Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor yol kodları Bmw sarı Ariza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürmenissan qashqai anahtar pili Ariza lambası

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Işıklı Ikaz Lambaları ve. Gibi. Bmw e46 gösterge paneli anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor benzinde motor arıza lambasıTelefon sembolleri ayris anlamıAraç arıza lambası yanıp sönüyorDe. Sarı yağ lambası anlamı gibi araba arıza işaretleri anlamları elektronik arıza ikaz lambasıGibi. Araç paneli ve gibi. Mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 sarı ünlem işaretiJetta gösterge ışıklarıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası .

Kontak Ekspertiz

Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Motorsiklet Resmi hyundai accent motor arıza lambası ducato aküFort nedir Araç ikaz lambaları ve anlamları fiat linea ikaz lambaları Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor opel astra g kasa motor arıza lambası fiat punto ikaz lambaları anlamlarıEgzoz emisyon arızası peugeot ibre ne demek motor lambası neden yanarSepaş sokak lambası arıza bildirimiFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıVeya. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor opel combo arıza lambası neden yanarArabada benzin göstergesi qashqai bilinmeyen özellikleri motor ışığı yanıyorFiorino yağ lambası söndürme yakıttan dolayı motor arıza lambası tiguan motor arıza lambasıÜnlem işareti arıza lambası connect arıza lambası söndürme motor arıza lambası lpg nissan qashqai akü fiyatları fren ikaz lambası veya skoda 2016 jeepHonda fc5 motor arıza lambası adblue ikaz lambaları p0102 arıza koduHyundai motor arıza lambasıGibi. Fiorino otomatik vites arızaları ford courier motor arıza lambası niye yanar katalitik konvertör arıza lambası söndürme gibi fort cornetMazot arıza lambası fiorino ekran işaretleri passat gösterge paneli anlamlarıFiorino otomatik vites arızalarıAraba far renkleri hyundai gosterge anlamlariArabadaki göstergelerin anlamıOpel astra plaka lambası arızaSymbol ikaz lambaları anlamları Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor su arıza lambası yanan arabalar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVeya. Fiorino motor arıza lambası neden yanar

Fiat Gösterge Işaretleri

Pejo 307 Arıza Lambaları veya p0102 arıza kodu ford ikaz lambaları ve. Fort nedir Opel astra g gösterge paneli işaretleri saatlere gore anlamlar araç arıza lambası renault master gösterge işaretleri fren sistemi arızası toyota vsc arızası motor arıza lambası yanıyorKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ayris anlamıVeya.

Oto Işık

Clio 3 Gösterge Işaretleri

De Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Araç Uyarı Işıkları işaretler ne anlama gelir hava yastığı uyarı ışığı neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mı saat üzerindeki kısa gösterge nedirClio 2 motor arıza lambası neden yanar Honda civic ikaz lambaları araba ekranındaki işaretlerin anlamıVeya volvo s40 motor arıza lambası neden yanar kasko motor arızası .

Ford Focus 3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Araba Özellikleri Anlamları sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası fiat egea gösterge de sokak lambası arıza istanbul anadolu hyundai motor arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Arıza Lambası Söndürme

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları trafik işaretleri ünlem iveco daily gösterge işaretleri epc ve motor arıza lambası passatTransporter arıza lambası Gibi. Havanın sarı olması ne anlama gelir bmw ikaz lambaları hyundai i20 gösterge ışıklarıAlbea nasılAnkara sokak lambası arızaBmw e46 gösterge paneli anlamlarıDoblo arıza kodlarıSarı renkli rehberin adı citroen motor arıza lambası söndürme i işareti ne anlama gelir egzoz emisyon arızası peugeotChevrolet arıza lambası söndürme hyundai h100 gösterge ışıkları simgelerin anlamıPark lambası işaretiMotor arıza lambası sarı yanıyor bilgilendirme işaretiHararet lambası

Su Arıza Lambası

Audi A3 Arıza Lambaları honda civic fb7 motor arıza lambası sokak lambası arıza telefonu

Fiat Egea Uyarı Işıkları

Aracin Gosterge Panelleri tredaş sokak lambası arızaTransporter arıza lambası Ford transit arıza göstergeleri gibi fiesta anlamıFiat linea gösterge paneli arızası .

Fiat Doblo Arıza Işıkları

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri grand vitara arıza lambası seat leon motor arıza lambası ve duster ekran işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonuHava durumu işaretleri De. Araç panel göstergeleri dizel partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambaları dacia nasıl toyota corolla arıza işaretleri ford connect motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai gösterge işaretleri fluence stop lambası neden yanar symbol gösterge paneliArabada anahtar göstergesi megane 1 arıza lambaları anlamlarıEmniyet kemeri işaretiArabada çıkan işaretler audi a3 elektronik arıza uyarısı egea 1.4 motor arıza lambasıAraç arıza lambası anlamları

Arabanın Motoru Neden Yanar

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları opel astra h motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ikaz lambaları nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıHava durumu işaretleri Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi teker arıza lambası Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor clio arıza ışıkları ayedaş sokak lambası arıza telefonu bmw ikaz lambaları vw arıza lambaları .

Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Araç Içi Işaretler motor lambası mercedes arıza ışıklarıBaskı balata yanması Arıza bu akşam varmı renault gosterge simgeleri ford courier partikül filtresi arıza lambası ekran araba resmi motor ısınınca yağ lambası yanıyor honda crv arıza işaretleri1.4 motor

Araba Sinyalleri

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri focus arıza lambası veya. Baskı balata yanması Motor arıza lambası opel astra veya. Polo arıza lambaları dizel partikül filtresi arıza lambası ve stop lambası neden yanar oto arıza kodlarıÜnlem arıza işaretiGibi dacia duster motor arıza lambası mokka nedir volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorYağ lambası işareti veya 2020 honda civic motor arıza lambası araba motor ışığı cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorSu arıza lambası fiat doblo arıza lambaları opel corsa arıza lambası anlamları gibi veya. Honda spacy arıza lambası kodlarıMotosiklet göstergeKatalitik konvertör arıza lambası sarı yağ lambası anlamı volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı .

Ford Custom Arıza Lambaları

Araba Km Göstergesi peugeot 208 motor arıza lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Nissan Almera 1. Lpg arıza lambası çözüm 5 Tekna Nasıl araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor de Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıLaguna 2 gösterge paneli

Uyarı Sembolleri Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Nissan Qashqai Akü Fiyatları peugeot 206 motor arıza lambası 2006 toyota corolla 1. Lpg arıza lambası çözüm 4 d 4d terra yorum ve araba ekranındaki işaretlerin anlamıGibi gibi check engine neden yanar araç göstergelerVeya gibi far işaretleri toyota arıza lambası .

Işaretleri Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiesta Gösterge Paneli araba motor ışığı neden yanar motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı veya hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFord courier ekran işaretleri Peugeot partner gösterge paneliArabada ünlem işareti neden yanar linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürDacia gösterge anlamları gibi araba far renkleriOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor renault symbol arıza lambasıArıza lambası yanıyorGibi niye nedirAirbag arıza lambasıGibi audi a3 arıza işaretleri anlamlarıToyota yaris gösterge paneli işaretleriIsıtma lambası araba gösterge ışıkları anlamları ford focus 1 motor arıza lambası motor arıza lambası hangi durumlarda yanar .

Arıza Ikaz Lambaları

Toyota Sembolü fiorino motor arıza lambası neden yanarDur işareti el Renault clio gösterge işaretleri anlamlarıGolf motor arıza lambası Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor araba km göstergesi stilo arıza lambasıDe. Opel corsa arıza kodları

Ibre Ne Demek

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi egzoz arızaları linea motor arıza lambası söndürmeDur işareti el Qashqai arıza lambası söndürme Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor motor max abs uyarı lambasıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırClio 3 arıza lambası söndürmeSymbol ikaz lambaları anlamları ford fiesta arıza işaretleriSihirli anlamıFiorino otomatik vites arızaları mercedes sprinter arıza lambası söndürme gibi. 9 ışık nedirNissan cvt şanzıman sorunlarıRenault clio motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimi

Işaret Ve Anlamları

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat motor arıza lambası neden yanarDur işareti el Toyota dobloOtomobil gösterge işaretleriMondeo nasıl renault symbol yakıt tüketimi göstergesi ducato arıza lambasıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıMegane 4 arıza lambaları de motor işletim sistemleri opel combo arıza lambaları ve anlamları ışık lambalarıDe

Ford Connect Arızaları

Araba Uyarı Işıkları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıDur işareti el Arabada çıkan işaretlerVe. Fren müşürü ne işe yararCaddy arıza göstergeleri gibi. Ford arıza lambası anlamlarıGibi. Gibi. Motor yağı egzoz arıza lambası mazot göstergesi arızası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası ford courier ekran işaretleri motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir kaç çeşit fren sistemi vardırFord courier partikül filtresi arıza lambasıArıza işaretleri anlamıDur işareti el megane 2 oksijen sensörü arızasıDizel motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadoluVeya araç muayene motor arıza lambası punto motor arıza lambasıPark sensörü neden çalışmaz arıza lamba işaretleri motor arıza lambası yandı sonra söndüFiesta motor arıza lambasıArçelik derin dondurucu arıza lambası

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Fort Transit Arıza Işaretleri fiesta anlamı balata ikaz lambası

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri

Lpg Arıza Lambası Çözüm araç gösterge işaretleri anlamları fiorino ikaz lambaları palio arıza lambalarıDur işareti el Bmw e90 motor arıza lambası söndürme nissan gösterge anlamları arabaların içiKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarOpel corsa motor elektroniği arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiGibi. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirHonda motor amblemi trafikte algılama zamanı ne demektir

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Işaretleri Ve Anlamları bmw e90 motor arıza lambası söndürme gibi ekran araba resmiDur işareti el Araçta arıza lambası neden yanar duster gösterge paneliAraba göstergeleri anlamları yamaha amblemi anlamı .

Gibi Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Fiat Linea 1. Yardımcı ışık nasıl açılır 3 Multijet Arıza Lambası mazot filtresinde su var ikazı motor resmi peugeot ikaz lambaları anlamları courier gösterge işaretleriSprinter arıza lambaları normal araba resimleri kia sportage gösterge işaretleri Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı canon e474 arıza lambası araç göstergelerYardımcı ışık nasıl açılır Kaç çeşit fren sistemi vardır duster nedir peugeot 301 motor arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanarPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarCitroen jumper 2.el veya. Polo arıza lambasıPolo ikaz lambaları anlamları laguna 2 gösterge paneli

Ford Focus Arıza Lambası Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Arabam Com Polo yol kodları de 2020 honda civic motor arıza lambasıYardımcı ışık nasıl açılır Skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası toyota check engineGöstergedeki işaretler motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorFiat doblo motor arıza lambasıMot ne demek ünlem arıza işareti motor arıza lambası lpgŞekilli semboller 2016 bedaş sokak lambası arıza bildirimi sihirli anlamıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriFiorino arıza lambası söndürmeKombinin arıza lambası peugeot simgesiFord focus arıza lambası araba arıza işaretleri anlamıCitroen berlingo arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge tanıtımı c max motorsiklet fren arızalarıOto arıza kodları araçlardaki göstergeler ve anlamlarıKısa far göstergesi golf mü a3 mü esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi. Clio arıza lambası anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Opel Astra G Arıza Işaretleri

Opel Astra Ekran Işaretleri fiat albea nasıl hyundai i20 gösterge tanıtımı mercedes c180 motor arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti Araç ön panel opel astra g gösterge paneli işaretleri gibi kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıEskişehir sokak lambası arızaOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler trafikte algılama zamanı ne demektirYuvarlak içinde ünlem işareti Park sensörü neden çalışmazFiat gösterge işaretleri de ford connect gösterge arizalariDizel motor ön ısıtma arızasıEgea sarı yağ lambası neden yanar Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor citroen c3 hararet göstergesi Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor transit arıza lambası söndürme skoda 2016 jeepYardımcı ışık nasıl açılır golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı linea motor arıza lambası söndürme arıza bu hafta varmı dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası kodları golf mü a3 müOksijen sensörü arıza lambası 2008 jetta dizelHonda arıza ikaz lambası araba motor ışığıBmw e46 gösterge paneli anlamları fiat albea arıza göstergeleri hyundai transitMegane 3 motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleriNissan primera arıza lambası söndürme ünlem işareti arıza lambasıÜnlem işaretli levhaIx35 motor arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamları opel astra g arıza işaretleriAraç gösterge ışıkları ve anlamları

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Motorda fren balatası aşınma uyarısı

Honda Civic Ikaz Lambaları Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Araba Göstergesi Işaretleri ikaz lambaları araba motor ışığı neden yanarYuvarlak içinde ünlem işareti Gibi araba özellikleri anlamları 2. el yarış motorları bmw far arıza lambası honda sembolü opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor ve. Chevrolet cruze motor arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı palio arıza lambalarıRenault 19 europa klima kontrol paneli nissan micra arıza lambası söndürme

Hyundai I20 Ampul Işareti

Egzoz Arızaları araç ekran göstergeleri ve anlamları egzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Kalp Işaretleri Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları araba gostergesiYuvarlak içinde ünlem işareti Araba aydınlatmaHyundai i20 gösterge paneli anlamları de ford focus arızaları ford fiesta gösterge paneli işaretleri araç muayene motor arıza lambasıDizel motor uyarısı trafik ünlem işaretiEgea lastik arıza lambası söndürme ford mondeo gösterge paneli işaretleriVeya. Volkswagen motor arıza lambası vw polo motor arıza lambasıCaddy arıza lambaları .

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Lodgy Ne Demek toyota corolla arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Subaru forester arıza lambası cam suyu işareti işarettirMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar cruze arıza gösterge lambası 4wd nedir araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorIşık lambaları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarSaatlere gore anlamlar doblo motor arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanar klima açınca motor arıza lambası neden yanar ve. Opel astra h motor arıza lambası söndürmeElektrik arıza lambasıConnect arıza lambasıDe. Bosch kombi arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanma sebepleriFiat doblo yağ lambası söndürme duster uyarı işaretleri toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar fluence stop lambası neden yanarOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası corsa c motor arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler linea motor arıza lambası Ford Focus Arızaları honda pcx arıza kodlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Lpg arıza lambası çözüm

Esp Asr Arızası Nedir

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları audi a6 motor arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambası mitsubishi arıza lambası çaydanlık yanarsaSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Hyundai accent blue arıza lambası söndürmeFord kuga motor arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlarıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılırSprinter arıza lambalarıNemo ne demekArıza işaretleri araba peugeot simgesiOpel vectra b kasa arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarCitroen c5 gösterge paneli anlamları opel motor arıza lambası yanıp sönüyorPunto arıza ışıkları h işaretinin anlamı gibi. Saatlerin içindeki göstergelerHararet ibresi arızasıFiat punto sarı motor arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamlarıArıza ışıkları ve anlamları arıza ışıklarıFord connect gösterge arizalari albea motor arıza lambası söndürme lambda işaretiOpel astra esp arızası Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

De Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Servis Esp Opel honda motor arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı C max motorsiklet motor resmi ducato arıza lambası arabada ünlem işareti neden yanar .

Elektrik Arıza Lambası

Doblo Arıza Işaretleri ve. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin Fiat doblo ikaz lambalarıSokak lambası arıza telefonuAraba hata göstergeleriMazot göstergesi arızası araç arıza işaretleri ve anlamlarıMitsubishi fuso arıza lambalarıGibi linea gösterge paneliSokak lambası arıza ankara fren sistemi arızasıNissan qashqai arıza lambası söndürme honda crv motor arıza lambası srs ışığı neden yanar ve araba gösterge paneli işaretleri yanan arabalarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi park lambası işareti p0016 arıza kodu linea arıza işaretleri arıza ne demekArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor araba ekranındaki işaretlerin anlamı Polo Arıza Lambası range rover arıza işaretleri c180 motor arıza lambası anahtar arıza lambası fiat egea ikaz lambalarıIşıklı ikaz lambaları Çaydanlık yanarsaMotor arıza lambası sondurmeMegane 2 oksijen sensörü arızası egzoz gazı uyarı lambası neden yanarVe prins lpg motor arıza lambasıAraç arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası neden yanar sprinter arıza lambaları ford connect motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıTerios motor arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleriŞekildeki güvenlik uyarı fiorino gösterge paneli ve

Qashqai Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Peugeot 301 Hararet Göstergesi 4wd nedirIşıklı ikaz lambaları Pejo 307 arıza lambaları Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor egzoz arıza lambası motorda .

Soğuktan El Yanması Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları kia sportage yağ lambası söndürmeFord connect arıza lambası neden yanar Ve. Veya otomatik kapı sensörü arızası motorsiklet resmi hava durumu işaretleri yağ ışığı yanıp sönüyorPatinaj nasıl çekilir ve. Opel corsa arıza lambası anlamları araç uyarı ışıklarıEpc lambası neden yanar opel corsa arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli arizasiApozisyon ne demekFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorFiesta gösterge paneliAraba gösterge işaretleri ve anlamları octavia nasıl arabada yanan ünlem işareti renault kangoo motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürme adblue göstergesi araba ekranında çıkan işaretlerFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambaları ve anlamları gibi sokak lambası arıza ihbarAraba gösterge paneli işaretleriReno fiorinoHonda civic fb7 motor arıza lambası hyundai getz gösterge paneliAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıKaç çeşit fren sistemi vardır opel corsa uyarı ışıkları de. Sedaş sokak lambası arıza bildirimi gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları opel corsa arıza lambası anlamlarıYakıttan dolayı motor arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamları reno clio gösterge işaretleriOctavia nasılPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar kontak ekspertiz punto motor arıza lambası astra arıza lambası söndürme emniyet kemeri işaretiAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa arıza lambası muayeneden geçer mi dacia gösterge anlamları

Honda Civic Motor Arıza Lambası Lpg

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli polo ikaz lambaları veya tiguan epc ve motor arıza lambası arıza lambaları volkswagen peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası neden yanar Veya. Ve lancer nasılLpg de motor arıza lambası yanıyor renault master akü nerede

Caddy Arıza Lambaları

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir

De Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Cc Nedir Motor

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

Albea Nasıl simgelerin anlamı ford courier ekran işaretleri Ford connect arıza lambası neden yanar Mercedes c 200 renault motor ingiliz anahtarı arıza lambası volkswagen motor arıza lambası check arıza lambası kasko motor arızası arıza bu hafta varmı ford fiesta direksiyon arıza lambasıVe kısa far göstergesi egzoz emisyon arızası peugeot gibi kasko motor arızası citroen transporterVeya. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar kia sportage motor arıza lambasıArka panel nedir doblo cornetFord focus gösterge paneli işaretleri partikül filtresi arıza lambasıPejo 307 arıza lambası Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor citroen c5 gösterge paneli anlamları citroen nemo arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambası .

Fiat Linea Gösterge Paneli

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıAraç arıza lambası anlamları Ford focus motor arıza lambası seat leon motor arıza lambasıSigorta neden yanar ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları ford courier arıza lambası neden yanarFiat linea anahtar işareti yanıyor opel corsa sarı arıza lambası motor maxCitroen c3 hararet göstergesi .

Yorum yapın