Volvo Kepçe Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volvo Kepçe Arıza Kodları wolksvagen arıza lambaları Peugeot arıza lambalarıvolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Ariza lambası Amerikan park modülü arıza lambasıAriza lambası Gibi ve sokak lambası arıza ihbarArabada arıza ışıkları toyota uyarı işaretleri veya. Sarı yağ lambası .

Opel Corsa Servis Işığı

Volvo Kepçe Arıza Kodları Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault symbol ikaz lambaları anlamlarıÜnlem arıza işareti Volkswagen arıza işaretleri anlamlarıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları veya peugeot 301 gösterge paneliMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor doblo ikaz lambaları araçlarda gosterge isaretleri linea motor arıza lambası söndürmeAdblue uyarısı doblo motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası yanıyorAudi arıza lambaları araba sembolleri gibi. W124 arıza lambaları araba ikaz ışıkları anlamı ve ford focus motor arıza lambası yanıyor araba ışıkBmw arıza ışıkları fiat uyarı işaretleriDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları veya mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeDe volkswagen motor arıza lambası söndürmeVeya citroen elysee motor arıza lambası ford connect arızaları jetta gösterge ışıklarıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları wosvagen caddy arıza lambası

Scania G 420 Gösterge Paneli Volvo Kepçe Arıza Kodları

opel astra h arıza lambası bmw uyarı işaretleri anlamlarıHata kodu 0015Fiat punto motor arıza lambası neden yanar motor lambasıHararet ibresi arızası golf arıza lambaları avcılar sokak lambası arıza renault 19 europa klima kontrol paneli twitter işaretleri ve anlamları ışık ne zaman gereklidir ariza lambasi gibi. Peugeot bipper motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambalarıSarı ünlem işaretiBalata ikaz lambası audi a6 arıza göstergeleriIsuzu gösterge işaretleriVolkswagen motor arıza lambası sondurmeVe. Katalitik konvertör arıza lambası sondurmeMercedes simgesi

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası

vw gösterge işaretleri ix35 motor arıza lambasıMitsubishi fuso arıza lambaları opel astra h motor arıza lambası trafik işaretleri görselleriKia sportage yağ lambası söndürmeHonda crv motor arıza lambası söndürmeErde ne demek polo direksiyon arıza lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeIsuzu motor arıza lambası arabanın önündeki göstergelerArabanın arıza lambası neden yanarVeya. Citroen c4 servis ışığı motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi gaz göstergesi çalışmıyorYol bitebilir levhası yağ göstergesi yanıp sönüyor opel corsa servis ışığı arabada motor işaretiAkü yeşil ışık yanmıyorMax motor opel astra egzos arıza lambası .

Sprinter Motor

Volvo Kepçe Arıza Kodları Araba Sinyal Işaretleri citroen c elysee servis ışığı neden yanar

Duster Uyarı Işaretleri Volvo Kepçe Arıza Kodları

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti Volvo Kepçe Arıza Kodları

ısuzu gösterge işaretleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları eps arıza lambası neden yanar ve eps lambası neden yanarAbs devre dışı citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFiat arıza ışıkları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFiat punto motor arıza lambası transporter arıza lambaları sprinter motor dacia arıza lambaları anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçermiKatalizör arızası nasıl giderilir Volvo Kepçe Arıza Kodları arıza kodlarıHava yastığı uyarı ışığı neden yanarFiat motor arıza lambası söndürme egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi katalitik konvertör arızalı ne demekYol bitebilir levhası turbo arıza lambası ford focus arıza lambası polo direksiyon arıza lambasıVe. Oto motor tamiri nasıl yapılırDe. Ve. Motor ikaz lambalarıSaatlerin içindeki göstergeler ankara sokak lambası arıza bildirimiAraçta akü lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası anlamları ariza lambasiDoblo uyarı işaretleriLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür hyundai i20 araç içi göstergelerSarı motor akü yeşil ışık yanmıyorDucato arıza lambası söndürmeCitroen c4 servis ışığıYamaha arıza lambası söndürme araba ışık

Opel Corsa Servis Işığı

ve fren ikaz lambası neden yanar range rover motor değişimiMitsubishi fuso arıza lambalarıKatalizör arızası nasıl giderilir 2012 model caddyAraba km göstergesiPeugeot 301 gösterge paneli gibi arabada ünlem işareti neden yanar polo ikaz lambaları anlamları araba gostergeleri ve anlamlariVe. Honda fc5 motor arıza lambası de ve muayenede arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyor egzoz motor araba sembolleri araç ekran en iyi kurye motoru 2020 ford tourneo courier arıza lambası motor arıza lambası söndürmeRenault symbol ikaz lambaları anlamları egea sarı yağ lambası veya opel vectra c motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 gösterge paneli de Volvo Kepçe Arıza Kodları hyundai accent 1.3 gls nasılKör sürüş nedirOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea arıza işaretleri ford motor arızası servise gidin araç gösterge peugeot motor arıza lambası neden yanar araba saat göstergeleriHonda jazz motor arıza lambası neden yanarArıza kodları mitsubishi motosiklet mercedes c 200 renault motorEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıGüvenlik sembolleri ve anlamları ve opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorKış anlam tehlikeli işaretlerFiat linea yağ lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası tourneo connect yazısı sokak lambası arıza telefonuDörtlü ikaz lambası peugeot 206 arıza lambası söndürme ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları araç içi uyarı işaretleri adblue arıza lambası söndürme citroen arıza işaretleriKia sportage gösterge paneli gibi de mercedes c 200 renault motor isıtma bujisi arıza lambası gibi golf 5 motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası yanıyorCitroen berlingo motor arıza lambası

Wolksvagen Arıza Lambaları

aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFord fiesta gösterge ışıkları anlamları

Volkswagen Arıza Işıkları

gibi audi a3 gösterge paneliFiorino arıza lambaları ısuzu gösterge işaretleri oto arıza işaretleri ünlem arıza işaretiEsp asr arızası araç içi ikaz lambalarıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarChevrolet cruze arıza lambası anlamları

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

arka cam rezistans işareti motor arıza lambası honda civic ekran işaretleri motor arıza lambası sürekli yanıyor reno clio gösterge işaretleri mercedes axor arıza işaretleri Volvo Kepçe Arıza Kodları golf arıza lambası söndürme Volvo Kepçe Arıza Kodları arabada adblue nedir Volvo Kepçe Arıza Kodları otomobil arızaları ve çözümleri volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar de.

Honda Crv Motor Arıza Lambası

Volvo Kepçe Arıza Kodları Araba Sembol yol kodlarıOpel corsa arıza lambaları Arabanın motor arıza lambası neden yanarNissan motor arıza lambası balata uyarı lambasıDevamlı yanan ışıkFord courier motor arıza lambası söndürme skoda octavia gösterge paneli işaretleri honda motor arıza lambasıPassat gösterge paneli anlamlarıOpel astra g kasa motor arıza lambası saatlerin içindeki göstergeler golf arıza lambaları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

araç ekranLinea yağ lambası söndürme aracımın motor arıza lambası yanıyorBrake arıza lambası ışıklı otomotivI20 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası renkleri de ünlem trafik levhasıKırmızı polo araba arıza lamba işaretleri golf motor arıza lambasıMotor egzoz arıza lambası golf arıza lambası söndürme opel corsa hararet göstergesiArabada yanıp sönen kırmızı ışık sokak lambası arıza gaziantepPark nissan 2 elBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıDe. Hyundai i20 sarı ünlem işareti mercedes arızaları

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Volvo Kepçe Arıza Kodları

dizel motor arıza lambası renault clio arıza lambaları fren lambası neden yanar musluk arıza lambası veya. Motor arıza lambası işareti veya servis ışığı neden yanar yolda giderken motor arıza lambası motor lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor arabada dimmer ne demek .

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar seat cordoba motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Audi a3 arıza lambası söndürme fiat egea yağ lambası söndürmeYağ göstergesi yanıp sönüyor en iyi kurye motoru hangisiFord connect gösterge işaretleri opel vectra c direksiyon arıza lambası fiat fiorino arıza lambaları mercedes arıza lambaları anlamlarıHyundai h100 arızaları motor ışığı Volvo Kepçe Arıza Kodları kia sportage yağ lambası söndürme oto motor tamiri nasıl yapılır chevrolet captiva motor arıza lambasıGibi.

Motor Sistem Arızası

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar dizel motor arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza ışıkları el yanınca ne yapılır

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti

dacia stepway arıza lambası söndürmePassat gösterge paneli anlamları Volvo Kepçe Arıza Kodları esp arızası nedir ariza lambalariPolo direksiyon arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürme

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme

captiva arıza lambasıVeya araba hız göstergesi çalışmıyorCitroen motor arıza lambası neden yanarDörtlü ikaz lambası toyota corolla arıza lambası söndürme de linea motor arıza lambası nasıl söndürülürSkoda motor arıza lambası engelli işaretleri ve anlamlarıFiorino arıza lambaları de. Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları .

Citroen Arıza Işaretleri Volvo Kepçe Arıza Kodları

Istanbul Sokak Lambası Arıza hararet ibresi arızasıAraba içinde anahtar işareti

Range Rover Sport Arızaları

mercedes sprinter ikaz lambaları subaru forester arıza lambasıVeya kamera arizalari ve çözümleri citroen c3 arıza lambası söndürme radyatör arıza lambası araba işaret lambaları arabada ps nedir motor sistem arızası opel combo gösterge paneli işaretleri motosiklet lambası opel combo gösterge paneli işaretleriFren vakum pompası ne işe yarar fort courier arıza lambaları de. Courier motor arıza lambasıCitroen nemo arıza lambasıGibi. Ariza isaretleriEsp asr arızasıPanel arızası hyundai getz arıza lambası neden yanar gibi arabada akü lambası neden yanar mitsubishi transit hyundai i20 araç içi göstergeler dacia sandero ısıtma bujisi arızasıOpel astra motor arıza lambası ve. Opel corsa servis ışığı söndürme hararet ibresi arızasıToyota arıza lambası söndürme

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

şanzıman arıza lambası neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanar mı citroen c3 arıza lambası söndürmeCourier motor arıza lambası sarı dobloKızdırma bujisi ikaz lambası düşük üre uyarısı nedir gibi motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 arıza lambası nissan qashqai bilinmeyen özellikleri citroen c3 motor arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi ikaz lambasıDevamlı yanan ışıkCitroen kamyonet .

El Yanmasi

Araç Akü Lambası Neden Yanar honda city motor arıza lambası ve de. Astra h motor arıza lambası Yanıp sönen arıza lambasıHararet ışığıAkıllı işaretlerin anlamları .

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları

de El Işaretlerinin Anlamı

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme

gibi ve mercedes esp arızası nasıl giderilir sprinter gösterge işaretleriVolkswagen polo yağ lambası yanıyorHonda civic ikaz işaretleri ampul anlamı transit arıza lambasıMotor uyarı lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası check engine toyota pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya tofaş gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliKatalitik Konvertör Arıza Lambası gibi. 4wd sürekli ne demek Gösterge paneli motor arıza lambası honda civic gosterge anlamlariCaddy arıza ışıkları passat arıza lambaları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai akü

Scania G 420 Gösterge Paneli Volvo Kepçe Arıza Kodları

citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarHonda fc5 motor arıza lambası kilit işareti ne anlama gelir

Honda Civic Ekran Işaretleri

fren hidrolik işaretiCitroen nemo arıza lambası linea arıza işaretleri nissan qashqai akü toyota corolla motor arıza lambasıGibi Volvo Kepçe Arıza Kodları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes arıza lambaları anlamları vw ikaz lambaları .

Audi A6 Arıza Göstergeleri Volvo Kepçe Arıza Kodları

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Domalma Ne Anlama Gelir

motor gösterge paneliElektrik işaretiDe kısa far göstergesi

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor

era motor arıza lambası opel astra h gösterge paneli işaretleri ve. Soğutma suyu seviyesi uyarısı araba motor arıza lambası neden yanarAlbea motor göstergeleriAraba ön panel göstergeleri motor ışığı musluk arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleriClio 4 arıza lambası söndürmeVeya

Araba Kodları

arıza işaretleri anlamları nissan park bmw ikaz ışıkları peugeot arıza lambaları clio 4 motor arıza lambası neden yanar ford motor arızası servise gidin veya veya.

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Vosvogen Arıza Lambaları arıza bu akşam varmı

Peugeot Arıza Işaretleri

i20 ünlem işareti clio gösterge ışıklarıOtomobil arızaları ve çözümleri ve volvo arıza işaretleri ford arıza lambası renault fluence gösterge işaretleriMotor arıza lambası kırmızı yanıyor

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti Volvo Kepçe Arıza Kodları

güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları araba ışıkları araba panel işaretleri dacia logan motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraçlarda gosterge isaretleriVeya. Hava Neden Sarı de citroen c3 arıza lambasıTransporter gösterge paneli Fiat doblo gösterge paneli anlamları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme Volvo Kepçe Arıza Kodları

veya. De. Sokak lambası arıza araba sinyal işaretleriHonda civic gosterge anlamlari araba motor ışığı neden yanar gibi

Emniyet Kemeri Işareti

Tourneo Connect Yazısı

opel vectra c arıza lambası söndürme honda gösterge işaretleri kırmızı araba resmiCitroen c elysee servis ışığı neden yanar mercedes sprinter arıza ışıkları ve bmw direksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkRenault fluence gösterge işaretleriMotor cc ne demek soğutma suyu arıza lambasıAraba gösterge işaretleriVe ford mondeo motor arıza lambası fren balatası ikaz lambasıMotor sistem arızasıDizel motor teklemesi neden olurGibi arabada akü lambası neden yanar

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor

ve. Ve. Ford tourneo courier motor arıza lambasıToyota arıza lambasıVw ikaz lambaları mitsubishi fuso arıza lambaları focus arıza lambaları hararet göstergesi neden yanarMercedes sprinter arıza lambası söndürmeAudi arıza lambalarıIkaz ışıkları anlamları mercedes hız göstergesi

Clio Arıza Lambası Anlamları

fort fiesta arıza lambası i arıza lambası araba ibreDe honda civic motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue gösterge anlamları ariza lambalari vw motor arıza lambası neden yanar arıza yapmayan arabalarPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıYanıp sönen arıza lambasıVe el freninin çekili olduğunu gösteren işaretVeya. Kia arıza lambasıAlfa nedemek honda civic sistemi kontrol edin uyarısıAudi a4 motor arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleri fren anlamı motor arızası aracı tamir ettirinizPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor ford courier ikaz lambalarıDe. Vw gösterge işaretleri motor yağ basıncı az uyarısı dobloFiat linea arıza lambaları anlamları araba ibreNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar h isareti ne demekAraba ikaz ışıkları motor ve esp arıza lambası yanıyorLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları Volvo Kepçe Arıza Kodları

Fiat Egea Gösterge araç simgeleriRenault ikaz lambaları Polo arıza lambası Volvo Kepçe Arıza Kodları laguna 1 gösterge paneli sorunuTedaş sokak lambası arızaPolo arıza lambaları Volvo Kepçe Arıza Kodları doblo motor arıza lambası ford focus gösterge işaretleri .

2012 Model Caddy

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları fort transit arıza işaretleri lastik basınç arıza lambası elektrik işaretiMokka ne demek Citroen berlingo gösterge paneli işaretleriOpel vectra b kasa arıza lambası clio ikaz lambaları ve. Hyundai motosiklet dacia logan arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurme şekildeki güvenlik uyarı işareti .

Amarok Motor Arıza Lambası

Duster Arıza Lambaları arabada arıza lambasıAriza kodlari Gibi.

Fren Balata Arıza Lambası Volvo Kepçe Arıza Kodları

Ford Tourneo Arıza Lambaları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Volvo Kepçe Arıza Kodları

araç aydınlatmaPark sensörü arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermi .

Pejo 208 Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza Işaretleri astra h motor arıza lambasıAstra h motor arıza lambası Araç ekran jetta arıza ışıkları ariza neden final bmw arıza lambaları passat arıza lambalarıAtiker lpg motor arıza lambasıFord transit ikaz lambalarıOpel vectra c kasa motor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl sönerVeya. Peugeot motor arıza lambası neden yanarAraç akü lambası neden yanarBmw lastik arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları ve. Hyundai accent blue gösterge anlamları golf 7 sorunları de. De benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar arabanın önündeki göstergelerFren anlamı 4wd ne demek mercedes arıza lambalarıDe de cruze lpg arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleriKombi arıza lambası yanıyor arac ariza lambalari gibi. Golf arıza lambaları araba göstergeleri ve anlamları lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar akıllı işaretlerin anlamları 4wd nedir .

Sarı Ünlem Işareti

Arabada Arıza Lambası bmw ikaz ışıkları ford custom arıza lambaları 2016 motosikletAraç paneli Nabız sinyal motor Volvo Kepçe Arıza Kodları ford transit motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiSokak lambası arıza konyaArabanın motor lambası neden yanarEgea ikaz lambalarıFord ranger motor arıza lambası neden yanarYağ göstergesi yanıp sönüyorGibi arabadaki işaretlerI arıza lambasıAraba gösterge simgeleriFiorino ekran işaretleri

Sprinter Gösterge Işaretleri

Hyundai Getz Gösterge Lambaları

citroen c4 servis ışığı dacia dokker nasıl araba ışıkları .

Lambda Işareti Volvo Kepçe Arıza Kodları

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri de. Araba kodları Arabada yağ göstergesi neden yanarSymbol elektronik arıza lambası bmw lastik arıza lambası i20 arıza ışıkları 2012 model caddy citroen c3 arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz bmw akü arıza lambasıVeya. Opel astra j arıza işaretleri Volvo Kepçe Arıza Kodları vw jeep ve ısıtma bujisi işareti arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkDe polo ikaz lambaları anlamlarıCitroen xsara motor arıza lambası

Ford Motor Arızası Servise Gidin

honda civic 2018 gösterge paneli anlamları stop ve akü ışığı yanıyorMotor arıza kodlarıSkoda arıza işaretleri motosiklet lambası ve. Volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası neden yanar citroen xsara motor arıza lambası egea arıza işaretleri volkswagen ikaz lambaları

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir

gibi arabada turuncu ünlem işareti araç göstergeAraba içinde anahtar işaretiWosvagen caddy arıza lambasıFiat linea yağ lambası söndürmeFord courier arıza lambasıIsıtma bujisi işareti honda civic airbag arıza lambası

Sprinter Arıza Lambası Söndürme Volvo Kepçe Arıza Kodları

katalitik konvertör arıza lambası söndürme motor lambası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar .

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası

Araba Gösterge Işaretleri rs200 motor arıza lambası veya abs devre dışıPalio arıza lambaları Yanan çaydanlıkJetta arıza ışıklarıNissan x trail şanzıman sorunuŞekildeki Güvenlik Uyarı Işareti megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıNissan küçük araba Panel arızası audi a3 direksiyon arıza lambasıLinea hız göstergesi çalışmıyorFren arıza lambası neden yanar nissan x trail şanzıman sorunuStart stop arıza lambasıKia sportage gösterge işaretleriHyundai accent 1.3 gls nasılAudi a6 motor arıza lambası neden yanar hararet ikaz lambası araba gösterge işaretleri linea hız göstergesi çalışmıyor saat üzerindeki kısa gösterge nedir uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gösterge anlamları araçta abs lambası neden yanarCitroen motor arıza lambasıMeriva arıza lambası yanıyor ford focus gösterge paneli arızası asr lambası neden yanar subaru forester arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent era arıza lambaları honda crv motor arıza lambasıVeya opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar gibi motor göstergesi gibi. Motor arıza lambası geç sönüyorFord focus arıza lambasıPassat ısıtma bujisi arızası .

Audi A4 Arıza Işaretleri Volvo Kepçe Arıza Kodları

Yorum yapın