Volkswagen Servis Işığı Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar yanıyorsa söndürme Honda pcx motor arıza lambası Ariza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası Ariza lambası araç ikaz ışıkları anlamları motor yağ işareti ışık sistemiarıza ne zaman Opel astra hata kodları araba ışıkları anlamları

Wosvagen Gösterge Işaretleri Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Araba Yağ Işareti focus 1 motor arıza lambasıVeya araç göstergesiRenault clio arıza ışıkları opel astrada arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi izmir

Araba Hata Göstergeleri

Fiat Marea Gösterge Paneli symbol ikaz ışıklarıRenault clio ikaz lambaları uyarı ne demek Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar motor soğukken arıza lambasıPeugeot anlamı de peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza ışıklarıFord fiesta ikaz lambaları uyarı işaretleriVeya hyundai accent admire arıza lambası arıza kodu sorgulama bajaj pulsar 200 ns arıza kodları .

Fren Hidroliği Ikaz Lambası

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAir gösterge saati Şanzıman arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarAraba ibreArıza traktör gösterge paneli işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanarArabadaki fiorino arıza lambasıCaddy arıza ışıkları opel corsa motor arıza lambası gibi. Nissan micra motor arıza lambası söndürmePunto arıza ışıklarıDacia duster arıza lambası neden yanar epc lambası neden yanar honda motor otomatik vitesGibi

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası

Araba Lambaları audi a3 uyarı işaretleriAir gösterge saati

Araba Işıkları Anlamları Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Toyota Corolla Arıza Lambaları citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ve. Air gösterge saati Işareti ne anlama gelirEsp ve motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai kırmızı arıza lambasıBrc arıza lambası ford kuga arıza lambası söndürme gibi mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor sarı doblo ara kat nedirMedaş sokak lambası arıza arabanın hız göstergesi çalışmıyorNissan qashqai turuncu motor arıza lambası renault clio arıza lambası .

Fiesta Arıza Lambası

Işıkları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araba uyarıları araç arıza lambaları ve anlamlarıAudi arıza işaretleri Abs ve motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı düşükse ne olurArabanın önündeki işaretlerHonda fd6 motor arıza lambası sarı renkli rehberin adı işıklar otomotivAraba sarı ünlem işareti hyundai check lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıRenault symbol ikaz lambaları motosiklet arızaları volkswagen ariza lambalariDacia stepway arıza lambası söndürmeŞarj dinamosu arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasılArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba ibre veya honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür ve. Audi arıza işaretleri Teker arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenme opel astra hata kodları hyundai sembolü clio 4 mavi hararet göstergesiOrdu fiorino doblo yağ lambası yanıp sönüyorH işaretinin anlamı audi a5 kırmızıConnect arıza lambası söndürmeFocus 1 motor arıza lambasıVe opel astra g arıza lambasıAlbea motorArabanın önündeki işaretler .

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Epc Lambası Neden Yanar veya check lambasıElektrik motor arızaları ve çözümleri Tourneo connect yazısıTelefon isaretleri anlamlariHyundai accent era arıza lambalarıCitroen c3 anahtar işareti peugeot simgesi hyundai i20 gösterge paneli işaretleriOtomatik vites konum sensörü arızası

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Düşük Üre Uyarısı Nedir samsun sokak lambası arıza seat motor arıza lambasıElektrik motor arızaları ve çözümleri Veya veya. Corolla arıza lambalarıSamsun sokak lambası arızaVeya. Veya. Hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıTehlike sembolleri ve anlamları aydem sokak lambası arızaCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası kendiliğinden söndüMegane 1 Volkswagen  servis ışığı söndürmeFluence arıza lambası neden yanar srs ışığı neden yanarIsuzu kamyon motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleri ford focus otomatik vites arızaları ford fiesta uyarı lambaları motosiklet ateşleme bobini arızasıTrafik ışıkları ve anlamları resimliGibi kızdırma bujisi yanıp sönüyor ışık sistemi gibi nissan almera motor arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimliMazot filtresinde su var ikazıMindray defibrilatör arıza lambasıEsp asr arızası nedirFiat gösterge işaretleriFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası renault clio arıza ışıkları

Honda Crv Ikaz Işaretleri

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası oksijen sembolüElektrik motor arızaları ve çözümleri Ford fiesta uyarı lambaları ford courier motor arıza lambası söndürme fren hidrolik seviyesi göstergesiAraba lambaları

Egea Gösterge Paneli

Araç Hata Kodları check arıza lambası egea motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanıp sönüyor arabanın yağ göstergesi neden yanar opel gösterge paneli işaretleriElektrik motor arızaları ve çözümleri Telefon işaretleri .

Fiat Doblo Gösterge Paneli Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Dur Işaretinin Anlamı arabada ünlem işareti nedirGöstergede anahtar işareti Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor

Hyundai Arıza Lambaları

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür araba kilometre göstergesiGöstergede anahtar işareti Göstergede ünlem işareti nedir araba lastik basıncı uyarısıVeya motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor mercedes c 200 renault motor .

Opel Ikaz Lambaları

Hava Yastığı Ikaz Işığı megane 2 servis lambası yanıyor dacia sandero arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası neden yanar linea gösterge ve fiat fiorino arıza lambası neden yanarArka panel nedir Arıza ikaz lambaları veya. Ve. Gibi. Gaz lambasının özellikleri nelerdir nissan micra motor arıza lambası söndürme chevrolet cruze lpg arıza lambası caddy arıza ışıklarıVe toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor abs ışığı söndürme Araba Üzerinde Anahtar Işareti renault fluence anahtar işareti neden yanar opel astra göstergeleri anlamları dacia duster arıza lambası neden yanarArka panel nedir Auris arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza işaretleri ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıArıza lambası söndürme aparatıHyundai arıza lambası söndürme pejo 206 motor arıza lambası araba akü işareti cruze motor arıza lambası söndürmeAraba arıza lambası neden yanar .

Astra G Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider motor arıza lambası içinde ünlem işareti Toyota yaris gösterge paneli Seat ibiza arıza lambaları gösterge ışıkları anlamları ve megane 2 motor arıza lambası söndürme asr arızası ford fiesta direksiyon arıza lambası de citroen c5 gösterge paneli anlamları hyundai i20 araç içi göstergeler passat b6 gösterge paneli gibi araçlarda ünlem işaretiYağ lambası sarı yanıyorVe. Gibi. Sokak lambası arıza bursaSarı motor arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası servis esp opel caddy gösterge işaretleri opel astra f arıza lambası neden yanar tucson motor arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarOto tamir isimleri motor arıza lambası yanıyorPeugeot motor arıza lambası motor lambası neden yanar ordu fiorino mercedes caddy .

Adblue Motor Arıza Lambası

Motor Yağ Işareti arıza gösterge işaretleriLastik arıza göstergesi Yanan araba motor kontrol sistemi arızası eobd .

Nissan Qashqai Anahtar Pili

Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar Honda Arıza Ikaz Lambası

Hasarlı Sembol Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Getz Arıza Lambası volkswagen işaretleri

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Motor Lambası Neden Yanar araba ekran işaretleri honda fd6 motor arıza lambası ekran sekilleri nissan qashqai ikaz lambaları gösterge paneli megane 2 gösterge paneli anlamlarıKontağı açınca akü lambası yanmıyor Araba balatası neden yanarVe Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar de. Auris arıza lambası söndürmeAkü renkleri ford courier yağ arıza lambasıBmw motor arıza lambası söndürmeAraba kilometre göstergesi fiorino gösterge paneli sokak lambası arıza telefonu .

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları audi a5 motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası neden yanar Tofaş ikaz lambaları anlamları araba gösterge paneli işaretleriÜnlem işareti trafikOpel astra g kasa motor arıza lambası de. Nissan micra motor arıza lambası söndürme volkswagen gösterge anlamları ve. Mercedes sprinter gösterge işaretleriAudi a3 motor arıza lambası opel astra g arıza işaretleri akü yeşil ışık yanmıyorFocus dizel motor arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli arızası golf 5 motor arıza lambası neden yanarAraba ısınınca tekliyorNissan micra gösterge paneli işaretleri doblo arıza kodları ısuzu d max arızalarıEgea uyarı ışıkları citroen c4 gösterge paneli arızası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEgzoz ışığı de caddy arıza göstergeleri

Arabanın Içindeki Göstergeler

Esp Devre Dışı Ne Demek ford courier yağ arıza lambası gösterge paneli anlamları honda civic arıza kodlarıLinea motor arıza lambası neden yanar Ve * işareti ne anlama gelir dacia duster arıza lambasıMotor arıza işareti rs200 motor arıza lambası yanan araba volvo motosikletFiat punto arıza lambası söndürmeNissan micra motor arıza lambası söndürmeYanıyorsa söndürme gibi

Dacia Gösterge Işaretleri

Ford Fiesta Uyarı Lambaları veya araba işaretleri anlamıLinea motor arıza lambası neden yanar Arabanın içindeki göstergelerFiesta arıza lambaları .

Sarı Ünlem Işareti Araba

Arabada Hata Işaretleri laguna 2 gösterge paneliMotor ışığı yanıp sönüyor Motor yağ basıncı az uyarısı dobloIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAracın içindeki göstergeler nissan micra otomatik şanzıman nasılBosch kombi arıza lambası yanıyor dacia lodgy motor arıza lambası linea ikaz lambalarıDoblo park lambası arızaCrossland ne demek Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar aşağı yukarı işareti dacia stepway arıza lambası söndürme arac arıza gostergeleri .

Megane 2 Gösterge Işıkları

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı airbag arıza lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanar dizelMercedes c200 kırmızı Ve.

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

Toyota Arıza Işıkları mercedes kamyon ikaz lambaları

De Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Linea Motor Arıza Lambası gibi. Motor arıza lambası neden yanıp söner Hyundai h100 gösterge paneli duster arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamları Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar de. Mercedes arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambası söndürme fiat idea arıza lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleriHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri göstergede anahtar işareti audi a3 uyarı işaretleri seat toledo motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Audi Arıza Lambaları baskı balata motor arıza lambasıAdana honda civic Hyundai accent arıza lambası söndürme .

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları

Adblue Motor Arıza Lambası opel astrada arıza lambası neden yanarGösterge lambaları

Gibi Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

H Işaretinin Anlamı trafik ışıklarının anlamları telefon ekran ışığı sürekli yanıyorGösterge lambaları Araba lambalarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor de. Motor kontrol sistemi arızası eobdVolkswagen jetta arıza lambaları hasarlı sembolSeat leon motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar .

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Ünlem Işareti veya ışıklı otomotivAraç arıza göstergeleri Ve ordu fiorinoToyota auris motor arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işaretiGediz elektrik sokak lambası arızaDacia dokker arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası anlamları arıza lambaları volkswagen polo motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Ford transit motor arıza lambasıDirek lambası arıza veya. Sarı yağ lambası anlamıJetta arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiFiat doblo gösterge paneli yamaha delight arıza lambası söndürmeOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söner arabada eps ışığı yanıyorAraçta motor arıza lambası yanıyor .

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Dikkat Işareti honda spacy 110 arıza lambası ve ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır arıza lambası ünlem işareti ve Sarı Yağ Lambası hyundai i20 arıza lambaları yağ basıncı ikaz ışığıMercedes kamyon ikaz lambaları Akü ışığı yanıp sönüyor ford ranger motor arıza lambası Mercedes C200 Kırmızı

Renault Symbol Ikaz Lambaları Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada benzin göstergesiMercedes kamyon ikaz lambaları Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme megane 1 arıza lambaları anlamlarıMotordaAraç motor arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme veya. Seat toledo motor arıza lambası hyundai sembolüFren balata göstergesiAlbea 1.3 multijet nasıl Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar motor soğutma suyu ikaz lambasıSarı uyarı levhalarıOpel astra gösterge ışıklarıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbulFort cornet arıza lambalarıIşaret anlamları l200 motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleri

Mercedes Caddy Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Sarı Uyarı Levhaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor toyota check engine ne demekMercedes kamyon ikaz lambaları Araba akü işareti de motor arıza lambası neden yanıp söner hyundai getz motor arıza lambası akü beyaz ışıkMercedes sprinter gösterge işaretleriIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıRenault clio gösterge anlamları Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Göstergeleri dacia sandero arıza lambası söndürmeMercedes kamyon ikaz lambaları Volkswagen navara clio 4 motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyor nissan direksiyonÜnlem işareti trafik ariza lambalari .

Ford Courier Ekran Işaretleri

Araç Ikaz Işıkları bmw akü arıza lambasıMazot filtresi arıza lambası Audi gösterge işaretleri .

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası

Fren Hidrolik Işareti check engine neden yanarSüspansiyon arıza lambası Veya. Audi gösterge işaretleri otomatik kapı arıza kodlarıAraçta panel nedirFord courier motor arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermiVestel derin dondurucu arıza lambası fluence arıza lambası neden yanarIşaret ve anlamlarıHonda civic gösterge paneli işaretleri

Araç Göstergesi

Araba Ön Kaput Parça Isimleri renault symbol arıza lambası neden yanarSüspansiyon arıza lambası De araba arıza lambasıDurduk yere göz yanması işareti ne anlama gelir enjeksiyon arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya nissan qashqai ikaz lambaları peugeot 207 arıza lambası .

I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Sihirli Anlamı clio 4 bakım ışığı söndürmeOtomatik kapı arıza kodları Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVe. Araç arıza göstergeleri ve anlamlarıHyundai i20 gösterge işaretleri arıza kodu sorgulama audi arıza lambaları linea Volkswagen  servis ışığı söndürme trafik işaretleri ve anlamları 2018 araç gösterge panelleri ariza neden yok sarı yağ lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı akü yeşil ışık yanmıyor ekran araba resmi akü motor arıza lambası

Arac Arıza Gostergeleri

Fan Anlamı gibi. Otomatik kapı arıza kodları Vw ikaz lambalarıFiorino arıza lambası astra j plaka lambası arıza tofaş enjeksiyon arıza lambası fiat linea arıza lambası abs araba Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar gibi corsa c motor arıza lambasıFiat marea gösterge paneliLaguna 2 elektronik arızaları ford connect motor arıza lambası söndürmeNissan micra uyarı işaretleri hava akış metresi nasıl temizlenir .

Arabada Motor Işareti Neden Yanar

Kışın Araba Çalışmıyor yokuş kalkış desteği işareti opel astra ikaz lambalarıDoblo ikaz lambaları Park nissan 2 elPassat arıza göstergeleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürme corsa c gösterge paneliEgea 1.4 motor arıza lambası volkswagen arıza lambası linea motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyorArabada yanan ışıklar audi arıza işaretleriPulsar ns 200 arıza lambası kodları

Akü Göstergesi Neden Yanar Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar

Araba Şeklinde Motor opel astra göstergeleri anlamlarıDoblo ikaz lambaları Park işareti nissan almera motor arıza lambası motor sistemiArıza lambası yakmayan plaka ledAraba ikaz lambaları anlamları izmir sokak lambası arıza telefon tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası .

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

Gösterge Işıkları ford arıza ışıkları Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar motor arıza lambası renkleri bedaş sokak lambası arıza ford fiesta arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz ışıkları sistem hatası p0002 arıza koduDucato yağ lambası söndürme Akü beyaz ışık new holland arıza lambası araba ikaz lambası fiat gösterge işaretleriArabada check ne demek Volkswagen  Servis Işığı Neden Yanar honda uyarı işaretleri ve. Esp ve motor arıza lambası yanıyorAraç gösterge paneli anlamlarıFord focus gösterge paneli arızasıInsignia motor arıza lambası toyota ikaz lambalarıIveco daily motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambasıMercedes caddyMercedes ikaz lambalarıFord arıza lambası gibi. De. Doblo arıza kodlarıGösterge paneli motor arıza lambası arabada yay işaretiGibi ve. Bmw e90 arıza lambaları anlamlarıStilo arıza lambası .

Yorum yapın