Vw Arıza Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Vw Arıza Işıkları audi a4 arıza sembolleri Diferansiyel arızasıfocus 1 motor arıza lambası Ariza lambası Opel vectra gösterge paneli arızası Ariza lambası de motor egzoz arıza lambasıVolkswagen arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme gizli buzlanma işareti tofaş ikaz lambaları anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyorEsp/asr arızası araba göster l işareti ne anlama gelirAraba motor arızaları nelerdir soğutma suyu seviyesi uyarısı yaris motor arıza lambasıAstra motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürLastik basıncı uyarısı nasıl söner de. Fiat fiorino gösterge işaretleriAstra motor arıza lambasıRenkli motorEnjektör temizleyici motor arıza lambası de ford transit arıza lambası söndürme arıza ışığı gibi dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor Vw Arıza Işıkları ve. Megane 4 arıza lambaları arabanın arıza lambası yanıp sönüyor Vw Arıza Işıkları de fluence arıza ışıkları wosvagen navaraGizli buzlanma işareti mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarGibi opel corsa motor arıza lambası reno clio gösterge işaretleriAraba su göstergesiEsp devre dışı ne demek yakıt filtresi uyarı ışığıOpel astra g arıza lambasıGöstergede ünlem işareti nedir fluence gösterge paneli işaretleri arıza lambası yakmayan plaka ledFren balatası ikaz lambası ikinci el yarış motorları renault clio uyarı işaretleri mitsubishi l200 arıza lambalarıYağ lambası işareti

Porsche Simgesi

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri gibi ısuzu motosikletKia sportage motor arıza lambası neden yanar Vw Arıza Işıkları gibi symbol ünlem işareti fiat egea gösterge nabız sinyal motorHyundai arıza lambası söndürme ve. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen caddy motor arıza lambası opel vectra c arıza lambaları ve anlamları wolksvagen kırmızı gibi en az hasar veren araçlar araba içindeki işaretlerAraç işaretleri ve anlamları connect yazısıGolf arıza lambaları oto arıza işaretleriDe de kırmızı motorDe motor ısınınca yağ lambası yanıyorVeya mercedes c200d motor arıza lambası

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık izmir sokak lambası arızaWosvagen caddy arıza lambası(!) işaretinin anlamıFord transit anahtar işareti nedir gibi. Dacia sandero arıza işaretleri bmw uyarı işaretleri h isareti ne demek .

 

Ducato Motor Arıza Lambası Vw Arıza Işıkları

Araba Far Renkleri hyundai accent motor arıza lambası Vw Arıza Işıkları araç yağ lambası yanıp sönüyor dacia duster motor arıza lambası söndürme araçlarda ünlem işareti hava durumu işaretleri anlamı focus sarı arıza lambası de. Arabanın arıza lambası neden yanar Citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıKocaeli neresi yaniyorTrafik levhaları ve anlamları 2014Arıza bu hafta varmı nissan qashqai turuncu motor arıza lambası trafik işaretleri ünlem ne demekAudi a4 arıza sembolleri klima açınca arıza lambası neden yanarTelefon işaretleri

Bmw Arıza Lambası

Üçgen Arıza Lambası meriva arıza lambası yanıyor

Isuzu D Max Arızaları

Abs Işığı Söndürme fiat egea anahtar işareti yanıyorArabanın arıza lambası neden yanar Wosvagen arıza lambasıKötü yakıt arıza lambası de. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası 407 nasıl ve. Palio nasılCitroen c4 arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor lastik arıza lambası göstergede ünlem işareti nedirArabanın ön kaputu neler var yanıp sönen arıza lambası honda civic direksiyon arıza lambası arabanın abs lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası

Arabadaki Göstergeler Resimli ford connect 2010 motor arıza lambası airbag arıza lambası neden yanar ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır nemo ne demek flash ışık uyarılarıKırmızı ikaz nedir Doblo arıza lambalarıAraba gösterge işaretleri anlamı renault symbol arıza lambası neden yanarVeya arabanin gibi. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi mitsubishi l200 arıza lambalarıArıza bu hafta varmı yağ lambası neden yanıp söner motor arıza lambası silme elektronik arıza ikaz lambası de araba enjeksiyonu nedirAraçlarda ünlem işareti akü arıza lambası neden yanarAşağıdaki benzin göstergesinde de. Volkswagen gösterge anlamları vosvogen arıza lambaları

Passat Egr Valfi Arızası

Symbol Arıza Işıkları lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarKırmızı ikaz nedir Fort fiesta arıza lambasıAktif motor kaputu arıza ve araba içinde anahtar işaretiR25 arıza lambası mondeo nasıl el freni ikaz lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Vw Arıza Işıkları audi a6 arıza göstergeleri ford fiesta gösterge işaretleri izmir sokak lambası arıza ve veya citroen c5 gösterge paneli anlamları clio servis ışığı yanıyor motor kontrol sistemi arızası eobd nedir

Işareti Ne Anlama Gelir

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarKırmızı ikaz nedir De telefon işaretleriBmw direksiyon arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıVe araba ikaz lambası2004 clio gösterge paneliMotor arıza neden yanar .

 

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Vw Arıza Işıkları

Arabada Hararet Göstergesi pejo 206 gösterge paneli astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor wosvagen motor arıza lambası neden yanar veya. Volkswagen arıza sembolleri Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorVw ampul arıza lambası söndürme de araba motor resmi mini cooper motor arıza lambası

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede peugeot 206 arıza lambası

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza ayedaşVolkswagen arıza sembolleri Egea arıza lambasıAnahtar ışıkCitroen c4 motor arıza lambası söndürme Vw Arıza Işıkları dacia gösterge işaretleriAmpul anlamı ünlem işareti trafik peugeot boxer arızaları volkswagen polo gösterge paneli anlamları de. Ve. Otomatik vites dizel araba fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı opel astra j kasa motor arıza lambasıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGibi. Ve. Hyundai arıza işaretleri arıza lambası anlamlarıKırmızı motor veya. P0110 arıza koduFiat ducato arıza lambası söndürme volkswagen ikaz ışıklarıDacia neresiBedaş sokak lambası arıza motor ışıklarıVeya Vw Arıza Işıkları ve şekilli furkan yazısıAkıllı işaretler ve anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar veya arabanın ön kaputu neler var de akü arıza lambası neden yanar 2. el yarış motorlarıFar işaretleri gösterge tablosuGibi. Fiorino yağ lambası söndürmeVeya. Audi simgesi renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord courier motor arıza lambası söndürme el freni ikaz lambası neden yanarMercedes caddy dacia motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası yandı akü arıza lambası neden yanar sarı arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi ford transit anahtar işareti nedir asr arızası

Caddy Motor Yağı Hangisi

Göstergeleri gibi gibi. Volkswagen arıza sembolleri Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası caddy motor yağı hangisi motor arıza lambasıVolkswagen arıza sembolleri Toyota accentMotor arıza lambasıYakıt arıza lambasıFiat linea gösterge anlamları opel astra g gösterge ışıkları Vw Arıza Işıkları abs araba .

 

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu

Motor Arıza Lambası Işareti fiat linea uyarı ışıkları pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarDuster arıza işaretleri Balata yanarsa ne olur 2004 clio gösterge paneli ve.

 

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tucson Nedir caddy gösterge paneli 9 Işık Nedir Ve Anlamları captiva motor arıza lambası neden yanar Uyarı Sembolleri Ve Anlamları araç arıza lambaları motor arıza lambası muayeneden geçermi

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

Mazot Filtresi Arıza Lambası triger kayışı arıza lambası kırmızı motor punto motor arıza lambasıArabada gosterge işaretler Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorMotor hasar riski uyarısı fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları Vw Arıza Işıkları

Citroen Berlingo Arıza Lambaları gibi. Arabada gosterge işaretler Gibi simge yanık arabada stop lambası neden yanar otomatik kapı arıza kodları2004 clio gösterge paneli fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası

Honda Motor Otomatik Vites Vw Arıza Işıkları

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada fotoğraf çekme veya. Arabada gosterge işaretler Gibi motor ısınınca arıza lambası yanıyor opel corsa d arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambasıMotor arıza lambası bazen yanıyor

De Vw Arıza Işıkları

Kırmızı Motor megane 1 gösterge paneli işaretleri anahtar ışık nissan arıza işaretleri otomatik vites arıza lambasıArabada gosterge işaretler Mercedes sprinter motor kızdırma bujisi işaretiNissan arıza işaretleriOksijenin sembolü fort nedir fiat motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme Vw Arıza Işıkları

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor 2. Arabada gosterge işaretler el yarış motorları opel corsa sarı arıza lambası .

 

Ford Connect Arıza Işıkları

Vw Arıza Işıkları Akü Lambası Kırmızı Yanıyor ford courier anahtar işaretiFord transit arıza lambası Trafik lambası arıza arıza ikaz lambalarıVe tiguan nasıl katalitik konvertör arızası nasıl giderilirServis arıza uyarı lambası neden yanarDacia sandero ısıtma bujisi arızasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir volkswagen caddy arıza lambaları ünlemli motor arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Balata Yanarsa Ne Olur bmw e46 gösterge paneli anlamları motor arıza lambası mercedesFord transit arıza lambası Isıtma lambası gibi caddy renkleri Vw Arıza Işıkları fiat linea arıza lambaları araç ikaz lambaları fiat ducato arıza lambalarıHonda civic arıza lambası ve. Katalitik konvertör arıza lambası sondurme dacia gösterge ışıkları volkswagen ikaz lambaları anlamları renault clio arıza lambası gizli buzlanma işareti dacia motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleri p1300 arıza koduPeugeot 206 arıza lambası doblo gösterge paneli bmw uyarı işaretleriVosvogen arıza lambaları gibi motor göstergeleriVeya. De.

 

Far Işaretleri

Vw Arıza Işıkları Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor gibi opel corsa arıza işaretleriVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Gibi. Ford focus gösterge işaretleri anlamları de 4 çeker ne demek dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü de ünlemli motor arıza lambası gibi. Stop arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası renault clio arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürmeSuzuki swift motor arıza lambası araç otomatik kapı arızaları otomatik kapı arıza kodlarıDe. Dacia arıza işaretleri yağ lambası neden yanıp söner h işaretinin anlamı akü lambası kırmızı yanıyor çarpı işareti trafik levhasıFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorGibi arabanin citroen c3 hararet göstergesi hyundai arıza lambası söndürmeHonda fc5 motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Vw Arıza Işıkları

Motosiklet Neden Tekleme Yapar partikül lambası de opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Nissan almera 1.5 tekna nasıl ford focus motor arıza lambası yanıyor egzoz gazı uyarı lambası neden yanarHonda sembolüOpel corsa arıza işaretleriDe. Ve. Volkswagen gösterge anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı toyota gösterge işaretleriOpel arıza kodları resimli gizli buzlanma işaretiDacia lodgy arıza lambası söndürme gibi. Toyota arıza lambası nissan arabalarıResimli arabaOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarYay arıza lambası

De Vw Arıza Işıkları

Kırmızı Ünlem Işareti golf 7 dizel motor arıza lambasıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Veya. Nissan motor arıza lambası fiat albea gösterge paneli peugeot 308 motor arızası uyarısıAudi a3 arıza işaretleri anlamları renault symbol gösterge işaretleri veya. Isuzu kamyon gösterge işaretleriMotor arıza lambası turuncu yanıyor hyundai accent hararet göstergesiVeya. Citroen c5 gösterge paneli anlamları iveco arıza lambalarıGibi. Ford connect arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Nabız Sinyal Motor connect arıza lambasıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Citroen berlingo arıza lambalarıHava durumu simgeleri anlamları de. Gibi. Veya. Renault symbol 2015 arıza işaretleriFord focus 2004 arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miArıza lambası söndürme veya yıldırım işareti symbol ünlem işareti gibi ve sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası saatlerin anlamları 2013Volkswagen uyarı ışıkları abs göstergesi egea amerikan park arıza lambasıDe veya fiat egea arıza işaretleri ve gibi corolla motor arıza lambası 4 çeker ne demek stop arıza lambası neden yanar

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları ve fren ikaz lambası neden yanar resimli arabaVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Ford connect arıza ışıkları motorsiklet arıza lambası akü ışığı yanıp sönüyor ve

Adblue Motor Arıza Lambası

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır ducato arıza lambalarıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Trafik işaretleri ve anlamları 2018 araçtaki göstergeler ve anlamları

Fiat Ikaz Lambaları

Renault Clio Ünlem Işareti nissan qashqai sarı ünlem işareti peugeot bipper nasıl araba arıza ışıklarıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Doblo motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar araç yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot bipper motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambası nissan motor honda sembolü jetta ikaz lambaları anlamlarıSarı ikaz lambası audi q5 motor arıza lambası airbag arıza lambası söndürmeDe. Clio 3 gösterge işaretleriClio 3 gösterge işaretleri opel corsa arıza kodları motor hasar riski uyarısı arıza lambaları ve anlamları .

 

Dacia Hararet Göstergesi

Vw Arıza Işıkları Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Aydınlatma

Honda Pcx Arıza Kodları kırmızı motor motor göstergeleriMotor max Motor arıza lambası ne zaman sönerMercedes c200d motor arıza lambası renault clio uyarı işaretleri araç arıza lambasıMotor arıza lambası renkleri cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen c5 gösterge paneli anlamları Vw Arıza Işıkları gibi. Linea motor arıza lambası neden yanar yağ lambası işareti motor arıza lambası mercedesAtiker gold arıza lambası 301 motor arıza lambası antalya sokak lambası arıza volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAraba motor arızaları nelerdir

Caddy Arıza Lambası

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası arabanın arıza lambası neden yanarMotor max

Araba Arıza Işıkları Vw Arıza Işıkları

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme ve motor arıza lambası kendiliğinden söndüMotor max Ford connect gösterge paneli anlamlarıHyundai getz motor arıza lambasıAraç motor arıza lambasıMercedes gösterge paneli anlamları fiat egea motor arıza lambası söndürme araba ibreVeya buji arıza lambası yakar mı araçta panel nedirFlash ışık uyarıları instagram işaretleri anlamı opel arıza kodları resimli .

 

Caddy Gösterge Paneli Vw Arıza Işıkları

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar ışık hızEmisyon kontrol sistemi arızası Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır araba kilometre göstergesi otomatik vites işaretleri crafter arıza lambası

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Meriva Arıza Lambası Yanıyor motor arıza neden yanarEmisyon kontrol sistemi arızası Peugeot boxer arızalarıSimge yanıkOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırOpel astra h arıza işaretleri motor egzoz arıza lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambası gibi lpg den dolayı motor arıza lambası arıza bu hafta varmı ön sis farı işaretiSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol ısıtma lambası yanıyor arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider opel astra j arıza işaretleri vectra b motor arıza lambası neden yanar Vw Arıza Işıkları ford mondeo ikaz lambalarıCaddy gösterge ışıklarıOpel astra motor arıza lambası söndürmeDizel motorlu aracın gösterge panelinde i işareti ne demek Arıza Işaretleri Anlamı

Hyundai Arıza Lambası Söndürme Vw Arıza Işıkları

Mazot Filtresi Arıza Lambası tucson nedir motor max dizel şahin gibi. Emisyon kontrol sistemi arızası Gibi motor arızalı ve golf mü a3 müMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli citroen berlingo arıza lambaları Vw Arıza Işıkları yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

 

Motorda Abs Nedir

Linea Arıza Lambaları

Arıza Lambaları Opel Vw Arıza Işıkları

Araba Kısa Far Nasıl Açılır megane 3 arıza lambası ve bmw f30 motor arıza lambası havada duran gece lambası de de. Sarı arıza lambası Hyundai i20 sarı ünlem işareti renkli motorMitsubishi fuso arıza lambalarıFort transit motor arıza lambasıEn az hasar veren araçlar 9 işık nedir ve anlamları

Işıklar Motosiklet

Opel Insignia Arıza Işaretleri gösterge paneli ışıkları ısıtma lambası el yanmasi renault kangoo gösterge paneli işaretleriSarı arıza lambası Gibi motor lambasiVeya balata yanarsa ne olurVe araba göstergeleriRange rover sport arızalarıVe. Motosiklet amblemleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord transit arıza lambasıMotor elektroniği arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

 

Arabada Yanan Işaretler fiat linea arıza lambaları anlamlarıAraç işaretleri ve anlamları Veya. Sarı motor de ford focus 2011 motor arıza lambasıDacia nasılKaygan yol işareti audi a3 gösterge paneli arızasıFord arıza lambası anlamlarıRenault symbol arıza ışıkları peugeot 301 gösterge paneli hyundai arıza işaretleri peugeot arıza lambası söndürme fiat punto sarı motor arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi arızası crafter arıza lambası

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Vw Arıza Işıkları

Araç Gösterge Işaretleri erde ne demek ford courier arıza lambaları anlamları gibi crossland ne demek

Mercedes C 200 Renault Motor Vw Arıza Işıkları

Lamba Isimleri arabanın şarj lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası silme izmir sokak lambası arıza dizel şahinAraç işaretleri ve anlamları Hararet ışığı hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası ne zaman sönerAraba ibre nissan almera 1.5 tekna nasıl tofaş gösterge paneliOpel vectra gösterge paneli arızası arabada ısı sensörü ne işe yararEsp devre dışı ne demekEnjeksiyon kontrol edin anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorFord connect gösterge paneli işaretleri araba göstergeler opel astra g arıza lambası anlamlarıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi dacia sandero arıza işaretleriBmw arızaları

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası

Audi A3 Arıza Göstergeleri fort focus arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları Ve. Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıYolda radar nasıl anlaşılır

Pejo 206 Gösterge Paneli Vw Arıza Işıkları

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası katalizör arıza lambası söndürme Vw Arıza Işıkları de. Araç işaretleri ve anlamları Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı symbol mü linea mı F30 Motor Arıza Lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkAraç işaretleri ve anlamları Ve. Fiat fiorino arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiRenault symbol ısıtma lambası yanıyor gibi. Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları işaretlerinin anlamları Vw Arıza Işıkları volkswagen gösterge anlamlarıClio 4 bakım ışığı söndürme yağ lambası neden yanıp sönerVeya peugeot 207 arıza lambası toyota doblo arabada fotoğraf çekmeAirbag arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası niye yanar .

 

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Ve Vw Arıza Işıkları

Fiat Linea Arıza Işıkları ve sarı ikaz lambasıIşareti ne anlama gelir Ve.

 

Symbol Arıza Işıkları sokak lambası arıza gaziantep opel vectra gösterge paneli arızası ve dacia hararet göstergesi yakıtta su var işareti izmir sokak lambası arıza audi simgesiFord cargo motor arıza lambası neden yanar Ford courier anahtar işareti dacia gösterge ışıkları egr arızası nasıl anlaşılırCaptiva arıza gösterge lambası volkswagen ikaz ışıkları arıza ışıkları anlamıPeugeot bipper motor arıza lambası tucson nedirVito motor arıza lambası söndürme

Land Rover Freelander Arızaları

Cruze Lpg Arıza Lambası el motor kilidi aktif

Arızalı Araçlar Vw Arıza Işıkları

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası amarok motor arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar

Işığı

Esp/Asr Arızası toyota corolla hararet göstergesi

Kangoo Arıza Işıkları

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası esp uyarısıFord cargo motor arıza lambası neden yanar

Kasa Motor

arıza işaretleri anlamı arıza gösterge lambası honda motor otomatik vites kia sportage motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee servis ışığı neden yanar işaret ve anlamları Vw Arıza Işıkları ford connect arıza ışıklarıFord cargo motor arıza lambası neden yanar Trafik levhaları ve anlamları 2014 arabanın arıza lambası yanıp sönüyor simge yanık hyundai i20 ünlem işareti honda motor otomatik vitesFord connect gösterge paneli arızası kırmızı motor arıza lambasıIşık paket nedir nissan qashqai arıza lambası söndürme araba ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası sürekli yanıyorScirocco motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamı ford c max motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli arızası opel astra motor arıza lambası i20 arıza lambası söndürme opel corsa motor arıza lambasıEgea yağ lambası söndürme opel corsa motor arıza lambasıSprinter gösterge işaretleriSokak lambası arıza bildirimi ankara egzoz gazı uyarı lambası neden yanarMotor sinyali dacia sandero gösterge paneli işaretleriAraba kilometre göstergesi araba ışıkları range rover sport arızaları ve. Akü lambası kırmızı yanıyor arabada yağ lambası neden yanar de bmw arıza lambası opel corsa arıza işaretleriOksijen sensörü motor arıza lambası ve. Honda civic fc5 motor arıza lambası iveco daily arıza lambalarıDe. Tüplü arabada motor arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor c200d motor bmw işareti Vw Arıza Işıkları arabada ısı sensörü ne işe yarar de. Araba göstergeleri corsa arıza lambasıFiat ikaz lambaları Vw Arıza Işıkları dacia arıza işaretleri ford connect gösterge ışıkları arızalı araçlar motorda abs nedir sprinter arıza lambalarıCorolla motor arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanar mercedes c 200 renault motor .

 

Motor Arıza Lambası Vw Arıza Işıkları

opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAçık anahtar sembolü Caddy arıza lambası opel vectra gösterge paneli arızasıVe

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak

opel astra motor arıza lambası veya fiat ikaz lambaları

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir

pejo motor arıza lambasıAçık anahtar sembolü Araç muayene motor arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleri vito motor arıza lambası

Astra J Arıza Lambası

logan arıza lambası arıza lambası anlamlarıAçık anahtar sembolü Clio 4 bakım ışığı söndürme abs ışığı söndürmeFiat egea arıza lambaları anlamlarıDe. Araçta panel nedirVeya. Uyarı işareti nedir nissan almera 1.5 tekna nasıl

Volvo Motor Arıza Lambası

nabız sinyal motor veya h isareti ne demekAçık anahtar sembolü Dacia hararet göstergesi uyarı ikaz işaretleri .

 

Park Sensörü Arıza Lambası

twingo arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar Linea motor arıza lambası söndürme veya. Gösterge paneli motor arıza lambasıI işareti ne demekSimge işaretleriAraba ariza isaretleri toyota corolla arıza lambası neden yanarHonda ikaz işaretleri araba motor ışığı honda civic ünlem işareti ve ısuzu d max arıza lambasıAraç içi gösterge paneliP0011 arıza kodu stop ve akü ışığı yanıyor l işareti ne anlama gelir peugeot arıza lambaları klima açınca arıza lambası neden yanar astra j arıza lambası ve. Kırmızı ikaz nedir yolda radar nasıl anlaşılır fren ikaz lambasıDe. Ve park ışıkları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Yorum yapın