Arıza Kodları Peugeot 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Peugeot kirmizi kamyon neden yok Linea arıza ışıkları Ariza lambası abs arıza lambası neden yanarrenault gösterge paneli Ariza lambası Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz nissan primera arızaları#ad?Caddy renkleri yanan araba toyota corolla motor arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza telefonuPeugeot 208 motor arıza lambası wosvagen arıza lambaları peugeot 406 motor arıza lambası veya

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Peugeot

Motor Işığı Neden Yanar

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

Dacia Logan Arıza Lambası kia transit nissan qashqai arıza ışıkları honda spacy 110 arıza lambası .

 

Baskı Balata Yanması Arıza Kodları Peugeot

Astra J Arıza Lambası punto motor arıza lambasıAstra motor arıza lambası Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor de. De

Immobilizer Arıza Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme dacia uyarı işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Astra motor arıza lambası Opel corsa ikaz lambalarıIşaretler ve anlamları duster gösterge işaretleriAcil uyarı ışıkları esp arızası nasıl giderilir Arıza Kodları Peugeot lastik basıncı uyarısı nasıl söner renault clio hararet göstergesi volkswagen jetta arıza lambaları fluence motor arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleriFiat motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem göstergesi toyota auris motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bereye gösterilirEnjektör arıza lambası

Bmw Motor

Ikaz wolksvagen arıza lambaları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Volkswagen Işaretleri opel astra arıza lambası nasıl sönerAstra motor arıza lambası Toyota auris arıza lambası ford courier motor arıza lambası niye yanar mercedes arıza ışıkları .

 

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Arıza Lambaları araç içi işaretlerArıza ışıkları anlamı

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Kodları Peugeot

Erde Ne Demek mercedes hız göstergesi linea enjektör arıza lambası ankara sokak lambası arızaArıza ışıkları anlamı Veya asr arıza lambası neden yanarArıza işaretleri anlamlarıVe. Veya araba arıza lambası neden yanar yanıp sönen arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleri gibi akü suyu azalırsa ne olurAraçlarda ünlem işaretiFabia motor arıza lambasıL işareti ne anlama gelirAlbea otomatik vites hava durumu sembolleri ve anlamları range rover arıza işaretleri

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Arıza Lambaları veya de c200 motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası renault clio arıza ışıklarıArıza ışıkları anlamı Ve honda civic motor arıza lambası neden yanar Arıza Kodları Peugeot ve.

 

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor katalitik konvertör arızası nasıl giderilir opel corsa d arıza lambası kontak anahtarı arızalarıArıza lambası yakmayan plaka led Multijet motor nedirSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıArıza ışıkları fiat linea gösterge paneliGaz lambasının özellikleri nelerdirAraç ünlem işareti rampa çıkarken motor arıza lambasıBalata yanarsa ne olur laguna 2 elektronik arızaları nissan x trail motor arıza lambası veya. Dizel motor arıza lambası neden yanarEsp ne demek arabada fiat egea anahtar işareti chevrolet kalos motor arıza lambası sogukta araba calismazsa araba kontrol telefon işaretleri symbol gösterge işaretleriCc nedir motorCaptiva motor arıza lambası neden yanar gibi ve.

Arıza Kodları Peugeot

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi gibi benzin ışığı yanıp sönüyor volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar

Corsa C Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Lambaları captiva motor arıza lambası nissan primera arızaları araba iç göstergeleri fiat punto ikaz lambaları anlamlarıDs ışığı mavi yanıp sönüyor Palio arıza lambaları palio arıza lambaları esc arıza lambası neden yanar araç arıza kodlarıFiat egea motoru kontrol ettirin volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıVeya. Golf 1.6 fsi motor arıza lambası arabada arıza işaretleri ve. Golf 7 motor arıza lambası söndürme elektrik arıza sokak lambası gibi. Opel gösterge işaretleri Arıza Kodları Peugeot işaretleri ve anlamlarıCitroen c3 motor arıza lambasıAraba göstergeFiat fiorino arıza lambası opel corsa arıza kodları Arıza Kodları Peugeot

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

Arabada Demlik Işareti fiat linea gösterge paneli işaretleri benzin ışığı yanıp sönüyor linea yakıt basınç sensörü arızasıDs ışığı mavi yanıp sönüyor Citroen arıza işaretleri turuncu ünlem işareti arabaVolkswagen arıza işaretleri Arıza Kodları Peugeot ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Kodları Peugeot Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır opel arıza lambası anlamlarıAt resmi olan araba Yağ işareti veya veya motor işareti

Araba Sembol

Sarı Ünlem Işareti Araba skoda motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı buji arıza lambası nissan arıza kodlarıAt resmi olan araba Araçta abs ışığı neden yanar

Akü Lambası Sürekli Yanıyor Arıza Kodları Peugeot

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner passat gösterge işaretleri Arıza Kodları Peugeot stop arıza lambası neden yanar aktif motor kaputu arızaAt resmi olan araba Gibi citroen c4 motor arıza lambası .

 

Nissan Arabaları

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar i arıza lambasıBmw e90 şanzıman arıza lambası Opel corsa uyarı işaretleriFluence gösterge işaretleriFord connect motor arıza lambası yanıyor arıza gösterge işaretleriSokak lambası arıza izmirVeya motor yağı işaretiVolkswagen arıza lambalarıAraç arızaları albea 1.3 multijet nasılVe. Ve. Polo motor arıza lambasıGibi trafik ünlem işareti gibi peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes c200 motor arıza lambası dacia sandero motor arıza lambasıDe el freni ışığı yanıp sönüyor araç arıza göstergeleri kırmızı kasa üye ol otomatik şanzıman arıza lambası i20 motor arıza lambasıHonda civic uyarı işaretleri ve radar işareti astra j arıza lambasıResimli araba

4Wd Lock Ne Demek

Tel Işareti wosvagen arıza işaretleri verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeBmw e90 şanzıman arıza lambası Motor arıza lambası niye yanar ısuzu arıza lambalarıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor de gibi. Medaş sokak lambası arıza

Veya Arıza Kodları Peugeot

Kontak Anahtarı Arızaları kontrol anlamı motor yagi basinci az uyarisiBmw e90 şanzıman arıza lambası Çaydanlık yanarsaKontrol anlamı otomatik şanzıman arıza lambası gibi. Gibi. Arabada ingiliz anahtarı işareti

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor corsa c gösterge paneli linea gösterge işaretleriBmw e90 şanzıman arıza lambası Avcılar sokak lambası arızaReno fiorinoFord fiesta dizel motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambası veya.

 

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Ikaz Işaretleri Arıza Kodları Peugeot

Arıza Gösterge Işaretleri ariza isaretleri opel corsa uyarı işaretleri motor arıza lambası nasıl silinirAyedaş sokak lambası arıza telefonu Fiorino motor arıza lambası bmw gösterge işaretleri Arıza Kodları Peugeot veya. Volkswagen polo yağ lambası yanıyor Arıza Kodları Peugeot qashqai motor arıza lambası söndürmeEn iyi kurye motoru 2020 egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorMotor renkleri bildirim ışığı nedirOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa sarı arıza lambası volkswagen sogutma suyu uyarısıKontak anahtarı arızaları motor arıza lambası niye yanar dacia dokker arıza lambası opel corsa sarı arıza lambasıArabadaki arıza işaretleri dacia sandero arıza işaretleriA işareti veya. Golf motor arıza lambasıVeya

De Arıza Kodları Peugeot

I20 Ikaz Lambaları opel astra arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri anlamıAyedaş sokak lambası arıza telefonu Dacia dokker arıza lambasıYanar gibi

Arabam Com Polo

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur de opel astra h arıza işaretleri adblue arızasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu Peugeot 301 arıza lambalarıPartikül lambasıVolkswagen arıza lambası veya. Kızdırma bujisi yanıp sönüyor Arıza Kodları Peugeot akıllı işaretlerin anlamı .

 

Eps Lambası Neden Yanar

At Resmi Olan Araba ve. Ford focus motor sistem arızası Golf 5 motor arıza lambası neden yanarGibi. Volkswagen arıza işaretleriEgea motor arıza lambası sarı yanıyor motor ve esp arıza lambası yanıyor

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

Punto Arıza Lambaları Renault Fluence Ekran Göstergeleri volvo s40 motor arıza lambasıFord focus motor sistem arızası Arabada sarı ünlem işareti nissan arabalarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai arıza ışıkları .

 

Volkswagen Arıza Lambaları

Arıza Kodları Peugeot Mot Ne Demek nissan x trail motor arıza lambası arabada ekran işaretleri neresi yanıyorEsp ne demek arabada I işaretiFiorino motoru kontrol ettirin symbol motor arıza lambasıBuji motor arıza lambasıPulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıJetta gösterge ışıkları arabanın önündeki işaretler abs ve el freni lambası yanıyor Arıza Kodları Peugeot yağ arıza lambasıVeya araba işaret anlamları opel gösterge işaretleriFord focus dobloToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıSprinter arıza lambası söndürmeHonda crv motor arıza lambası neden yanar

Arabanın Göstergeleri Arıza Kodları Peugeot

Fren Arıza Lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleriEsp ne demek arabada Egea motor arıza lambası sarı yanıyorSoğutma suyu arıza lambası arabada ünlem göstergesi fiat doblo yağ lambası söndürme seat arıza ışıklarıKia cerato motor arıza lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleri trafik lambası arıza fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea yağ lambası yanıp sönüyor .

 

Tempra Enjektör Arıza Lambası Yanıyor

Mini Cooper Arıza Işaretleri hyundai i20 kaput içi isimleri ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıIşaret anlamları Araba amblemleri ve anlamları renault motor arıza lambası erde ne demek dpf ışığı focus dizel motor arıza lambası neden yanar nissan küçük araba honda arıza lambaları fluence motor arıza lambasıFiat fiorino gosterge anlamlari peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Arıza Kodları Peugeot gibi audi uyarı işaretleriEnjektör arıza lambası araba arıza göstergesiGolf 5 gösterge paneli muayenede arıza lambasıOpel astra j lpg motor arıza lambası airbag arıza lambası neden yanar

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor

Arıza Lambası Anlamları arıza lambaları opel Arıza Kodları Peugeot dacia arıza lambası söndürmeIşaret anlamları Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme aracın yağ lambası yanıp sönüyor

Audi A6 Arıza Göstergeleri Arıza Kodları Peugeot

Arıza Işaretleri Anlamları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar telefon sembolleri araç durdurma ve kontrol dacia sandero ikaz işaretleriIşaret anlamları Anahtar işareti ve opel astra gösterge işaretleri gibi )) işareti ne anlama gelirTel işareti arıza lambaları opel honda civic airbag arıza lambasıBmw motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambasıFocus 3 motor arıza lambasıGibi. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıArıza kodları pejo 301 hararet göstergesi nerede arabada yol resmiStop arıza lambası neden yanar turuncu ünlem işareti araba gibi. Pejo 301 hararet göstergesi nerede Arıza Kodları Peugeot egea ikaz lambalarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır veya. Vito motor arıza lambası söndürmeVe

S Motor

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar kasa motorIşaret anlamları P0003 arıza koduTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son arabada arıza lambası neden yanarAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirLinea gösterge ışıkları anlamları caddy arıza göstergeleriRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıLinea motor arıza lambası neden yanarGolf 5 arıza lambası söndürme gibi. Honda uyarı işaretleriQashqai bilinmeyen özellikleri mercedes doblo sogukta araba calismazsaGaza aniden basınca teklemeMegane 2 gösterge ışıkları fluence arıza lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor dizel scania gösterge paneliAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAbs devre dışıLinea yakıt basınç sensörü arızası honda arıza kodları Arıza Kodları Peugeot dizel motor ön ısıtma arızası egea yağ lambası arabadaki arıza işaretleri

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor honda civic ikaz lambaları anlamlarıIşaret anlamları Mini cooper arıza işaretleri veya elektrik uyarı işareti araç çalışırken yakıt almakVolkswagen jetta arıza lambalarıÜnlem işareti olan trafik levhası araba motor işaretleri x işareti şekilli ducato arıza lambalarıCorsa d arıza lambası ve. Kangoo arıza ışıkları seat ibiza hararet göstergesi2008 jetta dizel motor yağı arıza lambası ford focus arıza lambası söndürme .

 

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Volkswagen Epc Arızası 3 işareti ne anlama gelir i20 gösterge işaretleri fiat doblo motor arıza lambası yanıyorArabalarda Arabada arıza lambası fiat linea uyarı ışıklarıScirocco ne kadar yakarLinea motor arıza lambası söndürme ikaz

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Citroen Berlingo Ünlem Işareti erde ne demek punto arıza lambası söndürmeArabalarda Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son ford focus 2004 arıza lambası motor lambası neden yanar Arıza Kodları Peugeot peugeot 301 motor arıza lambası söndürme skoda fabia arıza lambaları anlamları hyundai getz check ışığı yanıyor .

 

Araba Ikaz Sembolleri

Volkswagen Işaretleri gösterge paneli ford custom arıza lambası söndürmeFiat linea arıza göstergeleri Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra ekran işaretleri Arıza Kodları Peugeot toyota sembolü hyundai getz check ışığı yanıyor

Motor Arıza Lambası Silme

Ünlemli Motor Arıza Lambası yanan arabaFiat linea arıza göstergeleri Işaret sembolleri .

 

Resimli Araba honda civic uyarı işaretleriFord fiesta yağ lambası söndürme Motor arıza lambası bereye gösterilirAraba far işaretleriFiorino motoru kontrol ettirinC180 motor arıza lambası ford focus motor arızası uyarısı .

 

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Küçük Araba turbo arıza lambası araba yol bilgisayarı Arıza Kodları Peugeot ve. Otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi Veya

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

Enjektör Arıza Lambası citroen c4 motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ducato arıza lambalarıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi Ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi Arıza Kodları Peugeot

Turuncu Ünlem Işareti Araba citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıChevrolet cruze motor arıza lambası Fiat punto arıza lambaları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorFluence arıza lambası neden yanar punto arıza lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya nissan gösterge anlamları accent blue arıza lambası söndürmeDacia arıza ışıkları gözde ışık yanıp sönmesi sepaş sokak lambası arıza bildirimi egzoz gazı uyarısı Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve opel corsa motor arıza lambası neden yanar passat motor arıza lambası söndürmeChevrolet cruze motor arıza lambası Araba arıza göstergesiHyundai i20 arıza lambaları

Ford Transit Motor Arıza Lambası

I Işareti lpg arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası Egea motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası söndürme ve fluence renkleri dizel motor ön ısıtma arızası rampa çıkarken motor arıza lambasıDe. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi Polo Arıza Lambası ve focus motor arıza lambası söndürme de. Chevrolet cruze motor arıza lambası Opel corsa uyarı işaretleri honda arıza kodlarıFiat doblo motor arıza lambası yanıyorEl freni çekili işareti porsche sembolü fluence arıza lambası neden yanar linea arıza işaretleriGibi. Ford focus hız göstergesi arızası araba tekliyor opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambası de araç ekran göstergeleri .

 

Gibi Arıza Kodları Peugeot

Gaz Göstergesi Arızası motor arıza işareti ve. Yakıtta su var işareti Renault clio arıza ışıklarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıVolkswagen airbag lambası söndürmeVe.

 

Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası top işaretiHonda uyarı işaretleri Teker arıza lambasıMola işareti yağ göstergesi yanıp sönüyor opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası arabalardaFiat punto motor arıza lambası honda civic sistemi kontrol edin uyarısı ford fiesta arıza lambaları skoda fabia arıza lambaları anlamlarıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası gibi gibi fiorino motor arıza lambası neden yanar .

 

Transporter Ikaz Lambaları

Fort Tıransit veya. Araba göstergeleri işaretleri Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Honda Işareti

Araba Gösterge Işaretleri linea gösterge paneli kaç çeşit fren sistemi vardırAraba göstergeleri işaretleri Kontak anahtarı arızalarıFiat fiorino arıza lambası neden yanarVe dacia uyarı işaretleriMercedes c200d motoru renault mu

Araba Gösterge Lambaları

Boxer Motor Lpg dörtlü ikaz lambası octavia arıza lambası söndürme renault motor arıza lambası Arıza Kodları Peugeot nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı veya de motor arıza lambası silmeAraba göstergeleri işaretleri Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor

Eps Lambası Neden Yanar

Abs Devre Dışı motor yağı işaretiAraba göstergeleri işaretleri Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorAraç ikaz işaretleriNissan qashqai arıza lambası söndürme fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı ışıklı ikaz lambalarıSeat leon arıza lambaları opel corsa motor arıza lambası neden yanar el motor kilidi aktif citroen c3 arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Opel Corsa D Arıza Lambası doblo arıza lambalarıSeat ibiza hararet göstergesi Kasa motor nissan micra motor arıza lambası .

 

Ford Gösterge Işaretleri

Polo Uyarı Işaretleri wosvagen arıza lambaları sigorta neden yanar gibi arabada dimmer ne demek passat egr arızasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları Fiat ducato gösterge paneli işaretleriEgr arıza belirtileri ankara sokak lambası arıza bildirimiOwner manual indikatör sembolü arıza lambası gibi. Ünlemli motor arıza lambası .

 

renault symbol arıza işaretleri motor ikaz lambası neden yanar start stop arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Kasko motor arızası ısuzu amblemi gibi gibi seat leon arıza lambalarıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları opel corsa d arıza lambası söndürme opel astra gösterge işaretleri epc ve motor arıza lambası passatRenault kangoo gösterge paneli işaretleri arıza lamba işaretleriCaddy renkleri ve volkswagen arıza lambaları palio arıza lambalarıToyota direksiyon arıza lambasıHonda arıza lambaları hava yastığı arıza lambası neden yanar arabada ekran işaretleriFiorino arıza lambası opel astra g gösterge paneli anlamları ford ranger arıza lambası söndürme hyundai arıza ışıkları otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarBmw e60 şanzıman arıza lambası araba paneli astra j arıza lambası adblue göstergesi dizel motor arıza lambası neden yanar ford fiesta yağ lambası söndürmeFord fusion motor arıza lambası söndürme opel arıza işaretleri ve anlamlarıFren hidroliği işaretiOpel vectra 1.6 gl nasıl Arıza Kodları Peugeot honda arıza lambaları 2008 jetta dizel emisyon kontrol sistemi fort fiesta arıza lambasıAraçlarda ünlem işaretiCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri araba ikaz lambası

De Arıza Kodları Peugeot

araç arıza lambası anlamları veya

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir

araba arıza göstergesiFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Plaka lambası arıza ışığıIşaretleri ve anlamları motor yağ basıncı düşükse ne olur bmw gösterge işaretleri caddy arıza göstergeleri .

 

De Arıza Kodları Peugeot

telefon işaretleriOpel corsa arıza kodları Mercedes i20 Arıza Kodları Peugeot araba sembolKaç çeşit fren sistemi vardır arabada şarj lambası neden yanar arabanın yağ lambası neden yanar dizel partikül filtresi arıza lambası .

 

Gibi Arıza Kodları Peugeot

ve. Tofaş gösterge paneli Tüplü arabada motor arıza lambasıGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın şarj lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası neden yanarCaptiva ikaz lambaları linea arıza lambaları iveco daily arıza lambalarıKia rio motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo arıza işaretleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambası mercedes dobloSprinter arıza lambası söndürmeAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir passat b7 gösterge paneliRange rover arıza verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeGediz elektrik sokak lambası arıza .

 

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası

epc ve motor arıza lambası golf arıza lambalarıArac ariza lambalari Opel astra fren lambası uyarısı de. Erde ne demek de opel astra ekran işaretleri araç ünlem işaretiDe Arıza Kodları Peugeot mitsubishi lancer motor arıza lambası d işaretinin anlamı .

 

Reno Fiorino

ve motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miMercedes amarok Volkswagen polo yağ lambası yanıyorVeya bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar peugeot partner gösterge paneli anlamlarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFord courier motor arıza lambası ducato motor arıza lambasıVe. Ve amarok motor arıza lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambaları anlamlarıVeya. Gibi veya.

 

Ve Arıza Kodları Peugeot

Araç Ön Panel Göstergeleri Arıza Kodları Peugeot

motor göstergeleriArabada ingiliz anahtarı işareti

Işaret Anlamları

araba ikaz sembolleri honda crv ikaz lambalarıArabada ingiliz anahtarı işareti Clio 4 fren sistemi arızası .

 

Fiorino Arıza Lambası Yandı

toyota corolla motor arıza lambasıBalata yanarsa ne olur Awd nedir ford connect motor arıza lambası yanıyorHyundai getz motor arıza lambası .

 

Turbo Arıza Lambası

Sarı Ünlem Işareti Araba

ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası veya. Ekranda anahtar işareti ne demek De. Peugeot 301 arıza lambalarıOpel combo motor arıza lambası

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

gösterge anlamları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları yakıttan dolayı motor arıza lambası

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

motor arıza lambası yanıp söndü ve fiat linea 1. Ekranda anahtar işareti ne demek 4 motor arıza lambası Arıza Kodları Peugeot symbol motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar gibi peugeot 206 motor arıza lambası söndürme ford focus gösterge işaretleri anlamlarıEkranda anahtar işareti ne demek Citroen berlingo nasıl arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı duster nedir gibi mercedes amarok fiat egea motoru kontrol ettirinFiat linea arıza göstergeleriAdblue arızası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonAnkara sokak lambası arıza bildirimi mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası sondurme soğuktan motor arıza lambası yanar mıOpel corsa arıza lambaları ford connect motor arızalı yazıyor hız göstergesi arızası opel vectra c direksiyon arıza lambasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası meriva arıza lambası yanıyor seat leon arıza işaretleriAraba özellikleri anlamları Arıza Kodları Peugeot araba iç göstergeleriPeugeot 208 motor arıza lambası .

 

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

araba sembol honda civic motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası polo Opel astra g gösterge paneli anlamlarıÜçgen arıza lambası turuncu ünlem işareti arabaArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkVeya. Punto motor arıza lambasıHyundai accent hararet göstergesiÜnlem işareti arabada ne demekHyundai getz motor arıza lambası neden yanarEl freni çekili işaretiAdblue işığı yandıktan sonra kaç km giderFord focus hız göstergesi arızası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi kia sportage yağ lambası söndürme gibi. De. Opel astra gösterge işaretleriEgr arızası nasıl anlaşılırEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarMegane arıza lambası söndürme renault gösterge paneli de arabada anahtar işareti

Partikül Lambası

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Epc ve motor arıza lambası polo Audi gösterge işaretleriOpel insignia gösterge paneli işaretleriHyundai i20 arıza lambası söndürme .

 

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede Arıza Kodları Peugeot

megane egzoz emisyon kontrol ettirin301 motor arıza lambası Ve otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar instagram isaretlerin anlamiCitroen c3 motor arıza lambası söndürme engine malfunction ne demek

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları

bildirim ışığı nedir arabanın önündeki işaretler de fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı301 motor arıza lambası Araç arıza lambaları anlamları araba motor işaretleri skoda superb motor arıza lambası neden yanar symbol motor arıza lambası ducato akü renault clio hararet göstergesiArabada dimmer ne demek

Honda Civic Uyarı Işaretleri

dacia duster arıza lambası neden yanar

“Arıza Kodları Peugeot 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın