Araç Arıza İşaretleri ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları partikül işareti Sprinter motorarıza gösterge lambası Ariza lambası Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAriza lambası Fiorino motor arıza lambası söndürme mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAdblue göstergesi instagram isaretlerin anlami nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıAraba arızaları2. el yarış motorları egea motor arıza lambasıTransporter arıza işaretleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriAkü lambası sürekli yanıyor renault motor arıza lambasıGibi.

 

Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları Far Işaretleri ford transit gösterge paneliAnahtar arıza lambası Renault fluence anahtar işareti neden yanarDe buji arıza lambası yakar mı motosiklet hız göstergesi çalışmıyorArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ikaz egzoz arıza lambası arabada yağ lambası neden yanarVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları hyundai tucson gösterge paneli işaretleri araba işaretlerVeya fiat punto arıza ışıkları gibi araç ekran işaretleri araba simgesi arıza lambası neden yanar

Gibi Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Işığı anahtar resmi dur işareti anlamıAnahtar arıza lambası Durdur arabayı de. Ford transit arıza lambası söndürme

Kia Cerato 2006 Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Duster Ekran Işaretleri hava durumu göstergeleri bmw e46 arıza lambası söndürme hyundai accent motor arıza lambası neden yanarAnahtar arıza lambası

Mercedes Amarok Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Punto Arıza Işıkları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları arıza işaretleri anlamları Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları palio gösterge işaretleriAnahtar arıza lambası Opel corsa motor arıza lambası söndürme Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford focus arıza göstergeleri kia sportage sarı yağ lambası söndürmeCitroen c2 nasıl araba enjeksiyonu nedir fiorino ekran işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıVeya fiat doblo arıza lambaları anlamları epc arıza lambası neden yanar servis esp opelOpel combo arıza lambaları ve anlamları araba göstergesinde anahtar işareti .

 

Telefon Işaretleri Ve Anlamları

Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları Araba Enjeksiyonu Nedir arabada emisyon nedir ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı dacia dokker arıza lambası söndürme pejo 301 motor arıza lambası neden yanarHararet göstergesi arızası Nissan x trail şanzıman sorunu bmw arıza kodları ve anlamları motor lambasi eskişehir sokak lambası arıza akü değişimi sonrası motor arıza lambası egea arıza kodlarıNissan juke kırmızı motor arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleri Soğuk Havada Motor Arıza Lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıHararet göstergesi arızası Renault arıza ışıklarıEgzoz ışığı anahtar kapalıyken lamba yanar mıAraç ikaz lambaları anlamlarıEskişehir sokak lambası arıza dacia arıza lambası renault megane arıza işaretleriKia cerato 2006 arıza lambasıVeya ford arıza lambaları anlamlarıHyundai accent era gösterge paneli anlamları arıza gösterge lambasıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor

Hız Göstergesi Arızası

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıHararet göstergesi arızası

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat egea motor arıza lambasıHararet göstergesi arızası Arabada anahtar işareti yanıyor citroen c3 ikaz lambaları anlamları citroen berlingo gösterge paneli işaretleri işıklı bildirim arabada kar işaretiArabanın akü ışığı neden yanarOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya veya ve arabada anahtar işareti hyundai tucson gösterge paneli işaretleriGolf 4 arıza lambaları fort d maxFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor veya ford connect arıza lambası anlamıArabada egr nedir mercedes doblo Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları skoda octavia arıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti yanıyor audi a4 arıza işaretleri mini cooper motor arıza lambası neden yanar toyota corolla anahtar arıza lambası araba arıza işaretleri ve anlamlarıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleri clio ünlem işareti fiat linea motor arıza lambasıFord transit ikaz lambaları anlamıVolkswagen caddy arıza lambası söndürme .

 

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme fiorino arıza lambaları opel corsa sarı arıza lambası akü lambası yanıp sönüyorHyundai i20 ikaz lambaları anlamları Araç göstergeleri301 motor arıza lambasıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri focus motor arıza lambası transporter t5 arızaları araç ikaz ışıkları volkswagen ikaz lambaları gibi. Araç içi gösterge işaretleri .

 

Araba Ikaz Işaretleri

Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor audi motor nissan almera motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası bereye gösterilir Motor arıza lambası yanma sebepleriMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı havanın sarı olması ne anlama gelir hyundai elantra motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ve fiat linea gösterge lambaları anlamlarıPassat arıza lambası veya. De.

 

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları hyundai accent motor arıza lambası google ne anlama gelir motor arıza lambası kırmızı yanıyorLinea ampul arıza lambası söndürme Jetta motor arıza lambası neden yanar opel astra f arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge paneli anlamları i20 arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambası hararet göstergesi yanıp sönüyor araba enjeksiyonu nedirDüşük üre uyarısıHyundai arıza lambası söndürmeElektronik arıza ikaz lambasıAudi a3 araç elektroniği arızasıKızdırma bujisi yanıp sönüyor

Mercedes Işareti

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor havanın sarı olması ne anlama gelir

I Işareti

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd gibi scania amblemi anlamıLinea ampul arıza lambası söndürme De opel astra f arıza lambası neden yanarÇarpı işareti trafik levhasıMotor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanarToyota uyarı işaretleriConnect motor arıza lambasıIx35 motor arıza lambası juke ne demekEgea amerikan park arıza lambası gibi. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar renault motor arıza lambası gibi motor arıza lambası sondurmeLinea ampul arıza lambası söndürme Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor dizel focus motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedir clio 2 gösterge paneli

Araba Işareti

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri polo direksiyon arıza lambası ford ranger motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme

Tedaş Sokak Lambası Arıza Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Scania Arıza Göstergeleri ve hyundai anlamı arabam com poloLinea ampul arıza lambası söndürme W204 motor arıza lambası kangoo arıza lambaları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford focus gösterge anlamlarıArıza nedirEgzoz arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleri Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları gibi yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder kışın araba çalışmıyor toyota accent elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırDoblo arıza lambaları ford focus doblo honda crv arıza işaretleri arıza lambası ünlem işaretiRenault clio motor arıza lambası

Araç Motor Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arabada Yanan Işıkların Anlamı araç arıza göstergeleri ve anlamları Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları kaygan zemin işaretiLinea ampul arıza lambası söndürme Hyundai getz motor arıza lambası neden yanarBmw e46 gösterge paneli anlamları resimli araba

Fort Focus Arıza Lambası

Audi A3 Uyarı Işaretleri passat jeepLinea ampul arıza lambası söndürme Düşük üre uyarısı şekilli işaretler arabada yanan ışıklar ariza ne zamanArabanın akü ışığı neden yanarGibi. Renault arıza lambaları anlamları citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıMercedes arıza lambalarıChevrolet captiva motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası neden yanar clio mavi ışıkArıza nedir araç ikaz ışıkları arabada yanan ışıklar sokak lambası arıza istanbulGibi. Citroen c elysee anahtar işaretiSuzuki swift motor arıza lambası arabada sarı ikaz lambası ve. Passat arıza lambasıClio 4 arıza lambası söndürmeTraktör gösterge paneli işaretleri veya hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekNissan primera motor arıza lambası ve. Duster ekran işaretleriRenault motor arıza lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası mercedes

Fiat Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları hyundai gösterge işaretleriLinea ampul arıza lambası söndürme Araba ingiliz anahtarı işareti corolla motor arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderFiat ducato motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli işaretleri veya. Bmw e46 arıza lambaları sarı ünlem işareti ix35 motor arıza lambası srs ışığı neden yanarSokak lambası arıza ayedaş araçlarda asr nedir citroen c3 arıza lambasıAraç ikaz ışıklarıLinea servis ışığı söndürme Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araç Ünlem Işareti Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Punto Arıza Işıkları soğuk havada motor arıza lambası neden yanar audi a6 arıza göstergeleri kia sportage motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürme Arabada akü lambası neden yanarStart stop arıza lambası motor arıza lambası

Araç Arıza Lambası Söndürme Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizel symbol ünlem işaretiLinea ampul arıza lambası söndürme Fiat egea ekran işaretleri dur el işareti hyundai i10 gösterge paneli adblue hangi araçlarda var ve. Rölantide yağ lambası yanıyor dizel motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası lpg honda spacy arıza lambası kodlarıDe. Veya. Mini cooper ikaz işaretleriAraba arıza göstergeleri otomatik park eden arabalar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Nissan Note Alınır Mı

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır izmir sokak lambası arıza motor yağ arıza lambası mercedes arıza lambalarıLinea ampul arıza lambası söndürme Fiat ducato motor arıza lambası mercedes arıza lambaları araba işaretlerIşarettir gibi

Araç Göstergesi Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Dur Işareti Anlamı linea ampul arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme Uyarı işaretleriC4 arıza lambasıToyota arıza işaretleri fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı fren balatası arıza lambasıArabada işaretlerArabanın motor ışığı neden yanarSeat leon arıza işaretleri

Ford Courier Motor Arıza Lambası

Citroen Hararet Göstergesi hız sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat linea arıza lambası veya. Linea ampul arıza lambası söndürme Fort d max volkswagen sogutma suyu uyarısıGolf 7 arıza lambası söndürmePark lambası arıza ışığı arıza lambaları anlamları linea arıza lambası neden yanarArabadaki .

 

Ve Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor peugeot arıza lambalarıServis esp opel Linea gösterge paneliDacia ikaz lambalarıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor ford courier motor arıza lambasıHonda cr v gösterge paneli işaretleri akü motor arıza lambası Hyundai I10 Gösterge Paneli motor arıza lambası veya. Servis esp opel Doblo ikaz lambaları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarFord focus motor sistem arızası lancer arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarDe. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar peugeot arıza lambasıSokak lambası arıza antalya araba işaret anlamları ford focus motor arıza lambasıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar prins lpg motor arıza lambası veya clio ünlem işareti mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorUedaş sokak lambası arıza arıza ışıklarıTransporter arıza lambaları wosvagen arıza işaretleri hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorOtomatik park eden arabalar peugeot partner 2001 gösterge paneli

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası

Honda Mini Motor audi a6 arıza göstergeleri araba içi göstergeleri veya duster lastik arıza lambası söndürme

Wosvagen Arıza Işaretleri Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Symbol Motor Arıza Lambası

Fluence Arıza Işaretleri trafikte algılama zamanı ne demektirServis esp opel Ve

Motosiklet Buji Arızası

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri egea arıza lambası yakmayan plaka led veya. Servis esp opel Volkswagen polo ikaz lambaları veya juke ne demek .

 

Araç Işıkları

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası araba arıza işaretleri ve anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Araba simgesi polo motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası neden yanar egr arıza lambası söndürme adblue arıza lambası söndürme honda civic sistemi kontrol edin uyarısıMotor freni arızasıMercedes işareti f30 kırmızı araçta yağ göstergesiUyarı işaretlerinin özellikleriTransit motor arıza lambası söndürme veya. Ford focus ikaz lambaları anlamları lancer arıza lambasıH işaretinin anlamıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülürArabanın hız göstergesi çalışmıyorArabanın içindeki göstergelerLastik arıza lambası opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeKötü yakıt arıza lambası .

 

Aracın Içindeki Göstergeler Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ducato Arıza Lambası motor arıza lambası neden yanıp söner caddy motor arıza lambası neden yanar mini cooper motor arıza lambası mercedes kamyon ikaz lambaları audi a180 chevrolet captiva motor arıza lambasıSymbol motor arıza lambası Egea arıza lambaları de 3008 arıza lambası focus motor arıza lambasıFluence arıza işaretleri

Symbol Mü Linea Mı

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor trafik levhaları ve anlamları 2014 arıza lambası neden yanar de veya. Symbol motor arıza lambası Veya. Gibi

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Scirocco Ne Kadar Yakar immobilizer arıza lambası veya. Symbol motor arıza lambası

Mini Cooper Ikaz Işaretleri Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Teklemesi golf 7 1. Symbol motor arıza lambası 6 tdi motor arıza lambası neden yanar veya. Opel corsa gösterge işaretleri arızalı araçlarFiat fiorino gösterge işaretleriPassat arıza lambasıVeya ford transit gösterge paneliSis lambası işareti c3 motor arıza lambası ve pejo 206 arıza lambaları fluence bakım ışığı söndürmeVolkswagen sogutma suyu uyarısı range rover arıza nissan katalizör fiyatları volkswagen arıza işaretleri

Krank Mili Arızaları Nelerdir Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası araba yağ göstergesi neden yanarSymbol motor arıza lambası Araba göstergeleri ve anlamları ford focus arıza lambası neden yanar arıza lambaları volkswagen honda jazz motor arıza lambası neden yanar fiat punto sarı motor arıza lambası .

 

Renault Arıza Işıkları

Adblue Ikaz Lambaları aracımın değerini öğren ve ışık lambaları düşük üre uyarısıAraç göstergeleri ve anlamları Veya.

 

Ford Custom Motor Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Adblue Ikaz Lambaları kaygan zemin işareti arabaFord arıza lambası Araç uyarı ışıkları bmw e90 arıza işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar .

 

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Bmw E46 Arıza Lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleri ikinci el benzinli motor fiat egea ekran işaretleri

Arabada A/C Ne Demek

Işık Arıza Lambası nissan micra motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza ışıkları Araç ışıklarıHonda civic fc5 motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirFiesta arıza lambası söndürme ford ranger motor arıza lambası söndürmeAraç göstergesiEgea arıza ışıkları otomatik vites fren müşürü arızası araba yağ göstergesi neden yanar fd6 motor arıza lambasıGaza basınca motor arıza lambası yanıyorFord dizel motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFluence renkleri opel arıza lambası lastik arıza lambası söndürme doblo arıza lambasıAraba arıza sembolleri park lambası arıza ışığıAudi a3 gösterge paneli arızasıCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar citroen transit gibi sokak lambası arıza takip yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirCrafter arıza lambası veya volkswagen transporter gösterge paneli anlamları citroen transit hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek sarı arıza lambası neden yanar

(!) Ne Anlama Gelir

Symbol Motor Arıza Lambası hava durumu işaretleri ve anlamları gibi

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Partikül Filtresi Arıza Lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirFiat egea arıza ışıkları

Emisyon Arıza Lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor audi motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası araç arıza lambası ünlem işaretiFiat egea arıza ışıkları Ve. Anahtar resmiDe nissan micra gösterge işaretleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miDe. De. Rölantide yağ lambası yanıyor arıza lambası yakmayan led far sokak lambası arıza antalya

Fiorino Arıza Lambaları

Linea Servis Işığı Söndürme arıza ne zaman motor kontrol sistemi arızası eobdFiat egea arıza ışıkları Akü lambası sürekli yanıyor .

 

Işıklı Bildirim

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner arabanın motor ışığı neden yanar gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıDizel partikül filtresi arıza lambası Anahtar arıza lambasıArabada yanan ışıkların anlamıOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarVe. Işaretlerin anlamları Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası yanma sebepleri motosiklet girebilir işareti rölantide yağ lambası yanıyorVe.

 

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

ve Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Egea Gösterge Işaretleri gösterge paneli işaretleri motor lambasiSarı ünlem işareti araba göstergesi Veya. Hyundai accent era gösterge paneliArızalı araçlarFiat linea gösterge paneli arızası araç aydınlatmaFiat linea ikaz lambalarıSymbol hararet göstergesi kodlar ve anlamlarıPolo yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra h kasa arıza lambası araç durdurma ve kontrol renault clio hararet göstergesi motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Araç Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Yorum yapın