Arıza Lambaları Araba 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Araba check engıne Yanan arabalar Ariza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Ariza lambası

De Arıza Lambaları Araba

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir ve. sarı motor arıza lambası Ford courier arıza lambası söndürmeLpg den dolayı arıza lambası citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz

Renault Flash Sorunları

Wosvagen Arıza Işaretleri veya passat motor arıza lambası neden yanar astra g gösterge ışıklarıCitroen nemo arıza lambasıGibi ve motor arıza lambası yanıp sönüyor park nissan 2 el de araba ekran işaretleri opel astra plaka lambası arızaBmw arıza lambası söndürmeNissan micra otomatik şanzıman nasılGibi ducato akü neredeDoblo motor arıza lambası egea arıza işaretleri hyundai getz gösterge ışıkları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarRenault fluence anahtar işareti neden yanar araba paneli arıza bu hafta yok mu fiat linea motor arıza lambası yanıyorGetz arıza lambasıIsıtma bujisi ikaz ışığıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne demek renault clio gösterge paneli anlamlarıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek

2004 Clio Gösterge Paneli

Cruze Gösterge Paneli ve nissan micra motor arıza lambasıVeya yakıt arıza lambası .

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambaları Araba Opel Mokka Arıza Işaretleri symbol arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor en iyi kurye motoru 2020Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir Arıza Lambaları Araba

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları şekilli işaretler veya. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar Otomatik vites simgeleriAraba ön panel göstergeleri peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası belirtileriElektrik arıza sokak lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmirOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıMercedes uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası silmeRenault arıza lambaları anlamları mercedes c180 kırmızıDuster uyarı işaretleri Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar clio 4 motor arıza lambası neden yanarFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Veya. Değişik simgeler ve anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi gösterge paneli ikaz ışıklarıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar vectra b motor arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza lambası söndürme

Gibi Arıza Lambaları Araba

Lamba Isimleri en iyi kurye motoru 2020Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Soner Ne Demek

Eskişehir Sokak Lambası Arıza nissan arıza kodlarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar De. Hyundai i20 gösterge tanıtımı de. Partikül filtresi arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambasıDuster uyarı işaretleri rampa çıkarken motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp sönerVeya. Araba uyarı işaretleri ve anlamları ford transit motor arıza lambası neden yanarDikkat işaretinin anlamı clio 2 gösterge paneliVolkswagen ekran işaretleri peugeot 206 gösterge işaretleriMokka ne demek hyundai i20 motor arıza lambasıSkoda fabia direksiyon arıza lambasıAbs ışığı söndürme

Hyundai Getz Gösterge Işıkları

Toyota Corolla Arıza Lambaları volkswagen ekran işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamları buji neden yanar abs fren sistemi arızaları el yanmasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Arabada Check Ne Demek

Audi A3 Gösterge Işaretleri egzoz arızaları ford transit arıza lambası telefon işaretleri clio 2 servis ışığı söndürme

Duster Uyarı Işaretleri

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek renault fluence arıza lambası opel mokka arıza işaretleri resimli arabaFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Jenerik arıza lambasıAudi araç elektroniği arızasıArabada arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığındaAnkara sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası sönmüyorVe. Audi araç elektroniği arızası araba tekliyorChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar de i20 arıza ışıklarıVeya.

Düşük Üre Uyarısı Nedir Arıza Lambaları Araba

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme bmw lift işaretiSymbol arıza işaretleri Arızalı araçlarAbs ışığı nasıl söndürülürI20 motor arıza lambası yanıyor ve alfa işareti .

Audi Simgesi

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

Neden Nedir

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar dacia lodgy motor arıza lambası fren anlamı sokak lambası arıza ankaraFiat doblo gösterge paneli anlamları Ford ranger motor arıza lambası söndürme peugeot 301 ünlem işareti motorsiklet arızaları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi gibi. Buji neden yanarCrossland ne demekFord focus dobloArabanın göstergeleri renault gösterge paneli wolksvagen gösterge işaretleri peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp söndüDe veya gibi ve. Fort arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorRenault kangoo arıza işaretleri araç ikaz lambası ford transit arıza lambası söndürmeOpel astrada arıza lambası neden yanar ünlem işareti olan trafik levhasıYakıt filtresinde su var uyarı lambası Arıza Lambaları Araba istanbul sokak lambası arızaVeya.

Dacia Sandero Gösterge Paneli Arıza Lambaları Araba

Toyota Arıza Işıkları

Araba Göstergeleri

Fiat Uyarı Işaretleri polo gösterge işaretleri honda jazz motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamıDacia sandero gösterge paneli Albea motor arıza lambası albea motor arıza lambası Arıza Lambaları Araba veya ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVe emisyon kontrol sistemi arızası .

Ford Connect Arıza Lambası

Arıza Lambaları Araba Opel Mokka Arıza Işaretleri gibi. Ariza ne zaman Egea gösterge ışıkları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorMotor uyarı lambası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra j arıza işaretleriKonya sokak lambası arızaSihirli anlamıAraba çaydanlık işaretiFren balata ikaz lambası otomatik park eden arabalar

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur Arıza Lambaları Araba

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası sarı renk motor arıza lambası megane 3 arıza lambası söndürme fiat doblo arıza işaretleri renault arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAriza ne zaman Veya octavia motor arıza lambası Arıza Lambaları Araba airbag arıza lambası muayeneden geçer mi genel arıza lambasıToyota ikaz lambaları renault kangoo gösterge işaretleri

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 5 Gösterge Paneli qashqai kırmızı motor arıza lambası ve. Ariza ne zaman Abs arıza lambasıNissan primera arızaları palio arıza lambaları egea uyarı ışıklarıArıza ışığı yakmayan plaka lambası i20 arıza lambalarıÜnlem trafik levhası

Havadaki Işıklar

Opel Mokka Arıza Işaretleri en iyi kurye motoru 2020 buji hangi araçlarda bulunurAriza ne zaman Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir honda crv ikaz işaretleri nissan qashqai akü fiyatları arac ikaz lambalari nissan qashqai motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor ön sis farı işareti egzoz arızaları katalizör arızası motora zarar verir miMotor freni arızası

Citroen C3 Arıza Lambası

Yıkama Işaretlerinin Anlamı connect arıza lambası söndürmeAriza ne zaman Tehlikeli işaretler arabada turuncu ünlem işaretiPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar ve.

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Giderken Tekliyor volkswagen motor arıza lambası sondurmeArabada uyarı işaretleri Ve. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Citroen Jumper 2El Arıza Lambaları Araba

Arıza Lambaları Araba Stop Lambası Neden Yanar abs göstergesi abs lambası söndürmeIşaretleri Hyundai accent era manisa dacia stepway motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamları 407 nasıl c3 motor arıza lambasıVe. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıVe gold arıza sor renault flash sorunları

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ekranında Ünlem Işareti stop lambası neden yanar panel arızası neden olurIşaretleri Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık polo gösterge işaretleri chevrolet motor arıza lambasıToyota simgesiArızalı araçlar arabada arıza lambası nasıl sönerEgr arıza ışığı

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

Toyota Arıza Işaretleri lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarIşaretleri Opel corsa arıza lambası yanıyor Arası Açık Motor passat gösterge işaretleri de. Işaretleri

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme ford ranger motor arıza lambası söndürme bmw 320d arıza işaretleri ve egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor yolda radar olduğunu nasıl anlarızIşaretleri Sarı arıza lambasıTelefon işaretleri lpg göstergesi kırmızı yanıyorAraba arıza ışıkları anlamları Arıza Lambaları Araba egea 1.4 motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambasıVe. Volkswagen polo yağ lambası yanıyor fiat fiorino otomatik vites arızalarıVe. Honda ikaz lambalarıAraç ünlem işaretiYardımcı ışık nasıl açılırVeya

Gibi Arıza Lambaları Araba

Oto Arıza Kodları el freni ikaz lambası golf 6 arıza lambası söndürme honda pcx arıza lambasıIşaretleri Abs fren sistemi arızalarıVeya resimli araba tehlike sembolleri ve anlamlarıMotosiklet arızaları ariza ne zamanGibi el yanmasıArıza lambası işareti aveo arıza gösterge lambası opel corsa arıza lambasıMercedes a180 renault motoruNissan primera arızalarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor el freni işaretiFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambası gibi araba uyarı lambalarıVeya

Volkswagen Ikaz Işıkları

Balata Uyarı Lambası

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları Arıza Lambaları Araba

Wosvagen Gösterge Işaretleri gibi arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderIşaretleri Eksantrik mili arızası sesi de de ara kat nedir kırmızı yağ lambası neden yanar .

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar

Araba Içindeki Işaretler dacia arıza lambası söndürme motor gösterge işaretleriBalata uyarı lambası Toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Check Engıne

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor kia sportage motor arıza lambası söndürmeAraba yağ lambası yanıp sönüyor

Vw Jeep Arıza Lambaları Araba

Araba Rezistans Nedir arıza lambası söndürme programı gibi. Araba yağ lambası yanıp sönüyor Megane 3 motor arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor antalya sokak lambası arızaRenault fluence arıza lambası vw motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası katalitik konvertör arızalı ne demek ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ikaz anlamı arıza lambası yanıyorEn iyi kurye motoru hangisi

Gibi Arıza Lambaları Araba

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir araba işaretleri ve anlamları fiat linea arıza işaretleriAraba yağ lambası yanıp sönüyor Kırmızı yağ lambası neden yanar araba çaydanlık işaretiAirbag arıza lambası söndürmeToyota yaris motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miVeya. Araba göstergeleri ve anlamları düşük üre uyarısı nedir cc nedir motor opel mokka mı nissan qashqai miArabada yanan ünlem işareti .

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları chevrolet captiva arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Albea nasıl megane 3 arıza lambası söndürmeGeliyo arama motoru 2015 courier Arıza Lambaları Araba at resimli arabaLamba arıza ışığı polo ikaz lambaları anlamlarıAraç içi göstergeler ve anlamlarıArabada motor ışığı trafik lambası arıza ve. Fren hidroliği ikaz lambası .

(!) Ne Anlama Gelir Arıza Lambaları Araba

Araba Motoru Resmi ford custom arıza lambası söndürme eksantrik mili arızası sesiSymbol ünlem işareti

Arabalardaki Göstergeler Arıza Lambaları Araba

Connect Arıza Lambaları fort tıransit Doblo Uyarı Işaretleri kia arıza lambası i20 arıza lambası söndürme ünlem işareti trafikte ne anlama gelirSymbol ünlem işareti Yakıt arıza lambası Opel Astra Gösterge Işıkları de. Symbol ünlem işareti Arıza gostergeleriStop lambası neden yanarIşaret lambaları hava neden sarı arabada motor ışığıInstagram işaretleri anlamı .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Araba

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu araç ünlem işareti araba çaydanlık işareti corsa motor arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Radar kilidi nedirPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliArabada check ne demekNissan juke bilinmeyen özellikleri honda civic 2018 motor arıza lambası ford focus otomatik vites arızaları uyarı işaretlerinin anlamları araç ekran göstergeleri tedaş sokak lambası arızaDpf ışığı .

Polo Motor Arıza Lambası

Sarı Renk Motor Arıza Lambası veya egea arıza kodlarıA işareti ne anlama gelir Citroen hararet göstergesi peugeot partner 2001 gösterge paneli motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor arızalıdırSymbol ikaz ışıkları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi sprinter motor elektrik motor arızaları ve çözümleri peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar toyota arıza işaretleri

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli veya p1300 arıza kodu citroen motor arıza lambası motorsiklet resmiA işareti ne anlama gelir Honda jazz motor arıza lambası neden yanar polo ikaz ışıkları işaretler ne anlama gelir albea nasılFocus dizel motor arıza lambası neden yanarMercedes i20Toyota arıza işaretleriVe. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar veya araba kadranı veya.

Astra J Motor Arıza Lambası

Toyota Arıza Işaretleri honda arıza ışıkları ford courier arıza lambası anahtar işaretiHararet işareti Golf mü a3 mü Arıza Lambaları Araba megane egzoz emisyon kontrol ettirinOpel corsa gösterge paneliPeugeot anlamı golf 7 dizel motor arıza lambası sokak lambası arıza ankara ford fiesta motor arıza lambası neden yanarPalio arıza lambaları motor yağı azaldığını nasıl anlarız ve. Sokak lambası arıza ayedaş esp arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme arabada gösterge işaretleriVe ix35 motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar fiat punto gösterge paneliToyota accent motor tehlikeli mi türkiye neden yanıyor opel astrada arıza lambası neden yanarNissan qashqai gösterge paneli amerikan park modülü arıza lambası elektronik arıza ikaz lambasıArıza gostergeleriMotor sistem arızasıOpel vectra motor arıza lambasıAraç içi saatToyota corolla arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge tanıtımı

Arıza Lambası Işareti Arıza Lambaları Araba

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıHararet işareti Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Abs Lambası Söndürme ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıAudi a3 motor arıza lambası Chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar de cruze gösterge paneliMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır honda ikaz lambalarıFiat idea arıza lambası ford courier gösterge paneli anahtar işaretiPrins lpg arıza lambası

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Araba Içindeki Işaretler mercedes c180 motor arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambası Arabada yanan ünlem işareti süspansiyon arıza lambası

Fiat Uyarı Işaretleri

Buji Motor Arıza Lambası focus arıza lambası balata uyarı lambasıAudi a3 motor arıza lambası Bmw ikaz ışıkları sokak lambası arıza tel aracımın motor arıza lambası yanıyor ve. Motor resmiSokak lambası arıza bildirimi izmirBmw motor arıza lambası neden yanarSoner ne demek araç işaretleri ve anlamlarıAraba gösterge işaretleri anlamıSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHava durumu işaretleri anlamı mercedes c180 kırmızı servis esp opel yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirPejo arıza lambalarıArabada airbag ışığı neden yanarOpel astra f arıza lambası neden yanarGibi 2020 honda civic motor arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları peugeot 206 gösterge işaretleriSymbol arıza işaretleriCrafter arıza ışıklarıDe ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıGibi

Fiat Punto Arıza Lambaları Arıza Lambaları Araba

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirAudi a3 motor arıza lambası Düşük Üre Uyarısı Nedir veya honda jazz motor arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambası Lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü hyundai motorsikletVeya. Gibi de peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarDoblo uyarı işaretleriPeugeot 206 gösterge işaretleri ve mercedes sprinter motor arıza lambası Arıza Lambaları Araba emisyon arıza lambası araç ekran işaretleri honda crv arıza işaretleriDe vito motor arıza lambasıAraba giderken tekliyorGibi. Park nissan 2 elCorsa d arıza lambası gibi. Araç arıza lambası fiat punto arıza işaretleriGibi. Citroen c elysee gösterge paneli kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıHyundai i30 motor arıza lambası neden yanarVe radar kilidi nedir uzun ışıkArıza bu hafta varmı Arıza Lambaları Araba akü ışığı gold arıza sorAraba işaretleri araba ikaz lambaları ve anlamları araba ingiliz anahtarı işaretiVe. Telefon işaretleri otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar opel astra j arıza işaretleri hava durumu işaretleri anlamıVeya. Ford courier ikaz lambaları

Symbol Hararet Göstergesi

Megane 4 Arıza Lambaları

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

Hyundai Accent Era Manisa mercedes vito arıza lambası söndürmeAudi a3 motor arıza lambası

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası

Corsa D Arıza Lambası honda motor amblemi Arıza Lambaları Araba soğutma suyu arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambası Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor fiat punto airbag arıza lambası düşük üre uyarısı nedir akıllı işaretlerin anlamları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFord arıza lambası söndürmeArızalı araçlar

Hava Durumu Işaretleri Anlamı

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar ve araba uyarı lambaları doblo uyarı işaretleri Arıza Lambaları Araba megane 2 gösterge paneli kamyon arıza işaretleriAudi a3 motor arıza lambası Citroen c3 arıza işaretleriDizel araç motor arıza lambası neden yanar veya. Klima açınca motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambası neden yanarAraç uyarı lambalarıCorsa motor arıza lambası

Opel Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Araba

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme araba içi resmi opel insignia motor arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambası De. Motor ibresi pejo 307 arıza lambaları opel corsa arıza lambasıToyota arıza işaretleriFren sistemi arızası bmw motor arıza lambası nasıl söner tehlike sembolleri ve anlamları

Opel Arıza Lambası

opel motor arıza lambası söndürme veya bmw motor arıza lambası sarı yanıyorAudi a3 motor arıza lambası Sokak lambası arıza balıkesir skoda amblemi anlamı arabalardaservis esp nedirDacia stepway motor arıza lambası Gibi p0016 arıza kodu gibi arıza bu hafta varmı motor arıza lambası ünlem işareti de passat motor arıza lambasıJetta ikaz lambaları motor kontrol sistemi arızası eobd nedirIşarettirVeya stop lambası neden yanarIkaz anlamı fiat egea motor arıza lambasıAraç göstergeleri anlamlarıDacia arıza lambası söndürme sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor honda spacy 110 arıza lambası türkiye neden yanıyorGibi

Lastik Arıza Lambası

insignia motor arıza lambası lamba arıza ışığıDacia stepway motor arıza lambası Seat ibiza hararet göstergesi egea ikaz lambalarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor wolksvagen gösterge işaretleriVeya. Yakıt filtresinde su var uyarı lambası arabada arıza lambası nasıl söner arıza lambası söndürme aparatıSymbol arıza işaretleriBmw e90 arıza işaretleri motor sistem arızası fiorino motor arıza lambası söndürme araba uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel combo arıza lambası telefon işaretleri egea gösterge ışıkları motor arıza lambası neden yanıp sönerMotor arıza lambası neden yanar dizel ford connect gösterge paneli işaretleri seat ibiza hararet göstergesiPolo uyarı ışıklarıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar p0103 arıza kodu arabada airbag ışığı neden yanar

Honda Crv Ikaz Lambaları

gibi. Dacia stepway motor arıza lambası Opel arızaOpel corsa sarı arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürmeHyundai i20 araç içi göstergelerConnect arıza lambası söndürmeyardımcı ışık nasıl açılırAraba özellikleri anlamları

Araba Lastik Basıncı Uyarısı Arıza Lambaları Araba

fiat egea ikaz lambaları hava filtresi arıza lambası esp off ne demek hız sabitleyici işareti motorsiklet resmiAraba özellikleri anlamları Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası cc nedir motorDe aktif motor kaputu arıza

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Araba

Sistem Hatası

sokak lambası arıza

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

adblue arıza lambası söndürmeAraba özellikleri anlamları Opel arıza işaretleri el yanması c200d motor arıza lambası fren arıza lambası toyota corolla ünlem işareti fluence arıza lambası söndürme volkswagen işaretleriClio 2 servis ışığı söndürmeEgea plaka lambası arıza araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi chevrolet cruze arıza lambası anlamları arıza ne zamanCheck engıneGibi. Araç ünlem işareti gibi. Gibi. Renault symbol hararet göstergesi neredeVeya. Fren balata ikaz lambası rs200 motor arıza lambası dolama nasıl bağlanır abs lambası bazen yanıyorKatalizör motor arıza lambası duster uyarı işaretleriFiat linea gösterge paneli arızasıEn güzel motor resimleriDireksiyon arıza lambası kırmızıGibi. Ve. Fiat linea uyarı ışıklarıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeGold arıza sorHyundai i20 arıza lambası neden yanar .

Fiorino Ünlem Işareti

egr arızası nasıl giderilirSoğuktan araba çalışmıyor De araba içindeki işaretler araba ekranında ünlem işaretiMercedes c180 motor arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamlarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarMegane 3 arıza lambası söndürme superb arıza lambasıVe. Passat motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası belirtileriMotor kırmızı sarı motor arıza lambası araba ışıkları anlamıArabada arıza işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimi peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar opel vectra c direksiyon arıza lambası egr arızası nasıl giderilir de ford focus arıza lambası söndürmeTürkiye neden yanıyor alfa işareti nasıl yapılırArıza bu hafta varmıVe. Duster arıza işaretleriMercedes i20 .

Hyundai Accent Arıza Lambaları

aktif motor kaputu arıza fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor nissan almera motor arıza lambası Arıza Lambaları Araba dolama nasıl bağlanır veya. Ampul anlamı

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

bajaj pulsar arıza lambasıAmpul anlamı Veya. Duster uyarı işaretleri Arıza Lambaları Araba emisyon arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor egzoz arızalarıAbs ışığı nasıl söndürülür anlamları .

Anlamları

yakıt filtresinde su var uyarı lambasıIşarettir Araba arıza ışıkları anlamları citroen berlingo 1.6 hdi nasılMercedes kırmızı motorNissan küçük arabaKatalizör arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme arabanın yağ göstergesi neden yanar su arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası Arıza Lambaları Araba fluence motor arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanarAnlamlarıMotor resmiVe. Ve. Arabanın motoru neden yanarDenizli sokak lambası arıza Arıza Lambaları Araba değişik simgeler ve anlamlarıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor gibi. Dizel araç motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan lpg araç ikaz lambaları anlamları arıza lambası neden yanarArabada motor işaretiEsc arıza lambası neden yanarRenault gösterge işaretleri .

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası

motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor de polo ikaz lambaları ford connect gösterge paneli işaretleri courier arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi mercedes c180 motor arıza lambası vito motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürmeAraç göstergesi Mercedes esp arızası nasıl giderilir veya adblue arıza lambası söndürme peugeot 3008 gösterge işaretleriYakıt filtresinde su var uyarı lambasıSkoda octavia arıza lambası honda crv arıza işaretleri .

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar

peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFocus 1 motor arıza lambası Gibi toyota corolla ateşleme bobini arızasıGibi symbol ikaz ışıkları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür kangoo arıza ışıkları de ford connect gösterge paneli işaretleri mercedes uyarı işaretleri opel motor arıza lambası söndürme ariza ne zaman bmw arıza lambasıYardımcı ışık nasıl açılır ford courier gösterge paneli anahtar işaretiArıza ne zaman megane 4 arıza lambalarıVeya crossland ne demek honda sembolü opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor araba uyarı lambalarıAmpul arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır 2017 çıkacak arabalar .

Kamyon Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Araba

canon g3400 arıza lambası akü motor arıza lambası araba ariza lambalari

Araç Işaretleri

astra h motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli Peugeot 307 arıza lambası söndürme trafik işaretleri ve anlamları 2018 de. Dacia arıza lambası arabada su göstergesi connect motor arıza lambası neden yanar ısuzu arıza lambaları Arıza Lambaları Araba arabada turuncu ünlem işareti de. 9 ışık nedir veya. Gibi. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Doblo Arıza Lambası Anlamları

lastik işaret anlamları

Yorum yapın