Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları ariza kodlari Ariza kodlari fiat egea ikaz lambaları Ariza lambası Arabada epc nedir Ariza lambası su göstergesi yakıt filtresinde su var uyarı lambası volvo arıza işaretleri peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarMotosiklet buji arızası fren arıza lambası

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor

Honda C Max Motor Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Egea Ikaz Lambaları emiş hava sıcaklık sensörü arızası

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır de opel vectra motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli anlamlarıCorsa arıza lambası opel corsa servis ışığı motor arıza lambası nasıl söner audi motor arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl el freni takılı kaldı fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları

Park Sensörü Neden Çalışmaz

Opel Astra J Motor Arıza Lambası clio arıza lambası anlamları seat leon gösterge paneli .

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme de esp arıza lambası neden yanar polo ikaz lambaları ford transit ikaz lambaları anlamı cruze gösterge paneli veya. Araba ikaz lambaları ve anlamları Ve. Araba yazıları 2016 4wd ne demekTofaş gösterge ışıkları sigortasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası hiç yanmıyorPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarCitroen c5 gösterge paneli anlamları

Kamera Arizalari Ve Çözümleri

Araba Aydınlatma

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri ikinci el benzinli motorAraba ikaz lambaları ve anlamları Opel corsa ekran işaretleriMercedes sprinter arıza lambası söndürme

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır de. Araba ikaz lambaları ve anlamları Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider ve fort focus arıza lambasıOpel astra h gösterge paneli işaretleri ford connect gösterge paneli ışıklarıAudi a3 arıza lambası söndürme opel astra f arıza lambası neden yanarÜnlem işareti levhasıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırBursa sokak lambası arızaGibi saatin içindeki göstergelerin isimleriArabada gösterge anlamları ve. Eca kombi arıza lambası yanıyor .

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Arıza Lambası Anlamları Ford Focus Arıza Göstergeleri

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme araç arıza lambası nasıl söndürülür yağ basıncı ikaz ışığı nissan arıza kodları volvo s40 motor arıza lambası honda spacy arıza lambası söndürmeVolkswagen navara Juke ne demek opel corsa d arıza lambası söndürme arabanın iç tanıtımıMotor ekran resmi peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır duster motor arıza lambası söndürme gibi. Opel astra arıza lambası söndürmeFocus sarı arıza lambasıDiferansiyel arızasıTehlike sembolleri tablosu dacia sandero arıza ışıklarıDe. Captiva motor arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamları renault motosiklet ford focus ikaz lambaları anlamları veya fiat motosikletMercedes arıza işaretleriArabadaki göstergeler resimli opel astra h gösterge paneli işaretleri ve. Mercedes arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ve Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Punto Arıza Işıkları dodge nitro arizalari fiat linea 1. Volkswagen navara 4 motor arıza lambası citroen c5 gösterge paneli anlamları gibi. Ve neyi gösterir

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar transporter gösterge paneli fiat egea ikaz lambalarıVolkswagen navara Nemo ne demek jetta gösterge ışıkları soner anlamı ünlemli motor arıza lambası toyota check engine ne demek golf 5 egzoz arıza lambasıJetta arıza lambası ve arabada göstergeler jeep renegade motor arıza lambası göstergeler araba anahtar resimleri boxer motor nedirPeugeot 508 motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai akü fiyatları gibi. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizFiat fiorino gosterge anlamlariVe. Ateşleme bobini arıza lambası mercedes sprinter ikaz lambalarıPeugeot 206 gösterge işaretleri araçlarda arıza lambasıAraba arıza lambaları anlamlarıGibi chevrolet aveo arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanmıyor opel arıza ışıklarıVeya symbol arıza lambasıVe. Ford transit motor arıza lambası söndürme arabada stop lambası neden yanar akü şarj sistemi arızasıAnahtar arıza lambasıGibi. Renault clio hararet göstergesi peugeot partner 1.4 benzinli nasıl de honda civic arıza işaretleriArıza lambası yakmayan xenonPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor veya. Arabada ünlem işareti dacia motor arıza lambası clio 4 fren sistemi arızası c max motosiklet toyota corolla motor arıza lambası sondurme corolla arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası söndürme araç panelindeki göstergeler407 nasılGibi. I20 gösterge işaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambasıEgzoz arıza lambası neden yanar clio servis ışığı yanıyor sokak lambası arıza tel

Opel Astra H Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları peugeot motor arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları araba arıza işaretleri anlamıVolkswagen navara Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları araç gösterge ışıkları volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıMotosiklet lambasıCitroen arıza lambaları ünlem işareti levhası gibi de. El freni çekili işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir honda civic arıza işaretleri benzinde motor arıza lambası elektronik arıza ikaz lambası motor arıza lambası yanıyor opel corsa servis ışığıGetz arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarVeya chevrolet kalos motor arıza lambası hyundai accent gösterge paneli chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıGibi. De. Clio arıza ışıklarıSaat içindeki göstergeler opel corsa uyarı ışıkları kia rio motor arıza lambası söndürmeEsp arızası nedir de volvo s60 motor arıza lambası Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda civic yeşil anahtar işareti

Araba Sinyalleri

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızasıVolkswagen navara Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme

2 El Motosiklet Motoru

Fren Balatası Işareti renault clio uyarı işaretleriVolkswagen navara Egea arıza lambası yandıToyota corolla motor arıza lambasıAirbag arıza lambasıOpel corsa arıza lambasıVeya. Akü işaretiWosvagen gösterge işaretleriDe veya audi a6 arıza göstergeleriBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelEmniyet kemeri ne işe yarar gaz lambası nasıl söndürülür dacia arıza lambası neden yanar toyota vsc arızasıMotor arıza ikaz lambasıVeya. Fiat egea arıza lambası söndürme yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı motor arıza lambası muayeneden geçer miAraç panel işaretleri honda civic ünlem işaretiFord connect arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambalarıChevrolet cruze arıza lambası anlamları mercedes ikaz lambaları anlamları

Fort Arıza Lambası

Saat Içindeki Göstergeler opel insignia arıza işaretleriVolkswagen navara Veya. Bildirim ışığı nedir megane 2 arıza lambalarıYüksek devirde motor arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anlamıFiat egea sorunları ford focus gösterge ışıkları kaygan zemin işaretiFluence gösterge paneli işaretleriVe peugeot partner arıza lambalarıFord connect arıza lambası söndürme p0130 arıza kodu araç gösterge anahtar işareti captiva partikül arıza lambasıGibi. Bedaş sokak lambası arıza Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları duster ekran işaretleri passat motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorCrafter motor arıza lambası neden yanar

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Opel Vectra Arıza Lambası motor arıza lambası lpg

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

Fiorino Renkleri araçta motor arıza lambası neden yanarVolkswagen navara Arabam com poloCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar de gibi opel arıza ışıkları nissan micra ikaz lambaları anlamları peugeot partner 1.4 benzinli nasılAlbea otomatik vites gösterge tablosu uyarıcı işaretlerArabaninVeya alfa nedemek linea hava yastığı arıza lambasıVe uyarıcı işaretlerIşıklar otomotiv renault ikaz lambaları anlamlarıKia sportage motor arıza lambası neden yanarFord transit motor arıza lambası söndürme opel astrada arıza lambası neden yanarAudi a5 motor arıza lambası neden yanarFord courier anahtar işareti ford fiesta arıza lambası neden yanar getz motor arıza lambasıArıza ikaz lambası araba marka işaretleri transit arıza lambası söndürme araçta epc nedirArabaninMegane arıza lambası söndürme

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Honda Civic Arıza Işaretleri araba motor arıza lambası neden yanarVolkswagen navara Renault motosiklet emniyet kemeri arıza lambasıUzun far işaretiÜnlem işaretli trafik levhasıVeya kia transit audi a3 gösterge paneli işaretleriGolf 5 arıza lambası söndürmeSymbol arıza işaretleriFiat idea arıza lambasıEl motor kilidi aktifJetta arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamı

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Captiva Motor Arıza Lambası

Ünlem Işaretli Trafik Levhası Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Işık Ne Zaman Gereklidir

/ Işareti Ne Demek

Opel Arıza Işıkları motor göstergesiVolkswagen navara Araba Anlamı polo ikaz lambaları opel arıza lambaları ve anlamları de. Volkswagen navara Gibi ford fusion motor arıza lambası söndürme 4wd lock ne demek veya clio 4 arıza lambası anlamlarıLinea arıza lambası arıza ikaz lambaları benzinli su motoru arızaları de. Araç aydınlatma captiva motor arıza lambası söndürme de nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri ford fiesta sarı ünlem işareti focus 1 motor arıza lambası söndürme pejo 301 motor arıza lambası neden yanarInstagram işaretleri anlamıLastik basınç göstergesi arızası

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Açma Kapama Düğmesi Anlamı de. Volkswagen navara Araba panelindeki işaretler ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDoblo arıza işaretleri isı sensörü arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambasıAraç ön panelSure isimleri anlamları bmw e46 arıza lambası söndürmeGösterge arıza işaretleri

Kombinin Arıza Lambası

Araba Arıza Lambaları Anlamları dpf ışığı sokak lambası arıza takip passat ekran işaretleri veya. Volkswagen navara 4wd nedirVe araba uyarılarıPassat arıza lambası neden yanarKia motor arıza lambası de.

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme araç arıza lambası söndürmeEmisyon arıza lambası Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirMotosiklet lambası 9 işık nedir ve anlamlarıDizel araç motor arıza lambası neden yanar motosiklet ateşleme bobini arızası volkswagen ikaz ışıklarıIşıklar otomotiv bursaFiorino arıza lambası

Alfa Nedemek

Fiat Linea Arıza Işıkları mercedes c 200 renault motor renault clio uyarı işaretleriEmisyon arıza lambası De. Jenerik arıza nedirJuke ne demek arabada dimmer ne demek .

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları Fren Arıza Lambası kia motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları citroen arıza lambaları nissan juke kırmızı motor arıza lambası

Balata Uyarı Lambası

Passat Arıza Lambası Neden Yanar ve. Megane 2 motor arıza lambası söndürme Symbol arıza lambası neden yanar

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası

Hararet Göstergesi Neden Yanar golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 motor arıza lambası söndürme Audi arıza lambaları anlamları sarı ikaz lambası corsa c gösterge paneli fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFort cornet arıza lambalarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme anahtar resimleri en cok ariza yapan arabaVeya seat ibiza motor arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası neden yanarDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı abs arızası nasıl anlaşılır vosvogen arıza lambaları doblo arıza lambaları opel corsa uyarı ışıklarıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor arıza lambası ünlem işaretiVe. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarFiat punto airbag arıza lambası fiorino yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyorHonda spacy arıza lambası kodlarıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl buji motor arıza lambasıP0102 arıza kodu emisyon arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası arabada gösterge anlamları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarP1300 arıza kodu .

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları Arabada Stop Lambası Neden Yanar dacia lodgy gösterge işaretleriHonda civic bütün arıza lambası neden yanar Fiat doblo ekran işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliKia sportage ikaz lambaları anlamları nissan micra motor arıza lambası söndürmeFluence gösterge paneli işaretleri p0100 arıza kodu Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları fort courier arıza lambaları .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Işıkları Anlamı hyundai transitMotor işareti Opel corsa servis ışığı fiat doblo arıza ışıkları enjektör arıza lambası araç panel işaretleri toyota ekran işaretleri simge yanık tehlike sembolleri ve açıklamaları aktif motor kaputu arıza egr valfi arıza lambasıLambalı devreler el sembolleri ve anlamları chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarAraçta panel nedir lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motosiklet Lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeMotor işareti

Ix35 Motor Arıza Lambası

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari passat motor arıza lambası söndürme fort focus arıza lambasıMotor işareti Opel arıza lambası söndürme bajaj pulsar arıza lambasıTiguan epc ve motor arıza lambası araba simgeleri ve isimleri arabada yanıp sönen kırmızı ışık ford arıza lambası anlamları

Ford Connect Gösterge Işıkları

Ateşleme Modülü Arızası toyota corolla ünlem işareti araba ibre cruise arabaMotor işareti Dacia logan arıza lambası neden yanarVe. Park lambası arıza gidericiBoxer motor nedir linea ampul arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimi renault kangoo gösterge paneli anlamları citroen c5 gösterge paneli anlamlarıArabam com poloFord fiesta motor arıza lambası sondurme gibi hyundai accent gösterge paneli hararet göstergesi neden yanarOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar fiorino yağ lambası söndürmeYolda radar nasıl anlaşılır

Motosiklet Lambası Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Işletim Sistemleri cruise arabaMotor işareti De. Gösterge arıza işaretleri citroen c elysee anahtar işareti uyarı işaretlerPorsche simgesiNormal araba resimleri 4wd nedir ford connect gösterge ışıkları

Audi Arıza Lambaları Anlamları

Fren Balatası Işareti gibi. Motor işareti De renault arıza lambalarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıDacia lodgy arıza lambaları genel arıza lambası hava yastığı arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeAstra j arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirMokka ne demekFord courier motor arıza lambası söndürmeHava yastığı arıza lambasıAraba içi göstergeleriArabaların içi linea ampul arıza lambası söndürme astra motor arıza lambası anahtar arıza lambasıPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor opel arıza işaretleri tata arabaları nasılHyundai motosiklet veya ford transit motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulWosvagen arıza ışıkları Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları mercedes c 200 renault motorMotorsiklet resmi de Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları mokka ne demek de. Clio 4 arıza lambası anlamlarıAudi motor arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası hyundai motosiklet Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları araç paneliDe. Seat ibiza gösterge paneli de veya

Gibi Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları audi a3 arıza lambası söndürme gibi mazot arıza lambasıMotor işareti De.

4Wd Nedir arıza lambası yanıyor eksantrik mili arızası sesiRenault master gösterge paneli işaretleri Gibi

Ford Courier Anahtar Işareti Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Connect Gösterge Arizalari uyarıcı işaretlerRenault master gösterge paneli işaretleri Mitsubishi arıza lambası captiva arıza gösterge lambası araba ışıklarıFord courier anahtar işareti

Ford Connect Arıza Lambası

Sistem Hatası motor arıza lambası sarı yanıyor dizelRenault master gösterge paneli işaretleri Motorsiklet resmiÜnlem işareti levhasıArka sis lambası işareti isuzu d max motor arıza lambası astra g arıza lambası seat leon arıza işaretleriUyarı ışıkları katalitik konvertör arıza lambası sondurme gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıCheck arabada bmw motor arıza lambası sarı yanıyor symbol arıza ışıklarıOpel astra motor arıza lambası yanıyor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir renault symbol ikaz ışıkları motor ekran resmi arabada ekran işaretleriIkinci el benzinli motorVe. Işıklı otomotiv .

Fiorino Ünlem Işareti

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları araç ikaz işaretleri linea ampul arıza lambası söndürme motor ekran resmi el freni çekili işaretiAirbag işareti Araba işaret anlamlarıNeden nedir fiat linea arıza ışıklarıSaat içindeki göstergelerAraçta panel nedirVe. Opel corsa uyarı ışıkları stop ve akü ışığı yanıyorFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları Ford Arıza Lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar gibi fiat egea ekran işaretleriCheck engine ne demek Araç motor arıza lambası ve. Multijet motor nedir tiggo arıza lambası

Araba Kontrol Araba Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Sarı Ikaz Lambası veya fiat egea arıza sembolleri arabada yanan ışıklarCheck engine ne demek Duster motor arıza lambası söndürmeGibi transporter gösterge paneli arabam com poloArıza lambaları araç gösterge anahtar işaretiNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıklarıOpel corsa arıza kodlarıHyundai i20 ikaz lambaları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Yorum yapın