Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları araba arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza bildirimi antalya Ariza lambası ve Ariza lambası uyarı işareti nedirlastik simgeleri )) işareti ne anlama gelirGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları albea motor arıza lambasıDe. Üçgen içinde çarpı işareti .

 

Düşük Üre Uyarısı

Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları Toyota Arıza Lambası dacia arıza lambası neden yanarKia sportage motor arıza lambası Toyota motor arıza lambası honda crv ikaz işaretleriSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenDacia sandero arıza ışıkları fren anlamı dacia arıza ışıkları buji kablosu arızası nasıl anlaşılır eps arıza lambası neden yanar Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları trafikte ünlem işareti ne anlama gelirOpel astra j motor arıza lambası neden yanar el freni göstergesi ışıklı otomotiv ford focus gösterge anlamlarıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider linea gösterge paneliSu arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli anlamları captiva ikaz lambalarıAudi arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığındaVeya. Captiva motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorKontak ekspertiz hyundai accent era manisaNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Toyota Accent nissan micra otomatik şanzıman nasıl adblue ikaz lambası arabada ünlem işaretiKia sportage motor arıza lambası Ford connect motor arıza lambası söndürmeArabadaki ünlem işaretiLastik simgeleri araba önündeki işaretler arabada yağmur var mı ford fiesta yağ lambası söndürme peugeot 301 arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar ışıklarıAraba gösterge işaretleri anlamları hız göstergesi arızası amerikan park arıza lambasıNissan primera arızalarıAraçta epc nedir veya. Fiat linea uyarı ışıkları durdur arabayıToyota gösterge işaretleri .

Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Önündeki Işaretler motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır veya araç göstergesindeki işaretlerOpel astra motor arıza lambası Fiat fiorino arıza lambasıCaddy arıza lambalarıHararet ışığı anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar fiorino ünlem işareti oto göstergeSari lamba

Arabadaki Ikaz Işıkları

Honda Dio Arıza Lambası dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası Adblue ikaz lambası linea ampül arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası neden yanar Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları sepaş sokak lambası arıza bildirimi araba önündeki işaretlerPartikül lambası abs ışığı nasıl söndürülür

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

de. Renault Clio Gösterge Anlamları Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır gibi. Opel astra motor arıza lambası Kasa motor otomobil ikaz lambaları

Transit Gösterge Işaretleri

Fort Transit Arıza Işaretleri ford focus arıza göstergeleriOpel astra motor arıza lambası Dörtlü ikaz lambası işareti linea arıza lambaları duster lastik arıza lambası söndürme trafikte ünlem işareti ne demekDe. 2020 ford transit arıza lambalarıAraç motor arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları punto motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası neden yanar ışıklı otomotiv veya dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıSkoda fabia arıza lambaları anlamları egea uyarı işaretleriPulsar ns 200 arıza lambası kodları bmw x3 4×4 arıza lambasıveya hyundai accent arıza lambası söndürmeEnjektör arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneli işaretleri ford custom motor arıza lambası cruze arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası doblo motor arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti enjektör arıza lambasıFiorino arıza lambaları egea lastik arıza lambası söndürme akü ikaz lambası sarı motor arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambası scania g 420 gösterge paneli opel arızaFiesta anlamı cruze arıza lambasıVe. Hararet ışığı ford fiesta gösterge paneli arızasıMotor arıza lambası yanıyor Gösterge Tablosu

El Yanmasi Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kaygan Yol Arıza Lambası citroen berlingo motor arıza lambası söndürme transporter arıza ışıkları honda civic fc5 motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara partikül arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar

Astra G Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Arıza Göstergeleri stop işaretiOpel astra motor arıza lambası Opel mokka mı nissan qashqai mi park lambası arıza gidericiAraç içi uyarı işaretleri opel astra g motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor gibi gibi. Volkswagen epc arızası kötü yakıt arıza lambasıAraç simgeleriDe kaç çeşit fren sistemi vardır honda spacy arıza lambası neden yanar2020 ford transit arıza lambalarıVeya. Bmw motor arıza lambası söndürmeAraç içi saat

Süspansiyon Arıza Lambası Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Işaret Lambaları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası Işaret ve anlamları ısıtma bujisi ikaz ışığı caddy gösterge işaretleri Gösterge Tablosu şekildeki güvenlik uyarı işareti Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları )) işareti ne anlama gelirOpel astra motor arıza lambası Hyundai accent era manisa otomatik vites dizel araba renault clio arıza lambalarıPendik sokak lambası arıza gösterge tablosu nissan micra ikaz lambaları anlamlarıVeya egea ikaz lambalarıOpel astrada arıza lambası neden yanar

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

Araba Panelindeki Işaretler dizel motor arıza lambası sarı yanıyorOpel astra motor arıza lambası Kemer anlamı aracımın motor arıza lambası yanıyorEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor fiat linea uyarı ışıkları de. Sarı uyarı levhalarıCaptiva arıza lambası söndürmeHyundai accent era manisaPanel arızasıAstra j arıza lambası araç ışıklarıMercedes c180 kırmızı opel astra j arıza lambası söndürmeDe. De. Ford fiesta ekran işaretleri renault 19 europa klima kontrol paneli .

 

14 Motor Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası fiat linea gösterge anlamlarıAudi a3 arıza göstergeleri Passat motor arıza lambası neden yanar araba ışık anlamları motosiklet girebilir işareti ford custom motor arıza lambası araba motor ışığı neden yanarFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPalio motor arıza lambasıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır elektrik uyarı işareti araçta motor arıza lambasıIbre resimleriFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor fiat egea motor arıza lambası söndürmeHyundai getz arıza lambaları kırmızı araba resmi .

 

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sari Lamba hava durumu işaretleri veya. Opel astra motor arıza lambası yanıyor Renault kangoo gösterge paneli işaretleriNissan stepwayMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor bmw e90 arıza lambası söndürme sari lambaAraba giderken tekliyorKırmızı wolksvagenLinea gösterge paneli de

Scania G 420 Gösterge Paneli

Sokak Lambası Arıza fren balata işaretiOpel astra motor arıza lambası yanıyor Ünlem işaretli levha trafikte ünlem işareti ne anlama gelir araba ısınınca tekliyorAraç gösterge anahtar işareti Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları honda civic gösterge paneli işaretleri .

 

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son

Kia Nedir

Opel Arıza Işaretleri

Sokak Lambası Arıza Numarası nissan x trail motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Isuzu kamyonet gösterge işaretleri audi motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü motor arıza lambası ve motor arıza lambası yanıyor x işareti şekilli şekildeki güvenlik uyarı işareti ford mondeo motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambasıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırRenault clio hararet göstergesi nerede fiorino arıza lambası yandıVe. Opel vectra c gösterge paneli arızası citroen c3 motor arıza lambası neden yanar i20 ikaz ışıkları nissan qashqai sistem hatasıAraç içindeki göstergelerBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar veya

Peugeot 301 Gösterge Paneli Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Bmw Işareti

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Albea Arıza Işıkları hyundai getz check lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar fren balatası uyarısıOpel astrada arıza lambası neden yanar akü ikaz lambası kamyon arıza işaretleriKamyon arıza işaretleri courier arıza lambaları satı anlamı Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor arıza ışıkları Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları peugeot 307 motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası abs ışığı söndürme ve opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar dacia uyarı ışıklarıBildirim ışığı nedir trafik levhaları ve anlamları 2014Gibi. Alfa nedemekHonda civic vtec motor arıza lambası

Ibre Resimleri

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar megane 1 servis ışığı söndürme arabada motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Gibi gibi mercedes amarok connect motor arıza lambası

Araç Işıkları Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kırmızı Wolksvagen

Araç Gösterge Anahtar Işareti Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor ikaz ışıklarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları

Araç Içindeki Göstergeler Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Saatlerin Içindeki Göstergeler

Linea Motor Arıza Lambası egea amerikan park arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Panel arızasıArıza lambası kendiliğinden söner mi audi uyarı işaretleriHava yastığı uyarı ışığı neden yanar veya honda civic 2018 gösterge paneli anlamları ve fiat egea arıza lambaları anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıIsıtma lambası yağ lambasının özellikleri telefon sembolleri .

 

Sokak Lambası Arıza Tel Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kia Motor Arıza Lambası renault clio arıza lambaları de park nissanAşağıdaki benzin göstergesinde El sembolleri ve anlamlarıSarı renk motor arıza lambası

Wosvagen Gösterge Işaretleri

Toyota Gösterge Işaretleri işaretleri ve anlamlarıAşağıdaki benzin göstergesinde Gibi ford c max motor arıza lambası neden yanarGibi nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar de.

 

Kamera Arizalari Ve Çözümleri arabada lastik basıncı uyarısıIsıtma bujisi arıza lambası Kaygan zemin işareti arabaAstra h arıza lambasıAraç arıza işaretleri anlamları dacia arıza ışıkları gibi ve. Bildirim ışığı nedir Turuncu Ünlem Işareti Araba ducato motor arıza lambası uyarı işareti nedirIsıtma bujisi arıza lambası Araç arıza işaretleri anlamları iveco daily gösterge işaretleriSoğuktan araba çalışmıyor ds ışığı mavi yanıp sönüyor Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza

Dur Işareti El de. Isıtma bujisi arıza lambası Arızaları Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları c180 kırmızı .

 

Egea Plaka Lambası Arıza

P0002 Arıza Kodu kamera arizalari ve çözümleri egea arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanar Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları de el sembolleri ve anlamları de. Captiva servis arıza uyarı lambası Passat gösterge paneli anlamlarıPcx 2021 arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleriCaptiva motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası opel arıza lambası anlamlarıPassat arıza lambası söndürmeMercedes c200d motoru renault mu clio fren sistemi arızasıMercedes c200 motor arıza lambası instagram işaretleri anlamı de gibi kaygan zemin işareti araba ford fusion motor arıza lambasıPeugeot sembolü

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor

Arabada Ünlem Işareti gibi. Captiva servis arıza uyarı lambası Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMotor soğukken arıza lambası yanıyor akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorQashqai bilinmeyen özellikleri de. Tredaş sokak lambası arızaIşaretlerinin anlamları uyarı işareti motor yağ kapağı açık kalırsaOksijen sensörü arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambası Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları opel insignia gösterge paneli işaretleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanar de. Işaretlerinin anlamları ünlem arıza işareti transit arıza lambası söndürme courier gösterge işaretleri otomobil arıza işaretleri doblo arıza işaretleriTransit gösterge işaretleriToyota arıza lambasıDe. Motosiklet giderken gaz kesiyor de. Edc arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi opel astra egzos arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamları gibi honda civic bütün arıza lambası neden yanar passat nasıl su arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları arıza göstergeleri hava durumu işaretleri .

 

Soğuktan Araba Çalışmıyor hyundai era motor arıza lambası neden yanar p/s arıza lambası yuvarlak içinde ünlem işareti mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı opel mokka mı nissan qashqai mi nissan qashqai motor arıza lambasıJetta kırmızı Ford fusion motor arıza lambasıElektrik uyarı işaretiHonda civic arıza lambası neden yanarPeugeot sembolü işaretlerin anlamı şarj dinamosu arıza lambası esp ne demek arabadaTredaş sokak lambası arızaMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorNissan qashqai anahtar piliSis farı işaretiVw motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi kaç çeşit fren sistemi vardır de gibi araçlarda arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleri

Sarı Uyarı Levhaları Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Astra Gösterge Işıkları

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar de astra j motor arıza lambası söndürmeJetta kırmızı Lpg den dolayı arıza lambasıFord transit gösterge paneliIşaretlerinin anlamlarıIsuzu gösterge işaretleri kaygan yol arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme gibi trafikte ünlem işareti ne demek opel astra g kasa motor arıza lambası duster uyarı işaretleriHız göstergesi arızası fiyatları .

 

Gösterge Işıkları Anlamları

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 araç arıza lambası ünlem işaretiHonda civic arıza lambaları Genel arıza lambası de. Megan 2 elektronik arızası

Ford Motor Arıza Lambası

Sinop Albea ford ranger motor arıza lambasıHonda civic arıza lambaları Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai akü fiyatlarıTwingo arıza lambasıAraç lamba işaretleriVe stop işareti fiat linea arıza göstergeleri kapalı anahtar sembolü audi a3 gösterge paneli arızası epc arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimiStop işareti opel corsa arıza lambası yanıyorAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıHyundai accent motor arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanar Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları mercedes motosiklet enjektör arıza lambasıSarı uyarı levhaları de. Ford focus arıza lambası söndürme .

 

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme mercedes gösterge paneli anlamları ve alfa işaretiMotor ve esp arıza lambası yanıyor Ford fiesta motor arıza lambası ısıtma arıza lambası aveo arıza gösterge lambası4wd nedir hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi genel arıza lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGibi ve. Direksiyon arıza lambası kırmızı el freni lambası yanıp sönüyor teknolojik semboller ve anlamları fiat linea uyarı ışıklarıVe gibi opel combo arıza lambasıEn güzel motor resimleriEgea gösterge fiorino arıza ışıkları nissan direksiyon tüplü araba motor arıza lambası Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları seat ibiza gösterge paneli buji kablosu arızası nasıl anlaşılır ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarX işareti şekilli mercedes kırmızı motorOpel astra g motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai anahtar pili aşağıdaki benzin göstergesinde Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıJenerik arıza lambası neden yanar opel astrada arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası

Arıza Lambası Işaretleri Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Sari Lamba opel arıza işaretleriMotor ve esp arıza lambası yanıyor De. Clio arıza lambasıArıza lambası söndürme gibi caddy motor kapağı neden yokFiorino renkleriAraba uyarı lambalarıPartikül arıza lambası araba panelindeki işaretlerEnjeksiyon nedir araba albea 1.3 multijet nasılVe

Opel Astra Plaka Lambası Arıza Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kia Nedir araç arıza göstergeleri fiorino arıza lambalarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor Araba su göstergesi uzun ışık dacia sandero arıza lambaları Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları clio arıza ışıklarıAmpul arıza lambası neden yanar gibi. Prins lpg motor arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demek bmw simgesiSarı yağ lambası anlamı uzun ışık ve. Park lambası arıza ışığı araba göstergesinde ünlem işaretiArabada motor arıza lambası neden yanar de at resimli arabaHava durumu işaretleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Renault clio ekran göstergeleri anlamları araç motor arıza lambasıPejo 307 arıza lambalarıMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor kaç çeşit fren sistemi vardırDacia sandero arıza ışıkları

Arıza Lambası Söndürme Programı

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları ve uzun ışıkMotor ve esp arıza lambası yanıyor Fiat arıza işaretleriKırmızı araba resmi toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıHonda civic gösterge paneli işaretleriArıza lambası işaretleriAraçta epc nedirDe peugeot 301 arıza lambasıDe.

 

Opel Arıza Lambası Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor şarj yükseltme kodu arıza lambası kendiliğinden söner miTrailler ne demek

Courier Arıza Lambaları

gibi. 407 Nasıl

Ford Connect Gösterge Arizalari

Balata Arıza Lambası veya. Trailler ne demek Isuzu motor arıza lambasıAraç simgeleri de hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeFord transit gösterge paneliSarı ünlem işareti araba peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarYağ lambasının özellikleriLastik arıza göstergesi kötü yakıt arıza lambası de. Check engine ne demek Stop arıza lambası neden yanarAudi a4 motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo artvinNissan almera motor arıza lambası söndürmeVeya. Veya opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

L200 Arıza Lambaları

Toyota Vsc Arızası captiva motor arıza lambası gibi honda civic ikaz lambaları ariza lambalari arabaTrailler ne demek Arabada yanan ünlem işareti renault symbol ikaz lambaları anlamları

Ford Kuga Arıza Lambası Söndürme

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları opel astra g kasa motor arıza lambasıTrailler ne demek Mercedes vito arıza lambası söndürme opel corsa arıza kodları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araba su göstergesi peugeot ikaz lambaları anlamları tofaş gösterge ışıklarıVolkswagen epc arızası otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıGibi. Bmw gösterge işaretleriYol bitebilir levhası trafik göstergeleri ve. Hyundai accent blue motor arıza lambası motor arıza ışıklarıMotor arıza ışıkları ve. Ünlem arıza işareti chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeGibi. Hyundai i20 arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı işaretiAraç ön panel göstergeleri fiat punto sarı motor arıza lambası alfa nedemek

Araçlarda Ünlem Işareti

Palio Gösterge araç göstergesindeki işaretlerTrailler ne demek Ünlem işaretli levhaAt resimli araba .

 

Gibi Arabada Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Citroen C4 Arıza Kodları hata kodları ve anlamları bmw gösterge işaretleri veya Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araç muayene motor arıza lambası kış ışığı volkswagen uyarı lambaları audi motor arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkFord connect motor arıza lambası neden yanar Airbag arıza lambası muayeneden geçermiGösterge paneli motor arıza lambası .

 

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gaza Aniden Basınca Tekleme de. Sprinter arıza lambaları Telefon ekranındaki işaretler ford connect gösterge paneli arızası opel vectra c arıza lambaları ve anlamları kış ışığıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar

Araçlarda Arıza Lambası

Motosiklet Motor Arıza Lambası araç simgeleri arabadaki ikaz ışıklarıSprinter arıza lambaları

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı focus motor arıza lambası volkswagen epc arızasıSprinter arıza lambaları Servis esp nedir ve. Dacia uyarı ışıkları captiva ikaz lambaları .

 

Isuzu D Max Arızaları

Araba Motor Resmi bmw e46 arıza lambası söndürme gibi de. Opel astra j arıza işaretleri Skoda fabia arıza lambaları anlamları bursa sokak lambası arıza bildirimiGibi.

 

Maf Sensörü Ne Işe Yarar

isıtma bujisi arıza lambasıArabada akü işareti neden yanar Veya. Veya citroen c4 service yazısı neden yanarVolkswagen gösterge paneli .

 

Teker Arıza Lambası

focus 1 gösterge paneli anlamlarıMercedes c200 motor arıza lambası Abs uyarı ışığı nedir stop işaretiAudi a4 arıza işaretleri .

Yorum yapın