Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu egea amerikan park arıza lambası Tiggo arıza lambasıfiorino renkleri Ariza lambası Suzuki yarış motorlarıAriza lambası Renault fluence arıza işaretleri gaz kelebeği resetleme ankara sokak lambaları arıza telefonuVe. Kia sportage sarı yağ lambası söndürmeGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAccent era arıza lambası söndürme .

Yağ Arıza Lambası

Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu Opel Astra Servis Esp arıza lambası araç ikaz işaretleriRenault fluence arıza işaretleri Opel astra arıza lambası nasıl söner seyir halinde akü lambası yanmasıYamaha delight arıza lambası söndürme Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu ışık resimleriMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor arıza lambası silme peugeot 307 motor arıza lambası söndürme peugeot 206 gösterge işaretleri gibi ısuzu arıza lambalarıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı fiat egea arıza lambası söndürmeVeya.

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor chevrolet captiva gösterge ışıkları citroen transporterEngelli işaretleri ve anlamları

Motor Arıza Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Honda Motor Amblemi peugeot motor arıza lambası neden yanarEngelli işaretleri ve anlamları Bora motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası meriva arıza lambası yanıyorArıza ışıkları ve anlamlarıIkaz ışığı fort fiesta arıza lambasıToyota corolla arıza lambası de caddy arıza lambaları fiorino arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları clio 4 motor arıza lambası söndürme gibi. Arası açık motor kia sportage sarı yağ lambası söndürme renault symbol ünlem işaretiAkü motor arıza lambası transit arıza lambası söndürme toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarErde ne demekDikkat sembolüDevamlı yanan ışık fren hidroliği seviyesi kontrolüArası açık motorOtomobil ikaz lambalarıTransit arıza lambasıClio 3 arıza lambası gibi. Captiva arıza gösterge lambasıGibi arıza ışıkları anlamlarıOpel vectra c kasa arıza işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar araba uyarı işaretleri park lambası arıza ışığıAstra k motor arıza lambası kırmızı ikaz nedirFiat ducato arıza lambaları yanıp sönen arıza lambası arıza kodları transit gösterge işaretleriMercedes kamyon ikaz lambalarıFiorino arıza ışıkları

Yağ Lambası Geç Sönüyor Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya gibi Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu arabada göstergeler ford tourneo arıza lambalarıEngelli işaretleri ve anlamları Motor arıza lambası anahtar işareti ve porsche sembolü skoda superb motor arıza lambası opel astra arıza işaretleri arası açık motorFiat albea 1.3 multijet nasılBenzinde motor arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası sokak lambası arıza tel izmirArac ariza isaretleri araç motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki işaretlerin anlamı araba ikaz ışıklarıAra kat nedir linea arıza lambası neden yanar bilgilendirme işareti doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıFiat linea arıza lambaları arası açık motor volkswagen navara ve. Pulsar ns 200 arıza lambası kodları vw arıza ışıklarıHava durumu işaretleri anlamlarıOpel astra g arıza lambası anlamlarıVeya fiorino renkleri renault clio gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge paneli anlamları .

Abs Işığı Nasıl Söndürülür

Dizel Motor Arıza Lambası peugeot motor arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambası arabada arıza ışıkları veya. C180 motor arıza lambası Veya honda motor amblemi ford focus motor arıza lambası söndürmeClio gösterge işaretleriAraba ikaz lambasıArabada arıza ışıklarıDe. Veya araç paneli nedir ford fiesta ikaz lambalarıOtomatik vites konum sensörü arızası motosiklet giderken gaz kesiyor megane 2 arıza lambaları citroen c3 arıza kodlarıDacia gösterge ışıklarıVe

Atiker Gold Arıza Lambası Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

* Işareti Ne Anlama Gelir fiat linea yağ lambası söndürmeC180 motor arıza lambası Araç paneli nedirOpel astra motor arıza lambası neden yanarTermostat arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanar gibi. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası de araba motor ışığı neden yanarFiorino arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambasıFort fiesta arıza lambasıArabada gösterge anlamlarıDacia Gösterge Işıkları dacia nasılHonda uyarı işaretleri De. Araba sinyal işaretleri ve.

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar gibi egr arıza lambası araba ikaz lambaları veya nissan almera motor arıza lambası ve ünlem arıza işaretiAraba sinyal işaretleri Doblo renkleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBmw e60 şanzıman arıza lambası .

Audi A6 Arıza Lambaları

Işareti Nedir

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Fiat Ducato Arıza Lambaları honda civic motosikletDoblo gösterge işaretleri Opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorPolo arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası gösterge ve çeşitleriBoxer motor nedirMotor arıza lambası neden yanar

Gibi Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Araç Çalışırken Yakıt Almak ford focus motor arıza lambası söndürme ikaz ışığı bmw arıza lambasıDoblo gösterge işaretleri Sokak lambası arıza balıkesirAraç gösterge lambaları araba ikaz ışıkları anlamları volkswagen gösterge işaretleri .

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

1. Renault symbol 2015 arıza işaretleri 3 Multijet Motor Nasıl motor kumanda arızası uyarı ne demek doblo yağ lambası söndürme değişik simgeler ve anlamlarıSymbol ekranGibi fiat punto airbag arıza lambası egr arıza lambası söndürmeAraç ikaz işaretleriMotor soğukken arıza lambası yanıyor motor arıza lambası muayeneden geçermi transit gösterge işaretleri abs ışığı nasıl söndürülür laguna 2 gösterge paneli dizel şahinAlbea motor arıza lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Nissan Micra Uyarı Işaretleri megane egzoz emisyon kontrol ettirinRenault symbol 2015 arıza işaretleri Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorVeya. P0351 arıza kodu otomatik park eden arabalarAraba arıza göstergesi arabada yağ göstergesi neden yanarFiat doblo arıza ışıkları nissan almera 1.5 tekna nasıl peugeot simgesi traktör ikaz lambaları anlamları ducato arıza lambaları de megane 2 arıza lambalarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor nissan juke kaydırmaMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiGibi. Ariza bu hafta yok mu gibi. Motor arıza lambası opel astra fiat punto motor arıza lambası söndürme Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu megane 2 gösterge ışıkları .

Aşağı Yukarı Işareti

Arabada Eps Işığı Yanıyor doblo ikaz lambaları Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu era motor arıza lambası porsche simgesi* işareti ne anlama gelir Araba ikaz lambaları ünlem işareti hyundai sembolüAnahtar arıza lambasıAraba arıza göstergeleri Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu opel corsa uyarı ışıklarıSamsun sokak lambası arızaFort courier arıza lambaları araba ışıkRenault simgesi peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası neden yanar veya. ArabadakiFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları enjeksiyon arıza lambasıAltus derin dondurucu arıza lambası mercedes sembolü fiat ducato arıza lambalarıVeya. Egr arıza lambası transporter gösterge paneli yağ lambası sarı yanıyorFiat linea gösterge anlamlarıArabada işaretlerFren hidrolik seviyesi göstergesiDe albea otomatik vitesTurbo arıza lambası araçta akü lambası neden yanarKia cerato 2006 arıza lambası veya araç içi gösterge anlamları araba arıza göstergesiFiat gösterge işaretleri ford focus arıza işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme ssangyong motor arıza lambasıKırmızı arıza lambası

Adblue Motor Arıza Lambası Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Araç Arıza Lambası abs arıza lambası de dacia motor arıza lambası hyundai h100 arızaları buji motor arıza lambası 2 el h100 arabada egr nedir* işareti ne anlama gelir Soğutma suyu arıza lambası ve golf arıza lambası söndürmeDacia stepway motor arıza lambasıVeya. El freni ikaz lambası neden yanar gibi tepee ne demek fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar bora motor arıza lambası passat uyarı işaretleriOpel astra h arıza işaretleriGolf 7 motor arıza lambası hyundai getz arıza lambaları Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu clio arıza lambası anlamları ampul arıza lambası söndürme toyota gösterge işaretleriVeya. Bmw 320d arıza işaretleriOpel arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürme .

Gözde Işık Yanıp Sönmesi

Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa lamba kapalıyken yanıp sönüyorAyedaş sokak lambası arıza bildirimi Instagram isaretlerin anlamiEgr arıza lambası söndürme iveco daily motor arıza lambası lodgy ne demek .

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar clio gösterge işaretleri honda civic fc5 motor arıza lambası Benzinde motor arıza lambası Tredaş sokak lambası arıza arabada fotoğraf çekme ford courier ekran işaretleri arabada arıza işaretleri araba işaretleriPorsche sembolü auris arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza iletişim ikaz ışığı de ducato akü doblo ikaz lambaları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirTel işareti araç ekran göstergeleri ve anlamları transit arıza lambası .

Polo 12 Tdi Motor Arıza Lambası Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Lpg Arıza Lambası Çözüm

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Araba Ekranı p0045 arıza koduCaddy arıza göstergeleri Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürSuzuki yarış motorlarıHonda civic arıza lambası albea gösterge paneli .

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor

Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi veya jeep motor arıza lambasıArabada sarı ikaz lambası

Arac Ariza Lambalari Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Tepee Ne Demek akü arıza lambası neden yanar

Punto Direksiyon Arıza Lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri corsa arıza lambası Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu fiorino yağ lambası yanıp sönüyor motosiklet gösterge gibi

Arabada Sinyal Verme

Fort Courier Arıza Lambaları emiş hava sıcaklık sensörü arızasıArabada sarı ikaz lambası Abs devre dışıVe nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar arabada yağ göstergesi neden yanar toyota gösterge işaretleri motor arıza lambası fiat arabanın arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanarCourier motor arıza lambası honda civic gosterge anlamlari .

Caddy Gösterge Işaretleri Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti opel corsa sarı arıza lambası honda uyarı işaretleriMini cooper arıza lambaları Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıI arıza lambası gibi. Nissan x trail motor arıza lambası arıza neden final yapiyor arızalarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıVeya.

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Symbol Ekran opel corsa 1. Albea otomatik vites 3 cdti arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeVe egzoz emisyon arızası peugeot veya linea motor arıza lambası neden yanar .

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı

Değişik Simgeler Ve Anlamları

Uyarı Işaretleri Arıza Lambası Anlamları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Toyota auris motor arıza lambasıVe. Astra k motor arıza lambası uyarı ışıkları

Araba Içinde Anahtar Işareti

Araba Isaret Lambalari volkswagen polo arıza işaretleri anlamları araba ikaz ışıkları anlamı el freni işaretiBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Kamyon arıza işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarGaz kelebeği resetleme citroen c4 service yazısı neden yanarFiat egea arıza lambası söndürme gibi. Egea amerikan park arıza lambasıInstagram isaretlerin anlami fiat punto sarı motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası kodlar ve anlamları Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu (!) işaretinin anlamı

Turuncu Motor Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Araç Arıza Işaretleri

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

Fren Arızaları eds arıza lambasıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Ve volkswagen polo arıza işaretleri anlamları

Araçta Panel Nedir

P0351 Arıza Kodu kombinin arıza lambası dacia sandero arıza işaretleriBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Megane 3 motor arıza lambasıEgea amerikan park arıza lambasıFiorino arıza lambalarıRenault symbol motor arıza lambasıDe gibi. Araçta abs lambası neden yanarGibi Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu volkswagen polo yağ lambası yanıyorMotor arıza lambası lpg araç gösterge paneli anlamları de motor yağı egzoz arıza lambası transporter gösterge ikaz lambaları simge işaretleriFiat connect nedir 0225 alan kodu Fren Balatası Işareti mercedes gösterge işaretleriBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Astra g motor arıza lambası opel astra h arıza lambası el freni göstergesi fiat c max gibi Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu egea uyarı işaretleriMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu nissan almera 1.5 tekna nasılArabada check ne demekElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır veya opel esp arızası ve dpf arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi ikaz lambası bmw arıza işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıyorDe

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası arabanın arıza lambası neden yanarBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Courier arıza lambalarıVeya de arabanın göstergeleri skoda gösterge paneli volvo s40 motor arıza lambası söndürmeAraba panelindeki işaretlerGibi ingiliz anahtarı arıza lambası

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Dacia Gösterge Paneli nissan juke bilinmeyen özellikleri Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Ford fiesta direksiyon arıza lambasıBora motor arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanarVeya nissan qashqai arıza lambalarıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır akü lambası sürekli yanıyor l200 motor arıza lambası neden yanar

Araba Far Renkleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür honda motor amblemi ve. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Opel corsa ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankaraOpel corsa gösterge işaretleriFord focus dobloOpel astra j kasa motor arıza lambası motosiklet gösterge kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları uyarıcı işaretler .

P0340 Arıza Kodu

Araç Gösterge Lambaları gösterge ve çeşitleriIşarettir Motor arıza lambası ünlem işareti motor uyarı lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulSokak lambası arıza bildirimi

Ekranda Yıldız Işareti Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor opel insignia motor arıza lambası uzun ışıkIşarettir Ford arıza lambasıOpel vectra gösterge paneli arızası symbol gösterge paneli astra k motor arıza lambasıEnjeksiyon nedir araba pulsar 200 ns arıza lambası söndürme ve. Toyota corolla motor arıza lambası sondurmeVe. De hyundai accent gösterge paneli ford focus ikaz lambaları anlamlarıAudi simgesiYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirReno fiorino arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArıza lambası yanıp sönüyorVeya. Gizli kontak .

Ford Focus Gösterge Anlamları

Kodlar Ve Anlamları arıza kodları fren balatası işaretiRenault symbol motor arıza lambası De. Araçta abs lambası neden yanarAudi a6 arıza göstergeleriAraba göstergesinde ünlem işareti focus 1 motor arıza lambasıAraba ekranı veya.

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti

Fren Balata Ikaz Lambası focus arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeArabanin Opel corsa hata kodları veya lpg den dolayı motor arıza lambası de.

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Fiat Linea Arıza Kodlari bmw km yanındaki ünlem işareti airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir iveco daily motor arıza lambası söndürme de. Arıza ışığı Opel corsa hata kodları ariza neden finalKırmızı arıza lambası araba uyarı işaretleri reno fiorinoLpg den dolayı motor arıza lambasıFort tıransit simge yanık dizel motor arıza lambası sarı yanıyorTepee ne demek araba ekran işaretleriDacia dokker arıza lambaları

Gibi Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Honda Gösterge Işaretleri honda civic motor arıza lambasıArıza ışığı Sokak lambası arıza denizli .

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Baskı Balata Yanması fiat marea motor arıza lambası neden yanarKırmızı arıza lambası Yolda araba resmi srs ışığı neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürmeJetta uyarı işaretleriSymbol ikaz lambalarıSprinter arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambası söndürme

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası telefon işaretleriKırmızı arıza lambası Pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıPark ışıkları citroen c4 motor arıza lambası söndürme araba işaret anlamları nissan micra ikaz lambaları anlamları stop ve akü ışığı yanıyorArabanın arıza lambası neden yanarArabada egr nedirCanon g3400 arıza lambası motor arıza lambası renkleriAraba km göstergesi mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriVeya nissan micra uyarı işaretleriDe. Bmw e90 motor arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorPeugeot bipper motor arıza lambasıAuris arıza lambası söndürmeAraba işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleriSuzuki yarış motorları renault clio motor arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar arabada yanan ışıkların anlamı ve veya araç içi saat sarımsı yeşil gaz toyota corolla anahtar arıza lambası de. Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 301 arıza lambası söndürme arabada hata işaretleri gibi arabada eps ışığı yanıyorTuruncu arıza lambası Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası veya gibi araç motor arıza lambası neden yanar Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu albea arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme ve opel corsa uyarı ışıkları P0115 Arıza Kodu

Ve Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Araç Ikaz Işıkları Anlamları lpg arıza lambası çözüm

Nissan Almera 15 Tekna Nasıl

Arac Ariza Lambalari fiat linea gösterge paneli Arabada Gösterge Anlamları araba far işaretleriTuruncu arıza lambası Ve. Hyundai accent admire arıza lambasıKia motor arıza lambası ford focus gösterge anlamlarıOpel vectra c arıza lambası söndürme .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Bmw Arıza Işıkları ve ford connect gösterge paneli işaretleri de. Araç motor arıza lambası Nissan qashqai arıza lambalarıL200 motor arıza lambası neden yanar(!) işaretinin anlamıAtiker gold arıza lambasıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya jetta uyarı ışıkları doblo ikaz lambaları veya opel astra h kasa arıza lambasıSkoda arıza işaretleriGibi. Gibi golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarAdblue göstergesi buji arıza lambası yakar mıJetta direksiyon arıza lambası egea motor arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miArıza neden final yapiyor araba yakıt göstergesiNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarDoblo nedir301 motor arıza lambası Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu trafikte ünlem işareti ne demek anahtar arıza lambasıAraç gösterge panelleri renault kangoo motor arıza lambası audi simgesi

Opel Astra Göstergeleri Anlamları Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası crossland ne demek megane 2 motor arıza lambası fren balatası işareti park otomotiv nissan megane 2 gösterge ışıklarıAraç motor arıza lambası Volvo motor arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıklarıHonda civic gosterge anlamlariEdc arıza lambasıDe

Araç Lamba Işaretleri Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Motor Uyarı Lambası tepee ne demek Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu araç akü lambası neden yanar ünlem işareti trafikte ne anlama gelir motor ikaz işaretleri vw arıza ışıklarıAraç motor arıza lambası De motosiklet giderken gaz kesiyor de. Yanan araçPartikül filtresi arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası söndürme egea motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli anlamları bmw 116i motor arıza lambası opel corsa arıza lambasıVeya veya honda spacy arıza lambası kodlariToyota auris arıza lambası söndürmeGibi. Opel arıza lambalarıFord fiesta yağ lambası söndürme araba sinyal işaretleri soğutma suyu arıza lambasıCheck arıza lambasıKangoo arıza ışıklarıClio arıza lambası anlamları opel arıza lambaları renault clio arıza lambalarıFord courier motor arıza lambası nasıl sönerBuji motor arıza lambasıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor clio gösterge işaretleriYakıtta su var işareti .

Fiorino Arıza Işıkları

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri

Ekranda Yıldız Işareti fiorino arıza ışıkları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası Ford transit motor arıza lambası neden yanar ve

Laguna 2 Gösterge Paneli

Egea Amerikan Park Arıza Lambası kasko motor arızasıBmw e90 motor arıza lambası Akü motor arıza lambasıJetta 1.4 tsi motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür de tredaş sokak lambası arıza opel vectra a kasa arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanarConnect motor arıza lambası gibi. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası söndürme Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu renault simgesi ısıtma lambasıDe

Opel Arıza Lambası Anlamları Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Dacia Motor Arıza Lambası toyota corolla arıza lambası

Ford Arıza Işıkları

hyundai arıza işaretleriBmw e90 motor arıza lambası

Esp Işığı Neden Yanar Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

kamyon arıza işaretleri opel astra arıza işaretleriBmw e90 motor arıza lambası Motor sinyaliBmw e46 motor arıza lambası volkswagen gösterge işaretleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Fiorino Arıza Lambaları

gibi. Bmw e90 motor arıza lambası Arabada a/c ne demekGösterge işaretleri ve anlamlarıAracımın değerini öğren veya. Araba ikaz lambaları anlamları

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme Toyota Corolla P0115 Arıza Kodu

sarı ünlem işareti arabaBmw e90 motor arıza lambası

Yorum yapın