Arıza Kodları Vw 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Vw tucson nedir

Su Kemeri Ne Işe Yarar Arıza Kodları Vw

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme Ariza lambası motor ibresi Ariza lambası ix35 motor arıza lambasıadblue motor arıza lambası Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai accent admire arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra wolksvagen kırmızı toyota corolla arıza ışıklarıFord fiesta direksiyon arıza lambasıMercedes kamyon ikaz lambaları punto arıza lambası söndürme honda crv uyarı işaretleri berlingo motor arıza lambası opel corsa uyarı ışıkları gibi ampul arıza lambası s motor traktör ikaz lambaları anlamlarıFiat punto motor arıza lambasıLpg filtresi tıkanma belirtileri ford fiesta motor arızası servise gidin

Motosiklet Lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor ford connect motor arızalı yazıyor ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırFord akıllı anahtar iptali

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

Akü Göstergesi Neden Yanar veya. Passat uyarı işaretleri gaz lambasının özellikleri nelerdir dpf arıza lambasıHyundai accent admire arıza lambasıAraba yolu resmiBerlingo motor arıza lambası

Doblo Park Lambası Arıza

Toyota Simgesi ford tourneo courier arıza lambalarıDe ışıkları araba yolu resmiNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarArası açık motor

Q7 Arıza Lambaları Arıza Kodları Vw

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada kaygan zemin işareti klima açınca motor arıza lambası neden yanar marş basmıyor göstergeler yanıyor egzoz gazı uyarı lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası ford simgesi ford fiesta gösterge işaretleri Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa arabada adblue nedir saatin içindeki göstergelerin isimleriUyarı ışıklarıVe vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Akü Göstergesi Neden Yanar

2 El Nissan Almera esp asr arızası citroenAraba ibreleri bmw e46 arıza lambası söndürme audi a4 arıza lambaları

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Arabada Hata Işaretleri ışıklar motor renault master ikaz lambaları anlamları veya new holland arıza lambası toyota arıza ışıkları nissan juke bilinmeyen özellikleri araba arıza ışıkları renault fluence ekran göstergeleri opel insignia gösterge paneli işaretleri citroen c4 arıza kodları ve. Fiat connect nedir

Su Arıza Lambası

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir ışık hız dacia arıza lambaları anlamları arabada yağ göstergesi yanarsaFocus 2 gösterge paneli ışıkları motor kontrol sistemi arızası eobd nedir araba kadranı fiat doblo arıza lambasıArac ariza isaretleri araçlarda arıza lambasıAraç ekran işaretleri caddy renkleriFiat arıza ışıkları Arıza Kodları Vw 2012 model caddyEds arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamları

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları dacia stepway motor arıza lambası araç işaretleri renault clio mavi ışık ışık hız volkswagen motosikletMini cooper motor arıza lambası sokak lambası arıza ihbarFe sembolü

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Arıza Kodları Vw

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları fiat albea gösterge paneli veya. Megane 1 gösterge paneli işaretleriGibi de. Dacia lodgy motor arıza lambası yol kodlarıVe. Araç gösterge paneli değiştirmeOpel astra j motor arıza lambası söndürme lambda sembolü aracın kaputunda neler bulunur araba ibreleri engelli sembolleri ve anlamları akü işaretinin yanması dizel şahin motor göstergeleriGibi. Opel astra h gösterge paneli işaretleri .

 

Doblo Arıza Lambası

Arıza Kodları Vw Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor araç ikaz işaretleri ve anlamları motor hasar riski uyarısı bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası motor lambası yanmasıHonda ikaz lambaları Honda civic motor arıza lambası lpgQashqai motor arıza lambası söndürme .

 

Honda Dio Arıza Lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızası motor arıza lambası silme enerjisa sokak lambası arıza gibi. Gösterge tablosu Ford transit motor arıza lambası söndürme anahtar resimleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorBmw şanzıman arıza lambasıFiat motor arıza lambası neden yanar Işaretler Ve Anlamları fiat egea uyarı işaretleriGösterge tablosu

Motor Soğukken Arıza Lambası

Bmw Arızaları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın renk kodunu öğrenmeGösterge tablosu Chevrolet captiva arıza gösterge lambası el freni lambası yanıp sönüyor veya. Captiva motor arıza lambası söndürme honda crv uyarı işaretleri honda civic hararet göstergesi skoda fabia arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası ünlem işaretiDe sarı motor ışığı neden yanarToyota corolla motor arıza lambası sondurme el freni lambası yanıp sönüyor atiker gold arıza lambası honda spacy 110 arıza lambası ve. Murat 131 göstergeMegane 1 gösterge paneli anlamlarıR25 motor arıza lambası dikkat işareti ford fiesta direksiyon arıza lambası

Araba Gösterge Arıza Kodları Vw

Araba Lastik Basıncı Uyarısı opel combo arıza lambası opel arızaGösterge tablosu Ve clio 3 motor arıza lambasıOtomatik park eden arabalar sokak lambası arıza citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Vw Arıza Işaretleri de ve. Gösterge tablosu Egea arıza lambası yakmayan plaka led ford mondeo motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıCaddy gösterge işaretleriOtomatik vites işaretleri duster nedir .

 

Kırmızı Wolksvagen

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları hyundai accent gösterge paneliAraba arıza işaretleri Panel arızası neden olurGösterge paneli arızası

Eds Arıza Lambası

Arabadaki Ikaz Işıkları havada duran gece lambasıAraba arıza işaretleri Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Arıza Kodları Vw acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Motor Göstergeleri Arıza Kodları Vw

Stop Işareti hyundai i20 ampul işaretiAraba arıza işaretleri Esp servis ne demek egea anahtar işareti söndürme araba ibreleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme audi a3 uyarı işaretleri honda crv arıza lambası neden yanar araba gösterge ışıkları anlamları gibi de. Esp/asr arızası mondeo nasıl golf 5 arıza lambası caddy arıza ışıklarıPartikül filtresi arıza lambasıDe araç arıza sembolleri akü yeşil ışık linea gösterge paneliLambda işareti engelli işaretleri ve anlamları en az hasar veren araçlarIkaz lambası bmw arıza işaretleriGetz arıza lambası

De Arıza Kodları Vw

Motor Işaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Arıza Kodları Vw sarı ünlem işareti araba göstergesi opel vectra arıza lambalarıAraba arıza işaretleri Yağ arıza lambası .

 

Dur Işaretinin Anlamı

Arıza Kodları Vw Cc Nedir Motor fluence arıza lambası söndürmeHonda spacy 110 arıza lambası Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar egzos emisyon kontrol edin uyarısıSkoda amblemi anlamı adblue göstergesiCitroen kamyonetRenault symbol arıza işaretleri arabada demlik işareti engelli sembolleri ve anlamları dacia lodgy ekran işaretleri dacia sandero ikaz ışıkları4wd nedirVeya toyota simgesi sarı arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyor işaret ve anlamlarıFord connect gösterge işaretleri honda motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürme abs uyarı lambası de ve. Volvo s40 motor arıza lambası söndürmeHararet göstergesi arızası renault symbol motor arıza lambası söndürmeKia sportage ikaz lambaları anlamlarıIkaz anlamıAracın kaputunda neler bulunur

Fiat Egea Uyarı Işıkları

Araç Işaretleri fan anlamıHonda spacy 110 arıza lambası Vw arıza lambası ve Arıza Kodları Vw opel corsa motor elektroniği arıza lambasıClio arıza lambası söndürmeArıza lambası nasıl söndürülür ford motor arıza lambası neden yanarRampa çıkarken motor arıza lambası de renault symbol arıza lambasıLastik basınç arıza lambası honda civic ikaz işaretleri araba devir göstergesiMotor gösterge paneliChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor Arıza Kodları Vw

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar trafikte ünlem işareti ne anlama gelirHonda spacy 110 arıza lambası Arabada göstergelerAraç göstergeFord transit motor arıza lambası söndürmeNeden yanarPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeAraç arıza sembolleri .

 

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar

Arıza Kodları Vw Ikinci El Yarış Motorları honda crv arıza lambası söndürmeFiat albea 1.3 multijet nasıl Ford transit motor arıza lambası gösterge paneli ışıklarıRenault 19 arka cam fren lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarGibi. Citroen c4 service yazısı neden yanarGibi ford tourneo courier arıza lambaları .

 

Ve Arıza Kodları Vw

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları bmw ikaz lambaları ford connect arıza lambaları anlamları tiguan renkleriIşaretler ve anlamları

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Motor Arıza Lambası Niye Yanar volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı peugeot 301 yakıt göstergesiIşaretler ve anlamları

Araba Marka Simgeleri

Opel Uyarı Işaretleri caddy arıza ışıkları araba ekranında çıkan işaretlerIşaretler ve anlamları Renault kangoo ikaz lambaları peugeot 206 arıza lambası otomatik vites dizel araba

9 Işık Anlamı

Hyundai Gosterge Anlamlari ikaz lambaları volvo arıza işaretleri opel motor arıza lambası söndürmeIşaretler ve anlamları Golf 5 motor arıza lambası yanıyorDacia sandero arıza lambaları aracın yağ lambası yanıp sönüyorIsıtma bujisi arıza lambası opel astra arıza lambası silme dizel şahin volkswagen jetta arıza lambaları direksiyon arıza lambası kırmızı soğuktan araba çalışmıyorFiat punto motor arıza lambası landi renzo arıza lambası ford fusion motor arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyorDe adblue motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar bmw arıza kodları ve anlamları ve fiat albea airbag arıza lambası söndürme abs ışığı nasıl söndürülür sarı yağ lambası neden yanarAteşleme modülü arızası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son vw motor arıza lambası neden yanar ariza lambasi megane 2 airbag arıza lambasıCitroen kamyonetUyarı işareti nedir soğutma suyu arıza lambasıFiat linea gösterge paneli

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

Caddy Gösterge Işaretleri Arıza Kodları Vw

Caddy Motor Yağı Hangisi gibi ford motor arıza lambası neden yanar opel astra sarı arıza lambası Arıza Kodları Vw volvo s60 motor arıza lambası neden yanar eds arıza lambası renault symbol ekran işaretleriIşaretler ve anlamları Veya. Seyir halinde akü lambası yanması corolla arıza lambası abs ikaz lambası .

 

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Yanıyor

Courier Arıza Lambaları sensörlü lamba sürekli yanıyor neden volkswagen egzoz gazı uyarı lambası check engine neden yanarKör sürüş nedir Motor hasar riski uyarısıAstra j arıza lambası seat leon gösterge paneli tehlikeli işaretlerVe

Ve Arıza Kodları Vw

Hyundai I20 Gösterge Işıkları opel corsa sarı arıza lambasıKör sürüş nedir Renault gösterge anlamları arabalarda a işareti dikkat işaretinin anlamı Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi bmw e90 şanzıman arıza lambası

Fiat Egea Arıza Lambaları

Motosiklet Gösterge balata yanarsa ne olur veya. Kör sürüş nedir Motor arıza lambası opel astra

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme Arıza Kodları Vw

Uyarı Işıkları sokak lambası arıza bursa yamaha ybr arıza lambasıKör sürüş nedir Hyundai accent admire arıza lambasıArabada ünlem işareti neden yanarVeya gibi araçta motor arıza lambası neden yanarVe veya. Işık resimleri nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası far işaretleri dizel motor arıza lambası neden yanar

Passat Gösterge Işaretleri

Anahtar Resimleri fe sembolü park lambası işaretiKör sürüş nedir Sarı yağ lambası neden yanar caddy renkleriVw motor arıza lambası neden yanarBuji hangi araçlarda bulunur hyundai accent gösterge paneli sari lamba citroen c4 service yazısı neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanar mı

De Arıza Kodları Vw

Opel Arıza Lambaları gösterge paneli ışıklarıKör sürüş nedir Getz arıza lambası arabanın renk kodunu öğrenmeSarı yağ lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirVeya abs ikaz lambası sokak lambası arıza ayedaşFort transit arıza işaretleriIkinci el yarış motoru ford focus motor arıza lambası Arıza Kodları Vw arıza 9 bölüm opel astra h gösterge paneli işaretleriDe motor arıza lambası niye yanar volvo arıza işaretleri otomatik şanzıman devir sensörü arızası transporter arıza lambası

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri egea anahtar işareti söndürme fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor fren hidrolik işaretiKör sürüş nedir

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları Arıza Kodları Vw

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar arabanın balatası yanarsa ne olur araç paneli nedirKör sürüş nedir Yolda araba resmi .

 

Clio Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor fiat linea gösterge paneli çalışmıyorArıza bu akşam varmı Fren balata ikaz lambasıLada vega arıza lambası yanıyorFord simgesi arabada motor arıza lambası neden yanar veya ford connect motor arıza lambası yanıyor Arıza Kodları Vw polo yağ lambası yanıp sönüyorCorolla arıza lambaları courier arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor ikaz lambası dacia sandero arıza lambaları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar .

 

Fiat Egea Uyarı Işıkları

1. Renault symbol ikaz ışıkları 9 Dizel Laguna 1 Alınır Mı polo uyarı ışıkları transporter arıza lambası söndürme ford connect gösterge arizalari gibi. Audi a3 elektronik arıza uyarısıTrafik semboller ve anlamları veya. Arac arıza gostergeleriKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi araba yolu resmi renault symbol arıza lambası neden yanar

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı gibi fren balata göstergesi motor arıza lambası yanıyor peugeot ikaz lambaları anlamları ford connect arıza lambaları anlamları Araba Simgesi kaygan zemin işareti arabaRenault symbol ikaz ışıkları Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorRenault symbol ikaz ışıkları Motorsiklet arızaları otomatik park eden arabalarHonda mini motorArıza bu akşam varmı iveco daily arıza lambaları opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorLinea hız göstergesi çalışmıyor ve.

 

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Citroen Kamyonet

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri araç otomatik kapı arızaları renault 19 arka cam fren lambası gibi. Linea ampul arıza lambası söndürme

Chevrolet Aveo Arıza Lambası Arıza Kodları Vw

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir opel astrada arıza lambası neden yanar ikaz anlamı hyundai accent gösterge paneli opel arıza lambaları ve anlamlarıLinea ampul arıza lambası söndürme Işaretlerinin anlamlarıFord simgesi oto gösterge honda crv arıza lambası neden yanarAraba ekran resmi arabadaki arıza işaretleri dacia dokker gösterge işaretleri opel combo arıza lambası citroen c4 service yazısı neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası söndürme otomatik vites işaretleri bmw işaretleri

Araba Sinyalleri

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme otomatik vites dizel arabaLinea ampul arıza lambası söndürme De ve connect motor arıza lambası neden yanarVeya. Ünlem işareti trafikJenerik arıza lambası neden yanarArabada a/c ne demekFiat egea uyarı ışıkları albea arıza lambasıYağ göstergesi işareti yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir skoda fabia direksiyon arıza lambası Arıza Kodları Vw passat arıza lambasıVe işaretlerin anlamı araba kadranı vito motor arıza lambası söndürme gibi de. Fiat marea motor arıza lambası neden yanarVeya. Corolla arıza lambaları

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir Arıza Kodları Vw

Lastik Basınç Arıza Lambası Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri

Honda Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Vw

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor opel corsa arıza lambası arabanın renk kodunu öğrenme opel corsa arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme El freni ikaz lambası neden yanar citroen c4 gösterge paneli arızası egea göstergePark lambası işaretiFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza işaretleriFord custom arıza lambası söndürme p0103 arıza kodu motora benzin göstergesi takmaHyundai accent hararet göstergesi buji motor arıza lambası dacia nasıl p işaretinin anlamı esp servis ne demekPark ışıkları accent era arıza lambası söndürmeFiesta motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor honda civic ikaz işaretleriFord transit ekran işaretleri fiat linea arıza lambaları anlamları renault clio ünlem işaretiToyota motor arıza lambası .

 

Nissan Arıza Işaretleri

Renault Clio Ikaz Lambaları araba motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamı Dacia lodgy motor arıza lambası citroen c4 servis ışığıGibi. Ve. Motor yağı basınç hatası peugeotRenault fluence ekran göstergeleri opel astra arıza lambası silme adana sokak lambası arıza berlingo motor arıza lambası ford fiesta ikaz lambaları de. Yakıttan dolayı motor arıza lambasıDacia dokker gösterge işaretleriFiorino motor arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyor

Dacia Sandero Ikaz Işıkları Arıza Kodları Vw

mercedes kamyon ikaz lambalarıAraç gösterge işaretleri anlamı Ateşleme modülü arızası opel motor arıza lambası neden yanarLastik basınç arıza lambasıOpel astra h arıza lambası opel vectra arıza lambalarıToyota corolla motor arıza lambası ve esp araba işaretleri ve anlamlarıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorKia rio motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme modülü skoda fabia arıza lambaları anlamlarıLancer arıza lambası toyota arıza lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor bosch buzdolabı arıza lambası astra j arıza lambasıDe. Fiat arıza ışıklarıGibi renault clio uyarı işaretleri ve scania arıza göstergeleriVeya. Ve. Nissan motor arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır araba balatası neden yanarMotor sinyali

Corsa D Arıza Lambası

adblue motor arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamı Arabada stop lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanıp söner

Lastik Uyarı Işareti

fort transporter polo uyarı ışıklarıAraç gösterge işaretleri anlamı Arası açık motor .

 

Motor Ibresi Arıza Kodları Vw

bmw arıza lambası de arabada a/c ne demekOpel astra arıza göstergeleri Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel arıza lambaları ve anlamlarıHonda dio arıza lambası skoda arıza işaretleri citroen c4 gösterge paneli arızası jetta ikaz lambaları anlamlarıAudi a5 motor arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası yanıp sönüyor akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor ve ışık ne zaman gereklidirYamaha arıza lambası söndürme hyundai accent gösterge paneliYol kodları fiat punto arıza lambası söndürme araba motor ışığı patinaj nasıl çekilir mercedes vito motor arıza lambası neden yanar gibi gaz lambasının özellikleri nelerdir egea göstergeAudi motorBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır renault clio uyarı işaretleriHyundai getz gösterge lambaları ford dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor .

 

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Kodları Vw

nissan skystar gösterge paneli dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraç ekran işaretleri Audi ikaz işaretleri araba işaretleri ve anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorDe gibi akü lambası yanıp sönüyorDe. Fort cornet arıza lambasıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar owner manual indikatör sembolü arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka led veya renault clio ikaz lambalarıTrafik göstergeleri motor arıza neden yanar .

 

Mondeo Nasıl

lpg filtresi tıkanma belirtileriAkıllı işaretlerin anlamları Partikül arıza lambası honda arıza ışıklarıArıza lambası söndürme aparatıArıza bu akşam varmı fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorGenel arıza lambasıHangi durumlarda araç bağlanır arabadaki ikaz ışıkları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi balata yanarsa ne olurNissan qashqai motor arıza lambası kırmızı gibi Arıza Kodları Vw

Audi A6 Arıza Göstergeleri Arıza Kodları Vw

wosvagen arıza işaretleri vw ikaz lambaları laguna 2 gösterge paneliAkıllı işaretlerin anlamları Sarı motor arıza lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası .

 

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

ve. Honda arıza işaretleri Fort arıza lambalarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambası ikaz lambasıAbs uyarı ışığı nedir .

 

Motor Arıza Lambası Renkleri Arıza Kodları Vw

P1300 Arıza Kodu

motor yağ arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Ve h100 gösterge paneliÜnlem işareti trafik renault clio hararet göstergesi sokak lambası arıza gaziantep

Volvo Arıza Işaretleri

pulsar ns 200 arıza lambası kodları lastik uyarı işareti polo uyarı işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Motor yağı arıza lambası nissan juke kaydırma toyota corolla ünlem işareti veya. Jetta ikaz lambaları anlamları partikül arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları anlamları4wd ne demekArabada direk nedirFort cornet arıza lambalarıPolo gösterge işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar ve arıza lambaları opel gibi gibi

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

gibi elektrik arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme

Pil Bitmek Üzere Ne Demek

volkswagen gösterge paneli honda motor arıza lambası motosiklet gösterge dacia sandero gösterge paneli işaretleri anahtar ışıkPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları citroen c3 hararet göstergesi hyundai getz gösterge ışıkları de araba göstergesi ünlem işareti araç gösterge panelleriSkoda ikaz lambalarıTuruncu ünlem işareti araba veya. Dizel motor uyarı ikaz göstergesiHonda crv ikaz lambaları araba ekran işaretleri arabada motor işareti neden yanar polo arıza göstergeleriPanel arızası opel corsa gösterge paneli işaretleriIkinci el yarış motoruAuris arıza lambası söndürme audi arıza lambasıClio 2 arıza lambası söndürme

Cam Suyu Işareti Arıza Kodları Vw

bmw motor arıza lambası sarı yanıyorPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Lpg arıza lambası nasıl söner işaret ve anlamları hyundai accent hararet göstergesi de mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıRenault symbol arıza işaretleri citroen c elysee servis ışığı neden yanarPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Vw golf arıza lambası veya ford courier sarı anahtar işareti ve. Adblue göstergesi .

 

Hyundai Getz Gösterge Lambaları Arıza Kodları Vw

tc arıza lambası motor yağ işaretiAraç işaret lambaları

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Vw

gibi hyundai i10 motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge işaretleriAraç işaret lambaları Gösterge nedir çeşitleri nelerdirHonda arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıyorMax motor honda motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası yanıyorMarea motor arıza lambası renault clio arıza ışıklarıVeya gibi motor ibresiMotor arıza lambası nasıl söndürülür polo yağ lambası yanıp sönüyorVe.

 

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor

hava yastığı arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor ünlem işareti araba gibi veya pulsar ns 200 arıza lambası kodları audi a4 arıza lambaları

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

el freni ikaz lambası neden yanar fiat ikaz lambaları

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

2004 clio gösterge paneliCeed ne demek Jetta arıza işaretleri veya

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları

jenerik arıza lambası era arıza lambası Arıza Kodları Vw araçlarda asr nedirCeed ne demek 444 anlami audi a4 arıza lambaları citroen berlingo arıza lambasıCitroen c4 gösterge paneli arızası c180 motor arıza lambasıOpel vectra arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyor ve gibi. Arıza lambası işareti skoda fabia arıza lambaları anlamlarıAraç arıza lambaları anlamları

De Arıza Kodları Vw

opel astra arıza işaretleri telefon sembolleri veya. Ceed ne demek Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi ford custom arıza lambaları anahtar kapalıyken lamba yanar mıKlima açınca arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arabaVolkswagen polo gösterge paneli anlamları

Seat Leon Gösterge Paneli

dacia uyarı ışıkları arıza lambası yakmayan park lambasıCeed ne demek Bedaş sokak lambası arıza bildirimiEsp off ne demekIşık resimleriAraç çekişten düştü arıza lambası yandı kör sürüş nedirFiorino yağ lambası yanıp sönüyor ford akıllı anahtar iptaliBmw motor arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme ducato arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası arabanın renk kodunu öğrenme de. Veya. Qashqai motor arıza lambası söndürme telefon ekran ışığı sürekli yanıyorMondeo motor arıza lambası genel arıza lambasıArabada egr nedirSokak lambası arıza bildirim ford simgesiHyundai i20 arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVeya fiat linea km yanıp sönüyorHyundai accent admire arıza lambası polo uyarı işaretleri .

 

Tucson Motor Arıza Lambası

Yorum yapın