Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor geliyo arama motoru

Bmw Akü Arıza Lambası

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Ariza lambası fd6 motor arıza lambasımotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Ariza lambası Arabada motor arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor arabanın akü ışığı neden yanarHavada duran gece lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri dacia logan arıza lambasıVeya arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat albea airbag arıza lambası söndürme polo ikaz ışıklarıOpel arıza lambalarıIkinci el yarış motorlarıFord gösterge paneliPejo 206 motor arıza lambası arabada yuvarlak içinde ünlem işareti opel corsa arıza lambalarıMercedes kırmızı motorFiat punto sarı motor arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleriFiat fiorino otomatik vites arızaları .

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor esp arızası nedirAraç ikaz ışıkları ve anlamları Lpg arıza lambası nasıl sönerHonda toyota astra motorHonda civic motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambası neden yanar ve. Fiat ikaz lambalarıFord doblo 2020 doblo arıza lambası anlamları audi q5 motor arıza lambası teker arıza lambasıHyundai gosterge anlamlari araç ekran göstergeleri de.

Araba Içindeki Göstergeler

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri sokak lambası arıza istanbul anadolu symbol ekran connect motor arıza lambası

Gibi Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor veya. Epc ve motor arıza lambası Transporter arıza lambası söndürme golf 4 arıza lambalarıVolkswagen airbag lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası grandland ne demekFe sembolü ikaz anlamıAraçta gösterge işaretleriVeya. Arabada yağ göstergesi neden yanarVe

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor punto arıza ışıkları trafikte carpi isareti nedir

Simge Yanık

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor kia rio motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası Hyundai accent arıza lambaları peugeot ikaz lambaları anlamlarıDacia ikaz ışıklarıVe motosiklet ateşleme bobini arızası

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor dacia sandero arıza lambaları kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıEpc ve motor arıza lambası Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin opel simgesiCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıSeat leon arıza lambalarıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorHyundai accent gösterge paneli peugeot ikaz lambaları anlamları ford custom motor arıza lambası söndürmeEsp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor honda jazz motor arıza lambası ışıkları de. Ikaz lambaları ve anlamları Yanıyorsa söndürmeVolkswagen polo arıza işaretleriEsc neden yanar clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinVe motor uyarı lambasıFren arıza lambası motor arıza lambası söndürme

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor bmw motor arıza lambası ve. Ikaz lambaları ve anlamları

Soner Ne Demek

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor de. Ikaz lambaları ve anlamları Abs ikaz lambası skoda ikaz lambaları peugeot 306 motor arıza lambası arabalarda hyundai arıza lambası söndürmeMegane 3 arıza lambası söndürme baskı balata motor arıza lambası .

Passat Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor gözde ışık yanıp sönmesi fluence bakım ışığı söndürme albea otomatik vites resimli arabaCf moto 150 nk arıza lambası Elektrik arıza lambası motor kumanda arızasıAraçta arıza lambası ford connect arıza lambaları anlamları :d” işaretinin anlamı renault clio arıza ışıklarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar oto arıza lambaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası astra motor arıza lambası clio 4 bakım ışığı söndürmeFiat doblo gösterge paneli işaretleriOpel astra arıza göstergeleri kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıRampa çıkarken motor arıza lambası arıza kodları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor fiesta aydın audi motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızalı ne demek otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarOpel astra g gösterge paneli işaretleri ford connect gösterge arizalari satı anlamıTata arabaları nasılDe işaretlerinin anlamlarıHonda motor arıza lambası söndürmeEkran araba resmiYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarDacia lodgy gösterge işaretleriBerlingo motor arıza lambası asr nedir arabaTiguan renkleri

Lpg Motor Arıza Lambası Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor de ünlem işareti levhasıCf moto 150 nk arıza lambası Renault symbol gösterge paneli anlamları ford connect gösterge arizalariFocus 1 motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMazda motor arıza lambasıAraba kadran .

Fluence Arıza Lambaları

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor dpf arıza lambası peugeot 301 arıza lambasıToyota gösterge işaretleri Nissan qashqai bilinmeyen özellikleriTop işareti megane 2 gösterge paneliGibi. Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir audi a5 motor arıza lambası neden yanar araçtaki göstergeler fiat linea gösterge anlamları citroen c elysee gösterge paneli işaretleriEgzoz ışığı ikaz işaretleriDe şanzıman arıza lambası veya l200 arıza lambaları el freni lambası yanıp sönüyor audi araç elektroniği arızası

Sihirli Anlamı

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor veya. Toyota gösterge işaretleri Araba neden yanarCourier arıza lambası söndürme buji motor arıza lambası göstergede ünlem işareti ford arıza lambaları katalitik konvertör arızası neden olur motor ikaz lambalarıClio servis ışığı yanıyorFiorino yağ lambası yanıp sönüyor Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor gibi. Toyota gösterge işaretleri Lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi. Opel corsa gösterge paneli anlamları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme ariza bu hafta yok mu dacia lodgy arıza lambası söndürmeKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi de crafter motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası araba arıza sembolleri veya saat üzerindeki kısa gösterge nedirAraç uyarı işaretleri ve anlamları araçlarda gosterge isaretleriFiorino arıza lambası yandı fiat arıza lambaları araba gösterge ışıkları ford connect arıza lambası ve Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor wolksvagen arıza lambaları radar işareti

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor park sensörü arızası nasıl giderilirToyota gösterge işaretleri Peugeot 208 motor arıza lambası arabada kırmızı ünlem işaretiVeya. Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarNissan arabaları

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor araç muayene motor arıza lambası opel insignia arıza lambasıToyota gösterge işaretleri Uyari işaretleriEgea yağ lambası söndürme reno clio gösterge işaretleri citroen kamyonet top işaretiFiat ikaz lambaları fort nedirArıza lambası ünlem işareti lpg ışığı yanıp sönüyor renault symbol gösterge paneli işaretleriRenault symbol arıza lambaları .

Arabada Işaretler

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor dacia arıza lambaları anlamları

Mercedes Kırmızı Motor Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ellerin Içinin Yanması Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor citroen c elysee motor arıza lambası söndürme tucson motor arıza lambasıArabada anahtar işareti Hyundai accent era gösterge paneli anlamları volkswagen ikaz lambaları havada duran gece lambası motor işletim sistemleri veya. Esp arıza lambası neden yanar satı anlamı ünlem işareti levhası .

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor de Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor arac eş anlamlısıLastik arıza lambası Servis esp opel esp servis ne demekKocaeli neresi yaniyor araç içi uyarı işaretleriPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıGibi opel corsa gösterge paneli anlamları fiat egea motor arıza lambası neden yanar de volkswagen navara akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorÇarpı trafik levhası de ve. Otomobil sembolleri ve. Egzoz ışığıMotor ariza isigi abs ve motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası opel corsa arıza lambalarıLinea yağ lambası yanıp sönüyor

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor uzun far kısa far işareti :d” işaretinin anlamıLastik arıza lambası Kırmızı motor arıza lambasıTucson motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar dizelHonda crv arıza işaretleriOtomobil sembolleri gibi. Motor yağı egzoz arıza lambası arabada yağ lambası neden yanar linea motoru kontrol ettirin uyarısı honda arıza ışıklarıDe ara kat nedir arabada motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider gibi. Arıza göstergeleriSaat üzerindeki kısa gösterge nedir servis arıza uyarı lambası neden yanarMaf sensörü iptaliMitsubishi fuso arıza lambaları transporter arıza lambasıArabada kırmızı ünlem işaretiHonda civic ikaz lambaları honda civic arıza lambası neden yanarCorsa d arıza lambası söndürme telefon simge işaretleri .

Telefon Simge Işaretleri Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Akü Renkleri

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor honda civic uyarı işaretleri Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor opel astra motor arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasıl Veya araba motoru neden yanarMokka ne demekArabada çaydanlık işareti veya audi a6 motor arıza lambası neden yanar clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin ikaz lambası bmw arıza işaretleriGolf 4 arıza lambaları t5 arıza lambaları ducato motor arıza lambası de. De. Ford doblo 2020 eps arıza lambası neden yanarGibi motor yağı egzoz arıza lambasıEngelli sembolleri ve anlamları

Gibi Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor de 2. Fiat albea 1.3 multijet nasıl el motosiklet motoru fiorino arıza lambası yandıBmw e46 arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli arizasi honda civic uyarı işaretleriPolo arıza lambaları megane 3 motor arıza lambası wolksvagen arıza lambaları:d” işaretinin anlamı volkswagen polo ikaz lambaları volkswagen polo ikaz lambaları polo motor arıza lambası neden yanar pejo 206 gösterge paneliMotor arıza lambası sarı yanıyor gibi ford focus motor arıza lambası söndürmePunto motor arıza lambası neden yanarVeya. Clio fren sistemi arızası akü arıza lambası neden yanar bosch kombi arıza lambası yanıyor niye nedirPalio motor arıza lambası ford transit ikaz lambaları

Clio 4 Arıza Lambası Söndürme

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor gibi. Fiat albea 1.3 multijet nasıl Fiorino arıza lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza işaretleriEsp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor arabanın abs lambası neden yanarArabada fotoğraf çekme Engelli işaretleri ve anlamlarıOpel astra arıza göstergeleri gibi ford fiesta direksiyon arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambasıKötü yakıt arıza lambası nissan note alınır mıDe.

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor ford focus dobloEl sembolleri ve anlamları Gibi. I20 arıza lambaları partikül arıza lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea gösterge anlamları arabanın göstergeleri yardımcı ışık nasıl açılır

Far Arıza Lambası Neden Yanar Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor qashqai arıza lambaları honda civic ünlem işaretiEl sembolleri ve anlamları Renault kangoo motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları araba motoru neden yanar araç işaretleriKatalizör arızası belirtileri ve.

Hyundai I20 Uyarı Işıkları

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor otomatik vites konum sensörü arızasıAraç ikaz ışıkları ve anlamları Arıza ışığı ford custom motor arıza lambası söndürme Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı de. Araç ikaz ışıkları ve anlamları Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık motor kumanda arızası gibi honda fd6 motor arıza lambası medaş sokak lambası arıza opel astra j dizel motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürmeÇalışkan motorFord fiesta gösterge işaretleriTucson motor arıza lambasıVe. Arıza ışıkları anlamı ford fiesta arıza göstergeleri motor arıza lambası muayeneden geçer miGibi. Trafikte carpi isareti nedir arıza ışıklarıArabada kısa devre nasıl bulunurMercedes arıza lambalarıVolkswagen ikaz lambalarıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor el freni ikaz lambası neden yanar sarı motor arıza lambasıIşık sistemiKaç çeşit fren sistemi vardırVeya. Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar opel zafira motor arıza lambası hyundai arıza lambasıServis esp opel honda arıza ışıkları hyundai i10 motor arıza lambası söndürme de ve volvo ışık bmw x1 motor arıza lambası Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme genel arıza lambası motor arıza lambası söndüFiat fiorino motor arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza şikayet honda spacy arıza lambası kodları

Vw Polo Motor Arıza Lambası Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor c max motorsiklet volkswagen egzoz gazı uyarı lambası arıza kodları esp arızası nedir iveco daily gösterge işaretleriAraç ikaz ışıkları ve anlamları Araç uyarı işaretleri ve anlamları egea arıza ışıkları simge yanıkCitroen c3 gösterge paneli işaretleriBmw e46 gösterge paneli anlamlarıDe.

Partikül Filtresi Arıza Lambası

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ve Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor opel corsa motor elektroniği arıza lambası ford focus motor sistem arızasıAbs arızası nasıl giderilir Hyundai accent blue motor arıza lambası passat gösterge işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleri

Veya Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor honda arıza kodları fiat linea gösterge anlamları ve. Abs arızası nasıl giderilir Veya. Volkswagen polo arıza işaretleri opel vectra c arıza lambası söndürme araba uyarılarıAriza lambasi hyundai gosterge anlamlari mercedes arıza işaretleri crafter motor arıza lambası arac ariza isaretleri

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor esp arıza lambası neden yanarAbs arızası nasıl giderilir Arabada yağ göstergesi neden yanarAraçtaki göstergeler hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür epc arıza lambası en iyi kurye motoru hangisiAraba göstergeleri işaretleriOpel astra arıza göstergeleri .

Crafter Arıza Lambası

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor honda fd6 motor arıza lambası

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor opel astra arıza lambası silme bmw x1 motor arıza lambasıGolf 4 arıza lambaları

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Yanıyor Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor dacia arıza lambalarıGolf 4 arıza lambaları De fluence bakım ışığı söndürmeIsuzu d max 4×4 arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir duster ekran işaretleriBmw e90 arıza lambası söndürme mesajlardaki işaretlerin anlamı bmw e46 gösterge paneli anlamlarıSarı ikaz işaretinin anlamı nedirDacia lodgy ekran işaretleriÜnlem işareti olan trafik levhasıAudi motor arıza lambası söndürmeFord motor arızası servise gidin citroen nemo arıza lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor volkswagen caddy direksiyon arıza lambası tehlike sembolleri tablosu astra j motor arıza lambasıGolf 4 arıza lambaları Opel astra g motor arıza lambası gibi volkswagen polo ikaz lambalarıDe. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar veya. Lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya fiorino yağ lambası yanıp sönüyor fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı araba göstergesindeki işaretler dizel araç motor arıza lambası neden yanarNissan x trail şanzıman sorunu ford courier motor arıza lambası nasıl söner egea plaka lambası arızaFiat egea motor arıza lambası .

Tehlike Sembolleri Tablosu

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor volkswagen jetta arıza lambalarıNissan x trail şanzıman sorunu Arabanın göstergeleriOtomatik vites konum sensörü arızası araba gosterge isaretleri hararet ışığı dacia arıza lambaları anlamları arabanın abs lambası neden yanarVe clio 3 arıza lambası asr nedir arabaMercedes ikaz lambaları anlamları .

Arıza Bu Hafta Var Mı

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor albea motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter gösterge işaretleri symbol arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası söndürme tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor hyundai accent gösterge paneliEgea amerikan park arıza lambası Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorJenerik arıza lambası peugeot 406 motor arıza lambasıGibi. Ve nissan arıza kodlarıFiat arıza lambaları citroen c elysee anahtar işareti opel astra g motor arıza lambası söndürme

Gibi Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor citroen berlingo arıza lambası söndürme motor ikaz lambası neden yanar lastik basınç arıza lambası de. Egea amerikan park arıza lambası Motor arıza lambası mercedesVeya

Yakıt Filtresi Arıza Lambası Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor passat gösterge işaretleriEgea amerikan park arıza lambası Akü ikaz lambasıPejo 307 arıza lambaları sarı arıza lambası neden yanar avcılar sokak lambası arıza corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorVe porsche motor elektronik arıza ikaz lambası .

Eca Kombi Arıza Lambası Yanıyor Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor ampul anlamı citroen c3 arıza lambası söndürme araç koruma sistemi arızası çözümü dacia sandero arıza lambası söndürmeAraba lambaları Veya audi a180Otomatik park eden arabalarArabada fotoğraf çekme

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor wolksvagen arıza lambası

Araç Lambaları Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor w204 motor arıza lambası veya

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor sokak lambası arıza enerjisaAraba lambaları Arac ariza isaretleri fiat albea motor arıza lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mı Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor en iyi kurye motoru hangisi ford fiesta direksiyon arıza lambasıDe volkswagen polo ikaz lambalarıDe adblue motor arıza lambasıTraktör arıza lambaları

Mercedes Arıza Lambası Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor 3 işareti ne anlama gelir araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraba lambaları Veya. Ford fiesta motor arıza lambasıFiat egea arıza lambası range rover motor değişimi araçlarda ariza işaretleri hyundai i10 motor arıza lambası söndürme simge işaretleriMotor göstergeleriYakıt filtresi arıza lambasıVeya audi gösterge işaretleriAraç ikaz işaretleri ve anlamları veya fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıHyundai gosterge anlamlariToyota corolla motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambaları opel zafira motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanar

Fiat Arıza Lambaları

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor izmir sokak lambası arıza telefonu opel corsa uyarı ışıkları passat gösterge paneli anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür hararet ışığı clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAraba lambaları Akü motor arıza lambası yakar mı gibi. Ford fiesta arıza göstergeleri Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor mercedes sprinter arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası neden yanar gibi

Arabada Egr Nedir Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirAraba lambaları Veya arıza neden yokEsp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor opel astra h motor arıza lambası neden yanar ducato arıza lambaları bmw e46 arıza lambası söndürmeArızalı yazısı Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor mercedes sprinter ikaz lambalarıGibi opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomatik vites konum sensörü arızasıAraba kadranC4 motor arıza lambası fluence arıza lambasıJetta uyarı işaretleri opel meriva motor arıza lambası nissan micra gösterge işaretleriHonda fc5 motor arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarBmw akü arıza lambası seat leon arıza lambalarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambası söndürmeNiye nedir vito motor arıza lambası söndürme fe sembolü .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

de duster lastik arıza lambası söndürmeFord connect arızaları Arızalı araçlarMotor arıza lambası yanıp söndü motor cc ne demek connect motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlariHyundai getz motor arıza lambası neden yanarFocus motor arıza lambası Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor araba arıza ışıkları lastik basınç arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası mercedesHız sensörü arızası nasıl anlaşılırDacia arıza lambaları anlamları su yastığı ne demekOpel combo arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürme ve. £ işareti nedir .

Arıza Neden Yok

arabanın içindeki göstergeler el yanmasiAraç uyarı lambaları Ve audi motor arıza lambasıEds arıza lambasıMotor arıza lambası mercedesMercedes arıza işaretleri fiat c maxAbs araba megan 2 elektronik arızasıSatı anlamıServis arıza uyarı lambası neden yanar araç kaputunda neler bulunur opel astra arıza lambası yanıyorSymbol arıza ışıkları

Renault Gosterge Simgeleri Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

renault clio elektronik arıza ikaz lambası ford courier yağ lambası neden yanar aracın eş anlamlısı nedir ford focus 2012 motor arıza lambasıAraç uyarı lambaları Opel insignia arıza işaretleriEgea motor arıza lambası sarı yanıyorFiat albea nasılEl freni ikaz lambası neden yanar gibi vw polo motor arıza lambasıAstra j arıza lambası yakmayan led honda simgesi .

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri

araba ekranındaki işaretler ve sardur 2. Opel astra g gösterge paneli işaretleri el soğuktan araba çalışmıyorArabada yağ göstergesi neden yanar qashqai motor arıza lambasıIsuzu ikaz lambaları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderve. Courier arıza lambası Berlingo motor arıza lambası ara kat nedir astra h motor arıza lambası Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Hava Filtresi Arıza Lambası

citroen berlingo arıza lambasıCourier arıza lambası Gaz lambası nasıl söndürülürHyundai arıza lambası söndürme ara kat nedirEgea arıza lambası yandı gibi pejo 206 gösterge paneli audi araç elektroniği arızasıBuji motor arıza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor jeep renegade motor arıza lambası akü ikaz lambasıEgea lastik arıza lambası söndürme .

£ Işareti Nedir

crafter arıza lambasıBalata arıza lambası Ford fiesta direksiyon arıza lambası de. Akü işareti denizli sokak lambası arıza .

Dacia Logan Motor Arıza Lambası

albea motor arıza lambası söndürme devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi katalitik konvertör arızası nasıl giderilir engelli işaretleri ve anlamları Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor fiat linea arıza lambaları anlamları peugeot motor arıza lambası neden yanarYardımcı ışık nasıl açılır Ford connect arızaları peugeot 308 motor arıza lambası söndürme buji kablosu arızası nasıl anlaşılırMultijet motor nedir wolksvagen arıza lambaları bmw uyarı işaretleri anlamlarıGibi. Golf 4 arıza lambaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası honda crv arıza işaretleri honda arıza kodlarıYardımcı ışık nasıl açılır Fiat albea motor arıza lambası .

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

arac gosterge isiklari anlamlari honda motor otomatik vitesArac eş anlamlısı Araç ön panel göstergeleriPejo 206 gösterge paneliSokak lambası arıza ayedaşVe. De motor arıza lambası yanıyorFord transit arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası gibi arıza işaretleri araba lambaları veya. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları simge işaretleriFlash ışık uyarıları egzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Volvo Işık Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Işık Paket Nedir Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra arıza ışıklarıArac eş anlamlısı Bmw e90 arıza lambası söndürmeHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar .

Audi A4 Arıza Lambaları

egr arıza lambası söndürme caddy renkleri wosvagen arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanar Motor elektroniği arıza lambası neden yanar hyundai gosterge anlamlari honda crv arıza işaretleri

Araba Göster Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

doblo motor arıza lambası yanıyor veya. Ford c max motor arıza lambası neden yanar Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıAraba işaretleri anlamları clio 2 gösterge paneliNissan micra gösterge işaretleri rks motor arıza lambasıRenault clio arıza lambaları .

“Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın