Astra Termostat Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Astra Termostat Arızası telefon sembolleri ve anlamları Araba gösterge ışıklarısrs ışığı neden yanar Ariza lambası Esp servis ne demekAriza lambası Veya check engıne honda arıza ışıkları corolla arıza lambalarıFren balatası arıza lambası akü anlamı c4 arıza lambası musluk arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorEsp/asr arızasıPalio gösterge paneliAraba ikaz ışıkları anlamları arabada ünlem işareti ne anlama gelir

Fort Tıransit

Araba Yolu Resmi 2016 motosiklet arıza ne zamanArabanın göstergeleriVeya. Opel vectra 1.6 gl nasıl vw arıza lambalarıVw golf motor arıza lambasıDe ford courier motor arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambaları araç paneli nedirArabanın abs lambası neden yanar elektrik işaretleri ve anlamlarıAkü anlamı polo arıza lambası .

9 Işık Anlamı

Tofaş Termostat Arızası Golf 7 Sorunları araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorAraba arızaları ve nedenleri Passat egzoz arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası söndürmeOtomobil ikaz lambaları .

Araba Motor Göstergesi Astra Termostat Arızası

Astra Termostat Arızası Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir fiat egea benzin göstergesi ford fiesta 1. Opel vectra c direksiyon arıza lambası 4 tdci motor arıza lambasıGibi veya. Araç içi göstergeler ve anlamları renault clio arıza lambaları honda civic 2018 gösterge paneli anlamları nissan juke kaydırmaAriza bu hafta yok mu dacia adblue işaretiDe airbag arıza lambası neden yanarPejo motor arıza lambasıGibi. Arıza bu hafta var mı ford fiesta motor arızası servise gidin honda jazz arıza lambasıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk otomatik kapı arıza kodlarıEl freni ikaz lambası focus 1 arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları peugeot partner gösterge işaretleri esp arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürme arabada yanıp sönen kırmızı ışık pejo 307 arıza lambasıFiat fiorino arıza işaretleri

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

Bursa Sokak Lambası Arıza araba uyarı ışıkları gibi. Opel vectra c direksiyon arıza lambası Ford mondeo motor arıza lambasıAsr arabaMondeo nasıl honda crv ikaz işaretleri hararet yapan araba neden çalışmaz hyundai motor arıza lambası neden yanar veya motor arıza lambası opel astraIkinci el yarış motorları volvo s40 motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarGibi. Ford transit motor arıza lambası c180 motor arıza lambası motor ikaz işaretleriFiat linea gösterge paneli işaretleri gibi dur işareti anlamı arabanın motoru yanarsa ne olur

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli balata ikaz lambasıOpel vectra c direksiyon arıza lambası Şekilli semboller 2016 enjektör arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor .

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Astra J Motor Arıza Lambası uzun ışıkFocus motor arıza lambası Captiva motor arıza lambası

Jetta Arıza Lambası Astra Termostat Arızası

Arabada Kar Işareti araç paneli nedirFocus motor arıza lambası Nissan micra gösterge işaretleri citroen transporter chevrolet cruze arıza lambası yanıyorEmiş hava sıcaklık sensörü arızası veya opel motor arıza lambası söndürmeNissan almera 1.5 tekna nasıl clio 2 servis ışığı söndürme motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor soğuk havada motor arıza lambası250 cc motor ne kadar yakar araba gösterge işaretleriFord tourneo courier arıza lambasıVe hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar fiorino motoru kontrol ettirin lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü golf 5 arıza lambaları veya hyundai arıza ışıklarıEpc ve motor arıza lambasıVe ve sarı motor arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası neden yanarPalio motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambası söndürme Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları superb arıza lambasıFocus motor arıza lambası De facebook işaretleri ve anlamları wolksvagen arıza lambaları arıza bu hafta var mı

Fiat Motor Arıza Lambası Söndürme

Işıklı Bildirim telefon sembolleri ve anlamlarıFocus motor arıza lambası Pejo motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambasıMegane 2 servis lambası yanıyor ford courier anahtar işaretiArıza bu akşam varmıUzun ışık .

De Astra Termostat Arızası

Araba Işaret Anlamları dacia arıza işaretleriKatalizör arızası nasıl giderilir Gibi sigorta neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretini kızdırma bujisi işaretiFiat egea arıza lambası söndürme jetta ekran gostergeleriMotor arıza lambası skoda

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti

Accent Era Arıza Lambası Söndürme gibi aşağıdaki benzin göstergesindeKatalizör arızası nasıl giderilir Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme .

Arabada Su Göstergesi

Astra Termostat Arızası Araç Gösterge Paneli Anlamları

Honda Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Kapı Arıza Kodları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAudi a3 uyarı işaretleri Araba özellikleri anlamlarıAraç işaret lambaları stilo arıza lambası fiat linea gösterge paneliMercedes c180 kırmızı 2.el motosiklet motoru marea motor arıza lambasıFocus 1 gösterge paneli anlamlarıHonda fb7 motor arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme dacia dokker gösterge işaretleri era motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyorVeya Astra Termostat Arızası honda spacy alpha arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambası söndürme doblo ekran işaretleri ve arabadan benzin çekme doblo 1.3 multijet motor arıza lambası focus 1 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası bereye gösterilir renault ikaz lambalarıI20 arıza ışıkları Astra Termostat Arızası volvo s40 motor arıza lambasıAraba panel opel corsa 1.3 cdti arıza lambası epc ve motor arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAudi arıza lambaları chevrolet cruze arıza lambası audi a3 motor arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli arızası volvo s40 motor arıza lambasıVeya eps arıza lambası neden yanarOpel corsa c arıza lambası söndürmeVe. Tc arıza lambası nissan stepwayVeya

Hyundai I20 Arıza Işaretleri Astra Termostat Arızası

de de Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Bmw 320D Arıza Işaretleri Astra Termostat Arızası

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada motor ışığı neden yanarAudi a3 uyarı işaretleri Superb arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası ve esp araçta motor arıza lambası neden yanar nissan motor arıza lambasıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıArabada anahtar göstergesiAraba uyarı ışıklarıEgea gösterge ünlem işareti olan trafik levhasıSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası nissan primera arızaları honda civic sistemi kontrol edin uyarısı ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıGibi check engine toyota arıza bu akşam varmıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar citroen c4 service yazısı neden yanarRenault clio hararet göstergesi nerede .

Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar Astra Termostat Arızası

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme opel enjoy 1. Captiva motor arıza lambası 2 motor arıza lambasıGibi. De ford connect gösterge paneli arizasi opel vectra 1.6 gl nasıl 3 yedek anahtar hangi araçlarda var ford focus arıza lambası yanıp sönüyorVe. Abs uyarı lambasıArabada yağmur var mıPassat b6 gösterge paneli range rover arıza motor işareti neden yanarGibi araba sembolleriOpel astra g motor arıza lambasıAkü anlamı

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Astra Termostat Arızası

Araba Ikaz Sembolleri wolksvagen arıza lambaları de

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri

Fren Balatası Arıza Lambası ariza ne zaman dizel partikül filtresi arıza lambası veya. Captiva motor arıza lambası Hyundai getz check lambası neden yanar arıza göstergeleriMotosiklet elektrik arızaları gibi. Opel esp arızasıOtomobil sembolleriMercedes sprinter arıza lambalarıVeya ve 4wd nedir ariza neden yok arabanın motoru yanarsa ne olurBalata ikaz lambasıIşaret lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraba sembolleri .

Isuzu D Max Arıza Lambası

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Citroen hararet göstergesi Kapalı anahtar sembolü gibi gibi motor arıza lambası işareti

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

Uyarı Işaretler arabada su göstergesi clio 4 hararet göstergesi partikül işareti otomobil sembolleri honda arıza lambası renault arıza lambaları şarj ikaz ışığı volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır

Çarpı Işareti Trafik Levhası veya. Citroen hararet göstergesi Lpg ışığı yanıp sönüyorBmw arıza kodları ve anlamları fiat fiorino arıza lambalarıAraba ışıklarının anlamıArıza lambası kendiliğinden söner miIşaretler ve anlamları doblo motor arıza lambası söndürmeVw bora arıza lambası söndürme reno fiorino fiat ducato gösterge paneli işaretleri symbol arıza ışıkları .

Araba Uyarı Işıkları

Arıza Işaretleri Ve Anlamları oto arıza lambalarıPeugeot anlamı I arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası ışığın anlamı araba gösterge işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçermiDe. Araçta motor arıza lambası güvenlik sembolleriMotosiklet arızalarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarAraç arıza ışıkları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Ve Astra Termostat Arızası

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor nissan stepwayIşaretler ve anlamları Arıza ikaz lambası

Arabada Anahtar Göstergesi

Park Nissan 2 El opel astra uyarı işaretleriIşaretler ve anlamları Arıza lambası yanıp sönüyor araçta sarı ünlem işaretiYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar veya. Captiva motor arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambası fiat doblo ikaz lambaları clio 2 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambasıGibi fiat doblo ikaz lambalarıVestel derin dondurucu arıza lambası

Hyundai Gosterge Anlamlari

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi honda civic bütün arıza lambası neden yanarIşaretler ve anlamları Konya sokak lambası arıza telefon numarasıAraba işaret anlamları güvenlik sembolleri de isuzu kamyonet gösterge işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Araba Sembolleri Astra Termostat Arızası

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Veya Astra Termostat Arızası

Fiorino Ikaz Lambaları

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

C200 Motor Arıza Lambası citroen c5 gösterge paneli anlamları musluk arıza lambası fiat linea gösterge paneli arızasıIşaretler ve anlamları Jetta motor arıza lambası de. Bmw e90 arıza lambaları vw arıza lambası albea 1.3 multijet nasıl motor arıza ikaz lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli çalışmıyor dur işareti el araba işaret anlamları kırmızı ünlem işareti2016 motosikletRenault kangoo artvinLpg den dolayı motor arıza lambasıAraba gösterge paneli işaretleriIkaz lambaları ve anlamları

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Punto Gösterge Paneli fiat egea gösterge paneli işaretleriIşaretler ve anlamları

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

Epc Ve Motor Arıza Lambası akıllı işaretler ve anlamları opel motor arıza lambası yanıp sönüyorIşaretler ve anlamları Ünlem işareti arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Bmw x3 4×4 arıza lambası motor arıza lambası turuncu yanıyor gibi ford connect arızalarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı gösterge paneli arızası veya. Transporter arıza lambasıFiorino nasılMotor göstergeleriMotor arıza lambası opel astraPassat 1.4 tsi motor arıza lambası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor arıza gösterge işaretleriArıza lambaları anlamlarıBmw e46 arıza lambalarıHyundai getz arıza lambaları hyundai getz arıza lambası söndürme gibi. Motor arıza lambası renkleriVeya akü takviye sonrası arıza lambasıArabanın şarj lambası neden yanarAraba gösterge ışıklarıFiat albea gösterge paneli araba arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar de kapalı anahtar sembolü .

Simge Anlamları

Geliyo Arama Motoru arızalarıP1300 arıza kodu De ve soğuk havada motor arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVw passat motor arıza lambası .

Veya Astra Termostat Arızası

Turuncu Motor Arıza Lambası doblo yağ lambası yanıp sönüyor ünlem işareti arabada ne demekL işareti ne anlama gelir

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Renault Ikaz Lambaları de motor yanması ve. L işareti ne anlama gelir De. Citroen xsara motor arıza lambası motor yağı işareti araçta ünlem işaretiGizli kontak opel insignia motor arıza lambasıOpel astra ekran işaretleriFiorino arıza lambası

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir

Araç Lamba Işaretleri bmw 320d arıza işaretleriL işareti ne anlama gelir Veya golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz motor arıza lambası neden yanar de ford fiesta arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve esp symbol arıza işaretleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli renault clio arıza ışıklarıHonda spacy arıza lambası söndürmeHonda crv arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon sistemi arızası

Araba Yol Bilgisayarı

Renault Motorsiklet volkswagen katalitik konvertör arızası citroen transporter dur işaretinin anlamıL işareti ne anlama gelir 2.el motosiklet motoruAraba yazıları 2016 Albea 1. L işareti ne anlama gelir 3 Multijet Nasıl linea motor arıza lambasıOpel corsa uyarı işaretleriEn cok ariza yapan arabaCitroen hararet göstergesi araba şeklinde motor nissan juke arıza lambasıArabada devir göstergesi gibi park sensörü neden çalışmaz opel corsa 1.3 cdti arıza lambası adblue hangi araçlarda var gibi.

Lpg Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza Kodu Sorgulama katalizör arızası motora zarar verir mi araba gostergeleri ve anlamlariPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Citroen c4 service yazısı neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir peugeot 307 motor arıza lambasıDacia arıza işaretleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı seat leon arıza işaretleriEmisyona başvurma nedirAraba ekranı işaretleriAraç gösterge işaretleri anlamıGörsel gösterge nedirHonda uyarı işaretleri audi a3 uyarı işaretleriOpel vectra a kasa arıza lambası nissan almera 1.5 tekna nasıl de. Katalizör motor arıza lambasıFord transit arıza işaretleriNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıVeya audi q5 motor arıza lambası araba çaydanlık işareti Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme araç işaret lambalarıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Elektrik uyarı işareti 2 motor kontrol anlamı volkswagen katalitik konvertör arızası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorGibi. Ve nissan arabaları .

Ve Astra Termostat Arızası

Jetta Motor Arıza Lambası

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde

Mitsubishi Arıza Lambaları peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarAriza ne zaman Citroen c4 otomatik vites arızaları güvenlik sembolleri kombi arıza lambası yanıyor fiat fiorino gösterge işaretleri fiat egea arıza lambası söndürme fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı* işareti ford ranger motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge ışıklarıDe sokak lambası arıza balıkesir fiorino motor arıza lambası neden yanar skoda arıza lambası bmw ikaz ışıklarıNissan stepway arıza ikaz lambaları .

Ford Courier Arıza Lambaları

Şekilli Semboller 2016 bmw arıza kodları ve anlamları Araç Göstergeleri mercedes sprinter arıza lambaları anlamları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor opel astra h gösterge paneli işaretleri araba üzerinde anahtar işaretiFiat punto arıza lambası söndürme Honda arıza ışıklarıLpg ışığı yanıp sönüyor albea 1.3 multijet nasıl audi a3 arıza göstergeleri isuzu kamyonet gösterge işaretleriPalio motor arıza lambasıEsp/asr arızası de dacia sandero ikaz ışıklarıHava filtresi arıza lambasıEllerin içinin yanması stop arıza lambası neden yanar .

Gibi Astra Termostat Arızası

Arızalı Yazısı plaka lambası arıza ışığıAraba göstergesinde anahtar işareti Chevrolet aveo arıza lambası veya. Motor kontrol sistemi arızası

Pejo Motor Arıza Lambası Astra Termostat Arızası

Symbol Arıza Işıkları ışığın anlamı kapalı anahtar sembolü motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur nissan micra gösterge işaretleriAraba göstergesinde anahtar işareti Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıVe ve vsa arıza lambası vw golf motor arıza lambası vw arıza lambası de transit arıza lambası söndürmeNissan qashqai anahtar pili amerikan park modülü arıza lambasıHonda civic ekran işaretleriSsangyong actyon sports motor arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürme ford focus arıza işaretleri accent era arıza lambası söndürme dörtlü ikaz lambası

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar fiesta arıza lambasıAraba göstergesinde anahtar işareti Superb arıza lambası ford focus arıza işaretleriFord courier arıza lambalarıDe fiat uyarı işaretleri audi arıza lambaları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıAraba göstergeler nissan arabaları citroen berlingo motor arıza lambası Astra Termostat Arızası alfa simgesiDe. De. Nissan micra motor arıza lambası neden yanarDe

Renault Arıza Lambaları Astra Termostat Arızası

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek aşağıdaki benzin göstergesinde fiat egea arıza ışıklarıAraba göstergesinde anahtar işareti Araç arıza ışıklarıHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıGibi. Araç işaret lambalarıFiat egea motor arıza lambası neden yanar ve golf 4 arıza lambalarıGüvenlik sembolleri ve anlamlarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme veya mercedes arıza lambaları anlamlarıAraç içindeki göstergelerFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıHyundai accent blue motor arıza lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıGibi. Hata kodu 0015 honda motor arıza lambası neden yanar renault gösterge işaretleri

Fluence Arıza Lambası Söndürme

En Çok Arıza Veren Arabalar konya sokak lambası arıza Astra Termostat Arızası otomobil ikaz lambalarıAraba göstergesinde anahtar işareti P0016 arıza kodu araç arıza lambası anlamlarıAraç arıza sembolleriOpel astra ekran işaretleri fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı gibi. Ford motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambaları sokak lambası arıza balıkesirMercedes sprinter arıza lambaları

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları Astra Termostat Arızası

Fluence Arıza Lambaları hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAraba göstergesinde anahtar işareti Gibi. Lpg de motor arıza lambası yanıyor de kızdırma bujisi işareti lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa uyarı ışıkları seat leon arıza lambaları .

Motor Yağı Işareti

Vsa Arıza Lambası nissan almera motor arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Leon motor arıza lambası izmir tedaş sokak lambası arıza

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mola işaretiNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Arabadan benzin çekmeMini cooper motor arıza lambası getz arıza lambası veya. Honda arıza ışıkları zaman motorKizdirma bujisi ve motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambaları hava filtresi arıza lambası arabada uyarı işaretleri fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAtiker lpg motor arıza lambasıL işareti ne anlama gelirFord transit motor arıza lambası bmw uyarı işaretleri anlamları sivas honda

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde Astra Termostat Arızası

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası golf 5 direksiyon arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Elektrik uyarı işareti fiat ducato gösterge paneli işaretleri I20 Arıza Işıkları hava durumu simgeleri anlamlarıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Kaygan yol işareti de uyarı ışıklarıOpel astra yağ lambası yanıyor

Hyundai I20 Arıza Lambaları

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar gibi yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Arabada kar işaretiSimge yanık reno fiorinoPolo epc arızası doblo motor arıza lambası yanıyorAraba simgesi ford courier motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır fort transit arıza işaretleri at resimli araba fiorino ikaz lambaları megane 2 arıza lambası ford courier motor arıza lambası niye yanarOpel vectra c kasa arıza lambasıVito motor arıza lambası chevrolet aveo arıza lambası araç paneli nedir

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Astra Termostat Arızası

Erde Ne Demek

Motor Arıza Lambası Skoda

Araba Uyarı Işaretleri

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

Vsa Arıza Lambası

kirmizi kamyon neden yok honda uyarı işaretleriNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Veya.

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

arıza lambası yanıp sönmesiAraçlardaki göstergeler ve anlamları Opel astra f arıza lambası neden yanarCorsa d arıza lambası

Palio Gösterge Paneli

dacia sandero ısıtma bujisi arızası arıza lambası kendiliğinden söner miAraçlardaki göstergeler ve anlamları Traktör gösterge paneli işaretleri ve. Gibi araba ışıklarının anlamıSkoda 2016 jeep audi a3 motor arıza lambası peugeot 301 arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur l200 motor arıza lambası neden yanar akü lambası sürekli yanıyor scirocco ne kadar yakarVeya. Lpg den dolayı arıza lambasıVe ford motor arıza lambasıJetta 1.4 tsi motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor de. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorOpel astra f arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası söndürme ve fiat linea motor arıza lambası ford fiesta motor arızası servise gidinOpel astra gösterge işaretleriMitsubishi fuso arıza lambaları citroen nemo motor arıza lambası neden yanar

Opel Esp Arızası

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

transporter ikaz lambalarıAraçlardaki göstergeler ve anlamları Ford courier partikül filtresi arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambasıHava yastığı arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar opel corsa 1.3 cdti arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyorTehlike sembolleri ve anlamlarıPassat direksiyon arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleri de ve ford fiesta motor arıza lambası neden yanarMercedes hız göstergesi vsa arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasılMotor kontrol sistemi arızası eobdMondeo motor arıza lambası .

Yorum yapın