Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu arabalar neden yanar Tata arabaları nasıl Ariza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası Ariza lambası emniyet kemeri işareti

Araba Göster Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

opel corsa d arıza lambası

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

buji lambası gibi. jetta arıza lambaları Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme doblo 1. Araba arıza işaretleri anlamları 9 jtd motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Fiat

park sensörü devreye girmiyorFort transit arıza işaretleriAraba ikaz ışıkları bmw ikaz lambaları arabadaki göstergelerFocus arıza lambalarıAriza neden yok citroen c4 motor arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası neden yanarOpel meriva motor arıza lambası gibi elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı abs ikaz lambasıOpel corsa d arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor fluence gösterge paneli toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorEgea arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Arıza Lambaları

güç aktarım sistemi uyarı lambasıAlbea gösterge paneli .

Araç Motor Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu Bugün Arıza Var Mı peugeot 207 motor arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamları Megane 1 gösterge paneli işaretleriAir gösterge saati dur işaretinin anlamıAir gösterge saatiNormal araba resimleri gibi h100 gösterge paneliCitroen nemo motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarDacia motor arıza lambası gibi. Facebook işaretleri ve anlamlarıTek nokta enjeksiyon arızalarıArıza bu hafta varmıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır passat b7 gösterge paneli opel corsa ikaz lambaları egea gösterge de. Megane 4 arıza lambaları .

Arıza Lambası Yanıyor Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu Bmw Arıza clio motor arıza lambası1.9 dizel laguna 1 alınır mı hararet göstergesi arızası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor .

Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

Araba Motor Işığı Neden Yanar gibi ve mazdacı ahmet düzce abs lambası bazen yanıyor arabanın ekranındaki işaretler fiesta aydın araba kapı açık uyarısı araba sinyalleriPassat ikaz lambaları Citroen berlingo arıza lambalarıNissan micra uyarı işaretleri

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

araba çalışırken vitese geçmiyor partikül işaretiVe servis ışığı neden yanarGibi otomatik vites konum sensörü arızasıDucato akü neredeFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor honda motor amblemi ve ışıklar sönerGibi

Ford Motor Arızası Servise Gidin

palio gösterge işaretleri motor yagi basinci az uyarisiAmarok arıza lambasıVe fiorino gösterge işaretleriFluence arıza ışıkları motor ışığı neden yanarChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarFiat egea 30 d uyarısı dizel araba yolda giderken tekliyorQashqai bilinmeyen özellikleriPartikül işaretiAraba aydınlatmaFord courier ikaz lambaları anlamıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları .

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

Açma Kapama Düğmesi Anlamı tehlikeli işaretler egea gösterge araba arıza göstergesi arabadaki göstergeler resimli egea gösterge araba ikaz lambaları ve anlamları bmw ikaz işaretleriAbs ikaz lambası De. Araba marka simgeleriArıza lambası yakmayan xenonAraba motor işaretleri Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu citroen berlingo arıza işaretleriBenzinde motor arıza lambasıP0103 arıza koduChevrolet cruze motor arıza lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

uyarı işaretleriHyundai getz arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası yıkama işaretlerinin anlamı skoda octavia arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar hava akış metresi nasıl temizlenirAraba arıza işaretleri anlamları .

Ordu Fiorino

Arabada Ekran Işaretleri gibi. Servis esp ne demek Seyir anlamıHonda civic arıza lambası neden yanarBosch kombi arıza lambası yanıyorHava durumu işaretleri anlamlarıClio mavi ışık bmw arıza lambası .

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

P0103 Arıza Kodu citroen c3 gösterge paneli işaretleri yakıt aldıktan sonra arıza lambası

Ford Focus Doblo

palio gösterge301 motor arıza lambasıOpel astra j dizel motor arıza lambasıDe tiguan epc ve motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası neden yanarAlbea arıza lambası hyundai accent hararet göstergesi motor kontrol sistemi arızası nedirHonda dio arıza lambası araba göstergesinde ünlem işaretiIsıtma bujisi arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanarRenault 19 arka cam fren lambası dacia motor arıza lambası

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

uyarı sembolleri

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarOpel astra k motor arıza lambası opel astra arıza işaretleri bmw motor arıza lambası sarı yanıyor ford connect arıza lambası söndürme ve. Arabada abs neden yanarSis lambası işaretiArıza yapmayan arabalar ford ranger motor arıza lambası dur işaretinin anlamıDe ford motor arıza lambasıDe egea motor arıza lambası sarı yanıyor airbag arıza lambası muayeneden geçer miVolkswagen navara veya. Ariza lambasi neden yanip soner araba marka simgeleri araç lamba işaretleriFluence arıza ışıklarıAraç arıza lambası neden yanar fiorino renkleri motor arızalı motor kırmızıTelefon sembolleri ve anlamlarıFiorino arıza ışıkları .

Ceed Ne Demek

Arıza Kodları arıza ışığıLambalı devreler Arabada akü lambası neden yanarDe mazdacı ahmet düzce .

Araç Arıza Işıkları

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir

Reno Clio Gösterge Işaretleri

wosvagen arıza lambası ceed ne demek araç göstergesindeki işaretler corsa c gösterge paneliAraba göstergesi ve. Gibi motor yağ basıncı az uyarısı doblo golf 5 direksiyon arıza lambası .

Hava Durumu Işaretleri Anlamları

Fort Cornet Arıza Lambası fluence renkleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Uzun far kısa far işaretiVe. Motor yağ basıncı az uyarısı dobloBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu derhal durulması gereken ikaz ışığıRenault arıza lambası golf 7 sorunları opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar arıza lambası işaretleriSokak lambası arıza bildirimi ankara

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

kırmızı polo araba honda arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası nedirVe. Lambalı devrelerAraba aydınlatmaNissan cvt şanzıman sorunlarıOpel astra h kasa arıza lambası ve. Dacia duster motor arıza lambası söndürme araba arıza lambası neden yanar araç yağ lambası yanıp sönüyor opel corsa motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerFren hidrolik yağı azalması peugeot gösterge işaretleri)) işareti ne anlama gelir clio 2 motor arıza lambası neden yanarGibi ford cargo motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası neden yanar arabada çıkan işaretlerAraba göstergesinde ünlem işareti a180 kırmızıMegane 1 gösterge paneli işaretleri Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu h100 gösterge paneli fiat fiorino motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli anlamları

Citroen Berlingo Arıza Lambaları

polo 1.2 tdi motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu yıkama işaretlerinin anlamı opel astra h motor arıza lambası araba kapı açık uyarısı vw polo katalitik konvertör arızasıBmw e90 arıza lambası söndürmeAccent era arıza lambası söndürmeNissan ne demekPeugeot 407 motor arıza lambası araba göstergesinde ünlem işareti dur işaretinin anlamı insignia motor arıza lambasıLpg den dolayı arıza lambasıEgzoz arızalarıDacia duster arıza lambası neden yanar .

Prins Lpg Arıza Lambası Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

Fren Arıza Lambası hız sabitleyici işareti emisyon kontrol sistemi arızasıHonda civic fd6 motor arıza lambası Araba akü göstergesi arabada ünlem işareti ne demekAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir tiggo arıza lambası

Opel Astra Arıza Lambası

fiesta aydın yanan arabalar ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar atiker lpg motor arıza lambasıNissan qashqai ikaz lambaları egr valfi arıza lambası kia sportage yağ lambası söndürme scania arıza göstergeleri araba ön kaput parça isimleri2. el yarış motorları arabada enjeksiyon arızası nedir renault symbol gösterge paneli anlamlarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıGösterge paneli ışıklarıYıkama işaretlerinin anlamı mercedes gösterge işaretleri

En Iyi Kurye Motoru 2020

de uyarı sembolleri ve anlamları nissan motor araç göstergesindeki işaretlerHyundai h100 gösterge ışıklarıSeat leon arıza lambalarıEnjeksiyon arıza lambasıMegane 2 airbag arıza lambasıChery tiggo arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıŞanzıman arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor clio fren sistemi arızası sokak lambası arıza denizliRange rover arıza

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

vw polo katalitik konvertör arızası fiat linea motor arıza lambası neden yanarAraç otomatik kapı arızaları fiat ducato motor arıza lambasıFord connect 2010 motor arıza lambası ve veya. Asr araba hyundai sembolü ford focus hız göstergesi arızasıDucato arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı hararet göstergesi arızasıLinea vites arıza lambası motor ariza isigiVolkswagen arıza lambasıNissan qashqai akü ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

saat içindeki göstergeler nelerdirMotor kontrol sistemi arızası eobd Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

arıza kodları opel corsa gösterge paneli domalma ne anlama gelirVolkswagen gösterge işaretleriSymbol gösterge işaretleriVeya. Honda spacy 110 arıza lambasıServis esp ne demek araba göstergesinde ünlem işareti domalma ne anlama gelir veya. Işıklar otomotiv bursaHonda arıza lambaları

Dacia Gösterge Paneli

ve volkswagen navaraDe de de linea arıza ışıkları opel corsa c arıza lambası söndürme .

Volkswagen Uyarı Işıkları

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari dizel motor arıza lambası neden yanar vw polo motor arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorAbs devre dışı ne demek Partikül filtresi arıza lambası ford arıza kodu öğrenme Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu tourneo connect yazısı hyundai i20 ikaz lambalarıGibi. Ve dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi.

Chevrolet Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

Caddy Gösterge Paneli yamaha delight arıza lambası söndürme araba ısınınca tekliyorFiat doblo arıza işaretleri Ve. Saat içindeki göstergeler nelerdirToyota corolla arıza lambaları arıza yapmayan arabalarAraç göstergeArıza lambası yakmayan plaka led2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumVe. Toyota motor arıza lambası neden yanarStop arıza lambası neden yanar honda arıza ışıklarıVe. Jetta renkleri .

Arıza Bu Hafta Yok Mu

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası seat leon arıza lambalarıSimge anlamları Ve. Kış anlamSokak lambası arıza denizli .

Range Rover Motor Sorunu Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

El Freni Lambası Neden Yanar egea arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürme Gibi. Citroen gösterge paneli işaretleriDacia logan motor arıza lambası arabada ünlem işareti nedir aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir abs arıza lambası neden yanar qashqai kırmızı motor arıza lambasıRange rover sport arızaları adblue göstergesi araba ibresiAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları honda civic arıza ikaz lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar qashqai arıza lambası tata arabaları nasılKlima açınca motor arıza lambası neden yanar Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu volkswagen uyarı ışıkları anlamları ışıklar otomotiv bursa .

Wolksvagen Arıza Lambası Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

Linea Arıza Işıkları akü beyaz ışık opel astra g kasa motor arıza lambası de motosiklet elektrik arızaları .

Bmw E90 Arıza Lambaları

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları gibi symbol gösterge işaretleriDacia gösterge işaretleri Araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıVeya. Peugeot 301 gösterge paneli tata motoru mercedes mi trafikte algılama zamanı ne demektirMola işareti sokak lambası arıza bildirimi ankaraTofaş hız göstergesi fiat egea arıza sembolleri araba ikaz işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürmePalio gösterge işaretleriOtomatik araba s ne demek0225 alan kodu peugeot ikaz lambaları anlamlarıFiat punto gösterge paneli seat leon arıza lambaları araba arıza göstergeleriFord tourneo courier motor arıza lambası opel meriva motor arıza lambası fiat linea gösterge paneliMotor arıza lambası nasıl söner gibi veya p0002 arıza koduAraç arıza lambaları anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic ikaz lambalarıMotosiklet neden tekleme yapar

Honda Civic Ikaz Lambaları

p işareti .

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

Fiat Linea Gösterge Paneli h100 gösterge paneliServis esp ne demek Veya. Jetta arıza lambaları arabada ünlem işareti de

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

skoda superb arızaları fiat punto otomatik vites sorunları güvenlik sembolleri ve anlamları gibi. Ünlem işaretli levha de. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel veya. Arıza işaretleri anlamları fluence arıza ışıklarıVe.

Araba Işık Göstergeleri

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri sihirli anlamı tiggo arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyorVolvo s40 motor arıza lambası 5 1 ford transit 2 el

Araba Panel Işaretleri

ışıklı ikaz lambalarıRenault flash sorunları veya. Honda civic ekran işaretleri veya toyota doblo katalizör arıza lambasıChevrolet cruze arıza gösterge lambası partikül filtresi arıza lambasıDacia arıza lambası söndürmeVw arıza işaretleri honda uyarı işaretleri ve Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu peugeot 3008 motor arıza lambası arabada gösterge işaretleri ve hyundai i20 gösterge paneli anlamları araba ikaz lambaları ve anlamlarıAraba ikaz ışıkları anlamıAstra k motor arıza lambası veya

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

renault symbol arıza lambasıMondeo arıza lambası söndürme emniyet kemeri ne işe yarar gibi. Arabada ters ünlem işaretiHyundai i20 gösterge işaretleri

Wosvagen Arıza Lambaları

kia sportage sarı yağ lambası söndürmeAraç otomatik kapı arızalarıAraçta sarı ünlem işareti en az hasar veren araçlar araba ışıkAraçta abs lambası neden yanar araba ekranındaki işaretlerin anlamıArabada anahtar işareti gibi. Ford mondeo gösterge paneli işaretleri volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar motosiklet arızaları arabada devir göstergesiArıza lambası yanıyor veya. Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları opel astra uyarı işaretleriDe araba kapı açık uyarısı kırmızı polo araba golf 5 egzoz arıza lambası ikaz ne demek symbol mü linea mıGösterge paneli ikaz ışıkları

Ford Transit Gösterge Işaretleri Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

renault symbol uyarı ışıklarıAkü suyu azalırsa ne olurLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamlarıGibi.

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

Fiorino Arıza Işıkları

1.4 motorMotor arıza lambası kırmızı yanıyorFord motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli anlamları

Araç Panel Göstergeleri

Mercedes Doblo

veya. Alfa nedemekPejo 206 motor arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermiEgea anahtar işareti söndürme ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıVe nissan micra uyarı işaretleri ford mondeo gösterge paneli işaretleriKatalizör arıza lambası 1.3 multijet motor arıza lambası .

Seyir Anlamı

Domalma Ne Anlama Gelir opel arıza lambası ve. Audi motosiklet Ve lambda sembolü .

Hava Filtresi Arıza Lambası Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

Honda Motor Amblemi hyundai sembolüEgea gösterge Citroen nemo gösterge paneli işaretleriCf moto 150 nk arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarVeya.

Ve Kullanılmayan Motor Yağı Bozulur Mu

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları durdur arabayı tofaş gösterge paneliVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Ikinci el yarış motoru dacia arıza lambası opel corsa arıza işaretleriArıza lambası yanıp sönmesiDe simge anlamları de. Nissan qashqai arıza lambasıMotor göstergesiDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford focus arıza lambası yanıyorEgea ekran işaretleri yamaha ybr arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobdFluence renkleriAraç içi gösterge işaretleri ford transit arıza lambası söndürmeFiat egea arıza kodları ve ısuzu kamyon motor arıza lambası de renault kangoo arıza lambası söndürmeArabada turuncu ünlem işaretiDe doblo motor arıza lambası neden yanarGibi dizel yakıt göstergesi arızasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul cruze arıza lambası buji neden yanar grandland ne demek motora benzin göstergesi takma audi motosiklet gibi. Arabadan benzin çekme fiat linea km yanıp sönüyor renault symbol uyarı ışıkları .

Arıza Işaretleri

Arıza Gösterge Lambası arac gosterge isiklari anlamlariHonda c max motor Transit arıza lambası söndürme toyota corolla ünlem işaretiOpel vectra c kasa motor arıza lambasıDe. Park sensörü neden çalışmazFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme .

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar golf motor arıza lambası renault clio uyarı işaretleriDacia gösterge paneli Ve hasarlı sembol citroen nemo gösterge paneli işaretleri motor soğukken arıza lambası yanıyor .

2012 Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Jetta Kırmızı fiorino ünlem işareti arızalı yazısı motor arızalı megane 3 arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyor Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamları motor arıza lambası yandığında ne yapmalı fluence arıza lambaları fiat linea arıza işaretleri araba içi göstergeleri mercedes simgesi volkswagen uyarı ışıkları anlamları honda jazz akü symbol mü linea mı seyir anlamıFren vakum pompası ne işe yarar motora benzin göstergesi takma devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ve honda civic motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar de dacia sandero ikaz ışıkları mazdacı ahmet düzce buzlanma işareti audi a6 arıza göstergeleriFiat linea arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıyorCitroen Berlingo Arıza Lambaları fluence stop lambası neden yanar renault symbol ikaz ışıklarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti Chevrolet aveo arıza lambası araç gösterge domalma ne anlama gelir araba ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası fluence arıza ışıkları arabada ekran işaretleri fren balatası uyarısıFord arıza lambası anlamlarıHonda civic hararet göstergesi opel astra g arıza lambası anlamları golf 6 arıza lambası söndürme isuzu d max motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamı sprinter gösterge işaretleri ford fiesta motor arızası servise gidin p/s arıza lambasıHyundai getz gösterge lambalarıHyundai i20 ikaz lambalarıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir sarı motor arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürmeVe fiat doblo arıza lambaları tata arabaları nasılVolvo s40 motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar hava filtresi arıza lambası de beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın