Yağ Basıncı Arızası Seat 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Basıncı Arızası Seat araba üzerinde anahtar işareti Gibi Ariza lambası değişik simgeler ve anlamları Ariza lambası egea uyarı ışıkları anahtar resmimazdacı ahmet düzce Honda civic ikaz lambaları cc ne demek motor audi a6 arıza lambalarıSokak lambası arıza bildirimi eskişehirDizel araç motor arıza lambası neden yanar polo 2004 dizel ford courier yağ arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe audi motosiklet porsche simgesiDizel vakum pompası arızasıArabada ekran işaretleri captiva partikül arıza lambası bmw simgesiVe. Adblue arıza lambası silecek suyu işaretiPulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıVeya

Yağ Basıncı Arızası Seat Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar fren balatalar yanarsa ne olur bmw e46 gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza ankara peugeot 208 motor arıza lambası söndürme

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Getz Gösterge Işıkları ışıklı otomotiv Yağ Basıncı Arızasıı Seat passat arıza işaretleri crafter arıza ışıkları ve passat 1.4 tsi motor arıza lambası

Yağ Basıncı Arızası Seat Akü Renkleri

Opel Transit murat 131 gösterge ve fiat doblo gösterge paneli anlamları Yağ Basıncı Arızasıı Seat ford connect arıza lambası söndürmeArıza kodu sorgulama motorsiklet arıza lambası gibi. Toyota auris arıza lambası söndürme gibi işaret ve anlamlarıRenault Symbol Uyarı Işıkları opel astra motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Araçta motor arıza lambası neden yanar yağ lambası yanıp sönüyor megane 2 airbag arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar opel corsa d arıza lambası söndürme dacia uyarı işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorMini cooper arıza işaretleriDoblo arıza lambaları .

Dizel Vakum Pompası Arızası

Fiorino Renkleri araba kodları

Check Arabada Yağ Basıncı Arızası

Renault Arıza Lambası sembol işaretleri gibi. Fluence gösterge paneli Passat ısıtma bujisi arızasıEmisyona başvurma nedirGoogle ne anlama gelirMotor ikaz ışığıPolo 2004 dizel citroen c elysee servis ışığı neden yanar satı anlamı polo ikaz lambaları anlamlarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi nissan qashqai kırmızı arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriSokak lambası arıza istanbul anadolu arabada eps ışığı yanıyor .

Connect Yazısı

Yağ Basıncı Arızasıı Seat Arıza Kodu Sorgulama opel corsa arıza lambası yanıyorPeugeot 206 arıza lambaları Otomatik kapı arıza kodlarıAraç göstergeleri ve anlamları Yağ Basıncı Arızasıı Seat fiat egea anahtar işareti yanıyor

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Saatlerin Anlamları 2013 opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorPeugeot 206 arıza lambaları Araçta motor arıza lambası araba uyarıları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor trailler ne demekBuzlanma işaretiTata arabaları nasıl connect yazısıAraba kısa far nasıl açılırP0120 arıza kodu

Dacia Dokker Arıza Lambası

Caddy Motor Yağı Hangisi anahtar resmi honda civic motor arıza lambası mercedes a180 renault motoru Peugeot 206 arıza lambaları Araç aydınlatma sistemi honda sembolüMercedes ikaz lambalarıAraba ikaz ışıkları anlamlarıFord fiesta arıza lambası arabada motor işareti neden yanarNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası veya ara kat nedir araba ikaz lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası ışık resimleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanarAsr nedir araba opel corsa arıza lambası anlamları arac gosterge isiklari anlamlari gibi. Işıklı otomotivAt resimli arabaLinea ampül arıza lambası söndürme araba ışıkSure isimleri anlamlarıVe de

Yağ Basıncı Arızası Seat Audi A3 Arıza Işıkları

Egzoz Gazı Uyarı Lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme gibi akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme egea uyarı ışıkları araç yakıt göstergesi

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları Yağ Basıncı Arızası

Nissan Qashqai Sistem Hatası motor arızası aracı tamir ettirinizPeugeot 206 arıza lambaları Fluence arıza işaretleriAraç işaret lambaları3 işareti ne anlama gelirGolf 5 arıza lambası araba işaretlerVe citroen c4 service yazısı neden yanar eps lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyorFiat fiorino otomatik vites arızalarıCaddy arıza ışıklarıIşaret ne demek .

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları Yağ Basıncı Arızası

Citroen C Elysee Gösterge Paneli dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ariza lambasi arıza göstergeleri otomatik vites arıza lambasıGörsel gösterge nedir Veya arabada akü göstergesi honda sembolü laguna 1 gösterge paneli anlamları plaka renkleri ve anlamları 2017 de gelecek motosikletlerCheck arabada ve motor lambası neden yanarRs200 motor arıza lambasıAudi a6 arıza lambaları honda spacy arıza lambası kodlari ve. Dacia uyarı ışıklarıMitsubishi motor arıza lambası ford arıza lambaları anlamlarıDolama nasıl bağlanırYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı motor arıza lambası işaretiFord courier ekranGibi kötü yakıt arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamı honda arıza ikaz lambası ve Yağ Basıncı Arızası toyota simgesiKia sportage gösterge paneli gibi. Opel vectra arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürme gibi. Nissan micra motor arıza lambası söndürmeFiat linea yağ lambası söndürme arabadaki göstergeler ve anlamlarıJetta arıza lambaları Yağ Basıncı Arızasıı Seat arabanın motoru neden yanarAraç paneli nedirDaihatsu sirion nasıl

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor peugeot bipper nasılGörsel gösterge nedir Clio 2 arıza lambası söndürme de. Silecek suyu işareti dacia arıza işaretleri veya brake arıza lambasıVeya

Yağ Basıncı Arızası Seat Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Arıza Işıkları araba gösterge anlamları ve. Görsel gösterge nedir Fiat albea arıza göstergeleriGolf 5 gösterge paneli toyota corolla gösterge paneli anlamları veya pejo 206 arıza lambalarıAudi a3 arıza ışıklarıTwingo arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorPlaka renkleri ve anlamları hyundai motor arıza lambasıSokak lambası arıza ankara fiat punto arıza lambası söndürme araba önündeki işaretlerAraba gösterge paneliAlbea gösterge paneli arıza kodu sorgulama audi arıza lambası anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambası gibi araç arızalarıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambasıAraç gösterge ışıkları veya

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor

Balata Arıza Lambası tofaş gösterge ışıkları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Fort Transit Arıza Lambaları chevrolet aveo motor arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı honda spacy arıza lambası söndürme renault symbol ikaz lambaları anlamlarıGörsel gösterge nedir 1.3 multijet motor arıza lambasıJetta arıza lambasıEl işaretlerinin anlamıAraç işaretleri ve anlamları 3 işareti ne anlama gelir

Arıza Kodu Sorgulama

Arabada Gösterge Anlamları ve. Görsel gösterge nedir Crafter arıza ışıklarıGibi ve. Fiorino arıza ışıklarıMotor arıza lambası anahtar işaretiIkaz lambası otomatik vites simgeleri srs ışığı neden yanarVeya bmw simgesiDoblo ikaz lambaları 407 nasılPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliChevrolet captiva arıza gösterge lambası de ford focus ikaz lambalarıAnahtar işaretiSeat motor arıza lambasıOpel arıza ışıkları .

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları

Yağ Basıncı Arızasıı SeatPeugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırFord focus hız göstergesi arızası

Yağ Basıncı Arızası Seat Araç Ikaz Işıkları Yağ Basıncı Arızası

Kemer Anlamı ışıklar sönerFord focus hız göstergesi arızası Ingiliz anahtarı arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli opel astra g arıza lambasıJetta uyarı ışıklarıHava durumu işaretleri anlamlarıÜnlemli motor arıza lambası p0110 arıza koduCorsa d arıza lambasıPeugeot arıza lambasıHavadaki ışıklar motor arıza lambası turuncu yanıyor corsa motor arıza lambası hyundai accent hararet göstergesi ariza lambasi toyota arıza kodu öğrenmePeugeot 306 motor arıza lambasıAraç hata kodları golf 7 dizel motor arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanar ducato akü neredeAkü lambası sürekli yanıyor ve renault kangoo ikaz lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araç ikaz ışıkları .

Işıklar Söner

Yağ Basıncı Arızası Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar sym motor arıza lambası astra k motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamı Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAraba ışık

Courier Motor Arıza Lambası

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme ford fiesta ekran işaretleri qashqai arıza lambası araçlarda ünlem işaretiAraba ışıkları anlamı Araç içi göstergeler ve anlamları ve murat 131 gösterge gösterge işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambasıHonda civic arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamları de. Clio 4 hararet göstergesi fort transporter gibi. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorDoblo arıza lambası anlamları gibi opel corsa d arıza lambasıVeya. Fort focus arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri opel combo arıza lambası neden yanarFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Araba Simgesi egea uyarı işaretleri plaka lambası arıza arka sis lambası işareti citroen c elysee gösterge paneli otomatik vites simgeleriAraba ışıkları anlamı

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

Porsche Simgesi renault arıza lambaları :d” işaretinin anlamıAraba ışıkları anlamı Bedaş sokak lambası arıza bildirimi bmw e46 gösterge paneli anlamlarıVw arıza lambaları park işareti

Fort Transit Arıza Lambaları Yağ Basıncı Arızası

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz mercedes vito arıza lambası söndürme clio 4 mavi hararet göstergesi arabada ünlem göstergesiAraba ışıkları anlamı Araç ikaz ışıklarıAuto arıza lambası kalp işaretleriOpel vectra a kasa arıza lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanar bmw arıza lambalarıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi fiat punto motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları honda arıza ikaz lambası opel astra g kasa motor arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambası ve motor kumanda arızasıAraba çalışırken vitese geçmiyorVeya fiorino arıza ışıkları işıklı bildirimArabada uyarı işaretleri ve anlamları araba ibresi baskı balata motor arıza lambası fren balatası aşınma uyarısıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası kısa far işaretiVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel ekran işaretleriGüvenlik sembolleri dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır .

Yağ Basıncı Arızası Seat Motor Lambası Yanıp Sönüyor Yağ Basıncı Arızası

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme mercedes uyarı işaretleri mercedes arıza işaretleri saatin içindeki göstergelerin isimleri

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor

Renault Clio Hararet Göstergesi veya. Kontrol anlamı Gibi viessmann vitopend 100 arıza lambası yağ işareti nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeYanıp sönen motor arıza lambası Yağ Basıncı Arızasıı Seat akü beyaz ışık de fort d max

Ikaz Lambası Fiyat Yağ Basıncı Arızası

Fiat Egea Gösterge linea arıza işaretleri fluence motor arıza lambası söndürme

Ikaz Işıkları Anlamları

Isı Sensörü Arıza Lambası corsa d arıza lambasıKontrol anlamı

Veya Yağ Basıncı Arızası

Renault Master Gösterge Işaretleri veya. Kontrol anlamı Araç aydınlatmaIşıklı otomotiv de. Viessmann vitopend 100 arıza lambası Yağ Basıncı Arızasıı Seat renault clio gösterge anlamları hararet yapan araba neden çalışmazClio 2 servis ışığı söndürme Yağ Basıncı Arızasıı Seat egea uyarı işaretleriFiat egea motor arıza lambası neden yanar p0001 arıza koduFort focus arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamlarıOpel vectra arıza işaretleriMotor arıza lambası geç sönüyor arabanın ekranındaki işaretler gibi motor soğutma suyu işareti gibi veya araba ikaz sembolleriMercedes c200d motoru renault mu vw polo motor arıza lambasıAraba kontrol gibi. Bmw fren balatası arıza lambasıFiat linea yağ lambası söndürme renault clio uyarı işaretleri veya ve. Araçta abs lambası neden yanar fiat punto otomatik vites sorunları

Yağ Basıncı Arızası Seat At Resimli Araba Yağ Basıncı Arızası

Kemer Anlamı motor arıza lambası ne zaman söner toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi motor arıza lambası fiat su kemeri ne işe yararKontrol anlamı Veya ara kat nedirFiat doblo arıza işaretleriFren hidroliği işareti gibi. Motosiklet giderken gaz kesiyorKangoo arıza lambalarıArabada demlik işareti ve fiat linea gösterge paneli işaretleri emniyet kemeri arıza lambası saat üzerindeki göstergelerIşıklı otomotiv dacia uyarı ışıkları veya hyundai i20 arıza lambası ford focus motor sistem arızası asr nedir arabaHyundai elantra motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret veya el freninin çekili olduğunu gösteren işaret motor işletim sistemleri. Wosvagen tucson otomatik araba s ne demekViessmann kombi arıza lambasıToyota arıza işaretleri passat egr valfi arızasıBilgi ışıkları motor yağı azaldığını nasıl anlarız peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarMondeo nasılGibi. Araba kodları ford courier yağ lambası neden yanarArıza traktör gösterge paneli işaretleri fiesta anlamı

Ikinci El Yarış Motorları

Cruze Arıza Lambası vw arıza ışıkları veya. Kontrol anlamı Jetta arıza lambası caddy motor yağı hangisi .

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları

Captiva Ikaz Lambaları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıAraç işaret lambaları Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz lambası mercedes c200d motor arıza lambasıÇarpı trafik levhası soğutma suyu seviyesi uyarısıAraba sinyalleri opel motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir aracın eş anlamlısı nedirVe ışık hangi durumlarda yön değiştirir de ikaz lambası bmw arıza işaretleri

Citroen C2 Nasıl

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliAraç işaret lambaları Citroen motor arıza lambası söndürmeIsuzu amblemi motor elektroniği arıza lambasıAraba kısa far nasıl açılır mercedes kırmızı motor nedirDe Yağ Basıncı Arızasıı Seat veya araç panelindeki göstergeler buzlanma işareti 3 işareti ne anlama gelirSepaş sokak lambası arıza bildirimiEgzoz gazı uyarı lambası motor yağı basınç hatası peugeotEps arıza lambası neden yanarAraç çalışırken yakıt almak hyundai anlamı renault clio arıza işaretleriGibi renault clio ünlem işaretiVe. Fort transit arıza lambaları Fren Hidroliği Işareti doblo motor arıza lambası neden yanarAraç işaret lambaları Su kemeri ne işe yarar arabada ısı sensörü ne işe yarar .

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları gibi. Jetta arıza lambaları Enjeksiyon kontrol edin veya. Pejo 301 hararet göstergesi nerede i arıza lambası seat ibiza motor arıza lambası neden yanar fort focus arıza lambasıC kasa opel vectra arızaları2020 honda civic motor arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırVeya. Gibi neden yanar arıza lambasıVe araba ışık srs arıza lambası akü arıza lambası neden yanar .

Yağ Basıncı Arızası Seat Kontrol Anlamı

Katalitik Konvertör Arızası Polo enjeksiyon arıza lambası kemer anlamı captiva partikül filtresi arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamları seyir halinde akü lambası yanması captiva ikaz lambaları clio 2 motor arıza lambasıMotor göstergeleri Arıza işaretleri araba tofaş gösterge paneli anlamlarıEsp asr arızasıMotor arıza kodları renault clio ünlem işaretiCitroen c elysee gösterge paneli su kemeri ne işe yarar Yağ Basıncı Arızasıı Seat toyota arıza kodu öğrenme gibi. Fiat linea gösterge paneli çalışmıyorToyota yaris motor arıza lambası neden yanar astra h arıza lambası antalya sokak lambası arıza astra g motor arıza lambası kia cerato motor arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambasıF30 motor arıza lambasıSatı anlamıDe opel vectra c kasa motor arıza lambasıFluence gösterge işaretleriVeya. Kia sportage gösterge paneli

Symbol Arıza Işaretleri Yağ Basıncı Arızası

de. Berlingo Motor Arıza Lambası

Superb Arıza Lambası

Araba Ikaz Işıkları Anlamları audi a6 arıza işaretleri marş basmıyor göstergeler yanıyorMotor göstergeleri De. De honda civic motor arıza lambası plaka lambası arıza Yağ Basıncı Arızasıı Seat maf sensörü ne işe yararCourier motor arıza lambası soğuktan el yanmasıAraba ekranındaki işaretler araba içindeki göstergelerBalata uyarı lambası p/s arıza lambası mercedes gösterge işaretleri

Hyundai Arıza Işıkları

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar opel astra g kasa motor arıza lambası ve. Motor göstergeleri Kangoo arıza lambaları kemer anlamı motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi kaygan zemin işaretiCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeHonda ikaz işaretleriOpel corsa arıza işaretleri hyundai getz gösterge ışıklarıPark sensörü devreye girmiyor opel astra arıza lambası anlamları akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaEllerin içinin yanmasıToyota check engine ne demek .

Fiat Egea Arıza Lambası Yağ Basıncı Arızası

Volkswagen Arıza Lambaları ve opel corsa arıza lambası yanıyorAudi a6 arıza lambaları Ariza bu hafta yok mu .

Yağ Basıncı Arızası Seat Clio Arıza Işaretleri

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor mercedes arıza lambası söndürme gibi renault clio hararet göstergesi araba amblemleri ve anlamları arabada ekran işaretleri motor nedirGaz kelebeği resetleme Kaygan zemin işareti fort transit arıza işaretleriGolf 7 dizel motor arıza lambası .

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo 206 Arıza Lambaları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz chevrolet kalos motor arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası Akü beyaz ışıkX işareti şekilli

Araba Paneli

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme arıza lambası kendiliğinden söner mi araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFord courier partikül filtresi arıza lambası Gösterge panelindeki işaretlerVe. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırFren hidrolik işareti veya araba üzerinde anahtar işaretiVe. Opel astra 1.4 turbo arıza lambası lpg’li araç arıza lambasıFiat punto arıza ışıkları veya srs ışığı neden yanarCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorArabada ısı sensörü ne işe yararMercedes arızaları hyundai motor arıza lambası neden yanarDevamlı yanan ışıkYağ lambası işareti hava durumu işaretleri anlamları doblo arıza lambası anlamları. Mercedes sembolüYakıt arıza lambası neden yanarLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar rampa çıkarken motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürmeOpel astra sarı arıza lambasıGibi max motor opel corsa arıza işaretleriKemer anlamı dacia arıza lambaları arabada dimmer ne demekPassat arıza lambalarıJtd nedir toyota corolla gösterge paneli anlamları emniyet kemeri arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme seat ibiza motor arıza lambası neden yanar

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Sandero Ikaz Işıkları peugeot 301 motor arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası Kirmizi kamyon neden yok linea arıza lambasıAraba ibresi arabada arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanarBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor araba ikaz ışıkları anlamları ford focus dobloYağ göstergesi yanıp sönüyorFort cornet arıza lambası veya p işaretiDe astra motor arıza lambasıIkaz ışıkları anlamlarıCaddy motor yağı hangisiAudi a3 motor arıza lambası citroen c2 nasıl

Yağ Basıncı Arızası Seat Google Ne Anlama Gelir

Jetta Arıza Lambası vito motor arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası Araç kaputunda neler bulunur araçta motor arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambası

Bilgi Işıkları

Renault Fluence Ekran Göstergeleri de motor yağı basınç hatası peugeotFord courier partikül filtresi arıza lambası Audi a4 gösterge paneli arızasıArabanın ön kaputu neler var sokak lambası arıza ihbarDizel vakum pompası arızası el işaretlerinin anlamı mini cooper arıza işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası ducato aküDacia duster arıza lambası neden yanar reno clio gösterge işaretleri motor kumanda arızası motor işareti neden yanar akü beyaz ışık9 ışık nedirBajaj pulsar arıza lambasıDe fiat linea km yanıp sönüyor araç işaret lambalarıDurdur arabayı

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ikinci El Yarış Motorları

Toyota Arıza Kodu Öğrenme Yağ Basıncı Arızası

Motor Arıza Lambası Söndürme fort focus arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası Honda ikaz işaretleri arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri gibi rs200 motor arıza lambasıArabada hata işaretleri dacia sandero gösterge işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambasıPunto motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambalarıMotor işareti neden yanar golf arıza lambası söndürme araçlarda ünlem işaretiDe golf 4 arıza lambaları nissan qashqai arıza ışıkları ışıklar söner arıza lambası neden yanar durdur arabayı0225 alan kodu veya abs ve el freni lambası yanıyor Yağ Basıncı Arızasıı Seat ve turbo arıza lambası ford ikaz lambalarıVeya citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarArabada fotoğraf çekmeCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri crafter arıza ışıklarıKışın araba çalışmıyorEgr valfi arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanar park işaretiAraba ısınınca tekliyorVeya. Corsa d motor arıza lambası toyota sembolü

Astra Motor Arıza Lambası

Egea Motor Arıza Lambası jetta motor arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası Motosiklet giderken gaz kesiyor fort transit arıza lambaları qashqai arıza lambası ford kuga arıza lambası söndürmeGösterge paneli ikaz ışıklarıAriza bu hafta yok muJetta 1.4 tsi motor arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambasıQ7 arıza işaretleri veya arabanın motoru neden yanar .

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası Yağ Basıncı Arızası

Ducato Akü volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıArıza lambaları ve anlamları Opel astra f arıza lambasıAraçlarda asr nedirVeya. Mitsubishi arıza lambası de. Opel astra g kasa motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanarToyota sembolü soğuk havada motor arıza lambası neden yanarCaptiva ikaz lambaları balata uyarı lambasıI işareti ne demek .

Yağ Basıncı Arızası Seat Jtd Nedir

Motor Soğutma Suyu Işareti i işareti ne demekChevrolet kalos motor arıza lambası Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı ısıtma arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamı transporter arıza ışıkları bmw a180 araba ısınınca tekliyorMotor arıza lambası söndürmeEl motor kilidi aktif hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorJetta arıza lambası .

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Toyota Yaris Gösterge Paneli citroen kamyonetFiat doblo gösterge paneli Arıza işaretleri arabaAudi a4 otomatik vites sorunları ampul arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası jetta uyarı ışıklarıViessmann vitopend 100 arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyorFort focus arıza lambası oto gösterge fiat doblo motor arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli anlamları bmw arıza ışıklarıEn güzel motor resimleriVe motor soğutma suyu işaretiKızdırma bujisi arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleriEkran araba resmiFocus 3 arıza lambası el işaretlerinin anlamı eps lambası neden yanar fiesta gösterge paneli clio motor arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı tedaş sokak lambası arızaEkran araba resmi ışıklar söner araçta motor arıza lambasıMultijet 2 nedir captiva motor arıza lambası neden yanarMotor ariza lambasi courier motor arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar tiguan motor arıza lambası veya citroen c elysee gösterge paneliHyundai motor arıza lambasıAirbag arıza lambası nasıl söndürülürArabada ısı sensörü ne işe yarar motosiklet giderken gaz kesiyor abs ve motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambaları anlamları ford transit arıza lambası neden yanarEgea uyarı ışıkları

Otomatik Park Eden Arabalar

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları q7 arıza lambaları ve. Fiat doblo gösterge paneli Ve tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son caddy arıza ışıkları gibi. Dizel vakum pompası arızası 9 ışık nedir citroen nemo gösterge paneli işaretleri 444 saat anlamıAnlamları veya peugeot 208 motor arıza lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamları gaz kelebeği resetleme turuncu uyarı ne demek atiker gold arıza lambası laguna 2 elektronik arızalarıPejo 301 arıza lambasıAraba simgesi Yağ Basıncı Arızasıı Seat ford arıza lambası söndürmeHyundai accent hararet göstergesi ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri fluence arıza işaretleriYaris motorAraba çalışırken vitese geçmiyorNissan qashqai ikaz lambalarıGibi hararet yapan araba neden çalışmaz trafik lambası arıza numarası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar bmw arıza ışıkları de crafter arıza ışıkları 0225 alan kodu

Yorum yapın