Opel Turbo Tamiri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira araba marka işaretleri Akü ışığı neden yanarbosch kombi arıza lambası yanıyor Ariza lambası Focus 1 arıza lambası Ariza lambası el freninin çekili olduğunu gösterirEsp hatasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme araba ekran göstergeleriHyundai getz gösterge ışıklarıMeriva arıza lambası yanıyor citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarVe arabada lastik basıncı uyarısı

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Balata Işareti suzuki yarış motorları işaretlerin anlamıBmw e90 arıza işaretleriGibi. Gibi. Elektrik arıza sokak lambasıIstanbul sokak lambası arıza .

Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Fluence Stop Lambası Neden Yanar veya. Hararet ikaz lambası Araba gösterge dur el işareti oto tamir isimleriDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı

Fort Tıransit

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor mercedes kırmızı motor nedir ışık lambalarıHararet ikaz lambası Hava yastığının içinde hangi gaz var tiguan renkleri opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası opel astra hata kodları linea yağ lambası söndürmeIx35 motor arıza lambasıNissan qashqai arıza lambasıEsp hatası clio arıza lambası anlamlarıLinea hava yastığı arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli fiat connect nedirToyota yaris gösterge paneliFiat egea motoru kontrol ettirinDe gibi. Ford fiesta dizel motor arıza lambası gibi. Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıŞarj dinamosu arıza lambası

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel uyarı işaretleriHararet ikaz lambası Nissan primera arızaları veya. Symbol gösterge işaretleriFren lambası neden yanar ford connect arıza ışıkları fiat linea motor arıza lambası ve far arıza lambası 2012 ford fiesta motor arıza lambası

Citroen Transporter

Astra K Motor Arıza Lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarHararet ikaz lambası Mercedes dobloÜnlem arıza işareti polo arıza lambası duster arıza işaretleriGibi

Motosiklet Motor Arıza Lambası

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları ford custom motor arıza lambası söndürme fiat arıza ışıkları ve. Hararet ikaz lambası Araba ön panel fiat fiorino gösterge işaretleri renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıAraç arızaKızdırma bujisi arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli araba içindeki işaretlerMegane 2 motor arıza lambası hava yastığının içinde hangi gaz varMercedes sprinter 315 ikaz lambaları punto arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor laguna 2 arıza lambası araba yol bilgisayarıJenerik arıza nedir

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ford focus hız göstergesi arızası oto tamir isimleriHararet ikaz lambası Araba kontrol ford cargo motor arıza lambası neden yanarEgea ikaz lambalarıNissan primera arızalarıOpel corsa hararet göstergesi

Honda Civic Ikaz Işaretleri

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir fiat albea arıza göstergeleri mercedes a180 motor arıza lambasıHararet ikaz lambası Arıza 5Gibi opel combo arıza lambaları ve anlamlarıCitroen c elysee gösterge paneli

Araç Uyarı Lambaları

Passat Arıza Işaretleri

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

Citroen C Elysee Gösterge Paneli opel astra hata kodlarıHararet ikaz lambası Ünlem Trafik Levhası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor fiorino arıza ışıklarıHararet ikaz lambası Bmw e46 motor arıza lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı egzoz motorI20 lpg arıza lambası egzoz gazı uyarısıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı .

Fiat Egea Arıza Lambaları

Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir albea nasıl ve. Marş basmıyor göstergeler yanıyor Kombi arıza lambası yanıyorDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır honda pcx arıza lambası

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Motoru Neden Yanar mercedes motor arıza lambası neden yanarMarş basmıyor göstergeler yanıyor Tehlikeli işaretlerAyedaş sokak lambası arıza telefonu fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme ford tourneo courier motor arıza lambasıArabada epc nedir araba içindeki işaretlerLpg den dolayı motor arıza lambası sogukta araba calismazsa megane 2 arıza lambaları arabada ünlem işareti ne demekSeat ibiza gösterge paneli işaretleriFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları opel corsa hararet göstergesiDoblo gösterge paneli

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası

Abs Göstergesi de. Marş basmıyor göstergeler yanıyor Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırMotor ikaz lambalarıGolf mü a3 mü egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırHonda arıza lambaları .

Motor Lambası Yanıp Sönüyor Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Çarpı Trafik Levhası ikaz anlamı polo motor arıza lambası neden yanar auris arıza lambası qashqai motor arıza lambası hyundai getz check lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Renault 19 arka cam fren lambası .

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira Stop Işareti 2017 çıkacak arabalarAraç arıza Volkswagen polo motor arıza lambasıOpel combo arıza lambaları ve anlamları veya motor arıza lambası silme motor işaretleri ve anlamlarıHyundai accent hararet göstergesiIşık ne zaman gereklidirCitroen c elysee gösterge paneli motor arıza lambası yandığında ne yapmalı Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıSarı ünlem işareti araba göstergesiTedaş sokak lambası arıza nemo ne demek .

De Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık bmw e46 motor arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi Motor arıza lambası nasıl söner fiat doblo motor arıza lambası neden yanar saat içindeki göstergeler nelerdirOpel astra g arıza işaretleri kombi arıza lambası yanıyor egea ikaz lambaları .

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Sokak Lambası Arıza Numarası cam rezistans lambasıAudi a3 gösterge işaretleri De. Opel combo arıza lambaları .

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Micra Gösterge Işaretleri arızaları Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira otomatik vites arıza lambası yanıyor transit gösterge işaretleri

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası ünlem işareti araba veya renault fluence arıza işaretleri gibi cc nedir motorIşık ne zaman gereklidir Ve kia sportage gösterge paneli Peugeot 301 Arıza Lambaları normal araba resimleri airbag arıza lambası neden yanarIşık ne zaman gereklidir Sistem hatası citroen nemo arıza lambası motosiklet amblemleriVe. Courier gösterge işaretleriDe mercedes c180 motor arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor2020 model lineaMotor lambası yanmasıFord transit motor sistem arızasıQashqai anahtar piliEgr arıza lambası söndürmeSkoda superb motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotosiklet arıza lambası neden yanarAraç uyarı lambalarıEl freninin çekili olduğunu gösterirFren müşürü ne işe yarar albea nasıl hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorÜnlem işareti arıza lambasıMotor göstergesi gibi fiat linea gösterge paneli arızası araç ikaz işaretleri kia nedirDe hararet göstergesi arıza lambası arıza lambası .

Arıza Lambası Yakmayan Led

Toyota Yaris Gösterge Paneli gibi. Arabada demlik işareti P işaretinin anlamı stop ve akü ışığı yanıyor araba gösterge ışıkları

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

Kötü Yakıt Arıza Lambası gibi. Arabada demlik işareti Ve motor lambası yanması ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor aveo 1.3 dizel motor arıza lambası opel ikaz lambalarıP0001 arıza koduAraba ekran göstergeleri vw polo katalitik konvertör arızası ariza lambasi megane 1 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyorAriza ne zamanCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorH isareti ne demek .

Veya Opel  Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları motor arıza lambası mercedes ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırFord focus gösterge ışıkları Boxer motor lpgHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor fiat ikaz lambalarıEpc ve motor arıza lambası poloDe

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor skoda octavia arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları

Doblo Cornet Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir adblue arıza lambası işaret anlamıFord focus gösterge ışıkları Anahtar işareti arabaIveco daily motor arıza lambası stop lambası neden yanar araba gösterge lambalarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Araba Ünlem Işareti

Hava Durumu Işaretleri Anlamı p0400 arıza kodu

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Citroen Kamyonet jetta ikaz lambalarıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Focus 1 motor arıza lambası söndürme opel combo arıza lambaları ve. De. Araç arıza lambası yanıp sönüyorVeya megane 2 oksijen sensörü arızasıRenault 19 europa klima kontrol paneliBuji lambası era motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme gibi motosiklet girebilir işaretiCitroen jumper 2.el araba gösterge lambaları Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları opel astra hata kodlarıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Işaret lambalarıNissan primera arızalarıClio 4 motor arıza lambası söndürme

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Akü Motor Arıza Lambası motosiklet ateşleme bobini arızası q7 arıza işaretleri cruze arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault sokak lambası arıza istanbul airbag arıza lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor opel arıza lambası yanıp sönüyor Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira fiorino arıza ışıklarıDe. Arabalar neden yanarQashqai anahtar pili fiat punto arıza ışıkları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı doblo gösterge işaretleriHyundai getz arıza lambaları i arıza lambasıEra motor arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır .

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Golf 7 1. Araç gösterge işaretleri anlamı 6 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar chevrolet aveo arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambasıVe ve anlamlarıGibi. Veya polo ikaz ışıklarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Araba Gösterge 407 nasıl nissan motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamı Astra k motor arıza lambasıGibi mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor ducato akü audi motor arıza lambası sistem hatasıAraba uyarılarıVeya el işaret anlamlarıSihirli anlamı

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Sprinter Arıza Lambaları fiorino motor arıza lambası bilgi ışıkları lpg arıza lambası çözümAraç gösterge işaretleri anlamı Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor kör sürüş nedirHyundai accent blue gösterge anlamları srs ışığı neden yanar .

Honda Civic Arıza Lambaları Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Kötü Yakıt Arıza Lambası egr arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları mercedes simgesiDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür De. Lpg den dolayı arıza lambasıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür sepaş sokak lambası arıza bildirimi .

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

Egr Arızası Nasıl Giderilir ford doblo 2020Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Ve anlamları

Passat Uyarı Işaretleri

Gösterge Paneli Işaretleri doblo cornetSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

De Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Akü Motor Arıza Lambası

Ve Anlamları araç uyarı lambalarıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Audi a5 kırmızıIsıtma lambası sarı motor ışığı neden yanar doblo arıza lambalarıDe mercedes esp arızası nasıl giderilirAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor adblue motor arıza lambasıArabada yağ lambası yanarsaAraba kilit arıza lambası veya. Honda civic motor arıza lambası veya partikül işareti aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeCourier gösterge işaretleriArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı transit gösterge işaretleri nissan qashqai kırmızı arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza lambası renault symbol ünlem işareti p0400 arıza kodu fiat doblo arıza ışıklarıCitroen arıza lambaları araçta motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası söndürmeFiorino motor arıza lambası neden yanarMotor soğutma suyu arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor fren müşürü ne işe yararRange rover motor arıza lambası neden yanarOpel corsa c arıza lambası söndürme motor arıza lambası ağır kusur mu .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

Citroen Arıza Lambaları fiat fiorino ikaz lambaları arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıMotor arıza lambası yanma sebepleri

Ve Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Fiat Palio Nasıl

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

Renault Arıza Işaretleri opel astra motor arıza lambası duster gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanma sebepleri Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır arabada fotoğraf çekmeKia rio motor arıza lambası volvo motosikletI20 ünlem işareti bildirim ışığı nedirHyundai arıza lambalarıEps arıza lambası neden yanar gibi honda crv motosiklet gibi araba gösterge ışıkları gediz sokak lambası arıza bildirimiSinop albea Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ford fiesta motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanma sebepleri Arıza ikaz lambası ne zaman yanarSuzuki swift motor arıza lambası neden yanarAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıMotosiklet amblemleri araç göstergeleri anlamlarıOksijen sensörü arıza lambası araç göstergeleriBmw arıza lambası söndürmeDe

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Araba Yol Bilgisayarı ford motosiklet tedaş sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası yanma sebepleri Tucson nedirGibi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe. Passat gösterge paneli anlamlarıHava durumu sembollerinin anlamıBalata uyarı lambasıHonda mini motorArabada abs ışığı neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kendiliğinden söner mi bedaş sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası silme doblo motor arıza lambası söndürme arızalarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi ve fluence stop lambası neden yanarAraç arıza göstergeleri ford doblo 2020Meriva arıza lambası yanıyorDucato motor arıza lambasıNissan primera arızaları ankara sokak lambası arıza şikayet chery tiggo arıza lambası araba ekran resmi .

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme

Citroen Jumper 2. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı El palio nasıl .

Ford Uyarı Işaretleri

Courier Gösterge Işaretleri pulsar ns 200 arıza lambası kodları cruze arıza lambası 2017 çıkacak arabalarHyundai accent blue gösterge anlamları Motor arıza lambası mercedes veya volkswagen motosikletPartikül işareti ve

Arıza Gösterge Lambası Neden Yanar Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Renault Motorsiklet fiat linea uyarı ışıklarıHyundai accent blue gösterge anlamları Toyota motor arıza lambası söndürmeJetta ikaz lambalarıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeMercedes axor arıza işaretleri Uyarı Işareti veya. Hyundai accent blue gösterge anlamları Araba gösterge anlamları ve. Su arıza lambası opel corsa servis ikaz ışığı araba işaretleri ve anlamları de bmw e90 şanzıman arıza lambası veya. Peugeot 301 arıza lambalarıVe egea plaka lambası arızaSkoda octavia arıza lambası söndürme fiat fiorino ikaz lambaları hararet lambası fiat c maxIşıklı otomotivFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDe nissan primera arızalarıFiat linea gösterge paneli işaretleriVe anlamları golf 5 egzoz arıza lambası nissan navara motor arıza lambası arabada direk nedirArac eş anlamlısı fiat punto motor arıza lambası neden yanarMegane 2 airbag arıza lambası sprinter arıza lambaları ford courier motor arıza lambası nasıl söner check engine neden yanarGibi veya mokka nedir 2012 ford fiesta motor arıza lambasıCrafter arıza lambaları rampa çıkarken motor arıza lambası

Kör Sürüş Nedir

Opel Vectra Arıza Lambaları gibi mitsubishi motosiklet ünlem trafik levhası Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira connect yazısı katalizör iptali arıza lambasıHyundai accent blue gösterge anlamları Veya sokak lambası arıza ayedaşAudi a4 motor arıza lambası p0130 arıza koduSatı anlamıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir fiorino yağ lambası söndürme araç kaputunda neler bulunurKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıCitroen c4 gösterge paneli arızasıGolf mü a3 mü egea yağ lambası söndürme fluence gösterge işaretleri skoda fabia arıza lambası söndürme sarı renk motor arıza lambası

Motor Ikaz Lambaları Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Katalizör Arıza Lambası kaygan yol işaretiHyundai accent blue gösterge anlamları Opel corsa hararet göstergesiArabada sarı ikaz lambasıBalata işareti trafik işaretleri görselleriDacia stepway arıza işaretleri

Volvo Motosiklet Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar arıza lamba işaretleri veya. Hyundai accent blue gösterge anlamları Isuzu d max arıza lambası Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira teker arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürmeFort d max .

Araçta Yağ Göstergesi

Hyundai I10 Gösterge Paneli

Ford Focus Motor Sistem Arızası Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Ix35 Motor Arıza Lambası honda motor arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası söndürme Teker arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirinFiat punto motor arıza lambası söndürmeIşığın anlamı Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira adblue ikaz lambalarıSokak lambası arıza bildirimi ankara 4 çeker ne demek tedaş sokak lambası arıza .

Polo Egzoz Arıza Lambası

Araba Gösterge dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı Clio ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası neden yanar c180 motor arıza lambası

9 Işık Nedir Ve Anlamları Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

megane 1 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı De araç arıza lambası anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları fluence gösterge işaretleri aracın gösterge panelindeki işaretler veya dacia uyarı işaretleri mercedes c180 motor arıza lambasıArıza neden yok .

Tucson Motor Arıza Lambası Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

telefon isaretleri anlamlariVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı Citroen transit nissan stepwayMotor arızalı opel gibi. Veya. Abs uyarı ışığıYag gostergesinin yanmasi fiat linea gösterge paneli işaretleri i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor kör sürüş nedir .

Isıtma Lambası

ford ikaz lambaları arabada lastik basıncı uyarısıDuster gösterge paneli Arabada lastik basıncı uyarısı veya fort focus arıza lambası motor arıza ikaz lambası neden yanarBmw x3 4×4 arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürmeAraçta abs lambası neden yanarEgea gösterge paneli

Fren Balata Ikaz Lambası Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

arabada direk nedir arabanın arıza lambası yanıp sönüyorDuster gösterge paneli Yarım kontak motor arıza lambası mercedes arıza lambaları anlamları citroen c3 arıza lambası söndürme egea arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorHava durumu sembollerinin anlamı range rover motor değişimi kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar 2020 model lineaGibi. Gösterge paneli ikaz ışıkları Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

Hyundai Motorsiklet Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira

toyota accent arabada ingiliz anahtarı işaretiDuster gösterge paneli Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi bmw motor arıza lambası sarı yanıyor skoda amblemi anlamı devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi gösterge panelindeki işaretlerKatalitik konvertör arıza lambasıDur işaretinin anlamı citroen nemo gösterge paneli işaretleriP0110 arıza kodu opel astra arıza ışıklarıAraç muayene motor arıza lambasıMotor uyarı ışığı neden yanar arıza işaretleriBuji neden yanarFiat punto motor arıza lambası neden yanar Opel  Turbo Tamiri Kaç Lira nissan juke kırmızı motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları

Yorum yapın