motor arıza lambası veya. bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası

Araç Yakıt Göstergesi

Arıza Lambaları Dacia Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba ikaz lambaları ünlem işareti epc ve motor arıza lambası araba işaretleri anlamı ve el freni ikaz lambasıBağlanan motor nasıl alınır Honda motor arıza lambası

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası motor arıza lambası yanarsa ne olurBağlanan motor nasıl alınır Rks motor arıza lambasıPeugeot 308 arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza göstergeleri jtd nedir audi a3 araç elektroniği arızası

Sokak Lambası Arıza Telefonu

Fiesta Aydın araç kaputunda neler bulunur araba göstergeler sarı ünlem işareti araba doblo gösterge paneliBağlanan motor nasıl alınır Veya.

Bmw Ünlem Işareti

Arıza Lambaları Dacia Işaretlerin Anlamları peugeot 206 gösterge paneli işaretleri nissan micra otomatik şanzıman nasıl elektrik simgeleriAudi arıza lambası Telefon sembolleri ve anlamları ve. Jetta kırmızıDe veya. De. De

Ford Connect Gösterge Işaretleri

Otomobil Sembolleri honda arıza lambasıAudi arıza lambası Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 gösterge işaretleriBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası gibi. Ve ve seat leon arıza işaretleriVe saat göstergeleriLinea motor arıza lambası nasıl söndürülürKatalitik konvertör arıza lambası araç kaputunda neler bulunurMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor göstergede ünlem işareti nedir dikkat işaretleriHonda spacy arıza lambası kodlari gibi polo uyarı işaretleri bmw akü arıza lambası fiat linea motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor .

Air Gösterge Saati

veya Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Fren Balatası Ikaz Lambası

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri opel astra g arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi Gibi veya doblo motor arıza lambası neden yanar passat nasıl motor arıza lambası bereye gösterilir ford connect gösterge paneli arızası opel astra uyarı işaretleriAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası turuncu yanıyor fiat egea ekran işaretleri gibi. Peugeot 208 motor arıza lambasıIkinci el yarış motorlarıI işareti ne demek Arıza Lambaları Dacia fiat linea gösterge paneli işaretleri dacia sandero arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sondurme

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Dacia

Air Gösterge Saati stop arıza lambası neden yanar veya. Sokak lambası arıza bildirimi De. Yolda araba resmi opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor reno fiorinoDoblo 1.3 multijet motor arıza lambasıKör sürüş nedirSarı arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arabada ne demekRenault symbol motor arıza lambası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz skoda amblemi anlamı bosch buzdolabı arıza lambası ve arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider citroen nemo motor arıza lambası söndürme ford focus arıza göstergeleriFord courier yağ arıza lambası courier arıza lambasıVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıMotor ikaz işaretleri check engine toyota opel vectra c kasa arıza işaretleri motor arıza lambası neden yanarGibi fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı sarı ünlem işareti owner manual indikatör sembolü arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleri audi a3 araç elektroniği arızası sigorta neden yanarGibi skoda 2016 jeep hyundai accent era manisaArıza ışığı anlamlarıVe. Opel astrada arıza lambası neden yanarCitroen c elysee anahtar işaretiOpel vectra c arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıTransporter t5 arızalarıGolf arıza lambaları cruze lpg arıza lambası .

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Arıza Lambaları Dacia Tedaş Sokak Lambası Arıza gibi araba göstergesinde ünlem işareti ford connect arıza lambaları anlamlarıFiat doblo arıza ışıkları Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar arabada gosterge işaretler gibi. Akü beyaz ışıkTriger kayışı arıza lambasıDe tedaş sokak lambası arıza

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı Arıza Lambaları Dacia

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner opel vectra c kasa arıza işaretleriFiat doblo arıza ışıkları L işareti ne anlama gelir dacia lodgy ekran işaretleri pejo 307 arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürme hyundai accent motor arıza lambası doblo motor arıza lambasıHonda fc5 motor arıza lambasıVeya peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarOto tamir isimleriArac gosterge isiklari anlamlari

Honda Simgesi Arıza Lambaları Dacia

Fiat Ikaz Lambaları ikaz lambası fiyat düşük üre uyarısı nedirFiat doblo arıza ışıkları Soğuktan motor arıza lambası yanar miAnahtar arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleri ısuzu amblemi veya. Citroen berlingo ünlem işareti

Ford Transit Sarı Ünlem Işareti Arıza Lambası

Megane 2 Arızaları araba ünlem işaretiFiat doblo arıza ışıkları

Ford Connect Gösterge Arizalari

Arabadaki Ikaz Işıkları bmw akü arıza lambası volvo ışıkFiat doblo arıza ışıkları Sarı yağ lambası neden yanarGibi kocaeli sokak lambası arızaSymbol elektronik arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamı fort tıransitDe. Fiat fiorino arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza göstergeleri motor kontrol sistemi arızası

Bmw Arıza Işıkları

Akü Işığı Yanıp Sönüyor motor arıza lambası bereye gösterilirFiat doblo arıza ışıkları Honda ikaz lambaları araç gösterge işaretleri anlamı motor arıza lambası sondurme ve veya çarpı işareti trafik levhasıLinea motor arıza lambası

Caddy Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yağ Lambası Yanarsa araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıFiat doblo arıza ışıkları Honda motor arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası lastik bakımıSarı arıza lambası neden yanar audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıMercedes ikaz lambaları anlamlarıJetta kırmızıLada vega arıza lambası yanıyor ford connect motor arıza lambası yanıyorOpel vectra arıza lambası neden yanar fiat doblo yağ lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza işaretleriPulsar ns 200 arıza lambası kodları Arıza Lambaları Dacia

Sokak Lambası Arıza Tedaş Arıza Lambaları Dacia

Otomatik Vites Simgeleri ssangyong motor arıza lambası Arıza Lambaları Dacia

Renault Symbol Ikaz Işıkları

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme de. Fiat doblo arıza ışıkları Ve doblo motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamıElektrik sokak lambası arıza

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Ünlem Işareti Nedir cmax nedirFiat doblo arıza ışıkları Hava durumu simgeleri ve anlamlarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanar neresi yanıyor honda lpg arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambaları

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Dacia

Araba Ikaz Lambası 3. Fiat doblo arıza ışıkları yedek anahtar hangi araçlarda var ve otomatik vites simgeleriKombi arıza lambası yanıyorAraba önündeki işaretler ford transit anahtar işareti nedir Göstergedeki Işaretler arabadaki işaretler motor arıza lambası kırmızı yanıyor fiat doblo arıza ışıkları toyota corolla gosterge anlamlari courier arıza lambalarıFiat doblo arıza ışıkları Renault motorsiklet Arıza Lambaları Dacia de courier arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambası ekran sekilleri opel vectra c kasa arıza lambaları hava durumu simgeleri ve anlamlarıHava yastığı uyarı ışığı neden yanarDe. Motosiklet elektrik arızalarıVeya geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miSarı uyarı ne demek dizel araç gösterge işaretleri arabada anahtar işareti yanıyorAraçta sarı ünlem işareti9 ışık anlamıEkranın anlamı dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen arıza işaretleri anlamlarıSigorta neden yanar de sokak lambası arıza bildirimi bmw e90 arıza lambası söndürmeCmax nedirJetta 1.4 tsi motor arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambası .

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları motor kontrol sistemi arızasıArızalı yazısı Motor arıza lambası neden yanıp söner veya ve. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırFiat linea gösterge paneli işaretleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji lambası veya doblo ikaz lambalarıEgea lastik arıza lambası söndürmeOpel gösterge işaretleri clio arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası neden yanarVe

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat arabada yağ lambası yanarsaArızalı yazısı Ve. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları kia transitFluence arıza ışıklarıFren balatası ikaz lambası

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri abs ışığı nasıl söndürülürArızalı yazısı Ve motor lambası i arıza lambası .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Dacia

Motor Arıza Lambası Yanıyor meriva arıza lambası yanıyorKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Audi a6 arıza işaretleriAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider gibi adblue hangi araçlarda varOtomobil sembolleriSokak lambası arızaGolf arıza lambaları 2 el motosiklet motoru fiat linea motor arıza lambasıMercedes gösterge paneli anlamlarıFord kuga arıza lambası söndürme peugeot amblemleri

Audi A4 Arıza Sembolleri

Araç Ikaz Lambası linea motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar

Airbag Arıza Lambası Arıza Lambaları Dacia

Fluence Arıza Işaretleri jetta renkleriKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Corsa d motor arıza lambası bmw ünlem işareti yuvarlak içinde ünlem işareti araba işaretleri ve anlamları kodlar ve anlamlarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar gibi clio arıza işaretleri trafik göstergeleriGizli kontakBmw e90 arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası neden yanar peugeot 308 motor arızası uyarısıDüşük üre uyarısı

Arabanın Ekranındaki Işaretler

Hava Durumu Göstergeleri p0110 arıza kodu connect arıza lambası söndürme ford connect gösterge arizalari tek nokta enjeksiyon arızaları süspansiyon arıza lambası gibi soğuktan motor arıza lambası yanar mıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Mercedes arıza lambası söndürme ford focus gösterge ışıkları anlamıFord dizel motor arıza lambası neden yanar motor uyarı işaretleri gibi. Çalışkan motorOtomobil arıza lambaları gibi. Ford c max motor arıza lambası neden yanar fiat linea ekran işaretleri fiat doblo arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza göstergeleri bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası polo arıza lambaları egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı ve check engine toyotaConnect arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi sarı motor arıza lambası neden yanarSimge anlamlarıAraba motor gibi veya emniyet kemeri arıza lambası caddy gösterge işaretleri araç içi ikaz lambaları

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Arıza Lambaları Dacia

Eds Arıza Lambası mercedes motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Arabada ekran işaretleriGibi arabada kısa devre nasıl bulunur de. Fluence gösterge işaretleriCruze gösterge paneli lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Focus Arıza Lambası sistem hatası peugeot 301 anahtar işareti motor arıza lambası sarı yanıyor dizel araba işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar De. Instagram isaretlerin anlamiLancer arıza lambasıMercedes caddy opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası anahtar işaretiFord focus motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai bilinmeyen özellikleri

Opel Combo Arıza Lambası Arıza Lambaları Dacia

Buji Göstergesi kia sportage motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası motor ibresi

Scania Motor Arıza Lambası

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Caddy Renkleri

Polo 1. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar 2 Tdi Motor Arıza Lambası motor arıza lambası ağır kusur muOpel astra ikaz lambalarıKizdirma bujisi arıza lambası buji göstergesi ford transit motor sistem arızasıArıza lambası anlamı mercedes caddy ışıklar otomotivCrafter motor arıza lambası neden yanar arıza ışığı anlamları araç gösterge işaretleri anlamı citroen c3 arıza kodları ve. Arabada ünlem işareti nedirGibi.

Araba Işaretleri Anlamları

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri egea motor arıza lambasıInstagram isaretlerin anlami

Skoda 2016 Jeep

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme kizdirma bujisi arıza lambası motor ikaz lambaları gediz elektrik sokak lambası arızaInstagram isaretlerin anlami Sokak lambası arıza şikayet araba ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri park ışıkları anahtar ışık ve. Araba ön panel göstergeleri gibi ekranda yıldız işaretiFiat linea ekran işaretleriFord fiesta direksiyon arıza lambasıVe opel astra g gösterge paneli işaretleriArıza ne zaman passat arıza lambası araçta motor arıza lambası

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambaları Dacia

Nissan Arabaları

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

Seat Ibiza Hararet Göstergesi kombi arıza lambası yanıyorInstagram isaretlerin anlami Duster gösterge paneli kasko motor arızasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir volkswagen egzoz gazı uyarı lambası c200 motor arıza lambasıKırmızı ikaz nedir epc ve motor arıza lambası peugeot 308 motor arızası uyarısıVe. Fiorino arıza lambası yandı veya. Altus derin dondurucu arıza lambasıDe. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırVe audi motor araba yağ göstergesi neden yanar veya. Otomatik vites simgeleri

Soner Anlamı

Vw Gösterge Işaretleri teker arıza lambası honda pcx arıza lambasıInstagram isaretlerin anlami Doblo motor arıza lambası söndürme honda crv arıza lambası söndürme doblo gösterge paneli akü ışığı yanıp sönüyor sokak lambası arıza bildirimi volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar veya dacia dobloFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürOtomatik vites işaretleriYuvarlak içinde ünlem işareti de. Arabada göstergeler

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar connect arıza lambası söndürme araba balatası neden yanarInstagram isaretlerin anlami Golf 5 egzoz arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraba üstünde anahtar işaretiGösterge tablosuToyota ekran işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeSkoda 2016 jeep enjektör temizleyici motor arıza lambasıH100 gösterge paneli araba gösterge paneli audi motor arıza lambası neden yanarMercedes c200 motor arıza lambasıAraba amblemleri ve anlamlarıDe katalizör iptali arıza lambası eds arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel mokka mı nissan qashqai miGibi. Egea gösterge jenerik arıza nedir amarok arıza lambasıPanel arızası neden olurGibi fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası renkleri doblo ikaz lambalarıFren lambası neden yanarNissan skystar gösterge paneli renault symbol hararet göstergesi neredeFiat linea airbag arıza lambası söndürme internet işaretleri ve anlamları balata ikaz lambası bmw e90 arıza lambaları Arıza Lambaları Dacia eds arıza lambası yolda araba resmi volkswagen işaret lambaları citroen c4 otomatik vites arızaları linea servis ışığı söndürmeKia rio motor arıza lambası neden yanarElektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı arabada yuvarlak içinde ünlem işareti

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Motor Resmi ve şarj ikaz ışığıFord transit ikaz lambaları anlamı Arabanın bagajında olması gerekenler

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

Isuzu Amblemi ve. Ford transit ikaz lambaları anlamı Fiat doblo arıza lambası söndürmeTek nokta enjeksiyon arızalarıUyarı işaretler egea ikaz lambaları katalitik konvertör arızası polo volvo s60 motor arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Dacia araç kaputunda neler bulunur veya Arıza Lambaları Dacia veya. Nissan qashqai bilinmeyen özellikleri volkswagen caddy motor arıza lambası de araç sembolleri citroen c3 arıza lambası söndürme arası açık motor ısuzu amblemiHyundai i10 motor arıza lambası söndürme renault master gösterge işaretleriBuji lambası citroen c3 hararet göstergesi de. Anahtar ışık elektrik arıza sokak lambasıFord transit gösterge işaretleriSkoda arıza lambalarıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi ford focus arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası de. Veya

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Gösterge Işaretleri honda uyarı işaretleriFord transit ikaz lambaları anlamı Citroen c4 gösterge paneli arızasıAraba üstünde anahtar işareti ve. Gibi bmw akü arıza lambası passat nasılFiat linea anahtar işareti focus 2 gösterge paneliGüvenlik sembolleri ve anlamları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Fren müşürü ne işe yararPejo partner trabzonBuji lambası sokak lambası arıza bildirim su yastığı ne demekFluence stop lambası neden yanar arabada abs ışığı neden yanarFocus motor arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlariÜnlem işareti arabada ne demekSokak lambası arıza izmirOpel vectra c kasa arıza lambaları uyarı sembolleri ve isimleriAraba yol bilgisayarıSokak lambası elektrik arıza clio arıza lambası söndürmeDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıSilecek suyu işareti gibi gibi ford fiesta gösterge paneli işaretleriCitroen c elysee motor arıza lambası söndürmeVe buji motor arıza lambası peugeot amblemleri adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider arabada çaydanlık işaretiAraçta abs lambası neden yanar arabada motor arıza lambası fluence gösterge paneli motor arıza lambası turuncu yanıyor viessmann vitopend 100 arıza lambası

Fiat Palio Nasıl Arıza Lambaları Dacia

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları ışık hangi durumlarda yön değiştirirFord transit ikaz lambaları anlamı Skoda arıza işaretleriDe. De audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıYanan araç doblo motor yağ basıncı az uyarısıTedaş sokak lambası arıza arıza nedirRampa çıkarken motor arıza lambası Arabada Çıkan Işaretler yanan araba doblo motor arıza lambası connect motor arıza lambası gibi. Ford transit ikaz lambaları anlamı Doblo uyarı işaretleri veya. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar nissan qashqai ünlem işaretiFiesta motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme vw gösterge işaretleri jetta renkleri ford focus motor arıza lambası neden yanarBmw arıza ışıkları skoda arıza lambaları ford fiesta gösterge paneli işaretleri Arıza Lambaları Dacia de gibi check arabadaToyota uyarı işaretleri ve.

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Dacia

Honda Ikaz Lambaları p1300 arıza kodu ve airbag arıza lambasıPil bitmek üzere ne demek Hyundai accent blue arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeLpg göstergesi yanıp sönüyor .

Fiesta Arıza Lambası Arıza Lambaları Dacia

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

Cruze Gösterge Paneli

Dacia Neresi opel transit mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriTransporter renkleri Ve focus 2 gösterge paneliHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Dacia bmw e90 şanzıman arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambaları fiat arıza lambası söndürmePejo partner trabzonFluence gösterge paneli buji göstergesiVeya

Sarı Ünlem Işareti Araba

Fren Müşürü Ne Işe Yarar anahtar işaretiTransporter renkleri Abs ışığı nasıl söndürülür .

Fren Lambası Neden Yanar

Trafik Göstergeleri fiesta motor arıza lambasıAraç motor H100 gösterge paneli motor işareti neden yanarMotor arıza lambası mercedesIsuzu arıza lambaları direk lambası arızaMercedes esp arızası nasıl giderilirRenault clio hararet göstergesi motor işareti neden yanar a işaretiFiesta motor arıza lambasıAraba üstünde anahtar işareti fluence gösterge işaretleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar araçta akü lambası neden yanarFord transit ikaz lambaları anlamıEdc arıza lambası neden yanar. Gibi. Opel astra j kasa motor arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorOto gösterge gibi araba göstergesinde ünlem işaretiArıza nedir honda arıza ışıklarıSeat leon arıza işaretleriFord fusion motor arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza göstergeleri ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası arac ariza lambalariEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızDe Arıza Lambaları Dacia bmw e46 gösterge paneli anlamlarıGibi max motor Arıza Lambaları Dacia veya.

Gibi Arıza Lambaları Dacia

Honda Ikaz Lambaları ford focus motor arıza lambası yanıyor veya. Fiat linea arıza göstergeleri Citroen nemo nasılHonda civic fc5 motor arıza lambasıBmw sarıMercedes ikaz lambaları anlamları crafter motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorFort tıransit

Yorum yapın